Sarmos klasė IX (Knygų įrišimas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

Medaliai: 2 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) 2010 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 22, 2011 23:00    Rašyti temą: Sarmos klasė IX (Knygų įrišimas) Atsakyti su citata

Sveikos mokinukės
Gabiska , agee, Editukas_tukas, zapuke, Giuted, rankdarbių manijake

Džiaugiuosi, galėdama atrakinti pirmosios knygrišių klasės duris. Kaip jau minėjau įvadiniame klasės pristatyme, nesitikėkit, kad per 2 mėnesius tapsit knygrišėmis- profesionalėmis. Tačiau šiokius tokius pradmenis gausite, o tolimesnis tobulėjimas bus jūsų pačių rankose
Pati esu tik mėgėja, dar neįsisavinus daugybės dalykų (kažkur skaičiau, kad knygrišystės reikia mokytis 7 metus), todėl mokysimės visos kartu ir viena iš kitos.
Daugybė informacijos yra internete, tad nusiteikite, kad teks nemažai laiko skirti informacijos paieškoms, ne viskas bus pateikta gatavai.

Pirmiausia norėčiau, kad kiekviena prisistatytumėte dar kartą, nurodytumėt kodėl pasirinkote būtent šią klasę ir- svarbiausia- ko tikitės, kokių turite pageidavimų, ką norėtumėte sužinoti ir išmokti. Pagal tai galėsim koreguoti mokymosi planą.
Klasėje gyvenimas intensyviau vyks darbo dienomis. Savaitgalį skirsime atokvėpiui, nes net ir Dievas sutvėręs pasaulį, ilsėjosi

Nors visos turime aibes darbų ir asmeninių reikalų, bet jei jau nusprendėte mokytis,
prašysiu-
aktyvumo,
punktualumo,
pareigingumo
ir kruopštumo atliekant užduotis.
Neatlikę vieno namų darbo, negalėsite atsiskaityti sekančio ir t. t.

Dabar apie reikalingas priemones. Neskubėkit galvotrūkčiais į parduotuves. Apsidairę pamatysit, kad daugelį dalykų turite namuose. Tokius agregatus kaip siuvimo rėmas, presas ar kt. palikite ateičiai. Kai nuspręsite knygelių gamyba rimtai užsiimt, tada ir įsigysite.

Kol kas jums bus reikalingi šie dalykai:

Popierius knygų lapams (baltas ar spalvotas- kaip patinka)
Popierius priešlapiams (tvirtas, dekoratyvus)
Kartonas viršeliams
Tvirtas popierius, audinys ar oda- viršeliams
Įvairiausi kiti popieriai- kalendoriai, plakatai, lankstinukai, popieriniai maišeliai (vienu žodžiu- makulatūra, kurią, užuot brukus šiukšlių dėžėn galima panaudot dar kartą)
PVA klijai, Moment klijai (pastarieji nepageidautini rimtoje knygrišystėje, bet mokantis- galim naudot)
Teptukas klijams- platesnis, kad vienu metu užteptumėt didesnį plotą
Peiliukas popieriaus pjaustymui
Kilimėlis popieriaus pjaustymui. Blogiausiu atveju naudokit storą kartoną kaip pjaustymo pagrindą
Liniuotė (metalinė), nes naudojant kitokią, yra tikimybė, kad perpjausit ją, o ne popierių
Yla ar specialus mažo skersmens skylamušis
Kanceliariniai spaustukai suspausti knygai kai darome pvz. japonišką įrišimą, klijuojame nugarėlę.
Adatos, žirklės, siūlai (japoniškam siuvimui- gali būti virvelės, juostelės)
Pagrindinis knygrišio įnagis- lankstytuvas. Jei jo neturit ir nenorit išlaidaut pirkdamos, galit panaudot paprasčiausią „stalinį“ peilį (pati tokį esu naudojusi- visai neblogas variantas). Bet vėliau neabejoju, kad jį įsigysite ir pamatysit kaip malonu dirbti.

Tai tiek, jei ką pamiršau- parašysiu vėliau.
Laukiu jūsų sugužančių į klasę su savo mintimis ir pageidavimais

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Birželio 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 22, 2011 23:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos gyvos, mokytoja, klasiokės

Kaip turbūt matot pagal mano slapyvardį, aš Edita, ir bus lengviau ir paprasčiau jums, jei taip mane ir vadinsit Labai jau ilgas tas mano slapyvardis Labai džiaugiuosi patekusi į šią klasę, tai netgi savotiškas iššūkis, nes knygrišystės menas man dar neatrasta, nauja ir be galo įdomi sritis. Tikiuosi, jog ši klasė atvers duris į knygrišystės pasaulį, padės išmokti pagrindus, kurie leis judėti toliau savarankiškai, tikiuosi dalintis mokymosi metu atrastais dalykais, padedančiais tobulėti. Forume knygrišystės temoje skaičiau apie įvairius knygų įrišimo būdus, juos taip pat būtų įdomu detaliau panagrinėti Visas reikalingas priemones atrodo turiu, tik lankstytuvą reikės įsigyti, o šiaip namų kampai iš tiesų dažnai būna kupini to, ką galima panaudoti antrą kartą

Su džiaugsmu laukiu mokslų pradžios

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 09:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Miela tave matyti klasėje, Edita
Smagu, kad esi kupina entuziazmo ir ryžto darbuotis. Taip, per mokslui skirtą laiką išbandysime keletą įrišimo būdų. Detalesnį planą parašysiu vėliau, kai klasėje jau bus visos mokinukės, kai žinosiu jūsų visų lūkesčius

Tas mergaites, kurios nepateko į pagrindinę klasę, kviečiu būti aktyviomis neakivaizdininkėmis. Jei atliksite visas namų darbų užduotis ir jos bus užskaitytos, galėsite daryti baigiamąjį ir gausit diplomą

Gal derėtų kažką parašyt apie save, bet pamaniau, kad portale yra visas straipsnis, tad jei domitės mano kuklia persona, viską galit rasti ten

Dar noriu priminti, kad per šią savaitę susirastumėte kokią mažiau vertingą knygą kietais viršeliais, kurią nebūtų gaila išardyti.

agee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Kovo 2007
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 09:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba mokytojai Sarmai ir klasiokėms,

Esu Eglė, gyvenu uostamiestyje. Esu dirbanti, kartu su vyru auginam dviejų metų sūnų.
Labai džiaugiuos patekus į šią akademiją.
Knygrišyba susidomėjau daugiau nei prieš metus. Tuo metu buvau labai "užsidegusi" pasigaminti nuotraukų albumą. Lietuviškose interneto svetainėse informacijos beveik neradau, žiūrinėjau youtube vaizdelius. Viskas atrodė taip sudėtinga, o ir paklausti nežinojau kur. Albumą pasigaminau improvizuodama - nesigavo taip, kaip įsivaizdavau, bet iš esmės likau patenkinta - vis juk rankų darbo ir be to, "pirmas blynas".
Ši akademija man bus gera proga išdrįsti bandyti toliau, tuo labiau, kad bus kas pataria, pasako klaidas. Įdomu bus išbandyti įvairius knygų rišimo būdus. Tikiuosi, kad pabaigusi šią akademiją išdrįsiu imtis savo svajonės - įrišti gražų didelį nuotraukų albumą

Atgal į viršų
Gabiska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 12:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas mokytojai ir klasiokėms
Esu Sonata, beprotiškai įsimylėjusi popierių, todėl labai džiaugiuosi gavusi galimybę išmokti panaudoti jį dar įvairiau. Knygrišyba man labai įdomi, todėl tikiuosi išmokti įvairių įrišimo būdų ir kaip taisyklingai įklijuoti priešlapius, nes visą laiką su jais vargstu Taip pat norėčiau išmokti daryti ornamentus knygos viršelyje. Kaip ir agee akademijos pabaigoje norėčiau išmokti įrišti albumą, bet ne japonišku įrišimu, o panašiai kaip rišamos knygos.

Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 14:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, mergaitės agee , Gabiska
džiaugiuosi, kad galėsime net du mėnesius kartu gilintis į knygrišystės paslaptis.
Gabiska, tiesą sakant, kai pažiūrėjau tavo darbų albumą, buvau maloniai nustebinta ir šiek tiek išsigandau Man atrodo, kad patirties turi labai daug ir faktiškai šioje klasėje turėtume susikeisti vietomis Viliuosi, kad pasidalinsi darbo paslaptimis su kitomis klasiokėmis. Juk daugelis dalykų tiesiog surandama darbo metu, per bandymus, nesėkmes ir pakartotinius bandymus. Ne viskas surašyta juodu ant balto, tad "gyva" patirtis yra išties vertinga.
Ornamentus (reljefą) viršelyje tikrai mokysimės daryti
Albumo įrišimui irgi skirsime laiko.

agee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 14:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma, o kar galima apie tave paskaityti? Nerandu...

Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 14:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano "biografija"
http://www.auksarankes.lt/straipsnis/pas-mus-sveciuojasi/gruodzio-menesio-auksaranke-tarp-zodziu-laisvalaikis-ir-rankdarbiai-v

Gabiska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 15:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū Sarma už įvertinimą, bet rišti aš bandžiau tik kelias knygas ir tas paprastu rišimu, taigi tikiuosi išmokti daug ir įvairių technikų iš Jūsų, manau busit puiki mokytoja ir akademijos pabaigoje mes galėsime pasigirti išmoktais darbais

Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 15:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pasinaudodama mokytojos teisėmis, reikalauju sakyti man "tu" nes manau, kad vienaskaitoje bendrauti daug paprasčiau.
Kas nevalingai pereis prie daugiskaitos, bus paliktos po pamokų

Užduotis nr.1
Kreipiamės viena į kitą vienaskaitos antruoju asmeniu.

Gabiska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 15:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

supratau, mokytoja tik nepalikit po pamokų

Atgal į viršų
agee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 17:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma, paskaičiau straipsniuką - malonu susipažint
Bet jau tavo sutažinių darbelių grožis Akis galim išvarvint besigrožint..
Beje, užkliuvo eilutė, dėl grigališko giedojimo - mano vyras tiesiog pamišęs dėl grigališko choralo

Atgal į viršų
Giuted
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Vasario 2010

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 17:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos mokytoja ir klasiokės

Mano vardas Karolina, turbūt busiu jauniausia.Kaip džiaugiausi kai patekau į šią klasę . Knygrišystė man kažkas naujo. Bandžiau daug rankdarbių sričių, bet knygos ir mezgimas mane kažkodėl labiausiai traukia. Šioje akademijoje norėčiau išmokti įvairių knygų įrišimo būdų, darant knygelę jos nesugadinti, kai dažniausiai man atsitinka, ir dar daug kitokių dalykų, kurių nemoku paaiškinti arba nežinau . Didžiąją dalį visų įrankių turiu, tik esu tikra, kad namuose nėra odos, kuri (turbūt) yra būtina. Knygrišybos temą sekiau nuo pat pradžių, tik nevisas nuorodas apžiūrėjau.
Mokytoją žadu apipilti klausimais, kurių tikrai bus, o dėl daugiskaitos turbūt teks pasėdėti .
Atgal į viršų
rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010
Įspėjimų: 1

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 19:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir aš jau atbėgau į klasę. Sveiki mokytoja ir klasiokės.
Taigi dar kartą prisistatau esu Ugnė, šiame forume dar žinoma kaip rankdarbiu manijake. Labai visų pirma dėkoju mokytojai kuri mane pasirinko ir priėmė į šią nuostabią klasę , tikiuosi nenuvilsiu . Norėjau patekti būtent į šią klasę, nes noriu praplėsta savo gan nedideles žinias, kurias įgyjau knygrišystės temoje... Beveik visas reikiamas priemones turiu, neturiu tik ylos, bet surasim kaip nors . Kalbant apie tai ko tikiuosi išmokti tai labiausiai mane domina viduramžiskasis arba medieval įrišimas kurio neteko išmėginti, taip pat norėčiau išmokti pagaminti viršelį su reljefu, ir dar su priešlapiai ir kaptalais da truputį pasiaiškinti . Na ir man dar dėl daugiskaitos teks prisiminti kažkaip jau taip išauklėta, kad vyresnį žmogų vadinti įvardžiū ''Jūs'' , na bet jeigu mokytojos toks pageidavimas tai stengsiuos jo nepamiršti .

Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 21:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nauji veidai klasėje, šaunu
Na va, kokios klusnios mokinukės- pagrasinau paliksianti po pamokų, tai iškart vienaskaitą prisiminė Man taipogi sakot "tu", galit šaukti vardu Odeta arba niku Sarma (jis taip priaugo kaip trečias vardas, mat du vardus jau ir taip turiu ). O aš taipogi stengsiuosi prisimint jūsų visų vardus
Kol kas mūsų klasėje trūksta tik zapuke., tikėkimės, kad greit atbėgs.

Štai koks būtų mūsų darbo plano projektas:

1. Uždėti naują viršelį senai knygai. Aiškinamės knygos sandarą, kas per žvėris tie kaptalai, kaip dailiai sutvarkyt kampus, kaip priklijuot priešlapius, kaip daromas reljefas, šiek tiek kompozicijos dalykų teks pastudijuot. Manau, tik išmokus padaryt gražų viršelį, galim žingsniuot toliau. Prastas viršelis sugadintų ir dailiausiai susiūtos knygos išvaizdą.

2.Japoniškasis įrišimas

3. Koptiškasis įrišimas Darysim knygelę atvira nugarėle

4. Klasikinis įrišimas (codex binding)

5. Viduramžiškasis įrišimas (medieval binding)

6. Albumo įrišimas.

7. Kūrybinė užduotis- treniruotė prieš baigiamąjį. dar reikia, kad liktų laiko ir baigiamajam sukurti.
Kiekvienam etapui skirsim savaitę.
Užduotį turėsit atsiskaityt iki pirmadienio vakaro, o jau antradienį gaunate naują ir taip etapas po etapo.

Tai tik projektas- žiūrėkit ar tinka, siūlykit ir kitus variantus (iki sekmadienio vakaro)

Ugne, ylos tai reikia, pasirausk kokioj įrankių dėžėj
Karolina, oda reikalinga viduramžiškąjam įrišimui būtinai, mat čia jau toks stilius. Nubėk į second hand parduotuvytę- žiū ir rasi kokią odinę drapaną, pradžiai tiks

kadangi knygrišystėje yra visokių mandrų sąvokų, tai pirmiausia nueikit http://www.baltoprint.ru/glossary.html?task=list&glossid=1&letter=All&page=4 ir pasiskaitykit. Nereikia mokytis mintinai , tiesiog žinosit, kur galima iššifruot neaiškias sąvokas, jei tokių atsiras.
Lietuviškuose puslapiuose apie knygų įrišimą ne ką terasit, bet daug informacijos yra anglų kalba, taipogi rusų. jei mokat vokiečių ar prancūzų taipogi galit panaršyti. Nurodytam žodyne yra sąvokų vertimai į visas šias kalbas.

Nors ši savaitė tik įžanginė, bet po truputį pratinkimės prie mokslų. Taigi- 1) susiraskit kokią nors seną knygą
2) gražiai išimkit knygos bloką iš viršelio
3) apžiūrėkit kaip atrodo kaptalai, nugarėlė, kaip sutvarkyti viršelio kampukai

kitą savaitę šiai knygai dėsim naują viršelį.

Paskutinį kartą redagavo Sarma, Tr. Kovo 23, 2011 21:31. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Gabiska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 21:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip gerai, pagaliau bus proga sutvarkyti seną pasakų knygą kurią mažoji padalino į dvi dalis, auga būsima knygrišė

Atgal į viršų
agee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 09:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma, o kokių siūlų reikės knygoms siūti? Gal yra pirkti kur nors specialių, vaškuotų?

Atgal į viršų
agee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 12:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

dar klausimas - kokio popieriaus pasiieškoti knygų įrišimui?

Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 13:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš siūnu paprastais siuvimo/nėrimo siūlais ir juos pavaškuoju braukdama per vašką (gali naudot natūralaus vaško žvakę).
Siūlų storis priklauso nuo to, kokiam tikslui naudosi. Jei siuvami lankai klasikiniame įrišime, naudojame plonus siūlus, kad neišstorėtų sulenkimo vieta.
Jei darom koptišką įrišimą atvira nugarėle tai galim naudot storesnius, nes tuomet gražiai išryškėja siuvimo pynutė, nugarėlė tampa labiau dekoratyvi. Storesni siūlai ar net virvelės naudojami japoniškame įrišime.
Svarbiausia, kad siūlai būtų tvirti, nesipūkuojantys ir netįstantys
Gal būt yra ir specialių, tačiau tuo dar nesidomėjau.

Popierius knygų lankams- tinka paprastas baltas ar spalvotas spausdintuvų popierius. Kartais naudoju braižybinį popierių, vatmaną. storesnio reikėtų albumams, galima pasidairyt po kanceliarinių prekių parduotuves, arba keliaut į dailininkų parduotuves. Ten jie turi visokio gėrio.
"meno mūzos" parduotuvėje esama ir spec popieriaus knygų įrišimui, jis tvirtesnis, ilgaamžiškesnis (bet ir kaina tikriausiai kita ). Pažiūrėk knygrišystės temoj 27 ar 26 puslapiuose buvo kalbama apie šio popieriaus savybes.

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 21:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kažin kur mūsų pražuvėlė zapuke nors iki oficialios mokslų pradžios dar yra laiko, tikėkimės, kad atsiras.

Kad nenuobodžiautumėte savaitgalį siūlau pasiskaityt teorijos apie popieriaus kryptį. O kai paskaitysit, palankstykit ir kitais aprašytais būdais patestuokit turimus popierius. Pajusit, kad viena kryptimi popierius lenkiasi lengvai, o kita- lenkiasi tarsi lūždamas.
Popieriaus kryptis labai svarbi darant knygutes.
http://myhandboundbooks.blogspot.com/2007/09/paper-grain.html
http://books.jteeuwen.nl/1.1_Folding_the_paper.html
ir pažiūrėkit filmuką
http://www.youtube.com/watch?v=hrHi-NhO4GI&feature=related

ir dar vieną filmuką- kaip naudojamas lankstytuvas
http://www.youtube.com/watch?v=c92JRUrarPo

Primenu, kad iki sekmadienio vakaro noriu žinot jūsų mintis dėl darbo plano. Taipogi pamąstykite kiek laiko norėsite pasilikti baigiamajam darbui atlikti

rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010
Įspėjimų: 1

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 22:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras mokytoja. Oi kaip įdomu dėl to popieriaus pasidarė, esu pradėjus vieną knygelę siųti tai iškart kai tik peržiūrėjau straipsnius lėkiau žiūrėti ar geras pas mane knygos vartymasis, šįkart pasisekė - geras. Na ką galiu pasakyti dėl darbo plano... Man baigiamajam užtektų ir savaitės ar mažiau pagaminti, nes kai reikia tai ir neattidėlioji, o imi ir darai, dėl kitų bendraklasių nežinau. Dėl namų darbų atlikimo laiko tai irgi manau įvairiai turėtų bųti, nes pvz.: reikia pagaminti viršelį ar pasiųti kaptalą ir visa knygelę pagaminti tai manau skirtumas yra . Na o dėl veiklos pačios tai man tinka tavo mokytoja sudarytas planas. Tai tiek. Dar noriu pasakyti, kad klasėje dažniausiai būsiu vakarai, nes vieklos mokyklinės ir pomokyklinės turiu į valias todėl kiekvienas dieną išskyrus ketvirtadienį ir penktadienį grįžtu 16 valandą, o ketvirtadienį ir penkyadienį apie 18h, dar žinoma namų darbai ir pan, taigi klasėje būsiu tik vakarasi ir dieną savaitgaliais. Beje savaitgaliai irgi kartais galiu (bent dalį savaitgalio) nebūti, nes dažnai išvažiuojam pas gimines ir pan. Šiandien viskas, iki ryt.

Atgal į viršų
agee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 10:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikrai įdomiai su tuo popieriaus lenkimu. Kažkaip įsivaizdavau, kad teisingas lenkimas būtų lenkiant A4 formatą į A5, o pasirodo, kad ne.
Aš turiu tokį "bone folder":

Kaži kokiam tikslui jis naudojamas?
Dėl darbų plano, tai man irgi tinka Sarmos pasiūlytas, manau per savaitę turėčiau apsisukt su viena užduotim, juk nebūtina imtis grandiozinių užmojų besimokant technikos. Šioje akademijoje man svarbiau išmokti teisingai įrišti konkrečia technika, teisingai padaryti viršelį, teisingai viską suklijuoti, o ne pasigaminti kažką ypatingo. O baigiamajai užduočiai norėčiau mažiausiai dviejų savaičių, o geriau net ir tris

Atgal į viršų
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Birželio 2009

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 11:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos gyvos

dėl darbo plano, man jis toks tinka. Smagu, jog išbandysim įvairius įrišimo būdus. Pirmajai užduočiai jau ir knygelę susiradau Ir užduočių atsiskaitymai pirmadienį taip pat gerai skamba, nebent kitoms netiktų, tai galim keisti. Baigiamajam darbui norėtųsi poros savaičių visgi, nes jam labai reikia susikaupimo, apgalvojimo, ir daug darbo, norint atsiskaityti puikiai. O juk gaminimo proceso metu visokių nesklandumų gali įvykti, galų gale gali norėtis kažką keisti, tad būtų gerai tam turėti laiko.

Iš karto įspėju dėl vienos savo kelių dienų išvykos darbo reikalais, kuri nusimato balandžio viduryje. Apie ją tik vakar sužinojau, bet tos kelios dienos neturėtų įtakoti mano užduočių atlikimo ir nepaisant to, viską mėginsiu atsiskaityti laiku. Savo pirmosios akademijos metu taip pat turėjau trumpam išvykti, bet grįžusi viską spėjau atlikti, tad tikiuosi, ir šiuo atveju viskas bus gerai

Perskaičiau nuorodas, peržiūrėjau filmukus, ir nemažai naujos informacijos gavau Prisipažinsiu, nebūčiau popieriaus lankstymui ir krypčiai teikusi tokios reikšmės, o visgi kaip svarbu tai yra. Savaitgalį įsigysiu reikiamas priemones, palankstysiu popierių ir išardysiu knygelę. Kaip laukiu pirmos užduoties

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 12:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, mokinukės
gerai, kad vis užbėgat klasėn, išsakot savo nuomonę dėl veiklos. Tikrai planą dar koreguosim, žiūrėsim, kad baigiamajam liktų pakankamai laiko. Išbandyt kuo daugiau būdų nėra tikslo, svarbiausia, kad gautumėt gerus pradinius įgūdžius
Edituk, dėl tų kelių dienų krimstis nereikia, grįši ir pasivysi klasiokes. Aš tik pergyvenu dėl kitko- kaip sutalpinsi visus diplomus, nes gausi jau ketvirtą
agee, tų lankstytuvų yra visokių formų ir pavidalų. Šitas kaip matau iš užrašo- medinis Ar jo briaunos pakankamai švelnios? jei taip, tai bandyk naudot popieriaus lankstymui. Svarbu, kad jis būtų švelnus ir patogus rankai.
Pati dar neturiu kaulinio lankstytuvo, tik savadarbį medinį, bet greitu laiku planuoju didmiestin keliaut, paieškosiu kaulinuko

Gero savaitgalio visoms, susitiksim sekmadienio vakare

agee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 13:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma, mano lankstytuvas kaulinis, tiesiog foto bet kokią iš interneto paėmiau, jog formą parodyčiau Na, dar turiu ir plastikinį lankstytuvą, kitokios formos, tokį smailėjančiais galais, bet jis man kažkoks labai storas atrodo, ta prasme, jog pati plastmasė stora, kokių 3 - 4 mm storio.

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 115

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.