Auksarankių Akademijos X mokinių atsiskaitymas
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Žiema.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Kovo 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 22:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lachesė – firminis stilius
Kad ir kaip bebūtų gaila, du mėnesiai praleisti šioje akademijoje prabėgo be galo greitai. Čia išmokau labai daug dalykų ir už tai esu dėkinga mokytojai Lachesei ir šauniomis bendraklasėmis – Mentirosai, Gitai, Dykumoje.

Pristatau savo baigiamąjį darbą – rėmelį.
Padariau kelis logotipo įkomponavimo variantus, todėl noriu juos abu parodyti.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Vasario 2010

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 22:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Defliune - tapyba ant šilko

Labai džiaugiuosi, kad išdrįsau išbandyti šia naują techniką. Atradau naują pasaulį sau. Labai didelis ačiū Mokytojai Defliūnei, už mums skirtą laiką , suteiktą inrormaciją, ir palaikymą.

Na o dabar -mano Rožinė simfonija dukrai

Dukraitė norėjo rožinio sijonuko. Tai teko pildyti jos norus.

Paskutinį kartą redagavo vaiva 70, Št. Gegužės 05, 2012 22:57. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
gegužiuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Liepos 2010

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 22:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ARŪNA - ICE RESIN

"Pavasario Žaluma"
Didelis AČIŪ mokytojai už kartu praleistą laiką, už pamokas bei patarimus.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ramlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 05, 2012 23:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

NILIUKAS - DARBAI IŠ ODOS

Sveikos AUKSARANKĖS, štai ir atėjo mūsų atsiskaitymo laikas.
Pirmiausia labai noriu padėkoti mūsų mokytojai Nijolei už mums suteiktas žinias ir kantrybę, o mokslo draugėms už draugiškumą ir nuoširdumą.

Pasirinkau medžiagą, kurios niekada gyvenime nebuvau naudojusi. Dabar mano darbeliuose pritaikytos technikos, kurių mokiausi šioje akademijoje: darbas su skylamušiu, pynimas, terminis odos apdorojimas.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
nauja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 02:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Karstas vaskas,konturai su sutirstintais dazais ir auksinis konturas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gabyta_Rankdarbyta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 08:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

KUKURUKU - ŽAISLŲ NĖRIMAS VĄŠELIU
Sveiki Pristatau savo baigiamąjį darbelį . Tai - Houmeris . Vieniems jis Simpsonas , kitiems - tiesiog Houmeris . O jūs patys nuspręskite , ar panašus manasis herojus į kultinio filmuko tėtušį

Kūnas nertas ištisai , rankoms panaudota karkaso pamoka
Labai ačiū mokytojai KUKURUKU už spyrius į sėdimąją (kai to tikrai reikėjo ) , už nuoširdų norą perteikti savo žinias mums ir už suteiktą galimybę vėl prisiminti vąšelio kerus

Diplomas 2012

Svajonių klubas
Atgal į viršų
binga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Lapkričio 2010

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 09:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kdesigns - lipdymas iš modelino

Sveiki, visi, čia apsilankę.
Mano baigiamasis darbas - auskarų ir pakabuko komplektas - atliktas Mokume Gane technika. Papuošalams naudojau Fimo modeliną bei laką, norint išgauti tinkamas spalvas pasinaudojau žiniomis įgytomis per spalvų maišymo pamokas, aišku pasinaudojau elementariais įgūdžiais: modelino minkymas, formų išpjovimas pagal šabloną.

Ačiū dėstytojai už triūsa su mumis, pradžiamokslėmis.
Inga

Paskutinį kartą redagavo binga, Sk. Gegužės 06, 2012 10:07. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
libu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Rugpjūčio 2010

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 10:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Defliune - tapyba ant šilko

skarelė "Magnolijos", 74x74 cm
naudota paslėpto kontūro, sluoksniavimo ir piešimo sutirštintais dažais technikos.

Atgal į viršų
DovexD
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Birželio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 10:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

KUKURUKU ŽAISLŲ NĖRIMAS
Sveiki. Ačiū, mokytoja, už suteiktas žinias , manau, ne kiekviena sutiktų pasidalinti savo žiniomis ir nuspręsti mokyti kitas . Labai trūks tų pamokėlių ir vertinimo laukimo
Atleiskite, kad darbelis nėra sudėtingas- maniau, kad vis dėlto teks nebeatsiskaityti dėl šiokių tokių problemų.
Taigi- pristatau jums Žydrę.

slibiniene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Sausio 2010

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2013 Rugsėjis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 10:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Arūna Ice resin

Didelis Ačiū Arūnai už pamokas ir taip pat klasiokėms už bendravima
,,Golden feather,,

cannon
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 10:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

KDESIGNS - MODELINAS

Ech, štai ir baigėsi tie du akademijos mėnesiai, laikas man tiesiog skriete praskriejo
Mano darbelis - labai kuklus, tai - vazonas gėlėms, kuris ir buvo įkvėptas gėlių kvapo, na, manau jo išvaizda viską pasako pati

Labai noriu padėkoti mūsų, pradedančiųjų modelino mylėtojų, dėstytojai, - Kristinai! Nuoširdžiausi ačiū už Jūsų laiką, pastabas ir pamokymus, be Jūsų tikrai niekados nebūčiau taip toli nužengusi modelino srityje
Atgal į viršų
Rasa.B.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 11:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

VITALYTE - SIUVINĖJIMAS BISERIU

Sveikos. Pristatau jums savo baigiamąjį darbą "Dama". Apyrankė ir Sagė. Pavadinimas "Dama" turbūt dėl to, kad aš esu jauna, ir pikta ir gera. Šitų papuošalų aš nenešiosiu. Nes aš nesu "Dama".
Naudotas įvairių spalvų biseris (nors ir taip aišku), kamėja.
Už tuos 2 mėnesius labai dėkoju Vitalytei. Kuri suprato tuomet kai netikėtai susilpnėjo stipriai regėjimas, kad esu aktyvus žmogus. Už pavėlavimus...
Dėkoju puseserei Inesai, kuri man visuomet patarė, padėjo. Taip pat koliažas sudėliotas jos. Tik nuotraukos mano.
Ir be abejo savo mamai. Kuri ir medžiagas padėdavo suderinti, surasti. Šiandien motinos diena. Šį papuošalą skiriu Jai..

Taip pat visas mamytes sveikinu su Motinos diena!
Atgal į viršų
fruktozoide
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Vasario 2009
Pagyrimų: 2

2012 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 12:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

KUKURUKU ŽAISLŲ NĖRIMAS

Padėkos žodis mokytojai:
Ačiū, Kukuruku, už vartus į žaislų pasaulį! Akademija prikėlė užsnūdusią fantaziją, o puikios užduotys suteikė tikrai daug naudingų žinių!

Baigiamasis darbas:

Atėjus netikėtiems karščiams norėjosi ko nors gaivaus, o dėl universitetinių mokslų naštos, ko nors, kas pakeltų nuotaiką. Todėl rankose atgimė "Ledynmečio" veikėjas - Sidas.

Ypatybės:
- 31 nerta detalė
- kailis siuvinėtas
- aukštis - 13 cm
- lankstūs alkūnių ir pečių sąnariai
- akys "vartosi"
- sunkiausia dalis - pirštai, nes daug smulkių detalių nertų iš labai plonų siūlų.

Prašom apžiūrėti iš arčiau

Mokame judinti rankas.

Turim uodegą ir gražią figūrą

Vartom akis kaip tik norim

Kągi..,dar vienas herojus į baigiamųjų darbų kompaniją

Dar kartą ačiū Perlai už akademiją ir Kukuruku už nuostabią klasę bei suteiktas žinias

Laura K.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 12:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lachesė - įvaizdžio kūrimas
Esu labai dėkinga Lachesei už palaikymą ir konsultacijas. Ačiū.
Du spalviniai rėmelių variantai:

Atgal į viršų
Gabris.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 13:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Defliune- Tapymas ant šilko

Visų pirma, norėčiau padėkoti dėstytojai Defliunei, už tokį puikų dėstytojavimą, tas įdomias pamokas, kaip ir ką daryti, man, tokiam "pirmakleckiui" buvo labai įdomu skaityti Taip pat dėkoju klasiokėms, už nuoširdų bendravimą, patarimus ir kritiką- tai labai vertinu Nors mokslą krimtau sunkiai, užderėjo saldus vaisius- skara. Štai ir ji, laukia savo verdikto

O štai keletas smulkesnių detalių iš arčiau:

Naudotos technikos: paslėptas kontūras, netikro vaško.

Dar kartelį,
Ačiū!
Atgal į viršų
laura55
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 13:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vitalyte - siuvinejimas biseriu

Sveiki, pasirodau ir as su savo darbeliu Tai verinys ir auskarai, pavadinau ''comme une perle...''
Naudojau biseri, stiklini kabosona, kates akies kabosonus auskarams bei stiklinius perliukus.

Didelis aciu vitalytei, musu mokytojai, uz pastangas, pamokas, kantrybe ir kartais kritika, kuri visuomet budavo vietoje ir tikrai reikalinga, kad butu dar labiau kur stengtis. Gaila, kad akademija jau baigiasi , bet nieko , susitiksime pagyru puode, kokioje temoje, o gal ir kitoje akademijoje

Gita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Lapkričio 2007
Pagyrimų: 3

2008 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 14:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lachesė - firminis stilius.
Sveiki,
Visų pirma labai noriu padėkoti Lachesei už tai, kad padėjo įgyvendinti mano norus apie kuriuos drįsdavau tik pagalvoti
Ir Mentirosai, Žiemai, Dykumoje už gerą ir malonų darbą kartu

Baigiamajam darbui dariau vizitinę kortelę.
Sukūriau kelis variantus, manau naudosiu juos priklausomai nuo gavėjo ir nuotaikos.
Mano vizitinė kortelė dvipusė.
Pirmosios pusės variantai:

Kita vizitinės pusė visur vienoda:

Nuotraukų albumas

Pagyrų puodas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
ZyMi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

2013 Balandis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 15:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

VITALYTĖ- SIUVINĖJIMAS BISERIU

Laba diena,

jūsų teismui manasis diplominis darbas "1000 ir viena naktis...".
Delninukę gaminau pati, nuo lekalo ruošimo, piešinio eskizo kūrimo iki galutinio pateikimo. Naudotas čekiškas ir Toho biseris, čekiško stiklo karoliukai...

Didelis dėkui šio portalo įkūrėjams, kurie kuruoja kūrybingus žmones, leidžia jiems tobulėti ir ieškoti vis naujų saviraiškos formų.
Širdinga padėka ir dėstytojams, kurie dalijasi ne tik patirtimi, bet ir savo širdimi .

Na, o atsisveikinti dar tikrai ne laikas

Atgal į viršų
Fuzy
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 17:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Defliune- tapyba ant šilko

Prieš pradėdama lankyti šią klasę buvau visiškai 'žalia' šilko tapyboje ir jei būčiau mokiusis savarankiškai tiek pasiekus tikrai nebučiau... žinoma man dar tobulinti ir lavinti ranka dar daug daug reikia, bet svarbiausia, kad gera pradžia yra, o tos pradžios nebūtų be Defliune's.. šioje klasėje išmokau ne tik tapybos ant šilko, bet ir nebūti tokiai savikritiškai savo darbams..Didelis ačiū mokytojai
Darbelyje naudojau bespalvį ir spalvotus kontūrus, liejau ant drėgno šilko ir truputis druskos efekto, kuris dėl šviesios fono spalvos nelabai matosi..

Atgal į viršų
DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 17:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

KUKURUKU - ŽAISLŲ NĖRIMAS VĄŠELIU

Štai ir baigėsi mokslai.. Didelis AČIŪ mokytojai už kantrybę ir už tai, kad priėmėte į klasę!

Zuikis-puikis ilgaausis

Zuikio ugis 18cm (be ausų), nertas iš plonų siūlų, galunės judančios, snukutis truputi tonuotas dažais.

Atgal į viršų
eglutea
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 19:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

VITALYTE- siuvinėjimas biseriu
Labai noriu padėkoti mokytojai, esu be galo dėkinga už suteiktas žinias, jas tikrai panaudosiu darydama papuošalus. Didelis ačiū Jums
Baigiamajam pasirinkau daryti diržą

Atgal į viršų
lalaura
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 19:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kukuruku - žaislų nėrimas vąšeliu

Norėčiau padėkoti Gerb. Mokytojai už kantrybę, už suteiktą informaciją ir palaikymą. Taip pat nuoširdus Ačiū ir klasiokėms darbštuolytėms už bendravimą ir palaikymą. Tai tikrai nuostabi, nuoširdi ši akademijos klasė -dar kartą visoms AČIŪ - Mokytojai ir klasiokėms.
Mano baigiamasis darbas t. y. tik dalis mano sumanyto projekto ,,Meniu". Spėjau tik Jums visiems pateikti dalį šio darbo t.y. 157 dalis, o turėjo būti iš viso 280 dalių, bet tai jau sekanti darbo dalis.

ZIUKIŲ PUIKIŲ ŠEIMYNA PUOTAUJA:
zuikiai atlikti su sąnariukais, formuoti veidukai, nunerti rūbeliai. Vaisiai ir daržovės nertos įvairiais nėrimo variantais - kugiai, cilindrai, apskritimai, spyralinis - spalvų keitimo būdas (morkos, vynuogės, braškės, vyšnios, kivi, citrinos, apelsinai, sausainiai - pyragėliai).

Štai mano baigiamasis darbas Jums:

šioje akademijos klasėje laikas be galo greitai prabėgo, o taip norėtusi vis dar dar tobulėti, su visa klase man labai patiko bendrauti, o tai didelis indelis mūsų sugebėjimų tai Mokytojos KUKURUKU - nuoširdūs AČIŪ.
Atgal į viršų
jocvile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 19:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ARŪNA - ICE RESINE
AČIŪ visiems organizavusiems akademiją ir suteikusiems galimybę mokytis naujų dalykų

Mano baigiamasis darbas- komplektas stalas ir dėžuė "Pavasaris ant mano stalo"
Naudojau dervą ir augalus, dėžutės puošybai - keletą fluorito akmeėlių ir žalvarinę detalę.

http://img835.imageshack.us/img835/9536/jocvile.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/20/securedownloadpm.jpg/
http://img687.imageshack.us/img687/7955/41841499.jpg
Atgal į viršų
Ri Art
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Spalio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 20:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kdesigns modelino klasė

Labai dėkoju Mokytojai už puikias akimirkas, kurias praleidau Jūsų vadovaujamoje klasėje Ačiū už pamokas ir patarimus

Baigiamojo darbo pavadinimas
Vasara - uogienių metas

Mintis, kurią realizavau - tai stikliniai indeliai uogienėms, skirti degustavimui ir smaguriavimui.
O prie tokių indelių reikia ir specialių šaukštelių, o kad ranka pasiektų iš toliau pasikabinti skanėsto, jie specialiai yra ilgesniu koteliu.

Kadangi ant stiklinio paviršiaus modelinas puikiai kepa, bet iškeptas ant stiklo laikosi tikrai nenoriai, todėl teko pasitelkti priklijavimui epoksidinius klijus.

Atgal į viršų
Afalliuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Lapkričio 2008

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 20:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma - Knygų įrišimas

Sunku patikėti, kad jau atėjo metas pateikti atsiskaitomąjį darbą. Du mėnesiai labai greitai prabėgo. Tiek daug išmokta, tiek klaidų ir atradimų padaryta... Na, kaip sakant mažiau kalbų, daugiau darbų. Bet dar keli žodžiai gerbiamai Mokytojai Sarmai:

Sarma, didžiulis ačiū už suteiktą galimybę susipažinti su knygrišystės menu, už žinias, už patarimus ir už raudoną parkerį, be kurio nebūtų tobulėjimo. AČIŪ!!!
Taip pat ačiū klasiokėms, su kuriomis buvo smagu tobulėti

Baigiamasis darbas: "Dvynės. Panašios, bet skirtingos."
Knygutės dydis: 23*15,5cm arba po 11,5*15,5cm. Koptų įrišimu, baltu lininiu vaškuotu siūlu susiūti du blokai po 7 lankus, po 6 sulenktus lapus. Išoriniai lankų lapai raudoni, visi kiti balti. Viršeliai: 3mm kartonas aptrauktas lininiu raudonu ir rudu audiniu, papuošimui naudota dekoratyvinė juostelė ir organzos rožytės.

Visoms mokinėms linkiu ramaus rezultatų laukimo

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 23

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.