Siuvinėjimas biseriu (I)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Siuvinėjimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
ZyMi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2013 Balandis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Liepos 24, 2013 23:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Merginos, kobra pavojuje...
Pasakykit jus man, kur man ebay Toho uzsisakyti? Nieko as ten nerandu, gal ne taip ieskau . O gal kitos vietos yra? Neradau, kur buvom apie tai kalbeje...
Cia gi insulta gausiu vien tik ziuredama, man butinai reikia kazka pagamint!!!
Labai dekoju!!!

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vitalyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Birželio 2009
Pagyrimų: 2

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2012 Vasaris (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 2) 2012 metai (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Liepos 24, 2013 23:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ruta,--gali parodyti ant ko siuvineji? Itariu kazka negero….
Geriausiai siuvineti ant Lacy Stiff Stuff, bet galima ir ant plono filco.
Pradedant labai svarbu "neapsvilti", kad nepraeitu noras siuvineti, kad pasitikejimas savim nedingtu Parodysi?

Zydrune, palauk dar 1-2dienas, truputis toho keliauja i Anglija, paziuresi ir nuspresi kokiu dar reikia.
Cia ebay nuoroda, kuria as naudojuos.

http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2050601.m570.l1313.TR5.TRC2.A0.Xtoho+beads&_nkw=toho+beads&_sacat=0&_from=R40

Parduotuvej toho kainuoja 3$ uz 7gr. Buna nuolaidu, kartais gaunu po 1,5-1,66 $ (7gr).
Jei matysi, kad tubele kainuoja 1$, griebk nemastant O jei 1,5$ tai pagalvok 1min ir griebk !

Daznai artbeads.com turi nuolaidu. Patikrink ar jie siuncia i UK.
FMG brangiai uz siuntima lupa, neverta ju prasyti.
Dar gali pabandyti ieskoti per google.com. Arba amazon.com
Tiesiog ivesk "toho beads" .
Cilindriniai toho yra beveik idealiai lygus, apvalus kartais truputi skiriasi.
Patys lygiausi "delica".
Lauksim nauju Tavo darbuku!

Dekolina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Kovo 2009
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2011 Gruodis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Liepos 24, 2013 23:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žydrūne, nereikia taip toli ieškoti. Pažiūrėk čia, vietinė UK internetinė parduotuvė. Viskas vyksta paprasčiau ir greičiau gausi. Pasirinkimas gal nėra per didelis, bet kažkiek rasti galima. Kainos taip pat proto ribose.
Ne kartą iš čia siunčiausi prekytes, kokybė gera, ypač geros buvo adatos siuvinėjimui...

http://www.beadsdirect.co.uk/seed-beads/

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

2013 Kovas (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 25, 2013 10:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu seses biseroholikes tai smagu tuoj kraustysimes:)

Paradis man irgi idomu pasidare ant ko cia taip bandai siuvineti
Lady Stiff geras reikalas, bet brangi gyvate... ir mazai jo duoda, tai as kazkaip verciuosi su filcu, jo ir pasirinkimas nemazas spalvu ir siuvineti patogu pirmam blynui manau net ant storesnio gali pasimokysi kaip nepertempti

ZyMi o tu tai kaip suprantu irgi persikraustei su visu lizdu? uztat taip mazai taves begirdim, a?

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Eglentina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006

2013 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 25, 2013 11:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkui visoms už pagyras na aš prie muzikos visai nesirišu, kartais tik pakniaukiu kai nuotaika gera o gitaros schemą turėjau tai pagal ją ir dariau tai ir gavosi nebloga
Femme
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Gruodžio 2008

2013 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 25, 2013 13:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Merginos, o jūs nebandėte siuvinėdamos biseriu medžiagos įsidėti į siuvinėjimo rėmelį? Esu mačiusi, kad ir taip daroma. Gal taip būtų patogiau siuvinėti?

Mano blogas
Atgal į viršų
Dekolina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 25, 2013 13:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Femme, ne, tikrai ne patogiau, kadangi negalėsi prieiti prie akmens, ar kito apsiuvinėjamo objekto. Reikia biseriukus pirštuku priglausti, prilaikyti - būtų sudėtinga...

Rodausi dar kelias sagytes... kažkaip pas mane pradėjo serijom eiti - tai krūva rožančių, tai krūva sagių. Nieko, darysim pakeitimus, eilėje gintarinė apyrankė laukia

Ir va, vakarais anūkėliui megztinuką -paltuką numezgiau

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 25, 2013 14:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dekolina, man labai grazu kaip padarei sages su kabanciais perliukais. Manau, kad sios sages tures didele paklausa. JAV sagiu nelabai nesioja, bet grandinele suverti nesunku, tada ir musiskem moteriskem labai tiktu/patiktu.
Siuvinejau dideli kolje… jau krastelius apsiuvinejau, bet jis man eme visai nepatinkti. Liko 1val uzbaigti, o as nebenoriu jo daugiau nei akyse matyti!
Tikrai, dar taip nebuvo. Dirbau 3d., bet numeciau i sona ir pagaminau gintaro apyranke
Kuo arciau muge, tuo leciau dirbu Namie daug suniuku-- 8 stukykes! 2 is ju atvezti pasaugoti savaitei laiko. Audrius LT, tai viena kaip bite sukinejuos…daug darbo, kurio nesimato!
Ringaile, ta medz. vad. "Lacy Stiff Stuff". Taip, brangoka, bet vaizdelis geras siuvinejant gaunasi, artbeads.com duoda jo nemazai, man apsimoka.
O atsimenat, pradzioj mes siuvinejom ant Aidos? Aida -14 berods. Standziau nei filcas, tik brizga velnias, reikia krastus atsiuleti. Aida jau pamirsau, atradus LSS.
Femme, remeliai netinka, nebent labai dideli daikta siuvinetum. Gal kokia staltiese… O papuosalai mazi, Dekolina teisingai sako

P.S. Dekolina, Tu graziai mezgi! O kas maloniau, megzti ar biseriauti?
Atsimenu as taip isijausdavau i mezgima… tai virusas!

Femme
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Gruodžio 2008

2013 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 25, 2013 15:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dekolina, dailio sagės, jau mačiau FB Ir megztukas toks stilingas, jaukus

o dėl rėmelių - jūs geriau žinote. Pati nedaug dar bandžiau siuvinėti biseriu (apsiuvinėti kabošonus), mačiau Vitalytės klasėse, kad tai daroma be rėmelio, taip ir dariau. Ir nustebau kažkada rankdarbių priemonių parduotuvėje pamačiusi, kaip viena ten dirbanti moteris siuvinėja biseriu įsidėjusi darbą į rėmelį. Pagalvojau, kad gal taip patogiau

Mano blogas
Atgal į viršų
Dekolina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 25, 2013 15:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

LSS geriausiai apsimoka pirkti FMG. Va, kainytės palyginimui:

artbeads.com lapelio dydis 5,5 x8,5 (inčai) kaina 2,39USD(čia perkant visą 6 vnt pakuotę,visos pakuotės kaina 14,39USD, nes lapeliai po vieną dar brangesni).

FMG lapelio dydis 11x8,5 (inčai, gaunasi dydis, kaip du lapeliai iš artbeads),o kaina vnt. 3,13 USD. Be to, didesni lapeliai daug patogiau, jau ne vien tik apyrankėms, bet ir kolje laisvai išsitenka.

Vitalyte, tas kabančias sages kai kurias dariau 2 in 1- (Sagė-pakabukas).Aš vėriau 4mm dydžio perliukų juostelę tam pakabukui, bet aišku, galima pafantazuoti ir priderinti įvairius variantus.

Prioriteto neduodu nei vieniems rankdarbiams, tiesiog smagu pakeisti veiklą kartas nuo karto. Labai mėgstu ir megzti ,ir nerti, bet čia tik savo reikmėms, nors buvo laikas, kai megzdavau žmonėms. Na,o biseriukai... karoliukai... aš iš to galima sakyti duoną valgau

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Spalio 2010

2013 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 25, 2013 20:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutes
Kaip visuomet, pilna grozybiu Dekolinos fotoreportazas ir Atikutes gitara taip pat
Va, mano bedos...... ryte pafotkinau savo darbelio pradzia ir sakiau ....et....ardysiu .....bet paskui pasiziurejau i reikala filosofiskai ----juk cia mano pirmas bandymas tai saku, gal nebutina, kad jis butu idealus ....dabar siuvu ir mokausi
Va cia tas vaizdelis is ryto

O cia jau kai prisedau vakarop ir padirbejau.... truputi nerysku.... na, bet suprantama

Turbut butu buve kokybiskiau, jei buciau siuviejusi ant kazko storesnio ir kietesnio -- ant to filciuko ar ko ten
Atgal į viršų
vitalyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Liepos 26, 2013 02:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ruta, busi gera siuvinetoja, pamatysi! Pagirtinas pirmasis darbelis!
O kokybe labai priklauso ne tik nuo ranku miklumo, igudziu, bet ir nuo medziagu, kurias naudoji.
Pagrindo medziaga nesijungia, ji t.b. vientisa.
Pabandyk nusipirkti LSS
Ta medziaga galima spalvinti tekstiliniais flamasteriais pagal biserio/akmenu spalva. Prie LSS klijuoti akmenys (su E-6000 klijais) prilimpa taip, kad labai sunku nuplesti! Pabandyk, pajausi didziuli skirtuma ir siuvineti bus tikras malonumas
Dekolina sako, kad FMG jau turi LSS. Reiks paziureti
Tik is ten apsimoka kazka daugiau pirkti.
Artbeads neskaiciuooja siuntimo islaidu, jei perku bent uz 10$. FMG is manes visada skaiciuoja 5$. Nedaug, bet perkant kazka uz 10$ iseina 15$.

Dekolina, FMG man rodo kita kaina: 11x81/2 inco =5,95$
paziurek (ir tik uz viena lapuka!)
http://www.firemountaingems.com/itemdetails/H201625BS

o artbeads uz mazesnius, bet 6vnt 5 1/2x8 1/2 inco (21X14 cm, kolje isena, dar kabacionams lieka) --14,39$
http://www.artbeads.com/lss-004.html

Jei nupirkti 6-ias pakuotes, kad vienos pakuotes kaina bus 11,79$
Tai vienas lapas 2$, persiuntimas veltui…
Manau, artbead geriau

Dekolina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Liepos 26, 2013 09:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vitalyte, mes iš FMG visada perkame už ketvirtą, mažiausią kainą. Tau ten vietoje ir siuntimas kitaip skaičiuojasi. Kadangi artbeads į LT nesiunčia, tai siunčiausi iš jų per Norvegiją, UK. Siuntimas tada kainuoja 16,95 USD, + siuntimas į Lietuvą
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Liepos 26, 2013 15:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dekolina, supratau, Tu perki 200vnt LSS lapu, tada moki 3,18$ uz vnt.
Man tokia investicija be nuosavos zaliavu parduotuves butu nereali

Turbut paliksim sia tema uzrakinimui, matau merginos jau bega i Zydrunes naujai atidarytaja
Visi zinote Martyna Levicki, tiesa? Buvau maloniai nustebinta, kai pazistama amerikone susizavejus pasakojo apie ji. Pasaulis ima pazinti Lietuva per musu gabiuosius, izymius zmones.
Stai ka pasaulis ivertino kaip didziausia talenta
http://www.youtube.com/watch?v=E4NaisN9fMY

Manau visi zmones eina (kai kurie bega) tobulejimo keliu.
Sekmes Jums! Daug graziu, idomiu dalyku laukia musu

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Siuvinėjimas Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 5050

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.