Niliuko klasė X(darbai iš odos )
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Sausio 2009
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 10:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šaunuolės jūs mano, sveikinu visas Motinos dienos proga. Kuo gražiausių jausmų, kuo švelniausių bučinių, didžiausios stiprybės motinystės darbe.

Labai laiminga pamačiusi įkeltus baigiamuosius darbelius, tik Jovitai šioks toks priekaištas dėl nuotraukų kokybės. Juk sakiau, kad reikia labai gerai nufotografuoti, nebijoti stambių planų, jie net būtini. Matosi, kad darbelis gražus, bet sunku įžiūrėti kaip ten padaryta. Jeigu dėsi į konkursų lentą, būtinai perfotografuok.

Paskutinį kartą "pasibariau"

Šaunuolės mokinukės, labai jums ačiū už gražius darbelius, kuo geriausios sėkmės.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jovita 9
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Spalio 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 07, 2012 07:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, kas liečia foto - tai dariau dvi fotosesijas, gavosi gal penkiasdešimt nuotraukų. Šitos trys yra geriausios.
Ačiū, Nijole dar kartą už kantrybę ir neįkainuojamus patarimus.
Visų merginų labai gražūs darbeliai. Ypač Ramlytės.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Grivete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 07, 2012 14:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na mielosios darbai baigti, belieka sulaukti rezultatų . Bet manau pagrindinį prizą jau gavome kiekviena iš mūsų - tai žinių ir patirties bagažą ir jokie konkursai to iš mūsų neatims, bet žinoma gali paskatinti .
Tai dabar galime ir apie susitikimą pagalvoti. Manau nereikia ilgam atidėlioti, nes orai atšils, atostogos prasidės ir išsibarstysim, kas į kaimą, kas į sodą, kas pire jūros. Tai kuo greičiau tuo geriau . Man tinka visos darbo dienos, nes savaitgalis šeimai skirtas, tai sunkiau nuo jų pasprukti . Kadangi auginu mažą lelytę tai darbo laikas manęs nevaržo. Dabar lauksiu jūsų nuomonių.

Jovita 9
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 07, 2012 14:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Grivete, gera mintis susitikti Aš dirbu kasdieną iki pusės penkių, išskyrus penktadienį iki antros valandos. Prisiderinsiu. Kokia kitų nuomonė?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Ramlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 07, 2012 14:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos. Labai gražūs visų darbeliai, tikros šaunuolės... Gaila, kad kitos iškrito...
Paskutiniu metu jau taip tylu klasėje buvo, kad maniau ir apie susitikimą niekas nebenori kalbėti. Labai šaunu, aš prisitaikysiu visada.
Ką toliau planuojat daryti? Mano planas Nr. 1, pasisiūti vasarai rankinę, kadangi didelių odos gabalų neturiu (šviesių), tai galvoju kombinuoti su tekstile ar dar ką nors sugalvoti...
Manau, kad jau pats laikas ir mums su Jovita atsidaryti pagyrų puodą... Tada galėsim bendrauti, pasidalinti kūrybinėm kančiom, pasitarti dėl ištikusių nesėkmių ir t.t.
(Grivetės puodą aplankiau, labai patiko)

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 07, 2012 18:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, mokytojos jau beveik visos nubalsavo. Esu labai patenkinta savo mokinių rezultatu. Žinoma, lyderiauja siuvinėjimas biseriu, dar modelino keli darbeliai išties žavūs.
Rezultatas galutinis bus vėliau, bet kad esate šaunuolės jau sakiau. Man buvo žymiai smagiau su jumis bendrauti, nei teko pirmojoje akademijoje.
Svarbiausia, nors ir ne viskas sekėsi, bet buvo noras ir kūrybiškas darbas. Labai tikiuosi kad Audra, Ramlyte ir Grivete neužmirš odos. Gaila, kad Jovita truputį nusivylė, bet labai tikiuosi, kad ras būdų kaip su oda susidraugauti.

O puodus pagyrų būtinai atidarykit. Aš jau senokai nieko į savo nedėjau, nors tiesa sakant dabar ir nieko gero nepadariau. Bet gal susiimsiu ir krapštysiuos toliau.
Tai laukiam išsižiojusios rezultatų.

Atgal į viršų
Jovita 9
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 08, 2012 09:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ką Jūs, Nijole, aš nei nusivyliau, nei ką - tik supratau, kad man truputį fiziškai sunkoka. Gal todėl, kad besimokant darbo grafikas spaudė. Baigiamąjam darbeliui turėjau daugiau laiko - tai visai nepavargdama labai maloniai darbavausi. Jau turiu ir tolesnių minčių!
Peržiūrėjau visus baigiamuosius - gryna tiesa - siuvinėjimas biseriu lyderiauja. Bet man patiko ir keli tapybos ant šilko, vienas modelino, ice resin, knygų rišimo, žaisliukų nėrimo darbelis. Viena mergina šauniai pristatė firminį stilių. Bandžiau iš visų technikų išrinkti po vieną ar du įdomesnius.
Kas liečia pagyrų puodą - tai nežinau ar čia man verta atidarinėti. Nepadarau aš daug tų darbelių. Paprastai viską kraunu čia.
http://public.fotki.com/Jovitavita/
Atgal į viršų
Grivete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 08, 2012 10:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai merginos siūlau pasimatymą kitą savaitę pvz.: trečiadienį 16d. 17,30-18.00val. siulykit kur . Aš iš kalniečių raj. kur kitos gyvenat? galima pagal dauguma derintis. Galiu atvažiuoti į betkurį rajoną

[ Antr. Gegužės 08, 2012 10:47 ]
Jovita gražių darbelių prigaminus esi, tikrai verta savo temelę atidaryti

Jovita 9
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 08, 2012 11:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man laikas tinka. Vieta ties kalniečiais irgi manau nebloga. Aš gyvenu prie klinikų, o ir iš karmėlavos iki ten nesunku atvažiuoti. Nijole, jūs taip pat kviečiama. Ar Jums laikas ir vieta tinka? Toliausiai gyvenate... Įdomu, kur Ramlytė ir Audra 2?
Atgal į viršų
Ramlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 08, 2012 15:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SVEIKOS,
Aš jau prabalsavau, aišku mano visi balsai tik odininkėms.
Na, dabar biseris ,,ant bangos", bet mes išpažystam amžinas vertybes, tokias kaip oda........ Man dar labai patiko šilko darbeliai, tikrai įspūdingi...
Merginos koks sutapimas aš gyvenu irgi netoli klinikų, reiškia vaikštom beveik tais pačiais takais ir matyt nekartą būsime prasilenkę....
Laikas ir vieta man tiks, aš prisitaikysiu. Audra man atrodo Karmėlavoje gyvena, ar aš kažką maišau.
Įdomu kada mūsų temą užrakins, bet mes galim susikurti naują. Pvz; ,,Odos darbai" arba ,,Odos gaminiai". Gal Jūs dar geresnių pasiūlymų ir pavadinimų turite.

Paskutinį kartą redagavo Ramlyte, Antr. Gegužės 08, 2012 15:30. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jovita 9
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 08, 2012 15:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Geras... Tai kurioje gatvėje Ramlyte gyveni? Aš tam kvartale, kur tarp Sukilėlių pr., Eivenių g., Lašo g. ir Iniciatorių g.
Atgal į viršų
Grivete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 08, 2012 16:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ramlyte, tokia tema jau yra http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=252&postdays=0&postorder=asc&start=75
Tai kaip jums čili "Savam", arba Pizza Jazz savanoriuose, arba Arena arba seni vartai? Net nežinau..... kas labiau traukia?

Ramlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 08, 2012 17:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Grivete, šaunu..... Man tinka bet kur, kur Jums patogiau, o man gerai visur kur skani kava...
Jovita.... aš iš Sukilėlių...
Grivete, pažiūrėjau tą nuorodą, ten jinai tokia mirštanti, tik tu ją atgaivinai...
Merginos, o kur Audra, gal kur darže užsikąsus sėdi (nieko nuostabaus...kai toks gražua oras). Bet mes tavęs laukiam aūūūūūūū atsiliepk.
Nijole, būtų labai šaunu, kad prisijungtum prie mūsų...
O čia mano paskutinis darbelis, vėl dovanėlė.

Atgal į viršų
Audra 2
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 08, 2012 20:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,
aš darbe užsikasus sėdžiu, darže užsikasu savaitgaliais.
Susitikti Kalniečiuose man net labai tinka, tik problema, kad neturėsiu su kuo palikti dukrytės (bandysiu prašyti vyro, kad anksčiau grįžtu iš darbo).
Užbalsavau už darbelius iš odos, bet užmiršau nors vieną balą duoti sau (turbūt buvo galima).
Jūsų darbeliai gražūs.
Atgal į viršų
Grivete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 08, 2012 20:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Audra už save nepavyktų balsuoti, nes tiesiog tavo darbo numeriuko nėra su tavo prisijungimu. Aš katik patikrinau savo
Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 08, 2012 21:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės, matau intensyviai balsuojat. O kada paskutiniai rezultatai? Diplomus mano manymu tikrai gausit visos.
Net nežinojau, kad yra tokia odos tema, irgi dabar užmečiau akį. Supermamose yra rimtesnė, retkarčiais ten pasižvalgau.

Ramlyte, šaunuolė neleidi laiko veltui, graži dovanėlė, svarbiausia nereikia sukti galvos, kai galima pačiam kažką smagaus sumeistavoti. Užsukau ir į tavo pagyrų puodą, pasirodo, kad tu darbštuolė kaip reikiant. Manau, kad visos jūs nepėsčios, rankas ir fantaziją turit. Labai smagu.

Mano "kūryba" beveik visa www.photobucket.com/silkas, kai ką užmirštu padėti, niekaip sutvarkyti neprisiruošiu. Pakomentuokit. Tik vieną vėrinuką su perlais ir svarovskiais nesenai šiaip taip sumazgiau, niekuomet tokio darbo nedariau, reikėjo padaryti dovanai, nes odų jau buvau pridovanojus. Matyt, teks siuvinėti biseriu, ar verti, teks man pas jus konsultuotis, nes visai nieko šioj srity neišmanau.

Ačiū už pakvietimą, nežinau net ar pasisektų atvažiuoti, be to ir Kauno pažįstu tik senamiestį, nes teko ten stojamuosius laikyti. Yra giminaičiai Šilainiuose, bet jeigu kartą per dvejus metus nuvažiuoju ir tai gerai.

Tai laukiam rezultatų.

Atgal į viršų
Jovita 9
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 09, 2012 07:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas.

Ramlyte, simpatiškas paukščiukas.

Grivete, manau visai gerai būtų susitikti Savame. Kaip kitos manot?

Audra 2, pasistenk prisijungti. Kuriuo laiku tau būtų patogu? Juk galim pasitarti. Aš dirbsiu iki pusės penkių, dar iš Vilijampolės kol atvažiuosiu - jau bus vos ne penkios.

Nijolės darbeliai, kaip visada - klasė.
Atgal į viršų
Ramlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 09, 2012 09:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas suraitytas. Savas - man labai tinka. Laikas - aš prisitaikysiu.
Nijole, ta nuoroda į tavo darbelius man kažkodėl neatsidaro.... Gal aš ko nors nežinau ar ne taip darau....
Audra jeigu neturėsi kur palikti dukrytės, pasiimk kartu. Visos pabūsim auklėm... Tarp kitko, kiek jai metukų?

Tiesa, ačiū, kad pagyrėt mano darbelį, bet šį kartą jis to nevertas...

Atgal į viršų
Jovita 9
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 09, 2012 09:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man pradžioje irgi ta nuoroda neatsidarė. Tada aš ją nukopijavau ir perkėliau į google - tada jau atsidarė.
Atgal į viršų
Ramlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 09, 2012 09:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

AČIŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪ, pabandysiu

Atgal į viršų
Grivete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 09, 2012 21:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kol dar mūsų temos neužblokavo tai reziumuojam:
2012-05-16d. (trečiadienį) 17,30val susitinkam Savam "čili" jei bus galimybė 2aukšte. Aprangos kodas - mūsų baigiamieji darbai .
Audra pasiimk dukrytę, aš sūnų paimsiu (tiesiai iš darželio)

Ramlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 09, 2012 22:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šaunu, tai iki trečiadienio. Dalyvauja visos
Pakalbėsim apie odą ir netik......

Nijole, apžiūrėjau Jūsų darbelius, FANTASTIKA.... Ypač patiko skarelė ,,Birželis" jinai man tokia vasariška, tokia nepakartojama......

Atgal į viršų
Jovita 9
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 10, 2012 07:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Įdomu, kada jau bus galutiniai rezultatai?
Atgal į viršų
Audra 2
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 10, 2012 19:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, stengsiuosi būti sutartu laiku, sutartoje vietoje. Viena ar dviese, dar nežinau.
Pagalvojau, kad reikia pasikviesti ir Saidrą, ji juk dirbo su mumis iki galo (na, šiek tiek pritrūko laiko). Tik jei gerai prisimenu ji ne iš Kauno.
Pakvieskim ir alala (jeigu ji norės ir jeigu dar pasidomi Niliuko klase).
Tikiuosi visos pritaria.
IKI
Atgal į viršų
Jovita 9
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 11, 2012 07:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tiesa pasakius, aš irgi apie tai jau kuris laikas galvoju. Tik kur dabar jas rasti?
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 2021

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.