kukuruku klasė X (žaislų nėrimas vąšeliu)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Gruodžio 2009
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2012 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 12:07    Rašyti temą: kukuruku klasė X (žaislų nėrimas vąšeliu) Atsakyti su citata

Sveiki, mieli mokiniai

Dėkoju visoms už tai, kad pretendavote būti mano mokiniais, sveikinu heizel, DrAkOnIuKe, E-Asta, fruktozoide, lalaura pakliuvus į klasę, o nepakliuvusius kviečiu nenusiminti ir mokytis neakivaizdinėje temoje, kurioje būtinai lankysiuosi ir atsakysiu į jūsų klausimus.

Mano vardas Regina, neseniai sukako 30 metų. Prašau visų kreiptis į mane „tu“, tikiuosi, kad ir jūs neprieštarausite, jei ir aš taip pat kreipsiuosi. Žaisliukų nėrimu rimtai užsiimu nuo pernai metų liepos mėnesio, pirmieji bandymai yra dvejų metų senumo, tad nelaikau savęs profesionale ir tikiu, kad ir jūs išmokysite mane kažko naujo.

Ko jums reikės šioje klasėje:

Siūlų. Storesnių, plonesnių, pūkuotų ar lygių, įvairiausių spalvų. Aš asmeniškai labiausiai mėgstu akrilinius siūlus, nes jie minkšti, jais neriant lieka mažiausi tarpeliai tarp akių (kas ypač aktualu neriant tamsius kūrinius, kad nepersimatytų šviesus kamšalas), be to, jie nėra brangūs, tad neišlaidaujant galima įsigyti įvairiausių spalvų. Vilnoniai siūlai kietoki, jais standžiai nerti sudėtingiau, bet taip pat tinka. Medvilniniai siūlai irgi tinka, bet jie neturi to tokio pūko, be to, kaip ir vilnoniai, yra kietoki, jais sunkiau standžiai nerti, tad aiškiai matosi akys, laisviau neriant akivaizdūs tarpai tarp jų. Medvilninius plonus siūlus rekomenduoju rinktis, jei reikia nunerti smulkias papildomas detales, pvz, akis, nosis. Na ir, žinoma, yra begalė mišrių pluoštų siūlų, tai tiesiog rekomenduoju pačiupinėti, pažiūrėti, ar jie minkšti, ar lengvai susispaudžia. Iš moherinių siūlų galima nunerti nuostabius pūkuotus darbus, bet jie paprastai būna plonyčiai, tad galima nerti keliagubu siūlu arba jungti su kitu storesniu siūlu (pirmuoju atveju „kailis“ bus tankesnis). Nepatariu naudoti storų siūlų, nes jais sunkiau išgauti gražias smulkesnes detales. Man optimaliausias storis yra tų siūlų, kurie skirti megzti/nerti 3 numerio virbalais/vąšeliu.
Taip pat reikės siūlų veidų ir kitų detalių siuvinėjimui, dekoravimui. Tam galima rinktis specialiai siuvinėjimui skirtus ar tiesiog plonesnius turimus siūlus. Visgi rekomenduočiau įsigyti siuvinėjimui skirtus, tam tiks ir pigesni kelių spalvų rinkinukai, kurių galima rasti net prekybos centruose.
Tad pasiknaisiokite namie, užklauskite artimųjų ar draugų, gal yra likusių nuo ankstesnių rankdarbių ar nenaudojamų siūlų, kurie tik užima vietą. Žaislų nėrimas yra puikus būdas sunaudoti likučius - taip ir kišenei lengviau, ir šiukšlių mažiau

Vąšelių. Žaisliukams nerti geriausia naudoti mažesnio numerio vąšelį, nei nurodyta ant siūlų pakuotės, nes tada darbelis gausis standesnis, mažesniais tarpeliais tarp akių. Be to, mažesnio numerio vąšeliu galima nunerti smulkesnes detales. Nors galima išsiversti su vienu vąšeliu, rekomenduoju turėti bent du skirtingo dydžio.

Adatų. Reiks bent dviejų adatų. Viena turi būti storesnė, platesne skylute, kuri bus skirta atskirų detalių sujungimui, o kita bus skirta siuvinėjimui. „Storašiknių“ adatų geriau turėti poros skirtingų storių, nebent nersite vienodo storio siūlais.

Kamšalo. Paieškokite specialaus šiaušto sintetinio pluošto (dar vadinamo sinteponu), kuris glai būti parduodamas ir suspaustas audinių parduotuvėse, tokį prieš kemšant reiks pašiaušti, pasmulkinti. Vatos ir porolono naudoti nerekomenduoju. Vata yra kieta, kemšant labai sunku paskirstyti tolygiai, tad rizikuojate turėti gumbuotą žaisliuką. Aš esu kimšusi šiauštos vilnos gumuliukais, bet tai gan prabangus ir visgi ne patogiausias kamšalas.

Kita.
Kaspinėliai, juostelės, įvairūs pakabukai, vieniši likę auskarai - paieškokite namuose įvairių dekoravimui tinkamų likučių. Galite nusipirkti flico lakštų kelių spalvų, atlasinių juostelių, o gal net medžiagos skiautelių, jei ketinate savo žaisliukus aprengti.
Fotoaparato Prašau bent minimaliai pasidomėti fotografavimo subtilybėmis (galite peržvelgti senesnes klases akademijoje šia tema arba paskaityti straipsnių, pvz, Išlaikymas, diafragma, jautrumas, Kompozicija, Fotografavimo režimai, Šviesos palapinė). Nors čia ne fotografijos klasė, bet pageidaučiau matyt kuo aiškesnes nuotraukas, kad galėčiau įžiūrėti jūsų daromas klaidas ar pažangą. Tinkamas pateikimas ir fotografavimas ypač aktualus galutinio atsiskaitymo metu, tad per du mėnesius galima pasipraktikuoti.

Nebūtini reikmenys:

Akys ir nosys. Deja pas mus jų įsigyti kiek sudėtinga. Akys būna kelių rūšių. Turbūt lengviausia rasti priklijuojamų akyčių (nr 2), esu skaičiusi, kad jų būna pirkti ir senukuose.

Internete galima rasti stiklinių akių su kilputėmis, bet jos yra nepigios

Bene didžiausia pasiūla yra taip vadinamų safety eyes, kurios gali būti tiek plastikinės, tiek stiklinės, dėl to kainos būna įvairios

Akims galima panaudoti ir įvairiausius karoliukus. Taip pat akis ir nosis galima pasigaminti pačiam iš modelino, iškirpti iš flico.
Kiek teko matyti, Lietuvoje siūlomos nosys būna gana didelės ir nepigios.

Plastiko granulės. Jas galima naudoti kaip paildomą kamšalą kūnui, ypač, jei žaisliukas yra neproporcingas, labai didele galva ir jo neina pasodinti ar pastatyti. Tokiu atveju granulės pakeičia svorio centrą. Be to, ir pačiupinėti malonios

Sąnariai. Internete galite įsigyti specialiai pliušinių ar nertų žaisliųkų gamybai skirtų sąnariukų. Jie taip pat nėra pigūs.

Ko aš tikiuosi iš jūsų?
Atidumo - jei kyla klausimų ar kažkas neaišku, pirma peržiūrėkite temą atidžiai, gal į jūsų klausimą jau buvo atsakyta.
Punktualumo - užduotis reikia atlikti laiku, jei dėl kokių nors rimtų priežasčių nespėjate - praneškite man AŽ.
Kruopštumo - žaisliukai "neatlaidūs" atmestiniam darbui, tad jei norite turėti gražius darbelius, teks pasistengti.

Pirmoji užduotėlė:
Prašau visų mokinių prisistatyti, parašyti, ko tikitės šioje klasėje išmokti, ko tikitės iš manęs, kodėl susidomėjote žaislų nėrimu? Papasakokite, kokio tipo žaisliukus norėtumėte sukurti šioje klasėje ar kurti ateityje, kam jie bus skirti (vaikams, suaugusiems; žaidimams, kaip puošmena interjere ar kt.).
Taip pat prašau surasti po penkis pavyzdžius patinkančių ir nepatinkančių nertų žaisliukų bei aprašyti, kuo jie jums (ne)patinka (paieškos raktinis žodis- amigurumi). Prašau tai padaryti per dvi dienas, t.y., iki kovo 2 dienos.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
heizel
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Kovo 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 13:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,

atrodo būsiu pirmoji

Esu Justė, dirbanti studentė, turinti visokio plauko užsiėmimų ir pomėgių Šiaip esu iš Šiaulių, tai daug medžiagų ten likę, todėl pradžioje suksiuos su tuo ką turiu ir priedo minimaliai pirksiu ko prireiks, o šiaip tai planuoju artimiausiu metu grįžt ir susirinkt siūliukus ir kitus rankdarbių likučius.
Iš šios klasės tikiuosi išmokti kurti savitus nertus žaisliukus ir apskritai pramokti juos kurti be schemų. Taip pat man atrodo, kad vis per mažai prikišdavau sintepono, tai norėtųsi pagauti tą optimalų kiekį. Norisi išmokt sukurti mintyse ir tik tada techniškai išpildyti, o ne pradėti daryti ir žiūrėti kas bus.
Žaisliukų nėrimas man labai žavus reikalas. Leidžia grįžti į vaikystę bent trumpam + sukurti nuostabų padarėlį, kuris savo mielumu džiugins tave arba tą, kuris jį turės. Apskritai mane žavi toks kūrimas, kai turi kažkokias medžiagas ir iš jų sugebi sukurti visiškai kažką naujo (čia ne akmenukai, kuriuose belieka suvert), galbūt neįtikėtino, nepanašaus į nieką, bet visvien savito ir mielo.
Esu nėrus keletą žaisliukų - paršiuką, meškutį, tipo žmogutį, bet nelabai... Tik vienas iš jų buvo be schemos ir gana sunkiai sekėsi.
Šiuo metu mane žavi neįprasti padarėliai - pokemonai, digimonai, visokie kitokie monai Tokie nelabai įprasti padarėliai iš filmų ir filmukų, o taip pat visai norėčiau didelio ilgaausio zuikio, bet mėlyno arba žalio... Apskritai pasirinkau šią klasė, kadangi žaisliukai tokie neįprasti Kam mano žaisliukai skirti bus net nežinau, norėčiau ir vaikams tinkamų ir kartais kaip puošmenų, siuvenyrinių, bet turbūt labiausiai vaikams skirtų ir kažkodėl tai man asocijuojasi su didesniais žaislais

Patinkantys
1. Lėlytė - man šios autorės lėlytės labai patinka visos - jos tokios vienam stiliui visos, bet įvairios. http://kookoocraft.blogspot.com/search/label/amigurumi

2. Atrodo išbaigtas ir apgalvotas, taip pat toks gyvas ir dailiai padarytas

3. O šitas, tiesiog toks "ooowwww..." nu mielybė neišpasakyta

4. Man labai žavus šitas katinukas. Jo tokios didelės akys ir labai išraiškingos

5. Šita lėlytė man maža ir labai žavi Tokia norėčiau žaist būdama maža.

Nepatinkantys
1. Bedždionėlė - patinka man jos dydis, bet nelabai natūraliai sujungta atrodo ir tos labai didelės lūpos prastai žiūrisi.

2. Paukštis, čia turbūt dinozauras... Nepatinka man jis dėl to, kad vienspalvis ir spalva tokia gana nyki. Žodžiu, gana nykus reikalas, kuriam norėtųsi kažkokio akcento, kad jis atrodytų ne kaip statulėlė.

3. Šiaip tai šita idėja man labai patinka, bet akys atrodo man kiek per didelės ir žvairos. Čia turbūt toks užmanymas, bet man akys truputį kliūva.

4. Nesiderina man tokie tamsūs sparnai ir apskritai jie man kažkokie ne tokie, ne vietoje. (Šito foto neįsikelia)
http://cn1.kaboodle.com/hi/img/c/0/0/5b/b/AAAADEfBVPQAAAAAAFuxOg.jpg?v=1247456162000
5. Gerai padarytas žaisliukas, bet man jis toks nelabai priimtinas gal. Nors nežinau žavus jis man kažkuo ar ne. Toks labai ant ribos.

DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 13:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki klasiokai ir mokytoja

Esu Valerija is Vilniaus, man 23m., ant nosies 24m Labai dziaugiuosi, kad patekau i akademija. ACIU dideliausias mokytojai
Kaip rasiau, turiu du vaikucius. Sunui jau 4m, dukrytei 9men.
Nertais zaisliukais susidomejau tada, kai pamaciau internete grazu nerta liutuka, isimylejau O dar ir sunus vis nauju zaislu praso, dukryte auga, tai reikes ir jai Ir siaip, man ranku darbo zaisliukai, ir apskritai rankdarbiai, labai patinka
Zaisliukai, kuriuos nunersiu, bus skirti ir vaikams, ir interjerui puosti (beliko tik vietos jiems rasti )
Is akademijos daug tikiuosi: issamiu ir aiskiu paaiskinimu (geriausia su nuotraukom ar video) Noreciau ismokti graziai sujungti detales (rankas, kojas, ausis). Noreciau zinoti, kaip geriausia tvirtinti "plaukus", kad vaikai greitai nenurautu Na ir, noriu zinoti viska (ir dar daugiau), nei musu gerbiamoji mokytoja

O dabar uzduotis.. Patiko sie zaisliukai:

[img]http://homo-expertus.ru/files/users_files/shiba/1-Tigers_ami.jpg?1252088422[/img]

[img]http://homo-expertus.ru/files/users_files/cor/pingviny.jpg?1251835983[/img]

Nepatiko

Sioje nuotraukoje man nepatiko meskiukas. Labai matosi kamsalas.

Cia isvis neaiskus zverelis Patiktu, jei butu is plonesniu siulu.

O daugiau ir neradau Kiti man labai grazus

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 17:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, Juste
heizel rašo:
Šiuo metu mane žavi neįprasti padarėliai - pokemonai, digimonai, visokie kitokie monai Tokie nelabai įprasti padarėliai iš filmų ir filmukų

Būsim kolegės anime mylėtojos?

Labai gražius amigurumius parinkai, su visais pastebėjimais sutinku.

heizel rašo:
4. Man labai žavus šitas katinukas. Jo tokios didelės akys ir labai išraiškingos

Panašu, kad tai katinas iš "Kiki's delivery service"

heizel rašo:

Nepatinkantys
3. Šiaip tai šita idėja man labai patinka, bet akys atrodo man kiek per didelės ir žvairos. Čia turbūt toks užmanymas, bet man akys truputį kliūva.

Na žiūrint į "originalą" Gir iš "Invader Zim", tai lyg ir viskas gerai su šiuo žaisliuku:

[ Antr. Vasario 28, 2012 16:56 ]
DrAkOnIuKe rašo:
Sveiki klasiokai ir mokytoja

Sveika, Valerija
Įtariu, kad pradėjusi nerti žaisliukus vaikams, gausi prašymų padaryti dar, dar ir dar
Nerdama žaisliukus mažiesiems turi pagalvoti apie saugumą (naudojami siūlai, kamšalas, smulkios detalės), galėsime tai aptarti šiek tiek vėliau.

Užduotyje nenurodei, kuo parinkti žaisliukai tau patiko

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
heizel
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 18:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kukuruku rašo:
Būsim kolegės anime mylėtojos?

Matyt, kad būsim Mane tai ir papirko ateinant į šią klasę
Aš dabar lėlytėm tuo pačiu žaviuosi, tai kažkodėl Tim Burton skeletonas Jack'as man mintyse sukasi.... Tikiuosi ateity, kad pasiseks jį padaryt. Mane ir anime ir tokie tamsiukai, gotikiniai padarėliai traukia ir žavi. Laukdama sąrašų skaičiau lėlių darymo klasę, tai rodosi, kad ant visų žaisliukų gerokai pasinešiau

DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 19:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kukuruku rašo:

Sveika, Valerija
Įtariu, kad pradėjusi nerti žaisliukus vaikams, gausi prašymų padaryti dar, dar ir dar
Nerdama žaisliukus mažiesiems turi pagalvoti apie saugumą (naudojami siūlai, kamšalas, smulkios detalės), galėsime tai aptarti šiek tiek vėliau.

Užduotyje nenurodei, kuo parinkti žaisliukai tau patiko

Kad prasymu padauges neabejoju

O del tu "patinka", tai cia ir sakyti, manau nereikia. Labai grazus zaisliukai, gerai parinktos spalvytes, siulu storis, dailiai nunerti-nera prie ko prikibti

Gaila, bet man nelabai patinka personazai is visokiu kinietisku filmuku, ypac pokemonai, ju net nesiruosiu nerti

Atgal į viršų
E-Asta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 20:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos klasiokės ir mokytoja :-ñ: ,
labai džiugu, kad galėsime bendrauti tiesiogiai klasėje ir manęs nereikės ieškoti neakivaizdinėje, AČIŪ Regina už pasirinkimą .
Esu Asta, man 34, turiu porą vaikų, trečias jau visai pakeliui, tad iš karto pranešu, kad su kažkurią užduotėlę galiu pavėluoti, tik aišku aš pranešiu .
Labiausiai tikiuosi po šios akademijos pamačius nertą žaisliuką (ir ne tik), kad ir animacijos kokį herojų paimti į rankas siūlus ir įgyvendinti tai realybėje .
Iš klasės mokytojos, Kukuruku, Reginos (nežinau kaip kreiptis ) tikiuosi praktinių patarimų ir kritikos, kol padaryti darbeliai pavirs į iš tikro gražius, o ne pusėtinus. To paties tikiuosi ir iš klasiokių .
Susidomėti žaislų nėrimu paskatino dvi priežastys:
I. Per Kalėdas padovanojau draugės dukrytei rankų darbo siūtą lėlytę, kurią ji labai pamilo. Kadangi siuvimo mašinos neturiu, o vašelis man labiau paklūsta nei siuvimo mašina tai kažkaip labiau linkstu prie nertų žaisliukų.
II. Tu, Kukuruku . Pamačiau čia, Auksarankėse, Tavo nertus padėkliukus - meškučius. Jie mane užbūrė
Norėčiau nunerti savo vaikui žaisliuką-mylimuką, suvenyrinius žaisliukus, kad būtų galima padovanoti, taip pat, kad jie taptų ir puošmena interjere . Šiaip net sunku atskirti, nes kai ieškojau patinkančių-nepatinkančių, tai didžioji dauguma man patiko .
Štai čia 5 man patikę žaisliukai:
Nebesikartosiu dėl šios foto :

Graži interjero detalė:

Man labai gražu:

toks galėtų pretenduoti vaikui į Mylimukus :

O čia jau ir žaislas ir interjero puošmena:

Nepatikę man, asmeniškai (čia jau buvo daug sunkiau):
Gražu, tačiau aš neįsivaizduoju kaip juos panaudočiau:

Man jis toks, "sausas" nors ir atliktas kiek matau tvarkingai:

Šiaip man patinka ir neišlaikytos proporcijos, tačiau tikrai ne čia (nei vaikui padovanosi, nei suaugusiajam):

eeee:

ir čia tas pats:

Iki susitikimo, Asta
Ai beje, įkelsiu savaitgalį baigtą darbelį apie kurį užsiminiau kai kandidatavau į šią klasę. Aišku, iki šiol darbeliai buvo ne žaisliukai

kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 20:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

heizel rašo:
Aš dabar lėlytėm tuo pačiu žaviuosi, tai kažkodėl Tim Burton skeletonas Jack'as man mintyse sukasi.... Tikiuosi ateity, kad pasiseks jį padaryt. Mane ir anime ir tokie tamsiukai, gotikiniai padarėliai traukia ir žavi.
Tim Burton'ą mylim ir mes
Aš irgi jau kurpiu planus, kokius animacinius herojus galėčiau nunerti, pasirinkimas tikrai didelis

[ Antr. Vasario 28, 2012 19:56 ]
DrAkOnIuKe rašo:
Gaila, bet man nelabai patinka personazai is visokiu kinietisku filmuku, ypac pokemonai, ju net nesiruosiu nerti
Kodėl gaila? Skonis - subjektyvus dalykas, tad tikrai neversiu jūsų pamėgti tai, ką aš pati mėgstu ir tikrai neduosiu užduočių, kurioms riekėtų kurti tai, kas jums pačioms nepatinka.
Viskas bus arba neutralu, arba palikta jūsų fantazijai, nebijokit

[ Antr. Vasario 28, 2012 20:04 ]
E-Asta rašo:
Sveikos klasiokės ir mokytoja :-ñ:

Sveika, Asta
Aš būčiau linkusi kreiptis į visas nick'ais, nes bijau, jog vardų neatsiminsiu (sunku man vardus susieti, kol nesu gyvai to žmogaus mačiusi, o štai nick'ą su avataru susieti nesunku ). Tiesiog pasisveikinu su visomis vardu, mandagiau gal taip
Labai malonu, kad įkvėpiau tave pasirinkti šią klasę
E-Asta rašo:

Gražu, tačiau aš neįsivaizduoju kaip juos panaudočiau

Aš kol kas sugalvojau du panaudojimo būdus tokio tipo amigurumiams:
1. Stalo puošmena, ypač, jei namie turite smagurių, kurių dėka niekas ilgai neužsibūna
2. Papildomi žaislai mergaitėms, turinčioms arbatos serviziukus ar net visas virtuvėles. Argi ne smagu būtų joms žaisti su tokiu tikrovišku maisteliu?

Atgal į viršų
heizel
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 21:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O man jau susiformavo mintyse viena užduotėlė - nunerti žaisliuką - personažą

DrAkOnIuKe rašo:

Juk yra labai gražių rusiškų filmukų iš kurių galima nunerti žmogučius.

O jei animacijas kalbant, tai savo vaikams arba senąją animaciją arba japoniškus rodyčiau, tik pastaruosius atrinktus, nes juose gražios vertybės atskleistos

E-Asta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 21:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Zaisliukas-personazas ir man tiktu, tik aisku ne kaip vienas pirmuju darbeliu
kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 21:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ramiai, ramiai, be panikos Pirmosios užduotys tikrai nebus sudėtingos, pradėsim viską nuo pagrindų.

Atgal į viršų
heizel
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 22:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laukiu - nesulaukiu pirmųjų užduočių. Norisi kuo greičiau viską pradėt, kad kuo daugiau suspėti Tai gal ta proga kokių teorinių užduočių, ar kažko?
DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 22:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As irgi laukiu uzduociu

Atgal į viršų
kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 22:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Turiu pačią pirmą užduotį paruošusi kaip tik teorinę. Palaukime bent iki rytojaus, dar net ne visos prisistatė, o ir oficiali mokslų pradžia tik kovo 5-6

Dėl reikiamų medžiagų jokių klausimų nekyla?

Tiesa, aš prie interneto būnu labai dažnai, paprastai nuo pietų iki išnaktų, tad manau visada galėsiu operatyviai atsakyti į rūpimus klausimus.

Atgal į viršų
fruktozoide
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Vasario 2009
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2012 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 22:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos

Esu Laura, man 24 metai. Šiuo metu mokausi ir dirbu, o rankdarbiams laiko vis atsiranda

Žaislų nėrimu susidomėjau, nes daug siūlų likučių radau, giminėje yra mažų vaikų, o ir jų pagausėjimas greitai bus-noriu būti gera teta, ir ateityje mama, Be to šiaip labai smagu nerti ir aplinkinius visokiais darbais pamaloninti Be to, žaislai, ko gero ta sritis, kurioje galima pritaikyti daug daug visokių technikų ir taip išmėginti save kūryboje.

Norėčiau išmokti nertam žaislui "dūšią" suteikti. Sužinoti kame ta mielumo priežastis: žiūrėk vienas nuostabiai gražus, o kitas, atrodo visai toks pat, na, bet netraukia, nors tu ką. Kaip teisingai suteikti emociją nėriniui, Taip pat įdomu būtų su sąnariais susipažinti, išmėginti įvairius žaislų dekoravimo variantus Galbūt susipažinti su žaisliukų tonavimu (atrodo šitaip vadinasi,šiek tiek domėjausi šituo dalyku )

Norėčiau sužinoti daugiau apie nertus žaislus skirtus vaikams ir skirtus interjerui puošti.

Patiko (jų buvo daug):
Super išraiškinga, atrodo nėra daug labai smulkių detalių, o darbelis dailus ir išbaigtas. ryški emocija.

Vėl emocija pamačiau ir pagalvojau ar čia tikrai nerta gyvas nertas vaizdelis

Šitas lb mielas, o pats nunertas gana paprastai (taip atrodo). Sagos gal kiek didelės.

Patiko, nes išnerti raštai.

Mezgtas, bet neatsilaikiau Niekaip nesuprantu kaip tas raukšles padarė, tuom ir sužavėjo.

Nepatiko (juos rasti buvo sunku, dauguma savotiškai žavūs):

Atrodo tvarkingas, tik va kiškio snukutis reikalus gadina.

Užkliuvo "susisukusios" kojos, kažkaip kituose žaisluose tas neužkliuvo.

Apie šitą, tai nežinau ar ką reikia sakyt kamšalas prasišviečia ir šiaip kraupokas.

Varlė-voras, keistai išspręsta problema dėl kojų sąnarių.

Snukučiai keistoki ir galūnės gal ne pačioje tinkamiausioje vietoje

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 28, 2012 23:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Fruktozoide, kokia neįtikėtina mergaitė... Tikrai visko minimaliai, bet taip nuostabiai išreikšta emocija...

O... Prisiminiau dėl priemonių. Gal prieš porą savaičių klijuojamų akučių mačiau Norfoje

Fruktozoidei paminėjus judinamus sąnariukus ėmiau galvot kaip ten jie atrodo ir prisiminiau tokius meškučius kur sukiojasi galvytės ir kojytės, bei rankos gali pasikelti ir nusileisti, na, nelabai stipriai judrus. Čia teisinga linkme galvoju?

Ai, dėl vienos reikiamos medžiagos kol kas man problema kyla - fotoaparato, bet nieko, prasiorganizuosiu iki mokslų pradžios tikiuosi.

Kažkaip niežti nagai imtis nėrimo dar iki oficialios mokslų pradžios...

Ir priedo nuostabi demotyvacija, jei kas nors nesiseka:
http://www.demotyvacija.lt/naujausi/visi/moralas-nori-pasiekti-tiksla-1518476.html

kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 00:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

fruktozoide rašo:
Sveikos
Sveika, Laura Ir kaip tu viską spėji?
fruktozoide rašo:
Norėčiau išmokti nertam žaislui "dūšią" suteikti.
Būtent su tuo ir bus susijusi pirmoji teorinė užduotis.
fruktozoide rašo:
Atrodo tvarkingas, tik va kiškio snukutis reikalus gadina.
nedoras mintis kelia tas snukutis

fruktozoide rašo:
Užkliuvo "susisukusios" kojos, kažkaip kituose žaisluose tas neužkliuvo.

Čia jau, deja, technikos minusas. Neriant visada gaunasi tas toks susisukimo efektas ir kuo detalė ar darbas siauresnis ir ilgesnis, tuo labiau tai matoma. Kai kuriais atvejais galima bandyti tą panaikinti ar bent koreguoti, bet gana retai. Nebent bandyti kaip nors "išprievartauti" tiesiai, bet kol kas nelabai kyla minčių, kokiais būdais.

[ Antr. Vasario 28, 2012 23:21 ]
heizel rašo:
Fruktozoidei paminėjus judinamus sąnariukus ėmiau galvot kaip ten jie atrodo ir prisiminiau tokius meškučius kur sukiojasi galvytės ir kojytės, bei rankos gali pasikelti ir nusileisti, na, nelabai stipriai judrus. Čia teisinga linkme galvoju?
Taip, apie tokius sąnariukus ir kalbėjo fruktozoide. Parinkau informacijos apie sąnariukus ir galimus būdus jiems padaryti, mokslų metu aptarsime.

heizel rašo:
Ai, dėl vienos reikiamos medžiagos kol kas man problema kyla - fotoaparato, bet nieko, prasiorganizuosiu iki mokslų pradžios tikiuosi.
Fotoaparatas jums visoms būtinas, kaip kitaip parodysit man savo atliktas užduotis? Tikiuosi, kad iki atsiskaitymo šią problemą išspręsi, priešingu atveju bus tei tei tei per nagučius

[ Antr. Vasario 28, 2012 23:36 ]
P.S. Visos dabar sudėtos ir ateityje mano rodomos nuotraukos bus nedidelės, kad neapkraučiau forumo, bet paspaudus ant jų atsidarys didesnės nuotraukos, kad galėtumėte geriau įžiūrėti smulkmenas. Retos išimtys - iš interneto paimti pavyzdžiai, iliustracijos.

P.P.S. Skirtas neakivaizdiniams mokiniams. Jūsų pirmoji atsiskaitomoji užduotis bus paskelbta vėliau, dabartinė užduotis tėra pažintinė, skirta papuolusiems į klasę.

Atgal į viršų
DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 00:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As va busiu naktinej pamainoj kleseje

Turiu toki klausima: Ar butinai reikalingi tie sanariai zaisliukams? Juk galima pakeisti pvz. viela (jei tikrai tu sanariu butent daromam zaislui reikia)?

Ir dar vienas klausimas: Kur galima rasti plastiko granuliu (jei noresiu i koki zaisla "ikisti")? O taip, tai viska jau turiu ir pasiruosusi mokytis. Tik pabaigsiu dukrytei vasarine suknia nerti

Atgal į viršų
kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 01:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sąnariai tikrai nėra būtini, tuo labiau, kad tą patį rezultatą galima gauti ir panaudojant turimas ar lengvai gaunamas priemones. Aš pati tik visai neseniai įsigijau specialius pabandymui ir dar nespėjau pritaikyti.

Buvau radusi tų granulių vienoje int. parduotuvėje, kai ieškojau sau įv. reikmenų, bet užmušk, niekaip neatgaminu dabar, kurioje . Kai/jei prisiminsiu - būtinai parašysiu. Alternatyva - senų nebenaudojamų žaisliukų viduriuose esančios granulės.

Nieko sau, va čia tai "ruošk slides vasarą" tiesiogine prasme

Atgal į viršų
heizel
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 01:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kukuruku rašo:
Sveika, Laura Ir kaip tu viską spėji?

Klausimas matyt retorinis ir ne man, bet o kaip nespėt? Spėji žmogus kiek nori, ypač televizorių iš namų išgyvendinęs dar oi ne tiek spėji Ir į darbą nubėgt, ir pastudijuot, ir kita veikla užsiimt, ir pasilinksmint, o namie dar ir parankdarbiaut, ir knygą paskaityt, bei pablevyzgot internetu

kukuruku rašo:
Neriant visada gaunasi tas toks susisukimo efektas ir kuo detalė ar darbas siauresnis ir ilgesnis, tuo labiau tai matoma.

Iškilo klausimas, negi tikrai? Kažkaip niekad nepastebėdavau šito, gal tiesio nekliūdavo už akių...

kukuruku rašo:
Tikiuosi, kad iki atsiskaitymo šią problemą išspręsi

Nu jau šiais laikais tei su fotikais menkiausia problema Nieko nebus, parvažiuos maniškis kartu su siūlais ir priemonėm, nesidės jis niekur kitur, gi nepirkinėsiu čia siūlų visokių, kai namie įvairiausių pilna. O šiaip tai XXIa. ir dar mane supa superiniai žmonės, kurie tikrai nepagailės pasidalinti tokiu daiktu kaip fotoaparatas

DrAkOnIuKe rašo:
As va busiu naktinej pamainoj kleseje

Jungiuosi prie "chebros" nors ne visada taip bus, bet panaktinėt smagu, net kai keltis 5val ryto

kukuruku rašo:
Nieko sau, va čia tai "ruošk slides vasarą" tiesiogine prasme

O man kitaip pasireiškia - aš vasarom šalikus baisiai megzt mėgstu Dabar galėsiu geriau šiltučius minkštučius žaisliukus gaminti

kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 01:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O, visa grupelė pelėdų, smagu
heizel rašo:
Klausimas matyt retorinis ir ne man, bet o kaip nespėt?
Ne veltui sakoma, kad kuo daugiau turi darbų ir veiklos, tuo daugiau spėji ir atvirkščiai
heizel rašo:
Iškilo klausimas, negi tikrai? Kažkaip niekad nepastebėdavau šito, gal tiesio nekliūdavo už akių...

Tikrai tikrai, deja. Ir tas sukimasis labai erzina, kai ateina metas dekoruoti darbelį, kai reikalinga simetrija. Nes vienoje simetrijos ašies pusėje kažką išsiuvinėjus norėtųsi taip pat ir kitoje pusėje padaryti, bet nebegali vadovautis akimis ir santykiu tarp jų.
Pvz geriausiai matosi ant artimiausios melsvos varlės. Dešinysis brūkšnys gražiai pagal akis išsiuvinėtas, o jei kairįjį būčiau tokiu pačiu principu dariusi, jis būtų buvęs lygiai taip pat į dešinę pakrypęs, o ne į kairę, kaip man reikėjo. Tai ir gavosi va taip va ne itin.
Lygiai taip pat raitosi ir virvutės ar kiti siauri nėriniai, kaip pavyzdyje esančių varlių kojos. Kuo ilgesnė detalė, tuo ryškiau tai matosi.

Atgal į viršų
DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 01:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu, Regina, uz atsakymus

O kas del peledu, tai pas mane visi rankdarbiai daromi nakti, kai vaikai ir vyras(irgi vaikas ) miega. Miegoti einu tik apie 3-4val, buna 5-6val, o keliuosi su dukra 9-11val, kartais 8val

O kas del slydziu, tai dar vasara dukreles krikstynos planuose, tai dar reikes kriksto suknele pasiuti

Atgal į viršų
heizel
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 07:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas, merginos,
ech, sėdžiu bokalą šilto vandens pasistačius ir skaitau auksarankes nuo pat ankstyvo ryto

kukuruku rašo:
Tikrai tikrai, deja

Va, dabar pastebėjau ir ėmiau galvot... Man irgi tas buvo pasitaikęs vienam žaisliukui, kiek iš atminties traukiu, kojytės ir rankos buvo plonos ir ilgesnės, tai sukosi.. Ech, na, neišvengsim, tai neišvengsim Ne pasaulio pabaiga.

kukuruku rašo:
Kuo ilgesnė detalė, tuo ryškiau tai matosi.

Tik gaila, nes man mintyse sukosi žaislai tokie voriškai ilgom, ilgom galūnėm... Bent jau kojom.

DrAkOnIuKe rašo:
Miegoti einu tik apie 3-4val, buna 5-6val, o keliuosi su dukra 9-11val, kartais 8val

Ir pakankamai miego? Wow.... Aš mokykloj mokydamasi taip darydavau, bet atsisakiau šitų įpročių, labai jau sveikata neneša taip žaisti.

DrAkOnIuKe rašo:
O kas del slydziu, tai dar vasara dukreles krikstynos planuose, tai dar reikes kriksto suknele pasiuti

Jetau, kaip faina! Super kai mama tikra auksarankė Manoji, kadangi nieko to nemokėjo, aš matyt iš principo daug dalykų darausi pati

E-Asta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 09:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas,
Šiandiena ieškosiu kamšalo ir papildomai siūlų, tik va noriu pasiklausti, gal ir vielutės reikia pasieškoti?

lalaura
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 11:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labadiena gerb. Mokytoja ir draugės-mokinukės,
labai malonu, kad patekau su Jumis pasidalinti mintimis ir darbeliais.
Tik šiandien pasižiūrėjau, kad esu kartu su Jumis (sirgau, o ir kompas vakar ,,ate,, padarė, kaip sakoma viena bėda ne bėda). Tai darbe ,,suradau,, minutę laiko su Jumis pabūti.
Jūs tokius nuostabius darbus atrinkot, net nežinau kaip man seksis paieškoje, turiu tik šiandien vieną vakarą, nes rytoj manau, kad teks ieškoti naujo kompo, nes man mokslai - čia, o dukrai ruoštis egzaminam - tai be kompo oi kaip sunku.

Bet truputi apie save: turiu trys vaikučius -sūnų 19 m, dukras 16m ir 5 m. Tai toks mano bagažas. Trupučiuka dirbu, savanoriauju dar vaikų centre ,,Tavo svajonė" Kėdainiuose. Man jau 45 m., prieš kelias savaites baigiau soc. pedagogika. Įvairiais rankdarbiais domiuosi jau maždaug 40 metų. Mezgimo srityje - tai visos šeimos apmezgimas, draugų. Su kai kuriais rankdarbiais dalyvauju mugėse, turėsiu dalyvauti Kaziuko , bet sveikata pakišo koja.
Užduotį Mokytoja pasistenksiu iki vakaro atlikti.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 117

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.