kukuruku klasė X (žaislų nėrimas vąšeliu)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
E-Asta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Kovo 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 13, 2012 15:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kol dar tema neuždaryta, tai ir aš noriu dar padėkoti visoms klasiokėms ir aišku mokytojai . Kukuruku, kad kas man daugiau nei prieš porą mėnesių būtų pasakę jog nersiu be chemų, nebūčiau nieku gyvu patikėjusi ., O dabar jau su schemom sunku, nebepaklūsta fantazija joms . Lapelio juk taip ir nebeieškojau, o pati nėriau . Tad dar kartą didelis AČIŪ :-ñ:
P.S. Trumpa istorija
Keisti Jūs žmonės... Kai pamatote kokį daiktą ar padarą, nesvarbu, kad pirmą kartą ir iki šiol nematėte tokio, vis tiek jam iš karto suteikiate kokį vardą ar pavadinimą. Ir jau nesvarbu ar teisingai spėjote, jums tai jau nesvarbu. Iš šalies stebint atrodo, kad sugebate bendrauti mintimis ir be reikalo nėra ko aušinti burnos... Tačiau iš tikro juk nemokate, tai kodėl neklausiate??? Net ne daiktų ar kitokių padarų, o tiesiog vienas kito. Taip juk žmonija ir praranda ką turi išskirtinio - sugebėjimą bendrauti.
Štai ir su manimi taip. Vos tik pamatę visi iš karto nusprendžia, kad esu katinas ir vaišina pienu ar žuvimi (fui, kaip jau nusibodo), o vos nusisukę tyliai sau pagalvoja, koks keistas tas katinas, kažkoks nekatiniškas... Tačiau smulkiau iki šiol niekas ir nesiaiškino. Žmonėms užtenka savo pačių paskelbto nuosprendžio. Juk mokate kalbėti, tai kodėl neklausiate???
O šiaip aš esu samanų padaras, vardu Lu. Atkeliavau sutiktiems žmonėms padėti atrasti naujų kūrybinių idėjų. Turiu jų pilną kišenę, kuri jų nuolat pasipildo. Tereikia į mane ilgėliau pažvelgti ir žiūrėk jau galvoj kirba kokia nauja kūrybinė idėja. O jei nepadės žvilgčiojimas, tai pabandykit pakabėti žemyn galva. Man padeda, kai į pasaulį pažvelgi kitu kampu...

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Gruodžio 2009
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2012 Sausis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 14, 2012 22:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Koooks fainas Lu Kai pamačiau foto kamputį ir nebuvau perskaičiusi aprašymo, pirma mintis - Češyro katinas Vaikams turėtų labai patikti toks nerealus veikėjas

Linkiu tau, E-Asta, sėkmės auginant akademinį jaunimą, esi tikra šaunuolė, kad ne tik spėjai su visomis, bet ir buvai tikrai puiki mokinė, esi sektinas pavyzdys visiems
DrAkOnIuKei ir lalaurai taip pat linkiu sėkmės su atžalėlėm, tebūna jie jūsų įkvėpėjai ir skatintojai
Laukiu ir lalauros pagyrų puodo - jau tu tikrai turi kuo pasigirti ir dar dideliais kiekiais
Ir fruktozoides darbus norėčiau išvysti, negi tu juos slepi ir niekur nesigiri, hm?

Tikrai džiaugiuosi visų jūsų pažanga ir drąsa išmokti nerti be schemų, juk taip žymiai smagiau ir įdomiau, ar ne?

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
fruktozoide
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Vasario 2009
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2012 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 15, 2012 09:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

E- Asta, na tikrai iš pirmo žvilgsnio į katiną labai panašu Man regis, kaip ir Kukuruku, pagalvojau apie Češyro katiną ( tik vardo nežinojau).

Kukuruku, jau buvau pagalvojus apie pagyrų puodą, tik kažkaip neprisiruošiu, nes ir baigiamieji mokslai kaip užpuolė, taip nepaleidžia... bet jau gretai laiko turėsiu, tai pasirodysiu viešujome Būsiu tada įpareigota niekada neapleisti rankdarbių

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Kovo 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 15, 2012 13:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kukuruku, ačiū už linkėjimus . Beje o kur siūtas žaisliukas? niekur dar jo viešumoj nemačiau .
Fruktozoide, ir aš ieškojau tavo pagyru puodo . Labai jo lauksiu. O dabar lieka palinkėti gerai dar vienus svarbius gyvenime mokslus baigti. :-ñ: Vakar kaip tik per TV mačiau kaip mergina gere šampę su savo diplomu. Kaip suprantu ir tau taip greitai bus .
kas liečia mano naująjį padarėlį, tai ir nėriau ji kaip katinėlį. Tik va fantazija nunešė, kad reikia plaukus su gėlytėmis galuose nunerti (tik jų nesimato), o veliau ir istorija gimė savaime .
Beje, turiu pažįstamų gėlininkių, tai nusipirkau iš jų vielučių tu žalių. Tai jų įpakavime 1 kg . Kiekio rodos man visam gyvenimui užteks . O su floristiniu teipu, (tampria juostele) labai smagu karkasą užsukti. Tik reikės bandyti paplauti, pažiūrėti ar nesidažo

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 1717

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.