Spalvos mūsų namuose
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Namai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 16, 2007 16:46    Rašyti temą: Spalvos mūsų namuose Atsakyti su citata

Kokios jusu namuose spalvos? Megstat sviesias ir svelnias, ar labiau patinka ryskesnes ir tamsesnes? Pamenu Lietuvoje kazkada buvo madinga visas sienas dazyti baltai . O kiti megsta vieno kambario atskiras sienas dazyti skirtingais atspalviais ar net skirtingom spalvom. Taip pat zinoma, kad kambario spalvos itakoja nuotaika, jaukuma, poilsi, apetita ir t.t...
As megstu sviesias spalvas, sveitaine ir valgomasis isdazyti (visus namus daziau pati) kremine - sviesiai ruda svelnia spalvyte . Kai pradejom isirengineti namus, norejau zydros svetaines, bet isdazius kazkaip nelipo man ji, tai nakti pries atvezant baldus perdaziau kremine spalvyte, iskart kitoks vaizdas, kambarys daug siltesnis, erdvesnis ir jaukesnis tapo. Man daznai taip buna - parduotuveje dazai atrodo graziai, o isdazius ir pamacius bendra vaizda - nepatinka ir tenka perdazyti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gegytė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Gruodžio 2006

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2009 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 16, 2007 17:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pvz pas mane,viena siena geltona.kita geltonais tapetais (margesniais ).o dar kita siena istapyta spalvotais rutuliais (tapiau pati)
prie kitos spinta,tai jos nesimato

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger
Arastija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 16, 2007 17:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mano sienos tai baltais tapetais su smulkiomis melsvom, violetinėmis dėmelėmis pamėtytomis. Kažkada vaikščiojom po parduotuves tapetų ieškodami, tai man jokie rusvi, melsvi ar dar kažkokios kitos spalvos nelimpa, tai ir tebėra seni tapetai, kol kažką idealaus rasiu Nors šiaip namie tik vienas kambarys yra kreminiais tapetais nuo tamsesnių spalvų man taip niūru darosi namie
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 16, 2007 17:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man irgi nepatinka tamsios spalvos, geriau sviesios sienos ir tamsesnes uzuolaidos, paveikslai, dekoracijos. Siap man grazu juoda -balta, bet truputi saltai ir formaliai atrodo, jokio jaukumo. Kokiam darbo kambariui, ar ofisui gal ir gerai, bet pvz miegamajam visai netiktu . Bet aisku kiekvienas turi savo skoni ir supratimas apie jaukuma ir grozi yra labai skirtingas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gintare
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 16, 2007 19:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Visiskai sutinku, Justina kazkada mano kambary buvo tokie balti tapetai su kazkokiom (na nei siokiom, nei tokiom ) gelem, nu bet nejauku buvo nors tu ka.. o kai persitapetavau sienas gelsvai, is kart kitas vaizdas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
naca
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 10 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 2) 2007 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 16, 2007 20:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o mes su vyru visada sakom, kad kitąkart nebesirinksim žalsvos, nes jau ji dominuoja pas mus, bet dažniausiai išsirenkam būtent ją man patinka šviesus žalsvi, gelsvi, rusvi atspalviai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
peppi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

Medaliai: 4 (Daugiau...)
2007 metai (Suma: 1) 2007 Birželis (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)
2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2007 10:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na pas mus kaip visada kitaip nei visada
paimprovizavome konkreciai rinkdamiesi spalvas...vaiko kambarys turbut neutraliausias-kapucino sviesios spalvos, svetaine tokios rudos su chaki misinys, man sita spalva labai grazi...visi namai tapetuoti dazomais tapetais su faktura

cia beje musu miegamojo fragmentas tad spalva miegamajam raudona
na o virtuves sienos trynio spalvos truputi i oranzine (apetitui skatinti ) ir viena siena tapetuota labai smagiais tapetais su paveiksleliais, as ta siena vadinu "ruduo miske"
stai cia fragmentas bet sita virtuve ne musu virtuves baldai pas mus tamsus.

na o vonios kambarys isdeliotas geometriskai raudonom ir baltom plytelem o kai sedi daryti didelio reikalo priesais save matai plakata, kuriame Frank Zappa sedi ant klozeto ir draugiskai dirba kartu stai jis

namuose daug medzio detaliu, palanges ir langu nisos (ar kaip jas pavadinti) medines, daug mediniu lentynu integruotu i sienos nisas, turime peciuka salia kurio yra kampas, kuri iki lubu uzkrauname malkomis
esu girdejusi atsiliepimu, kad pas mus idomu paziureti bet sau zmones taip nenoretu..na o mes ir netaikome i kazkoki standarta, svarbu, kad beveik viska mano senis dare savo rankomis o tai jau yra tam tikras lygis ir kas pasakytu, kad jis neuzsiima rankdarbiais dizaineriu-panku-baikeriu seimynele
va kaip atveriau dushia
Atgal į viršų
babinka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Gruodžio 2006

2008 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2007 10:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu geras fainas reportazas gavos

Tuo paciu pati pasireiksiu
Seip remontai namie tik ipuseje puse namu suremontuota puse ne Dziaugiuos kad vyras nekisa nosies, ir leidzia man viska rinktis ir diriguot visom spalvom
seip pradzioje maniau kad bus dazomos namo sienos, bet kai nuvariau i tapetu salona nezinojau kuriuos besirinkt kiek visokio grozio Tai vieni 2 kambariai pereinami yra sviesiai zaliai geltoni , ir po viena siena turi dekoratyvia, auga tokie kaip medziai melsi siek tiek chamelionai , kadangi jie pietiniai kambariai rinkau siek tiek saltesnes spalvas va imesiu savo medelius

O miegamas gavos ir pastelinis tapetai labi panasus i drobe ir tai pat dekoratyvi siena is panasaus atspalvio tokiais kaip smuikeliais jie atrodo kaip siuvineti, baisiai grazus
o del valgomojo dar nesugalvojus, bet manau jis bus kazkoks sviesus su kokia geleta dekoratyvia siena, nes virtuvinius baldus isivaizduoju tik tamsiai ruda ir tokie bus
tai daba belieka tikslinti savo svajones nes kita pavasari prasides didieji remontai nes pasijudins ir virtuve ir toletas su daug sienu griovimu O vonia su toletu isivaizduoju gal kokia zalsva
va koks mano skonis ir mano namai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Jutare
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

2008 Rugsėjis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2007 11:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o man siaubas ima, kai pagalvoju, kad reikės namą įrenginėti Tik žinau vieną - kad tamsių spalvų nebus

Gal atsiras norinčių "padizaineriauti"?
Atgal į viršų
peppi
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2007 11:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mano stilius ryskiai retam tiktu tai ir nesisiulysiu
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2007 13:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pas tave daug raudonos spalvos, peppi, o plakatas koks superinis
Pas mane sienos sviesios, bet beveik visur tamsios uzuolaidos. Reikes joms atidaryti nauja tema, galesiu nupaveiksluoti savo, nes visas siuvau pati
Atgal į viršų
peppi
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2007 14:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Justina rašo:
Pas tave daug raudonos spalvos, peppi, o plakatas koks superinis
Pas mane sienos sviesios, bet beveik visur tamsios uzuolaidos. Reikes joms atidaryti nauja tema, galesiu nupaveiksluoti savo, nes visas siuvau pati

oho
is manes tai nevykusi siuveja
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2007 14:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Is manes irgi, as visai ne siuveja ir siuti nesimokiau, bet staltieses, patalyne ir uzuolaidas pasisiunu pati. Zodziu tiesius siuvinius
Atgal į viršų
sweet-miracle:)
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2007 15:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O pas mane namai jau laukia remonto nors ir tapetai dar tikrai nepasene bet norisi visai ko kito siuo metu pas mus vienas kambarys zydras kitas gelsvas virtuve kakavine-kapucino spalvos ir o dar vienas kambariukas persikinis vonia marmuro baltos spalvos. Bet dabar labai noriu arba rudos-kremines spalvos su graziais odiniais baldais arba noriu bent vieno kambariuko juoda balta kaip tik maciau tokius dailucius futobiukus sviestuvus (as futbolo gerbeja ) ka nors panasaus bet manau jog iki visiskai tamsiu spalvu nenusileisiu noriu ir kazkokio jaukumo pvz savo miegamojo nedaryciau tamsiom spalvom tenai ilsiuosi gi o busimo vaikucio kambariukas irgi tikrai nebus tamsus (njum kaip cia dabar atrodytu ) tai va...va ir pasipasakojau...
babinka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2007 16:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o pas mane isvis uzuolaidu nera nes seip langai nekeisti dar, o ir nezinau ko noriu sakes ar kokiu roletu ar uzuolaidu ar sirmu
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2007 17:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip tik paveiksluoju savo uzuolaidas, veliau parodysiu
Atgal į viršų
VilmaU
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Sausio 2007

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 19, 2007 10:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

idomi tema pas mane turbut visai kitaip nei pas visus virtuve tai isvis kas ieina tai zagseli, nesuprantu ar jiems taip labai nepatinka ar patinka
o virtuve susikure mano galvoje dar tada kai siuvinejau paveiksla, tai ta siena kur paveikslas kabo yra raudona, o visos kitos geltonos, man patinka, o kaip kitiems nezinau, svarbu kad as labai gerai joje jauciuosi, jei noresit galesiu pafotkinti
o musu miegamasis svelniai rozinis, labai romantikos man suteikia...
Atgal į viršų
Svečias
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 28, 2007 23:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

buciau dekinga, jei kas mesteltumet nuoroda kur butu nuotraukos ir matytusi isdazyti kambariai statom nama, tai reikia mastyti ir apie namo jaukuma..
Atgal į viršų
kutvela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Gegužės 2007

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 29, 2007 11:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikutes! na noreciau ir as patarimo, jungsim virtuve su svetaine, labai noriu tamsiu baldu virtuveje, gal galetumet patart kokiomis spalvomis dazyt sienas, langai i siaurine puse
Atgal į viršų
babinka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 29, 2007 11:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Seip kiek as kiek skaiciau ir rinkau spalvas, tai patariama pietinese pusese rinkti saltesnes spalvas, o kadangi tavo bus siaurineje tai tiktu visi silti atspalviai aisku priklauso nuo to kokio tamsumo bus tavo virtuve jei koikia tamsiai sakykim ruda tai galima daryt kokia sviesiai kakavine ar kremo spalvos svarbu kad jos butu siltos spalvos o kokias pasirinksi tai jau tau sprest netgi kaip akcentas laabai bent jau man butu grazu ryza siena aiksu gal ne visa virtuve, bet kazkuri dalis, ar kokia dekoracija
Atgal į viršų
kutvela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Gegužės 2007

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 29, 2007 12:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na noreciau tokios spalvos virtuves spinteliu
o gal geriau tokios?
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 29, 2007 14:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As deciau tas tamsesnes, o sienas dazyciau kokia svelnia persiko spalva. Skaiciau, kad oranzine spalva ir visi jos atspalviai skatina apetita
O uzuolaidos kokios grazios pirmoj nuotraukoj, reikes pasinaudoti ideja
Atgal į viršų
Idommi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 04 Gruodžio 2006

2008 Gegužė (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 29, 2007 15:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ot apsivalgysiu
Virtuvė mano šviesus apelsinas

Pereisiu per namučius pafotkinsiu viską Kaip tik vakar baigėm su vyru Eimančiui kambarį tapetuot. Akvariumą padarėm - žydri ir su žuviukais
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 29, 2007 16:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Idommi, papaveiksluok, labai idomu . As irgi noreciau kokiu permainu namuose, gal persidazyti , bet kai pagalvoju kiek vargo, baldu stumdymu ir nesimu i kitus kambarius
Musu miegamasis sviesiai geltonas su oranzinem - melynom uzuolaidom. Kadangi dazem paskutini, tai pritrukau spalvu. Abejojau tarp sviesios lasisos ir geltonos, bet apziurejusi medziagas uzuolaidoms, nusprendziau, kad geltona- melyna graziau.
Sakykit o kokia spalva geriausiai tiktu darbo kambariui? . Ten bus vyro toks kaip ofisas. Kad butu malonu dirbti ir nesukiltu spaudimas vien i ji iejus
Atgal į viršų
Idommi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 04 Gruodžio 2006

2008 Gegužė (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 29, 2007 16:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O žinai, negalvojau, kad gali būt gražu - pas draugus salionas toks švelniai sviešiai žalias samaninis. Bet ta žalia ne ryški, o švelni tokia.
Labai gražu Manau, tiktų darbui
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Namai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 16

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.