Spalvos mūsų namuose
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Namai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Raimauskaite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Rugpjūčio 2007

Medaliai: 1 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 28, 2008 21:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Justina, man tūrbūt pats gražiausias derinys: juoda, balta, ruda.

-------Facebook'e-------
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
raganiuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Gruodžio 2006

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 29, 2008 13:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Justina jei dar darytum juodas dekoracijas, tai sienas galima būtų šviesiai violetine spalva, ligoninės neprimena ir nesipjauna su juoda pas mane irgi panašūs planai sienos violetinės grindys baltos, o baldus galvoju tamsius, tik kar juodus ar tamsaus riešuto
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 17, 2008 00:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pagaliau prisiruosiau miegamojo dazymui
Dazysiu sviesiai rudai, o viena siena sokolado spalvos. Uzuolaidos, patalyne ir dekoracijos baltos, sviesiai ir tamsiai rudos. Ar nebus perdaug sausai? Gal dar kokia gyvesne spalva reiketu itraukti .

Ir sakykit kokia sviesi spalva dera su baklazano spalva? Nezinau kaip tiksliai ja pavadinti , va tokia mazdaug

Cia jau planai svetainei. Kaikurias sienas dazysiu tamsiai, o kaip sviesiai, tai ir nesugalvoju. Baltai nenoriu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
babinka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

2008 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 17, 2008 00:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

galima itraukt net ryskiai raudonu akcentu nu prie rudu atspalviu tamsiu

Jei tam baklazano spalvos nori kontrasto imk is spalvu rato priesinga spalva tai butu kazkas is zalios, bet net nezinau cia tam paveikslelyje kaip tik zalia ir makaluojasi ar imk kazkokia pieno spalva nevisai balta

Menas - tai sugeb?jimas padarayti kažk? iš nieko ir tai parduoti (F.Zapa)
Mano darbai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Smailini
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 17, 2008 00:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Galima gi rasti labai sviesiu atspalviu, tik nezinau kokie tau patinka, bet gerai pamaisius keliu spalvu dazus - atsiranda nematyti atspalviai

Del miegamojo, tai jis bus tooooks sokoladinis ir toks lyg niurus, gal kokia lempa ar ka ryskesnio reiktu, kad pagyvintu. bet cia tik mano nuomone

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 17, 2008 00:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Del raudonu akcentu jau galvojau, gal jei butu kokie vysnines spalvos, gal visai gerai atrodytu , ryskiai (skaudziai ) raudonu i miegamaji nenoriu .
Smailini, tu teisi, dar neisdaziau, bet jau mazdaug isivaizduoju kaip viskas atrodys, gal tikrai perdaug ten tos rudos, reikia kazko, kad atsimustu. Patalyne jau nusipirkau sokolado spalvos, o ir paveikslus jau turiu rudus. Neturiu pagalveliu, uzuolaidu ir kaikuriu dekoracijos akcentu. Kol laikas reikia apsigalvoti kokios spalvos pirkti

Del svetaines tai cia tose nuotraukose zalia graziai atrodo, bet as tiek jau nebemarginsiu. Baklazano spalva bus ne pagrindine, o tik siek tiek, pagyvinimui - kaikur sienose, keli akcentai, uzuolaidos ir pagalveles. O va pagrindine sienoms tai nesugalvoju kokia rinktis, ta pieno spalva tai galima sakyti balta, man jau atrodo perdaug sviesu . O sviesiai sviesiai ruda idomu ar derinasi? Man atrodo, kad nelabai , be to butu jau panasu i miegamaji...
Atgal į viršų
babinka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

2008 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 17, 2008 00:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As katik ikeja paziurejau, tai yra kzkas su baklazano spalva, tai maciau graziai labai labai sviesia zalsva spalvle, gerai atriodo

geriausias variantas palandzioti po interjeru puslapius, man cia ir buvo kiles klausimelis del derinuku tai tiesiog pasiziuri paveiksleliu ir susidelioja mintys i vietas

Menas - tai sugeb?jimas padarayti kažk? iš nieko ir tai parduoti (F.Zapa)
Mano darbai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 17, 2008 00:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dabar galvoju, o gal oranzine graziai deretu su rudom? . Vysnine tamsi spalva, o va oranzine gyva, sviesi . Nors miegamasis labai tamsus ir neturetu gautis
Atgal į viršų
Smailini
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 17, 2008 10:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jo oranzine tai labai pagyvintu miegamaji.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Rugpjūčio 2007

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 17, 2008 22:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš irgi dėl oranžinės pasakyčiau, jog labai gyvina, mano kambarys oranžinis tai labai šiltas kambarys. Iš pradžių buvau labai ryškiai nudažiusi, bet kaip ir visi dažai - nubluko.

O ka, jei geltona Šviesi spalvytė - manau gerai miegotųsi.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
pusis
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 05 Sausio 2008

Medaliai: 2 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 2) 2009 Rugsėjis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Rugpjūčio 29, 2008 15:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Justina, kaip bagesi su tavo miegamojo spalvomis?
O tokio sprendimo nenori? Cia is siu metu Milano baldu parodos vienos firmos katalogo Dabar labai madingi rastai

o del oranzines spalvos miegamajame-tai as gerai pagalvociau, spalvos miegamajame turi ne erzinti ir "aktyvinti" , o atvirksciai-raminti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 31, 2008 23:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jau isdaziau . Kaip ir planavau - viena siena sokolado spalvos, visos kitos sviesiai rusvos. Man rezultatas patinka

Dabar ruosiuosi svetainei. Ten noriu viena siena tamsiai raudona (vysnine), o visas kitas dar nesugalvojau, bet kaip nors labai sviesiai - kiausinio luksto, perlo ar kazka panasaus . Zadu keisti net sofa, nes sita sviesiai ruda, noriu juodos
Jei zinot kokiu geru puslapiu svetainiu idejoms, duokit adresiusku, nes nieko gero internete neradau
Atgal į viršų
pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 01, 2008 13:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kaip greit apsisprendi , saunuole. As -tai "nokstu" ilgai interjero keitimams . Ar siuos baldus zinai, jie ispaniski ? As -tai svaigstu nuo ju, ir svetaine grazi: www.nuevalinea.es . Pasiziurek, gal ka rasi sau idomaus, jei ka-tai daugiau parasysiu
Atgal į viršų
Andrule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Rugsėjo 2008

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 29, 2008 12:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sweikutes, as cia naujoke man labai patiko Jusus klubas,begalo nuostabus darbeliai kelias sawo kambariu foto bandau ideti kol dar nieko cia nezinau,tai nepykit jeigu is pirmo kart nepawyks

Atgal į viršų
Andrule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Rugsėjo 2008

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 29, 2008 12:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labai graziai atrodo oranzines sienos miegamajame,aisku netokios ryskios...pas mane kambario sienos oranzines,ir priderinau zalswas pagywinancias uzuolaidas. patikekit atrodo tikrai neblogai
Atgal į viršų
Emilyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Rugpjūčio 2008

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 23, 2008 18:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikutes. as ka tik po svetaines ir virtuves remonto,tai uoj privargau kol isdazem,nu ta prasme kol spalvas isrinkom,nes nuomones su vyru visai skiriasi. siaip neblogas puslapiukas www.naminis.lt ,cia net gali paziureti kaip atrodys kambary tapetai ar uzuolaidos.

Atgal į viršų
Vilcinsk
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Spalio 2008
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 23, 2009 18:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man tai patiktų tokia svetainė. Mes statomės nama iki remonto toli gražu, bet jau mintis gaudau

Dita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Vasario 2008

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 22, 2009 22:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Iki šiol aš čia tik dairiausi, rašyti nedrįsau.
Ačiū už puikias idėjas ir nuorodas, kaip tik dabar puoselėju savo naujus namučius, taigi, naujos idėjos man kaip tik.
Mėgstu neutralias sienų spalvas, todėl dairausi idėjų aksesuarams. Manau, kad interjero aksesuarais galima sukurti savitą stilių bei jaukumą.
Ką apie tai manote Jūs?
Atgal į viršų
krikstoline
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 17, 2009 17:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pas mus vyrauja svetaineje+virtuveje:juoda,balta raudona,si dizaina buvau sugalvojusi pries 8 metus,kai dar net savo nuosavu namu neturejau.Baltos sienos,viena tapetuota juoda-balta tapetais(nors siaip tapetu nepakenciu) tamsiai raudonos spalvos odinis kampas,virtuve juodai balta,plyteles raudonos,jos visiskai paprastutes,bet ju laaaaaaaaabai ilgai ieskojau.Miegamasis:balta,ruda,juoda.Sienos baltos,planuoju koki ornamenta virs lovos 'ikalti',spinta stumdomomis durimis per visa 5m siena tamsiai ruda,lova-juoda odine(mano vyras pats gamino).Dukrytes kambarys artimiausiu metu keisis,dabar jis dvieju spalvu:gesva-zalsva.Dvi sienos gelsvos ir dvi zalsvos,lova naturalaus sviesaus medzio,na toks sviesus vaikiskas kambarys.Cia vaizdas,kai dar nebuvome isikele,ir remontas tik ejo i pabaiga.

pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 18, 2009 17:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na noriu parodyt kokios tendencijos siais metais baldu parodoj Milane vyraus. Ispaniski baldai Man bais grazu, bet tokio interjero savo namuose nenoreciau

monika_barbora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 22, 2009 20:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man tai visai nieko labai man balta sienu spalva su viena ar dviem margom arba tamsiom bet ne ryskiom.
Smailini
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 22, 2009 22:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man tai ko tais stiliu nesuderinamumu kvepia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 2) Pati pačiausia (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2)
2009 Lapkritis (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 23, 2009 08:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai čia nesuderinamune ir visa esmė -"konstruktivistiniai",minimalus baldai "barokiniam" kambaryje.Ech,tokiems sprendimams reikia didelių erdvių,nes kitaip vaizdelis gaunas klaikus,čia ,matyt,spec. pasiūlymas ispanų dvarų turėtojams,kurie nori atnaujinti savo baldus
http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 23, 2009 10:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dabar mergaites, interjeruose vyrauja prabanga (na krize -nevisiems), kadangi parodose dazniausiai brangiu baldu gamintojai ir orentuojasi i turtuolius: arabus, na rusus ir pan. Ir moderniam interjerui butinai turi "isudyti" kokia prabangia detale: sviestuva, kresla ar pan. Na siame, kuri ikeliau-tai prabangos per akis
Aliai, tu cia kaip "pirstu i aki"...

-Lilė-
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 13 Kovo 2009
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 08, 2009 08:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pas mus kol kas įrengtas tik vienas kambarys - gelsvai rudom spalvom ir panašiais atspalviais, kaip bus su kitais dar mastau, gerai, kad radau šią temukę, galėsiu įdėjų pasisemti
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Namai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 46

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.