Ruošiamės naujai Auksarankių Akademijai!
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
christyn
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 07, 2013 16:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,
Aš čia dar visai naujokė, tačiau laaabai norėčiau sudalyvauti auksarankių akademijoje. Kaži, ar būtų galima lankyti kelias klases vienu metu?
Norėčiau sudalyvauti fotografijos, žgutų nėrimo, iresin (ar kaip ten rašosi) technikos subtilybių pamokose...

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Smilėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Gegužės 2010

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 07, 2013 18:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kiek atsimenu, oficialiai galima dalyvauti tik vienoje klasėje, bet patyliukais, neakivaizdžiai galima mokytis ko tik širdis geidžia

Draugaukime facebook'e!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
christyn
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 07, 2013 18:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Super, tuomet akivaizdžiai norėčiau mokytis žgutų technikos, o neakivaizdžiai dar keletose pamokose sudalyvausiu
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gret...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 07, 2013 21:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Norėčiau šiemet matyti vėlimo kursus kuriems mano manymu galėtu vadovauti Blansytė arba Liepa.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pinto
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 07, 2013 22:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O aš norėčiau labai knygryšystės pramokti, tai kaip mokytoja manau labai tiktų Sarma.

Taip pat būtų naudinga piešimo ar tapybos pamoka, tik nelabai žinau, ką siūlyti į mokytojus, ne taip ir seniai forume esu

Šaunu būtų pramokti ir medžiagines gėles daryti (moktyoja galėtų būti Dana2009)

Lukas1998
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 07, 2013 23:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atsiprašau kad vėl įsiterpiau o kada maždaug bus paskelbtos mokytojos? :P
Atgal į viršų
Savimyla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 08, 2013 12:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

retai čia apsilankau, bet jei galima tai norėčiau ir aš prisidėti prie noriunčių mokytis akademijoje:) norėčiau pasimokyti frivolite technikos. Jei atsiras mokytoja ir daugiau norinčių tikrai bandysiu prisijungti prie šios klasės
Atgal į viršų
RingaileR
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2013 Kovas (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 08, 2013 13:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vat paskaitau ir dar viena mintis kilo - ko nesimokeme tai piniku - minimakrame technikos, kuri dabar populiari papuosalu kurime

Atgal į viršų
Femme
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Gruodžio 2008

2013 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 08, 2013 14:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Būtų šaunu pasimokyti dizaino ir kompozicijos papuošalų kūrime, plačiau susipažinti su išraiškos priemonėmis, jų derinimu ir taikymu. Mokytoja turėtų būti profesionali menininkė, baigusi meno studijas.

Mano blogas
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 08, 2013 15:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Femme rašo:
Mokytoja turėtų būti profesionali menininkė, baigusi meno studijas.

Mergaitės, nepamirškit, kad šie mokslai yra nemokamai, todėl ir mokomės viena iš kitos. Profesionalioms menininkėms, baigusioms meno studijas už mokymus atitinkamai ir mokėti reikia
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Femme
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Gruodžio 2008

2013 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 08, 2013 15:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Viską suprantu, ir suvokiu, kad tai ne aukštoji mokykla. Tiesiog išsakiau savo lūkesčius. Manau, šiame forume yra ne viena profesionali menininkė, turinti subtilų stiliaus pojūtį, ir kuri nors iš jų galbūt norėtų pasidalinti su mumis savo žiniomis. O gal ir ne. Mes labai daug dėmesio esame įpratę skirti technikai, o estetikai, kompozicijai, originalumui, braižo atpažįstamumui - daug mažiau, nors tai lygiai taip pat svarbu. Gal tiesiog mano postas pasirodė per daug kategoriškas, bet to nesiekiau.

Mano blogas
Atgal į viršų
elektreniske
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 09, 2013 09:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas,as taip pat labai nudziugau ,kad bus nauja akademija.Esu naujoke ,bet labai noriu dalyvauti ir siulau taip pat dabar populiaria tema muiliuko ir vonios burbulu gamyba,tai siuolaikine mada ,labai puikios dovanos bet kam.
Dar mane labai domintu nors trumpas supratimas apie siaudiniu sodu gamyba nes sios temos tai jau visai niekur negalima rasti.As suprantu cia figuruoja daugiausia jaunimelis ,bet si tema jei ,kas atsirastu ja pamokyti ,tai NUOSTABU.

[ Tr. Sausio 09, 2013 06:26 ]
Tik dabar supratau ,kad cia reikia registruotis ,bet nesuprantu kaip ,todel jei to pakaks as noriu dalyvauti muiliuko gamyboje.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2010 Gruodis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 09, 2013 12:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

elektreniske rašo:
cia reikia registruotis ,bet nesuprantu kaip

Kol kas niekur registruotis nereikia, šioje temoje tik nuomones dėl akademijos išsakom. Motyvaciniams laiškams vėliau atsiras atskira tema.

E-Asta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 09, 2013 14:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, pasisakysiu ir aš . Labai labai norėčiau kabošonų apsiuvinėjimo biseriu klasės . O galimų dėstytojų yra nemažai: Sarma, Dekolina, Giagutė . Be abejo yra ir daugiau
rvakcentai
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 09, 2013 15:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,

esu naujokė čia, tad kas galėtų būti mokytojais nelabai galiu pasakyti.

Bet pati mielai susipažinčiau su fotografavimo gudrybėmis, nes kol kas savo rezultatais nesu patenkinta.

Mielai prisijungčiau ir prie modelino gerbėjų klasės.
Atgal į viršų
kuguaras
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 09, 2013 17:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Su malonumu prisijungčiau prie gėlių iš audinių darymo. Ne šiaip kokių šlept lept, o nuostabių, atkartojančių natūralius žiedus. Aišku, sunku rasti tam mokytoją, nebent savo paslaptimis pasidalinti norėtų Dana2009
Atgal į viršų
katyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Liepos 2010

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 09, 2013 18:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,

Man jau seniai patinka fotografuoti Ir norėčiau išmokti apie tai daugiau ir plačiau. Pavyzdžiui ką daryti kad nuotraukos nebūtų tokios išsiliejusios, bei fotografavimo gudrybių Manau į mokytojas galėtu eiti: Anuka, kuri dėstė VIII Auksarankių akademijoje.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

2013 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 09, 2013 19:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As tiek daug noriu ismokt, kad net nezinau ka issirinkt ir is bisterio noretusi pasimokyt vert idomesniu dalykeliu ir sutaza giliau patirinet ir .. ir.. daug nuostabiu dalyku o bus galima but keliose klasese?
Atgal į viršų
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Spalio 2009

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2012 Gruodis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 09, 2013 22:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ugnia, jau buvo atsakyta temoje, akivaizdžiai studijuojama tik vienoje klasėje; o jei auksarankė spėja ir gali mokosi neakivaizdžiai kitų dalykų taip manau.
Atgal į viršų
GabUua
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 09, 2013 23:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O aš labai norėčiau išmokt meškiukų siuvimo subtilybių. Manau į mokytojas kuo puikiausiai tiktų zapuke, zaahra. Taip pat mielai prisijungčiau ir prie Fotografijos klasės.
christyn
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 09, 2013 23:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pritariu RingaileR , minimakrame technika atlikti darbai tai kažkas tokio... mmm... tik vat kas galėtų pamokyt tai net nežinau..
Goddess
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2013 00:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,
jei būtų macrame kursas tai manau, kad ir mano vyras susigundytų sudalyvauti...
na o aš tai paslapčia žaviuosi Sospeso Transparente ir turiu viltį, kad vieną dieną atsiras mokytoja ir pas mus šiam grožiui
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ugnia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

2013 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2013 07:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na tada bus beda issirinkt as tikiu, kad bus nuostabios klases ka besimokintumem
Atgal į viršų
Kissa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2013 15:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš naujokė, bet labai norėčiau fotografijos pamokų. Mokytojų pasiulyti negaliu, nes dar nieko nepažistu.
Atgal į viršų
Paradis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Spalio 2010

2013 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2013 17:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, dar tiek daug dalykų norėtųsi išbandyti, išmokti..... tik kur paimti tiek to laiko
Su rankdarbiais krapštinėjuosi nuolatos - tai mano sielos poilsis. Šiuo gyvenimo momentu labai norėčiau paįvairinti savo veiklą vėrimu iš biserio arba dar vienas dalykas.... norėčiau išmokti kurti mozaikas
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 26

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.