Dirbiniai iš kartono. Dėžutės ir kiti gražūs dalykai...
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

Medaliai: 2 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) 2010 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Sausio 18, 2014 10:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

varliuska rašo:
pabandysiu parodyti, va čia taip atrodytų pagrindas:

aaa tai šit kaip. panašiai įsivaizdavau, tik tokias labiau dėželes susiveriančias, o tavo atveju tie 3 skyreliai labiau plokšti bus. Dėl šarnyrų triragis kuo puikiausiai išaiškino. O dėl kišenių tai aš tokiu atveju irgi imčiau kietas kišenes, nes jei kitame gale nebus jokios kliūties, sudėjus virbalus palaidai jie iščiuožt gali pavertus dėklą. O kieta kišenė juos prispaustų, aišku jei ji nebus per erdvi.
triragis rašo:
tik rankenėlė sukėlė abejonių, truputį per gležna tokiai didelei dėžei, bet čia aišku, dar rankenėlių pasiūlos dalykai prasideda. o tvirtumui tokiais atvejais "šaibos" būtinos,

būtent su pasiūla prasti popieriai. Įsivaizdavau tvirtinamą 2 varžtais ir žalvario spalvos. Kur tau... lentyna pilna rankenų, nė vienos a la žalvarinės, o a la vario tik tokia tebuvo. Visos kitos labai jau baldinės regėjosi, atsikišusios, o aš norėjau būtent kabančios. Teko imti šią, rinktis vieną iš vienos taip sakant. O šaiba viduj yra

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Morkus
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 20, 2014 23:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jei už šleivarankiškumą neišvysit ateinu su eksperimentu. Laaabai norėjau išbandyt odą, bet krygrįšystės temoj apie ją prisiskaičius baisu buvo. Peilio plonininmui neturiu ir t.t. Bet pabandžiau. Pirmą kartą iš viso su oda dirbau. Rezultatas

Šiaip ją rankose palaikius šereliai sureaguoja - antspaudai lieka, bet paskui išnyksta . Naudojau kartu su atraižomos dovanų gautą odinį sarafaną (realiai tai šarvus, įtariu dėl to ir nenešiojo, nes kaip drabužis tai be proto sunkus ir kietas)

Keista, bet nors ir nesu patenkinta dėže, labai labai patiko su oda darbuotis. Noriu daaaar.

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Pagyrimų: 1

Pati pačiausia (Suma: 1) 2011 Rugpjūtis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 21, 2014 03:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Morkus rašo:
Pirmą kartą iš viso su oda dirbau. Rezultatas

Šiaip ją rankose palaikius šereliai sureaguoja - antspaudai lieka, bet paskui išnyksta .

nu va, visai jokio šleivumo nesimato, kaip be peilio tai visai neblogi kampai, bent jau kaip iš toli atrodo. kita vertus skeltinę odą nelabai ir paploninsi, ji trūkinėja tada.
graži spalva. o šereliai viskas normaliai, tame ir grožis, kad vaikšto jie, čia tas pats kaip aksomas, zomša, nubukas ir kiti "plaukuočiai". o kaip kitoj pusėj, buvo lygus paviršius ar irgi su plaukeliu? jei irgi su plaukeliu tai skeltinė oda ir dar kiaulės, taigi pigiausia kokia įmanoma, galit negailėdama eksperimentuoti ir mokytis.
Atgal į viršų
Zemugne
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Vasario 2007

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 21, 2014 09:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai graži dėžutė O kas joje apsigyvens? Kiek supratau, tavo dėžučių gyventojai ne ką mažiau įdomūs nei pačios dėžutės.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Morkus
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 21, 2014 10:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kita odos pusė lyg ir mažiau šeriuota, grubleta labiau. Dabar galvoju, gal gi kokiuose skudurynuose paeiškot odinių drabužių mokymuisi Labai noriu pabandyt odinį dokumentų dėklą, bet o tačiau nemažai reik ten tos odos.

Nežinau kas šitoj dėžutėj gyvens. Dar negalvojau, nes esmė buvo odą išbandyt, Keista, bet sakyčiau, net labiau nei audiniai patiko. Na ir tvirtumas gavosi - du trijų mm storio kartono sluoksniai ir oda. Tai beveik vinis su dėže kalt galima

Morkus
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 23, 2014 19:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal tarp dėžučių ir knygelių kūrėjų yra gyvenančių Šiaurės Lietuvoj - Biržai, Rokiškis ir pan.? Tinka ir Latvija - dar arčiau. Išduokit, kur gaunat kartono... Užsimušdama niekur nerandu. Siųstis, kai ir pati kažkada Vilniun grįšiu, ir mokėt už lapą 15 Lt kaip už nestandartinį siuntinį (radau tik tokį variantą) kažkaip... na nesinori kai paskaičiuoju, kad už tokią siuntimo kainą dar oho kiek kartono ir atraižų galima nusipirkt. Nu nagai niežti, dar atraižėlių visokių susimedžiojau...
Lelialankis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 26, 2014 21:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ieškau ,kas galetu aptraukti kelias dezutes? be geliu.Parasykite i info@lelialankislt
Atgal į viršų
asta pasta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 03, 2014 16:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, auksarankės,
skaitinėju šią temą jau gerą pusmetį ir vis kaupiausi pabandyti padaryti dėžutę iš kartono. ir man vis nesiryžtant mama paprašė pagaminti tokią dėžę darželio reikalams, ir iškart tokią nemažą - 25*37*9cm. tai viskas sekėsi visai neblogai, aišku, kliurkų pilna, galėsiu parodyti, kaip nedaryti bet va, dabar niekaip nepavyksta man suklijuoti tų dviejų detalių - pačios dėžės ir tos kitos, sujungtos iš dugno, šono ir dangčio. klijavau karštais klijais, nesilaiko :( klijauvau lipniom juostom, irgi nekas. ar su lipalu tuo pačiu ir klijuojate ir tas detales?
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 04, 2014 12:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nei lipnios juostos, nei karšti klijai netinka. Viską klijuojame PVA (lipalu) tepam negailint ir visą klijuojamą plotą. Ir žinoma- paslėgti, stipriai suspausti kol klijai džiūsta būtina.
asta pasta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 04, 2014 13:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai ačiū, Sarma. Taip ir maniau, kad prigrybavau su tuo klijavimu. o kaip paslėgt? dugną tai prikraunu knygų į vidų, o kaip šoną?
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 04, 2014 13:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

asta pasta rašo:
kaip paslėgt? dugną tai prikraunu knygų į vidų, o kaip šoną?

apvynioti- stipriai apibintuoti

asta pasta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 04, 2014 13:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:

apvynioti- stipriai apibintuoti

o, geras, nebūčiau pagalvojusi, ačiū labai, bandysiu iš naujo
Atgal į viršų
geinta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 05, 2014 13:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

super dezutes aciu uz idejas bandysiu daryti uosvienei , dovanu dezute tikiuosi gausis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Morkus
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 15, 2015 21:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ko tai temoje tyla net spengia Sarmos dėžutes seku, o vat negi daugiau nieko nebėra? Po prieš keletą metų buvusios akademijos kaip jau stvėrė dėžės tai dangčiais ir dugnais įtraukė ir nebepaleidžia.
Pastaruoju metu užsikabinau ant autentiškų skrynių kopijų. Mastelis 1:50.

Ir klausimas. Niekaip nerandu, prisipažinsiu - pamečiau, nuorodos, kur galima magnetinių užsegimų atsisiųsti

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 16, 2015 01:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o ta juoda irgi siuvinėta? ar piešta ant kažko?
Atgal į viršų
Morkus
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 16, 2015 10:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dažais tapyta ant lino. Eksperimentuoju. Tapytos kažkaip autentiškiau atrodo, nes ir originaluose dažnai net potėpiai matosi. Siuvinėtos, ypač gyvybės medžiai, dekoratyviau atrodo. Kažkokio subtilumo priduoda... Eksperimentuoju. Viena pasiruošus laukia marginimui antspaudų technika...
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 16, 2015 13:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na man truputį kertasi skrynia/kuparas su audiniu, nes įprastai ten būna medis. reiktų kuo tankesnio audinio, kad tekstūra nesimatytų, bet gal ir akiai priprasti reikia, dar žiūrint koks skrynutės dydis. šiaip labai gražu. siuvinėjant gal tauresnis daiktas gaunas. o su antspaudais bus irgi įdomu. iš ko spaudus gaminsitės?
Atgal į viršų
Morkus
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 16, 2015 19:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Audinius tankius naudoju. Žinau, kad jos iš medžio, domiuosi jomis tai pačiai pradžioj atrodė kaip čia taip - kartonažas. Bet kai pagalvoji medžiagos giminingos O mažos medinės kažkaip man...primena sovietinių laikų dėžės. Be to pav. siuvinėta mažinta pagal proporcijas 19x9x10 cm tai medinė nežinau kaip, gal stora būtų, bet aš sumedžiu nelabai ką nusimanau. Čia gal labiau esmė tradicinis motyvas su istorija, lietuviškas linas, proporcijos ir pan. Na nėra jos saldžios (nors esu muziejuose ir tokių spalvotų užmačius, kad akys raibsta, matyt irgi skonių visokių būta ), nėriniuotos ir pan. Tie gyvybės medžiai man visai žaviai atrodo. Bet vat labai gerai internete pasitikrint ir kaip kitiems tas reikalas atrodo. Gal aš čia tik viena tokia kvanktelėjusi.
Antspaudų tema tai kol kas smulkiam eglutės raštui labiausiai tinka išlankstyta ir į dažus pamirkyta viela. Gal dar ką sugalvosiu.

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 16, 2015 20:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aha, tas pasaulio medžio motyvas ir man labai patinka, galima ir savo medį sugalvot, su dalykais, kurie yra tavo pasaulio ašis ir šakos. čia šiaip lyrinis nukrypimas
o spaudus labai lengvai ir labai įvairius galima pasidaryt tiesiog iš bulvės, perpjaunat per pusę, lygioj pusėj nusibraižot reikiamą motyvą, aplink jį nupjaustot tai, kas nereikalinga, išraižot ir išimat detales jei reikia, ir psio. kaip tik per kalėdas taip popierių marginau, darželio laikus prisiminus..
Atgal į viršų
Morkus
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 16, 2015 21:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

bulvės jėga Bet labai smulkaus motyvo nesugebu išpjaustyt dėžutės tai palyginus mažos, o jei norint atkartoti proporciškai tai, oi... matyt geriau vis gi paimprovizuot su tuo smulkumu Čia man labai malonūs ieškojimai ir bandymai.
varliuska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 16, 2015 22:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Morkus aš irgi seku šią temą! Įvairūs merginų ieškojimai ir atradimai traukia akį Gėda pelėda kad 'biški' pati tai apsileidusi esu... bet geriau vėliau nei kada nors, tad noriu ir aš pasirodyti
Piešti aš nemoku, bet va siuvinėti tai aš galiu Pavasarį ėjome lankyti draugės leliuką, tai dovanėlei įdėti mums reikėjo dėžikės su tookiu madingu simboliu... pelėdžiukais

na o čia Kalėdos kvepėjo cinamonu, kurio buvo vis mažai ir mažai, t.y. nusipirkau audinio kuris buvo labai įnoringas (kietas) bet man jis tooooksai buvo gražus kad išėjo 2 dėžikes bet nevienodos (panašios)
pirmoji:

antroji:

nu va biški pasigyrėme

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Sausio 17, 2015 01:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

net ir mokant piešti, siuvinėti geriau. solidžiau.
išties labai gražios dėžutės
Atgal į viršų
Morkus
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Sausio 17, 2015 14:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Varliuska labai smagu, kad ne aš viena dėželiauju. Ir tavo dėžutės labai smagios.
O aš guodžiuos vienu didesnių susimovimų. siuvinėjau, dariau ir... apsižioplinau su atidarymo puse... Dabar jau juokinga, bet pradžioj savimi labai nusivylus buvau

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 19, 2015 22:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vajeee, tema atgijo. Kaip smagu Jau dėžikių gražumas vai vai vai. Varliuska, tos siuvinėtosios viršelis nerealus, šitoks būrys pelėdų atskridęs. O ta margoji medžiaga man baisiai graži, kas tai- gal koks šilkas? Įsivaizduoju kaip su kietu audiniu nelengva susidoroti, o dar slidaus paviršiaus audiniai sunkiau klijuojasi... Šauniai padirbėta, spaudžiu dešinę.
Morkaus žalioji dėžė jau matyta, bet dar kartą sakau bravo- kaip paguodą dėl to neapsižiūrėjimo su atidarymu. Man sykį buvo panašiai nutikę tik apsižiūrėjau anksčiau dar prieš apklijavimą audiniu, kad kažkaip ne taip suprojektuota. kas nedirba, tas neklysta. Užtat kiek išminties paskui atsiranda
Morkus rašo:
klausimas. Niekaip nerandu, prisipažinsiu - pamečiau, nuorodos, kur galima magnetinių užsegimų atsisiųsti

www.veriniams.lt
bet vilnietės galit žygiuot į Arenalį (Kauno gatvėj) kur odom prekiauja. Ten ir geležų visokių esama. Vasarą buvau užsukus tai visą maišą užsegimų nugriebiau ir žymiai pigiau nei internetinėje.

varliuska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 25, 2015 11:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū merginos už gerus žodžius, fantastiškai smagu kai tave pagiria sakyčiau šedevrų autorės
Tai va, o dėžutę su pelėdžiukais tai buvo lengva gaminti, nes ji nemaža ir nesunku buvo ja apklijuoti audiniu, šį sykį iššūkis man buvo smulkius pelėdžiukus išsiuvinėti, bet rezultatu buvau patenkinta
Na o cinamoninių dėžučių audinys tai iškarto patraukė mano akį parduotuvėje, bet jis toks įdomus nes viršus atrodo toks su plaukeliais (net nežinau su kuo palyginti, kaip koks barchatas dar išsiuvinėtas blizgiu siūlu) o apačia visai kitas audinys (baltas ir šiurkštus), dėl to jis toks kietas ir nedėkingas klijavimui nes dvigubas audinys sakyčiau čia buvo (įdomu ką iš jo siuvėjos siūna), bet rezultatas iškarto panaikino blogas mintis, patenkinta ne tik aš bet ir dėžučių savininkės
Morkus o tu kai išsiuvinėji piešinį išplauni jį? Nedažo? Siuvinėji ant baltos Aidos medžiagos ane?

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 1517

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.