Dirbiniai iš kartono. Dėžutės ir kiti gražūs dalykai...
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Morkus
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 19, 2015 18:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aistullka, labai graži dėžutė
O aš su tokiu klausimu - kokią didžiausią dėžę esat dariusios? Man 30x30 jau didelė atrodo... Kartonas linkęs išsigaubti. Reik daiktą 55 cm supakuot ir galvoju gal gi net neverta jam dėžės meistraut koks lininis maišelis praktiškiau. NEs kartono tai nebent pora sluoksnių dėl tvirtumo, klijuot ?

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2010 Gruodis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 19, 2015 21:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano "rekordas" 46 x 30. išorė 3 mm kartonas, vidus 1mm. Bet dangtį dariau atskirą- uždedamą. Taip kaip batų dėžutės. Kai užsideda dangtis sienelės yra tarsi prilaikomos, neturi galimybės gaubtis. Meistraujant aišku slėgiau, spaudžiau ir visaip kaip gelbėjau nuo išsirietimo. Gavosi tikrai tiesios sienos.
šit ta dėžė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Morkus
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 19, 2015 21:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi, kokia graži dėžė Dabar pasidarė smalsu išmėgint tokią didelę
aistullka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Gruodžio 2009

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 20, 2015 15:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ačiū už pastabas. na, pirmas blyniukas...
dėl ne pilno išdžiovinimo/paslėgimo...kilo klausimas tada: dezutes karkasa klijuojant uzklijuoji viena siena, slegi lauki kol isdziuna, tada kita siena toliau ir vel slegi??? as visas keturias sienas iskart apklijavau audiniu - gal del to man pasilenke kartonas...nes apklijuotu sonu juk nebepaslegsi...
Atgal į viršų
Morkus
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 20, 2015 19:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dar naudojami veržtuvėliai. Tik nepamiršti tarp jų ir dėžutės įdėt kartono gabaliuką. Kad žymių neliktų.
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 22, 2015 11:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Morkus rašo:
dėžė Dabar pasidarė smalsu išmėgint tokią didelę

Išbandyk būtinai. Didelių gabaritų dėžių darymas duoda naujos patirties. Tik būtinai dėk uždedamą dangtelį, kaip minėjau jis teikia stabilumo. Va čia bus ta nauja patirtis- apsiskaičiuot matmenis taip, kad dangtis užsidėtų čiki piki, nereikėtų spaust per jėgą ir priešingai- nebūtų palaidas
Beje, atitaisau klaidą. Nenurodžiau dėžės aukščio, jis buvęs 26 cm
aistullka rašo:
as visas keturias sienas iskart apklijavau audiniu - gal del to man pasilenke kartonas...

Visas 4 apklijuojam iškart, bet paskui džiovinant dėžutę reikia pridėt kokių knygų, o sieneles apvyniot standžiai audeklo skiaute/bintu.
Nors.... gal ir ne paslėgime šuo pakastas buvo, o kartono kryptyje. Dėžių sienelėms detales patartina išpjaut taip, kad kartono kryptis būtų pagal ilgąją kraštinę. Kuo dėžė didesnė, tuo tai svarbiau. Mažoms dėžutėms kartais nepaisau krypties sienelėse, nes susiklijuoja- susitvirtina ir niekur nesilenkia. Bet ten kur didesni paviršiai žiūrėkit.

Mano naujausia krikštadėžė

Morkus
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 22, 2015 13:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dangčius visokius išbandažiau - ir užsidedantį kaip kuparo ir apgaubiantį. Bet didelių dėžių kol kas niekaip nepsisijaukinu... o jei sienos dar aukštos. Man vis vargas su jomis - tai klijuojant tvirtai prilaikyt, tai dar kas... matyt reikia dar pora sumeistraut, kad visai prisijaukint Arba nusiteikt, kad tiesiog su jomis sunkiau ir viskas.

Aš vėl techninį klausimą labiau patyrusioms. Turiu detalę, kurią noriu kaip kabutį primontuot prie dangčio. Bet, velnias, sunkoka... iki šiol tokias gana lengvas kabindavau. Norisi varžtais prisukt, kad tikrai laikytūsi. Gal teko su tokiom bėdom susidurt? Bijau, kad tie du kartonai, viršutinis ir dangčio vidaus, gali nelaikyt pakankamai gerai. Nes ta virvutė su pakabuku tikrai bus tampoma

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 22, 2015 18:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Morkus rašo:
detalę, kurią noriu kaip kabutį primontuot prie dangčio. Bet, velnias, sunkoka...

Dėk poveržlę, "šaibą" taip sakant. Vienai dėžei montavau rankenėles šonuose. irgi reikia tvirtumo, nes gal kilnojama bus, ne tik dėl gražumo rankenos. Tai dėjau poveržles vidinėj pusėj ir pakankamai tvirtai susimontavo. Didžiausias rūpestis buvo varžtų ilgį pagal kartono storį atitaikyt. Nes tie kur pridėti baldams skirti-ilgi, plokštės storio. Tai arba nupjaut arba išvis trumpesnių paieškot.

Morkus
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 22, 2015 19:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

AAačiūūū Nes man vis ramybės neduoda tas pakabukas
aistullka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 23, 2015 15:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:

Visas 4 apklijuojam iškart, bet paskui džiovinant dėžutę reikia pridėt kokių knygų, o sieneles apvyniot standžiai audeklo skiaute/bintu.
Nors.... gal ir ne paslėgime šuo pakastas buvo, o kartono kryptyje. Dėžių sienelėms detales patartina išpjaut taip, kad kartono kryptis būtų pagal ilgąją kraštinę. Kuo dėžė didesnė, tuo tai svarbiau. Mažoms dėžutėms kartais nepaisau krypties sienelėse, nes susiklijuoja- susitvirtina ir niekur nesilenkia. Bet ten kur didesni paviršiai žiūrėkit.

Nu sunkiai isivaiduoju ta apvyniojima ir pridejima i dezute knyguciu, jei ta dezele tarkim 15x15 cm...nu nei viena knygele i vidu netelpa kad prisikrautu pilnai...o jei tuscia apvynioti, tai bedos manau tik pridarytu...

pradejau kita dezute, karkasa pasidariau, viena siena apklijava o toliau jau bijau... nes neturiu kuo vidaus prikraut
Atgal į viršų
aistullka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 23, 2015 18:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

dar klausimas: ar tinka kniedziu imusimui sis notarinis aparaciukas:
http://www.charlot.lt/rastines-prekes/rastines-reikmenys/notaru-reikmenys/kniedziu-uzspaudimo-reples-sega-iki-30-lapu.html

nes nusipirkau is spalvu namu paprastesni varianta ir nervinuosi, nes nei skyle issimusa, nei pati kniede uzsispaudzia kiek beplakciau:
http://www.spalvunamai.lt/skrebinimas/irankiai/kniedziu-imusimo-irankis.html

sis aisku patrauklus, bet kaina labai kanda:
http://www.spalvunamai.lt/skrebinimas/irankiai/kniedziu-imusimo-irankis-crop-a-dile-big-bite-ii.html
o ir atrodo, kad jis daro ta pati ka pirmasis notarinems skirtas kniedziu aparaciukas...
PATARKIT
Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Pagyrimų: 1

2011 Rugpjūtis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 23, 2015 22:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aistullka rašo:
dar klausimas: ar tinka kniedziu imusimui sis notarinis aparaciukas:
http://www.charlot.lt/rastines-prekes/rastines-reikmenys/notaru-reikmenys/kniedziu-uzspaudimo-reples-sega-iki-30-lapu.html

nes nusipirkau is spalvu namu paprastesni varianta ir nervinuosi, nes nei skyle issimusa, nei pati kniede uzsispaudzia kiek beplakciau:
http://www.spalvunamai.lt/skrebinimas/irankiai/kniedziu-imusimo-irankis.html

sis aisku patrauklus, bet kaina labai kanda:
http://www.spalvunamai.lt/skrebinimas/irankiai/kniedziu-imusimo-irankis-crop-a-dile-big-bite-ii.html
o ir atrodo, kad jis daro ta pati ka pirmasis notarinems skirtas kniedziu aparaciukas...
PATARKIT

notariniai silpučiai, antras variantas geresnis, tik reikia kalti nuoširdžiai, vožti plaktuku drąsiai ir stipriai, ir pasidėjus ant tvirto medinio pagrindo, (todėl skyles reikia daryti dar prieš surenkant karkasą), o dedant kniedes ar akutes - pasidėjus ant metalinio pagrindo. nors būna, kad tie skylamušiai (tos galvutės) tiesiog nepagaląsti. paskutinio nežinau, neteko išbandyt, bet atrodo geras, tik klausimas ar verta jei tik kartais bus naudojamas. beto, su šiuo aparatu negalėsi padaryt skylės esančios toliau nuo krašto (čia skirta rankinių gamybai), tai manau antras variantas tinkamiausias.
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 26, 2015 12:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aistullka rašo:
jei ta dezele tarkim 15x15 cm...nu nei viena knygele i vidu netelpa kad prisikrautu pilnai..

Kai dėželė maža, o sienelių kartonas išpjautas pagal kryptį tikrai ne visada būtinas tas vidaus pripildymas kažkuo. Džiūsta ir išdžiūsta be susiraitymų (patikrinta) Didesnėms dėžėms labiau aktualu sutvirtinimai džiovinant.
Čia iš pradžių baisoka, o kai padarai pirmas kelias dešimtis dėžių, baimės ima ir išgaruoja

aistullka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 10, 2015 14:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kaip isvengti nelygumu klijuojant pati dezutes karkasa??? kai klijuoju atrodo viskas tvarkoj uzsiklijuoja...uzklijavus medziaga, matosi man kaikuriose sienelese tu kartonu sudurimai...viena tokia dezike jau ismeciau...nu negrazu man kai matosi kokio storio kartono po apacia...
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 10, 2015 17:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aistullka rašo:
kaip isvengti nelygumu klijuojant pati dezutes karkasa???

Paimti švitrinį popierių ir šlifuoti tol, kol bus lygu Kai kuriuose kartonažo pamokėlėse galima matyti, kad sudūrimai apklijuojami kraftpopieriaus juostelėmis. tai priduoda tvirtumo ir paslepia mažus nelygumus. Bet tik mažus, didesni tik šlifuojant panaikinami

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 25, 2015 19:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

puiki idėja, paprasta padaryt ir, regis, labai praktiška
užsidaro, užsideda dangtelis ir stovi dėžutė-bokštas.

( šaltinis http://www.nancylangford.com/?tag=towers )

Atgal į viršų
aistullka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 26, 2015 12:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Antroji mano dėželė

Atiteko mano panelei

O dabar aš dar su klausimu: darau ziedais suveriama albuma, virselius pasigaminau viskas lyg ir ok. O kokius lapus naudoti vidiniams lapams? paprasta kartona, vatmana? Ypac jei noriu kad butu keliu spalvu bent...
Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 26, 2015 12:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aistullka rašo:

O dabar aš dar su klausimu: darau ziedais suveriama albuma, virselius pasigaminau viskas lyg ir ok. O kokius lapus naudoti vidiniams lapams? paprasta kartona, vatmana? Ypac jei noriu kad butu keliu spalvu bent...

yra visokio storio visokių spalvų popieriaus, juos ir galima naudoti. šiaip knygoms tinka visoks popierius, bet šiuo atveju, su žiedais, manau reiktų storesnio.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 1717

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.