Sungirls klasė X (medelių darymas iš biserio)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Smilėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Gegužės 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 13, 2012 19:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aha Kristinos visi medeliai tiesiog pasaka, čia reikia talentą toki turėti, mums iki jos toli toli .. :-ñ:
Na sakiau Aiste, kad bus gražus medelis. Mano bus nepanašiausias išėjo kreivas kotas, ir labai storas Ryt įkelsiu

Draugaukime facebook'e!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
sungirls
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Birželio 2010
Pagyrimų: 1

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2012 Balandis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 13, 2012 20:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aiste, Gintare, didelis ačiū jums už tokias liaupses, tačiau tam talento nereikia, tam reikia daug laiko, kantrybės, kantrybės ir dar kartą kantrybės Mano pirmieji darbai db man kelia juoką, niekas manęs nemokino, viską teko moki ntis internetu, o jame kaip pačios žinot nlb ir yra tos išsamios in formacijos, kad mane iškart būtų kas nors pamokinęs....

Db dėl medžių. Visų medeliai jau progresuoja, vis gražyn ir gražy. Tik t uriu keletą klausimėlių. Aiste, ar man ten monitorius rodo,ar yra baltų neuždažytų taškiukų ant kamieno? Ant pagrindo gali paklijuoti žalių karoliukų, jei neturi samanų, vaizdas iš kart pagerės O šakelių nebandei lankstyti į apačią (taip kaip aš darau)?
Gintare, kamieno kreivumas kartais išeina į naudą, vis įdomiau ir tikroviškiau atrodo, lauksim nuotraukyčių

O dėl bonso, kai gryšiu namo, pirmadienį būtinai surasiu lapelių schemą ir įmesiu savo daryto bonso nuotraukas. Tik patariu, baigiamajam darbui nesirinkite bonso, darykite paprastą medelį, pirma reikia išmokti gražiai daryti paprastus, o po to jau galėsit ir bonsinti Na nebent turėsit labai daug laisvo laiko iki mokslų pabaigos, tai galit daryti ir bonsą, o td pačios nuspręskit, kurį medį pateikti atsiskaitymui Nes bonsui reikia turėti tikrai gero tinko ( tas kurį minėjau, kurį turiu, tiesiog fantastiškas), nes lipdant medį šakelių gi visų neapraišiosit maišiukais (pati bandžiau, per daug laiko suryja), reikia lipdyti lb atsargiai, kad neišsiteptų šakelės
Kol kas iš manęs tiek, smagaus visiems savaitgalio Pasidžiaukime pavasarėjančiu oru

Draugaukime ir FACEBOOK'e http://www.facebook.com/AmzinaiZaliuojantysMedziaiIrNeTik
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Smilėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 13, 2012 20:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ech tikras š... gavosi su šituo tinku. Trupa visas medis. Atrišinėjau šakutes, ir visa šaka nutrupėjo pirštuose... Kas per tinkas nesuprantu, reiks mest lauk ji, o koki jus dar perkate, Kristina jau pasisakė, įdomu butu išgirsti ir kitu nuomones

Draugaukime facebook'e!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Smilėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 14, 2012 14:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena
Na va atsiskaitau savo prisvilusi blyną, kuris visai neatitinka reikalavimų . Nėra nė gramo panašumo į Kristinos įkelta medelį. Nedos ir Aistės labiau panašesni, o mano toks hibridinis išėjo . Na va keliu nuotraukas:) tik prašau labai neišpeikit

Palyginimui du blyneliai

Draugaukime facebook'e!
Atgal į viršų
Smilėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 15, 2012 00:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bežiūrinėdama įvairius rusių forumus radau kaip gaminti akaciją , tai va kaip tik musu akacijai Nedai http://www.vsehobby.ru/derevo_akatsija.html

Draugaukime facebook'e!
Atgal į viršų
sungirls
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 15, 2012 17:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gintare, tavo medelis zavus Ateity labiau igusi ir dar geresni gausis. Matot, kuo toliau, tuo medeliai grazesni gaunasi Na ka gi, darbeliai atsiskaityti, todel dideliausios Jums sekmes su diplominiais darbais

[ Sk. Balandžio 15, 2012 17:25 ]
gintare0704 rašo:
Bežiūrinėdama įvairius rusių forumus radau kaip gaminti akaciją , tai va kaip tik musu akacijai Nedai http://www.vsehobby.ru/derevo_akatsija.html

Akacijos puse guli pas mane stalciui, vis laiko jai neuztenka pabaigti, bet tikiuosi artimiausiu laiku prisesiu ir pagaminsiu pirmaja savo akacija

Draugaukime ir FACEBOOK'e http://www.facebook.com/AmzinaiZaliuojantysMedziaiIrNeTik
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Smilėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 15, 2012 17:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bet va, kaip gaila, kad į pabaiga mokslo metai, taip nesinori užbaigti, noriu mokytis ir toliau ir dar toliau tokioje nuostabioje komandoje..

Draugaukime facebook'e!
Atgal į viršų
aistek
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 15, 2012 18:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kristina monitorius jūsų neapgauna Kol vežiausi medelį į savo darbą kažkokiu būdu atsirado tų taškelių ir nesuprantu kaip Kai grįš medelis iki manęs ( nes viena kolegė nuvežė parodyti dukrai) bus dar kartą dažomas ir lakuojamas. Galvoju gal per mažai lipalo įpyliau, tad gal pradėjo trupėti. O dėl šakelių tai man gražiau kai jos kyla į viršų, bet galima ir nulenkti O kas apskritai tai tikrai medeliai pradeda gražėti, bet tuo pačiu turėtų gražėti ir kamienai, o vat prie jų reikia pavargti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Smilėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 15, 2012 18:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man toks praktinis klausimėlis ar Kristinai ar Aistei nežinau
Kaip jus juos transpotruojant pakuojat, reikia kažkur labai saugios vieteles.

Draugaukime facebook'e!
Atgal į viršų
sungirls
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 15, 2012 18:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gintare, as ju nepakuoju, arba pati klientui nuvezu, arba pats klientas atvaziuoja pasiimti, ir rankoj parsiveza

Atgal į viršų
Smilėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 15, 2012 19:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bet kai klientui vežat tai negi visa kelia rankose ir laikote? Mano kelionė užtruks apie 4 -5 valandas, ir dar plius naktį kaži ar išlaikysiu Tada gal į dėžutę įdėti.?

[ Sk. Balandžio 15, 2012 19:07 ]
Man irgi taip buvo taškeliai kaip pas Aistę, čia matyt kaip dažai pasidaro oro burbuliukai, ir kol pastovėjo, nuvežėt susprogo, ir liko nenudažyta vieta, aš tai du kartus dažiau, pirmas tai susigeria man neaiški spalva buna

Draugaukime facebook'e!
Atgal į viršų
akacija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 15, 2012 20:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as kaip is miego pabudus kiek daug nerasiau
buvau Palangoje tai labai daug prie kompo nesedejau tiesa labai gaila kad akademija baigiasi

dar turiu toki keista klausima kiek mokinukiu yra neakivaizdineje klaseje?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Smilėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 15, 2012 20:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ooo aš irgi noriu į Palangą, burinai reiks važiuoti vasaros pradžioje Kiek sekiau neakivaizdinkes tai viena buvo, bet dabar ir tos nematau, pabėgo

Draugaukime facebook'e!
Atgal į viršų
sungirls
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 16, 2012 11:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gintare, aš nerizikuoju ir medžius vežu rankose, kad netyčia nesusigadintų Neakivaizdinėj klasėj buvo viena, bet ji dėl ligos atsisakė toliau tęsti mokslus P.S. ir kaip aš taip apsižioplinau ne akaciją juk aš turiu pradėjus daryti, o gliciniją

Atgal į viršų
Smilėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 16, 2012 16:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na tada vešiu rankose, o glicinija man labai graži, tik žiedu skemutė man labai baisiai atrodo, bijau ir bepradėti

Draugaukime facebook'e!
Atgal į viršų
sungirls
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 18, 2012 16:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na kaip ir žadėjau įmetu Jums nuorodą į bonsų šakelių darymą http://www.beadsky.com/bead_tree.php?ln=ru

Atgal į viršų
Smilėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 18, 2012 17:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkui Kristina Reiks ieškoti antenos, o su kuo griovelį padaryti?
Atgal į viršų
sungirls
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 18, 2012 17:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Neieškok jokios antenos Aš naudoju paprastą atsuktuvą, tiesiog reikia pasirinkti neperstorą, kad šakelės nebutų lb didelės

Atgal į viršų
Smilėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 18, 2012 17:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bet kai nėra griovelio, kaip gi vielutė pralis pro užsukimus?
Atgal į viršų
sungirls
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 18, 2012 17:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Paprastai, vielutės neįmanoma tiek itempti, kad nepralįstų jos galas, aš tiesiog truputį atleidžiu, td perkišu vielutės galą, td paveržiu, nuimu nuo atsuktuvo ir sutraukiu

Atgal į viršų
Smilėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 18, 2012 17:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkui, dėkui, dėkui tikrai veikia jau pabandžiau

[ Tr. Balandžio 18, 2012 17:31 ]
Pralist pralenda, bet nebe išeina toliau Kai prakiši, tada numainu ir ka toliau daryti, man išyra kažkaip

Draugaukime facebook'e!
Atgal į viršų
sungirls
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 18, 2012 17:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Db mano fotikas išsikrovęs, negaliu pati įmesti pamokos, ryt, jei palauksi, įmesiu O kaip baigiamąjį sekasi daryti?

Atgal į viršų
Smilėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 18, 2012 17:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Va taip darau, gal kažka negerai? Ir toliau nžn ką daryti.
Susuku ant atsuktuvo

Tada prakišu

Čia prakišta, ir kas toliau?

[ Tr. Balandžio 18, 2012 17:50 ]
Ai ta mano galva kvaila, kad ne iš tos pusės prakišu, reikia, kad laisvas galas atsidurtu kitoi pusėj, , na bet ir taip vistiek kas toliau nė neisivaizduoju Žinoma kad palauksiu iki rytojaus \, nedega
Atgal į viršų
sungirls
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 18, 2012 17:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

A va ką tu blogai darai trumpajį galą kiši ne iš tos pačios pusės, bet iš kitos, ten kur ilgasis galas yra

[ Tr. Balandžio 18, 2012 17:52 ]
įmesk foto, kai gausis padaryti

Atgal į viršų
Smilėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 18, 2012 18:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aha, šita pati pastebėjau, Bet vėliau vėl ? Na gerai prakišu ta gala, kad abutu galai butu skirtingose pusėse, o vėliau kur kišti, kad galai atsidurtu vienoje pusėje? Ar niekur kišti nereikia tik sustumti tuos galus
Čia taip gavosi, tik nekaip, kažkaip ne taip kaip nuotraukose iš interneto.

[/img]
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 910

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.