kmalysko klasė IX (VĖLIMAS)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
norlandiene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Balandžio 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 12, 2011 13:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,

aš dar nepristačiau savo riestainių

Dabar kaip tik ties tuo dirbu. Tikiuosi per valandą nuotraukas įkelsiu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
norlandiene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 12, 2011 14:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atsiskaitymas. Darbas Nr.5.

Suriečiau 13,5 cm skersmens riestainį.

Įvijau dar dvi sluoksnos sruogeles.

Tautinės apyrankės skersmuo 7 cm. Taigi susitraukė beveik per pusę.

Stora baranka gavosi plonesnė, nei planavau. Štai jos gamybos pristatymas:

O čia suformavau apyrankę ir užfiksavau siūlu:

Dabar apyrakė džiūsta. Žadu dekoruoti akmenukais ir velta gėlyte...

Nepavyko pasimokyti iš kitų klaidų. Mano apyrankė irgi sudūrimo vietoj plonesnė, nors ir dėjau toj vietoj papildomai sluoksnos. Gal dėl to jog pribadžiau toj vietoj stipriau.

Paskutinį kartą redagavo norlandiene, Kv. Gegužės 12, 2011 14:56. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Lapkričio 2008
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 12, 2011 14:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rima, Puiku. Užskaityta.

Atgal į viršų
norlandiene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 12, 2011 14:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū...
Nesitikėjau tokio greito atsakymo
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 12, 2011 16:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taigi:

norlandiene Rima ,
Fėjafėja Agilė ,
binga Inga ,
VitaPas Vita

prašau sekti http://www.auksarankes.lt/forumas/viewforum.php?f=40 temas ir atsiradus nurodymams dėl atsiskaitymų (tai bus šio mėnesio pabaigoje), įkelti darbų nuotraukas į tam nurodytas vietas.

Atgal į viršų
VitaPas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 12, 2011 22:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras, mielosios,
Rima, man labai patiko tavo idėja susukti kelių spalvų žiedukus.Reiks kada nors kam nors pritaikyti
O aš žiūriu, kad ant nosies geg15, kuomet užsibaigs konsultacijos, taiskubu įkelti savo popamokinius darbus. Gal sulauksiu kritikos ir pasiūlymų, kaip tobulėti.
Rodau vyrui nuveltus batus. Jie taip ir nesulaukė dekoratyvių sagų. Noriu didelių medinių, bet kol jas susiorganizuosiu, tai ir vasara ateis. Taip kad dekoravimo labai nekritikuokite ..
Nors aulinių batų esu privėlus tikrai nemažai, tapukams jaučiu pagarbią baimę iki šiol
.

Skylės kirpimas, net po Kristinos paaiškinimų man mistika.. Pradžią per tris pirštus radau, skylę iškirpau nedidelę, bet nepaskaičiavau, kad padą dariau storesnį... To, kas mums visoms taip labai aišku...- viršus ir apačia traukėsi nevienodai Tai va - nuvėlus tiek, kiek rankomis įveikiau, padas liko per ilgas
Po didelių išbandymų padą pavyko sumažinti (jis dabar liuksiškai kietas, ypač dar po 3 sluoksnių latekso), tačiau viršus - tikrai galėtų būt ilgesnis.
Gal Kristina pakomentuos, o aš norėjau, kad kitos geriau mokytųsi iš svetimų, o ne savų klaidų. Be je, vidų dėliojau iš lietuviškos nedažytos ir nenuchemintos vilnos. Mano teta augina romanovines avytes. Vilna labai gražios pilkos spalvos, veliasi fantastiškai, ir daug stipresnė batams. Bet turi vieną bėdą - labai daug gyvaplaukių. Tai labai reik saugoti kanalizaciją veliant, o ir nuvėlus daiktus, tie plaukai kurį laiką byra ant grindų ...

[ Kv. Gegužės 12, 2011 20:04 ]
Ir dar vieną savo galimybių išmėginimą noriu parodyti.Pamėginaupasidaryti liemenę. Dariau jąi š 4plonų sluoksniukų.

Šiaip man pačiai ši liemenė patiko. Kristina, pakritikuok,a? Dekoras dar tobulintinas- planavau apie tuos baltus siūlus karoliukais išsiuvinėti, bet nebežinau kada prisiruošiu.
Svarstau, kaip dėlioja pažastį, kai velia su rankovėm? Ir jei, dukrai pasiryšiu tuniką daryti, kur geriau užsegimą daryti - prakirpti nugaroj ir užtrauktuką įstatyti? Ar kaip pagalvės užvalkaliukui užeinančius viens ant kito skvernus daryti?
Atgal į viršų
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Lapkričio 2010

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 13, 2011 13:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, žiūriu merginos ir didelius darbelius jau darot. Gražu Aš ko gero dar negreitai pasiryšiu dideliem darbam, o šlepetės, tai iš viso atrodo labai sudėtingas gaminys.
Atgal į viršų
VitaPas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 13, 2011 14:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nieko čia labai sudėtingo. Geriau mažam žmogui daryti pradžiai, Ir, bent man, tikrai lengviau aulinukus
Atgal į viršų
norlandiene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 14, 2011 11:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, mergaitės

Vita, tavo gaminiai tikrai atrodo pofesionaliai. Gal čia tik nuotraukoj ... Juokauju
Man ypač patiko šlepetės. Atrodo simetriškos, pakankamai gerai suveltos, tvirtos. Ir padas toks ... stabilus, gal dėl to, kad kaip sakei, mažiau traukėsi, nei viršus.

O čia mano paskutiniai darbeliai:

Aladino batai

Drugelis-sagė.

Laukiu jūsų komentarų.
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 15, 2011 13:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vita, tapukai nuostabiai išformuoti, tik ar patogu nešioti, kai jie nei aukšti nei žemi? Jie gavosi tokie storuliai artu užlenkei kraštą į vidų?

Galiu pastebėti, kad imant skirtingų rušių vilną ji traukiasi skirtingai. Tad patariama imti vienodą vilną.
Skylių kirpimas nėra paprastas... kaskart gaunasi kitaip ir man. Daug kas suvelia pilnai šlepes, o tik po to apkarpo kraštus.

Liemenės spalvos gražios. pavyko gerai suvelti. Reiktų lygesnio kraštuko. Bei prašosi formavimo: krutinės ir liemens.
Ar reik siuvinėti? Kiekkviena sugalvojam savaip.... juk tai žaidimas

Aš švarkeliui rankoves nuo pečių linijos užapvalinau ir maždaug 10-20 laipsnių nuleidau žemyn. Kai suvėliau, tuomet kažkiek pratampiau ties pažastim, ties krutine.
Gal išeis nekirpti? O gal net užtrauktuko nereikės... spėju,net kelios mažossagutės tiktų. Reik žiūrėti koks modeliukas išeina

Rima, batukai suvelti, bet reikia lygiau dėlioti vilną,nes pas tave kai kur storiau kai kur ploniau. Kraštuką irgi reikia apvelti.
Drugelis galperdaug suveltas,nes neturi to drugeliui būdingo lengvumo. Reikėjo gal velti iš 1 ar 2jų plonyčių sluoksnių... tik kočioti, po to išskalavus standinti (plaukų lakų ar kt.) ir išformuoti sparnelius....
Čia gal darbar siūlyčiau išsiuvinėti akmenukais. Taip pat pabandyti dregną standinti ir pakelti, paformuoti sparnelius.

Sėkmės

Atgal į viršų
Fėjafėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 15, 2011 17:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena

deja, nebepasinaudojau galimybe klausti , vis kankinuos su savo magistriniu Noriu greičiau pabaigt, nustumt ir tuomet su malonumu velti baigiamąjį

Sėkmės visoms
Atgal į viršų
VitaPas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 15, 2011 19:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū už pagyrimus ir paskutinius komentarus . Tapukų užkulnį užlenkiau, kad liktų tik nedidelis kantukas. Visai lygiai pabijojau palikti. Gal ir gerai, nes kai "sutrumpėjo" viršus, su tuo kantuku stabiliau ant kojos laikosi.
O dabar pasiraitosim rankoves baigiamajam darbui... Kristina, gal dar kokių nurodymų ką daryt ir ko nedaryt per artimiausias dvi savaites? Ar galim bendrauti "apie orą ir bites"? Ar geriau visai kompo nejungti, kol neįkelsim savo nuotraukų? Ar galėsim klausti, jei kils techniniai klausimai dėl darbo pateikimo ir nuotraukų įkėlimo? Nežinau, ar tie klausimai atsiras, bet..
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 15, 2011 21:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vitut, jei kyla techninių klausimų, gaila klausti čionaj, bet gali būti,kad negalėsiu atsakyti. Tuomet kelkite klausimus Auksarankių akademija IX skiltyje. Ten atsakys panelė Perla

Ką dar galiu jums patarti... Nebijokite eksperimentuoti. Pasilikite kokias 3 dienas darbų pabaigimui, paveikslavimui (minimum 3 dienas)... jei nepasitikite savo jiegom, velkite kokį dalykėlį iš tų, kuriuos vėlėme per pamokas...
Padarykite 50, jei reikia 100 nuotraukų ir iš jų išrinkite kelias gražiausias...

Dar rekomenduočiau daryti mėginius/ruošinukus, kad žinotumėt susitraukimą. ir kaip vilna elgiasi....
Jei dar ką prisiminsiu - parašysiu.

Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 15, 2011 23:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Štai čia http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?p=345279&sid=8762b3b9a12d7d28ef6b736c7826bacd#345279
yra visa informacija apie Atsiskaitymus. Pasuapdę ant žodžių "konkursų lentoje" pereisite į konkursų lentą (ten irgi reikia įkelti savo darbo 1 nuotrauką) pagal ją jus vertins visi ausarankių forumo dalyviai.

Į http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?p=345279&sid=8762b3b9a12d7d28ef6b736c7826bacd#345279
galite kelti tiek nuotraukų, kiek jums atrodo būtina, kad pristatytumėt savo darbą (tik proto ribose ).

Na....su Dievu Linkiu užimti visas prizines vietas

Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 24, 2011 13:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip Jums sekasi, merginos? Ar visos spėjat su darbais?

Atgal į viršų
VitaPas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 24, 2011 13:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš dar gyva. Bet vakar jau iki pusiaunakčio ... Ką daryti, jei planavimas ir noras prasilenkia su paros trukme . Bet kaip sakė Kristina, blogų darbų nebūna, būna tik fantazijos trūkumas. Taip kad, kai priartės savaitgalis, žiūrėsim, kiek fantazijos prireiks
Sėkmės, bendramokslės
Atgal į viršų
Fėjafėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 24, 2011 20:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos
Mūsų klasė visą savaitę sąrašo apačioj, vis žvilgteliu įlindus. Visos dirba išsijuosę, nėr kada plepėt

Aš savaitgalį padirbėjau ir turiu vieną gaminuką, visai vertą būt baigiamuoju. Man pačiai jis labai Dar planuoju kai ką jam į kompaniją, jei eksperimentas pavyks, tai bus komplektėlis

Atgal į viršų
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Lapkričio 2010

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 25, 2011 09:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, aš irgi po truputį judu į priekį. Tik va šią savaitę mus, t.y. mane ir mažąją užpuolė ligos. Man jau geriau, bet mažoji serga rimtai. Tikiuosi, kad bėdos nesutrukdys įveikti baigiamąjį.
Atgal į viršų
norlandiene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 25, 2011 10:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Būkit sveikos

Taip jau su ta sveikata būna...pas mus irgi praėjusią savaitę siautė kažkas panašaus į ROTO vitusą. Na bet susikaupsim ir pabaigsim, ar ne Inga
Mano vienas kūrinukas jau laukia fotosesijos kaime, o antrąjį į komplektuką žadu šiandien pabaigti. Bedirbant tiek visokiausių idejų ateina į galvą, gaila, pasitarti jau nebeišeina, tenka pačiai kankintis

Ačiū, Kristina, už rūpesti ir patarimą pasilikti bent tris dienas. Dabar labai gerai suprantu, kam jos reikalingos
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 26, 2011 11:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikiuosi, viskas praeis sklandžiai. Nėra taip parasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.... bet reikai viską priimti kaip Žaidimą

Jei negalėsite įkelti savo darbų ar kils kokių nesklandimų SKUBIAI rašote man ir PERLAI.

Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 28, 2011 21:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na štai ir pirmas atsiskaitymas

Sveikinu VITA su mokslų pabaiga Pradžiai sėdėjau ir galvojau... nu netikiu, kad mokinukių darbas PUIKU.

Darbas atliktas kokybiškai. Patinka švelnios spalvos, modelis. Spėju, viską reiktų nešioti kartu, kitaip švarkelis blankokas bus. Bet reik pamatyti reality Švarkelyje gal norėtųsi ne juodo kantuko,o ko nors švelnesnio. Spėju, gražiai čia gipiūras atrodytų. Švarkelis 3/4 rankovės, tad matyt reikėjo daryti plonesnį (matyt 4 sluoksnių darei).
Tiesa, dar dėl sagų: nuotraukoj atrodo, kad nevienodai prisiūtos.... Pastebėjau, kad tokiems švarkeliams gražiau atrodo paslėptos "knopkutės", bet reikia iš vidinės pusės pasiūti nesitampančią juostele, o ptrie jos siūti "knoplutes". Matyt ir kilpelėms daryti reikia standinimo. Kitaip žiauriai išsitampys. Juolab, kad švarkelis "pagal figūrą".

Švarkelis atrodo Šik... iš madingo salono. Galiu tik pasvekinti ir su tavim džiaugtis

Atgal į viršų
VitaPas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 28, 2011 22:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

AČIŪ, Kristina. Labai labai už tokį vertinimą. Dariau iš 4 sluoksnių, tiesa. O ta saga tiesiai įsiūta, tik kilpoje ne vienodose vietose stovi . Pati tai pamačiau, tik įkėlus nuotraukas į atsiskaitymą... Ir nuėjau patikrinti. Nesugalvojau kitokio užsegimo. Kitoje pusėje įsiuvau mažytes sagutes. Pačias kilpas, matyt, flizelinu dar tvirtinsiu. Dabar jau lagaminą kraunu, ryt labai anksti ryte išvykstu į komandiruotę.
Šitą švarkelį planuoju nešioti su juoda suknele. Todėl ir pakraštėlio norėjau tamsaus. Gipiūras man nepatinka, o gražių mezginių neturėjau. Po teisybei, aš padariau dar vieną komplektuko dalį. Iš tos juodos drobelės pasiuvau DIDELĘ suknelę be rankovių ir vienu plonu sluoksniu užvėliau juodą vilną. Apvėlus įkišau kartu su vaikų rūbais į skalbimo mašiną . Rezultatas geresnis negu tikėjausi , būčiau prie baigiamojo darbo pridėjus, bet kad pakraščiai apspuro. Jei nereikėtų išvažiuoti, būčiau sutvarkiusi, bet, pagalvojau, ar verta per galvą verstis, geriau vaikams maisto pridaryti, kad vyrui būt lengviau:).
Dar kartą dėkui už tokį LABAI įvertinimą. Sėkmės jums visoms, brangios bendramokslės Man labai stigs pasiplepėjimo forume. Nežinau, ar forumas dar nebus uždarytas ketvirtadienį, kai grįšiu. Tikiuosi, ne. Išskrendu
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 29, 2011 21:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

khem.... merginos... auuuuuu. Kur jūsų darbai? Aš jau pergyvenu. Ar dar atsiskaitys kuri?

Atgal į viršų
Fėjafėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 29, 2011 21:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, Kristina,

juk ir ryt galima įkelti darbus? Mane prispaudė mano magistrinis, tai liko mano darbelis nefotografuotas. Ryt kaip tik žada gerą orą, tai nufotografuosiu ir įdėsiu.
Atgal į viršų
norlandiene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 29, 2011 23:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ką tik grįžom iš kaimo.
Darbelį irgi žadu įkelti rytoj.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 1415

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.