kmalysko klasė IX (VĖLIMAS)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Lapkričio 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 30, 2011 06:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

per kur kėlėt nuotraukas, nes ImageShack neduoda tokios galimybės kaip 600x600. Yra 800x600 ir kt.?????
Įkėliau 600x450. Ar tiks???

Mokytoja, turiu dar vieną problemėlę: į konkurso lentą nuotrauką įkėliau (iš PC) ir be aprašymo. Kaip bus????

Tenka prisipažinti, kad sunkiai man sekasi su forumais ir ...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 30, 2011 13:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nuotrauką jau grąžino pataisymui tad bijau ir vėl ką ne taip padaryt

išsiunčiau ir labai tikiuosi, kad viskas bus gerai.
Pasirodo sunkiausia šitoj akademijoje padayti tinkamas foto ir techniniai dalykai :( bant jau man trūksta informacijos arba nesugebu jos susirasti
Atgal į viršų
Fėjafėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 30, 2011 15:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir aš jau sukėliau atsiskaitomąjį.
Atgal į viršų
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 30, 2011 15:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai smalsu, jau pažiūrėjau: gražu, ryšku.
Atgal į viršų
norlandiene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Balandžio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 30, 2011 20:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na štai ir aš jau įkėliau savo darbelį.
Dabar galėsiu lengviau atsikvėpti, nes tas bėgimas per visas vaikų šventes ir baigiamojo vėlimas buvo labai sunkiai suderinami.
Labai gražūs jūsų, mergaitės, darbeliai.
Džiaugiuosi mūsų visų pasiekimais.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Lapkričio 2008
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 30, 2011 21:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, absolventės

Sveikinu užbaigus moklsus ir išlaikius ekzaminus

Vertinimai bus artimiausiom dienom, bet va atsiliepimų turiu ir aš Jums.

Kaip jau sakiau, Vita susitvarkė neįtikėtinai. Buvau apakus. Jau reika man važiuoti pas ją mokytis

Rima.

Sveikinu su Jubiliejum Žydėk ir te žydi Jūsų santuoka.

Komplektukas gavosi labai simpatiškas. Patiko sukta sraigutė, išglostytas paviršius.
Man tik gal norėtūsi kažko bendro: gal skylių visur, o gal spiralių (kaip ant diržo ir kepuriuko)... Bet čia jau turėjai priežasčių taip pasirinkti.

Gal aš daryčiau tik 1 gėlę, arba 2 vienodas.
Riešinės irgi išglostytos ir išmyluotos. Ar nebuvo peršilta? Vis idomu kaip tokie dalykėliai nešiojasi

Inga.

Ši nuotrauka man patiko labiausiai.
Darbelis nepriekaištingai atliktas, išglostytas, apkarpytas ir apveltas Puiku. Tik tiek ir pridursiu: TAIP TOLIAU

P.S. Žinau, kad riešus labai šildo Šuns plaukas (tad gaki bandyti nuvelti riešines vidui įdėjus 1 sluoksnį šuns plauko) Jis labai pukuojasi, tad viršutinis sluoksnis būtinai turi būti kitokios vilnos.

Agile.

O vat tave, panele, pabarsiu:
Na kodėl nepasilikai daugiau laiko paveikslavimui???
Nepersiduoda visas darbo grožis :(
Nesimato šalio lengvumo, melsva ant melsvai balto fono - nesižiūri.

Darbas irgi neįtikėtinas. Kas man patinka - išskirtinis ir nepakartojamai gražus. Ant rankinuko priveltas banguotas kraštukas? Labai tvarkingai pereina spalvos. Labai įdomiai sugalvojai.

Kažkokių kitų pastabų nepadarytsiu,nes nelabai užmatau.

Jei dar turit kokių klausimėlių dėl savo darbelių - klauskite. Net galite išsakyti savo Profesionales nuomones Manau, kad jau tikrai galite kritikuoti

Atgal į viršų
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 30, 2011 23:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū, ačiū, mokytoja už komentarus. Būtent tą nuotrauką ir į konkursų lentą kėliau (bet vis tiek vis dar kirba baimės kirminas, kad su tom technologijom viskas būtų gerai). Gaila, kad baigiasi mūsų pamokos, bet tikiuosi, kad pavyks, Kristina, su tavim bendrauti per Skype ir tu tikrai nepašykštėsi nei patarimų, nei pastabų. Ačiū tau brangioji. Manau, kad tik tavo paskatinimų ir mano žemaitiško užsispyrimo dėka pasiekiau tokių rezultatų. Aš dukrytėm irgi sakiau, kad esu patenkinta kaip suvėliau riešines, t.y. nebekildavo klausimas: ar jau gana? Tiesiog glosčiau, vėliau, ... ir mylėjau tai, ką dariau. Sėkmės visoms Geros vasaros
Atgal į viršų
norlandiene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 30, 2011 23:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū, Kristina, už komentarus ir sveikinimus.
Prisipažinsiu, riešinės pagal užmanymą turėjo atrodyti kiek kitaip. Skyles padariau jas gelbėdama, nes susitraukė žymiai daugiau, nei apskaičiavau.
Bet dabar labai džiaugiuosi savo sprendimu, nes ne taip karšta. Skrybelaitė labai patogi, tik karštą dieną visdėlto nelabai tinka, o vakarui - pats tas.

Sužavėjo Vitos darbelis. Tikrai paplušėjo iš širdies moteriškė. O ypač patiko jos švarkelio pateikimas. Išlaikytas stiliukas...

Inga, tavo riešinės irgi, manau, sulauks pripažinimo. Labai mielos spalvos.

Agile, tavo rankinė tikrai išskirtinė. Man patiko dekoro ideja.
Kai ką net norėčiau nusikopijuoti

Sėmės visoms! Ir šiltos vasarėlės
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 31, 2011 22:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mielosios, panelytės,
KUO SKUBIAU patikrinkite ar gerai įkėlėte savo darbelius į Konkursų lentą. Daug kas neįdėjo ar statusas NEpatvirtinta. Prašau pažiūrėti, kad nuotrauka atitiktų reikalavimus ir būtų Priimta.

Sėkmės

Atgal į viršų
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 31, 2011 22:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, nežinau ar gerai įkėliau, bet nuotraukos statusas PRIIMTA.
Atgal į viršų
norlandiene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 01, 2011 08:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pasitikrinau.
Statusas priimta.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 01, 2011 21:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labutis, aš jau atidaviau savo balsus
Atgal į viršų
Fėjafėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 01, 2011 22:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,
ir aš jau pabalsavau
ech, mano mėlyna nuotrauka ... Na,bet gi ne dėl medalių ir diplomų visa tai. Svarbiausia daug išmokom , o dar daugiau naujų idėjų .
Labai labai ačiū mokytojai
Mano klasiokės šaunuolės, darbeliai nuostabūs, ir nuotraukos gražios
Atgal į viršų
VitaPas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 02, 2011 08:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, brangiosios- mokytoja ir klasiokės. Naktį šiaip taip parsibeldžiau iš Čekijos, tai pirmu darbu iš lovos išsiridenusi puolu Akademiją apžiūrinėti. Oi kiek čia visokių grožybių . Ir mūsų klasės ir kitų.. Pamėginau balsuoti - beviltiška išsirinkti, ypač tose technikose, kur nė velnio nenusituoki. Teks mėginti patekti ir į kitas akademijas - išmokti sutažo ar modelino. O ir internetinio psl kūrimas, nors ir nebuvo labai populiarus ( kažkaip neįeina į tradicinį rankdarbių supratimą) - labai įdomu
Ačiū, Kristina, už pagyrimus mano daržan . Kaip vyras sako, jei vėlimu sirgau, tai po akademijos tai tapo priklausomybe.. Iš kitos pusės, į akademiją atėjau jau nemažai mokėdama, taip kad, Inga, tavo riešinės mamai -yra didesnis pasiekimas, dievaži tikrai . O ir kiti mūsų klasės darbai - neeiliniai, juk taip? Reiškia ir mūsų mokytoja neeilinė

Einu susigaudyti, ką ir kaip nugyveno šeimyna, kol manęs nebuvo. Paskui vėl lįsiu Akademijos baigiamųjų pastudijuoti
Atgal į viršų
norlandiene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 06, 2011 11:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,

ar čia tik aš tokia nekantri. Vis atsiverčiu pasižiūrėti rezultatų, o jų kaip nėr, taip nėr.
Aišku, darbelio mokytojoms ir organizatoriams per akis. Man bent jau tikrai labai sunku buvo apsispręsti dėl balsavimo.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 06, 2011 12:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos

aš irgi vis įlendu, kokius 4 kartus per dieną
Aišku, ypač gero pažymio nesitikiu,bet vis tiek labai smalsu
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 06, 2011 21:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ne jus vienos laukiat man ir idomu, jum nezinau kaip prabalsuos visos aiksarankes...

Konkursu lentoje jau galite pamatyti savo ivertinimus (kitu fone ) Gal Perla paskaiciuos balus siandien ir galesim pasidziaugdi jusu nemazais balais

Atgal į viršų
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 06, 2011 22:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, aš irgi tyliai nekantrauju ir vis užsuku tai čia, tai į kt temas Pamačiau balsavimo rezultatus Esu patenkinta, kad buvau pastebėta ir surinkau ganėtinai taškų.
Atgal į viršų
VitaPas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 07, 2011 08:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, auksarankės. Finišo tiesiosios pabaiga.. Turėtume džiaugtis, kad rezultatai neblogi. Bet kažkaip džiūgavimo nesigirdi Matyt, ne tie rezultatai buvo svarbiausi.. Tuštoka bus, kai nebeskubėsim kaip Agilė sako, keturis kartus per dieną prisijungti prie akademijos ir žinių bei naujienų pasisemti
Na aukšyn nosis, bendramokslės. Dar pasišnekėkim . Pasirodėm labai gerai. Visas įvertino tikrai gerai..
Tam modelino angelui ir aš daugiausia taškų daviau... Man dar labai sutažinis laikrodukas patiko. O už ką jūs balsavot? Į kokias kitas akademijos klases veršimės kito šaukimo metu?
Atgal į viršų
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 07, 2011 14:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labutis, aš negalėjau nepasidžiaugti savo bendraklasių darbais Dabar jau žinau kiek triūso tenka įdėti veliant darbelį bei jį fotografuojant O šiaip man irgi modelino darbai patiko - įvertinau vieną papuošalą (auskariukai ir apyrankė) ir angelą. Man jis labai gražus, tik kad žvaigždučių visiems darbeliams negalima duoti po 5, tai kažkam tenka skirti tik 1, bet nuoširdžią. Aš tai dar mielai karoliukus verčiau, bet šiemet labai jau griežtas ir su reikalavimais buvo dėstytojos komentaras. Pagalvojau, kad nebandžiusiai verti, neverta ten lysti, o va į vėlimą surizikavau pasiprašyti, patekau (Kristina ir žioplę priėmė) ir netgi užbaigiau. O svarbiausia išmokau velti . Įgūdžius tobulinsiu rudenį, kai orai atvės, nes dabar intensyviai dirbti rankomis nepavyktų ir laiko nėr: kiemas, daržas, laistymas, namų ruoša ir dukrytės, dukrytės, dukrytės.
Atgal į viršų
norlandiene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 07, 2011 22:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės,

štai ir ilgai laukti rezultatai...

Sveinu visas su labais gerais pažymiais
Pasirodėm neblogai.
Ko gero, lyginant su ankstesnemis akademijomis, darbai profesionaliausi.
Bent man taip pasirodė.
Likau apžavėta sutažo ir modelino darbeliais.
Jei ryšiuos kitai akademijai, rinksiuos iš tų dviejų.
Na, o dabar laikas atsipūsti nuo karščių...

Beje, vilnonė skrybelė puikiai tinka tokiu oru
Atgal į viršų
Fėjafėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 07, 2011 23:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na ką, mielosios, sakyčiau labai gerai pasirodėm
Dar kartelį didžiulis Ačiū mokytojai
Atgal į viršų
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 08, 2011 07:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, labas - rezultatai pirmiausia nustebino ir , aišku, nudžiugino. Mes visos šaunuolės , o dėkingos aišku turim būt Kristinai. Begalinis, tau, Kristina
Kadangi aš akademijoje naujokė, tai nelabai žinau, ar jau dabar čia viskas, ar gausim dar ir diplomus?
Merginos, sveikinu visas su pabaigtuvėm (mokytoja irgi atsikvėps nuo mūsų klausimų) ir linkiu geros vasaros . Tikiuosi, kad rudenį dar pabendrausim , kai grįšim prie savo mėgiamų užsiėmimų.
Atgal į viršų
VitaPas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 08, 2011 10:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos gyvos. Kristina, . Ačiū, visoms - kaip matau už mano darbelį balsų nepagailėjot
O kadangi ir aš naujokė, tai, Kristina, apšviesk mus - kaip ten su diplomais . Tu pati kažkada kažką minėjai apie juos. Neatstosim, kol negausim
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 1515

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.