kmalysko klasė IX (VĖLIMAS)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Lapkričio 2008
Pagyrimų: 2

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 11:21    Rašyti temą: kmalysko klasė IX (VĖLIMAS) Atsakyti su citata

norlandiene Rima ,
Fėjafėja Agilė ,
binga Inga ,
VitaPas Vita ,
Ledinukas Deimantė ,
zioviliux Živilė,

SVEIKOS atvykusios į Vėlimo klasę.

Kaip jau žinote, esu Kristina. Neesu tokia sena, kad į mane kreiptumėtės „Jūs“, tad reikalauju kreiptis TU arba Kristina ;-) Esu labai reikli mokytoja, bet tikiuosi, kad tai Jus neišbaidys. Darbo irgi duodu daug. Žemiau pamatysit kelias nuotraukas, ką siūlau Jums nusivelti (pasimokyti). Bet tai tik maža dalis to, ką mes galime išmokti. Kiek ir ką velsime priklauso nuo Jūsų stropumo.

Šią savaite Jūs turėsite apsispresti ar tikrai Norite ir Galite dalyvauti šioje akademijoje. Jums reikės paskaityti Visas ankstesnių Akedemijų Vėlimo klasių pamokėles. Tai tikrai nemažas darbas. Susirašykite į kokį nors failą kur kokia pamoka randasi, arba tiesiog išsisaugokite tą informaciją.
Be to, susirašykite kylančius klausimus ir surašykite juos čionaj.
Prašau savarankiškai išsiaiškinti Kaip sumažinamos nuotraukos ir kaip jos padaromos ryškios ir tinkamos kokybės (tam yra visas akademijos kursas). Reikalausių gerų nuotraukų, bein uotraukų iš vėlimo kurso, tad Fotoaparatą turėkite Visuomet po ranka!
Prašau atsiskaitinėti Laiku, o negalėdamos tai padaryti įspėkite mane asmenine žinute (Pasistenkime, kad kuo mažiau tokios informacijos patektu į eterį). Neatsiskaičiusios pirmo darbo, negalite atsiskaitinėti sekančio.

Kreipiuosi atskirai į Deimantę ir Živilę: ar Jums nebus sunku šioje klasėje? Kitos merginos jau nemažai susipažinusios su vėlimu. Demante, mačiau, kad kažkiek vėli, ar nebus sunku? Tikiu, kad Jūs tikrai stropios ir panorėjus galėsite padaryti puikius darbus.

Dėl rašymo tvarkos:

Jei turite klausimą, PARYŠKINKETE tai ir parašykite: Klausimas.
Kai atsiskaitote, parašote: Atsiskaitau už darbą Nr. n. (jei teks pataisyti darbus, tai reikes parašyti: Pataisytas darbas Nr. n.)

Ko mums reikės:
I. Vilnos:
1. Sluoksnos 18-21 micronų. Kiekis... kiek negaila O jei rimtai, turėkite bent 2 spalvų po 100-500 gr. Žiūrėkite, kad būtų galima derinti spalvas ir pritrūkus vienos galėtumėte dadėti kitos.
2. Spalvų rinkinį karšinio, sluoksnos (naudosim dekoravimui). (nebūtina)

II. Šilko, bananų, bambuko, lino ar kitokių pluoštų. (Čia bus dekoravimui. Jei to neturėsite – ne bėda).
III. Įvairių siūlų: moherinių, medvilninių, vilnoninių, lininių (nebūtina)
IV. Aštriių žirklių, manikiūrinių žirklučių (arba kitokios smailiais galais).

V. Burbulinės plevelės, muilo, vandens, tinklelio (arba sena sintetinė užuolaida), plevelės šablonams (Senukuose yra 5 mm) (kai kur bus galima pakeisti kuo nors kitu: paprastu šiūkšlių maišu, kartonu, burbuline plevele). Metro.
VI. Dekoravimo priemonių (juostelės, karoliukai ir kt.) (nebūtina)
VII. Kelių kilogramų Kantrybės, Noro išmokti ir LAIKO ;-)

Štai ką siūlau nusivelti:

Ir štai tokio stikiaus beretę (Autorė Aniuta Gudeliun)

Taigi, per 2-3 dienas, norėčiau iš jūsų sulaukti Atsakymo ar tikrai norite dalyvauti ir jei sutinkate pasinerti į vėlima, tuomet laukiu sąrašiukų KĄ jūs norėtumete nusivelti (pvz. Riešinės, kepurė...) (min. 4 vnt.). Be to, reikėtų Jums apsilankyti interneto platybėse ir paieškoti nuotraukėlių kaip turėtų atrodyti tie darbeliai (arba nusipieškite) ir pateikti kartu su sąrašėliu. Be to, pagalvokite ir apie spalvas.
Bet apie modeliavima mes šiek tiek šnekėsime mokslų pradžioje.

Šiam kartui tiek.
Sėkmės, merginos

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ledinukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 12:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, Kristina ir visos klasiokės. Kas dar nežino aš esu Deimantė ir man bus labai malonu su visomis susipažinti:) o dabar atsakysiu į klausimą kurį uždavė Kristina. Man tikrai nebus sunku. Suprantu, kad į visą tai reikia įdėti daug darbo ir kantrybės, bet aš esu pasiryžusi taip ir daryti. Labai noriu velti ir lankyti šią klasę. Prižadu, kad dėl manęs sunkumų tikrai nekils ir atliksiu viską kaip ir kitos. Beje esu vėlusi ir šlapiuoju būdu. Vėliau Kalėdinę kojinę ir sagę. Taip pat mokykloje lankau rankdarbių būrelį jau trečius metus, tad mano kruopštumo nepritrūks. Štai kaip atrodo mano šlapiai velta sagė:

Taigi tvirtai sakau, kad lankysiu šią klasę ir pavyzdingai mokysiuosi, nes labai to noriu.
Šią savaitę sergu ir neisiu į mokyklą, todėl peržiūrėsiu ankstesnę akademiją ir užsirašysiu viską ką turiu žinoti.
Klausimas
Kristina, noriu šio to paklausti:
1. Kur galima įsigyti geros karšio, sluoksnos vilnos?
2. Kokios maždaug kainos? Kad žinočiau kiek reikia turėti važiuojant jos pirkti.
Su klausimais tam kartui viskas.

O, dėl siūlymų ką galėtumėme daryti paieškosiu šiek tiek vėliau
Begalo džiaugiuosi būdama čia ir didelis AČIŪ Kristinai, kad mane čia priėmė
Atgal į viršų
zioviliux
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 13:51    Rašyti temą: Re: kmalysko klasė IX (VĖLIMAS) Atsakyti su citata

Sveikos visos klasiokės ir Mokytja!

kmalysko rašo:
Kreipiuosi atskirai į Deimantę ir Živilę: ar Jums nebus sunku šioje klasėje? Kitos merginos jau nemažai susipažinusios su vėlimu. Demante, mačiau, kad kažkiek vėli, ar nebus sunku? Tikiu, kad Jūs tikrai stropios ir panorėjus galėsite padaryti puikius darbus.

Iškart puolu atsakyti į klausimą Norėčiau drąsiai sakyti, kad nebus sunku, nes noras didesnis už visokias baimes, kad nepasiseks, nemokėsiu ir pan. Visas temeles jau daugiau mažiau esu varčiusi, bet per šią savaitę dar gerai jas pasiskaitysiu, pradžiamokslį savarankiškai išsianalizuosiu Tik iškarto perspėju Mokytoją ir klasiokes, kad iš manęs galite tikėtis visokių klausimų, kurie Jums gali pasirodyti paprasti ir žinomi. Tad jei priimsit į savo būrį Baltąją Varnelę, tad garsiai sakau - taip aš pasiruošusi mokytis, pasivyti Jus, stropiai dirbti, laiku atsiskaitinėti ir džiaugtis Jūsų bei savo darbeliais.

Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 14:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Deimante, Živile, tikiuosi, Jūsu pasiryžimas neišblės. Labai gerai išstudijuokit 8 akademijos klasės užrašus. Ir nusivelkit kilimukus/ruošinukus, kad žinotumėte kiek vilna traukiasi.

Deimante, atsakau į tavo klausimukus:
1. Kur galima įsigyti geros karšio, sluoksnos vilnos?
Kadangi esi iš Panevežio, geriausia užzakyti internetu
www.mazaseriukas.lt Tenai Tikrai kokybiška vilna.
Galima dar Vilniuje pažiurėti pas www.wool.lt
Užklausdamos galite pažymėti, kad parekomendavo Kristina Lauciuvienė(gal kokią nuolaidėlę gautumėt)

2. Kokios maždaug kainos? Kad žinočiau kiek reikia turėti važiuojant jos pirkti.
Pavaikščiok, pažiūrėsi. Manau, kad tai pigiausia vilna. Nors, kas gali žinoti, gal kur nors yra pigiau

[/i]

Atgal į viršų
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Lapkričio 2010

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 14:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos visos, džiaugiuosi įsijungusi į jūsų būrį. Greičiausiai tai aš būsiu ta antroji mokinė, kuri nėra laikiusi vilnos rankose tenka prisipažinti, kad pamačius Kristina tavo darbus ir sužinojus ko tikiesi iš mūsų (manęs) šiek tiek (čia per švelniai pasakyta) nedrąsu, bet tikrai neketinu trauktis dar ir dar kartą skaitau tavo, Kristina, rekomendacijas ir kol miega mano mažoji draugė (kuriai tik 1,2 m.), imu naują sąsiuvinį užrašams, pastaboms, klausimams ir neriu į ankstesnių akademijų pamokėles.
Atgal į viršų
Ledinukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 14:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kristina, ačiū už atsakymus
Sąrašiukas:
Na štai, panaršiau internete ir radau labai gražių dalykėlių iš vilnos kurios norėčiau padaryti.
1. Apvelta vaza. Labai gražus dalykas ir mano manymu įdomus. Prie juodos spalvos galima priderinti betokią kitą.

2. Telefono dėkliukas. Man tokio labai reiktų. Jis labai gražiai atrodo dekoruotas karoliukais. Beto šis daiktas praverčiantis.

3. Beretė. Man patiko ši idėja, tad susiradau sau labai gražaus modelio ir prie visko besiderinančių spalvų.

4. Ir begalo graži dekoracija. Net nežinau kaip šį daiktą įvardinti... Galbūt tiesiog drugelių dekoracija.

5. Mane sužavėjo aštuntoje akademijoje velti paveikslai. Ypač šuo. Norėčiau ir aš kažko panašaus.

Tai tiek
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 15:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Inga, Sveika atvykus. Aš kažkodėl praleidau, kad neesi susipažinus su vėlimu. Tad ir taves klausiu: ar tikrai dalyvausi?!
Nėra ko bijoti. Reik tik imti ir velti

Deimante, sveik greičiau O gal dar kokių yra pageidavimų dėl vėlimo? Šalikai, pirštinės dar kažkas?

Atgal į viršų
Ledinukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 15:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū Kristina
Dar pagalvojau ir sumasčiau, kad pavasariui būtų gražu pirštinės su nukirptais pirštais
Kažkas tokio tik iš vilnos:

Ar pavyktų tokias padaryti?

[ Tr. Kovo 23, 2011 12:34 ]
Tos pirštinės galėtų būti trumpesnės, gal iki riešų....
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 15:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Deimante, tokį dalyką vadina Riešinėm (Jei aš neklystų! Pataisykit, merginos, jei yra kitaip). Jos veliamos panašiai kaip pirštinės. Taip, tai įmanoma nusivelti

Atgal į viršų
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 16:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kristina, aš nusiteikusi išbandyti savo jėgas
Palandžiojau šiek tiek internete ir jau bent preliminariai žinau ko norėti. Aišku, norėtųsi labai daug ko, bet gal ne taip iš karto. Tiesa, kadangi net neįsivaizduoju kaip vyksta vėlimas, tai nežinau ar mano pasirinkti darbai bus įveikiami Visai norėčiau nusivelti bent porą pagalvių interjerui papuošti; kepurytę ir sarafaniuką mažylei, kaklo papuošalą,rankinę ir pagal galimybes dar ką nors. Tiesa, labai gražūs drugeliai ir aš tokių norėčiau.

[ Tr. Kovo 23, 2011 13:47 ]
noriu paprašyti, kad atsiųstumėte nuorodą į vėlimo pamokėles. Blaškausi aš čia po tą akademiją ir bijau, kad rankioju tik nuotrupas, o esminių dalykų niekaip nerandu.
Atgal į viršų
VitaPas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 17:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos bendraklasės ir mokytoja Kristina,
labai dėkui už parodytą pasitikėjimą . Pasižadu stropiai atlikti namų darbus. Dievaži, kaip seniai mokinuke buvau
Galiu šiek tiek painformuoti apie vilną. Kiek man teko susidurti, Vilniuje yra du neblogi šaltiniai (kituose miestuose nežinau): kaip Kristina minėjo, wool.lt - Giedrė. savotiška, bet nebloga mergina. Aš iš jos ėmiau vilną dar tada, kai tik pradėjo verslą ir prekiavo iš namų. Ir taikė tikrai dideles nuolaidas (karšinys - apie 35 Lt, sluoksna -ploniausia gal 80 Lt už kg). Prižadėjo, kad niekas nesikeis ir dabar, bent imant didesnš kiekiį. Aš ryt pas ją važiuosiu, tai žinosiu daugiau. Kitas šaltinis - Viktorija, kuri oficialiai neturi jokios parduotuvės, tačiau vilnos, ypač karšinio - labai įvairių spalvų. Kaina - apie 60 Lt už kg. Jos koordinates galėsiu pasakyti, jei tik kam reikės.
O savo noų turiu daug :
noriu išmokti taisyklingai apvelti šilką ar drobelę (pvz. sijoną);

labai noriu tašiuko ;labai tinka ir Kristinos siūlomas, tačiau gal ir su "paveikslu" būtų gražu;

noriu kepurės - ne tik beretės, bet ir su reljefiniais "pribambasais;

ko nors namams - lempą arba pagalvėlę;

o labiausiai norėčiau pamėginti švarkelį su rankovytėm. Dukrai bandžiau, tačiau teko velti plokštumas ir kaip iš medžiagos sukirpus siūti :( . Nefasonas

Vita

[/img]

[ Tr. Kovo 23, 2011 14:47 ]
Mėginu sukelti nuotraukytes.. Ko tai labai sunkiai gaunasi. Velti lengviau

Vita
Atgal į viršų
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 00:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba vakarą (dar kartą) visoms,
šiandien visą dieną jaučiuosi kaip ant sparnų, nes patekau į akademiją. Pasirodo tiek nedaug žmogui reikia
Buvo smalsu kas mano bendraklasės. Paskaitinėjau dar kartelį motyvacinius laiškus ir dar labiau apsidžiaugiau, nes pasijutau tarp savų, t.y. mūsų tarpe esam net trys mamos, auginančios tris ir daugiau vaikučių (aš turiu tris dukrytes). Mokytoja Kristina, jei gerai supratau, irgi prie mūsų pritampa. Smagu, kad mes randame laiko savo pomėgiams.

Kitą kartą pasistengsiu rašyti į temą Tiesiog negalėjau nepasidžiaugti.
Atgal į viršų
norlandiene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Balandžio 2008

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 08:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas, Kristina ir sveikos bendraklasės!

Kol šeimyna miega skubu ir aš pasisakyti, kad labai džiaugiuosi patekusi į akademiją. Ilgiems laiškams laiko rašyti neturėsiu (sunkiai man su rašymu), manau pataupysiu jį vėlimui .
Paskaičiavau, kad turime apie aštuonias savaites darbui, tai gi spėsime nuvelti kokis keturis darbelius (čia mano ritmu ).

Tai gi prie reikalo

1. Labai patiko tavo, Kristina, varlytė pinigams.Norėčiau panašios.
2. Dar norėčiau tokios kepurės:

3. Tokio sijono:

4. Ir tokios suknelės:

Tiesa sakant dėl paskutiniųjų dviejų, tai viena tikrai net nesiimčiau, nes baisu su tokiu kiekiu vilnos eksperimentuoti. Bet su palaikymu tikiuosi nors vieną didesnį daiktą nusivelti.

O čia Deimantė norėjo riešinių. Tai man čia tokios visai neblogos atrodo:

Atgal į viršų
VitaPas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 10:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas, Kristina,
vakar džiugesio pagauta sukėliau savo norus, o vėliau pradėjau galvoti, kiek tame tavo prašyme pasirinkti norus reikia tikslumo. Ar čia tam, kad įsivaizduotum, ko mes norime, ir surastum bendrus taškus tarp mūsų visų, ar tam, kad mes kiekviena turėtume savo užduotis ir kuo tiksliau vėliau jas atliktume? Ir dar. Kiek mes darbų darysime? Tavo sąrašas + mūsų norai ar tiesiog temos (pvz. rankinės, kepurės, batai...) ir kiekviena pagal tą temą pasidaro savo "norą"?

Vita
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 11:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas, mielosios.
Kažkodėl dar ne visos suėjote į klasę. Labai laukiu.

Kol neprasidėjo mokslai, mes turim galimybę paplepėti šeip sau. Susirasti priemones, pasidalinti mintimis, idėjomis.

Jūsų pateikti modeliai rodo, kad tikrai daug tikslų turite. Mes pasistengsim nusivelti viską Tik turėsite daug individualaus darbo. Jau dabar galite ieškotis ir galvoti kaip tiksliai atrodys jūsų gaminukai: rinkites spalvas, dekorą. Rekomenduočiau nusipiešti. Vėliau darysime šablonus. Skaičiuosime. Piešime ir velsime.
Kai kurių dalykų aš nebandžiau velti. Bet kaip tik ir man bus proga pabandyti
Pradedančiosioms merginoms kilo kai kurių klausimėlių. IR LABAI LABAI GERAI NEBIJOKITE KLAUSTI. Mes čia visos tam, kad išmoktume.

Adatos:
rekomenduočiau nusipirkti bent po 3 adatas: pačią ploniausią+ilgiausią ir pačią storiausią+ trumpiausią (jei neklystų tai 36 ir 40 numeriai). To pakanka. Laikykliai NEBŪTINI. Galėsite susirišti gumyte arba baksnoti 1 adata.
Adatos Nebūtinos, jei jūs nieko nevelsite sausuoju būdu!!! (jei velsite taupyklę, tai reikės adatų)

Plėvelių, tinklelių ieškokite Senukuose (senesnėje akademijoje surašiau kas kaip ir kur, Paskaitykite).

Atgal į viršų
Ledinukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 11:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas visoms Kaip gera čia užsukti kiekvieną dieną
Klausimas
Taigi turiu dar vieną klausimėlį. Čia ir vėl dėl vilnos. O jeigu pirkčiau vienos spalvos 200g sluoksnos ir kitos spalvos 200g sluoksnos. Tai čia gausis iš viso 400g. Ir man iš tų 400g išeitų kažkoks vienas nemažas darbas ar daug darbų? Nelabai gaudausi koks čia kiekis bus
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 12:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Deimante, 400 gramų tai nemažai. Iš šito kiekio gali išeiti nemažas rankinukas. Vaza+dėkliukas... gal net nedidelė liemenė. praeitoj akademijoj pažiūrėk kiek maždaug reikia vilnos kai kuriems darbams.

Atgal į viršų
Fėjafėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 12:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, miela mokytoja ir klasiokės
Esu pasiruošus kibti į mokslus
Iš esmės man tinka (patinka) visi mokytojos siūlomi darbai. Mano 4 punktų sąrašiukas atrodytų taip:
    - Gėlė - tokia fantastiška ir spalvinga
    - Liemenė - iššūkis kuriam vis nepasiryžtu, pagrinde dėl to, kad nežinau kaip teisingai paruošti šabloną ir bijau, kad nepavyks išformuot gražiai
    - Rankinė - dar nežinau kokios formos labiausiai norėčiau. Gal delninukės?

Arba tokios ryškios

- Kepurė - norėčiau nuvelti tokio tipo kepurę „su ausytėm“, tik nežinau kaip padaryt,kad kraštai neišsibanguotų, kai bandžiau velt, tai niekaip nepavyko gražiai išformuot

Ir varlytė labai miela, tik neįsivaizduoju kaip ji padaryta

Žodžiu, kąmokytoja lieps, tą ir dirbsiu

Nesu mėgėja prie kompo kabėt, o tuo labiau laiškus rašyt. Bet kažkaip sumaigiau jau tuos mygtukus Einu geriau kol pamokos neprasidėjo
Atgal į viršų
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 15:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas,
Klausimai:
1. ar jau reikia šią savaitę susipirkti visas priemones? (atsargų neturiu, nes esu pradedančioji)
2. pamokėles skaitau, o gal man jau reikia ir išsibandyt pamokėles ankstesnių akademijų, ar mes darysim kartu viską nuo pradžių?
3. muilą pirkti specialų ar tinka įprastinis? Koks? geriau drožlės ar muilas?
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 15:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Inga, gerai būtų nusipirkti bent dalį priemonių. Muilą naudoki paprasčiausią: galima vaikišką BE jokių priemašų (minkštikliai ir kt. gali trukdyti vėlimui).

Merginos, jei dar nežinote kiek susitraukia jūsų vilna, pasidarykite kylimukų, pavelkite, pasipraktikuokite Plonai dėlioti ir plėšyti vilną (aprašyta praeitoje akademijoje).
Nuo pradžių mes nebandysim. Tad velki kilimuks ir įdėk čionaj. Patarsiu, pakritikuosiu Pamatysi kiek reik velti ir kiek tam reik skirti laiko.

Inga, bandyk pasidaryti kelis kilimukus. Gali sugalvoti kur ir kaip panaudoti juos: karštiem puodam pasidėti/palaikyti, servėtėlės, gėlės ir kt. Galima iškarpyti drugelius, kaip įdėtoje Deimantės nuotraukoje (
http://www.auksarankes.lt/forumas/pics/6eedfcaf8cb9.jpg
)

Atgal į viršų
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 15:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ačiū
ryt būsiu mieste (šiaip gyvenu užmiestyje), tai šį tą nusipirksiu ir bandysiu pradėt.
Atgal į viršų
VitaPas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 16:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,
Inga, klausei, koks muilas geriausia. Aš esu mėginus visokiausius - nuo ūkinio iki Žaliojo muilo. Specialistai aiškina, kad ūkinis apgadina vilnos plaukelius. Gal veliant iš sluoksnos tai ir gadina reikalą, bet grubesniems daiktams iš karšinio man visai buvo gerai. Mėginau ir paprasčiausią pigiausią skystą muilą. Tiko ir jis. Ir sluoksnai irgi... Dabar nusipirkau to Žaliojo muilo, kurį siūlo jau labiau patyrę vėlėjai. Irgi gerai Jeigu domina, tą Žaliąjį litriniais kibirėliais pardavinėja sodininkų parduotuvėse. Konkrečiai- pirkau Vilniuje Šiaurės miestelyje esančioje Schetelig parduoduvėje (šalia Thomas Philips)

Vita
Atgal į viršų
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 16:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū Vita, pasiieškosiu ir aš mūsų kraštuos matai, aš gyvenu tolokai nuo Vilniaus, t.y. pajūryje. O kadangi nesu nieko dariusi iš vilnos, tai baimės akys didelės ir vis didėja, klausimų milijonai ...
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 17:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

To muilo yra bet kurioje sodininkų parduotuvėje ir ner Senukuose. Nebandžiau velti su juo. Bet mano manymų geriausias vaikiškas buvo. Kiti nepatiko. Be to, siūlau įsigyti plonas pirštines. Jas dėvėti nemėgstu, bet jos apsaugo rankas nuo išsausėjimo. dėliojat vilną Be prištinių, apglostot biški irgi BE, o po to jau apsimaunat.

Tiesa, merginos: Vėlime NĖRA vieno vėlimo būdo, nėra vieno dėliojimo ir apipurškimo. Kiekviena suranda SAvo vėlimą. Tuom tai ir idomu

Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 10:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas.
Rima, štai toks kepuriukas gime man vakar:

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 115

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.