kmalysko klasė IX (VĖLIMAS)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Lapkričio 2008
Pagyrimų: 2

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 05, 2011 21:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras, panelės.
Gavau griežtą atsakymą:

Merginos turi pačios dirbti prie savo baigiamojo.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Lapkričio 2010

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 05, 2011 22:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, tai kaip suprantu jokių komentarų nebeverta tikėtis Tada, Kristina, įkelk bent reikalavimus arba nuorodą dėl baigiamojo. Dėl foto ir t.t. Žadu po truputį bandyti, nes jei nesigaus, tai kad būtų laiko dar kartelį griebtis darbo.
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 06, 2011 08:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas.
Siunčiu praeitos Akademijos reikalavimus (manau, kad pasikeitimų dėl nuotraukų nebus ar bus nežymūs).

•Darbeliai turi būti sugalvoti ir atlikti ta technika, kurios mokėtės kursuose.
•Atsiskaitomojo darbo paruošime dėstytojai nedalyvauja. Absoliučiai viską - nuo idėjos sugalvojimo iki darbelio pateikimo - turite padaryti patys savarankiškai. Nesilaikantys šios taisyklės ir vistiek prašantys pagalbos ar patarimų pas dėstytoją vertinami nebus, todėl negaus diplomo.
•Ruoškite vieną darbą (tai gali būti ir komplektas).
•Pateikite darbelio nuotrauką (galite ir kelias) bei trumpą aprašymą.
•Atsiskaitomojo nuotrauką taip pat įkelkite į konkursų lentą. Jei atsiskaityme dalyvaujate su keliomis nuotraukomis, pasirinkite vieną iš jų (nedarykite naujų koliažų, nuotrauka turi būti ta pati, kaip ir šioje temoje). Pridėkite tik dėstytojo vardą bei temą, kurios mokėtės ir jokio aprašymo.
* Įkeliamos nuotraukos turi būti 600x600px. dydžio.
•Svarbu! Visos neakivaizdžiai besimokiusios auksarankės turi gauti dėstytojos sutikimą dalyvauti atsiskaityme.

Taigi, svarbu: Įkelti reikės Gražias, meniškai paruoštas 1-2 nuotraukas.

Atsiskaitymai vyks mėnesio pabaigoje (Sekite bendrą Akademijos temų sąrašą. Bus atidaryta Atsiskaitymų tema ir reikės įdėti darbus į konkursų lentą).

Inga, dėl tavo riestainių: O kodėl antras riestainis toks plonas? Labai norėjau, kad padarytumėt vieną ploną, o kitą storą...Pas Agile gavosi Beveik kaip reikėjo.
Gal visgi prašyčiau padaryti dar vieną Storą baronką. Gali bandyti mažytę daryti, kaip žiedą.

[ Pen. Gegužės 06, 2011 06:37 ]
VitaPas rašo:
Kaip dėlioti sluoksną, kad 4 sluoksnių vetinuke gauti tamsų tiesaus pakraštėlio kontūrą? O tas kontūras eina ir vertikaliai, ir horizontaliai.. PVZ. užsegamos liemenės (ar švarkelio) priekio pakraštys. Juk tas kontūras eina ir apie kaklą, ir priekyje vertikaliai, ir vėl horizontaliai apačioj. Tiesiog, kaip dėliojami sluoksniai?

Jei kraštukas banguotas, tuomet reikai dėlioti 5 sluoksnius (vidurinysis spalvotas).
Jei tai tiesus kraštukas, tuomet manau aš daryčiau tamsų pirmą antrą ar trečią, priklausomai nuo to, ar nori paslėpti ar ne. Ir manau,kad norint paslėpti rėikia irgi dėlioti 5 sluoksnius.

Atgal į viršų
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 06, 2011 13:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, gerai padarysiu dar vieną nors ir tą atrodo dariau iš visos sluoksnos ir dar keturiomis eilėmis apvyniojau
Atgal į viršų
VitaPas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 06, 2011 14:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vaje, ir mano visos keturios baronkos plonos gavosi .. Neužfiksvau, kad viena stora turėjo būti
Ačiū, Kristina, už atsakymą.
Atgal į viršų
Fėjafėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 06, 2011 21:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras

Tai išdrįsau pagaliau sugadint skarelę Paėmiau tokį siaurą ilgą šalikėlį.

Sukarpiau, bandžiau daryt pagal šią nuorodą iš praeitos akademijos http://www.livemaster.ru/topic/37564-s-vysoty-ptichego-poleta-valyanie-zhileta-s-otkrytoj-spinoj
Čia sudėlioti medžiagos gabalėliai, apklostyti vilna, apglostyta ir apversta:

Tuose tarpuose, kur nėra medžiagos, pavingiavau "kringelių" iš nukirpto nuo šalikėlio kraštuko,bet galutiniam variante jų beveik nesimato.
Tada dar sudėliojau 2 statmenus kraštui sluoksnius banguotam krašteliui, ir 2 sluoksnius centrui.
Pagal nuorodą, apvėlus reiktų patvarkyti vilnos kraštelius, dengiančius medžiagos skiautes, bet man pasirodė, kad ta medžiagytė nelabai nori prilipt prie vilnos, tai nusprendžiau leist vilnai laisvai judėt, kad pamatyčiau kaip ji iš viso elgiasi taip veliant. Susitraukė 35%.
Tai va kas gavosi.

Dabar galvoju, kad reikėjo imt juodą vilną, gal labiau išryškėtų oranžinis margumas?

Kristina, prašau, brūkštelk kelis žodžius, gal ką reiktų daryt kitaip? Ir ar paskutinę nuotrauką galima būtų laikyt meniška?
Atgal į viršų
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 07, 2011 13:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas,

namų darbas - stora rankena

Dėjau dvigubą sluoksną, po to apvyniojau keturiomis eilėmis sluoksnos ir įdėjau šiek tiek rausvo dekoro.

Rezultatas

Tiesa, mano kepuriukas jau ne vienišas Vakar pasistengiau ir nuvėliau jam į kompaniją šalikėlį. Šalikėlis plonytis - naudojau tik vieną sluoksnos sluoksnį, skylėtas Ir eilinį kartą žinios mano sąmonę pasiekė per vėlai, t.y. neįvertinau, kad jis iš pločio nesitrauks Bet rezultatu esu visiškai patenkinta.

KLAUSIMAS - PAMĄSTYMAS kreipiuosi į mokytoją, bet jei jau negali atsakyti tada tikiuosi sulaukti minčių iš bendramokslių:
baigiamasis darbas turi būti iš to ką mokėmės akademijoje, tai gal neverta, o gal ir negalima, velti ant medžiagos. Mes gi tokio namų darbo kaip ir nedarėm, nors informacijos mokytoja mums pateikė įvairios?
Atgal į viršų
Fėjafėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 07, 2011 16:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Cituoju: "Darbeliai turi būti sugalvoti ir atlikti ta technika, kurios mokėtės kursuose." Tai gal ir netinka tada velt ant medžiagos? Bet iš to ką mokėmės, tikrai neblogų variantų galima susigalvot baigiamajam
Atgal į viršų
VitaPas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 07, 2011 23:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labas vakaras visoms,
Aš irgi bevelyčiau medžiagą įtraukti į baigiamąjį darbą.Beje, kai Kristina rodė beretę, taigi medžiagos įvėlimas ten buvo..Tai tur būt galima..
Dar noriu Kristinos paklausti, ar po atsiskaitomojo darbo vertinimo, dar pakomentuosi mūsų darbus? Ir kiek mes tarpusavyje galim darydamos tą darbą balbatuoti? Ar forume turi būti tyla??
O dabar sudedu savo barankas. Neįvykdžiau vieno uždavinio - storos barankos taip ir nepadariau. Šnd darže užsikapsčiau ir nebespėjau. Jei jau būtinai reikės, gal suksiuos kaip nors
Taigi nesumodama, ko norėti iš barankų, nusprendžiau daryti iš karto 4: vieną visai ploną juodą(20cm ilgio), dvi vienodas truputį storesnes (23 cm ilgio), ir ketvirtą - didžiausią ir sąlyginai storiausią (42 cm) mėlynas:-m:

Apibadžiau, apvyniojau juodom ir mėlynom sruogom, sujungiau į žiedus ir apvėliau:

Tiesa, juodąja apkabinau didžiąją baranką.

Žiedų vidinis skersmuo: 12 cm, 5x2 ir 4,5
Didžiąją baranką apvyniojau ant siūlo suvertais akmenukais ir apdėliojau balta sluoksna su šilku, šiek tiek mėlynos sluoksnos ir balto lino dekoru

Velti buvo sudėtinga, nes trukdė akmenukai . Susivėlė iki maždaug 10,5cm didysis ir 3,5 cm mažieji. Didžiojo kietai nevėliau, todėl atrodo šiek tiek "pasišiaušęs". Pabijojau, kad nusitrins akmenukų siūlas, be to, nturėjau jį sumazgyti kažkaip, nes gavosi smarkiai per didelis negu aš norėjau Tačiau žiedai tikrai standūs

Na ir kas gavosi:

Auskarais visai patenkinta esu (mano panelytei irgi patiko Tačiau pakabukas - taip sau... Na bet blico šviesoj a la meninė:

Kristina laukiu pastabų
Ryt gal ir man ką nors įdėti visuomenės kritikai iš užklasinės veiklos Jūsų, bendramokslės, labai šaunūs šalikėliai Aš draugei tokį didelį didelį nuvėliau,kaip irtu, Inga, vieno sluoksniuko. Bet galėjai savo šalikėlį išskleistą parodyti:). O Agile, tavojo spalvos man patinka. Kiek gali būti tų juodų daiktų. Geriau tokį ryškų prie kokios tamsesnės striukės ar švarko užsiriši.
Atgal į viršų
norlandiene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Balandžio 2008

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 08, 2011 09:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, merginos

Jaučiuosi žiauriai atsilikusi. Padariau tik ploną riestainiuką, vis nesiryžtu to storo pradėti. Tiksliau, nesugalvoju, kur jį po to panaudosiu , tai nežinau kokį geriau daryti, didelį ar mažą...
Jūsų darbelių prisižiūrėjus, manau ir aš savo užklasinius gaminukus įkelsiu, nors jų ir nėra tiek daug
Agile, man labai patiko tavo šalikėlis. Puikiai atrodo, ir šviesus kraštelis labai tinka.
Inga, tavo šalikėlis labai į temą prie kepurės. Tikrai būtų smagu pamatyti jį išskleistą. Kaži kaip skylės atrodo...
Vita, turi lakią fantaziją. Viską randi, kur pritaikyti . Puikus papuošalų komplektas gavosi. Apskritai, graži meniška mergaitės nuotraukytė... Net pavydas ima
Atgal į viršų
Fėjafėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 08, 2011 12:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, merginos,

ačiū, kad pagiriat

Inga, ir aš norėčiau tavo šalikėlį pamatyt išskleistą,labai smalsu. Niekad nebandžiau skylėto velt. Minėjai, kad per plotį nesitraukė, o per ilgį kiek susitraukė? Reiks pabandyt ir man

Vita, įvelti akmenėliai ant siūlo - super Labai gražu, reiks kada nusibeždžionaut

Atgal į viršų
VitaPas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 08, 2011 22:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Agile, beždžioniauk kiek tik reikia. Tam ir forumas, kadmintimis dalintumėmės. Tik vertėtų su Kristina dar pasitarti, ar su tais akmenukais gerai dariau. Ekspromtui nebuvau pasiruošusi ir dėjau paprastą medvilninį siūlą. Kai susivėlė vilna, tie akmenukai kabaldžiuoja ant tų siūliukų .Jei būtų vilnonis siūlas, gal akmenukai tvirčiau laikytųsi. Bet akmenukų taip paprastai ant vilnonio nesuversi.. Taip ir nežinau, kaip reikėjo daryti. Kristina, kaip tu manai?

[ Sk. Gegužės 08, 2011 19:10 ]
O Rima, pavydėti tikrai nėr ko . Ir nusiminti - dar labiau. Visos mes kažką sumąstom , o jei laiko kažkuriuo momentu nėra, tai skolinkimės mintis iš vienos iš kitų. Tą papuošalą norėjau kitokį - daug mažesnį ratą. Gal tu pamėgink- storą ir mažą įverti į ploną ir dar mažesnį... Ir ant virvelės ar grandinėlės. Dar išsiuvinėti galima.. Na vienu žžodžiu laukiam atsiliepimų. Kristina gal išvykusi į kaimą, kad nesigirdi..
Atgal į viršų
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 08, 2011 22:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labutis, aš irgi pasiilgau mokytojos komentarų. Tikėkimės nieko blogo neįvyko, tiesiog šiomis dienomis ji "toli nuo ryšio". Šalikėlio foto įkelsiu ryt, jei pavyks foto dienos šviesoj. Šiandien turėjom artimųjų kompaniją, nes atšventėm vidurinėlės 12-ąjį gimtadienį. O tie papuošalai tai labai gražūs
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 09, 2011 13:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, Mielosios mokinukės.
Buvau išvykusi, panyrusi į lysves , bet skubu atsakyti į jūsų klausimėlius.

INGA, palinkėk savo mažąjai Gražių žiedų ir Gerų draugų
(maniškiam rytoj 6 )

[ Pir. Gegužės 09, 2011 11:45 ]
AGILE,
Šalikėlis gavosi labai simpatiškas ;-)
Pagal nuorodą reikėjo tarpus tarp skiaučių užpildyti vilna, po to apversti ir sudėlioti 2 sluoksnius (kad proporcingai susitrauktų).
Manau, kad buvo galima dėlioti 1 sluoksnį ir ne ne visur, o palikti neužklotus šilko gabaliukus. (Čia visaip prigalvoti galima). Kraštukas mažai banguotas. Jei norėjai daugiau bangų, reikėjo 5 sluoksnių. Dar nelabai lygiai su dėliota tamsesnė vilna. Maistinės plėvelės pagalba galima sudėlioti 2 sluoksni, o po to užlėnkti ir tuomet ištraukus plėvelę gauti lygų tapsesnį kraštą ant šviesaus).

Fėjafėja rašo:
kad reikėjo imt juodą vilną, gal labiau išryškėtų oranžinis margumas?

Kristina, prašau, brūkštelk kelis žodžius, gal ką reiktų daryt kitaip? Ir ar paskutinę nuotrauką galima būtų laikyt meniška?

Ar juoda gražiau? Nežinau, manau, kad tavo spalvų derinys irgi labai tikes.
Paskutinė nuotrauka sakyčiau pusiau meninė: reiktų užnugario biški kitokio.

Va čia dar pažiūrėkit įdomių technikų:
http://www.livemaster.ru/topic/60585-idei-iz-moej-kopilki
http://www.livemaster.ru/topic/61153-idei-iz-moej-kopilki-chast-2
http://www.livemaster.ru/topic/64141-idei-iz-moej-kopilki-chast-3

[ Pir. Gegužės 09, 2011 11:55 ]
INGA, Užskaitytas paskutinis blynas, t.y. Baronka. Gavosi beveik idealiai lygi.

Šalikutį norėtusi pamatyti iš arti. Kokia gavosi faktūrą. Bet panašu,kad tikrai simpatiška.

binga rašo:
KLAUSIMAS - PAMĄSTYMAS kreipiuosi į mokytoją, bet jei jau negali atsakyti tada tikiuosi sulaukti minčių iš bendramokslių:
baigiamasis darbas turi būti iš to ką mokėmės akademijoje, tai gal neverta, o gal ir negalima, velti ant medžiagos. Mes gi tokio namų darbo kaip ir nedarėm, nors informacijos mokytoja mums pateikė įvairios?

Jus turite atlikti darbą Vėlimo technika. Informacijos, pamokų, konsultacijų metu gavote tikrai nemažai informacijos ir galite velti tai ką norite.

[ Pir. Gegužės 09, 2011 11:59 ]
VITA,

VitaPas rašo:
ar po atsiskaitomojo darbo vertinimo, dar pakomentuosi mūsų darbus? Ir kiek mes tarpusavyje galim darydamos tą darbą balbatuoti? Ar forume turi būti tyla??

Jei tik norėsite, galėsiu pakomentuoti.
Čiauškėti darydamos NEgalite. Jau kai pateiksite darbus komisijai, tuomet galėsite įdėti kelias nuotraukytes čionaj ir pačiauškėti kaspatiko, o kas sunku buvoir ar pavyko kaip norėjote.
Kai pateiksite darbą komisijai, aprašykite kokia technika darėt, kokias medžiagas naudojot. Ko išmokot, o gal net turėsite tam darbui priešistorę ar kokį eilėraštį. Juk čiames žinom iš ko veliama, o kiti gali nežinoti.

[ Pir. Gegužės 09, 2011 12:11 ]
Mažos baronkytės gavosi labai simpatiškos. Labai džiugu, kad priderinai ir išėjo auskariukai. Nuotraukoje nesimato baltos ir juodos spalvos ant baronkyčių. Tada nelabai akmenukai (bet gal čia tik nuotraukoje nesimato).

Dabarniekaip negaliu suprasti kodėl gi tu bandei velti žiedą su akmenukais? Juk paprasčiau Nuvelti žiedą ir išsiuvinėti Galima naudoti siūlą ar valą (žilką). Žiedas atrodo visiškai nesuveltas. Tad prašysiu arba pabaigti velti (čiateksnuimti akmenukus ir pabaigti velti) arba nuvelti kitą storulį-žiedelį.

Labai smagu matyti, kad iš paprastų baronkų išeina puikųs papuošalai;) SVeikinu.

Jei tą gražią panelę pastatyti prie sienos.... ne į kampą aišku O papaveiksluoti prie kokio vienspalio užnugario, tuomet nuotrauka gausis nuostabiausia ir bus labai gražus pristatymas. (Labai gražus modeliukas, galima ir įsimylėti )

[ Pir. Gegužės 09, 2011 12:13 ]
Štai, lyg į viską atsakiau....
Lekiu darbų daryti

Atgal į viršų
VitaPas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 09, 2011 15:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ačiū, Kristina, už komentarą.. Griežta mokytoja esi.. Ant auskarinių baronkų akmenukų nedėjau, juos pakabinau, kai auskarus dariau. O kodėl sugalvojau apvynioti didžiąją baranką siūlu su akmenukais, kaltas jo didenybė Ekspromtas Paaiškinti negaliu . Ji iš tiesų suvelta, nėra taip jau, kaip rašai, "visiškai nesuvelta". Gal tik nepabaigta kietai velti. Bet tai padariau sąmoningai, nes vienas klaidas teko kitomis dangstyti
Taigi, esu kaltas, esu labai kaltas.. Ir velsiu naują storą.. Bus paprasčiau, nes mano modeliukas tiesiog nebeatiduos išardymui savo pakabuko.
Ačiū už komplimentus dukrai.. Bijau, kada kavalieriai rikiuosis už durų Menines nuotraukas darysim tikrai kitas, nes toji buvo tiesiog darbinis rezultatų demonstravimas...
Atgal į viršų
Fėjafėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 09, 2011 22:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kristina, ačiū už patarimus
o nuorodos man ypač patiko "voratinklis" su siūlais
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 09, 2011 22:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vitut, merginos, griežta tik dėl jūsų Jūsų labui. Žinau ir matau,kad galit daugiau

Labai nekantrauju pamatyti ką dar gražaus padarėt

Atgal į viršų
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 10, 2011 07:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labutis, mano šalikėlis buvo iš vieno sluoksnio, kurį dėliojau išilgai jo ilgio. Iš pločio praktiškai nesusitraukė, o iš ilgio traukėsi iš 130 cm iki 110 cm. Čia įkeliu šalikėlio dalies foto, kur matosi visas jo skylėtumas ir šiaip jis prieš šviesą toks visas retas, tarsi nertas kiauraraštis

Aš jau antra savaitė gyvenu mintimis apie baigiamąjį. Neramu kaip seksis įgyvendinti savo užmanymą, o ir kaip reiks padaryti menišką foto Laiko irgi atšilus orams dar labiau sumažėjo: vis su dukryte vaikštinėjam po kiemą, vakarais laistau gėlynus ir sodą (pas mus jau trys savatės kaip lietaus nė lašo ), lysvės irgi laukia kada prie jų pritūpsiu. Sunku, kai mažoji visiška mamytukė, su niekuo draugaut nenori.

O jūs merginos jau mintimis irgi turbūt veliat baigiamąjį? Modeliukai jūsų visų labai gražūs Pabudo mano pagrandukė - iki vakaro draugės
Atgal į viršų
VitaPas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 11, 2011 00:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jau beveik miegu po Sašenko pasirodymo, bet mėginu sukelti Pataisymą darbui Nr.4
Be didelių komentarų.. Sluoksnos per visą storį(apie 24 cm), pavoliojau, tada apvyniojau 4eilėm tos pačios spalvos ir 2 eilėm baltos su šilku sluoksnos

Dekoravau sintetinio dekoro gijom (juoda ir bordo)

Pavoliojau ir sujungiau į storą žiedą (išorinis skersmuo 9 cm)

Gavosi plonas 7 išorinio skersmens žiedas. Kietas

Kur jį panaudosiu, dar galvosiu, o kol kas tegu jį palaiko sūnaus atvežtas laimės diedukas

Sašenko pateko į finalą, o aš šliaužiu į lovą. Ryt atsirinksim, kas susivėlė, kas neryškiai išėjo..
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 11, 2011 09:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas.
Vita, gavosi irgi nelabai vienodo storio, bet tikrai UŽSKAITAU. Labai gražus storulis.

Merginos, noriu štai į ką atkreipti dėmesį:
Tas dešrytes, žiedelius nebūtina apvinioti 4 statmenais vilnos sluoksniais. Galima visai neapdėlioti, o galima sudėlioti didesnį ar mažesnį sluoksnių skaičių. Labai gražu gaunasi,kai dėliojami keli skirtinsgos spalvos sluoksniai. Be to, jei jau apdėliojot, tai apibaksnokit adatom, bus daug paprasčiau velti šlapiai (nors aš nemėgstu baksnoti).

Inga, ačiū. Pamatėm faktūrą. Spėju net, kad jis yra perdaug suveltas Vat tokiam dalykui reik išbandyti velti kelis kartus... jis neturi būti grubus, bet neturi iš pukuotis... Gražu.
Sėkmės
Geros visoms dienos. Ar yra dar kokių klausimų?

Atgal į viršų
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 11, 2011 13:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas visoms, šalikėlis pakankamai minkštas ir plonas. Manau, kad tikrai nepersistengiau jį suveldama, juolab žinant, kad suvelti sugebu iki 25 proc. Kol kas klausimų nėra, nes nieko neveliu. Dar iki baigiamojo planuoju velti šalikėlį ant medžiagos, t.y. ryt važiuosiu iki Klaipėdos pirkti sluoksnos ir šalikėliui, ir baigiamajam Manau, kai pradėsiu darbuotis, tai ir klausimų atsiras tik va paklausti jau nebegalėsiu
Atgal į viršų
VitaPas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 11, 2011 15:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkui, už darbo užskaitymą. Žiedas iš tiesų sujungimo vietoj gavosi vos vos plonesnis. Matyt, rankenas darant reikia storiau sujungti. Arba sujungimo vietą dar papildomai sluoksna apvynioti. Tą turėjau omeny, bet patingėjau... . Po visų darbų 11 vakaro kažkaip įkvėpimo nebebuvo. Bet pamoką išmokau. Ačiū.
Pasigyrimui ir technikos patobulinimui vyro šliurių, kaip užklasinės veiklos, dar nefotkinu, nes nerandu norimų guzikų dekoravimui, o jų ieškoti nespėju- pomidorai prie šiltnamio neleidžia
Atgal į viršų
Fėjafėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 11, 2011 17:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kristina, o nuo kada jau nebebus galima klausimų tau užduoti?

O jeigu veliant kitą dirbinėlį, ne baigiamąjį, iškiltų koks klausimas, ar galima bus klausti?
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 11, 2011 19:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Klausti galite iki 15 dienos imtinai. Po to galėsiu tik pakomentuoti baigiamąjį.

Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 11, 2011 21:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Merginos, kas dar liko su nebaigtais namų darbais?

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 1315

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.