Knygrišystė. Gaminame knygeles patys 3
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2011 Rugpjūtis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 03, 2014 13:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gražus darbas, sarma. nei pridėsi nei atimsi.

beje, jei kam reikia marmuruoto popieriuko, kreipkitės, radau puikų tiekėją (gamintoją) Vilniuje..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

2010 Gruodis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 05, 2014 14:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkui už gerą žodį, triragi
kažkaip lengvai susilipdė šitas albumas. Gi būna kartais dusinu dusinu darbą ir jis mane, o paskui rezultatas nedžiugina, bandau taisyt padėtį tai dar labiau pagadinu...
Nors kartais nesėkmės pamėtėja ir naujų idėjų. Savaitgalį lipdžiau krikštadėžę, ten buvau sumanius porą aukštų, viename turėjo apsigyvent linkėjimų knygutė nedidelė. Sumąsčiau jai tokį iškeliamą stalčiuką ir velnias- nė pati nežinau kaip porą mm apsiskaičiavau- netelpa. Teko mikliai suktis iš situacijos ir atradau dar vieną visai smagų variantą. Nėra to blogo, kas neįkrėstų proto
Gal kitą savaitę atnešiu porą albumų su siuvinėjimu. Dabartės nekantriai laukiu triragio ištisai odinės knygos vaizdų iš arti (bandysiu siūlių ieškoti) ir Gitos knygučių. Vieną jau FB apžiūrėjau- grožis, manau ir antra bus įspūdinga.

Marmuruotas popierius oi kaip įdomauja

triragi, gal FB brūkštelsiu, nes auksarankėse ne visada galiu pasijungt (naminis kompas vis dar jų nepripažįsta).

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 14, 2014 12:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na štai pagaliau dar vienas ir vėl bus tyla ilgam

nu, paieškom siūlės

nesimato? o dabar?

o dabar?

labai daug naujų dalykų sužinojau ir čia išbandžiau iš parsivežto prancūziško vadovėlio. vienas jų pvz. kai reikia tvirtesnio kartono (pvz storesnei knygai), lietuviai ir daugelis kitų ima ir suklijuoja du tris kartonus, viršelis tampa kietesnis (neišlinksta nuo lapų svorio), bet storas, sunkus, masyvus, tuo tarpu prancūzai visus kartonus ir dėžėse ir viršeliuose apklijuoja popierium! iš pradžių galvojau, hm, ką tai duoda? bet kai pabandžiau supratau. jis tiek pat gerai tampa tvirtesnis, bet neišstorėja/nepasunkėja, plius klijai nebepraleidžia vidun drėgmės, stabilizuojasi visi vėlesni rietimaisi, plius išsilygina paviršiai ir briaunos (vietoj šlifavimo) ir t.t. labai patiko.
antras dalykas jie labai daug šlifuoja ir šlifuoja viską - odą, kartoną, popierių, visur.. kai nelygumų daug, klijuoja popierių sluoksnis po sluoksnio ir vėl šlifuoja.. tad štai iš kur tos knygos pas juos kaip tirpstantis ledas nulaižytos..
dar pasidžiaugsiu užsakove, tokių yra reta, tikra meistro svajonė - nepradeda nuo klausimo apie kainą ir suteikia pilną kūrybinę laisvę..
tada ir rezultatas būna kitoks..
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 15, 2014 13:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

oi oi, tirpstu iš malonumo tokias knygas matydama, o jei dar gyvai pamatyt, paliest.
Apie siūles ką gi- tik iš arti/išdidinus pasimato. Prancūzai pagirtų, dievaži. Matau, kad tas vadovėlis tai tikras gėris, ar ne? Antra vertus, ne visoms rankoms ir ne visoms galvoms vadovėlis pagelbėtų. Čia dar prisipliusuoja ir kiti dalykai
Oda labai graži.
Dabar klausimų pažersiu
Tekstas skersai kietviršių kaip ten išrašytas?
Dėžutės kampai įdomūs, ten kitoks popierius ar odelė- neįžiūriu.
Ar dėžės apvalintai nugarėlei dėjai kokias papildomas atramas, ar tik ant kraštų laikosi. Aš vieną tokią dariau, tai nedėjau papildomai, bet ten ir aukštis dėžės kitoks buvo- didesnis, gal ir būtų neblogai tokie papildomi tvirtinimai.
triragis rašo:
prancūzai visus kartonus ir dėžėse ir viršeliuose apklijuoja popierium! i

tinka paprastas spausdinimo, ar ne? Labai smalsu pabandyt, nes viršelių masyvumas tikrai kartais erzina.
triragis rašo:
meistro svajonė - nepradeda nuo klausimo apie kainą ir suteikia pilną kūrybinę laisvę..
tada ir rezultatas būna kitoks..

Nedažnai tokių supratingų užsakovų pasitaiko.

[ Kv. Gegužės 15, 2014 13:18 ]
triragis rašo:
dar vienas ir vėl bus tyla ilgam

Ar reikia suprasti, kad toje tyloje gims dar vienas stebuklas?

o aš tai siuvinėjau. Du albumai sesutėms- dvynėms

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 15, 2014 14:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:

Tekstas skersai kietviršių kaip ten išrašytas?
Dėžutės kampai įdomūs, ten kitoks popierius ar odelė- neįžiūriu.
Ar dėžės apvalintai nugarėlei dėjai kokias papildomas atramas.
tinka paprastas spausdinimo, ar ne?

Ar reikia suprasti, kad toje tyloje gims dar vienas stebuklas?

o aš tai siuvinėjau.

ačiū. į klausimus iš eilės
tekstas deginimu.
kampuose odelė.
ne atramos, o pilnavidūris, viduje medis. be jo subliūkš kartonas po dviejų metų, gaus drėgmės ir net nespaudžiamas subliukš, nepadės nė atramos (išsibanguotų pagal atramas, jos išryškėtų). žinau kaip elgiasi kartonas laikui bėgant, jei neturi į ką remtis
tinka paprastas spausdinimo, nors aš tai dėjau truputį storesnį.
ne, reik suprasti, kad stebuklai kurį laiką nebus daromi, galios išeikvotos kuriam laikui..

gražus siuvinys.

p.s. o čia man vienai pirma mano nuotrauka rodo išdarkytą vaizdą ar visiem?
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 15, 2014 14:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkui už atsakymus, triragi.
Linkiu kad išeikvotos baterijos vėl greitai pasikrautų ir išvystume naujus pribloškiančius darbus.
Nuotrauką bent jau man rodo visai normaliai

Edita_s
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 26, 2014 08:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos, merginos. Norėjau jūsų paklausti, ar įmanoma kažką gražaus padaryti visiškai nuo 0 ir per 4 mėnesius? Sugalvojau vyrui pirmųjų vestuvių metinių proga padovanoti albumą. Kur kiekvienas puslapis bus su vestuvių metinių pavadinimais (popierinės, medvilninės ir t.t), mūsų inicialais ir vieta, nuotraukai priklijuoti. Kažkas tokio http://loretos-mene.blogspot.com/2013/08/gyvenimo-albumas_10.html Tik viršelis ne odinis. Labai patiko šis variantas http://loretos-mene.blogspot.com/2014/05/palinkejimu-knyga-sm.html Kaip visą šį grožį padaryti? Ar įmanoma?
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 26, 2014 12:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jei yra noras tai ir nuo nulio pradėjus įmanoma. Juk visi kažkada nuo to paties nulio pradėjom, niekas negimė mokėdamas.
Tačiau reikia pasitreniruot iš pradžių su paprastesnėmis/pigesnėmis medžiagomis.
Pažiūrėjus į nuorodą matau, kad ten ne įrišimas, o susegimas žiedais. Tai kaip ir nėra kur suklysti.
Žinoma, jei teisingai pagal popieriaus kryptį išsipjausit kietviršių kartoną bei pačius lapus. Apie popieriaus krypties reikšmę yra ir šioje temoje, o labiau koncentruotai galima rasti Akademijos knygų įrišimo klasėje.
Ir dar, nenaudokit jokių pieštukinių ar kitų neaiškios prigimties klijų. Klijuojame PVA, tepame plačiu teptuku tolygiai visą klijuojamą plotą (čia kalbu apie kietviršių apklijavimą).
Sėkmės ir prašom klausinėt jei kur užkliūsite.

Kad nebūtų vien tekstas, atnešu tik vakar užbaigtą darbelį

Gita.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 11, 2014 23:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
na štai pagaliau dar vienas ir vėl bus tyla ilgam

Žodžiais neapsakoma, dainomis neapdainuojama ši tavoji knyga! Meistro darbas, turbūt neperspausiu sakydama, kad tiesiog garbė tave pažinti, būti tavo mokomai Siūlės nei per kur neradau, man atrodo, kad jos ir nėra - ten viską taip išglotninai, kad oda tartum gimė iš naujo, susiliejo neatskiriamai.

Sarmute, tavo knygos man tikras geros nuotaikos užtaisas! Spalvos ir piešiniai nenusakomai man patinka

Na ir atnešu dvi savo ilgai nerodytas knygas. Eilinį kartą labai prašau ant manęs nepykti, nes tas mano ritmas kažkoks sveikam protui nesuvokiamai lėtas...

Triragi, Sarma, mielos draugės, ačiū jumi abiem už tai, kad esat man tikra greitoji pagalba! Esu labai, dėkinga, tiesiog nerandu žodžių tam dėkingumui nusakyti. Šiandien pagaliau jums parodysiu knygas, dėl kurių sukau galvą jums abiems ir atskirai

šis projektas yra dviejų žmonių kūryba. Prieš keletą mėnesių sulaukiau labai nuoširdaus Sigitos prašymo: aš išsiuvinėsiu viršelius, gal galėtum jais aprengti savo rankų darbo knygeles? Tam žmogui negalėjau atsakyti, o be to jau seniai turėjau noro pabandyti padaryti knygeles, kurių visas viršelis būtų siuvinėtas. Sigita knygeles dovanojo dviems siuvinėjimo draugėms - Beatai ir Agnei (šioje temoje besilankančiai Žemugnei )

Et, aprengti viršelį, kurio visutėlis paviršius yra siuvinėtas, pasirodė labai nelengva. Apskaičiuoti kaip apsiklijuoja knyga milimetro tikslumu, pasirodė ne juokų darbas. Būta ir klaidų - kartonų pjovimo, lapų plėšymo iš naujo... Nežinau, bet šia prasme jaučiuosi įgavusi labai daug patyrimų. Šiuo atveju pirmiausiai buvo siuvinėta, o po to dariau knygas. Po to buvo daugybė minčių, kad tikrai reikėjo daryt atvirkščiai - pirma siūt bloką, pjaut kietviršį, o tik po to siuvinėt. O, bet, tačiau... Dabar nebežinau kaip daryčiau. Nes klijuojant šlapiais klijais audinys stumdosi nenusakomai... Siuvinukas turi būti didesnis už knygą ir viskas tik nuojautos būdu. Bet čia tai jau nieko naujo - jums viskas apie tas nuojautas žinoma.

O dar jei prisipažinčiau triragiui, kad aš medžiagą prie šarnyrų kitaip klijavau, tai nežinau ką pagalvotum Ogi aš virbalus dėjau iš blogosios pusės, kai kišau kietviršį į spaustuvą, va kame visa šarnyrų bėda ir buvo! Tik sąmonės aptemimas ir dar ilgalaikis, ne kitaip Po to aptemimo padariau ir kompozicinę klaidą (jau suvis tada sąmonė buvo aptemus).

Bet teiskit ir vertinkit jūs. Tikiuosi, kad čia užeis ir rudosios knygelės savininkė Žemugnė

Taigi:

Raudonoji užrašų knygelė Beatai. Siuvinėta ant DMC lino. Long Stitch įrišimas. Skiriamoji juostelė, puošta mažulyčiais metaliniais batukais. Dydis 14 x 10 cm. Dėžutė knygos saugojimui.

Rusvoji užrašų knygelė Žemugnei. Dydis 17 x 11,5 cm. Siuvinėta ant DMC lino. Long Stitch įrišimas. Bloko kraštai tonuoti Distress Ink rudos spalvos rašaliuku. Knygelės lapai dviejų spalvų: gelsvo ir pilko. Dėžutė knygos saugojimui iš storo, tvirto popieriaus.

Žemugnės knygelė niekaip nenorėjo fotografuotis Niekaip neatiderinau normalių spalvų - redagavimo programa arba per tamsiai padarydavo, arba per blankiai... Tai jau sudėjau kokios gavosi, nes pavargau ieškot.

Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 16, 2014 10:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laukiau tavųjų knygelių. Ir ką- verta buvo laukti. Žinau kiek nervacijos su jomis turėjai, bet rezultatas atpirko visus vargus, ar ne?
Rusvoji tai išvis superinė, ir spalvos, ir pats siuvinys, ir tie tonuoti kraštai suteikia senumo įspūdį. Labai labai dailu Dėžutės puikiai papildo knygeles, gaunasi toks vieningas derinukas. Trumpai drūtai- spaudžiu tau dešinę

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 22, 2014 10:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vasara baigėsi, gana atostogauti. Ar dar yra gyvų šioje temoje? pasigedau šurmulio ir čiauškesio. Nors tik retais atvejais tegaliu čia prisijungti, bet vis tikrinu- mažu kokia gyvastis atsirado.
o ir klausimų besidarbuojant kyla, kartais taip norisi su protingesnėm galvom pasikonsultuoti.
Intensyviai dirbau visą vasarą, bet tik keli įrišimai man "prie dūšios"
Štai zomšiuku traukta ir siuvinėjimu dekoruota knyga

albumas, kurio pagrindinė vinis- siuvinėjimas. Jis ne mano, o auksarankės Vitalijos Alimienės. Mano indėlis kuklus- įrišimas ir dėžė albumui

Nieko ypatinga- vestuvių linkėjimų knyga su dėže. Bet kažkodėl ji man miela

ir albumas- linkėjimų knyga. Darbas, kuris techniškai paprastas, bet su toookiu malonumu darytas

Kas pas jus naujo, kolegės?

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 20, 2014 14:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ėmiau vat šian prisiminiau senai lankytą puslapį.
sarma, labai gražios knygos, ypač tos siuvinėtos (matai matai, sakiau) reik siuvinėtų viršelių lietuvai, oi reik man irgi šią vasarą teko vieną įrišt su pačios užsakovės siuvinėtu arkliu, bet nespėjau nufotkint.
o mano darbai rods pagal sezonus jau susigulėjo - žiemą prancūziški-"parodiniai" darbai, pavasarį parodas apšokinėt, vasarą paprasti užsakymai, rudenį - tekstai . tai va taip ir varau. laukiu žiemos, škias..

kur kiti?
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 21, 2014 11:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas triragi,
smagu vėl rasti grįžusius senbuvius. Gal iki žiemos ir visa kompanija susirinks.
Siuvinėjimai išties gėris Tik kaip sakai- vasarą paprasti darbai. Nelieka laiko siuvinėjimams, o ir būsimi knygų savininkai nežada tiek pamokėt, kad siuvinėt būtų verta. Dabar nusimato vienas siuvinėtas viršelis. Ant lino baltais siūlais- monochromija. Nežinau kada iki jo prisikasiu, nes dar dėžių maratonas nesibaigia

Dėkui už gerą žodį knygoms
ir aš laukiu žiemos, vien jau dėl tavųjų parodinių darbų verta laukt.

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 20, 2014 14:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vėl atpėdinu su knyga, idant snūduriuojanti (ką ten, jau žiemos miegu įmigusi) tema pagyvėtų.
Ir šįkart siuvinėjimas. Įrišimo prasme nieko stebuklingo, long stitch ir tiek. Tik prie siuvinio ilgokai pasėdėta

Savaitgalį pradėsiu siuvinuką dar vienai knygai. Pagaliau atėjo laikas anksčiau minėtam monochrominiam siuvinėjimui.

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 15, 2014 19:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sarma, nuostabus siuvinys, gražu žiūrėti.
biski pakrutinu temą, paskui toliau lai miega
knygutė pėdų masažuotojai

Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 17, 2014 13:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkui triragi
aha, tema miega kaip reikalas, gaila šiek tiek, kad taip yra. Sakykim, kad toks laikas dabar, gal pavasariop atgis. Aš periodiškai vis užeinu paskaitinėti kai kurių dalykų apie įrišimus.
Naujoji tavo knyga kaip ir visos- puiki. Labai puiki. Man taip gražu tie minkši viršeliai
Oda čia ne dviguba, tiesiog tokia stora/standi?
Aš turiu tikrai storos, bet ji kažkokia minkšta, pabandžiau vienai knygutei- lepšis gavosi. Kaip suprantu ta oda baldams skirta, iš Amerikės atkeliavo kai "Kavos knygą" dariau. Taip ir sakė- nukniaukta iš baldų gamintojų

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 17, 2014 19:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

taip, standumas nuo storio nepriklauso, gali būt plona bet kieta kaip skarda, o gali būt stora bet minkšta/lanksti kaip audinys. kai šitie "minkštieji" be kartono įrišimai padaromi iš tos skystos odos, tada atrodo labai nekaip, nėra knygos formos, na skuduras gaunas. šita yra (be jokio pamušalo) labai standi ir pakankamai stora, praktiškai aptraukimui ji nė netinka, nes ploninti daug reiktų, o nuploninus ji kone plyšta, lūžinėja lyg perdžiūvus. bet va tokiems įrišimams labai tinka. tai taip sakant įrišimą parenku pagal turimą odą.
beje, ar iškart matos šitam dekore pėdos? čia knygelė pėdų masažuotojai
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 18, 2014 11:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
ar iškart matos šitam dekore pėdos?

Matosi, kaipgi. Net pirštelius suskaičiavau paskaičiusi kam knyga skirta. Labai originalus sprendimas.

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 02, 2015 11:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Su naujais, kolegės
Pradedam metus darbingai

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 07, 2015 22:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

su įsibėgėjusiais.
darbai verda matau
ir man prasideda karštų įrankių metas, knygų mugė artėja. tik va odos trūksta, o šian sunervino pamačiau, kad dingo iš prekių lentynos mano numylėti klijai, tie katrie netaip seniai atsirado, buvo šimtą kartų geresni už lipalą ir pigesni, ir op, staiga dingo. ryt reiks eit į medžioklę aiškintis. sarma, neteko susidurt su tokia problema, nenaudoji jų? IMA PVA, kažkada minėjau.. gamintojai lyg ir tebėr, bet tik didelėm tarom
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 08, 2015 14:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šitų naujųjų klijų labai ieškojau, bet mūsų Senukuose neradau. Buvau aptikusi senukų internetinėje, didelėm tarom, bet tuomet nepirkau, nes dar paprasto PVA puskibiris buvo neišnaudotas. Dabar reikėtų atsargas papildyt, būtų gerai tie naujieji, tad bandysiu vėl internetinę panaršyt.
O jei susitikom temoj, tai dar pasirodysiu su naujausia knyga- storule- 150 lapų Dar 8 metai nepraėjo, dar vis mokausi tad labai reikalingos mokytojos pastabos. Triragi, jei kada rasi minutėlę laisvo laiko, prašau- brūkštelk kritinių pastabų apie šį tvarinį. Nes dirbu, dirbu, bet kai niekas kritikos neužmeta, lengvai galiu užsiliūliuot.

Žirgas ir pasaga siuvinėti

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 08, 2015 15:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:
Šitų naujųjų klijų labai ieškojau, bet mūsų Senukuose neradau. Buvau aptikusi senukų internetinėje, didelėm tarom, bet tuomet nepirkau, nes dar paprasto PVA puskibiris buvo neišnaudotas. Dabar reikėtų atsargas papildyt, būtų gerai tie naujieji, tad bandysiu vėl internetinę panaršyt.
O jei susitikom temoj, tai dar pasirodysiu su naujausia knyga- storule- 150 lapų Dar 8 metai nepraėjo, dar vis mokausi tad labai reikalingos mokytojos pastabos. Triragi, jei kada rasi minutėlę laisvo laiko, prašau- brūkštelk kritinių pastabų apie šį tvarinį.

nu lyg ir viskas tvarkoj, nėra ką kritikuot, juk knygrišystės požiūriu čia nieko naujo lyg ir neišbandei? na piešiniui gal ir trūksta išraiškos, bet taigi čia arklys, jo plastiškas formas ir judesį perteikti nėra lengva..
audinius visus dubliuoji? jaučiu nemažai klijų tada išeina?
beje, internetiniam puslapy tie klijai tebėra, bet senuku puslapis visada su tikrove prasilenkia..
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 08, 2015 17:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
knygrišystės požiūriu čia nieko naujo lyg ir neišbandei?

Tikrai nieko naujo, čia toks paprastasis casing. Tik pati storiausia iš mano įrištų knygų. Užtat pastebėjau, kad kuo storesnė knyga, tuo su nugarėle lengviau dorotis, ir susiapvalina normaliai
O su arkliais... Apskritai ilgai neatėjo mintis kaip viršelį dekoruot. Knygos esmė- berniuko "gyvenimo knyga". Yra planų, kad joje bus visas gyvenimėlis aprašytas. pageidauta kone 300 lapų, tai sutramdžiau- ar tikrai jau tas gyvenimas toks ilgas ir turiningas žada būti... nusileido iki pusantro šimto. Gal užteks. Aha, nuklydau. Reikėjo, kad viršelis nebūtų visai vaikiškas, įsimušo galvon arklys. Kai rinkausi piešinukus ir grakštesnių variantų turėjau, bet pastebėjau, kad siuvinėjant kartais tas grakštumas dingsta- čia jau mat nuo siuvinėtojos rankos viskas pareina.

Knygoms audinius visada dubliuoju. Dėžėms- kaip kada, jei audinys plonas retokas- tada ir dėžėms. Klijų tikrai išeina kibirais

Dėl kažko naujo knygrišystės fronte planų aibės Dabar turiu sumąsčiusi vieną variantą "lietuviškumu dvelkiančios knygos" tik velnias- laiko nėra daug, tad ko gera vėl dėmesys bus viršeliui, o ne įrišimo subtilybėms.
Milimeter binding gundo, tiktų jis man vienai nedidelei poezijos knygutei perrišti. Bet kažkaip internete neaptinku šio įrišimo pamokėlių. Gal kokią nuorodą žinai?

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 08, 2015 18:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:

Tikrai nieko naujo, čia toks paprastasis casing. Tik pati storiausia iš mano įrištų knygų. Užtat pastebėjau, kad kuo storesnė knyga, tuo su nugarėle lengviau dorotis, ir susiapvalina normaliai

Milimeter binding gundo, tiktų jis man vienai nedidelei poezijos knygutei perrišti. Bet kažkaip internete neaptinku šio įrišimo pamokėlių. Gal kokią nuorodą žinai?

ir kuo storesnė, tuo tvirtesnės konstrukcijos reikia, pasijaučia rankose tas..
na man po 1500 psl mišiolo šitos atrodo visai normalios, nestoros.

milimetrinis buvo berods ten pat kur ir Bradel įrišimo pamoka, vienas variantas buvo su milimetriniu viršeliu. nors teoriškai ten nieko sudėtingo, tik praktiškai. eisiu paieškot tos nuorodos jei neužtruks..
Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 14, 2015 22:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

knygų mugė artėja

išbandžiau vieną naują siuvimo raštą (kairėje), žaibukas toks, labai man prie tų debesų tiko.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 3134

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.