Knygrišystė. Gaminame knygeles patys 2
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2011 Rugpjūtis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Spalio 08, 2011 13:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gražūs dėkliukai ypač vidurinis man labai patiko.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugsėjo 2009

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Spalio 08, 2011 13:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:
sakykit, kolegės, ar jums taip būna, kad kol knyga mintyse, ją įsivaizduoji labai tobulą, gražią,

Nu aišku kad būna

Sarma rašo:
Autoritetingai vertinimo komisijai pristatau rudeninę knygą

Nu mano autoritetas nekoks ,bet knyga nuostabi,šiltu ir saulėtu rudeniu dvelkianti kaip ką tik besibaigiantis šių metų ruduo... .Ir sveikinimai išbandžius naujus įrenginius. .Tiek spalvos tiek dekoras gražiai tarpusavy dera.Galiu tik pagirt už ryžtą ir džiaugiuosi kad tau gan gerai sekasi.

Sarma rašo:
paskui po oda audinį kiek įkirpau ir pro tą skylutę prikimšau sintepono

Va čia tai gerą mintį pamėtėjai,nes kažkada teko ant pagalvėlių daryt iškilų dekorą,tai zigzagu detales apsiuvinėjau kartu su sinteponu,taip vargau ir bariau save kad apsiėmiau.Šitaip daug paprasčiau ,o tas minkštas detales ir aš labai mėgstu.

Austej@ rašo:
Pasivaidensiu ir aš čia šiek tiek

Nugi labai gražūs dėkliukai , ir smagu kad pasivaidenai,lauksim dar pasivaidenant

Zaliaake25 rašo:
patiko ir is pirmo karto pavyko

Šaunūs skirtukai

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

1 vieta (Suma: 1) 2010 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Spalio 08, 2011 18:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Austej@ rašo:
Pasivaidensiu ir aš čia šiek tiek

labai dailūs dėkliukai. Antrojo dizainas tikrai šaunus
Vat ant tokių smulkmenėlių labai gerai praktikuotis kampučius ir visa kita. Tai kaip pirmas laiptelis link knygų įrišimo. Aš pradėjau taipogi nuo dėkliukų- lipniesiems lapeliams.
pepa,
kažkodėl man nuojauta kužda, kad naują knygą darai. Kada pasirodysi?
o iškimštų lapelių idėją pagavau kažkokioje rankdarbių knygoje, jau senokai ir štai pasitaikė galimybė pritaikyt

Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Birželio 2008
Pagyrimų: 2

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Št. Spalio 08, 2011 22:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma, nuostabi knygelė. Tokia mielai rudeniška, tokia ruda spalva man mieliausia, kitos niūrokos atrodo.

Austėja, mieli dėkliukai.

Aš po truputį kasuosi link spaustuvo, mintyse planai susirišti nors mažą bloką, pasimokint pas triragį ir pradėt "rimtesnes" knygeles

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 11, 2011 15:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

akim paganyti ir temą pajudinti..
čia estukai taip gyvena, susibūrę į kelių amatų gildiją, ir dirba ir pardavinėja vienoj vietoj, o įsikūrę visiškai autentiškoj gotikinėj aplinkoj.. kai ten buvau nežinojau į ką labiau noriu žiūrėt, ar į įrankius, ar į knygas, ar į kolonas.

http://katariinagild.eu/02.html

jei būsit taline būtinai užeikit, o apskritai ten dėmesį reiktų atkreipt į juvelyriką (metalo plastika), knygrišystę, na ir kepures , visai kitas lygis nei pas mus (užtat keramika, tekstile mes lenkiam).
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 11, 2011 18:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jetau, triragi, ant kokios skaudžios vietos su šia nuoroda užmynėt Čia nereali ir neįgyvendinama svajonė- turėt mažas dirbtuvėlės senoviniam pastate, ten darbuotis, eksponuot ir pardavinėt darbus, sulaukt svečių, vaišint juos arbata... fantastika
na gerai, pasvajota ir gana, verčiau einu kokią knygą suprojektuosiu

estai nuo senų laikų garsėja minėtais darbais. pamenu, prieš kokį 100 metų buvau Taline, užsukau į kažkokią galeriją tai kaip kitam pasauly atsidūriau.

Zaliaake25
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

2013 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Spalio 15, 2011 11:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano rista pirmoji aguoninei - drugeline knyga

Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 16, 2011 01:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Zaliaake25 rašo:

gražu , aš tik gal nedėčiau tų drugelių, pilnai užtenka vien aguonų jau nekalbant apie praktiškumą..
o kuom čia dengta, tas baltas tai tapetas koks ar kas? ir kaip lapus siuvote?

p.s. ar gerai supratau, priešlapiai skirtingos spalvos?
Atgal į viršų
Zaliaake25
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 16, 2011 08:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu uz gera zodi ir patarimus lapus siuvau, kaip parodyta pacioje pirmoje temoje lyg tai pirmoje zinuteje. Aguonu uztenka, bet man paneles padejo puosti, tai ir drugeliai atskrido buciau dejusi vien aguonas.

Taip dengta tai ji tapetu, pabandziau kaip gausis, visai nieko, tik tapeto blogoji puse, ta kuria tepame klijais.

Taip prieslapiai vienas zalias kitas melynas, jie neturejo buti skirtingi, taciau nebeturejau scrabeinimo popieriaus vienodo, taip ir gavosi
Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 16, 2011 11:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Zaliaake25 rašo:
lapus siuvau, kaip parodyta pacioje pirmoje temoje lyg tai pirmoje zinuteje.

tas kur daug priraizgyta buvo? kita syk ką nors sarmos klasėj pasirinkit, ten surinkti normalesni ir tikresni siuvimo būdai..
Atgal į viršų
Zaliaake25
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 16, 2011 11:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man susiuvo super gerai ir nebuvo pas mane raizgalynes
Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 16, 2011 17:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Zaliaake25 rašo:
man susiuvo super gerai ir nebuvo pas mane raizgalynes

bet jūs jo geriau nenaudokit.
tikroji įrišimo sėkmė paaiškėja ne tada kai ji ką tik įrišta ant stalo guli, o kai dažnai vartoma ilgai tarnauja.
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 16, 2011 18:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Zaliaake25 rašo:

Sveikinu su pirmosios knygos gimimu
Ir taipogi noriu patarti į pirmos temos pirmą pamokėlę geriau rimtai nežiūrėt. Tiesiog ją radau tada kai net neturėjau žalio supratimo apie knygų įrišimą. Pačią pirmą knygutę ir pati dariau pagal ją. Taipogi atrodo, kad susisiuvo gerai ir tvirtai. Bet dabar, kai jau šiek tiek susipažinau su šiuo amatu matau, kad pastaroji pamokėlė- tik vaikiški pabandymai. Išimt iš temos jau nebeišimsi. Antra vertus, keliaujant per visą temą galima stebėt visą evoliuciją, kaip pamažu kaupėsi žinios bei įgūdžiai. Nuo paprasto einama prie sudėtingesnio.
tad išties apsilankykit ten, kur nurodė triragis, tikrai rasit kažką naudingo

Zaliaake25
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 16, 2011 19:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

isbandysiu ir kitus risimo aciu jums labai
Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 17, 2011 11:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ką nieks nieko daugiau nedaro? sarma, ką spaustuvas veikia..

rodaus truputį, gal ne visai temą, bet gi vistiek (mini) knyga, tik kad su tašyte..
(skirta tedy meškiukams). oda, rankų darbo popierius, lininis siūlas.

Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 17, 2011 13:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
sarma, ką spaustuvas veikia..

spaustuvas kėpso po stalu laukdamas kol kokią knygą į jį įspausiu.
O knygrišystės reikalai užbuksavo ne tik dėl dedlainų darbe, bet ir to, kad neapsisprendžiu-
noriu dekoruot viršelį biseriu (siuvinėti ir gana nemažą plotą), vienžo toks puošnus turės būt. Tai dabar galvoju, kokį įrišimą daryt: binding ar elementarų casing. Mat tas siuvinėjimas turės būt įkomponuotas arba įduboje, arba kokiu borteliu aprėmintas. Tai sakau, darydama su ryšiais galiu nesusitvarkyt su kietviršių apvilkimu kai tiek visko primąsčiau. Gal paprastai siūt bloką ant juostelių ir tupdyt į jau padarytą viršelį

o jūsų knygrišystės artelė žiūrau dirba be išeiginių Labai originalus sumanymas knygos krepšelis. Tedis- paštininkas ar tiksliau- knygnešys. Gal ir tedį pati siuvot?

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 17, 2011 14:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:

noriu dekoruot viršelį biseriu (siuvinėti ir gana nemažą plotą), vienžo toks puošnus turės būt. Tai dabar galvoju, kokį įrišimą daryt: binding ar elementarų casing.

Gal ir tedį pati siuvot?

kuo brangesnis/prabangesnis (tiek medžiaginiu, tiek meistriškumo/įdirbio požiūriu) viršelis, tuo tvirtesnis/ilgalaikiškesnis įrišimas turėtų būt (ir turinys joje taipogi atitinkamos svarbos ir vertės). todėl vienareikšmiškai siūlyčiau binding.. kaip techniškai išspręsti, čia jau kitas klausimas. išspręsit.
beje, o pats viršelis bus trauktas audiniu ar oda.. ? gerai būtų, kad bent jau nugarėlė būtų odinė

nea, tedžiai ne mano rankoms. čia fabrikinis, tskant, klonas
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 17, 2011 15:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
pats viršelis bus trauktas audiniu ar oda.. ? gerai būtų, kad bent jau nugarėlė būtų odinė

galvoju apie odą, tą vadinamą verstą (ar skeltą?), žodžiu sų "pūkeliu" ir norėčiau, kad visas kietviršis ja būtų apklijuotas. Darant tik nugarėlę odinę būtų lengviau techniškai išspręst reikalą, bet man regis, kad tada jau visko perdaug bus- vertikali nugarėlės ir kietviršio audinio sandūra + dekoras rizikuoju pasiklyst kompozicijos pievose. reiktų dekorą daryt taipogi vertikalia kryptim daugiau orientuotą

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 17, 2011 15:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:

galvoju apie odą, tą vadinamą verstą (ar skeltą?), žodžiu sų "pūkeliu" ir norėčiau, kad visas kietviršis ja būtų apklijuotas. Darant tik nugarėlę odinę būtų lengviau techniškai išspręst reikalą, bet man regis, kad tada jau visko perdaug bus- vertikali nugarėlės ir kietviršio audinio sandūra + dekoras rizikuoju pasiklyst kompozicijos pievose. reiktų dekorą daryt taipogi vertikalia kryptim daugiau orientuotą

jo tas perskirtas linijom viršelis ir man nepatinka, ardo viršelio visumą ir riboja labai, gal tada geriau dėti tą skeltinę odą, bet per visą viršelį. na, svarbu turėti laiko pagalvojimams ir apsisprendimams. tskant, vizijos išgryninimas reikalauja laiko..
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 18, 2011 11:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Idėjų pagaudymui
http://www.moniquelallier.com/gallery-1.html

Cindy
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 18, 2011 20:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas Noriu patarimo

Planuoju knygelės viršelį siuvinėti.. Dabar susidūriau su dilema: ar išsiuvinėti ir tada visą knygelę tuo siuviniu aprengti, ar tą išsiuvinėtą motyvą kažkaip įkomponuoti tik, o viską toliau kažkuo kitu dengti? Jeigu tik įterpti jį, tai kaip visa tai daroma?

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 18, 2011 20:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Cindy rašo:
Dabar susidūriau su dilema: ar išsiuvinėti ir tada visą knygelę tuo siuviniu aprengti, ar tą išsiuvinėtą motyvą kažkaip įkomponuoti tik, o viską toliau kažkuo kitu dengti? Jeigu tik įterpti jį, tai kaip visa tai daroma?

galima ir taip ir taip, bet antras variantas aišku lengviau ir patogiau daryt.. o įkomponuoti galima visaip, galima traukt ant atskiros detalės ir ją pritvirtinti, o galima daryt langelį (su dviem kartono sluoksniais, kažkur buvo sarmos pamoka su tuo langeliu)..
Atgal į viršų
Cindy
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 18, 2011 21:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:

galima ir taip ir taip, bet antras variantas aišku lengviau ir patogiau daryt.. o įkomponuoti galima visaip, galima traukt ant atskiros detalės ir ją pritvirtinti, o galima daryt langelį (su dviem kartono sluoksniais, kažkur buvo sarmos pamoka su tuo langeliu)..

Einu tada ieškoti Sarmos pamokėlės Dėkui!

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 19, 2011 11:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Cindy, lauksim knygutės, būtinai pasirodyk pabaigusi.
Pamokėlę tikriausiai radai, bet įkeliu nuorodą ir čia, gal dar kam pravers
http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=4348&postdays=0&postorder=asc&start=25

Cindy
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 19, 2011 18:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:
Cindy, lauksim knygutės, būtinai pasirodyk pabaigusi.
Pamokėlę tikriausiai radai, bet įkeliu nuorodą ir čia, gal dar kam pravers
http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=4348&postdays=0&postorder=asc&start=25

Jeigu tenkins rezultatas, tai būtinai pasirodysiu

Pamokėlę radau po ilgų ieškojimų, nes iš pradžių verčiau knygrišystės temas Dabar lyg viskas aišku su tuo paveiksliuko įmontavimu, bet eigoje, jaučiu, kils klausimų, tai kreipsiuosi į jus

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 1751

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.