Niliuko klasė X(darbai iš odos )
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Sausio 2009
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 25, 2012 10:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ramlyte, nebūtinai visos technikos turi būti. Jeigu tai vienas darbelis tai, žinoma bus per daug. Bet jeigu sugalvosi darbą iš kelių elementų tai jame nori nenori tikrai bus kelios technikos. Paskaityk ką Perla rašo dėl baigiamojo.
Tikrai tikiu, kad tavo darbelis bus kūrybiškas. Sėkmės.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 26, 2012 08:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Saidra, visą laiką užjaučiau tave dėl šeimyninės padėties. Bet žodžio reikia laikytis. Jeigu iki šiandien vakaro neparodai paskutinio darbelio, galim atsisveikinti. Traukinys vėluojančių nelaukia.

Atgal į viršų
Grivete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Sausio 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 26, 2012 14:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atėjau pašnibždėti , kad idėją baigiamajam jau turiu ir pradėjau įgyvendinti, pačiai labai smalsu ar viskas susidėlios natūroj taip pat kaip ir galvoje .
Ir beabejo, esu labai labai dėkinga dėstytojai, už pamokas, pasidalijimą patirtimi, kad atskleidė dar nebandytos technikos paslaptis, labai labai ačiū
Taip pat noriu pakviesti visas bendramintes kaunietes ir netik po baigiamojo darbo susitikti ir paplepėti ne tik apie odą

Ramlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 26, 2012 17:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika Grivete, tu pas mus tikra šaunuolė, pradėjai nuo nulio ir labai daug pasiekei.
Aš įdėją baigiamąjam turiu jau nuo pat pradžios, bet kiekvieną kartą su naujom technikom vis kurios nors detalės keičiasi, na dabar jau galutinai susiformavo mano nuomonė apie tai, koks turi būti darbelis. Taigi tuo klausimu jau dirbama.....
AČIŪ Nijolei už kantrybę ir pamokėles, o klasiokėms už draugišką klasę

Idėją susitikti aš palaikau, kviečiame ir Nijolę prisijungti, juk Vilnius tai ne Niujorkas.....

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Ramlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 27, 2012 22:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na merginos, kur dingot visos. Tikriausiai nuo pirmo karščio visos išleipo. Jeigu taip bus karšta, bus sunku užbaigti darbus, nors nedaug ir beliko....

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 28, 2012 00:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sodai, daržai, Ramlyte. Fantastiškas oras, nesinori tupėti šiose dulkėse, tokia atgaiva pasikrapštyti žemėje.
Teks jau jums kažkaip susitaikyti su karščiu, nors nuo trečiadienio žada vėl lietuvišką orą.

Visoms kuo geriausios sėkmės ir dėkoju už gražius žodžius bei pasiūlymą susitikti. Gal kaip nors susirašysim ir pasimatysim, o dabar lauksim akademijos užbaigimo.

Atgal į viršų
Jovita 9
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 28, 2012 09:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū, Nijole, už Jūsų kantrybę ir gražius linkėjimus.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Audra 2
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 28, 2012 21:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos sveikos, matau kažkas organizuojama .
Aš kaip ir Nijolė krapštausi darže. Pradėjau kulniuoti į darbą.
Baigiamąjį darbą jau padariau, liko meniškai nupaveiksluoti. Dariau sau pagal savo ''keistą skonį", todėl gali būti ne visiem patiks .
Visoms sėkmės darbuotis
Atgal į viršų
Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 30, 2012 00:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Audra, pažiūrėk kaip kitos pristato savo darbus. Nuo nuotraukos kokybės labai daug kas priklauso. Nepatingėk fotografuoti iš visų pusių, geriausia prie dieninio apšvietimo, padaryk daug kadrų, tada ir atsirinksi.

Atgal į viršų
Ramlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 30, 2012 11:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikinimai po prabėgusio gražaus savaitgalio kam pavasarinis jis buvo, o kam darbinis, (vakar pas mus buvo 27 laipsniai šilumos). Todėl matyt ir tylu mūsų klasėje.
Netgi Jovita neatsiliepia. Aūūūūūū mūsų linksmuole, kur dingai, nuobodu čia be tavęs.....
Iš naujo teko paskaitinėti mūsų akademiją, nes teko prisiminti ir pasitikrinti ar teisingai kai kurias technologijas darau, ar ko nors nepamiršau. Ir aišku... kai ką teko perdaryti iš naujo.....
Nijole, o ateityje ar galima bus pasikonsultuoti vienu ar kitu klausimu?

Atgal į viršų
Jovita 9
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 30, 2012 11:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas. Esu, esu. Darbe sėdžiu. Visą savaitgalį kolektyviniame sode buvau. Šeštadienį po daržą kapsčiausi, o sekmadienį nuo pat ryto savo baigiamąjį darbelį šturmavau. Labai malonu buvo sėdėti verandoje prie stalo su visu savo "turteliu" ir darbuotis. Vienu metu tik kai įsisuko vėjelio sukurys, kai pakėlė visas mano iškarpas ir plonas detales... Siaubas! Keturiom viską susirinkau. Laimė viską radau. Pats darbelis jau link pabaigos ritasi. Dar šis vakaras, dar ryt laisva diena ir jau galėsiu judėti į fotosesiją
Kaip kitoms sekasi?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 30, 2012 12:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, smagu, kad darbai juda, ir Vilniuj buvo karšta bei tvanku, teko sėdėti namie, nes daržas prie Žaliųjų ežerų, o ten važiuoja chebra maudytis, tai daržininkams į autobusą tokiam ore pakliūti sudėtinga. Šiandien naktį vėjukas nupūtė karštį, galima judėti į gamtą.

Ramlyte ir kitos kurioms bus įdomu pasikonsultuoti - visuomet prašom. Iš šito forumo atsiųsit asmeninę žinutę, aš duosiu savo pašto adresą ir galim susirašinėti.

Atgal į viršų
Ramlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 30, 2012 21:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, malonu, kad darbuojatės. Mano kūrinys irgi eina į pabaigą, labai neskubu, nes kai pradedu skubėti, tai būtinai ką nors sugadinu, todėl pamatuodama, paskaičiuodama, (kad per daug nenukirpti ir nenupjauti) judu į priekį.
Na gerai čia mes gyvenam, rytoj vėl išeiginė....
Sėkmės visoms, retkarčiais atsiliepkit......

Atgal į viršų
Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 01, 2012 00:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Teisingai, Ramlyte, skubėk lėtai - festina lente - mano mėgiamiausias lotyniškas posakis.

Atgal į viršų
Ramlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 01, 2012 22:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

AČIŪ, stengsimės

Atgal į viršų
Jovita 9
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 02, 2012 08:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas. Na, ir kaip čia pas mus po išeiginių dienų reikaliukai?
Mane Ramlytės paskutinė žinutė pralinksmino. Kaip matau, renki aplodismentus.. Leisk ir man prisijungti, nors ir pavėluotai.
Aš vakar jau pabaigiau savo darbelį. Liko fotosesija. Gal ne viskas gavosi, kaip norėjau, bet bendrai esu patenkinta.
Atgal į viršų
Ramlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 02, 2012 15:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jovita yra toks liaudiškas posakis ,,Kas šuniui uodegą pakels, jeigu ne jis pats".

Tylu mūsų klasėje, niekas nesidalina savo džiaugsmais (gal jau padarė nuostabų darbelį ir dabar negali atsidžiaugti), o gal nesėkmėmis (gal netyčia ką nors sugadino (ir neduok Dieve) pusę darbo reikia perdaryti).

Kuo nuoširdžiausiai linkiu visoms sėkmės.

Atgal į viršų
Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 02, 2012 18:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Grivete dar tyli, nieko nerašo kaip jai sekasi.
Gal per anksti aš jus visas išleidau ataskaitiniam, reikėjo dar pasimokyti? Bet kai toks oras už lango abejoju ar norėtumėt dar sukti galvas. Jeigu norėsit, išmoksit ir pačios, ar ne?

Gražiai nufotografuokit, tikiuosi, kad darbeliai bus gražūs. Sėkmės.

Atgal į viršų
Grivete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 02, 2012 19:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš dirbu išsijuosius, ne taip greitai darbelis natūroj gaminasi kaip galvoje , bet manau viską spėsiu laiku be streso . Labai smalsu ką klasiokės prigamins
Ramlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 02, 2012 23:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man irgi labai smalsu, bet jau greitai pamatysime...
,,Mielos mokinės/iai, dešimtosios Auksarankių Akademijos atsiskaitymo darbus gegužės 5-6 dienomis turėsite įkelti į šią temą bei konkursų lentą." (žinoma ne čia).
Taigi laukti liko nedaug, bet vistiek smalsu.... ir mūsų liko nedaug....

Atgal į viršų
Grivete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 04, 2012 08:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na ir aš jau pabaigiau, liko tik nufotografuoti meniškai , buvau sumasčius vienaip, eigoje pasisuko kitaip, bet vaizdas man patinka. Norėjau idėti daugiau puošybos elementų, bet vyras sakė nepersistengti , tai patikėsiu jo skoniu ir nekantriai lauksiu sekmadienio, kad sukelti foto, nes šiandien išvykstu pas mamą
Jovita 9
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 04, 2012 08:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš vakar vakare fotkinau. Dabar ryte peržiūrėjau - nepatinka man tokia kokybė. Reiks šiandieną perfotografuoti.
Atgal į viršų
Ramlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 04, 2012 09:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės, aš irgi baigiau savo darbelį ir vis laukiau tinkamo oro fotografavimui, labai jau saulėtos dienos pasitaikė taip tyčia. Bet atrodo šiandien išaušo ilgai laukta diena, (bent jau Kaune) taigi darysim foto sesiją.
Merginos, pats laikas fotografavimui....

Atgal į viršų
Jovita 9
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 04, 2012 09:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip oras tikrai tinkmas. Deja, aš darbe sėdžiu...
Atgal į viršų
Ramlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 04, 2012 09:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nieko tokio, manau kad toks oras jau ilgesniam laikui...

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 1921

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.