Auksarankių Akademijos X mokinių atsiskaitymas
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Menora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 20:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

VITALYTE- SIUVINĖJIMAS BISERIU
Sveikos mielosios auksarankės.
Štai ir praėjo tie 2 mėnesiai. Dar dabar prisimenu, kaip registravausi į akademiją, laukiau rezultatų, įsipyliau biserio ir pradėjau siuvinėti... Kai registravausi, net dorai nežinau, kad tas siuvinėjimas biseriu. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę pažinti šią šaką. Už tai turėčiau dėkoti tik nuostabiai, suprantančiai ir visada padedančiai dėstytojai Vitalijai. Net iš kompiuterio monitoriaus supratau, kad ši moteris- supratingas, linksmas ir geras žmogus. Man būdavo lengvas šokas, kai ji parašydavo (bet aš lyg girdėdavau jos žodžius ) "Nesupyk, reikės truputį paardyti..Tik truputį" Kad taip su mumis mokykloje elgtųsi...
Taigi, noriu jums tarti didelį AČIŪ

Mano baigiamasis- siuvinėta palaidinė, jos pavadinimas "English dog"
Nepatrioškas darbas, bet taip gavosi... Siuvinėta Toho ir Delica biseriu, medžiaga paklijuota flizelinu (bet vistiek sunkiai siuvinėjosi...)
Klausom ir žiūrim http://www.youtube.com/watch?v=d27gTrPPAyk

Sėkmės visoms

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
angeliukė.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2010

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 20:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kdesigns - lipdymas iš modelino

Šioje apyrankėje yra įdėta pati mėgstamiausia mano technika - MILLEFIORI. Idėja atėjo labai greitai, kadangi prisiminiau artėjančią vasarą. Galbūt šie vaisiai nelabai ją primena , bet vasaros skonį suteikia tas gaivumas, kurį aš jaučiu žiūrėdama į šią apyrankę.
Norėčiau labai padėkoti savo Mokytojai, kuri mus VISAS mokė ir nepagailėjo savo jėgų ir žinių. Linkiu jums didelės sėkmės. Ačiū dar kartelį.

Atgal į viršų
Švelniukė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Gruodžio 2010

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 21:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kdesings - modelinas

Greit prabėgo laikas, net nespėjau apsiprasti o čia ir pabaiga tai gi mano baigiamasis paprastas bet bent jau man prie širdies atliktas reljefų technika (ar kaip čia ją pavadinus)

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 21:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki ,

Mano darbelis:

Norėjau parodyti modelino suderinamumą su kitomis,atrodo visai nepanašiomis medžiagomis, tokiomis kaip oda . Nežinau ar man pavyko, tai spręsti turėsit jūs. Beje, labai gražūs visų darbai, klasiokių, žinoma, irgi.
Labai stengiaus padaryti reikiamą dydį, bet neišėjo, tikiuosi nepyksit .

Didelis AČIŪ mokytojai Kristinai už nuostabias pamokas!!!!!! :-ñ:
Atgal į viršų
Grivete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 21:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

NILIUKAS - DARBAI IŠ ODOS

Didžiausia padėka mokytojai Nijolei už kantrybę, laisvalaikio aukojimą mums ir neįkainojamų žinių ir patirties krepšį, ačiū ačiū ačiū

Su oda pradėjau dirbti tik šioje akademijoje, anksčiau nieko bendro su ja neturėjau. Pritaikytos technikos: apvalus pynimas, gėlių gamyba.

Magnolia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 23:00    Rašyti temą: dirzas Atsakyti su citata

VITALYTE-SIUVINEJIMAS BISERIU
Atlekiu ir as su savo "Naktine vaivorykste".
Aciu,Vitalijai,uz kantrybe ir grazius zodzius!

Atgal į viršų
raganaite333
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 06, 2012 23:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kdesigns - lipdymas iš modelino

Pridedu ir aš savo darbelius. Padariau pakabuti - žmogeliuką ir auskarus. Dauguma detalių daryta MILLEFIORI tecnika. Tiesa baltosios darbelių detalės naktį švyti, labai gražiai atrodo, deja tokio efekto nepavyko fotoaparatu užfiksuoti

Paskutinį kartą redagavo raganaite333, Pir. Gegužės 07, 2012 00:32. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
krtvaida
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 07, 2012 00:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vitalyte - siuvinėjimas biseriu
Pirmiausia noriu atsiprašyti, kad įkeliu nebaigtą darbelį, jis nesujungtas į visumą. Padaryta tik pagrindinė dalis ir tai ko čia mokinausi, t.y. išsiuvinėtos tris detalės, kurios sujungtos į visumą turi sudaryti diržą "Gėlių geometrija".
Taip pat noriu padėkoti mokytojai už kantrybę su manimi, suteiktas žinias ir puikų paskatinimą išdrįsti daryti.
Darbas siuvinėtas ant Aidos Toho biseriu, panaudotas čekiškas stiklas, swarovskij ir modelino gėlytės.

Skaimeninė spauda
http://www.facebook.com/FantazijosFiesta?ref=ts&fref=ts
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 08, 2012 11:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kviečiu konkursų lentoje prabalsuoti už 5 labiausiai patikusius atsiskaitymo darbus Jūsų įvertinimas sudarys 10% galutinio mokinių pažymio
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 11, 2012 19:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

X AUKSARANKIŲ AKADEMIJOS BAIGIAMIEJI PAŽYMIAI:

engaliux 8,8
Smilėja 8,6
mentirosa 9,6
AsAiste 8,2
nauja 9,4
Audra 9,5
Jovita 8,7
RingaileR 9,4
Remiliukas 9,1
GINNTAREK 9,3
--gint-- 9,9
Vignola 9,4
Aukse194 9,6
aistek 7,7
Akmeja 8,8
varune 10
Stočkutė 10
akacija 7,8
Paradis 9,7
gutukas 9,3
GabUua 8,3
Benderiute 10
E-Asta 9,8
Lornike 8,7
Žiema. 9,2
vaiva70 9,8
gegužiuke 9,4
Ramlyte 9,5
Gabyta_Rankdarbyta 7,8
binga 8,8
libu 9,6
DovexD 7,8
slibiniene 9,6
cannon 8,4
Rasa.B. 8,9
fruktozoide 10
Dykumoje 8,7
Gabris 7,4
laura55 8,3
Gita 9,9
ZyMi 10
Fuzy 7,6
DrAkOnIuKe 9,5
eglutea 9
lalaura 9,9
jocvile 8,7
Ri Art 9,9
Afalliuke 9,3
Menora 8,8
angeliukė 9,5
Švelniukė 8,7
dziulgint99 6,8
Grivete 9,2
Magnolia 8,9
Raganaite333 7
krtvaida 9
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 33

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.