Arūnos klasė X (Ice resin)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Arūna
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Spalio 2009
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Lapkritis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 09:45    Rašyti temą: Arūnos klasė X (Ice resin) Atsakyti su citata

Atidarau Ice resin klasės duris
Prašom užeiti GabUuaa, Lornike, Geguziuke, Luwryte, Vignola, Jocvile

Visada sunku yra rinktis iš gabių ir kūrybingų žmonių, tačiau šiai dienai klasės sąstatas, toks, kokį matote. Visų amžius labai skirtingas, tad susitariame sakyti viena kitai “ tu”, kad nesusimaišyti.

Šioje klasėje kalbėsime, mokysimės liejimo technikos. Yra čia pabandžiusių ir visai neprisilietusių prie šio dalyko, tad pradėsime nuo pradžių. Manau, kad pasikartoti niekada nėra blogai.
Pati nesu profesionalė, tad mokysimės visos kartu ir ieškosime įvairių paslapčių ir tiesų. Diskutuosime, dalinsimės patirtimi.

Labai svarbu :
* noras mokytis
* kruopštumas
* originalumas
* punktualumas

Atsiskaitymo eiga bus tokia: neatsiskaičius pirmo darbo, nebus galima atsiskaityti antrojo, neatsiskaičius antrojo, negalima atsiskaityti trečiojo ir t.t.

Be šios akademijos visos turime aibes kitokių darbų ir pareigų, tad gerbkime viena kitos laiką, darbus užbaikime laiku. Pati nemėgstu vėluoti, tad reikalausiu šito ir iš kitų .
Taip pat labai svarbu, kad iškilusius klausimus išdėtytumėt aiškiai. Taip bus lengviau mokytis ir bendrauti.

Apie mane galima pasiskatyti šiame puslapyje, o jums pirma užduotėlė apšilimui :

Prisistatykite: parašykite koks tikrasis vardas, kiek jums metų, ką veikiate gyvenime ir kokie pomėgiai (be rankdarbių), ką mėgstate arba ko nemėgstate.
Nepamirškite paminėti, ko tikitės išmokti šioje klasėje, kokie jūsų tikslai.

Luwryte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 19:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos!
Tikrasis mano vardas Laura, man 20 metų. Studijuoju viešąjį administravimą dieniniame kurse. Darbo neturiu, tad nesu itin užimta. Pastaruoju metu atrodo, kad net per daug to laisvo laiko;D Laisvalaikiu mėgėjiškai užsiimu žirgų sportu, mėgstu gaminti, dievinu siaubo filmus(ypač japonų), retkarčiais tapau, piešiu.
Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad pakliuvau į klasę. Manau, daug smagiau mokytis kompanijoje;) Nesu bandžiusi ice resin technikos, tad tikiuosi, kad pavyks su ja susidraugauti. Norėtųsi išmokti gražiai be burbuliuku ar dar kokių defektų „užšaldyti“ įvairias kompozicijas. Truputėli neramu, kad gali nepavykti, bet rankų niekada nenuleidžiu, kol nepasiekiu savo;)
Arūna, tave pažįstu(gal per drąsu taip sakyti) iš forumo čia auksarankėse, bei kituose forumuose. Dar kai nebuvo paskelbti akademijų sąrašai jau buvau įsiminusi tave;) Tavo darbeliai nuostabus!
Nekantrauju susipažinti su bendraklasėmis ir pradėti mokytis!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
GabUua
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 20:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika gerb. dėstytoja, sveikos klasiokės!

Esu Gabija, vejuosi tryliktuosius metus. Na, pomėgių, pas mane pilnas sąrašas Na, o keletas iš tokių, svarbesnių, tai dainavimas, žinoma rankdarbiai, piešimas, sportas, o kartais, netgi mokymasis
Kadangi, ne esu baigusi mokyklos, tai ją žinoma ir lankau. Taip pat lankau meno mokyklą, kurioje mokausi solinio dainavimo.

Net ne esu nusprendusi, ko tiksliai norėčiau čia išmokti, bet žinau vieną - viskas, kas susiję su šia technika, mane domina Nes ji tokia graži, paslaptinga Manau esu draugiška, kruopšti, kantri, linksma ir panašiai, tad tikiuosi, kad visos puikiai sutarsime.

Bėje, Luwryte, malonu susipažint!

Vignola
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Rugpjūčio 2010

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 20:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras mokytoja ir klasiokės !
Taip džiugu,kad patekau į klasę

Mano vardas Katerina, man 32 metai. Dirbu rankdarbių parduotuvėje,labai myliu savo darbą,kiekvieną dieną galima sakyti "skrendu" į darbą,kadangi galiu kurti savo darbus:),auginu dukrą,sportuoju,mėgstu pramoginius šokius,kai lieka laiko, mėgstu paskaityti, t.p. keliauti,ragauti ir gaminti naujus patiekalus, stengiuosi į viską gyvenime žiūrėti paprasčiau ir džiaugtis kiekviena diena:)Na tiek trumpai apie save:)

Šioje klasėje noriu susipažinti su visiškai nauja man technika ir taikyti ja savo kūryboje,kadangi nemėgstu apsistoti ties vienos rūšies rankdarbių, o jeigu pavyksta kombinuoti įvairius dalykus,dar labiau džiaugiuosi...

Iš karto klausimas mokytojai kur LT galima įsigyti Ice Resin?Ir kokiu reikės papildomų priemonių,norėčiau pradėti tuo rūpintis jau šiandien,jeigu įmanoma tai padaryti internetinėse rankdarbių parduotuvėse.Dėkui:)

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
jocvile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 20:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas visoms kursiokėms ir mokytojai
Mano vardas Vilija, man 49 m. Rodos būsiu čia pati vyriausia, gal dėl to ir daugiausiai rankdarbių rūšių išbandžiusi, bet tos vienintelės ir neradusi... Kaip rašiau motivaciniame laiške šiose akademijose esu baigusi sutažo, nėrimo šakute, tapybos ant šilko ir neakivaizdžiai lėlių gamybos, tad be galo džiaugiuosi patekusi i klasę, nes neakyvaizdžiai mokytis ne tiek smagu ir šiek tiek sudėtingiau...
Ice Resin technika dariusi nesu, tik perskaičiau ką rašė praeitos akademijos mokinės, bet drąsos pabandyti taip ir nesuradau... Šią vasarą prisirinkau augaliukų, smulkių detalyčių ir žadėjau bandyti užpilti skystu fimo, tad labai apsidžiaugiau, kad akademija prasidėjo ir nebeteks nežinant bandyti, o darysim visos kartu. Manau žingsnis po žingsnio įvaldyti šią technika, gal ji ir bus ta pati pačiausia

http://img835.imageshack.us/img835/9536/jocvile.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/20/securedownloadpm.jpg/
http://img687.imageshack.us/img687/7955/41841499.jpg
Atgal į viršų
Luwryte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 21:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gabuua,man taip pat malonu susipažinti;)
Vingola, jei nepaslaptis kokioje parduotuvėje dirbi?
Jocvile, kiek daug visko išmanai, baltai pavydu:)
Atgal į viršų
GabUua
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 21:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jocvile, Vignola ir su jimis malonu susipažint
Manau, puikiai sutarsim

Arūna
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 22:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smagu, kad būsimos klasiokės renkasi.
Gerai, kad turite visokių kitokių pomėgių- tai tiesiog variklis gyventi ir pilnavertiškai praleisti laisvą laiką.
Gabija, tikiuosi teisingai suprasi ir nesupyksi, jeigu kartais pataisysiu gramatines klaidas , - manau, taip geriau, negu mokytojai mokykloje dėl to blogesnius pažymius rašytų
Iš karto skubu nuraminti visas, kad medžiagas, kurias vartosime, galima įsigyti Lietuvoje be problemų ir ilgų laukimų.
Rytoj surašysiu sąrašą reikalingų medžiagų.

GabUua
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 22:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mokytoja, žinoma nesupyksiu Būsiu netgi dėkinga, kad mano Lietuvių kalbos žinios prasiplės
Atgal į viršų
Lornike
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Vasario 2009

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 22:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakarėlis mokytoja ir klasiokės (visai smagu sugrįžti į mokinės kailį ) malonu susipažinti iš arčiau.
Esu Loreta ir man baigus akademija jau bus 33 metukai.
Esu žemės vaikas, mėgstu gamtą, gyvūnus, tik viską su saiku
Pati dirbu rankdarbiams skirtoje parduotuvėje, tad karoliukai ir įvarios detalės mane supa ne tik namie, bet ir darbe, esu jau priklausoma .

Ice resin nesu bandžiusi, bet labai žaviuosi šios technikos darbais ir labai tikiuosi susidraugauti su ja.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
gegužiuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Liepos 2010

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 00:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras mokytoja ir klasiokes!

Taip smagu čia susitikti, nors turiu prisipažinti, kad šiek tiek ir baisu...juk reikės atsiskaitinėti.

Gyvenime esu Jurgita, man 29m. Aš taip pat dirbu ''karoliukų'' parduotuvėje tad mano darbas - mano hobis.

Paskutiniu metu visą savo laiką skiriu darbui ir mokslams, studijuoju ES politika ir administravimą. Jau seniai patinka floristiniai darbeliai ir siuvimas, nuo, kuriu ir prasidėjo mano rankdarbiavimas jau vaikystėje.

Po truputi vis išbandau naujas technikas. Kuo daugiau žinai tuo įdomiau. Šioje klasėje tikiuosi išmokti panaudoti kuo daugiau įvairių komponentu, labai norėčiau išmokti daryti liejinius be rėmelių.

Na ir visoms palinkėsiu gerų mokslų
Atgal į viršų
Arūna
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 10:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šaunu, visos mokinės susirinko.

Šis laikas skirtas įsigyti medžiagoms, tai jas ir aptarsime.
Kadangi dirbsime su medžiagomis, kurias galime įsigyti Lietuvoje, tai problemų manau nebus. Jeigu kas norės atsisiųsti tikrąją Ice resin iš užsienio ir su ja dirbti - irgi galima, tik tai šiek tiek užtruktų, tad apsiribojame vietine produkcija.

Klasės pavadinimas Ice resin, nors realiai dirbsime su kitokio pavadinimo medžiagomis, bet esmė yra ta pati (vėliau bus teorijos).

Epoksidinė derva - pati pagrindinė medžiaga, kurią naudosime. Jų yra įvairių rūšių, tad siūlyčiau neapsiriboti viena, nes ir panaudojimo rezultatai pas jas skirtingi. Pačiai pradžiai tikrai užtenka nusipirkti Senukuose prekiaujamais Prosvet arba Titan.

http://www.senukai.lt/statyba-remontas/apdailos-prekes/klijai-dekoratyviniai-tinkai-ir-kt/klijai-oxid-1/460156700020_4.html

http://www.senukai.lt/statyba-remontas/apdailos-prekes/klijai-dekoratyviniai-tinkai-ir-kt/460156700021_5.html

Yra jų ir kitokių, greičiau stingstančių, bet čia jau tiktų naudoti labiau įgudusioms

Taip pat, bent jau Lietuvoje parduodamas išgrynintas variantas - galima užsisakyti internetu

http://www.artinn.lt/product/pebeo-gedeo-crystal-resin-skaidri-modeliavimo-pasta-300-ml/

tūris jo nemažas, tad užteks tikrai nemažam kiekiui darbų

Kristal resin, jeigu norėsite, galima siųstis iš čia http://www.amazon.com/Resin-Jewelers-Grade-Casting-Refill/dp/B003CHQWGO/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1312808612&sr=8-7#productPromotions
pigiau iš čia
http://www.firemountaingems.com/details.asp?PN=H203428TL

bet tikrai nebūtina

Polietilenas darbo vietai užsikloti - kadangi derva persigeria per popierių, tai darbo vieta vistiek išsitepa, o prie polietileno sudžiūvusi nekimba ir nepersigeria.

Lazdelė maišymui - prie Kristal resin yra įdėtos maišymo mentelės, bet jos labai plačios ir grubios. Tinka plonos medinės, plastmasinės lazdelės, jei turit silikonines- dar geriau. Su jomis ne tik maišyti, bet paskui ir lašinti patogu.

Indelis dervų maišymui - tinka bet kokie vienkartiniai plastikiniai puodeliai ar indeliai nuo jogurto, grietinės . Jie turi būti švarūs, be jokios drėgmės

Žirklės

Skuduriukas nutekėjimas nuvalyti . Popierius netinka, nes veliasi.

Pincetas, plona adatėlė.

Naudojant Cristal resin, siūlau įsigyti vienkartinius švirkštus dozavimui, nes ten įdėti indeliai nelabai tinkami tam reikalau, kadangi lieka nuosėdos ant indelio sienelių

Taip atrodo šiuo metu mano stalas su pradinėm medžiagom.

Formelės, į kurias liesime - tam tinka bet kokie turintys aukštesnes sieneles formiukai - ar kabošonams įstatyti rėmeliai arba net alaus kamšteliai ( juos tikrai galima vėliau kur nors sugalvoti pritaikyti, o pradžiai gerų rėmelių gal nelabai ir norėsis naudoti), visokie metaliniai rėmeliai nuo šešėlių ar pan. dalykų . Pasižiūrėkite namie- tikrai rasite ką panaudoti.
Medžiagos užliejimui - šiuo atveju irgi tinka labai daug kas - sausi maisto produktai, džiovinti augalai, įvairūs karoliukai, siūlai, mezginiai, paveiksliukai, mažos įvairios detalės, kitos gamtinės medžiagos. Vėlgi pažiūrėkite namie ką turite tinkamo

Vielos - šito dalyko reikės kiek vėliau, 1,5 mm storio ir plonesnės

Vėliau dar prisireiks kelių medžiagėlių, bet apie tai eigoje

Kol kas tiek.

Merginos, kurios dirbate su karoliukais? Kokiose parduoutvėse darbuojatės?
Kaip žiūrite į tai, kad į jūs kreipsiuos vardais, o ne nic'ais?

[ Tr. Vasario 29, 2012 08:32 ]
Parduotuvėje parašyta, kad nėra sandėlyje, bet skambinau, dar turi porą vienetų , paskubėkit užsisakyti

http://www.artinn.lt/product/pebeo-gedeo-crystal-resin-skaidri-modeliavimo-pasta-300-ml/

Sakė, mėnesio bėgyje, turės vėl papildymą.

Jeigu negausit, nenusiminkit- pilnai užteks pradžiai ir Senukuose perkamų

jocvile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 17:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pirmi klausimukai, kol dar nepuolėm dirbti...Pasižiūrinėjau priemones, kai ką turiu kai ką įsigysiu, bet sudomino silikoninės formelės. Tada darbiukas būtų be kraštelių, gal matet kur lietuviškame puslapyje jų pirkti? Ir, jei gerai supratau, mano skystas fimo nelabai tinka šiems darbukams?

Atgal į viršų
Arūna
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 19:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Skystas fimo , tai visai ne tas ką naudosime.
Pati jo nebandžius, bet kiek žinau teoriškai, tai čia visai kitas dalykas.
Teisingai, darysim ir darbukus be kraštelių, tad tiks formos iš silikono, plastmasės.
Žinau, kad Maximoj būna silikoninių formelių ledukams, taip pat galima nusipirkti įdomesnių formų, įmonėse prekiaujančiose virtuvės įranga. Per google susivedus "silikones formeles ledukams" galima rasti nemažai puslapių ir formelės tose parduotuvėse labai skirtingos. Pasižiūrinėkit, kokios labiau patiks.

GabUua
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 20:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip smagu, kad beveik nieko pirkt nebereikės
Dervą nusipirkau Titan

gegužiuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 20:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Reiks daryti revizija namie ir žiūrėti ką būtų galima panaudoti liejiniams

Aš kadangi turiu jau seniau įsigijus Ice Resine, naudosiu šią priemonę ir dar įsigysiu Prosvet arba Titan.
Atgal į viršų
jocvile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 22:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O iš saldainių formelių (jos juk ne silikonines, bet rašėt, kad prie pleveles nekimba) neišsiverčia?

Atgal į viršų
Lornike
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Vasario 2009

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 22:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

užsisakiau "Pebeo Gedeo Crystal Resin", o visa kita manau rasiu pasikuitus namuose, o darbo eigoje paaiškės ko trūksta, tik gaila džiovintų augaliukų tikrai neturiu.

Į mane galit visos kreiptis vardu ,
dirbu Kauno bazės karoliukų parduotuvėje, raudonajame pasaže, taip pat yra internetinės parduotuvės, lietuviškos: www.karoliukai-akmeneliai.lt , bei www.remigijusko.lt , galvoju, kad teko netiesiogiai, bet pabendrauti(ne su visomis) internetinių užsakymų metu
Atgal į viršų
Luwryte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 01, 2012 00:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Loreta, aš ne per seniausiai gavau tavo vardu adresuotą siuntinuką.)) kartais užeinu ir į parduotuvę halės turgui. Vakar nusipirkau žurnaliuką "kuriame kartu". Labai patiko, kai kurios idėjos;)
Susipirkau jau pagrindines priemones, dar maximoj pričiūpau dekoratyvinio raudono smėliuko(pagalvojau, kad gal pravers liejiniams)
Atgal į viršų
Arūna
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 01, 2012 10:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gerai, kad daug ką turit , čia panaudoti galima tikrai praktiškai viską kas yra po ranka. Nieko tokio jeigu neturit džiovintų augalėlių. Dar ir dabar galima visokių sudžiūvėlių gamtoj pasirankiot
Gabija, siūlyčiau nusipirkti dar Senukuose Prosvet, nes Titanas kiek kaprizingas. Geriau turėti bent porą variantų epoksidinės, nes jos labai skirtingos ir labai skirtingi rezultatai gaunasi.
Paprastai nuo saldainių formelės irgi tinka- esu išbandžius ir visai įdomūs rezultatai gaunasi

GabUua
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 01, 2012 11:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gerai, paieškosiu Bet, kai buvau, tai sakė, kad PROSVET nebeturi, bet greitai užsakys, tad kai užsakys, lėksim į senukus pirkt
Arūna
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 01, 2012 12:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Viskas gerai. Kai bus, tai ir nusipirksi

O dabar šiek tiek teorijos su kuo mes čia žadam dirbti.

Nesvarbu su kokiu pavadinimu dirbsim ar su Titan ,ar su Kristal, ar Ice resin- visa tai yra epoksidinės dervos. Tai nėra natūrali gamtinė medžiaga, o grynai cheminis produktas. Cheminė sudėtis praktiškai vienoda, tiesiog juvelyrinės daugiau pritaikytos dirbti kūrybinį darbą, t.y. išvalytos nuo tų baisių lakių cheminių elementų. Yra labai smirdančių epoksidinių dervų, tad dirbti su jomis nevėdinamose tuo metu patalpose tikrai nėra gerai.Ypač jautrios odos žmonėms rekomenduojama su jomis dirbti apsimovus gumines pirštines.
Bent kol kas man to neprireikė

Epoksidinės dervos priklauso oligomerams ( tai tokias ilgas chemines grandines sudarantys cheminiai elementai) ir veikiami kitų cheminių medžiagų- šiuo atveju kietintojo sudaro polimerus - polikondensancija - ( ko mums ir reikia- stabilios medžiagos). Šių medžiagų susijungimas gali vykti žemesnėje nei 20 laipsnių temperatūroje. T.y. vadinamasis šaltasis maišymas. Karštasis taikomas tik tokiu atveju, kada reikalingas labai didelis sukibimas. Šis procesas negrįžtamas

Priklausomai nuo kietintojo kiekio, galima išgauti stiklo kietumo arba kiek lankstesnę medžiagą.
Įdomu tai, kad ši medžiaga neklijuoja kai kurių termoplastų- politileno, polistirolo,polivinichlorido, silikono.

Tiek Kristal resin, tiek Ice resin yra ypatingai skaidrios ir praktiškai nesiburbuliuoja.

Iš tikrųjų ši medžiaga tikrai įdomi ir gali būti pritaikyta net labai netikėtose pozicijose.
Rekomenduojams patvariausias storiausias sluoksnis 5 cm. Patvarus vandeniui ir šviesai.
Stingimo laikas ilgiau stingstančių paprastai užima12 val., iki pilno sustingimo turi praeiti 24 val.

Pati esu išbandžiusi ne vieną iš šių medžiagų, vieni tirštesni, kiti skystesni ir juos galima užsimaišyti kiek iš anksto, kitus reikia pakaitinti. Vienu žodžiu niuansų daug, o rezultatai skirtingi

gegužiuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 01, 2012 16:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Arūna, gal teko šituos bandyti? radau tokius pirkti, tai nutariau pabandyti.

Pastebėjau, kad dirbant su Ice Resine, kartais susitingus, pvz teko daryti kabošonus, gaunasi jie labai kieti, kita kart kaip guminiai, netgi su žirklutėm kraštelius apkirpau, sakau gal čia priklauso nuo to, kiek laiko maišai skystį arba ar tiksliai atmatuoji santyki?
Atgal į viršų
Arūna
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 01, 2012 17:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ne , šitų nebandžiau. Geltonas kietintojas turi savo specifiką, jis viską nudažo geltonai, o jei norisi skaidraus gaminio, tai reikia, kad ir kietintojas būtų permatomas.
Kietumas priklauso nuo kietintojo kiekio. Tam, kad būtų kietas paviršius reikia tiksliai laikytis proporcijų ir netgi kietintojo kiek mažiau pilti nei reikia

gegužiuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 01, 2012 17:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na va, o mano Ice Resine kietintojas irgi pageltonavo gal jį reikia sunaudoti per tam tikrą laiką?
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 111

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.