Auksarankių Akademija XI
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Kepasa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 04, 2013 20:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As tikiuosi saziningo vertinimo
Emos Sferos
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 04, 2013 21:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jeigu būtų visoms 10, tai nebent nuoširdžiai visos tiek vertos man tikrai žavu, kiek visos šios akademijos klasių narės išmoko. Bet, bet kokiu atveju, tikiuosi sąžiningo įvertinimo, nes man pats balas nesvarbu, bet įdomu, kaip mano darbas būtų įvertintas, juk tam ir rašomi pažymiai.
varliuska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 04, 2013 21:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš pritariu prieš tai pasisakiusiai Emos Sferos ir tikiuosi sąžiningo dėstytojų vertinimo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Spingsule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 05, 2013 08:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš taip pat už sąžiningą vertinimą, tik dar paklausti norėjau, ar mes sužinosime tik bendrą galutinį pažymį ar žinosime ir atskirų vertinimų rezultatus? Šiaip, atskiri vertinimai būtų taip pat labai įdomūs, mat pvz, forumiečių vertinimuose tikiuosi mažiausiai objektyvumo (pasivaikščiojau po klases ir tikrai mačiau užuominų, kad bus balsuojama už savo klasę).

[ Sk. Gegužės 05, 2013 06:00 ]
...o jeigu kažkas nori nesąžiningų dešimtukų, tai gal tegul turi, matyt, žmonėms kažkoks nepilnavertiškumo jausmas, kažkokia negalia, neleidžianti pakelti kritikos...tik tolesnio tų žmonių dalyvavimo konkurse- neįsivaizduoju...kam tie konkursai, jeigu sveikatai kenkia
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)
3 vieta (Suma: 2) 2009 Lapkritis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 05, 2013 10:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Spingsule rašo:
tik dar paklausti norėjau, ar mes sužinosime tik bendrą galutinį pažymį ar žinosime ir atskirų vertinimų rezultatus?

ankstesnėse akademijose būdavo sužinomas tik bendras galutinis vertinimas , kuri sudaro 50% klasės mokytojo vertinimas, kuris vertina ne tik baigiamąjį darbą , bet ir visus kitus darytus mokinio darbus , dalyvavimą ir pan., 40% kitų mokytojų vertinimas, kurie vertiną paprastai tik baigiamąjį darbą ir 10% forumo dalyvių)
kaip matote vertinimai subalansuoti taip , kad liktų kuo mažesnė "liku" galimybė...
paprastai atskiri mokytojų vertinimai nebuvo skelbiami , būtinybės lyg ir nebuvo , nes patikėkite kiek esu akademijoje ir dalyvauju vertinimuose ( ir jie iki šiol vyko pakankamai sąžiningai) , išvestinis vertinimas atspindėdavo realią pateiktu darbų vertę ...
kaip bus šią akademija -nežinau...
bet jei yra noro , aš savo klasėje savų mokinių darbus galiu apibūdinti ne tik žodžiais , kaip tai padariau , bet ir pažymiais , bet ir iš žodinio apibūdinimo manau juos numanote

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
xkataniukasx
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2013 metai (Suma: 1) 2013 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 05, 2013 17:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šiaip balsavimo principas man atrodo gana logiškas. Tik va su tuo konkursu irgi toks pačiai klausimas iškilo: gal reiktų palikti balsavimą (čia apie ateitį kalbu) neutraliems žmonėms, užsiregistravusiems šiame forume? Nes tikrai neslėpsiu atidaviau balsus savo klasiokėms, nors buvo labai labai gražių darbelių kitose klasėse ir aš jais tikrai grožėjausi...
Ir kitas dalykas tegu asmeninės dėstytojos galia lieka tie patys 50proc galutinio balo, bet gal reiktų joms skirti vieną balą už kurso eigą,pareigingumą, tobulėjimą, kūrybiškumą, o kitą už baigiamąjį darbą ir tada išvesti savo vidurkį? Nes iš čia ir kilo tas šuršulas. Mūsų klasėje yra viena dalyvė, kurios darbeliai mane žavėjo visą kursą, tikrai gražūs ir vėrimas jai buvo naujiena, o vat galutinis darbelis man nelabai nelabai. Va čia ir pradėjau įsivaizduoti, ką dėstytojos vietoje daryčiau...
Šiaip pamąstymai mergaitės, visoms skiriu didelę pagarbą, mūsų klasė irgi tikisi sąžiningo vertinimo (ne tik už diplominį bet ir visų kursų eigą).

http://www.facebook.com/RebelsoulEk
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)
3 vieta (Suma: 2) 2009 Lapkritis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 05, 2013 19:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

xkataniukasx rašo:
Šiaip balsavimo principas man atrodo gana logiškas

jis tikrai logiškas ir paremtas ne tik šiame forume vykstančių akademijų patirtimi , o ir tikrame gyvenime vykstančių konkursų praktika...,
nežinau, ar esate savo darbus,projektus ir čia nebūtinai kalba eina apie menus,pateikia, pristatinėja kokiam konkursui ar komisijai , veiksmas vyksta juk labai panašiai , kaip visiems suprantama pavyzdį galiu pateikti , kad ir tokį : miestas parke nori pastatyti skulptūrą , paskelbiama tėma ir organizuojamas konkursas išrinkti tinkamiausiai skulptūrai , skulptoriai kimba į darbą ir pateikia skulptūrų projektus , susirenka komisija , kad įvertinti tuos darbus -ją sudaro kiti skulptoriai ir menininkai ir savivaldybės atsakingi darbuotojai jie ir įvertina , bei atrenka, kuri skulptūra daugiausia atitinka meninius ir funkcinius miesto poreikius , po to projektai pristatomi visuomenei , kad ta galėtu išsakyti savo nuomonę.
Ir bendras vertinimas būtent ir vyksta panašiom proporcijom 80-90 , o kartais 100% komisijos vertinimas , likusieji procentai visuomenės .
Dabar įsivaizduokite situacija , kad vienas komisijos narys pareiškia, visi projektai puikus, renku visus, tai kitiems komisijos nariams beliks "atvepinti žandikaulius"... ir spręsti tą problemą vieniems...
O dar pameginkite pagalvoti jei tik visuomenė spręstu "patinka" principu , tai parkuose galime sulaukti gan abejotinos vertės skulptūrų ...
xkataniukasx rašo:
gal reiktų palikti balsavimą (čia apie ateitį kalbu) neutraliems žmonėms, užsiregistravusiems šiame forume?

tai taip ir yra - VISI forumo dalyviai gali balsuoti konkurso lentoje.

na bet šios akademijos atveju turėsime dėl Vitalytės vykdytos "laik'u" agitacijos facebooke turėsime iškreiptą balsavimo situacija ...
ne vienoje akademijoje ne viena mokytoje nėra agitavusi balsuoti už savo klasę ! suprantate , kad tai nesąžininga konkurencija ...
xkataniukasx rašo:
Ir kitas dalykas tegu asmeninės dėstytojos galia lieka tie patys 50proc galutinio balo, bet gal reiktų joms skirti vieną balą už kurso eigą,pareigingumą, tobulėjimą, kūrybiškumą, o kitą už baigiamąjį darbą ir tada išvesti savo vidurkį?

manau , kad taip ir visos mokytojos išveda vidurkį balo savo mokiniui .
Parašiau išveda , bet vėl gi šioje akademijoje turime situacija , kad mokytoja tos pareigos neatliko ... , gal aš ir klystu dėl tos pareigos, gal jums visai ir tinka toks pasakymas - visos esate puikios , visom po 10 .
xkataniukasx rašo:
mūsų klasė irgi tikisi sąžiningo vertinimo

Jus jau gavote sąžininga mokytojos vertinimą - po 10 .

...gaila Jūsų klasės merginų , kurios tikėjosi konstruktyvesnių ir visų mokytojų , bei forumo dalyvių vertinimų...

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Guotė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 05, 2013 19:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

xkataniukasx rašo:
Nes tikrai neslėpsiu atidaviau balsus savo klasiokėms, nors buvo labai labai gražių darbelių kitose klasėse ir aš jais tikrai grožėjausi...

Esu šios akademijos dalyvė ir savo balus skyriau 4 skirtingoms klasėms.
Man iš tikro juokingai skamba, kai žmogus nuogastaujantis dėl kažkokios, pavadinkim, problemos, realiai prisideda prie jos atsiradimo. Ar nereiktų visų pirma pradėti žiūrėti nuo savęs?

Antras dalykas, šaukiat kokie pažymiai nereikalingi, kokie jie nesvarbūs, bet baiminatės dėl 10proc ne itin kažką nulemiančios dalies...

Aš iš viso nesuprantu iš kur šitas beprasmis širšalas ir nuotaikos gadinimas visoms klasėms? Galiu pritarti dėl galbūt esančios vertinimo sistemos netobulumo, ypač suprantant, kad tobulumui niekada nėra ribų, bet kelti tokį sąmišį ar bandyti daryti kažkokias tai reformas dėl savo asmeninių įsitikinimų jau vykstančios akademijos metu ties pačiais baigiamųjų vertinimais, mano galva, yra didelė nepagarba organizatoriams, kitiems dėstytojams ir dalyviams. Viskam yra savo vieta ir laikas. Galimas pataisas siūlykit prieš arba po akademijos, o ne šitaip...

Atsiprašau už išsakyta nepasitenkinimą, bet kartėlio laikyti savyje negalima
Atgal į viršų
Spingsule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 05, 2013 20:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Guotė rašo:

Galimas pataisas siūlykit prieš arba po akademijos, o ne šitaip...

Atsiprašau už išsakyta nepasitenkinimą, bet kartėlio laikyti savyje negalima

Na, gal kartais niekas net nesitiki, kad iškils tokios problemos, dėl to ir sprendžiamos jos jau tada, kai atsiranda...mano nuomone,- geriau iš karto, nei po to kažką keisti, aiškintis ir pan.

Aš iš tikrųjų, visada esu TIK UŽ sąžningus konkursus ir ne tame esmė,- lemia čia kažką tas pažimys, ar ne, tiesiog nemėgstu nesąžiningumo...
Aš pati dar nebalsavau. Tai va, dabar pačiai dilema- tarp sąžinės ir nepasitenkinimo nesąžiningaisias
Atgal į viršų
xkataniukasx
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 05, 2013 21:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na klasių vertinimas tai neturėtų būti kažkoks konkursas visų pirmą, nes jau kažkam sakiau sulyginti skirtingas technikas ir sumesti į vieną katilą, tam kad išrinkti geriausią klasę visiškai nėra tikslo ir net neįmanoma taip padaryti. Čia kaip sulyginti kas geriau šaldytuvas ar lygintuvas. Abiejų reikia ir abu gražūs, bet nesulyginami dalykai.
Aš puikiai suprantu, kad VISI balsuoja, bet daug balsų yra ir iš mokinių tarpo, kurios balsuos už savo klases, jau čia tokia žmogaus psichologija.
Kiekvienas manau turėtų žiūrėti savo klasės reikalų, kiekvienoje mokykloje yra griežtesnių dėstytojų ir švelnesnių, to nebepakeisi ir kiekvienas pasirenka kas jam labiau patinka.
Visų pirmiausia mokytojos pareiga yra išmokinti, perduoti žinias ir atiduoti viską ką gali savo mokiniams. Vertinimas tai jau čia sistemos primestos taisyklės. Puikiai suprantu kad kiekvienai mokytojai skauda rašyti blogą pažymį savo auklėtiniams. Tegu kiekvienas daro pagal savo sąžinę, tuo labiau, kad tai lemia 50proc galutinio įvertinimo. Kitos mokytojos gali tiesiog pasodinti tuos darbelius, kurie joms atrodo bus įvertinti neteisingai. Vėlgi čia kiekvienos sąžinės reikalas.
Tiesiog nereikia smerkti ir pavydėti, tuo labiau, kad smulkmena tie įvertinimai, nesuprantu ko viskas taip sureikšminta?
Mes dėl nieko nesibaiminam, čia tik jums taip atrodo, nes jūs realiai ir esat tie kurie kažkodėl pyksta baiminasi, niršta, šnypščia.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
RingaileR
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2013 Kovas (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 05, 2013 21:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Manau realiai turetume atiduoti savo balsus neziurint i klase, o vertinant tuos darbus kurie mums is tiesu prie sirdies. As savus issirinkau ir uz juos prabalsavau.

Atgal į viršų
Spingsule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 05, 2013 22:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

...apsisprendžiau- einu ir prabalsuosiu vien už savo klasiokes, nes labai jau nusibodo tos rožinės, pūkuotos, biseriuotos "paklodės", prirašytos visame forume (nors pirminiame balsavimo variante 1-2 darbus buvau nusižiūrėjusi iš biserio, deja...)
Atgal į viršų
apuokiukass
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 05, 2013 22:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nors nedalyvavau šioje akademijoje, bet nutylėti negaliu. Kažkoks absurdas laužyti taisykles ir ieškoti kabliukų pačioje akademijos pabaigoje. Sekiau visą akademiją nuo pat pradžių, lankiausi visose klasėse. Tikrai daug mokinių nuoširdžiai dirbo, sunku išrinkti net labiausiai patikusius darbus. Visi jie nuostabūs.
Bet kilęs sąmyšis tiesiog glumina. Juk kiekvienoje mokymo įstaigoje vyksta vertinimai. Taip pat kaip ir čia. Kas būtų jei mokyklose ir universitetuose visiems būtų rašomi tik aukščiausi balai? Koks tada tikslas iš viso rašyti tuos pažymius? Ar jie būtų ko verti? Ar tai skatintu tobulėjimui?
Puikiai suprantu, jog savo mokiniams norisi rašyti pačius geriausius balus, bet reikia vertinti objektyviai. Nesvarbu kiek tau tas žmogus patinka.
Bet jei darbas sakykim nėra išbaigtas ar padarytas su akivaizdžiai matomom klaidom. Kaip galima tada rašyti aukščiausią bala?

xkataniukasx
Tiesiog nereikia smerkti ir pavydėti, tuo labiau, kad smulkmena tie įvertinimai, nesuprantu ko viskas taip sureikšminta?
Mes dėl nieko nesibaiminam, čia tik jums taip atrodo, nes jūs realiai ir esat tie kurie kažkodėl pyksta baiminasi, niršta, šnypščia.

Pavydėti čia tikrai nėra ko. Tiesiog ar Jums pačioms nesinori žinoti kaip Jūsų darbus vertina kiti?
Atgal į viršų
xkataniukasx
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 05, 2013 22:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kur mes parašėm, kad nenorim? Ką jūs galvojate, kad mes su klasiokėm terorizavom mokytoją mums parašyti dešimtukus? Čia jos laisvas apsisprendimas, o kiekvieną apsisprendimą gerbiu, net ir tą kuris nesutampa su mano asmeniniu.
Atgal į viršų
Judi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 05, 2013 22:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

xkataniukasx nežinau, bet kažkodėl niršti ir šnypšti pagrinde tai Tu.
Darbas tavo man patiko ,bet tavo elgesys deja ne
Pagarbos reikėtu daugiau kitiems.
Atgal į viršų
xkataniukasx
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 06, 2013 00:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

TAIP JŪS VISOS ESATE TEISIOS. (TAŠKAS)
Atgal į viršų
N3ringa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 06, 2013 00:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Demesio, Demesio,--labai svarbu!
As esu auksarankes.lt biserio verimo mokytoja.
Siais metais mokiau lietuves merginas sio meno.
Rezultatai tiesiog stulbinantys! Mano klases merginos per 2 men! ismoko begale ivairiu verimo/siuvinejimo techniku. Visos mokines ivertinau tik paciais auksciausiais balais!
Bet… demokratijos LT deja, dar nera… Toks aukstas vertinimas nera priimtinas! As esu mokytoja, su atimta balsavimo teise.
Mano pazymiai sudarytu 50% pazymio, o dabar jie netures jokio reiksmes.
Balsuos uz mane kitos mokytojos ir forumo dalyviai.
Tai kerstas be jokios pagarbos uz mokyma veltui, uz geranoriskuma, uz meile savo mokiniams.
Labai prasau, kas esate prisijunges prie forumo auksarankes.lt
pabalsuokite uz mano mokines! Jos nuostabios, visos pacios puikiausios auksarankes!
Jusu balsai sudarys 30% ir galbut merginos bus isgelbetos! Sirdingai dekoju! http://www.auksarankes.lt/forumas/contest.php
cia viska ir pasako....

[ Sk. Gegužės 05, 2013 21:23 ]
GELBEKITE MERGINAS
Atgal į viršų
DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 06, 2013 00:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As gavau lygiai toki pat laiska facebooke nuo savo drauges. Oj prisijuokiau, kai skaiciau Net vyrui daviau perskaityti. Klause, ka jos ten daro ir nuo ko tas merginas gelbeti reikia. Jei butu jis psichiatras, pasiulytu savo pagalba "Nera demokratijos?.. Negaunat paciu geriausiu ivertinimu?.. Norite apie tai pasikalbeti?.."

N3ringa rašo:
Tai kerstas be jokios pagarbos uz mokyma veltui, uz geranoriskuma, uz meile savo mokiniams.

Sis laiskas- nepagarba kitu klasiu mokytojams ir mokiniams. Atrodo tik ju klase kazko mokesi, o kitos klases semkes griauze, o daugiau nieko ir neveike!

Atgal į viršų
burbuliuke7
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 06, 2013 07:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vienais metais aš irgi mokinausi biserio meno,bet yra vienas bet,ten irgi mokinukės mokėsi sąžiningai ir kruopsčiai,bet nebuvo tokių dalykų kaip vertinimas visoms po 10tuka.Kolegijoje taip pat žmonės pluša iš paskutiniūjų,paaukoja visas savo jėgas,bet ateinant vertinimams būdavo net taip,kad žmogus kuris savimi labai pasitikėjo,būvo greitai nuleistas ant žemės ir net pasiūlyta pamastyti apie tolimesnį mokimasį kolegijoje ,tie dešumtukai nieko verti jei tu net nežinai objektyvaus savo darbo įvertinimo.Aš asmeniškai kai mokinausi kolegijoje,visada džiaugiausi už 8 nes žinojau kad yra geresnių už mane,ir man yra kur tobulėti.Mane visada skatino siekti tikslo maži pažimiai,ir aš pasiekiau tikrai dauk daugiau už tuos kurie kolegijoje gavo po 10...Ir pasakysiu tiesa,aš būvau realiai sužavėta siutažo merginomis.
Taigi čia kiekvieno asmeninis reikalas,bet iš tokio dalyko išpūsti burbulą,sakyčiau nesamonė.

Atgal į viršų
Spingsule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 06, 2013 08:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

burbuliuke7 rašo:

tie dešumtukai nieko verti jei tu net nežinai objektyvaus savo darbo įvertinimo.

Va, mergina protingai kalba
Linkėjimai driežiukui

[ Pir. Gegužės 06, 2013 05:50 ]
DrAkOnIuKe rašo:
"Nera demokratijos?.. Negaunat paciu geriausiu ivertinimu?.. Norite apie tai pasikalbeti?.."

Atgal į viršų
keryda
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 06, 2013 09:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

N3ringa rašo:

Skirta biserio mokytojai

Tai reikejo maziau nesamoniu daryt ir balsuot pagal nusistovejusia tvarka, ko cia plysaut? Supygdet visas, net savo mokines, kam? Kuo biseris geresnis uz kitus? Man pvz. Atrodo, kad kaip tik be jokiu pykciu biserio klases merginos butu ir is kitu gavusios, o gal ir gaus, nemazus balus, o va tokie apstraktus dalykai kaip kuribiskumo lavinimas tikrai gali likti maziau ivertinti... Man is pradziu juokas eme is tokiu nesamoniu, kurias, tamsta, cia darot, bet dabar jau pikta. Siaubas kokiu zmoniu kerstingu yra. Jus pati del viso sito ir kalta, tad galit kaltint tik save.
O del agitaciju fb is vis virsune, atrodo, kad baisiniai didelis prizas bus, jei surinks daugiau balu... As del savo darbo nepergyvenu, bus 10 dziaugsiuos, bus 5,2,1 nesvarbu, dziaugsiuos vis tiek, nes ne cia akademijos esme.

Ir bukit maloni, neberasykit, nebeagituokit, nebepykdykit kitu. O jei netinka, tai daugiau i auksarankes ir neikit.
Atgal į viršų
Dalika
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Rugsėjis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 06, 2013 11:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš už sazininga vertinima. Labai daug graziu, originalių darbeliu ir siemet

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 33

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.