Ruošiamės naujai Auksarankių Akademijai!
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
cannon
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2013 19:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos! Kažkaip pastaruoju metu vis jaučiau, kad vėl prasidės akademija, tai ir apmąstyti į kokią klasę norėčiau stoti turėjau laiko
Vat, o norėčiau tai kaip ir kitos merginos į fotografijos klasę, tačiau net nežinau kas galėtų būt dėstytoja, arba dekupažo , kurios dėstytoja, manau, visai galėtų būti Lachesė
Tai tiek, lauksiu sąrašų!

Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 17 Rugpjūčio 2009
Pagyrimų: 2

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2013 Vasaris (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2013 20:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Peppi puikiai tiktu buti fotografijos klases mokytoja
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
mmonciukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2013 21:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, merginos. Labai norėčiau lėlių darymo iš modelino klasės, taip pat labai smagu būtų pasimokyti fotografijos.
Atgal į viršų
vitalyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Birželio 2009

2012 Vasaris (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 2) 2012 metai (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 11, 2013 22:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Benderiute puikiai velia, ji galetu buti mokytoja taip pat!
DovexD
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Birželio 2009

PranešimasParašytas: Št. Sausio 12, 2013 19:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš tai labai norėčiau fotografijos ir pynimo akademijų
Kiek mačiau, norinčių fotografijos tikrai yra nemažai

Kepasa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 13, 2013 10:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip pogi neatsisakyciau pasimokyti fotografijos
Ramlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 13, 2013 12:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki. Aš asmeniškai irgi labai norėčiau fotografijos pamokų, skaičiau ankstesnių akademijų fotografijos pamokas, bet jeigu man kas nors neaišku, tai taip ir lieka neaišku, nes jau nėra pas ką paklausti. Ir visai kitaip, kai tu koja į koją eini su visa grupe, atlieki konkrečias užduotis. Praėjusiose akademijoje foto pamokas vedė Anuka, jeigu jinai sutiktu vėl, aš manau būtų labai puiku, Tai tikrai šauni dėstytoja. Aš už Anuką ir fotografijos pamokas

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
ashtina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 13, 2013 13:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos rankdarbiautojos! Esu visiška naujokė ir vos tik sužinojau, kad vyks mokymai nutariau prisijungti prie jūsų ( visuomet stebėdavau ir labai daug ko išmokau ieškodama atsakymu būtent auksarankių klube, nors ir nesiregistravau) taigi mielai imčiausi ir norėčiau, kad priimtų mokytis šių :
žguto nėrimo, sutažo ir fotografijos pamokų
Atgal į viršų
Aiza
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Gegužės 2007
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 13, 2013 19:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano pageidavimas fotografijos pamokoms Gaminti rankdarbius yra viena, o fotografija - tai jau kitas menas, kurį mielai norėčiau pažinti.

Jolitos drugeliai Fecebook'e
Atgal į viršų
keryda
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 14, 2013 11:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, mane domintu sutažas. Pati šiek tiek narplioju, bet norėtūsi daugiau išmokti. Mokytoja galėtu būti Aiva, jei ji dar mokina.
Dar domina fotografija, mokytojos nepasiūlysiu. Taip pat norėčiau išmokti ir susikurti savo logo, parašiuka.
Atsiprašau, kad nevisai lietuviškai rašau, klavieturoj ne visos lt raidės
Atgal į viršų
Klaipeda
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 14, 2013 19:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kaip ilgai laukiu naujos akademijos o labiausiai laukiu knygrišystės kursų Įdomu, kokie bus dar, manau, jei nebus šių, bus kiti man patinkantys Tačiau kol kas labiausiai patraukė knygrišystė Dar fotografija, jei tai galima išmokti su paprastesniu canon, veidrodinių ir profesionalių aparatų neturiu

Atgal į viršų
agnyyt
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 14, 2013 22:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki
Aš visai norėčiau muilo gaminimo subtilybių išmokti Taip pat patobulinti įgūdžius medelių iš biserio daryme
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą MSN Messenger
Vidmantas-vidas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 15, 2013 01:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras mielos moterys ir panelės :-). Labai norečiau išmokti gaminti, ivairius, natūralius rankų darbo muilus savo šeimai, sau ir artimiesiems :-).
Atgal į viršų
Jovita 9
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 15, 2013 10:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pritariu, elektreniske, niekas niekada nemokė darbelių iš šiaudų. O būtų labai įdomu pasimokyti, kaip daromi tie šiaudiniai sodai. Deja, tikriausiai neatrasime mokytojos...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 15, 2013 13:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena:). Apie šį nuostabų puslapį ir auksarankių akademiją :-34:man papasakojo draugė. Labai labai norėčiau išmokt sutažo. Forume aš naujokė, todėl nežinau, kas galėtų būti mokytoja.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Klaipeda
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 15, 2013 17:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Manau knygrišystei puiki mokytoja - Sarma, o dėl fotografijos dar nežinau, čia kažkaip neskaičiau fotografijos pamokų, reiks pradėti

Atgal į viršų
N3ringa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 16, 2013 18:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

laba labai noreciau prisijunkti prie mokslu,man tinka viskas nuo vilnos velimo iki papuosalu darymo
Atgal į viršų
Stočkutė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2012 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 16, 2013 20:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, laikas ir man pasisakyti.
Ateinančioje akademijoje norėčiau matyti šias klases:

1. Wire wrap. Ši technika (menas) itin patrauklus, suteikia daug galimybių, tačiau mažai mokančių, o ir vienai teisingai pradėti yra sunku. Į dėstytojas siūlau - naca.

2. Sutažas. Dar viena nuostabi technika, tačiau mokytojo visada reikia pradžiai, kad pamatytų klaidas ir patartų. Kalnai sutažo juostelių stovi pas mane, tik niekaip negaliu pradėti, nedrąsu Dėstytoja - Aiva.

3. Fotografija. Fotografuoti žmones, gamtą vienas juokas lyginant su papuošalų fotografavimu. Dėstytojos negaliu pasiūlyti:-z:

Blog'as: http://menukampelis.blogspot.com/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
ashtina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 17, 2013 17:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o aš norėčiau paklausti, kaip vyksta priėmimas mokytis, ar priima visas norinčias?
Atgal į viršų
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Spalio 2009

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2012 Gruodis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 17, 2013 21:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ashtina, dėl priėmimo įvairiai- kartais visas o kitos dėstytojos negali tiek daug priimti į klasę- bent kiek aš esu pastebėjusi. Mane praeitą akademiją pasiėmė iš neakivaizdinės klasės taip irgi būna
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
N3ringa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 18, 2013 18:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gutukas,o kaip galima papulti i neakivaisdine klase?
Atgal į viršų
RingaileR
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2013 Kovas (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 18, 2013 18:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

N3ringa - i neakyvaizdine papuoli be problemu ten priima visus norincius, seki normalia akademija o neakyvaizdineje pristatai savo namu darbus, jei dirbi kruopsciai gali patekti ir i normalia klase, taip pernai buvo ir man ir Gutukui

Atgal į viršų
vitalyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Birželio 2009

2012 Vasaris (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 2) 2012 metai (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 18, 2013 21:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nepykite, kad del didelio auksarankiu skaiciaus is karto nepriemiau Jusu Galvojau nesusitvarkysiu, bet nebuvo sunku, todel visas is neakivaizdines persikeliau i klase. Turejau visas talentingiausias merginas vienoje grupeje
Aciu, kad uoliai moketes, buvote mielos ir nuosirdzios.

ashtina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 18, 2013 22:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o kas ta neakivaizdine klase? tiesiog sarasa zmoniu kurie stebi ka daro kitos, daro ir pacios bet negali pasisakyti forume ar kaip?
Atgal į viršų
Lola
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Sausio 19, 2013 19:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena,

Prisiregistravau tik dabar, nes anksčiau forume buvau tik skaitytoja. Jeigu nepavyks papulti į norimą klasę, pabandysiu dalyvauti neakivaizdžiai

Labai norėčiau lankyti vėlimo klasę.

Mokytojas siūlyčiau Blansytę, kmalysko ar tiesiog kitą patirties turinčią vėlėją.

Dar būtų įdomios tapybos ant šilko arba tiesiog tapybos, siuvimo klasės.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 36

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.