Neakivaizdinė klasė X
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Gruodžio 2009
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2012 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 06, 2012 13:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aaaudra,
Ačiū už komentarą apie schemą. Jos dabar toje nuorodoje nebėra, vėliau įdėsiu oficialiai į blogą, tai neišsigąsk
Labai tinka galva iš ankstesnės užduoties viščiukui Plaukus padarei šauniai, o dar ir dviem būdais - super. Spalvų perėjimas, deja, kaip ir didelei daliai, nelabai pasidavė, o su storesniais siūlais neriant tai matosi dar ryškiau. Spiralės geros, su jom, žiūriu, niekam problemų nekilo.
Namų darbas užskaitytas

Akmeja,
Plati Pupsės nosis, iš pradžių norėjau klausti, kodėl ji be akių Užtat matosi, kad tikrai formuotas snukutis Juostelė ant liemens tikrai pavyko, o štai ant kojų negerai, kaip tau net išėjo taip įdomiai? Sunku buvo visą zuikį nerti ištisai, neteko ardyti, taisyti klaidų?
Raigė šauniai gavosi
Šaunuolė, kad eksperimentuoji, bandai sudėtingesnius variantus Namų darbai užskaityti.

Gabyta_Rankdarbyta, neakivaizdinėms vėluoti galima be bausmių baimės Lauksiu
Matyt daug kam velykos koją kiša.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
kdesigns
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 29 Kovo 2010
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1) 2011 metai (Suma: 1) 2011 Kovas (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 06, 2012 15:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

engaliux, viskas visai neblogai. Svarbu pabandei ir pamatei kas gaunasi. Jei kas ir ne itin panašu į tai ką imituoja, bet bendroj sumoj atrodo gražiai Namų darbas užskaitytas
Foto - http://www.flickr.com/photos/23982486@N08/
Etsy - http://www.etsy.com/shop/CupofColor
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gabyta_Rankdarbyta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 06, 2012 17:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

KUKURUKU
Laba diena taigi atnešu savo katulį . Bekurdama jį nusprendžiau , kad visi jo pirmtakai (kurių iš viso didelė armija : net 2 ) yra vyrukai , tad pasiryžau , kad šis bus ,,ji" Bet niekaip moteriški vardai į galvą nelindo . Vėliau prisiminiau tetos katę Pukutę (Kapkap) , kuri tokia pat pasipūtusi ir išdidi kaip šis sutvėrimas , bet poniutės vardas jam nepritiko , nes užsimaukšlinęs skrybėlę jis man kažkodėl primena nenuoramą banditą Tad prisiminiau padūkusį tetos kačiuką Kiešą . Nei vyriškas , nei moteriškas vardas Tad toks neaiškus ir padūkęs katulis Kieša

o ši nuotrauka skirta geriau pamatyti formuotas vietas . Fotografavau prisiuvusi akį , nes supratau , kad didžiulė akis gali uždengti formuotas akiduobes.

P.S. pirmą kartą nėriau kita puse į viršų , nes norėjosi tokio pukuoto katino įspūdžio
beje , dėl naujos užduoties , gal galima prie to paties katulio prisiūti judančias galūnes ?

Diplomas 2012

Svajonių klubas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Akmeja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 06, 2012 21:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

KUKURUKU - ŽAISLŲ NĖRIMAS
Kaip man gavosi ant kojų perėjimai, pati nesupratau. Dabar jau ir nepakartočiau . O ištisai neriant kelis kartus paardžiau, nes tai per mažai, tai per daug išplatinau nei man norėjosi. Visai patiko man ištisinis nerimas.
Kol dar buvau pas mama, nunėriau zuikytei suknelę. Dabar dukra nepaleidžia jos iš rankų.

Atgal į viršų
vitalyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Birželio 2009
Pagyrimų: 2

Pati pačiausia (Suma: 2) 2012 Vasaris (Suma: 1) 2012 metai (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 06, 2012 22:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ringaile, --apyranke grazi, tik tie ilgi karoliukai, ech..
Bet siaip graziai ziurisi ir verinio eskizas geras

Ri Art
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Spalio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 08, 2012 23:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kdesigns - modelinas

Rodau savo namų darbus. (vis dar viską dariau su kaire ranka, dešinė vis dar "neveikia", todėl atlikti buvo ... švelniai tariant sudėtinga)

Lazuritas:

Inkliuzai:

"paskandinau" modeline daaaaaaaug biserio raudonų ir rožinių perlamutro karoloukų, bet kai iškepė, karoliai "kažkur dingo", nes modelinas gavosi ne toks jau skaidrus, kaip tikėjausi.

Lavos imitacija:

Eksperimentavau skirtingomis spalvomis ir gautais efektais. Nedaarysiu niekada iš šviesaus modelino - efektas "nulinis"

Kabošonai

(detalės lygesnės, tik su kaire ranka niekaip nesigauna fotošopinti, blogai pelytė valdosi, negaliu nutrinti šešėliuko)

Labai patiko lazurito efektas, ypač įdėjus auksavimo folijos. Tikrai gerai atrodo. Dar pašlifuosiu ir lakuosiu (visi karoliai nelakuoti specialiai kad fotoaparatas neduotų "blyksčių")

Dar vienas bandymas su inkliuzais:

skaidriame modeline primaišiau bronzos (kur senukuose miltelius parduoda). Vaizdas ... nuvylė. Beveik toks pat efektas kaip auksinio su efektais modelino, nors visgi skiriasi vaizdas.

Ir ruošiniai papuošalams:

Atgal į viršų
Gabyta_Rankdarbyta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 09, 2012 15:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

KUKURUKU
Laba diena Tikiuosi , Velykos jums buvo linksmos , margučiai stiprūs o aš vis nerimauju įvairias mintis apdoroju ir iškyla klausimų 1. Ar bus kokia užduotis nunerti savo žaisliukams drabužius ? 2. Kadangi baigiamojo pateikimui labai svarbi kompozicija ir fotografija , norėčiau pasiteirauti ar mano nuotraukų kokybė gera ? ir kaip ją gerinti ? Tai tiek Linkiu darbingos savaitės po švenčių

Diplomas 2012

Svajonių klubas
Atgal į viršų
kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 09, 2012 16:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Akmeja, simpatiška suknutė-sarafaniukas , nieko keisto, kad duktė nenori dabar zuikės paleisti

Gabyta_Rankdarbyta,
Tavo pasakojimas apie padūkusį skrybėlėtą nenaudėlį man kažkodėl priminė Bony ir Klyde istoriją (garsi porelė, plėšusi bankus JAV)
Gerai, kad nufotografavai vienakį, nes tikrai tos sagos paslepia bemaž visą formavimą nuotraukose Paformuota gražiai, akiduobės ypač patiko. Kaip tu čia įdomiai panosę išsiuvinėjai? Vienu dygsniu atrodo per daug. Ūsai smagus akcentas, bet jie kiek per aukštai atrodo, pažiūrėk į gyvų katukų nuotraukas
Namų darbą užskaitau.
Jei laikas labai spaudžia, gali prie to pačio nunerti galūnes, nors iš tiesų norėčiau, kad naują žaisliuką padarytum, jau ir taip vargšą/ę Kiešą be galūnių palikai, reiškia laiko pataupei

Atsakau į klausimus:
1. Nebus, nes ir laiko nebelieka, ir aš nesijaučiu turinti pakankamai žinių šiuo klausimu, tik vienam žaislui suknią nėriau.
2. Peržiūrėjau dar kartą tavo nuotraukas, tai labiausiai vykusiomis laikau Koslio nuotraukas, Kiešos foto irgi neblogos, neskaitant apšvietimo. Svarbiausia nenaudoti blykstės, nes ji suplokština vaizdą, dažnai stipriau apšviečia tam tikras vietas, taip jas „išdegindama“, o šešėliuose sukuria labai tamsias vietas. Geriau jau nusistatyk didesnį išlaikymą, padėk fotoaparatą ant kokio tvirto paviršiaus ir fotografuok. Daiktai juk nejuda, tad ir prie prasto apšvietimo juos lengviau fotografuoti. Matau, kad fonui lapus naudoji, bet tokiu atveju geriau, kad nesimatytų lapų kraštų; jei darbas nedidelis, užtenka ir lengvai perlenkto A4 lapo, o A3 net ir didesniam pakaks. Gali paskaitinėti konsultacijas ir ankstesnes akademijos klases apie fotografiją, esu tikra kad kažką naujo sužinosi.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
BStyles
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 09, 2012 17:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

KDESIGN

Ir aš atlekiu su savo amų darbu!

Lavos kabošonas:

Bandžiau daryti akmens imitaciją:

Toliau. Bandžiau daryti inkliuziją su kava. tik iškepus pamačiau tą rožinę dėmę. Pasižiūrėjau į modeliną ir jame buvo rožinė juosta!

Dariau agatą! Man visai patiko:

ir prieš saulę:

Dar dariau kabošoną (sumaišiau iš agato):

Dar pastaba mokytojai:
Man baigėsi peršviečiama balta, todėl ne viskas gavosi kaip reikėjo. Tikriausiai važiuosiu į Kauną po šv. Velykų. Gal galėtumėt man į pm parašyt ko reikės? Pas mane miestelyje nelabai yra peršviečiamų ir kitokių įmantrybių
Ačiū iš anksto
Atgal į viršų
RingaileR
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2013 Kovas (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 10, 2012 10:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

VITALYTE - SIUVINEJIMAS BISERIU

Ikeliu savo darbo proceso nuotraukele - verinys dar tik ipusejes, bet norejau pasirodyt, kad tikrai niekur nedingau ir darbeli tikiuosi pabaigti iki savaites pabaigos.

Si karta dirbu ko gero labai letai, bet su ilgesniais karoliukais pasiseke labiau neguu praejusiame darbelyje tuom ir dziaugiuosi.

Del baigiamojo darbo - jeigu bus leista ji daryt, turiu jau ideja bet ne dirzui o kitam aksesuarui. Bijau, kad dirzu nenesioju visiskai
Atgal į viršų
AsAiste
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 10, 2012 16:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

KDESIGN

Sveika! Štai ir manieji namų darbai, atkelti beveik paskutinei dienai Sveikinu su labai greitai prabėgusioms (bent jau man ) Šv. Vėlykom! Linkiu kūrybinės sėkmės ir gero įkvėpimo. Taigi pirmasis "ametistas" kuris nepavyko:

Taigi nusprendžiau nulipdyti turkį , kuris iškeptas smarkiai patamsėjo....O nuotraukoje jis šviesesnis... :

Supratusi kad ir turkis nenusisekė pabandžiau lavos akmenį, kuris man patiko :

Inkliuzas su krapais :

Kabšonas su cinamonu (visi namai nuo jo pakvipo ir dar tebekviapia ):

Kadangi praitą savaitę kaip ir neatsiskaičiau taikinio keliu naują nuotraukytę:

Gyvenime reikia stengtis aplenkti ne kitus, o patį
save.
Atgal į viršų
Remiliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 10, 2012 20:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

KDESIGNS Lipdymas iš modelino

Sveika. Gal kiek pavėluotai, bet sveikinu su jau prabėgusiomis šventėmis. Taigi mažiau kalbų, daugiau darbų...
Namų darbai:
INKLIUZIJA:
Bandžiau daryti su kava. Rezultatas:

Su blizgučiais:

IMITACIJA:
Bandžiau daryti agatą. Rezultatas:

Lava:

Kabošonas (bandžiau daryti malachitą, bet gavosi nekaip....

Tagi šiam kartui tiek. Lauksiu įvertinimo.

Atgal į viršų
vitalyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 11, 2012 19:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ringaile, --Tavo darbelis tikrai skamba! Nuostabios spalvos! Ir pailgi karoliukai jau daug geriau prisiuti, nors dar vienur kitur galima ir pataisyti
Ideja gera, darbelis bus grazus!
Lauksiu pasirodant savaitgali, sekmes!
Kai ji uzbaigsi--galesi kurti diplomini darba
Sekmes!

[ Tr. Balandžio 11, 2012 23:12 ]
Pagalvojau kaip pataisyti…
Tokius pailgus siuvinejant, reikia suskirstyti ta apskritima dalimis.
Isiuti dalimis po viena pailga karoliukai aplink.
As staigiai cia papaisiau, kad geriau suprastum

tik paskui i tarpus siuvinek kitus pailguosius. Klasej mokiau--siuvineji kaip "saule" piesi
Tada atstumai bus daug aiskesni. Jei nuardytum ir perdarytum kaip rodau,--butu labai gerai!

RingaileR
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 12, 2012 10:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Didelis dekui Vitalyt, ilguju karoliuku siuvimo principa pagavau, tik bijau, kad jau per velu taisyti pagall rekomendacijas mat turedama laisvo laiko su siuo papuosalu jau nukeliavau per toli ir faktiskai turiu pabaigta ir apsiuta :(

Dabar gaminu veriniui grandinele - amerikietiska zguta, tad pabaigus ir tikiuosi sulaukus ne tokio lietingo oro tureciau nufotografuoti ir pristatyti darbeli
Atgal į viršų
Akmeja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 12, 2012 18:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

KUKURUKU - ŽAISLŲ NĖRIMAS
Meškiukas Grėjus. Jo juda ne tik kojos ir rankos, bet ir galva.
Bandžiau daryti sąnarius su sagomis, bet nelabai išėjo. Padariau su siūlu.
Sėdintis Grėjus

Pasukta galva

Atsistojęs

Atgal į viršų
JulitaVain
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 12, 2012 20:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

KDESIGNS- LIPDYMAS IŠ MODELINO

Sveika kdesigns aš tau asmeninia žinute pasiaiškinau kodėl veliuoju su namų darbais atleisk man :(

Na o čia mano darbai:

Imitacija

Inkliuzija

Kabošonas

Atgal į viršų
RingaileR
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 13, 2012 10:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas bandau rodytis su veriniu Prisipazinsiu begaminant verinukas nukeliavo savo keliu ir galutinis variantas skiriasi nuo eskizo

Nemegstu fotografuotis, bet ka padarysi -

Klaidu kaip visada galima rasti, blogiausia, kad si karta darbelis truputi banguojasi po klijavimo :(
Atgal į viršų
Gabyta_Rankdarbyta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 13, 2012 13:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena . parlėkus iš mokyklos turiu 15min laisvų tai atsiskaitau namų darbą . laikas spaudžia , kontroliniai ir kiti darbai užgriūna , tad naujo žaisliuko nepadariau , bet kiešai pritvirtinau judančias galūnes . labai patiko jas tvirtinti

Diplomas 2012

Svajonių klubas
Atgal į viršų
DovexD
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Birželio 2009

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 13, 2012 18:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

KUKURUKU
Aš sujungiau praeitą ir šią užduotis dėl laiko stygiaus, tikiuosi nepyksit o dabar man jau laiko daugiau
Sveiki! Aš meškutė Lėja Dabar prisistatymas trumpas- lekiu į saloną ir drabužių parduotuvę Turbūt dar susimatysim.
Iki!

vitalyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 13, 2012 19:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu, Ringaile!
Grazus pakabukas! Kad nesibanguotu, --gal reiketu naudoti standesne oda? Ir stengtis pagringa prsipaudus siek tiek palaikyti prie pamusalo?
Man tie darbeliai niekad nesibanguoja,0 darau kaip ka tik sakiau.
Klaidos nelabai matosi, parinkai "tinkama" apsvietima
Tik vienas dalykas,-- "grandinele" kiek trumpoka. Optimaliausias variantas tokiems kolje kaip sis,--kad matytusi kaklo duobute, taip geriausiai ziurisi

Minejai, kad turesi nauja darba ir nebus laiko, bet nei kiek neatsilikai!
Del Tavojo naujo darbo nenorejau imti i klase, bet pasirodei verta visu galimu pagyrimu, --todel kvieciu,--ATEiK!
Darysime diplominius kartu, nereikes man cia kaisioti nosies

kdesigns
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 29 Kovo 2010
Pagyrimų: 3

2 vieta (Suma: 1) 2011 metai (Suma: 1) 2011 Kovas (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 14, 2012 20:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nuotaikinga, lazuritas iš esmės atrodo neblogai, atlikta teisingai su inkliuzija dažnai nenuspėjamas rezultatas, kita kart žinosi kaip nedaryti lavos imitacija labai nebloga, tie žaliausi netgi atrodo kaip koralas man patinka Na man tas bronzos miltelių inkliuzas visai neblogai atrodo. Namų darbai užskaityti
BStyles, lavos imitacija nebloga, tik kabošonas kreivas. Akmens imitacijos foto labai išplaukus sunku kažką pasakyti. O inkliuzija su kava man patinka ir ta rožinė juostelė netrugdo, atrodo, kad taip turi būti Agatas įdomus gavosi, gražiai persišviečia. Pasiskaityk naują užduotį ir pati pagalvok ar tau kažko reikės ir iškart pamąstyk apie baigiamąjį. Namų darbai užskaityti
AsAiste, ačiū už sveikinimus ir palinkėjimus, daug viso gero ir tau ametistas man visai patinka, gal ir nėra itin tikroviškas bet svarbu gražus efektas gavosi na taip turkis jau nelabai lava gerai ir inkliuzija įdomi, ypač su cinamonu, šauniai atrodo. Ir taikinys geras, šaunu, kad nepamiršai Namų darbai užskaityti
Remiliukas, ačiū už sveikinimus. Įdomūs inkliuzai, tik kreivi. Agatas nelabai per mažai įspaudei šonus ir spalva ta žalia labai jau ryški, nenatūrali. Lava gerai. O malachito imitacija įdėta į matytą metalo detalę Namų darbai užskaityti
JulitaVain, žinutė skaičiau, viskas gerai, labai užjaučiu. Šiaip neblogai, tik labai jau matosi pirštų antspaudai, turėsi darbo pašlifuoti jei naudosi kažkur šias detalės. Namų darbai užskaityti

Foto - http://www.flickr.com/photos/23982486@N08/
Etsy - http://www.etsy.com/shop/CupofColor
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 14, 2012 22:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Akmeja
Šaunuolė Ir net galva sukinėjasi, vienintelė tokią padarei Puikiai Grėjus pavyko Aš asmeniškai kojas šiek tiek žemiau tvirtinčiau prie kūno, o ir pačias kojas tvirtinčiau už aukščiau, bet ir taip, kaip yra, atrodo gerai. Atkreipk dėmesį į galvą - man atrodo jai šiek tiek simetrijos trūksta? Ar tai akys, ar tai ausys, o gal abu?

Gabyta_Rankdarbyta
Matosi, kad laiko stigo - net galūnės trumpos Bet Kiešai tinka tokios striukos kojytės Kiek matau, viskas atrodo tvarkinga.

DoveXD
Niu niu niu, kas čia sukčiauja?
Simpatiška tavo Lėja Kiek matau, sąnariai padaryti tvarkingai, paformavimas gavosi gražiai.
Bet prikibsiu prie bendros darbelio tvarkos - pats žaisliukas vietomis išsipašiojęs kaip koks apipešiotas viščiukas Ar siūlai tokie prastesni? O gal turi labai „kimbantį“ vąšelį aštriais kraštais? Aš vieną tokį turėjau, tai teko dilde gerai pasidarbuoti, nes net pirštus žiauriai braižydavo. Nosytė kiek „kiaurai“ išsiuvinėta, pritrūko poros dygsniukų ir kažkas balto kyšo Lėjai iš sėdimosios

Atgal į viršų
DovexD
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 15, 2012 12:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ten vata po kimsimo prikibo kokia ziople kad nemaciau . Man paciai sis darbelis mielas ir laukdama kitos uzdoties puse plauku pritvirtinau
Beje kada neakivaizdziai besimokancios zinos ar gales daryti baigiamaji?

kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 15, 2012 13:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

DovexD rašo:
kada neakivaizdziai besimokancios zinos ar gales daryti baigiamaji?
Kai atsiskaitys paskutinį namų darbą, t.y., penktadienį.

Atgal į viršų
DovexD
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 16, 2012 16:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

KUKURUKU
http://www.auksarankes.lt/forumas/pics/15038e9c3ae1.jpg nelabai suprantu viršuje vieno po kito einančių kilpučių- tarp jų tarpas ar ant kilputės kilputė ir išvis nelabai supratau kam reikalingi du

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 1011

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.