kmalysko klasė IX (VĖLIMAS)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Ledinukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 11:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas, visoms Kristina, tavo kepuriukas labai gražus. Puiki idėja O iš ko tos gėlytės pagamintos?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Lapkričio 2008
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 11:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū. Tai yra medžiaga: šifonas (na, bent jau tai sakė Gariunuose)

Atgal į viršų
norlandiene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Balandžio 2008

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 13:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės,
Tikrai labai graži kepurė. Nekantauju ir aš kažką panašaus pabandyti.
Čia kaip suprantu apveltas plokščias pagrindas, o po to formuotos raukšlės ant kokio nors puodo ? O gal aš klystu
Užsipirkau ir aš vilnos sluoksnos 400 g. Pirkau wool.lt parduotuvėje Universiteto g. Vilniuje. Kažkaip labiau patinka gyvai pamatyti ką perku.
Mokėjau po 10 Lt už 23 mic ir 13 Lt už 18 mic 100g vilnos.
Muilas man irgi vaikiškas geriausiai patinka, nors kai tokio nėra tinka ir tas, kuris po ranka, labai didelio skirtumo nepastebėjau, gal tik su pagerintu muilu procesas pailgėja, lėčiau veliasi, nes vilnos plaukeliai glotnesni ir reikia daugiau pastangų, kad sukibtų. Kitavertus plonytę sluoksną ūkiškas muilas padaro šiurkštesne. Žalio muilo nebandžiau, bet manau jis toks pat kaip ūkiškas.
Atgal į viršų
Ledinukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 13:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš tai užsisakiau vilnos iš mazaseriukas.lt tai nežinau kada čia man atsius tikiuosi, kad kitai savaitei jau bus
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 14:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rima, užbėgsiu į priekį: tai apskritimas. O detales sužinosite veliau.

Va čia yra suknelės Ant Šifono vėlimas: http://www.livemaster.ru/topic/43516-mamy-dlya-dochek-sarafanchik-dlya-devochki
tai mažai mergytei, bet viskas galioja ir moterims

Wool.lt vilna buvo tikrai pigesnė. Matyt parduotuvėje pabrangino. Dirbti pradėsit kai tik turėsit vilnos.

Atgal į viršų
VitaPas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 15:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos gyvos,
ko tai labai mūsų nedaug forume - ar jau dirbam įsijautę, ar dar miegam..
Kristina, turiu klausimą , net du..
Pirmiausia, pasiėmus praeitos akademijos išmintį, pradedu kilimukus velti. Kadangi norus irgi pradedu konkretinti, labai noriu pamėginti kilimuką "su skylėm". Tipo taip:

kaip veliamas toks veltinukas?
Ir labai noriu pabandyti tokias visokias "bangas" ant kepurių (ne pakraštį banguotą, o reljefines). Ar verta man dabar bandyti pačiai, ar bus pamokėlė vosoms jau "mokslo metų" eigoje?

Vita

Dar keletas pastebėjimų. Paskaičiau Kristinos pernykščius patarimus, kur reikia kočioti veliamą daiktą. Naudojau ir pagalius, ir dulkių siurblio vamzdį.. O geriausia - senukuose pirktą kieto porolono vamzdį (kur šiltinami vandentiekio vamzdžiai). Jis nebrangus, lengvas, gana ilgas, tai perpjovus turiu vieną trumpesnį mažesniems daikčiukams ir dar liko ilgesnis. Pravers, jei įstengsiu įgyvendinti sijono vėlimą..

[ Pen. Kovo 25, 2011 12:26 ]
Kristina, man nesiseka atsidaryti tavo nurodytą puslapį apie vėlimą ant šilko. KaŽi kodėl? Kaip kitoms?
Atgal į viršų
norlandiene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Balandžio 2008

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 17:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man viskas asiverčia, Vita. Gal kokios programlės kompe trūksta.

Taip, šią suknelę jau mačiau praėjusioje akademijoje. Iškilo keletas klausimų:

Šlifavimo mašinėlės, kurios čia naudojamos, būna pirkti senukuose?

Ar tikrai su ja lenga dirbti, ar verta įsigyti?
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 19:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vita, aš nesupratau klausimo dėl bangų.
Kilimukas su skylėm: imanomi du būdai: prakirpimas pabaigoje, kai jau neapveliami kraštukai, arba prakirpimas ir skylučių apvėlimas.
Šlifavimo mašinėlių yra ir Senukuose. Aš dirbu be mašinėlių (labai triūkšmingos). Jos pagreitina darbą, bet labai triūkšmauja.
Įsigyti verta tik tuomet, jei ruošiatės dirbti daug su veltiniu.

Atgal į viršų
Fėjafėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 26, 2011 11:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos

Labai noriu pasigirti kokias tapkytes draugei nuvėliau gimtdieniui

Reikia išmokt gėles velt normalias
ech...
Atgal į viršų
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Lapkričio 2010

PranešimasParašytas: Št. Kovo 26, 2011 14:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas visoms,
kepurė, Kristina, nuostabi. Į visus jūsų darbelius žiūriu su pavydu ir netlabai tikiu, kad aš kada nors kažką panašaus padarysiu Kartais net kyla klausimas : ir kus aš pakliuvau? Jūs visos jau šį bei tą mokat, o aš ...
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 26, 2011 16:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Agile, parodyk tapukus iš arčiau.
Gėlytes velti paprasta... tik reik prisesti ir sugalvoti ;-)

Inga, pakliuvai į klasę Aš lygiai taip pat jaučiausi prieš.... tik prieš 2jus metus

Merginos, gal norėtumėte komentarų dėl kokių nors jūsų darbų?

Atgal į viršų
Fėjafėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 26, 2011 17:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pakeičiau truputį gėlytę

O čia bandau iš arčiau:

Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 26, 2011 19:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gėlytė tikrai pasikeitė Dar gali pakarpyti kraštukus, pašlapinti, patrinti. Jei turi karoliukų, gali pasiuvinėti. Bet ir taip simpatiškos.
Šlepetės panašu, kad suveltos. Tik kraštukas nelygus (arba aš neįžiūriu)

Sėkmės toliau

Atgal į viršų
Fėjafėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 26, 2011 22:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aha, kraštukas truputėlį nelygus

Jau padovanojau bet iš tiesų ant kojos atrodo labai dailiai Nemoku teisingai nufotkint, kad perteikt tikrą vaizdą.

O karoliukų tai net neturiu.

Klausimas Kristinai O kokių spalvų karoliukus geriausia pirkt gėlyčių dekorui, kokios einamiausios? Aišku, kartais galima būtent prie tos spalvos vilnos tinkančius paderint, bet iš esmės, kokios dažniausiai naudojamos?
Atgal į viršų
Ledinukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 27, 2011 12:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas po vakarykštės gimtadienio šventės dar labai miego norisi Bet išsibudinsiu ir eisiu kažką suvelti Geros vilnos dar neturiu (laukiu nesulaukiu kada man ją atsius) , bet dar turiu tokios paprastos vilnos likučių. Tad neužilgo parodysiu kokį nors maža darbelį
Atgal į viršų
VitaPas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 27, 2011 12:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, buvau truputį dingus iš eterio.
Penktadienį parašiau ne apie vėlimo mašinas - tokių net nežinau . Aš rašiau apie poroloninę lazdą.. Ranko dlibio storumo lazdą, kurią santechnikai naudoja vamzdžių šiltinimui. Ir kai reikia velti suvyniojus į ruloną ir kočioti, ant jos labai patogu užvynioti. Nereikia ardyti dulkų siurblių ar šluotų

Vakar bandžiau nuvelti porą kilimukų (gal vakarop ar ryt ryte jau turėsiu nufotkinus ir atsiųsiu mokytojos vertinimui). Bet vienas dalykas man nesigauna taip, kaip noriu. Kristina, norėčiau patarimo. Darant pereinamas spalvas, jei vieną sluoksnį dedu vienspalvį, o dvi spalvas derinu tik antrajame sluoksnyje (tame, kur sruogos suduriamos galais) -viskas gerai. Tačiau jei noriu, kad abi pusės būtų pereinančios, toje pusėje, kur skirtingų spalvų sruogos dedamos lygiagrečiai viena kitai, man gaunasi labiau išryškinta linija. Kaip daro profai?
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 27, 2011 13:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas.

Vita, jei aš gerai supratau klausimėlį tai štai:
Pirmo sluoksnio skirtingas spalvas dedi -- (vieną šalia kitos, o sruogų viršūnės, t.y. tas, kas dešinėje rankoje, dedi pasuktas vieną į kitą. tada delioji 2 sluoksnį statmenai pirmam, 3 statmenai antram, 4 sluoksnį statmenai trečiam (bet šį sluoksnį delioji ploniau, toj vietoj, kur spalvų susidurimas) tada dedi dar papildomas sruogeles ten, kur bus spalvų susidūrmas. Kadangi 4tą sluoksnį dėliojai ploniau spalvų susidūrime, tai papildomos sruogelės sulygins "storumą".

Deimante, lauksiu gaminukų

Agile
, Karoliukų būna labai įvairių. Būna skalda, būna apvalūs. Aš negaliu patarti kokių. Nes mačiau labai gražių gėlių, kai siuvinėjama biški kitokiu tonu, nei pati gėlė. Gražu, kai balta + spalvota skalda siuvinėta. (skalda, tai nelygūs karoliukai, kaip akmenikai, ar kaip gintaras). Tad ko turėti, nepatarsiu. Siūlyčiau nusivelti gėlę, o po to ieškotis karoliukų.

Atgal į viršų
Ledinukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 27, 2011 14:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Užsimaniau padaryti mažą mielą meškutį štai kas man gavosi:

Jis galbūt atrodo šiek tiek liūdnokas, bet realiai jis toks mielutis
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 27, 2011 22:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Deimante, meškutį dar reiktų gerai apibakdnoti adata smagu, kad nesėdi be darbo.

Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 28, 2011 14:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taigi, pradedame mokslus.

Pamoka Nr. 1: Tūrinis vėlimas. Taupyklės vėlimas

Velsime štai tokio tipo taupykles:

Šį kartą pasistengsiu išsamiai aprašyti vėlimo principą. Kituose darbuose teks jums remtis šita vėlimo pamokėle.

Mums reikės:

vilnos (karšinio arba sluoksnos);
muilo (rinkitės be jokių priedų, minkštiklių. patartina natūralų alyvuogių);
šilto vandens;
burbulinės ir akytosios plėvelės;
tinklelio;
vėlimo adatų (36-40 dydžio);
rašyklio, liniuotės.

1.

2. Pasidarome šabloną iš burbulinės plėvelės (galima daryti iš akytosios plėvelės, kartono ar kokios kitokios gan storos, lanksčios medžiagos. paprasti maišeliai netinka). Aš ėmiau iš akies: 5,5 cm spindulį + 3 cm susitraukimui (maždaug). Kadangi mano varlė turėjo būti su uodega, tai aš prailginau šablono dalį:

3. Iškerpame šabloną. Nuplėšiame karšinio debesį nuo didelio ritinio

4. Nuotraukos apačioje matote kuokštukus, kuriuos plėšiau. Matote kokie jie permatomi. IIII (vertikaliai) kryptim dėliojame pirmą sluoksnį.

iš viršaus ir apačios vilna turi išlysti iš šablono ribų 1-1,5 cm. Iš šonų (kairėje, dešinėje) pasistenkite, kad Neišlystų.

Noriu pastebėti, kad turint apvalų šabloną vilną galima delioti statmenai ir išilgai krašyto.

5. ------- (tokia) horizontalia kryptim dėliojam antrą sluoksnį.

6. Čia sudėlioti keturi sluoksniai:

7. Kadangi kiekviena plėšiame vilną savaip, tai ir sudėlioti 4 vilnos sluoksniai pas visas gaunasi kitokie.
Neapsigaukite: vilnos atrodo Daug, bet sušlapinus ir suvėlus gali gautis labai plonas gaminys. Todėl reikia prieš veliant sudėlioti ir suvelti bandomąjį kilimėlį. Pas mane gavosi tiek vilnos.

ATSIMINKITE: geriau sudėlioti 2 plonus sluoksniukus, negu 1 storą. Taip išvengsite nelygumų, skylių, proplešų ir blogos nuotaikos

8.Užklojame vilną tinkleliu. Paspaudžiame viena ranka, o kita ranka pilame šiltą vandenį iš puodelio ar kokio siauresnio indo. Galie purkšti vandenį, bet būtinai uždėkite tinklelį.

9. Tokiu būdu sušlapinam visą vilną. Vilna turi gerai permirkti. Pasiemus muilo gabaliuką pamuiluojame visą paviršių. Nuemame tinklelį, vėl užklojame (taip darome, kad tinkellis NEprisiveltų prie paviršiaus). Tomet paglostome minutėle, vėl nuemame tinklelį, vėl uždedame ir tada glostome daug ilgiau.

10. Nuemame tinklelį, apverčiame šabloną su vilna ir užlenkiame kraštukus.

11. Dedame 4 sluoksnius (IIII ----- IIII -----). P.S. Kadangi dėliojome 4 t.y. lyginį sluoksnių skaičių, tai vilna susitraukia proporcingai iš visų pusių. (jei deliosite nelyginį skaičių, vilna susitrauks daugiau iš tos pusės, kuria kryptim dėliojote Mažiaus sluoksnių)

12. Užklojame tinkleliu, paspaudžiame ranka, kita pylame vandenį. Kartojame 9 punkte aprašytus veiksmus.

13. Gerai išglostome kraštus:

14. Apverčiame šabloną su vilna ir vėl užlenkiame kraštukus. Užklojame tinkeliu ir ilgai ilgai glostome. Apvertus kiton pusėn vėl glostome per tinklelį, o po to be tinkelio.

15. Glostyti reikia kol vilna "sukibs", kai jau sugnibiant keliasi ne atskiri vilnos pluoštukai, o visas gaminys. Svarbu gerai glostyti kraštukus. Ir taip glostau glostau ir vėl glostau glostau, kol šablonas pasidaro permažas (pamatysit, kad lygtais susisuka viduj). Tuomet laikas išimti šabloną. (dėje nesigavo nuotrauka kokio dydžio dariau kirpimą)
Aštriom manikiūrinėm žirklutėm iškerpame maždaug 1,5-3 cm ilgio skyputę.
Atsiminkit, skyputės Labai padidėja tolimesnio vėlimo metu. tad reikia kirpti nedidukes!

Ištraukiame šabloną per tą skylutę ir iškarto apveliame kraštuką (18 nuotraukoj matosi kaip aš tai dariau).

16. Išėmus šabloną aš biški apvėliau spigliuotu kamuoliuku (bet tai tikrai nebūtina, reik tiosiog apglostyti, galima pakočioti per paviršių su kočėlu ar pagaliu)

17. Gerai apvelti reikia "burną":

18. Kišant pirštus "į nasrus" apveliame iš vidaus.

19. Išglostome kraštukus (kur buvo šablono kontūras):

20. Galiausiai galima susukti į ritinį ir pakočioti

21.

22. Toliau nešame į vonia, skalaujame, kelis kartus panaudojame termošoką: karštą ir iškarto šaltą vandenį.

23. Kaip matote, jau dabar mūsų varlė yra apvali, neplokščia. Štai tokio ilgio:

24. Pas mane gaunasi standūs gaminukai, reikia suvelti tikrai gerai:

25. Dabar reikia išmaigyti, išlyginti, išglostyti, kad nebūtų raukšlių

26. Suformuojame uodegą (tam tiesiog lanksčiau uodegą ir dariau vingius) ir "prisiuvame": pasiemus storą siūlą ikišame adatą per "žabtus" ir per vidų pratraukiame per visas raukšles. Užrišame mazgą.

27. Štai raukšlytės:

28. Kol varlė buvo drėgna, spaudžiame ir maigome "kūnelį", kol gavausime norimus iškišimus. Paliekame varlę išdžiūti.

29. Atsiplešiame 2 daugmaž vienodus vilnos kuokštus Letenoms velti.

30. Susukame vilną į ritinį ir apvėliame adatomis (SPECIALIOM VĖLIMO ADATOM. Pradiniam vėlimui pasirinkau storiausią + trumpiausią adatą)

31.

32. Sulenkiame ritinį ir baksnodami padarome "kojos" sulenkimą:

33. Pirštukai:

34. Jeigu reikia kur nors pataisyti formą, tuomet reikia dėti po nediduką vilnos gabaliuką ir pribadinėti adata.

35. Pribadant leteną prie kūno reikia uždėti vilnos tarp letenos ir kūno ir ant letenos. Ir vėl badyti.

36. Biški pabadome. Uždedame vėl vilnos ir vėl badome.

37. Štai kokia letena:

38. Galiausiai pasiemiame Ploną + ilgą adatą ir pagražiname paviršių. Tokiu pat būtu pagaminame antrą leteną, pribadome pagrąžinimus (nagučius, akytes).

39. Štai ir gavosi varliukė.

Tokiu pat būdu veliamos vazos, tuščiaviduriai gaminiai. Panašus tašių, kepurių vėlimo principas.

Dar kelios pastabos:
Kadangi buvo pageidavimų dėl vazų apvelimo, pasirinkite vazą ir reikės pasigaminti jai šabloną: tam išmatuojate aukštį, plotį ir nusibraižote padidintą šabloną (1/2 aukščio + susitraukimui ir 1/2 pločio + susitraukimui). Šablono apačią reikia užapvalinti. O po to veliate ant šablono kaip varlę. Ištraukus šabloną užmaunate viną ant vazos ir jau glostote ant vazos. Čia galite visokias raukšlytes formuoti irgi bus gražu. Jei vaza nesiaurėjanti į viršų, tuomet po to, kai išdžiūs, galite ištraukti vazą ir jūsų velta vaza liks stovėti (su sąlyga, kad jus gerai suvėlėte vilną.

Užduotis Nr. 1: Taupyklės arba vazelės vėlimas
Sugalvoti kokia bus taupyklė/vaza (turi būti Neapvelta vaza, t.y. norėčiau kad būtų atskiras standus suveltas darbas). Galite nusipiešti, parodyti. Tai gali būti drambliukai, žuvytės ir iškarpytais drugeliais apskritimas.
Papaveiksluojate kokiais kuokštukais plėšėte, jei deliojate dekorą,tai parodote kaip atrodo sudeliojus dekorą, ir kaip suvėlus. Ir padarote kelias Menines nuotraukas.
Papasakojate kiek sluoksnių, kokio ilgio/pločio šablonas, kiek susitraukė vilna.
Atsiskaitymo terminai: iki 2011-04-03 00:00.

Linkiu sėkmės

Paskutinį kartą redagavo kmalysko, Pir. Kovo 28, 2011 15:27. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Lapkričio 2010

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 28, 2011 14:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, vakare sumigdžiusi šeimyną kibsiu į darbą. Nekantrauju. Kol kas dar turiu ne visas priemones, bet tikiuos, kad greit jos mane pasieks. Pradžiai atrodo viską kaip tik jau turiu.
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 28, 2011 15:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip dėliojama SLUOKSNA, pažiūrėkite ankstesnėje akademijoje. Taupyklę/vazą/vazelę smulkmenoms/dėžutę galite velti iš sluoksnos ar iš karšinio.

Atgal į viršų
Ledinukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 28, 2011 17:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena visoms klasiokėms ir mielai mokytojai Labai smagu, kad jau yra pirmoji pamoka. Dar vilnos negavau, bet neužilgo jau tikiuosi jos sulaukti. O tada tai kibsiu į darbą Jau esu sumąsčiusi ką darysiu. Labai noriu padaryti taupyklę - paršiuką. Ir labai gerai, kad yra pakankamai laiko atlikti darbą
O, dabar turiu vieną klausimą:
Kur būtų galima gauti tokį daikčiuką į kurį įsistato badymo adatos? (jis yra 30-35 nuotraukose)
Tai tiek
Atgal į viršų
Fėjafėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 28, 2011 17:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Deimantei - Adatų laikiklių mačiau wool.lt
Atgal į viršų
Ledinukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 28, 2011 17:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū tai tikriausiai rasiu jų ir rankdarbių parduotuvėse
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 215

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.