Aušros darbai
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Pagyrų puodas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
abu2
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 30, 2012 21:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

smagu matyti progresa tavo kuryboje darbai po truputi tobuleja ir originaleja, su kuo ir sveikinu o del logo tai siulyciau ta varnena palikti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 30, 2012 21:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai ačiū Jums, Vitalija ir abu2! Va, Jum glėbys gėlių - gaudykit!
Vitalija, labai ačiū, kad apsilankai. Dėl logotipo, tai aš norėjau parodyti stambiu mastu, o šeip jį galima daryti kokio tik nori dydžio.
abu2, begalinis ačiū ir Tau. Man ir labiau patinka dabartinis variantas, bet kadangi "picnik" programa neužilgo užsidaro, tai reikia ruoštis (aš per picnik'ą darau savo logotipą). Gal dar sugalvosiu geresnių variantų.

P.S. Deimanto spalvą visada galima pakeisti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
andra125
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 31, 2012 20:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gražūs visi darbeliai, iš ties jaučiasi tobulėjimas O dėl naujo logo, tai gal įkeltum koki foto su juo, nes dabar sunku įsivaizduot, kaip jis turėtų atrodyt. Tada ir nuomonių bei patarimų daugiau gautum
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 31, 2012 21:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Andra125, širdingai Tau dėkoju, čia Tau -
Tikrai pasinaudosiu Tavo patarimu, tik dabar kai man fotoaparatas deficitas, tai užsikoncervavus kelis darbelius esu.
Atgal į viršų
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 05, 2012 22:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na štai pagaliau aš su savaisiais panarpliojimais. Medžiagas naudojau atsiųstas vienos nuoširdžios ir šiltai bendraujančios auksarankės. Dėkoju jai.

Šitą rinkinuką pavadinau "Dvi koralo paslaptys". Šį rinkinuką gaminau nemažai laiko, nes norėjau padaryti kuo gražiau, kuo kruopščiau. Nežinau ar man pavyko, čia jau Jūs nuspręsite. Bet manau, kad patiks.

Apyrankės dydis yra 17cm, o plotis 1,5cm. Auskariukai - ilgis su kabliuku yra 5cm, plotis - ~1cm.
Koralas, sidabruotos detalės.

Laukiu įvertinimų. Kiekviena viešnia laukiama, užėjus kavutės galit atsigerti, štai -
Atgal į viršų
pupulia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 05, 2012 22:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai dailus rinkinukas sėkmės
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 05, 2012 22:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū pupulia, Tu visada laukiama.
Atgal į viršų
Paulinuti
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 05, 2012 22:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Manau, kad pavyko kruopščiai padaryti labai dailus
vitalyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Birželio 2009
Pagyrimų: 2

Medaliai: 3 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 2) 2012 Vasaris (Suma: 1) 2012 metai (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 06, 2012 02:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai liuks padarei, Ciuva!
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 06, 2012 08:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Paulinuti, ačiū man labai malonu girdėti. Griebk -
Vitalija, dėkoju, bet iki Tavęs man dar toli.
Atgal į viršų
Nemiegok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Lapkričio 2010

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 06, 2012 09:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai tvarkingas ir dailus rinkinukas, Tu tikra šaunuolė!
Atgal į viršų
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 06, 2012 09:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nemiegok, labai Tau ačiū. Malonu Tave matyti. Užeik dar kartą. Še -
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Pagyrų puodas Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 66

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.