Knygrišystė. Gaminame knygeles patys 3
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
TVagne
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 18, 2012 22:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū labai, Sarma:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Birželio 2008
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 22, 2012 17:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma, laukiam tavo knygelės Jau apžiūrėjau tinklaraštyje, labai gražiai išsprendei gintarų įsodinimą
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

Medaliai: 2 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) 2010 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 22, 2012 18:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na tu ir greita, Kibirkštėle
Tai rodausi savo "Amber Tree". Buvo pageidauta užrašinės su gintariukais, kad jie saugiau jaustųsi sutupdžiau langelyje. Prisiūti nymo siūlu. Ir vėl viskas kaip visada- linas, paišaliojimai tekstiliniais markeriais ir dažais...

Kaptaliukui gal labiau būtų derėjusi gelsva (nes lapai gelsvi), o ne balta spalva, bet tada tarsi kontrastingumo stygius...
Matmenys 17 x 12,5 cm, 96 lapai, popierius 120 g/m2.
Įrišimas siuvant ant juostelių, apvalinta nugarėlė, casing.

zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Kovo 2007

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 23, 2012 10:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip gražu... Šaunuolė
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Pagyrimų: 1

2011 Rugpjūtis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 24, 2012 18:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sarma, labai graži knyga, jūsų knygose jau ryškėja individualus braižas. nereikėjo jokio gelsvo kaptaliuke, viskas ten labai gražiai dera, ypač įdomiai skamba pilkas linas su gelsvais lapais. gal tik gintarai atrodo aktyvesni už patį medelį, bent jau kažkurioj nuotraukoj taip pasirodė, lyg norėtus medelio vainiką ar paryškinti, ar detales pastambinti, kad gintarų langelis taip nekristų iš konteksto. bet pats gintaras kaip visada labai skaniai atrodo, o ir tvarka visiška, tai viska atperka.

pagaliau pabaigiau saviškę, būčiau pasirodžius prieš savaitę, buvo likę gal valanda darbo, bet pritrūkau varžtelių ir teko stabdyt, o kitą dieną išvykau atostogų. tai daba vos grįžus baigiau ir einu fotkint.
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 24, 2012 22:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zapuke, dėkoju tau Ir ypač ačiū, kad būtent tu pasakei, jog tekstiliniai dažai tai tas daiktas, kurį must have. Dabar jau taip užsikabinau už jų
Už išsamią recenziją-labai ačiū, triragi. Pirmo sakinio antra dalis- tai kaip balzamas širdžiai. Manding einu ta kryptim, kuria ir norėjau.
Gintariukai tikrai stiprokai išreikšti. Mintis patankint medžio lapiją buvo atėjusi, bet suabejojau ar nesugadinsiu, mat man dažniausiai taip nutinka kai imu taisyt jau padarytą daiktą.
Ką tik baigiau paišyt viršelį naujai daromai receptų knygai. Esu beveik patenkinta. Šį kartą teko ir šviesą bei šešėlius prisimint. kas ten gavosi, pamatysit po poros dienų
O kaip laukiu jūsiškės knygos tai net spirgu iš nekantrumo

P.S. Ar atostogos smagios buvo?

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 25, 2012 01:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:

P.S. Ar atostogos smagios buvo?

ar smagios, o dievulėliau, buvau rojuj (lietuvos ribose), o dabar grįžau į žemę ir jaučiuosi, švelniai tariant, sumautai. gerai, kad neiškarto į darbą, tai turėsiu laiko reabilituotis. nesiplėsiu, bet supratau vieną, rojų sukuria ne vieta, o žmonės.

taigi, apie knygelę. labiau netinkamo laiko vėlykų temai ir nesugalvosi ale pasiprašė galvon knyga-margutis. lygiai tokio pat formato knygelę jau dariau, labai patiko, tai ir šita manau ne paskutinė. taigi, binding, t.y. siuvimas ant ryšių, ryšiai įverti į kietviršius, nugarėlė tuščioji. popierius kaip visada, augalinio rauginimo oda, marginimas vašku, dažymas. priešlapiai japoniškas popierius. technine dalim daug maž patenkinta, gal tik ryšiams griovelius reikėjo gilesnius padaryt, vos vos iškilūs ir persimuša net per gilzę, gerai, kad raštas užmaskavo. bet estetinis vaizdas gerokai atsiliko nuo mano vizijos, todėl likau juo baisiai nepatenkinta ir nusivylus. pirma betaisydama pagadinau raštą, antra, spalvos gavos ne tos, kokios reikėjo (jau trečias darbas su ta oda, o tik dabar dašuto, kaip ji dažosi, pasirodo ji nepripažįsta įtrynimo, tik teptuką). bet čia dėžutė šiek tiek taiso, ir gelbsti padėtį.
kadangi tai stovintis kiaušinis tai ir dėklo reikėjo kitokio. prisiminiau kažkur matytą tokio tipo dėklą ir nutariau išbandyt. skaičiavimo nemažai, bet viskas gavos puikiai. išskyrus laikiklį (ta išsikišusi bordo detalė, ant kurios maunas dangtelis ir kuri buvo didžiausias galvosūkis, kaip paslėpt siūles, nes jis matomas iš abiejų pusių) gavos pora mm per trumpa, liko tarpas, siaubas, mielai būčiau perdarius ją, bet tai buvo paskutinė to aksomo skiautė, teko palikt kaip yra. pakeliui dar sugalvojau tas rankenėles-kojeles, kad būtų kaip kiaušinio stovas. kojelės sunkios, (tikro metalo, o ne dažytos plastmasės), tai stovėjimui priduoda stabilumo. kas įdomiausia, taip sutapo, kad uždarius dėžutę abu aksomai viens kitam stoja prieš plauką, ir atidaryt dangtelį sunkiau nei uždaryt, todėl net apvertus dėžutę, ar keliant už betkurios rankenėlės, jis nenukrenta, laikosi. kaip tik tam, kad nedraskyt dėžutės, į pagalbą ateina rankenėlės, taigi tos kojelės turi dvi funkcijas (ir patraukt už jos ir pastatyt ant jos). (norėjos nupasakot naudojimo pojūčius)

Atgal į viršų
inga1945
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Rugpjūčio 2010

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 25, 2012 06:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai idomi ir grazi knygute
Atgal į viršų
Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 25, 2012 13:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragi, tikrai įdomi konstrukcija dėklo
Ir gražus dekoravimas - margutis, tik aš įpratusi ne tokius tamsius margučius matyti, gal spalvinė gama kiek netikėta
Jūsų darbus moku tik girti

O koks knygelės dydis?

Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 25, 2012 13:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Uff, ir ką galiu pasakyt gražiai Kibirkštėlė išsireiškė "moku tik girti". Ir man ne kas daugiau belieka. Kai ryte išvydau vaizdus ir išsamų aprašymą, suvokiau, kad reikia neskubėt ir pirmiausia suvokt tai, ką matau.
O matau begalinio išradingumo ir meistrystės pareikalavusį darbą. Stebiuosi ir baltai pavydžiu galvos, kurion pasiprašo tokios tat mintys.
Žiūrint į nuotraukas tikrai neįžvelgiami tie niuansai, kurie jums triragi žinomi ir gadina nuotaiką.
Dėželės konstrukcija išties sudėtinga, man tai dar kaip kosmosas, niekaip neprisikasu prie kartonažo darbų, vis laiko stoka.
Medalis už aksomo panaudojimą šios medžiagos aš prisibijau, man regis nesugebėčiau su ja susitvarkyt. Kaip ir gobeleno. Turiu jo labai gražių atraižų, storokas audeklas. Būtų gražu kokių albumų viršeliams, bet būtent dėl šios savybės vis atidėlioju. Kažin kaip pavyktų kampai su storu audiniu apžaist, ar netektų tada metaliniais apkaustais maskuot?
Grįžtant prie knygutės- raštas tkrai labai "margutiškas" ir tos spalvos bent jau nuotraukoj visai geros, nerėkiančios kaip ir turėtų tradiciškai būt. O jau geltonas viduriukas
Japoniškas popierius- ar jis toks plaušėtas kaip matyt, ar tai toki raštai jame?

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 25, 2012 13:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kibirkstele rašo:
tik aš įpratusi ne tokius tamsius margučius matyti, gal spalvinė gama kiek netikėta

O koks knygelės dydis?

dėkui. spalvos turėjo būti dar tamsesnės, ypač ta violetinė, kad kontrastuotų su viduriais, o dabar koloritas gavos ne tas, ir su tryniu "nesusirišo", neskamba abu jie. o dėl spalvų netikėtumo, nesiekiau liaudiškos autentikos (nors ten tikrai tamsių spalvų būta), tiesiog tereikėjo, kad daiktas būtų atpažįstamas. dydis maždaug 8*6*4.5cm.

[ Antr. Rugsėjo 25, 2012 11:13 ]
Sarma rašo:

Dėželės konstrukcija išties sudėtinga, man tai dar kaip kosmosas, niekaip neprisikasu prie kartonažo darbų, vis laiko stoka.

Medalis už aksomo panaudojimą šios medžiagos aš prisibijau, man regis nesugebėčiau su ja susitvarkyt. Kaip ir gobeleno.

Japoniškas popierius- ar jis toks plaušėtas kaip matyt, ar tai toki raštai jame?

dėkui, sarma. pati konstrukcija dėžutės nėra sudėtinga, čia tai dar formatas patogus, kaip būtų su didelės nestoros knygos tokio tipo futliaru nežinau, juk ten rankom dugno nepasiektum, nei sienų, tai kaip vidų išklijuot bet va jaučiu pepai tai tokie iššūkiai nusispjaut būtų.
su aksomu nieko sudėtingo, nepersigeria (lipalu klijavau), svarbu klijais nesutept plaukelių, nors irgi dažniausiai gana nesunkiai nusikrapšto. nebent minusas tas, kad po lempa su juo dirbant nieko nesimato, jis žiauriai sugeria šviesą, tai jauties lyg dirbtum tamsoj apgraibom intuityviai.
o va su gobelenu susimąsčiau, tikrai kampai būtų nekokie, ir net kampukai nepadės, tiek neuždengs manau. na, dar žiūrint kaip spūra jie. čia manau galima arba atskiras dekoro detales aptraukt, arba siūt minkštą (tekstilinį, iš daug sluoksnių) viršelį, arba daryt knygą be kampų . šiaip jūsų vietoj pabandyčiau, kai formatas didelis ir kietviršiai stori, gal visai gerai pavyktų tie kampai, svarbu dar kaip medžiaga leidžiasi presuojama, gal lengvai pasiduos lyginimui.
o japoniškas popierius dekoratyvus, iš MM, ne restauracinis, todėl tie plaušeliai taip akcentuoti. jis žinoma plonas, permatomas, tai kad tie plaušeliai dar geriau išryškėtų, o lapelis nebūtų perskystas, jis paklijuotas ant tamsaus storesnio popieriaus gabaliuko.
Atgal į viršų
Gita.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 25, 2012 17:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Koks nuostabus knygelių derlius - tikras balzamas sielai Pirmoji tokia iki skausmo rudeniška, antroji... Na, bet apie viską iš eilės

Sarma, man tavoji gintarinė - viena gražiausių taviškių knygelių! Tiek kiek aš išmanau apie braižą (o tiksliau nieko neišmanau), bet tavo knygeles irgi jau manding atskirčiau. Idėja taip įsodint gintariukus tokia miela ir žavi, o dar pats aprašas Išskirtinis pagyrimas už tokias širdingas istorijas Kaskart skaitau ir negaliu atsidžiaugt

Triragi.. Aš net nežinau - jaučiuosi tokia maža maža, tartum dulkelė, kai noriu girt tavo knygas. Jausmas būna toks: žiūriu, akys veriasi, žodžiai užspaudžia lūpas...

Nepaprastai taikliai Sarmos pasakyta:
Sarma rašo:
Stebiuosi ir baltai pavydžiu galvos, kurion pasiprašo tokios tat mintys.

Margutis... Man mistika yra jų marginimas... Mistiški tie raštai, o čia dar tai perkelta į knygą! Knyga padaryta tiesiog tobulai, neturiu ką pridurt - gal tik tai, kad vis tik knygos su išplėšytais lapais, man patinka labiausiai.

Nuostabi knyga ir gal dar nuostabesnė dėžutė! Nors ne, nėra čia nė vienos nuostabesnės, abi puikios! Tiesiog dėžutė kvepia toookia šviežiena, tokiu nematytu grožiu ir mielumu, kad ji man gal net iškyla virš knygos. Aksomu trauktos dėžutės man apskritai turbūt pačios pačiausios, o ši dar ir savo išmone yra neprilygstama!

...ir spalvos... Aš esu didelė spalvų mylėtoja. Studijuoju jų prasmes, jose gyvenu, tad truputį papostringausiu Kad spalvos labai stipriai veikia žmogų, tai čia jokia naujiena. O raudona - mėlyna bendrąja prasme - priešybių vienybė. Raudona - ekstraversija, mėlyna - intraversija. Drįsiu parašyti afirmaciją šioms dviems spalvoms: "atvirumas vidinei ramybei ir džiaugsmas energijos antplūdžiu"

Turiu ir aš mėlyną - raudoną užrašinę skrebinimo technika asmeniniam naudojimui pasidarius.

PS Atsiprašau už filosofinius intarpus. Kai labai gražu, man niekaip be jų neišeina...

triragis rašo:
nesiplėsiu, bet supratau vieną, rojų sukuria ne vieta, o žmonės.

Oi, jau čia tai tiktai taip

PPS
triragis rašo:
spalvos turėjo būti dar tamsesnės, ypač ta violetinė,

man pasirodė, kad ten mėlyna... Ai, tiek to, jau nebekeisiu, violetinės ir raudonos derinys puikus, tik jo prasmė, žinoma, kita, bet irgi įkvepianti
Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 25, 2012 20:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gita. rašo:

man pasirodė, kad ten mėlyna... Ai, tiek to, jau nebekeisiu, violetinės ir raudonos derinys puikus, tik jo prasmė, žinoma, kita, bet irgi įkvepianti

dėkui gita už šiltus žodžius ir lyrizmą, kurio kupina esi. ant knygelės mėlyna ir violetinė, bet ji turėjo būt šiltesnė - bordo ar vyšninė, ir kuo tamsesnė. dėžutės medžiagose maždaug tos spalvos, kurios turėjo būt ant knygelės (bordo ir mėlyna). priešprieša tose spalvose vistiek išlieka, tik neįkyri.
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Tr. Rugsėjo 26, 2012 19:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atpėdinu su nauja knyga. Skirta valgių receptams. Ir tai tikriausiai pirmas darbas, kuriame nė per plauką nenukrypau nuo pradinės vizijos ir rezultatas mano akim žiūrint ne toks ir prastas. Bet tam ir nešu čia, kad daugiau akių pamatytų, daugiau galvų pagalvotų ir tuos pagalvojimus (ypač kas taisytina ir ko ateity vengt) išdėstytų juodu ant balto

Knyga personalizuota, tai bus dovana. Užrašas ir piešinio kontūrai- Pebeo tekstilinis markeris. O dažai- tai ir to paties Pebeo, ir kitokie, sėkmingai juos maišau. kavos puodeliams spalvint dar truputuką aukso įmaišiau.
Piešta ir kitam kietviršy

Taip atrodo visuma

Trijų skirtukų idėją prisipažinsiu nugvelbiau iš vienos jūsų, triragi, knygos
Viduje 84 lapai, dviejų atspalvių gelsvas popierius (kas antras lankas), gramatūra 120. Priešlapiai rusvi

Ir kur man dar reikia mokytis mokytis mokytis anot Iljičiaus, tai kaptalų siuvimo. Mat kai siuvu ant 2 virvučių tai jie man pastoviai gaunasi aukštoki. Ar aš tas virvutes per storas imu, nors regis jei plonesnė- tai jau siūlas bus, ar kuris galas Čia siuvau vaškuotais medvilniniais siūlais. Ėmiau Muline siuvinėjimo 3 gijeles... gal tik 2 gijelėm užtektų, ale regis labai skysta.
dar iš arčiau piešiniokas

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Rugsėjo 26, 2012 22:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

oi kokia puiki knyga , pirmiausia žinoma piešinys netikėto sudėtingumo ir kokybės, lyg senų seniausiai tapytumėt viskas išbaigta ir susieta, kai žiūrint į daiktą apima jausmas, kad kitaip ir negalėjo būt. gal tik vienas mažytis pastebėjimas (iš milijono galimų) - apatiniam kietviršyje tie objektai pernelyg monotonišku ritmu nueina, tam sugriauti tereiktų arba kažkurį pastambinti, arba praretinti.
pasiunčiau pas jus vieną užsakovę, tik nežinau ar pasinaudos pasiūlymu. ji "žaliems" knygos nori, tai oda jiems netinka, o jūs kaip tik audinius spalvojat.

Sarma rašo:

Trijų skirtukų idėją prisipažinsiu nugvelbiau iš vienos jūsų, triragi, knygos

ne mano, tai buvo užsakovės sumanymas
Citata:

Mat kai siuvu ant 2 virvučių tai jie man pastoviai gaunasi aukštoki. ]

kaip tik todėl ir atsisakiau dviaukščių kaptalų, jie gal tik storesniems blokams labiau tinka arba tada reikia kietviršio laukelius irgi platinti. pradžioj irgi bandžiau plonint virveles, bet galop perėjau prie paprastų vienaaukščių.
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Rugsėjo 26, 2012 22:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Triragi, Sarma, abiejų knygos fantastiškos... Nemoku liaupsinti, tai per daug ir nesiplėsiu Triragi, o kokiu būdu toks dažymo efektas išgaunamas? Taip pat kaip kiaušinį odą vašku impregnavot?
Sarma, puikiai ištapytas piešinys. Tik man ta viena vyšnia kaip ąsočio kojytė nevietoj atrodo.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Rugsėjo 26, 2012 23:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma, gražu
Labai myli tave žemės spalvos

Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Tr. Rugsėjo 26, 2012 23:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū jums už pastabas ir pagyrimus.
Su tapymu nesu susidūrusi rimtai, tai pirmas blynas. Neskaitant to, kad mokykloje guašu ir akvarele tepliodavom. Turėjau labai fainą mokytoją
triragis rašo:
apatiniam kietviršyje tie objektai

Buvo mintis dėt tik vieną objektą kietviršio vidury, bet kai patiko paišyt tai prikroviau visą eilę... tikrai ji monotonijos įneša.
triragis rašo:
atsisakiau dviaukščių kaptalų

Teks ir man pereit prie vienaaukščių, o tai kaptalai pro kietviršius žvalgosi ir nervina.
zapuke rašo:
viena vyšnia kaip ąsočio kojytė nevietoj atrodo.

Vat ir sakau, kaip gerai kai daugiau akių pažiūri. Nagi tikrai, dabar ir pati pastebiu
Kibirkstele rašo:
myli tave žemės spalvos

Čia abipusė meilė. Ir aš jas myliu

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugsėjo 27, 2012 01:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zapuke rašo:
Tik man ta viena vyšnia kaip ąsočio kojytė nevietoj atrodo.

oi, ogi tikrai gerai pastebėta. kad daiktai neatrodytų susijungę į vieną objektą neturi taip sueiti linijos, vyšnios kotelį reiktų arba pratęsti kad užeitų ant ąsočio plokštumos, arba "patrumpinti", kad aiškiai nedasiektų jos. na bet tą nesunku čia pat ir pataisyti.

[ Tr. Rugsėjo 26, 2012 23:00 ]
zapuke rašo:
Triragi, o kokiu būdu toks dažymo efektas išgaunamas? Taip pat kaip kiaušinį odą vašku impregnavot?
.

na nepasakyčiau impregnavau, tik tuos raštus išpiešiau, o paskui dažiau. žodžiu visiškai tas pats kas su margučiais, tik nežinau kaip nuo kiaušinių paskui pašalina tą vašką (merkia į karštą vandenį?), aš tai lyginau knygą per popierių lygintuvu , baisoka buvo, kad ko neperdžiovintų ir nesuraitytų ar odos nesukietintų/nesutrauktų, bet viskas gerai baigės. beje, anksčiau irgi bandžiau batiką vašku, bet nepavyko, kaip dabar supratau arba oda buvo netinkama (ne visos vienodai jama), arba per mažai įkaitinau vašką, jis turi susigert į odą.
Atgal į viršų
Gita.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugsėjo 27, 2012 09:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma, o jau piešinių dailumas! Taigi va kur dar glūdi paslėpti talentai! Pieštų knygelių eilutė, jaučiu, jau rikiuojasi nesuskaičiuojamai

Labai skani knyga - besigrožėdama kavos užsimaniau Man tai viskas ten vietoj, bet kai Triragis su Zapuke tą vyšnios kotuką pastebėjo, tai ir aš tuomet jį pamačiau.

triragis rašo:
tik nežinau kaip nuo kiaušinių paskui pašalina tą vašką (merkia į karštą vandenį?),

Oi, dažiau savo gyvenime vašku gal kokį kartą ir neatmenamais laikais... Bet kiek atsimenu, tai vašką pabaigoj paprasčiausiai nuvalydavom peiliuku.

[ Kv. Rugsėjo 27, 2012 09:50 ]
Vakar visą popietę piko valandom maliausi po Vilnių.. Et, tespėjau į Danesą - merginos, knygoms kampukų ten nėra jokių. Nusipirkau vario spalvos magnetukų, misliju, kad kai kuriems atvejams būtų dailiau nei tie blizgieji.

Į Meno mūzą nebespėjau, į audinius prie Kalvarijų turgavietės nevežė mano vairuotojas, nes kamštis ten buvo nemenkas, sakė kitur nebespėsim... (Ten būna lino atraižų, kurių neradau Danesoj). Visokiems mažiems gaminukams man labai apsimoka tos atraižėlės...

Galiausiai patekau į Akropolio Tiger ir nusipirkau Zapukės naudojamų lipalo tipo klijų (Zapuke, jie tokiam nedideliam buteliuke su plonu antgaliuku? Bent jau kitokių neradau ir vyras sakė - nėr kitų, tik šitie, einam greičiau prie kasos )
Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Rugsėjo 28, 2012 01:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gita. rašo:
[b]
vyras sakė - nėr kitų, tik šitie, einam greičiau prie kasos )

aha, mane irgi nervuoja, kai už nugaros vienas zyzia, o kitas dūsauja, tai beskubėdamas pusę pamiršti, kitą pusę ne tą išsirenki ir parvažiuoji namo pusiau tuščiom.. tai rimton medžiagų medžioklėn einu viena, o su šeima užvažiuoju tik tada, kai tikrai žinau ką pirksiu ir kur padėta. nu ir dar "vairuotoją" pasiimu kai reik didelius kartono lapus ar tiesiog popierių per lietų parsivežti.
Atgal į viršų
Jovita 9
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Pen. Rugsėjo 28, 2012 09:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai gražios visų knygos. Vis ruošiuosi ir pati pabandyti š į meną. Man vis toks klausimėlis iškyla. Kada aptraukiate viršelį medžiaga, kaip klijai nepersigeria per medžiagą?
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pen. Rugsėjo 28, 2012 09:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Naudojam metilceliuliozės klijus. Jų atitikmuo būtų Metylan tapetų klijai. Per medžiagą jie persigeria, bet kai išdžiūsta nė pėdsako nelieka, o pats audinys tarsi įsiklijina, toks glotnesnis tampa.
Laukiam tavo knygrišystės bandymų

zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Rugsėjo 28, 2012 15:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip, Gita, klijai baltam buteliuke su oranžiniu kamšteliu. Svarbu nepadauginti, nes išdžiuvę yra kietoki.
Gita.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Rugsėjo 28, 2012 19:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zapuke rašo:
Taip, Gita, klijai baltam buteliuke su oranžiniu kamšteliu. Svarbu nepadauginti, nes išdžiuvę yra kietoki.

Ačiū, Zapuke, žinosiu Man labai patinka tokie buteliukai. Kažkaip tuos knygrišystės klijus iš spalvų namų man sunkokai sekasi užtept - jie tokie tirštoki man išrodo... (nors išdžiuvusių elastingumas man labai patinka). Dar įtariu, kad neatsirinkau šepetuko. Dar priklauso ir kokio dydžio plotą reikia užtept...

triragis rašo:
aha, mane irgi nervuoja, kai už nugaros vienas zyzia, o kitas dūsauja,

Maniškiai - vienas dūsauja, dažnai padeda ieškot, kad tik greičiau būtų, o kitas eina ir kas minutę klausia: "ilgai dar tu čia žiūrėsi???"

Nu bet aš juos ir ištampau kartais... Man pačiai būna jų gaila
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 434

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.