Auksarankių Akademijos X mokinių atsiskaitymas
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 09, 2012 19:38    Rašyti temą: Auksarankių Akademijos X mokinių atsiskaitymas Atsakyti su citata

Mielos mokinės/iai, dešimtosios Auksarankių Akademijos atsiskaitymo darbus gegužės 5-6 dienomis turėsite įkelti į šią temą bei konkursų lentą.

•Darbeliai turi būti sugalvoti ir atlikti ta technika, kurios mokėtės kursuose.
Atsiskaitomojo darbo paruošime dėstytojai nedalyvauja. Absoliučiai viską - nuo idėjos sugalvojimo iki darbelio pateikimo - turite padaryti patys savarankiškai. Nesilaikantys šios taisyklės ir vistiek prašantys pagalbos ar patarimų pas dėstytoją vertinami nebus, todėl negaus diplomo.
•Ruoškite vieną darbą (tai gali būti ir komplektas).
•Pateikite darbelio nuotrauką (galite ir kelias) bei trumpą aprašymą.
•Atsiskaitomojo nuotrauką taip pat įkelkite į konkursų lentą. Jei atsiskaityme dalyvaujate su keliomis nuotraukomis, pasirinkite vieną iš jų (nedarykite naujų koliažų, nuotrauka turi būti ta pati, kaip ir šioje temoje). Pridėkite tik dėstytojo vardą bei temą, kurios mokėtės ir jokio aprašymo. Įkeliamos nuotraukos turi būti 600x600px. dydžio.
•Svarbu! Visos neakivaizdžiai besimokiusios auksarankės turi gauti dėstytojos sutikimą dalyvauti atsiskaityme.

Vertinama bus ne tik atsiskaitomojo darbelio kokybė, bet ir Jūsų aktyvumas, tobulėjimas bei parodytas noras mokytis.
Galutinis pažymys priklausys nuo:
• 50% - Jūsų dėstytojos įvertinimo už visą kursą
• 40% - visų dėstytojų baigiamojo darbo įvertinimo
• 10% - forumo narių įvertinimo

Visoms sėkmingai atsiskaičiusioms mokinėms bus įteikti Auksarankių Akademijos diplomai.

Paskutinį kartą redagavo Perla, Št. Sausio 05, 2013 15:43. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
engaliux
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 09:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kdesigns - lipdymas iš modelino

Atkeliauju su savo atsiskaitomuoju darbeliu. Padariau komplektą: vėrinys ir auskarai. Šiame komplekte panaudojau dvi man labiausiai patikusias technikas - marginimas ir inkliuzija.

Ir dar labai norėčiau padėkoti dėstytojai, kad nepagailėjo laiko neakivaizdinukėms ir, kad išmokė įvairiausių modelino technikų.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Smilėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Gegužės 2010

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 10:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sungirs - medelių darymas iš biserio

Sveikos mielosios auksarankės
Štai ir aš atkeliauju į atsiskaitymą. Iš pradžių norėčiau padėkoti puikiai, nuostabiai dėstytojai Kristinai, kuri mums parodė, kas net pačia žvarbiausia diena, galima sušilti, su savo sukurtu medeliu, kuris amžinai žaliuos. Taigi didelis ačiū už pastangas, ir sugaišta laiką.
Taigi, po gana dideliu pastangų pristatau savo medelį Bonsą.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
mentirosa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 10:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lachesė - firminis stilius.
Sveikos!
Mūsų klasės mokslai ir baigiamieji buvo šiek tiek kitokie nei visų. Akademija suvalgė daug šių dviejų mėnesių laiko, tačiau mes susikūrėm savo stilių Už tai nuoširdžiai dėkoju mokytojai Lachesei ir klasiokėms Gitai, Žiemai ir Dykumoje
Mano baigiamasis - vizitinė. Sukūriau kelias, kurią naudosiu realiai dar nežinau, nes pirmoji rimtesnė ir solidesnė, antroji - marga, bet labiausiai atspindėtų mane, o trečioji - ryški.

Konkurso lentos dar nematau atidarytos. Tikiuosi grįšiu sekmadienį ir spėsiu įkelti ir ten savo baigiamąjį.

AsAiste
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 12:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

KDESIGNS - Modelino klasė

Pirmiausia noriu padėkoti mokytojai už supratingumą, už gerą žodį, už pamokas, kurios pravers šiame modelino kelyje . Taigi mano baigiamasis buvo iš Mokume Gane pamokos, nes ji man labiausiai patiko . Komplektukas- auskariukai ir pakabukas.
Su pagarba Aistė .

Gyvenime reikia stengtis aplenkti ne kitus, o patį
save.
Atgal į viršų
nauja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 13:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Defliune - tapyba ant silko

Labai aciu uz galimybe sudalyvauti silko tapybos kursuose,esu be galo dekinga musu auksinei mokytojai,kuri nepaisant savo rupesciu mums buvo miela ir negailejo komplimentu,padrasinimu ir zinoma svarbiausia suteike be galo daug informacijos,su nuotraukomis,vaizdiniais,ir daug brangios savo patirties

Su pagarba
Ingrida

Paskutinį kartą redagavo nauja, Št. Gegužės 05, 2012 13:40. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Audra 2
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 13:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Niliuko klasė - darbai iš odos

Sveikos Auksarankės!
Pristatau savo baigiamąją darbelį - mano talpioji rankinė. Savo darbelyje pritaikiau kelias technikas, kurių mokiausi šioje akademijoje.
Labai smagu puoštis savo rankomis pagamintais originaliais papuošalais ir puikuotis kitais gaminukais.
Už tai noriu padėkoti dėstytojai Nijolei, kuri išmokė dirbti su oda, dalinosi su mumis odos paslaptimi, už patarimus.

Atgal į viršų
Jovita 9
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 13:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Niliukas odos darbai

Ar girdite, kaip jūra ošia?...
Ar girdite, kaip vėjas dainuoja kopose nešdamas smiltis?....
Tai mano "Gintarų daina"...

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
RingaileR
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2013 Kovas (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 13:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

VITALYTE - SIUVINEJIMAS BISERIU.

Pirmiausia noreciau padekoti savo mokytojai (uz kantrybe) bei savo klasiokems uz puikiai kartu praleista laika ir uz tai, kad mane is neakyvaizdininku burio p[rieme i savo tarpa

Pristatau savo baigiamaji darba "Rusvoji simfonija"

Baigimajam darbui pasirinkau kokteilini rankinuka. Pagrindui naudojau jau esama rusvo silko rankinuka, kuri siuvinejau ivairiu atspalviu bei dydziu cekisku biseriu. Centriniams akmenims panaudoti cekisko plastiko gintaro imitacijos, kurios buvo apsiutos PEYOTE technika. Tuo paciu principu taipogi buvo apsiutas apatinis rankinuko krastas.
Atgal į viršų
Remiliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 15:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kdesigns - modelinas

Mokytoja ačiū Jums, kad mokėte mus, negailėjote laiko ir pastangų, pagelbėdavot ir išmokėt mus modelino "minkymo" pagrindų. Dar kartą Jums!
Taigi pristatau savo paprastą, bet širdžiai mielą baigiamąjį darbelį:
Komplektėlis apyrankė ir auskariukai.

Su pagarba, Emilija .
Atgal į viršų
RingaileR
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

2013 Kovas (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 15:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

VITALYTE - SIUVINEJIMAS BISERIU - GINNTAREK darbelis

Atsiprasau visu, kad i atsiskaitymu lenta rasau du kartus. Taciau si karta noreciau pristatyti savo klasiokes ginnntareK darbeli, kurio ji, deja pristatyti pati del asmeniniu prieszasciu negales.

Siuvinetas dirzas "Romantika"

Siuvienta ant odos - cekisku biseriu bei zvyneliais. Centrinei daliai panaudota kriaukle, kuri buvo apsiuvineta PEYOTE technika.
Atgal į viršų
--gint--
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Rugsėjo 2010

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 15:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kukuruku- Žaislų nėrimas vąšeliu

Nedrąsusis meškutis vardu Mikė. Nerdama, panaudojau Spalvų perėjimą, veidelio formavimą, Sąnarių funkciją. Darbelio išmatavimai:aukštis (su ausimis) - 8cm, plotis - ~5.5 cm.

Tariu širdingą AČIŪ savo dėstytojai gerbiamai Kukuruku ! Labai Jums dėkoju už priėmimą į mūsų šauniąją klasę ir vertinimus, ir pagalbą. Labai džiaugiuosi, kad nepabijojau sudalyvauti šioje akademijoje ir išmokti labai daug.

Vignola
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Rugpjūčio 2010

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 15:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ARŪNA - ICE RESIN

Mano darbas segė - atspindi mano nuotaiką Jis vadinasi "Aš esu laiminga"

Atgal į viršų
Aukse194
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Vasario 2011

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 16:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SARMA - KNYGŲ ĮRIŠIMAS
Kaip greitai prabėgo ši akademija, atrodo dar vakar rašiau motyvacinį laišką, o šiandien jau atsiskaitinėju baigiamąjį darbą...
Noriu padėkoti mokytojai už kantrybę ir visus patarimus ir, žinoma, už tai, kad padėjo eiti nelengvu knygrišystės keliu
Mano baigiamasis darbas yra albumas, įrištas šešiomis adatomis viengubu lapų įrišimu. Albumo išmatavimai 30 x 23 cm. Albumą sudaro 15 lapų ir 2 priešlapiai. Knyga aptraukta audiniu. Viršeliui naudojau suklijuotus 2 ir 1,2 mm storio kartono lapus. Viršelį puošia juosta, kurią galima surišti
Šis albumas skirtas tiems, be kurių neįsivaizduoju savo gyvenimo - žirgams. Viršelio medžiagą pasirinkau būtent tokią dėl to, jog žirgai nuo seno gerai sutaria su avimis. Pirmąjame lape yra eilėraštis:

Judita Vaičiūnaitė

,,Akmuo su pasaga“

Rūkuos nutyla titnaginiai kirviai.
Rūkuos paskęsta sentėvių skulptūros.
Rūkuos aštrėja kadagių ir eglių kvapas.
Atgal į rūką skrieja vieversiai,
į rūką slėnio kaimai pasuka-
ir vėl pro lietų išgirstu
akmenyje iškaltą pasagą,
rugių šnarėjimą,
vos prijaukinto žirgo tolimą žvengimą...
1966

Atgal į viršų
aistek
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 16:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sungirls - medelių darymas iš biserio

Pirmiausia tai noriu padėkoti mokytojai Kristinai už suteiktas žinias ir medelių darymo pradžiamokslį ir bendraklasėms už šaunų bendravimą. O dabar mano medelis

Atgal į viršų
Akmeja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 17:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kukuruku- Žaislų nėrimas vąšeliu
Pristatau vaikų numylėtąjį - Kempiniuką Plačiakelnį. Kūną nėriau iš atskirų detalių. Paskui jas susiuvau. Taip norėjau išgauti stačiakampę formą. Rankos ir kojos padarytos naudojant vielą, kaip karkasą.
Ačiū mokytojai už parodytą kelią į nertų žaislų pasaulį. Daug siūlų likučių bus panaudota žaisliukų gamybai. Žaisliukų nerimas patiko ne tik man, bet ir visai mano šeimynai.

Atgal į viršų
varune
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Gruodžio 2009

2012 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 18:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

VITALYTE-SIUVINEJIMAS BISERIU

Labai dekoju savo mokytojai us suteiktas zinias ir dideliausia kantrybia ir noriu jums parodyti ko mane ismoke Vtalyte
'' Nakties simfonija'' centrinis akmuo agatas,stikliniai perlai,toho ir cekiskas biseris

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

2012 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 18:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

VITALYTE-SIUVINEJIMAS BISERIU

Baigiamajam pasirinkau siuvinėti komplektą - nedidukę rankinę ir kolje ant kaklo su tokiais pat motyvais.

Klasėje labai daug išmokau ir labai džiaugiuosi, galėdama Jums pristatyti savo darbelį. Lašams apsiųti naudota peyote technika, taip pat pasinaudojau Vitalytės patarimais siuvinėjant ilgus karoliukus-vamzdelius. Kolje krašteliai apsiųti taip pat pagal pamokas

Viskas, tiek rankinukas, tiek kolje, siuvinėti ant juodos odos. Naudotas toho biseris, preciosa biseris bei čekiško stiklo karoliukai.

Labai ačiū Vitalytei, kad priėmė į klasę, mokino mane tokią neklaužadą, leido tobulėti ir niekada negailėjo gražaus žodžio
Jeigu ne Tu, Vitalyte, tikriausiai ir nebūčiau atradusi tokio gražaus biserio pasaulio
AČIŪ labai labai

Blog'as: http://menukampelis.blogspot.com/
Atgal į viršų
akacija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 19:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SUNGIRLS - MEDELIŲ DARYMAS IŠ BISERIO

Iš pradžių noriu padėkoti nuostabiai mokytojai . Aš į klasę atėjau net nežinodama nuo ko pradėti o išėjau mokėdama padaryti gerą medelį mūsų mokytojos dėka. Ačiū ir klasiokėms buvo smagu bendrauti.

O dabar mano medelis

Begalo ačiū už suteiktas žinias
Atgal į viršų
Paradis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Spalio 2010

2013 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 20:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Delfiune - tapyba ant silko

Taip greitai prabego tas mokymosi laikas kai atrandi kazka kas tau prie dusios ir dar yra mokytojas, kuris tau pataria, bendramoksliai, kurie palaiko, laikas praskrieja nepastebimai....
Dekoju Tau Mokytoja Lina, kad pasidalinai savo ziniomis, "uzvedei ant kelio", negailejai padrasinimu....
Dekoju ir visiems " klasiokams", kad buvote kartu, dalinotes savo mintimis, kartu dziaugemes pasiekimais, pakikendavome is nesekmiu
O cia mano baigiamasis darbas, kuri pradejusi jau buvau pabugusi apimties, taciau viska suspejau laiku ir ji darydama patyriau tikra kurybini dziaugsma. Salio dydis 140X40 cm
Naudotos technikos: spalvotas konturas, Gutta konturas, spalvu perejimai, spalvu sluoksniavimas, tapymas tirstintais dazais.

Cia - isplautas ir paruostas "debiutui"

Atgal į viršų
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Spalio 2009

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2012 Gruodis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 20:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

VITALYTE- SIUVINEJIMAS BISERIU

Norėčiau parodyti savo baigiamąjį darbelį- Amžinas Žydėjimas. Mane įkvėpė šis pavasaris negalėjau susilaikyti kai viskas taip žydi ir yra taip gražu.

Naudojau sutažo elementus, čekišką biserį, toho biserį, sendinto ale žalvario detales, pamesto auskaro porelę. Pabandžiau ar dera sutažas ir ar galiu padaryti spalvų perėjimą.

Dideliausias dėkuj mūsų mielai mokytojai Vitalytei ir didžiausios sėkmės mokinėms

Atgal į viršų
GabUua
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 21:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ARŪNA - ICE RESINE

Noriu ir aš pristatyt savo baigiamąjį darbelį - komplektuką, kuris pavadinimo, kol kas, deja neturi.
Darbelis darytas ko gero sunkiausiu ir daugiausiai bėdų akademijoje pridariusiu būdu. Naudota - epoksidinė derva Prosvet, žalvarinės detalės, lininis kaspinėlis, polimerinio molio rėmeliai.

Šie trumpučiai mokslo metai praėjo akimirksniu, bet per šį trumpą laiką, visos išmokome naujų dalykų ir galbūt atradome savo pašaukimą rankdarbių srityje. Už tai turėtume būti dėkingos mūsų mokytojoms.
Aš, šiuo atveju, dideliausią AČIŪ sakau Arūnai. Ačiū, jog užvedėt ant kelio, pasidalinot savo žiniomis, negailėjot patarimų ir neapleidot
Atgal į viršų
Benderiute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Spalio 2010
Pagyrimų: 1

Medaliai: 3 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2012 Rugsėjis (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 21:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vitalyte - siuvinėjimas biseriu
Oi kaip smagu žiūrėti visų atsiskaituomuosius darbus ir truputį liūdna, kad akademija pasibaigė...
Pristatau ir aš savąjį:
Taigi, "Užburtas ratas" pavadinimą sugalvojau besiuvinėdama, kadangi niekaip man tas centrinis apskritimas gražiai nenorėjo sugulti, ardžiau gal kokius 5 kartus, kol gavosi taip kaip noriu...
Gintaro kabašonus pasigaminau pati (pamokyta Vitalijos), taigi naudojau gintarą, čekišką biserį, stiklinius karoliukus, saulės akmenį bei juodus ir rusvus akmenukus.

Kad matytumėt iš visų pusių:

Ir kaip atrodo prie skirtingo apsirengimo:

Vitalija dėkui kad buvai ne tik mokytoja, bet ir draugė... labai lauksiu tavęs sugrįžtant

Mano pagyrų puodas: http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=4228

http://public.fotki.com/benderiute/saldainiu-medeliai/page10.html
Atgal į viršų
E-Asta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 22:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kukuruku. Žaislų nėrimas vąšeliu.

Pristatau nunertą animacinio filmo heroję - Džesi iš Žaislų istorijos trilogijos . Ūgis - 15 cm.

Kukuruku - didelis AČIŪ
už atvertas duris į man iki šiol nepažintą pasaulį, kurį nuoširdžiai pamilau.

Lornike
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Vasario 2009

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 22:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ARŪNA – ICE RESIN

"Nuostabi akimirka"

tai kas miela, šilta... ir niekad nesugrįžta - vaikystės akimirkos

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 13

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.