Ruošiamės naujai Auksarankių Akademijai!
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 2) 3 vieta (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Sausio 05, 2013 15:53    Rašyti temą: Ruošiamės naujai Auksarankių Akademijai! Atsakyti su citata

Na štai, baigėsi šventės, turime daugiau laiko ir jėgų išmokti ko nors naujo Laikas pradėti 11-ą Auksarankių Akademiją! Per sausį pasiruošime, vasario pradžioje pasirinksime po dėstytoją, susipirksime žaliavas ir vasario pabaigoje kibsime į mokslus

Norėčiau, kad parašytumėte kokios technikos norite išmokti ir prie kiekvieno prašymo pasiūlytumėte po vieną ar keletą tą sritį išmanančių auksarankių, kurios galėtų būti dėstytojomis/ais

Tai dar nereiškia, kad visų čia pasiūlytų technikų ir bus mokoma, bet į Jūsų pageidavimus būtinai atsižvelgsime

Paskutinį kartą redagavo Perla, Št. Vasario 09, 2013 14:35. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rasa.B.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Kovo 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Št. Sausio 05, 2013 17:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Manau, kad atsirastų dar keletas jaunų mokinukių (tarp jų ir aš) kurios norėtų pramoktį papuošalų gaminimo. (Nors rankdarbiauju 3 metus, papuošalai - lyg ženklas "stop"). Galvoju, kad sugebėtų viską paaiškinti Stočkutė arba barskuole
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
raganiukas1
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2010

PranešimasParašytas: Št. Sausio 05, 2013 17:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba, mane domintų muilo gaminimas su šarmu. Nors ir peskaičiau ne kartą ankstesnę kiparisės akademijos klasę, bet vis dar yra daug neaiškumų. Dėstytojos kitos kaip kiparisė - tai nelabai žinau, gal kvaki galėtų būti dėstytoja. Tikiuosi, kad atsiras daugiau norinčių šios technikos išmokti ir žinos daugiau žmonių kurie užsiima muilo gaminimu.
Atgal į viršų
agneciuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Št. Sausio 05, 2013 17:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip aš ir būtinai noriu įsirašyti į mokines, mokintis galinti papuošalus. Ištikrųjų beagalinis noras yra viską išmokti, nerti, megzti, ir t.t. bet dabar mane domina papuošalų gamyba, iš karoliukų, ir kitokių priemonių. Dėstytoją pasiūlyti aš kolkas negaliu, nes pati jūsų forume esu naujoke. Oi kaip noriu papulti į šitą akademiją

P.S. Nors šiame forume yra ir pradžiamokslis su biseriu, bet kažkodėl labai daug paveiksliukų nematau, nei kokie įrankiai, nei karoliai, nu praktiškai nieko nematau, tik komentarus. Nežinau, gal pas mane kompiuteryje reikia kokios programos ar ko. Užtad ir noriu užsirašyti į papuošalų (biserio) gamybą.
Atgal į viršų
BStyles
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Sausio 05, 2013 17:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš norėčiau fotografijos! Pernai metais laukiau, bet nesulaukiau :(
Atgal į viršų
Linciaika
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Sausio 05, 2013 17:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As naujoke forume, ir rankdarbiuose savamoksle. Visko moku po truputi
klausimas, o kaip tie mokymai vyksta? Jai mes visos is skirtingu vietu. Jie virtualus ?

Mane ir domintu muilo gamyba su sarmu zingsnis po zingsnio, nes jau tiek skaiciau temute, alia vistiek man kazkaip nedasyla

Ir dar domintu is papuosalu gamybos, apyrankiu gamyba, kai po apacia daromas tinklelis ir virsus karoliukais ispuosiamas, jos tokios tamprios gaunasi.
Atgal į viršų
Lukas1998
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Sausio 05, 2013 21:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas mane domina storų žgutų gamyba, nes aš labai noriu išmokti daryti storus žgutus, nes aš moku daryti tik plonus, paprastus žgutus
Atgal į viršų
Sauliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Sausio 05, 2013 23:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, aš nesu visiškai naujokė rankdarbiuose galima sakyti visko po truputį
moku. Labai norėčiau išmokti dekupažo manau, kad dėstytoja galėtų būti iš konsultacijų Lachesė.
Atgal į viršų
Guotė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Sausio 05, 2013 23:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mane domina fotografija, taip pat skirtingų technikų derinimas papuošalų ir aksesuarų gamyboje
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Št. Sausio 05, 2013 23:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos
as irgi noreciau ismokti daryti zgutus ir apsiuti akmenukus biseriu
kazkiek praktikos turiu papuosalu gamyboj, dekupaze, zaisliuku nerime, su mezgimu sunkiau.
dar butu idomu pastudijuoti darbelius is modelino, idomu spalvu maisimas, rastu isgavimas ir mazu gyveneliu ar kitu dalyku padarymas

del mokytoju nepasakysiu nes senai nesilankiau cia tai nelabai beisivaizduoju profes tuose dalykuose
Atgal į viršų
Topaza
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Sausio 05, 2013 23:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveiki Būtų smagu išmokti nerti storus žgutus ir šeip pagerinti įgudžius, kurių neperdaugiausia O dėl dėstitojo net nežinau, nes taip pat esu šiam portale naujokė
Atgal į viršų
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Spalio 2009

Medaliai: 2 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2012 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 06, 2013 00:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš domėčiausi keliomis technikomis: wire wrap, modelinas, papuošalų gamyba (čia daug labai auksarankių galėtų Sarma), žgutų vėrimas (vašeliu) (Rebeke), technikų derinimas papuošalų gamyboje (Aliete, Barshkuolė), riešinių mezgimas (Tomutia, pusis) , biserio viena technika (peyote, eglutė, zulu raštai Ramkos), paprastų dalykų siuvimas, sutažas (Zymi), siuvinėjimas biseriu (Vitalytė) . Labai laukiam visa bedruomenė
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kepasa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 06, 2013 11:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, as taip pogi noreciau sudalyvauti Auksarankiu Akademijoje. Noretusi labiau isigilinti i biserio verima o ta puikiausiai ismokytu Ramkos
Rasa_sta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 06, 2013 11:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai norėčiau išmokti įvairių muiliukų gamybos skaičiau kiparisės temą, bet vien iš paskaitymo lengviau netampa, norisi visko išmokti žingsnelis po žingsnelio Kiek žvalgiausi forume nemačiau kitų merginų tuo užsiimančių :( Galbūt atsirastų mergina sutiksianti pasidalinti savo žiniomis su kitomis auksarankėmis Be viso to norėtųsi išmokti wire wrap, žgutų nėrimo ar vėrimo (manau čia puikiai tiktų Gudė), įvairių technikų taikymo papuošalų gamyboje Šį kartą reikėtų bandyti ir man patekti į akademiją
Atgal į viršų
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 06, 2013 13:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, labai džiugu, kad vėl prasidės auksarankių akademija Gal galite pasakyti, kiek laiko užtrunka ši akademija? Labai norėčiau joje sudalyvauti ir pasimokyti naujų technikų, bet labai svarbu laikas O dėl technikų, tai norėčiau mokytis sutažo, nuo pačių pradmenų, nes dar nesu bandžiusi šios technikos. Dėl mokytojos net nežinau, kas galėtų. Manau, yra nemažai profių šioje srityje. Dar norėčiau tobulėti frivolite ir ankars technikoje. Gal atsirastų ir daugiau norinčių mokytis šia technika ir mokytoja, kuri padėtų mums tobulėti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Strixstree
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 06, 2013 14:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš labiausiai norėčiau studijuoti FOTOGRAFIJĄ, dar labai domintų juvelyrika, na koks mokslas apie brangiuosius akmenis, knygrišystė. Esu daug išbandžiusi rankdarbių šakų, bet gal šiai dienai labiausiai domintų fotografija.
Atgal į viršų
Julija*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 06, 2013 17:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Būtu labai idomu jei akademijoje būtu mokama ir apie biserio dirbiniu gaminima. Pvz: kolje, gėliu iš karoliuku verima ir pnš. Tai pat apie žgutu nėrima
I dėstytojas siūlau gude, wioleta, rema, ramkos

Atgal į viršų
akvililiuks
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 06, 2013 20:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai norėčiau fotografijos , anksčiau jos mokė anuka, bet dabar mokyti gali nebutinai jinai, manau gali ir kuri nors kita
Atgal į viršų
fruktozoide
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Vasario 2009
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2012 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 07, 2013 00:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Medių/gėlių(?) gamyba
    - Sungirls visi žinom kodėl
    - mdoona dar gražius daro, tik, bent kol kas, nelabai nelabai aktyviai reiškiasi forume ir nžn kaip su pedagogikos gyslele

Dar galvojau apie kitokias klases, bet prisižiūrėjus medelių, tai daugiau nieko kito nebenoriu

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Birželio 2009
Pagyrimų: 2

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2012 metai (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 2) 2012 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 07, 2013 03:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aufrite turetu mokyti sutaza! Ji geriausia sutazo meistre!
RingaileR
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

2013 Kovas (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 07, 2013 11:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi kaip puiku
Laukem laukem ir sulaukem

O jei rimtai, tai siulyciau seniau besilankiusias pamokas:

- Sutazas (Aufritte, ZyMi, Varune)
- Biserio verimas (Ramkos)

O is naujesniu - bet vel prie biserio verimo - FreeForm beading - tema manau butu baisiai idomi visiems, tik bijau, kad siulymu, kas galetu ja uzsiimti neturiu

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
jocvile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 07, 2013 14:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labukas Kokia gera naujiena :-ñ: . Labai laukiu naujos akademijos. Manau jei būtų galimybė mokyčiaus žingsnelis po žingsnelio muilo gamybos, nes perskaičiusi temą ir susipirkus priemones pritrūko drąsos.... Be Kiparisės kitos mokytojos ir nežinau, nebent yra iš baigusiųjų akademiją pažengusių. O šiaip manau čia dar nebuvo mozaikos klasės, kuri taip pat būtų įdomi manyčiau

http://img835.imageshack.us/img835/9536/jocvile.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/20/securedownloadpm.jpg/
http://img687.imageshack.us/img687/7955/41841499.jpg
Atgal į viršų
Rena
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Balandžio 2007

1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 07, 2013 15:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos

Prisidesiu ir as su savo pageidavimu, nors, kaip maciau, jei neviena apie tai rase... Labai noreciau FOTOGRAFIJOS kurso

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 07, 2013 15:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki Jungiuosi į būrį prie fotografijos
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Gegužės 2010

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 07, 2013 16:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš taip pat pritarčiau dėl muiliukų gamybos, pati labai norėčiau pabandyti

Draugaukime facebook'e!
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 16

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.