Spalvos mūsų namuose
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Namai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
pusis
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 05 Sausio 2008
Pagyrimų: 3

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2009 Rugsėjis (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 22, 2009 17:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gavau reklamele, cia prie "spalvu namuose" ikeliu, kad pasiziuretumete kokius baldus italai siu metu parodoje eksponavo na eklektika-tai super, nereali net nepatiketum, kad toki "balda" galima pagamint ir dar eksponuot, tik kaip su panaudojimu kazi

Emilyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Rugpjūčio 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 22, 2009 18:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu aš gal visai esu senamadiška be skonio,bet man tai jau čia vos ne neturėjimas ką veikti,kaip noriu taip ir darau. Visai negražu,kažkokia nesamone.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pusis
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 05 Sausio 2008
Pagyrimų: 3

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2009 Rugsėjis (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 23, 2009 09:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Cia italai, italai... lyderiaujantys baldu dizaine man irgi keistokai atrodo tokie "ieskojimai" Tiesiog parodoje kartais pristatoma ir keistu dalyku, kad tik pirkeja sudomint
Emilyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Rugpjūčio 2008

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 23, 2009 11:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai man atrodo čia parodiniai darbai,dabar tas žodis užkritęs,kur pagaminamas tik vienas modelis dėl parodos,koncepcinis lygtais. Įdomus pažiūrėti tik dėl to,kad taip keistai padarytas.

Atgal į viršų
Jowea*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Rugpjūčio 2009
Įspėjimų: 1

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 14, 2010 19:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pas mane kambary tai kremine ir vysnine, kazkaip prie sviesesniu traukia...
Atgal į viršų
sheyla
Facebook moderatorė
Facebook moderatorė

Prisijungė: 16 Balandžio 2008
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 23, 2010 13:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pas mus irgi vyksta remontai Siaubas, jau ikyrejo... taip norisi kuo greiciau persikelti i naujus namus.
Virtuve jau senokai irengta: pasirinkau juodos, baltos ir metalo derini. Visos sienos yra baltomis plytelemis, apatine baldu dalis yra visa juoda iki stalvirsio, virsutine dalis - balta; stalvirsis- juodo granito. Kadangi gartraukis metalo ir stiklo derinys, tai reikejo ikomponuojti ir sia spalva, pasirenkant metalu dengtus baldu krastus ir lentynas. Galiausiai mano kaprizas buvo juodas saldytuvas, su stiklu dengtu durimis... vyras is pradziu nenorejo, nes viskas buvo per brangu. Bet galiausiai pavyko issitekti savo biudzete, tai jis ir nebeturejo prie ko prikibti
Ai, dar apie stala; kadangi virtuve mazute, tai norejosi kuo daugiau laisvos vietos. Tad nusprendem kad stalas bus tipo toks, kuris paslepia radiatoriu: kai nevalgome, tai stalas nuleidziamas zemyn ir vsio, mazai vietos uzima.
Na, kiekviename kambaryje nusprendem vis kitoki akcenta (ar tai spalvos, ar kazkokios dekoracijos). Man labai patinka sienos sviesios spalvos (pas mane daugumoj vyrauja tokia tamsesne ivory) ir viena siena ryskios spalvos. Miegamajame nusprendeme viena siena sokolado stucco tipu isdazyti (ten kur bus lovos galvugalis). Savo darbo kambaryje palikau pakolkas tik ivory spalva, o po to galvoju dekoruoti melyna kobalto spalva kazkokiu grafiniu fragmentu. Sako, kad melyna spalva ypac tinka drabo kambariui, tipo geru daug ideju ir minciu kyla Kas cia zino, reiks paziureti kaip mane veiks si melyna spalva
Salonas dabar ruosiamas dazymui, taigi dar vis galvoju kokias spalvas pasirinkti... Laiptine sviesiai gelsvos spalvos ir viena didele siena turejo buti tokia rudos su auksine maisyta ir idomios teksturos dazymu, bet dazytojas apsiriko spalva ir nupirko geltona.... dabar laukiu kol vel perdazys ir ziuresim kaip gausi.
Atgal į viršų
NickaD
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 01, 2010 01:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pas mus namuose vyrauja šviesios gamtos spalvos. Svetainė tokia smėlio spalva. Vienas kambarys dangaus spalva, su žvaigždutėm (tai diena, tai naktis ). Virtuvė žalia ir truputį smėlinės. Yra ir daug kur rožinės spalvos, bet pagrinde smėlio spalva.
astulliia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Balandžio 2010

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 05, 2010 20:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o pas mus namuose mazdaug vyrauja raudona, kremine, rausva, geltona spalvos, ir ivairus zemes spalvu atspalviai. tik vonia su tualetu zaliai geltoni.
Atgal į viršų
gabe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Birželio 2009

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 20, 2011 20:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano kambario sienos tokios oranžinės (Tapetus rinkausi). Šiaip norėjau raudonų, bet visi sakė, kad greitai įkyrės, tai šiek tiek šviesesnę spalvą pasiėmiau.
Nezinomas2
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Pir. Liepos 11, 2011 23:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pas mane dominuoja tik sviesios spalvos.

jauki virtuve
Atgal į viršų
Obuoliukas1
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Gruodžio 2010

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 12, 2011 07:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pas mane kambari tai geltoni tapetai su gelytem.Bet jau kate su suniu padirbejo...(Manau zinote apie ka kalbu ) Pas tev us kambaryje roziniai tapetai,o kampai irgi geltoni.Pas broli tai visos su medzio lentom dengta.o vienoj sienoj toks kvadratas su tapetais.Ten kaba paveikslai ir nuotraukos.Vonioj daro tetis remonta(nelabai jis daro ...) tai tik vamzdeliai visokie matosi.o kur vonia,tai ta siena su tokiom plastmasinem lentom vandens spalvos klijuota.Virtuve ne visur plitelem dengta.
Atgal į viršų
ausrynukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 09, 2011 12:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pas mus bute dominuoja tik sviesios, jaukios spalvos. Visos sienos dazytos.
Atgal į viršų
Altruistė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Vasario 2011

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 09, 2011 12:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pas mus tai isvis.pas anyta kambary viena siena rudi tapetai o kita siena ryskiai persikiniai tapetai nes kitos 2 sienos tai durys ir dar langai bei durys y balkona.Darbo-vaiko kambarys,ryskiai melyni tapetai su zvaigzdem,prieangis,virsutine dalis kreminiu tapetu o apacia medzip apdaila,svetaine-musu su vyru kambarys sienos dazytos baltai melsva spalva bet kadangi didelis kambarys tai perdazysim y sviesiai persikine,virtuve dazyta persikine ryskesne spalva,o vonia ir vc klijuota zalsvai pilksvomis plytelemis.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Silviuxe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 15, 2012 11:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikios,. as mokinaus kaip tik apie kambariu spalvas,. kokiam kambary kokia geriausiai tinka,. o siaip pati is neturejimo ka veikt viena siena savo kambaryje issidaziau, savo isgalvotais piesiniais ir ryskiom demem,. jei kam idomu, facebook turiu nuotrauku idejus,. parasykit
Atgal į viršų
povilas147
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 14, 2012 19:07    Rašyti temą: Spalvos Atsakyti su citata

Sveiki,

aš tai labiausiai mėgstu šviesias spalvas ir jų atspalvius. Kaip, šviesiai geltona, raudona, žalia. Pavyzdžiui virtuvėje mano mėgstamos spalvos ir išdėstymas, yra toks:

Kokios yra jūsų mėgstamos spalvos virtuvėje?

P.S Aš pirkau būtent tokį virtuvės rinkinį kokį matote nuotraukoje, likau patenktintas,kaip ir mano žmona.

Svetainėje griežtai draudžiami bet kokie reklaminio/komercinio pobūdžio skelbimai. Moderatorė
Atgal į viršų
Blueberries
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 15, 2012 11:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu va pasiskaičiau smaigiai jus tas spalvas derinat, o va mano mamai pripasakojo kaip blogai spalvoti butai tad dabar beveik visur pas mus kremine ruda jau man taip nusibodo jinai bent džiaugiuos, kad pas mane spalvų daugiau kambarį ir sienos šviesiai oranžinės, ne tokios kaip visur

mano pagyrų puodas
Atgal į viršų
debesys35
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 30, 2013 16:02    Rašyti temą: Re: Spalvos Atsakyti su citata

povilas147 rašo:
Sveiki,

aš tai labiausiai mėgstu šviesias spalvas ir jų atspalvius. Kaip, šviesiai geltona, raudona, žalia. Pavyzdžiui virtuvėje mano mėgstamos spalvos ir išdėstymas, yra toks:

Kokios yra jūsų mėgstamos spalvos virtuvėje?

P.S Aš pirkau būtent tokį virtuvės rinkinį kokį matote nuotraukoje, likau patenktintas,kaip ir mano žmona.

Svetainėje griežtai draudžiami bet kokie reklaminio/komercinio pobūdžio skelbimai. Moderatorė

Labai gražūs baldai!

jefers
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 18, 2013 12:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man ir patiko!
sigitute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 15, 2013 09:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikrai įdomus baldų sprendimas, bet gal per daug modernus
Atgal į viršų
impikas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 18, 2013 11:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pas mane tamsus (rudi/juodi dryzuoti) tapetai ir kremines spalvos sienos. Priedo langus puosia domus lumina roletai taip pat kremines spalvos. sauniai atrodo, plius darbui labai tinka. nors dabar pagalvojau, kad geriau butu zaliuzes, nes galima reguliuoti kiek sviesos patenka i kambari, ens jame sedziu praktiskai visa diena..
Atgal į viršų
Natas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 04, 2013 14:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Manau geras miegas svarbiausias, todėl miegamojo kamabarys svarbiausias yra mano nuomone )
Atgal į viršų
kuryba
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 18, 2014 13:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai gražiai pagyvina ir naujų spalvų įneša roletai. Neseniai įsigijau foto roletus, atrodo nuostabiai. Galvoju pamėginti pati tokius pasigaminti
monikucia25
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugsėjo 27, 2018 16:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pas mane namų interjere labiau dominuoja šilti žemės atspalviai. Labai mėgstu rudą ir smėlio spalvas. Dauguma baldų pirkome iš http://www.leojar.lt/ , kadangi tiko kainos ir kokybės santykis taip pat pats dizainas man atrodė labiausiai prie širdies. Esu minimalistinio požiūrio atstovė ir mano vyras taip pat todėl dėl interjero lengvai sutarėme.
Atgal į viršų
SeoPaslaugos
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Spalio 06, 2018 09:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

fainai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Meshkius
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 17, 2018 14:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš dėjau skirtingas spalvas visuose kambariuose ir jokių tapetų. Bet dabar gal jau norėčiau viską nudažyti baltai. O baldus rinkausi su ryškiais akcentais, oranžiniais stalčiukais ir panašiai https://admodum.lt/type/nestandartiniai-sprendimai-lt/ visi sakė, kad greitai nusibos, bet kažkaip tikrai to nėra. Net virtuvė pas mane labai ryški, sako kelianti apetitą
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Namai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 56

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.