Spalvos mūsų namuose
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Namai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 07, 2007 00:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Stai jums keletas pavyzdziu. As nenoriu juodo miegamojo is Adamsu seimyneles, noriu tik juodu dekoraciju, gal jus pertirstai isivaizdavot

Nuotrauku negalejau issisaugoti, tai kopijavau nuo ekrano, todel kitur matosi kainos

O cia pora svetainiu pavyzdziu

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Idommi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 04 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

2008 Gegužė (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 07, 2007 14:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man baltos sienos kažkaip su ligoninėm asocijuojasi
Juodos dekoracijos - viskas gerai, tik sienos, mano manymu, ne baltos. Nors, aišku, kiekvienam pagal skonį.

...naudinga išmokti
...malonu kurti
...smalsu sužinoti
ir ...smagu sugrįžti!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 07, 2007 14:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kokios sienos? Gal tada rudos? Yra labai graziu medziagu, galima sienas truputi paklijuoti . Pas mane miegamajam yra du vidiniai kampai, galima butu juos apklijuoti.
Va pavyzdziui kaip nors taip, kaip pazymejau:

Baigiat jau mane atkalbeti
Atgal į viršų
babinka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Gruodžio 2006

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2008 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 07, 2007 16:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi kaip faina Ikea dievinu, gaila kad arciausia yra tik lenkijoj
nemoku as isaugoti nuotraukos ikejos bet kai atsidaro tik bedroomai, tai pats pirmas man koooks grazus
Sienas apklijuot gera mintis patiko paskutinis paveiksliukas, pamaisyta tiek juoda su balta ir ruda labai geras derinukas

Menas - tai sugeb?jimas padarayti kažk? iš nieko ir tai parduoti (F.Zapa)
Mano darbai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
peppi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006

Medaliai: 4 (Daugiau...)
2007 Birželis (Suma: 1) 2007 metai (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)
2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 07, 2007 17:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jokiu budu neatkalbineciau nuo Ikea dizaino
mes patys miegamajam turime lova is ten
ir lempu visokiu, vienos tai tokios kur kaba ant grandiniu
Ikea lygis palaikau tave Justina
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 07, 2007 17:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vakar kai vyrui papasakojau savo planus apie miegamojo pakeitima, tai sako daryk ka nori, o siandien kai pasakiau, kad jums mintis nelabai tepatiko, tada ir tas prisipazino, kad juodo miegamojo su baltom sienom nelabai tenori .
Babinka, idek tikslia nuoroda kokiam IKEA puslapy ziuri, nes ten kur ziuriu as, tai pirmas miegamasis geltonas, toks nekoks
Graziai atrodo tas paskutinis derinukas, patinka ir man, jauciu reikes daryti ruda - balta - juoda
Atgal į viršų
babinka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 07, 2007 17:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aha tiksliai kitaip isdelioti, as ziuriu Uk
http://www.ikea.com/gb/en/catalog/categories/rooms/bedroom/

Man cia patinka tas zalumas ne ne viskas bet bendri deriniai spalvu sviesu, zalia gan aktyvi ir kazkas tamsu visai tiktu pas mane tik mano lovatiese gan marga bus tai matysiu kaip baigsiu

Mano darbai
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 07, 2007 17:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aha, grazu, tik man balti baldai nepatinka. O ta tamsi spalvyte labai grazi, tik as lempas ne baltas deciau
Atgal į viršų
babinka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 07, 2007 17:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Net neuzfiksavo akis mano, tu lempu man patiko bendras spalvu derinys
Nu daba paziurejau, jo baldi baldai gan keistai atrodo graziauisa seip arba naturaluaus medzio visi atspalviai arba juodi, tik kad juoda gal balai nepraktiska

Mano darbai
Atgal į viršų
peppi
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 07, 2007 18:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gaila, kad nera lietuvoje Ikea... tikrai uzimtu vieta rinkoje...nes tie fuflo ka lietuviai gamina ir vadina baldais yra baisu...pas mus namie nera nei vieno lietuvisko baldo, jei kazkurie ir lietuviu gamybos tai gaminti exportui visai kitas lygis...
Atgal į viršų
Jutare
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

2008 Rugsėjis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 08, 2007 02:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai pačiai Ikea labai daug baldų gaminama Lietuvoje Teko virti šiame katile, tai šiek tiek žinau...
Atgal į viršų
peppi
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 08, 2007 12:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Butent...gaminama Ikejai...bet ne lietuviams arbe tiems lietuviams, kurie vaziuoja pirkti Ikejoje
tuo tarpu Lietuvoje uzejus i bet kuria baldu parduotuve...nyku...atrodo, kad viskas gaminama, kad tik butu kuo pigiau, audiniu spalvos tragiskos...na o jei jau randi kazka verto demesio - tada kaina kosmine...tuo tarpu Ikea laviruoja tarp gero dizaino ir zemos kainos
as pati ateityje svajoju kokia nors smagia sofkute isigyti, kur galeciau priimineti savo klientes
Atgal į viršų
zaliamergaite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Liepos 2007

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 21, 2007 20:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mes nusipirkom namuka kaime, tai planuojam visa po truputuka atremontuoti, tai kada nors galesiu idet foto is busimu namu kolkas viskas dazoma tik mintyse. Musu svetaine sujungta su virtuve, tai virtuvine dali noreciau gelsva daryti-jau nusiziurejau gelsvas plyteles su baltais pienes pukeliais, o sveitaine balta, bet nevisiskai sterilia. Maciau nuotraukose viena labai grazu zydra miegamaji, bet dar neapsisprendziu-sirdis labai linksta i numyleta zalia spalva

grazus miegamasis:

nuostabi vonia:

meile

gabalelis svajones:

dar sis tas:

visos foto paimtos is:
www.absolutelybeautifulthings.blogspot.com
Atgal į viršų
aauste
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 22, 2007 13:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o as radau ikea nuostabu miegamaji! Stai jis : http://www.ikea.com/gb/en/catalog/categories/rooms/bedroom/ji

is kurio net iseiti nenoreciau!

Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 22, 2007 13:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

4beauty, nerodo tavo miegamojo.

As pries kelias dienas persidaziau du kambarius - rubu ir dukrytes . Si karta ryskiai, zadu visus namus ryskiai perdazyti. Rubu kambarys zalios obuolio spalvos, o dukrytes dvieju spalvu - svelniai ir ryskiai rozines su princesemis. Visai graziai gavosi
Atgal į viršų
Raminta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Balandžio 2007

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 22, 2007 22:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Niekas neatkalbinekit Justinos nuo to balto - juodo ar rudo - juodo derinuko Man jau taaaip grazu Jauciu Justina, namie jau nauja gyventoja apsigyvens is forumo (as )

Ikea tai is vis
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 22, 2007 22:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Visgi as apsigalvojau ir miegamaji darysiu sviesiai - tamsiai ruda
Atgal į viršų
blansyte
Konsultantė
Konsultantė

Pagyrimų: 4

Medaliai: 2 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 2011 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 27, 2007 20:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš irgi buvau kažkada užsikepusi ryškių spalvų ir visus kambarius gan ryškiai dariau,bet gan greit pavargau nuo to ryškumo.
Dabar renkuosi lengvas pastelines,o ryškų akcentą visada galima įkomponuoti
ir dabar va su vyru sūnaus kambarį tapetuojam

Vikutea
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gruodžio 2007

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 16, 2008 16:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano kambario, tai tapetai visi vienodi, tik tiek, kad dvi sienos melynos, o dvi geltonos visas kambarys taip kazkaip spalvingai atrodo...
Atgal į viršų
BukSavimi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Gegužės 2007

Medaliai: 2 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) 2010 Rugpjūtis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 16, 2008 20:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O pas mus jau gal kokie 8 meteliai visi manai iskalti medinemis lentutemis... Jau tikrai netrumpai, taciau zinokit neatsibosta tas medis.. Ir kambariai tokie silti atrodo.. Mes su sese paivairinimui viena savo kambario siena prikabinejom nuotrauku, o kita musu piesiniu..
Atgal į viršų
dekolte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 08, 2008 17:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o as koridoriu siemt nusidaziau raudonai bordo spalva, visi gasdino, kad bus tamsu ir bloga, kai daziau, pati abejojau , bet dabar super:) dar nenusibodo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą MSN Messenger
Sskaiste
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 08, 2008 19:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na nezinau ar cia vieta bet as tai pati susiprojektavau savo kambari , su visomis dekoro ir splavu detalemis Tevams tik padaviau brezinius o jei viska ir padare
Atgal į viršų
Asorti
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Vasario 2008

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 10, 2008 23:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Neseniai, kai persikraustėm su vyru į naują butą Vilniuje Perkūnkiemyje, teko daryti planą sienų spalvos ir pan... Vat ko nemėgstu, tai tamsių spalvų. Mėgstu šviesias, kartais ryškias spalvas kambariuose. Pvz. tokias, kaip mėlyna, gelsva, žalsva. Tokios, kurios nerėžtų akies. Tai teko pabūti dizaineriais ir derinti viską.
Atgal į viršų
milky twilight
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Vasario 2008

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2008 17:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano namuose šią vasarą vyko remontas, išties, gražiau dabar, atsirado vyšninės spalvos, ant šaldytuvo durų - aguonos lipdukai. Interjerą kūrėm pačios su mama, buvo linksma šiaip bet štai, grožiesi visokiais Ikea katalogais, kaip ten stilinga.
Važiuojam mes su mama į Lenkiją, tai nuvažiuojam į Ikea - turim iš ten įrankių, patalų, lentynų. Labai šauni parduotuvė, tikrai gaila, kad Lietuvoje nėra ;/
Atgal į viršų
burbuls
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Rugsėjo 2007
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 28, 2008 21:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

idommi rašo:
Man baltos sienos kažkaip su ligoninėm asocijuojasi

nu žiūrint kokioj erdvėj ir kaip jos pateiktos,
pvz mano kambary ir pas mama kambary sienos tokios gelsvos ir labai jaukiai atrodo.
o vat didžiajam kambary(salone, svetainėj ar kaip ten ;D) sienos baltos, bet namuose yra šimtai mano tėčio skulptūrų ir paveikslų, tai kitaip ir netiktų, nes prapultų darbai, ir šeip mirgu marga atrodytų, o dabar taip jaukiai
bet vat jei norisi tuščių sienų, tai geriau nedėt baltos, kaip sakė idommi, atrodo kaip ligoninėj ;DD
mano nuomone :}

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Namai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 36

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.