SUTAŽAS
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Faustukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 21, 2011 12:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aciu labai, butinai pasiklausiu, dekinga uz informacija, kazkaip lt parduotuveliu ir neziurejau, kazkaip nesove i galva
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 29 Kovo 2007
Pagyrimų: 2

Medaliai: 2 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) 2010 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 21, 2011 12:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nėra už ir sėkmės
Atgal į viršų
ZyMi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2013 Balandis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 10, 2011 16:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, merginos,

kaip uzkuteno dusia, kai cia ilindau, mmmm..... Senokai nebuvau uzsukus, taciau radau tooookia naujiena (o gal ir ne... ).
Ogi, veriniams.lt jau turi Jewel Bond kliju, kuriuos rekomenduoja Aiva.

Graziu darbu
Atgal į viršų
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 10, 2011 19:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Puikios naujienos
Atgal į viršų
Auffrite
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 17 Rugpjūčio 2009

Medaliai: 3 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1) 2013 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 09, 2012 18:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aiva noreciau paklausti kaip tu pritvirtini adateles prie sutazo auskariuku kad jos stipriai laikytusi?

Gal galetumete patarti kurias pirkti is sio katalogo?Ar tai nesvarbu???
http://www.veriniams.lt/index.php?cPath=25_26_245
Atgal į viršų
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 09, 2012 18:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Auffrite, sveikutė, dėl adatėlių tvirtinimo, tai užsuk į mano klases Akademijoje, ten aiškiai viskas parašyta ir foto yra
O kokias adatėles pirkti, tai geriausia, kad klijuojamoji dalis būtų kuo didesnio skersmes, tai taip pat viena iš priežaščių, kad kištukas tvirtai laikytūsi
Atgal į viršų
Oksanabar1
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 18, 2012 16:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena. Atsiprašau, gal aš čia ne į temą paklausiu, bet norėčiau sužinoti ar šiemet vyks pamokėlės? Labai norėčiau patekti į klasę ir pasimokyti "suvaldyti sutažo juosteles" , bet nežinau kur čia kreiptis ir kur rasti atsakymą. Labai jau visko čia daug Padėkit žiopliukei-naujokėlei

https://www.facebook.com/pages/Mano-karoliuk%C5%B3-pasaulis/223807197679322

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Geltonoji_Gintarė.*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 18, 2012 18:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras, turiu klausimėlį, nes esu visai naujokė ir nelabai ką išmanau

Pradėsiu daryti vėrinį su sutažo juostelėmis. Viduryje vėrinio bus apie 3cm kabošonas, kurį aplink noriu apsukti juostelėmis. Kadangi mano kabošonas neturi skylučių, tai iškart pradėjau galvoti kaip man jį gerai pritvirtinti ir gražiai, tvarkingai apsiūti. Turiu kelis odos gabaliukus, gal kaip nors ant jų priklijuoti, o paskui siūti? Tai tada kaip tą sutažo juostelę reikės pradėt sukti ir jos galiuką kur padėt? Klijuot ant blogosios pusės? Visai nesusigaudau ir nežinau kaip tą reikės padaryti. Gal ir kitokių būdų kaip tą padaryt žinosite, iškarto ačiū!

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 20, 2012 10:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, as labai norėčiau užsiimti sutažu viskas lyg man ir aisku, bet nesuprantu su karoliukas kaip juos jūs tvirtinat, nesuprantu kaip prisiūti? ;//
Ir dar tą pagrindini akmeni reik klijuot ant konors? jei reik ant ko? filco?
Atgal į viršų
batareika
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 05, 2012 19:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, esu visiška naujokė šioje svetainėje, bet vis knieti ir man prisijungti prie visų pagyrų Aiva, jūsų darbeliai nuostabūs ir be galo įkvepiantys! Jų prsisižiūrėjus pati pradėjau užsiimti šiuo nuostabiu amatu taip, kad net bakalaurui laiko nebelieka

po tuputį ši technika pradeda man "paklusti", tačiau didžiausias galvos skausmas yra darbelio blogoji pusė. Stengiuosi galiukus sutrumpinti, užkaišioti taip, kad išsilygintų, tačiau vistiek, atvertus kitą pusę, susigadina visas vaizdas.

Esu savamokslė, todėl tikriausiai viską darau, kaip pačiai atrodo reikia daryti. Tad gal gali ką nors patarti?
Atgal į viršų
AgnePatricija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 01, 2016 13:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos sutazo myletojos, as naujoke, nesenai susidomejau sutazu ir nezinau dar daug visko, tikiuosi pasidalinsite savo ziniomis
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 44

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.