kukuruku klasė X (žaislų nėrimas vąšeliu)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Gruodžio 2009
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2012 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 12:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas
heizel rašo:

Tik gaila, nes man mintyse sukosi žaislai tokie voriškai ilgom, ilgom galūnėm... Bent jau kojom.
Kažkiek galima tai "paslėpti" pasirinkus tinkamus siūlus, pvz, tamsesnius, minkštesnius, su pūkeliu. Kuo siūlas šviesesnis ir "kietesnis", tuo akivaizdžiau tai matosi.

[ Tr. Vasario 29, 2012 11:33 ]
E-Asta rašo:
gal ir vielutės reikia pasieškoti?

Galite įsigyti ar pasieškoti namie vielutės (prie jos reikėtų dar replyčių), kaip norite. Neplanavau užduoties su "karkasu", bet jei visos norėsite, galėsime ir tokią padaryti. Žiūrėsim, kaip su laiku spėsim.
Taigi, ką kitos manot apie žaisliukus su vieliniu karkasėliu - bandysim?

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
heizel
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Kovo 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 13:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kaip atrodo žaisliukai su karkasu? Kažkaip atminty niekas neiškilo.

lalaura, oi, paieškoj tai sudėtinga nebus, va, kaip išsirinkt iš tos gausybės reiks... čia jau kitas reikalas

kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 13:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

lalaura rašo:
Labadiena gerb. Mokytoja ir draugės-mokinukės

Sveika, Laura

Lauksiu užduotėlės, jei nepavyks "susidraugauti" su kompu, palauksim ir iki rytojaus

heizel rašo:
O kaip atrodo žaisliukai su karkasu? Kažkaip atminty niekas neiškilo.

Lygiai taip pat, kaip be karkaso
Pvz, šis drambliukas turi karkasinę galvą, t.y., vielutės yra ausyse ir straublyje. Dėl to ausis ir straublį galima užfiksuoti norimoje pozicijoje.

[ Tr. Vasario 29, 2012 13:00 ]
Nekantraujančioms įdedu amigurumių šiokią tokią istoriją. Buvau nemaloniai nustebinta informacijos stoka. Gal kuri nors jūsų esate radusios daugiau (tinka anglų, rusų kalbomis)?

Amigurumi - tai žaislų nėrimo arba mezgimo rūšis, kilusi iš Japonijos. Žodis amigurumi yra dviejų žodžių junginys: ami, reiškiančio nerti, megzti, ir nuigurumi, reiškiančio kimštas žaisliukas. Amigurumi paprastai būna įvairūs gyvūnėliai, žmonės ar personažai, bet neretai galima pamatyti ir antropomorfiškus negyvuosius daiktus, pvz, maistą, įvairius indus ir įrankius, augalus ir t.t.

Amigurumiai neturi konkrečios paskirties, dažniausiai jie kuriami ir įsigyjami dėl estetinių priežasčių. Svarbiausias amigurumio bruožas yra mielumas. Dažniausiai jų galvos būna neproporcingai didelės, o kūnai ir ypač galūnės - maži. Neretai toks stilius vadinamas chibi (reiškia mažas vaikas).

Niekas tiksliai nežino, iš kur kilo amigurumiai, tačiau Japonijoje visada egzistavo rankų darbo žaislai. Nors Japonija turi turtingą tekstilės kultūrą, kurios vienas žinomiausių pavyzdžių yra puošnūs kimono audiniai, čia nėra mezgimo ir nėrimo tradicijų. Japonai tiesiog perėmė šias technikas iš vakariečių ir ėmė jas naudoti ne praktiškiems poreikiams, pvz, kojinėms, šalikams, o mažiems gyvūnams gaminti. Šiuo metu amigurumi kultūra paplitusi labai plačiai ne tik gimtojoje šalyje, bet ir visame pasaulyje.

Greičiausiai didelę įtaką amigurumių atsiradimui turėjo japonų ilgametės lėlių gaminimo tradicijos. Kasmet kovo 3 dieną, persikų žydėjimo metu, švenčiamas Hinamatsuri (arba Mergaitės diena) - Japoniškų lėlių festivalis. Lėlės, vaizduojančios imperatoriškąją šeimą bei visą svitą, demonstruojamos ant specialių platformų, jos išdėstomos pagal rangą. Šie lėlių rinkiniai būna perduodami iš kartos į kartą, jos mylimos, gerbiamos ir tausojamos. Berniukai taip pat turi specialią lėlių šventę gegužės mėnesį. Lėlės lieka su japonų vaikais visą jų gyvenimą, pakeldami jų ūpą sunkią akimirką. Amigurumi - šios tradicijos tąsa, praskaidrinanti niūrią dieną ir suteikianti paguodą sunkiais periodais.

Pastaraisiais metais japonų kultūra labai išpopuliarėjo visame pasaulyje, ypač didelį pasisekimą turi taip vadinama kawaii kultūra (kawaii išvertus iš japonų kalbos reiškia mielas). Kawaii kultūros pavyzdžiai - nuo Hello Kitty iki Pokemon, begalės manga (japoniški “komiksai”) ir anime (tam tikro stiliaus animacija) personažų, užkariavusių daugelį širdžių visame pasaulyje. Amigurumi taip pat yra šios kawaii kultūros dalis - maži, mieli, lengvai padaromi, kaip galima jiems atsispirti?

Japonijoje šie kūrinėliai lydi žmones visą dieną. Kai kurie kabo ant telefonų, raktų ar rankinių kaip talismanai, kiti tupi ant kompiuterių ar popierių šūsnių darbe, tyliai kviesdami padaryti pertraukėlę, atsipūsti šiame beprotiško tempo pasaulyje.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
fruktozoide
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Vasario 2009
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2012 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 14:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kukuruku rašo:
nedoras mintis kelia tas snukutis

Tyliai pagalvojau, bet nedrįsau pasisakyt garsiai

Jau matau buvo apšnekėta, kaip viska galima spėti Noras, svarbiausia noras, jeigu noro neužtenka, tuomet heizel rekomenduota savimotyvacija labai tiks Jau juokiaus nežinau kiek laiko..

ha ha, visos pelėdos Visai gerai - draugiškai darbuosimės vėlyvais vakarais

Man asmeniškai, karkasiniai žaislai asocijuojasi su pastoviu žaislo lankstymu, karkaso trūkimu ir galiausiai formos deformacija Aišku, ka išmoksi ant pečių nenešiosi

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 14:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,

heizel rašo:
Ir pakankamai miego? Wow.... Aš mokykloj mokydamasi taip darydavau, bet atsisakiau šitų įpročių, labai jau sveikata neneša taip žaisti.

Pakankamai. Jau per 6m pripratau

heizel rašo:
Jetau, kaip faina! Super kai mama tikra auksarankė Manoji, kadangi nieko to nemokėjo, aš matyt iš principo daug dalykų darausi pati

Na, iki auksarankes man dar oj-oj-oj kiek As visko po truputi ismokau, o idealiai daryti nieko nemoku, vis ziniu pritruksta

kukuruku rašo:
Gal kuri nors jūsų esate radusios daugiau(tinka anglų, rusų kalbomis)

Rusu kalba radau ta pati, nieko naujo

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 14:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

fruktozoide rašo:
Man asmeniškai, karkasiniai žaislai asocijuojasi su pastoviu žaislo lankstymu, karkaso trūkimu ir galiausiai formos deformacija

Vat vat, tai viena iš priežasčių, kodėl nesižaviu baisiai šiuo dalyku. O dar pridėkime papildomą vargą ir galvosūkius, kaip apnerti tą karkasą, kaip gražiai ir tolygiai kamšalą sukišti aplink jį. Be to, pastebėjau, kad kuo standžiau nunerta ir kuo labiau prikimštas darbelis, tuo sunkiau tas galūnes lankstyti, nebent baisingai storą ir tvirtą vielą dėtum

Atgal į viršų
DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 14:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Radau rusu kalba amigurumi mezgimo budus http://knittoy.ru/toys.html

Atgal į viršų
heizel
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 15:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kame šaknys su karkasais jau aiškiau.. Per daug nežavi šitas reikalas, nors Kelios mintys jau prasisuko galvoj... Išbandyti norėčiau, taikyti... Na, bus matyt kai pamėginsiu.

Beje, tokią motyvaciją vertą visad prieš akis matomoj vietoj... Aš dėl to pasiteisinimų labai nemėgstu, ypač pati sakyt, nes man nė vienas neatrodo pakankamai svarbus, kad galėčiau pasakyt kitam žmogui, o ir pati nelabai mėgstu klausytis jų. Taip sakant neperku ir neparduodu problemų.
Čia iškart ir dėstytojai - jei pasitaikys, kad kažkur pavėluosiu kažką padaryt, stengsiuosi per daug nesiteisinti, tiesiog pripažinsiu, kad nepadariau, kam jums mano problemom galvą kvaršinti

Teorijos mažokai, (bent iš pažiūros, reikia dar perskaityt), niekada neteko apie juos kažko ieškoti Bet tiesą sakant, ar tikrai reikia daug teorijos, kai praktika yra?

kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 16:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

heizel rašo:
Teorijos mažokai, (bent iš pažiūros, reikia dar perskaityt), niekada neteko apie juos kažko ieškoti Bet tiesą sakant, ar tikrai reikia daug teorijos, kai praktika yra?

Praktika visada yra gerai, bet kam kartoti kitų jau darytas klaidas? Juk ne veltui sakoma, kad geriausia mokytis iš svetimų klaidų. Tik va mažokai tos kitų patirties arba ji labai labai išbarstyta ir reikia rankioti gabaliukais. Kiek permečiau akimis knygų, žurnalų, tai mažokai ten informacijos, daugiausia konkrečių žaisliukų schemos ir tiek.
Tikiuosi, kad man šioje klasėje pavyks bent dalį tos išbarstytos informacijos surinkti į vieną krūvą.

Dabar man niekaip iš galvos neišeina amigurumių atsiradimo istorija. Jie juk neseniai atsirado, nesislepia "šaknys" gilioje amžių glūdumoje, kaipgi niekas nežino nieko konkrečiau? O gal japoniškai kur nors yra ta istorija, tik dar niekas neišvertė?

Atgal į viršų
heizel
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 16:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal mažai išversta, o gal dėl to mažai, kadangi neseni jie? Arba niekam nereikėjo... Nors vėl gi, schemų, tai praktiškai kur tik nepatingėsi paieškot, o teorijos vos truputis. Bet ir schemos gerai, kad piešinukais, o ne aprašymais Va tada tai būtų Artėju prie nuomonės, kad nedaug išversta ir tiek... Va, jaučiu reikėtų susipažint su kokiu nors japonu/japone ir paprašyt, kad papasakotų angliškai kas ten ir kaip su tai amigurumiais
Aišku, kitų darytų klaidų gerai būtų išvengti, bet nežinia kaip čia bus, visgi praktikos dalykas man asmeniškai per teoriją sunkokai gaunasi. Nu jei skaitydamas kada ir kur buvo nert pradėta ir t.t. Juk paėmęs į rankas vąšelio nepradėsi staltiesių ir suknelių nert žaibišku greičiu ir dailumu Aišku čia sutirštinau, bet visvien....

DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 16:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal i Gariunus nuvaziuoti Ten japonu tikrai yra, kinieciu nemazai, isverstu ne tik i anglu, o ir rusiskai kuo puikiausiai sneka

Atgal į viršų
lalaura
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 17:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Norėčiau Jūsų atsiprašyti, nes nepaminėjau savo vardo - esu Loreta, o nuo seno turiu slapyvardį Laura, bet šis klubas jau turėjo Laurų tai teko pasivadinti - lalaura, mano mažylės vardas taip pat Laura.
Tai toks mano šio klubo vardas, t.y. lalauros vardo istorija.

Dukra jau paskambino, kad rytoj jau bus naujas monitorius - Valio
Atgal į viršų
kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 18:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O aš kažkaip pagal slapyvardį nusprendžiau, kad Laura

Atgal į viršų
heizel
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 21:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš irgi kažkodėl taip maniau Buvau šiandien norfoje, radau akyčių, apsidžiaugiau sumokėjau 2,9lt parbėgau namo ir žiū, kad neįsivaizduoju kaip jas montuot, nebent klijuot... Arba gal kokiu būdu su adata pavyks prisiūt.... O be to ir siūlai ten tokie ryškūs, nelabai jų daug, bet kaina iki 3lt
kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 21:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš neseniai irgi tokias nusipirkau, tai klijavau, su super klijais
Tik su tais klijais reikia atsargiai, geriau pirma pasibandyti ant siūlo galiuko, nes kai kuriuos sintetinius pluoštus tie klijai gali išlydyti

Atgal į viršų
DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 22:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O pvz. karstais klijais galima akytes klijuoti?

Atgal į viršų
heizel
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 22:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš neklijuočiau, nes kiek teko daryt šiaip kažką su jais, man dažnai atšokdavo detalės. Aišku, gal čia klijų kokybė prasta, nes kai brolis truputį su statybinėm medžiagom susijęs, sakė, kad jo klijai jau kai sulipins, tai neatplėši norėdamas...
DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 23:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na nezinau, istraukiau dabar nertus tapukus, kur akytes su karstais klijais klijavau, tai dar laikosi Atplesti nebandziau

Atgal į viršų
heizel
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 23:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš save žinodama savam vaikui (jei panašaus charakterio bus) neduočiau, greitai nuluptų Man kažkaip tai traukia jas paknebinėt ar gerai prikibdytos. Aha, atplyšo, nu patikrinam, patikrinam... Ups... Ir laikai detalę rankose
Nors vėl... Nuo klijų manau labai priklauso

DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 29, 2012 23:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal, jei kas kitas butu nuneres ir priklijaves, pabandyciau atplesti, bet, kai pati naktim nemiegu neriu, tai gaila plesti

Atgal į viršų
kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 01, 2012 00:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš kažkaip priklijuojamais dalykais nelabai linkusi pasitikėti ypač, jei darbelis skirtas vaikui.
Su karštais klijais esu dirbusi tik porą kartų, daug terlionės su jais, nepatiko O ir mano bandyti ne viską ir ne visada gerai priklijuodavo.

Tik šiandien pagalvojau, kad į reikmenų sąrašą neįtraukiau vieno neprivalomo punkto - pinceto, tokio tipo:

Labai palengvina kimšimo procesą, ypač smulkesnėms detalėms.

---

Gal beieškodamos patinkančių amigurumių radote rankdarbiautojų, kuriančių jums itin patikusius žaisliukus? Pasidalinkite - visos galėsim pasigrožėti, pasisemti įkvėpimo, idėjų.
Kol neprasidės oficialūs mokslai, jokių užduočių negaliu jums pateikti, taip valdžia liepė

Atgal į viršų
heizel
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 01, 2012 00:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai štai kokio stebuklo reikia kimšimui! O aš vis antru vąšelio galu mėgindavau ir nepatenkinta likdavau kame problema nepagaudama
Aš jau įsivaizduoju kaip ilgakojį kokį kemšu Et, reikia tada naršyt ieškot ko nors įkvepiančios.
Jei kas pražiopsojo mano pirmoj žinutėj yra nuorodą į lėles neriančios moteraitės tinklaraštį, oi man ten gražu Jei neužmatėt pažiūrėkit, man jos labai patinka, nes matosi, kad vienos stilistikos

kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 01, 2012 01:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

heizel rašo:
Jei kas pražiopsojo mano pirmoj žinutėj yra nuorodą į lėles neriančios moteraitės tinklaraštį
matėm matėm gražu.

Ankstesnėje akademijoje buvo viena nuoroda į nuostabius darbus - nuoroda

Taip pat savitu minimalistiniu stiliumi pasižymi šie darbeliai

[ Kv. Kovo 01, 2012 00:09 ]
heizel rašo:
Tai štai kokio stebuklo reikia kimšimui!
Aš irgi bandžiau vąšeliu, pieštuku, tušinuku galiausiai apsistojau ties bukomis žirklėmis, kol neprisiminiau, kad juk namie yra pincetas iš caro bimbalo laikų, tai išbandžiusi greitai prichvatizavau

Atgal į viršų
DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 01, 2012 01:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As pincetu pora turiu, bet jie trumpoki. O dar zinau, kad pas vyra dezeje geras ilgas pincetas guli, vat ji ir paimsiu, tik vyras dar to nezino

Man patiko zaisliukai is cia http://knittoy.ru/toys.html, tik kas tu zaisliuku autorius nezinau.
O dar radau vienos rusaites nertus zaisliukus, tai man jie uchh kaip patinka http://rosetka.blogspot.com/

Atgal į viršų
lalaura
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 01, 2012 04:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos darbštuolytės,
Su pavasario pirmąja diena, jūs jau miegat, o aš Jums rašau, nors mano laikrodukas jau rodo 3 nakties . Ach, ką tenka ,,iškentėti,, dėl to mūsų hobio - meno.
Norėčiau pateikti savo ,,teismą,, šiems darbeliams :

Man tos akytės tai tik ir norisi nulupti, o vaikams - oi

Tie drakoniukai tokie nuskriausti - neužbaikti, skuboti darbai

siūlai manau stori, todėl ir žaislas nemielas

nei pelytė, nei kiaulytė...

daug, daug ir tuo pačiu nieko, neužbaigti žaislai.

O dabar atrinkau tokius žaislus, kuriuos dabar ar vėliau būtinai padarysiu, nes jau užsakymą turiu (mažoji nori visų šių grožybių - tai teks būti pavyzdingiausia mokine, nes be jūsų pagalbos tokie puikūs žaislai, oi, neišeis. Man šių žaislų ir spalvos patinka, ir darbo išbaigtumas, neturiu jokių priekaištų:

Tai tiek mano minčių , visoms labas rytelis iki vakaro
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
 Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 217

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2011 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.