Knygrišystė. Gaminame knygeles patys 3
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2011 Rugpjūtis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 16, 2015 17:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:
Nežinau dėl piešinio. Man atrodo, kad tai buvo pačios užsakovės piešinys- interpretacija mažojo princo tema. Taip spėju, nes ne nuoroda į konkretų piešinį duota, o tikras piešinukas, print screen. Dar net pagooglinau, sakau mažu rasiu tokį. nepavyko
Su įrišimu būsiu prašovus. Tik kad popierius storas, kietas, nutariau viengubus lapus įrišinėt. Taip nusibodo visokie long stitch. Vat tokia istorija

viengubi? tada trys valandos siuvimo dar visai normaliai. o neturi mažojo princo knygutės?? eisiu pažiūrėt..
antram kietviršį tai taip ir pamaniau, kad interpretacija (nėra kėdės ), bet pirmas pasirodė kaip originalo, nes lapė labai jau panaši. bet pasirodo irgi ne. šitą pasaką iliustravo tik pats jos autorius, kitų iliustracijų nėra. todėl ir nete nieko neradai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
aistullka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Gruodžio 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 06, 2015 13:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu cia kaip visada apmirusios temos, bet gal sulauksiu pagalbos

Darau pirmaji albuma, kuri noriu iristi japoniskuoju irisimu. Nu niekaip nesuprantu kaip nustatyti ta popieriaus krypti ir teisingai issipjaustyti albumui lapus?????

Turiu dideli 300 gr gramaturos lapa, planuoju vidinius lapus is jo pjaustyt...kuria kryptimi pagal mano foto tai reikia daryt?
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

2010 Gruodis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 06, 2015 14:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Reikia paimt tą didelį lapą ir bandyt lenkt pagal ilgąją kraštinę, o paskui pagal trumpąją. Viena kuria kryptim geriau lenkiasi- tai ir bus popieriaus kryptis. Tada pjaustom taip, kad albumo lapų popieriaus kryptis būtų iš viršaus į apačią, t. y. lapai vartytųsi pagal popieriaus kryptį.
aistullka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 06, 2015 14:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:
Reikia paimt tą didelį lapą ir bandyt lenkt pagal ilgąją kraštinę, o paskui pagal trumpąją. Viena kuria kryptim geriau lenkiasi- tai ir bus popieriaus kryptis. Tada pjaustom taip, kad albumo lapų popieriaus kryptis būtų iš viršaus į apačią, t. y. lapai vartytųsi pagal popieriaus kryptį.

Mano akimis lengviau vartosi lankstant trumpaja krastine...tai suprantu tada kad pjaustau lapus taip kaip ir uzdejau albumo virseli ant lapo, taip?

[ Tr. Gegužės 06, 2015 12:41 ]
Ir dar greitas klausimas - o kompensacijas nuotraukom kaip teisingiau daryt? issipjaustyt lapukus is tokio pat popieriaus kaip ir vidiniai lapai bus ir deti: lapas, kompensacija, lapas, kompensacija ir t.t.? tarpusavyje jie nesiklijuoja kaip suvokiu...isspaudziu vienodai skyles ir viskas...o jei dedasi dar kalkytes, kompensacijos vistiek dedasi dar?
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 06, 2015 15:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jei pagal trumpąją, tai skersinė kryptis. apsuk uždėtą lapą 90 laipsnių.
Kompensacijoms visokių variantų yra- atskiri lapukai, to paties lapo užlenkimas. Dargi galima dėt kartono intarpus kas kelis lapus. Tuos intarpus aptraukiam audiniu ar tuo pačiu popierium. Bandžiau pastarąjį variantą ir man labai patiko.
Kalkė kompensacijos neatstos, kiek gi ten jos storio.
Klijuojasi lapai taip- spaustuve suspaudžiame visą bloką ir nugarėlę gausiai klijais sutepam. Kalkės lapus dar papildomai keliais lašais paklijuoju, kad neskraidytų.

aistullka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 06, 2015 16:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:
Jei pagal trumpąją, tai skersinė kryptis. apsuk uždėtą lapą 90 laipsnių.
Kompensacijoms visokių variantų yra- atskiri lapukai, to paties lapo užlenkimas. Dargi galima dėt kartono intarpus kas kelis lapus. Tuos intarpus aptraukiam audiniu ar tuo pačiu popierium. Bandžiau pastarąjį variantą ir man labai patiko.
Kalkė kompensacijos neatstos, kiek gi ten jos storio.
Klijuojasi lapai taip- spaustuve suspaudžiame visą bloką ir nugarėlę gausiai klijais sutepam. Kalkės lapus dar papildomai keliais lašais paklijuoju, kad neskraidytų.

kadangi cia bus pirmasis mano toks albumas, tai atvira nugarele darysiu...dar nezinau kaip reik atitaikyt nugareles stori...cia veliau bandysiu

[ Tr. Gegužės 06, 2015 14:29 ]
Ech :( pirmus du lapus vadinasi issipjoviau neteisingos krypties :(
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 06, 2015 17:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jei atvira nugarėle tuomet pačius lapus tarpusavy reikia paklijuot.
Temai paspalvint- naujausias labai paprastas darbelis- "lapiukai".

aistullka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 06, 2015 19:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Hmmm...tai tada paklijuot galima dvipuse lipnia juosta visus ar geriau kokie piestukiniai klijai?

Kaip darant albumus (kaip paskutinis tavasis Sarma), nustatyti kokio storio nugarele issipjaut?
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 07, 2015 13:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lipnių juostų aš vengiu, naudoju PVA.
Viršelio nugarėlės plotis lygus albumo bloko nugarėlės storiui.

aistullka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 07, 2015 14:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:
Lipnių juostų aš vengiu, naudoju PVA.
Viršelio nugarėlės plotis lygus albumo bloko nugarėlės storiui.

Na, as ta suprantu tai darant albuma su nugarele, pirma pasidarai albumo bloka ir tik tada pagal ji kietvirsius, taip?
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 11, 2015 11:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip
aistullka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 19, 2015 14:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, griztu vel su klausimais ir pastebejimais darant albuma....

Mano albumas be nugareles, irisimas turetu buti triju skyliu (bent pradzioj taip nutariau), taciau surisus paprastuoju risimu, man labai netvirtai viskas atrodo...tabaluojasi tiek virselis, tiek lapai (na, gal del to kad ju tarpusavyje dar nesuklijavau). Pagal kokia schemute galeciau suristi kaip sioje foto antras nuo apacios albumas (ten kaip matau irgi tik 3 skyles...) HELP.

Ir klausimas: albumo vidinius lapus dariau is 300 gr gramaturos lapu. tai sakyciau sunkokai vartosi jie. ar cia normalu? nes mastau gal jei buciau pjausciusi kita kryptimi gal lengviau vartytusi?
Atgal į viršų
aistullka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 22, 2015 09:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

atsakymo nesulaukiau bet suradau pati kaip surist atrodo super
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 25, 2015 11:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Per tuos darbus nebėra kada užeit į tema...
Betgi atsakymas rastas ir tai smagu.
3 skylių ne visada užtenka, jei albumas mažas tada taip, o didesniams ir 5 skylės nemaišo. Nugarėlės kraštą visada derėtų klijais sutepti.
Dėl vartymosi. 300 g jei dar lapai maženi išties verčiasi sunkokai. Bet yra išeitis. Toje vietoje kur lapas versis/lenksis reikia padaryt kelis rėželius kokiu įrankiu. Tinka ir to paties lankstytuvo smaigalys. Svarbu neįpjaut popieriaus, o tik rėželis padaryt. Iš vienos ir kitos pusės bent po pora. Lenksis tuomet lengviau.

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 02, 2015 20:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sudrumsiu olimpinę temos rimtį
Siuvinėjimas albumo viršelyje. Šįkart tikrai džiaugiuosi, kad pavyko išsiuvinėt dailiai, gal kad siūlai šilkiniai. Ir seni, jau apie 60 metų jiems turi būti. Bet kokybė super.
Priešlapiams marmurinis popierius. Jaukinuosi jį po truputį, mokausi su juo dirbti. Smagu

o čia dar vienas darbas su marmuruotu popieriumi. Linkėjimų knyga. Marmuruotas popierius priešlapiuose ir kietviršio intarsijoje.

aistullka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 03, 2015 08:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu atnešu ir aš savo darbuką, kad nebūtų iš manęs tik klausimai...rodausi, kad klausinėdama ir pasidarbuoju

albumas, kuriam ilgai ieškojau įrišimo būdo

[ Tr. Birželio 03, 2015 06:34 ]
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 04, 2015 09:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dailiai įrišta ir viršelio audinys labai gražus. Čia linas? Tik norėtųsi nuo viršelio nuimt dalį aksesuarų kaspinukų kiek per daug. Čia toks draugiškas pastebėjimas, tikiuosi neįžeidžiau.
Laukiam naujų darbų. Apskritai, kur dingo ankstesnis temos bruzdesys? Tikriausia visos dirba išsijuosusios ir nėr kada plepėt.
Pradedu plušėti prie 5 paprastų knygučių, bus long stitch įrišimas ir tema "Angelai". Parodysiu kai bus baigta.

aistullka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 04, 2015 13:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma, tikrai neisizedziau, zerkit kritika ir patarimus drasiai
Siaip kaspinas prie uzraso buvo naudojamas tik defekto paslepimui kitaip nesumasciau kaip uzslepti tai, kas negraziai styro...

Sis irisimas man grazus, tik kaip jau sakiau kliuna tas sunkokas lapu vartymasis...jusu visi albumai sunkiai vartosi?
Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 12, 2015 22:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nors gerokai pavėluotai, tik šio bei to ieškodama užėjau.
visai gražiai pavyko surišti, aistulka. tačiau ateičiai dėl laisvumo, jei skylės didokos, o virvė nestora tai ir tabaluoja viskas, virvės turi pilnai užpildyt skylę. taip pat ir įtempimas turi reikšmės. na ir žinoma suklijavimas bei skylių skaičius. dėl vartymosi, deja jau nieko nepadarysi. išeitis tik tie įrėžimai (bet dabar jau nepatogu juos daryti), arba plonesnį popierių naudot (aukso vidurį čia dažnai tenka ieškoti). galima ir dar storesnį, bet tada kiekvienam lapui atskirai daroma medžiaginė... kaip ten jį.. lankstė, va.
taip pat laisviau vartosi, kai siuvimas yra ne šoninis , kaip albumuose ar japoniškam įrišime, o siūnant lankais, per lenkimo liniją, kaip daro sarma long stitch albumuose.
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 12, 2015 23:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, kolegės
išgirdau kažkokį krebždesį temoje
o kadangi triragio žinutėje buvo paminėtas long stitch įrišimas, keliu šviežiausią albumą į dienos šviesą.
Siuvinėjimas. Reikėjo, kad piešinukas kuo daugiau primintų vaikiška ranka pieštą tai ir siuvinėjau tokiais grubokais daigstymo dygsniais.

ir anksčiau daryti bei žadėti angelai, taipogi long stitch. Pora iš angelų kolekcijos

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Liepos 13, 2015 00:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mačiau fb, ir kilo klausimas ką ten slepia ta keista juostelė gandro knygoje? tie su marmuru labai gražūs.
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Liepos 13, 2015 00:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Keistoji juostelė slepia pilko audinio užlenkimą Reikėjo kitaip, apsižioplinau ir teko suktis iš situacijos.
Dėkui už gerą žodį marmuruotiesiems. Jetus kaip smagu su tuo popieriumi dirbt, bet dedu tik didesnės vertės knygoms. Oranžinė beje į Turkiją nukeliavo

Siuvinėtų viršelių pažiūrėt http://cathydurso.net/custom-work/

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Liepos 13, 2015 00:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:
Keistoji juostelė slepia pilko audinio užlenkimą Reikėjo kitaip, apsižioplinau ir teko suktis iš situacijos.
Dėkui už gerą žodį marmuruotiesiems. Jetus kaip smagu su tuo popieriumi dirbt, bet dedu tik didesnės vertės knygoms. Oranžinė beje į Turkiją nukeliavo

Siuvinėtų viršelių pažiūrėt http://cathydurso.net/custom-work/

aš irgi tik vertingesnėms dedu.
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 06, 2015 14:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pajudinu temą ir vėl skuodžiu prie darbų
Albumas odiniu viršeliu.

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 06, 2015 20:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

graži knyga. stebiu dabar ar tema pajudės
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 3334

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.