XI Auksarankių Akademijos dėstytojų sąrašas
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
nauja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 12, 2013 22:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakarelis,bandau dar karteli ikelti nuotraukas,tikiuosi pavyks

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rūta68
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 13, 2013 00:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

AUFFRITE - SUTAŽAS

Sveiki,

Mano vardas Rūta, man 44 metai. Įvairiais rankdarbiais užsiimu nuo vaikystės. Iš prigimties esu "krapštukė". Mėgstu megzti, nerti. Papuošalų kūryba susidomėjau prieš metus. Bandžiau kurti papuošalus iš odos, biserio. Mano mokytojas buvo visagalis internetas. Labai sužavėjo ir sutažas. Draugė "užvedė ant kelio", parodė pirmuosius žingsnius, bet norėčiau išmokti ir sužinoti apie sutažą kuo daugiau. Jei priimtumėt į savo klasę, pasižadu būti uoli mokinė . Pridedu kelias nuotraukas ir nuorodą į savo puslapėlį.

www.facebook.com/jewelrygoods

Draugaukime facebooke

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
jocvile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 13, 2013 13:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

BARSKUOLE – KŪRYBIŠKUMO LAVINIMAS
Laba diena . Esu Vilija. Man 50 m. Auksarankių akademijose esu nebe naujokė. Čia mokiausi sutažo, nėrimo šakute, lėlių gamybos, tapybos ant šilko, skysto stiklo subtilybių. Esu buvusi ir mokine ir neakyvaizdininke. Labai mėgstu mokytis naujų dalykų, bet tuo pačiu nerimstu, kad nerandu kažkokios vienos srities į kurią pasinerčiau visiškai. Mana ši akademija gali būti startas sujungti savo žinias, o gal net rasti savitą braižą ar stilių. Mano bandymus galima pamatyti https://www.facebook.com/photo.php?fbid=413513542075739&set=p.413513542075739&type=1#!/media/set/?set=a.106615022835933.14886.100004623067420&type=3
Čia jų nedaug, nes neseniai pradėjau dėti šį katalogiuką

http://img835.imageshack.us/img835/9536/jocvile.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/20/securedownloadpm.jpg/
http://img687.imageshack.us/img687/7955/41841499.jpg
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
N3ringa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 13, 2013 14:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Auffrite rašo:

Labas,Neringa,butinai turi ikelti bent tris savo darbu nuotraukas,kitaip patekti i klase neturesi jokiu sancu.Gali prideti savo nertu ar megztu darbeliu.Is darbu niekas nesijuokia,cia susirinkom tobuleti ir mokytis.

Rasai,jog gyveni Italijoje.Ar zinosi kur nusipirkti sutazo juosteliu?Papuosalams reikes ir daug ivairiausiu karoliuku,akmeneliu,biserio,metaliniu detaliu,filco arba odos.

Sveiki,dar karta...
https://www.facebook.com/pages/NeringaHobby/335404233233853
cia yra mano darbeliu nuotraukeles,zinoma reikia graziai padaryti foto,o siuo metu pas mane lyja kiekviena diena,tai apsvietimo visai nera...
Esu labai rimtai nusiteikusi mokitis,nes tai sieju kaskiek su mano ateities planais ,zinoma viskas priklausys nuo mano gabumu ir sekmes papulti i akademija.Esu pasiruosusi startui:turiu 50 metru sutazo juosteliu ,puse kg biserio ir daug karoliuku,akmenuku ,tik truksta siulo ,bet sita manau tikrai rasiu netoliese nusipirkti>
Atgal į viršų
Aukse194
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Vasario 2011

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 13, 2013 19:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

AUFFRITE - SUTAŽAS
Labas vakaras,
Mano vardas Auksė, man (beveik ) 19 metų. Šiuo metu gyvenu ir mokausi Kaune. Esu išbandžiusi daug rankdarbių rūšių: dekupažą, nėrimą, mezgimą, siuvinėjimą biseriu, knygų rišimą (praėjusioje akademijoje). Kolkas labiausiai traukia žgutų nėrimas. Jau labai seniai žaviuosi sutažo darbais, jie visi man atrodo nepaprasti ir paslaptingi, galbūt todėl, jog pačiai nepavyksta sukurti kažko panašaus... Mane domina visi darbai susiję su sutažu, pradedant auskarais ir baigiant diržų ir rankinių dekoravimu. Norėčiau išmokti suvaldyti tas nepaklusnias juosteles, paslėpti mažyčius trūkumus ir išvengti didelių. Norėčiau, kad ši akademija padėtų žengti pirmuosius žingsnius tobulybės link ir paskatintų juos tęsti mokslams pasibaigus. Rankdarbių pateikimo taip pat norėčiau išmokti, kolkas mano darytos nuotraukos netenkina... Pridedu ir antrojo savo sutažo bandymo nuotrauką:

Dar keli darbeliai:

Ir nuorodą į pagyrų puodą: http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=4759&postdays=0&postorder=asc&start=0
Atgal į viršų
krtvaida
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 13, 2013 20:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ALIETE – PAPUOŠALAI NERTI IŠ VIELUTĖS
Esu Vaida. Man 35, nors gal jau galima sakyti 36 metai (bent jau už 11 dienų).
Ilgai svarsčiau prieš parašydama laišką. Mąsčiau dėl 2 dalykų: ar turėsiu pakankamai laiko užsiėmimams ir kurį mokslą pasirinkti, nes be nėrimo vielute traukė dar vienas mokymas, kur norėtųsi pagilinti žinias.
Laiko užteks, nors aišku koją pakišt nenumatyti dalykai gali bet kam. Bet manau su tuom susidorosiu, nes esu pratus isipareigojimus vykdyti. Be to, ir žinios, kurias įgysiu šioje akademijoje vertos to.
Ir galiausiai renkuosi Jūsų mokymą nerti vielute, nes su čia sritimi visai nesusipažinus ir žinios nuo pat pagrindų tikrai bus vertingos. Aš už tai, kad reikia susipažinti su en viena papuošalo gamybos technika, nes tai galiausiai padeda atsirinkti tavo mėgstamą būdą. O svarbiausią atveria galimybę sukurti kažką tikrai originalaus, nes gali varijuoti įvairiomis technikomis. Nes kur kažko negali įgyvendinti viena, tai gali kompensuoti kita technika.
Su įprastu nėrimu siūlais esu susipažinus. Neriu nuo jaunų dienų. Mama išmokino megzt, o kadangi nemokėjo nert, tai nert mokinausi pati iš knygų. O svarbiausia, dideliausias ačiū tetai, kuri man atvėrė akis kaip reikia vis tik nert stulpelius su užmetimais. Iki jos paaiškinimo visi stulpeliai, ar su 2, ar su 3 užmetimais man buvo vienodi ir niekaip negalėjau suprast, kam tie užmetimai iš vis reikalingi.
Dabar būtų įdomu išbandyti nėrimą su vielute, esant mokytojui visada drąsiau bandyt ką nors naujo, o ir paklaust yra pas ką, jei kas neaišku.

Mano darbelių galima būtų rasti čia:
https://picasaweb.google.com/103302920791964250733

Skaimeninė spauda
http://www.facebook.com/FantazijosFiesta?ref=ts&fref=ts
Atgal į viršų
Cit
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 13, 2013 20:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Zapuke-fotografija
Sveiki, man 29 m, gyvenu vokietijoje. Siuo metu turiu labai daug laisvo laiko, todel noreciau isnaudoti ji tinkamai ir pasimokinti fotografavimo . Labiausiai man prie sirdies yra gyvunu fotografavimas ir gamtos vaizdai. Mano fotoparatas Nikon 5100, isigijau neperseniausiai, todel dar tikrai neisnaudoju visu fotoparato galimybiu.
Man labiausiai patinkanti nuotrauka, tai pirmas mano sniegas svecioje salyje, nepaprastai man grazus vaizdas per namo langa

sio menesio nuotrauka, tai vaziavom apziureti naujai pastatyto kruizinio laivo tai dariau kelias foto

blogiausia butu si galbut, nes kitkas viskas nesigave istrinta

labai tikiuosis patekti i grupe
Atgal į viršų
dauraa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 13, 2013 22:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

KDESIGNS - LIPDYMAS IŠ MODELINO

Sveika, KDESIGNS !
Aš esu Daura is Kauno, šiuo metu gyvenu Londone. Man 35 metai ir turiu 3 vaikučius. Visi berniukai, tad daug laiko reikia skirti jiems. Todėl pasirinkau savarankišką darbą, kurio valandas galiu reguliuoti pati. Kol vaikai mokykloje, turiu laisvo laiko ir darbui ir mokslams. Tad labai džiaugiuosi, kad pagaliau turiu galimybę mokytis auksarankiu akademijoj. Į tai žiūriu labai atsakingai ir pretenduoju tik gerai apgalvojus ir apsvarsčius savo laiko galimybes. Laukiau šios galimybės kelis metus, nes neturėdama laisvo laiko ir su problemomis ant kupros, nenorėjau pradėti nežinodama ar sugebėsiu tęsti. Šiuo metu įsitikinus kad turiu ir didelį norą.
Modelinas man primena vaikystę, nes begalo mėgau plasteliną. Nebuvo nė dienos, kad aš su juo ko nors nenulipdyčiau. Pamačius internete modeliną iškart juo susižavėjau. Kiek su juo visko galima padaryti nuo paprasčiausios statulėlės iki prabangiai atrodančio papuošalo. Tad ilgai nelaukus užsisakiau įvairiausių spalvų modelino. Deja, pradėjus su juo dirbti nekas gavosi.. Na, gal tuomet ne tam buvo skirtas laikas.. Tad labai tikiuosi, patekti į Jūsų klasę ir pradėt viską nuo pradžių. Noriu išmokt dirbti su modelinu, suprasti kaip jis valdomas. Tikiuosi iš jo pavyks pagaminti gerų darbelių ir gražių papuošalų, kuriuos galėsiu panaudoti savo kūrybiniuose projektuose.
Mano kūrybiniai darbai, kolkas yra fotografija. Tikiuosi, išmokus dirbti su modelinu, galesiu apjungti šiuos du įdomius dalykus ir sukurti bei įgyvendinti mano mintyse gyvenančias idėjas. Fotografijas galite pažiūrėti mano facebook puslapyje : http://www.facebook.com/pages/Daura-PHOTO/139514066205776

Paradis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Spalio 2010

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2013 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 14, 2013 13:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vitalyte - verimas biseriu
Sveika Vitalyte, as esu Ruta, man 42 metai. Rankdarbiauju nuo vaikystes, esu ismeginusi daugybe dalyku, daugybes esu dar neismeginusi..... vienas is tokiu dalyku - verimas is biserio karoliuku. Sioje srityje, deja, esu visai zalia ir labai noreciau ja atrasti.
Darbas kuri dirbu, reikalauja daug atsakomybes, fiziniu bei moraliniu pastangu ir rankdarbiai - tai mano oaze, mano ramybes sala, kurioje siela gali sugrizti i savo vezias..... Be to, gyvenu ne Lietuvoje ir Auksarankes yra vienas is maloniu budu pabendrauti su tautietemis gimtaja kalba...
Sia ziema esu "inikusi" i tapyba ant silko bei nerima vaseliu (ehe - esu tikra "nerimo vaseliu ase"), taciau darbelius ikeliau "susijusius su karoliukais" - kaip matote, mano "lygis" tik toks, bet noro ir kantrybes ismokti tikrai nepritruks

Atgal į viršų
varliuska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 15, 2013 01:03    Rašyti temą: Re: XI Auksarankių Akademijos dėstytojų sąrašas Atsakyti su citata

BENDERIUTE - VĖLIMAS

Laba diena visoms Esu Agnė, man 30 metų, gyvenu Vilniuje. Šiuo metu niekur nesimokau tik dirbu, taigi be galo ilgiuosi mokslų o vat čia yra galimybė 'lankyti' akademiją
Kodėl aš pasirinkau VĖLIMO studijas? Pirmiausiai tai dėl to, kad noriu išmokti šį meną kurti savo rankomis, o dėstytoja savo aprašyme paminėjo kad tinka ir nevėlusios bet turinčios kantrybės, manau kad aš tokia.. Kantrybės turiu nors ir nevėlusi Suprantu kad viskam reikia įgūdžių, todėl vilną pačiupinti ir bent jau kažkiek velti bandysiu po keletos dienų (medžiagos jau keliauja ir rytoj turi būti pas mane), teorinės žinios atspausdintos jau ant stalo
Atidžiai kelis kartus skaičiau dėstytojos aprašymą, taip pat kelis kartus skaičiau ankstesnes vėlimo akademijos klases ir savęs klausiau ar esu pasiruošusi atsakingai tokioms studijoms, ar nebijosiu, ar užteks laiko... TAIP!! Esu pasiryžusi tapti aktyvia mokine, skirti laiko namų darbams ir ne tik, išleisti įvairioms medžiagoms pinigėlių, nepasisekus su darbu jo neplėšyti o išnagrinėjus klaidas ir išklausius kritiką, patarimus pakelti aukščiau nosį, nebliauti ir kibti į darbus
Apie tai ką aš noriu išmokti.. Norai tai dideli, bet aš realistė Šiuo metu mane labiausiai žavi įvairūs aksesuarai, papuošalai, taip pat norėtųsi namus papuošti vaza, kosmetine, padėkliukais ir pan. Galvoje išties yra minčių tik reikia pagalbos jas išleisti
Na o iki šio laiko visas mano laisvalaikis priklauso mezgimui virbalais ar vąšeliu Nežinau kada pirmą kartą paėmiau į rankas virbalus, bet atsimenu kad mokykloje problemų su mezgimu jokių bėdų neturėjau ir mama už mane šio dalyko niekada neruošdavo namų darbų Idėjos darbams dažniausiai imtos iš interneto platybių, kur dabar dažnai viskas parašyta nuo A iki Z reikia tik pasėdėti ir pasiaiškinti kas kaip ir prie ko
Štai ir mano keli paskutiniai darbeliai

tai visoms merginoms sėkmės ir su nekantrumu laukiu Jūsų verdikto
Atgal į viršų
werona
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 15, 2013 09:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vitalyte - vėrimas biseriu
Sveiki , mano vardas Inga. Man 31. Nors laikau save Mažeikiške, tačiau jau dešimtmetį gyvenu pajūrį.
Jau nuo pat mažens mėgau kruopščius darbelius. Kaip sakydavo mano močiutė " atves vaiką pasodins, įduosi ką nors krapštinėtis, tai ir užmiršti , kad jinais yra". Lankiau ir baigiau meno mokyklą. Paauglystėje išklijavau biseriu pirmą savo velykinį kiaušinį . Labai mėgau ir mėgstu megzti, nerti, užsiimti kūrybingais darbeliais su savo vaikais.
Biseriauti pradėjau prieš trejus metus. Pagrinde nėriau žgutus. Tačiau jau norėtusi išmokti kažko daugiau. Pažadu būti kruopšti , pareiginga ir kūrybinga mokynė.
Pridedu savo puodynės adresiuką http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=2710

AsAiste
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 15, 2013 16:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ZAPUKE - FOTOGRAFIJA

Sveika,Zapuke . Mano vardas Aistė, esu 13 metų, gyvenu Klaipėdoje. Praejusiais metais dalyvavavau Auksarankių Akademijoje, neakivaizdžiai. Fotografija prasidėjo būtent tada, nes reikėjo darbelius itin kokybiškai nufotografuoti, kad matytųsi kiekvienas randelis. Vasarą pavyko "pagauti" labai gražių (bent jau man) kadrų su fotoparatu ir telefonu. Fotografuoti labai mėgstu, bet kartais fotoparatas nefokusuoja ir gaunasi nesamonės ... Pradėda fokusuoti antrą planą ... . Kurį laiką nebuvau Auksarankėse , nes buvo pradingusi ta kūrybinė nuotaika, bet dabar sugrįžau mokytis ir tobulėti ! Labai norėčiau išmokti profesionaliai fotografuoti , nes šis pomėgis mane itin traukia. Taigi mano kadrai-
1.Hmmm... Labai sunku išsirinkti atrodo "O ! šita graži, bet ai gal kitiems nepatiks ..." Taigi ilgai ieškojus radau šią nuotrauką. Man ji primeną vasarą ir kažkaip malonu man į ją žiūrėti. Mėgstamiausia 2012 nuotrauka-

2.Geriausias šio mėnesio kadras. Ši nuotrauka man patinka dėl ryškios akinių spalvos. ( Tikrovėje jie nėra tokie ryškūs, fotografuota telefonu).

3. Didžiausia nesekmė. Na tokių nuotraukų aš neišlaikau, iškarto ištrinu, bet radau vieną nevykusią. Ši nuotrauka per daug susiliejusi, dėl to ji man atrodo nevykusi.

Tikiusi pateksiu, na o jeigu ne tai dalyvausiu neakivaizdžiai

Gyvenime reikia stengtis aplenkti ne kitus, o patį
save.
Atgal į viršų
Femme
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Gruodžio 2008

2013 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 15, 2013 17:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Barskuole - Kūrybiškumo lavinimas

Laba diena,

Esu Ieva, 29 m. Auksarankių portalo bendruomenės narė.

Gyvenime atsitiko taip, kad renkantis profesiją teko nusukti į visiškai priešingą sritį, nei turėjo būti. Nors šiandien mano gyvenimas yra labai smarkiai susietas su kūryba, neturiu jokio oficialaus meninio išsilavinimo, nesu baigusi netgi dailės mokyklos. Daugybę metų iššvaisčiau bandydama "persilaužti" ir tapti "normaliu žmogumi", t.y. ne menininku Bet nuo savęs nepabėgsi.

Kūrybiškumą suvokiu plačiau nei gebėjimą kažką kurti. Man tai visų pirma - polinkis mąstyti nestandartiškai, nepasiduoti stigmoms ir stereotipams, drąsa turėti kitokią nei daugumos nuomonę,gebėjimas žvelgti į daiktus bei reiškinius iš kelių "kampų", priimti nestandartinius sprendimus, nepasiduoti inercijai. Taip pat tai ir gebėjimas jautriai jausti aplinką, "sugerti" į save įvairius impulsus bei paversti juos kūrybine energija. Juk visi pasaulio genijai buvo didesni ar mažesni neurotikai. Nors nesu psichologė, manau, kad kūrybiškumas smarkiai siejasi su emociniu bei akademiniu intelektu. Akademinį intelektą visi turime maždaug tokį, kokį Dievas davė, tačiau emocinį galime sėkmingai lavinti.

Nuolat jaučiu kompozicijos, dizaino žinių troškulį ir kompleksą dėl ilgus metus nelavintų kūrybinių gebėjimų.

Nors šiais laikais visa reikalinga informacija yra lengvai prieinama, ir bet kokios technikos labai norint galima išmokti savarankiškai, jaučiu poreikį lavindama savo kūrybinius gebėjimus jausti grįžtamąjį ryšį, todėl ir noriu patekti į šią akademijos klasę.

Iš rankdarbių labiausiai mėgstu kurti papuošalus, tačiau kartais paimu į rankas ir adatą su siūlu, virbalus, vąšelį, dekupažo reikmenis. Gaminu kosmetiką. Mėgstu suteikti naują gyvenimą įvairiems daiktams, pvz. drabužiams. Domiuosi beveik viskuo, kas susiję su rankdarbiais.

Dedu nuorodą į savo blog'ą ir tikiuosi sėkmingų mokslų

http://idomusgyvenimas.blogspot.com/

Mano blogas
Atgal į viršų
Skaneta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 15, 2013 20:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ALIETE – PAPUOŠALAI NERTI IŠ VIELUTĖS

Sveiki, mano vardas Aušra, man 26 metai. Rankdarbiais esu susidomejusi jau seniai seniai... O viskas prasidejo turbūt žiūrint kaip mama mezga, neria, siuna...Paziurejau viena kart, kitakart ir paprasiau mamytes kad išmokytų. Taip ir tapo virbalai kabliukas bei siuvimo mašina mano geriausiais laisvalaikio draugais:)

O štai visai neseniai gal metai ar du pradėjau domėtis ir kitokiais rankdarbių užsiėmimais: frivolite technika, papuošalų vėrimu. Labai daug atradau šiame puslapyje. Atradimų vedama labai norėčiau išbandyti ir naują techniką - nėrimą vielute. Visai neseniai jau pradėjau ieškotis informacijos kaip kurti tuos grožius ir sutapk gi man taip, pamačiau kad auksarankės organizuoja pamokas.

Kodėl nusprendžiau kad noriu kibti į šios klasės mokslus? Papuošalai iš vielutės man jau seniai žavesį kelia. Čia kūryba su kantrybe persipina:) Beto, vasara išteku ir vis masčiau ką čia savo šventei naturalaus, gražaus sugalvojus. Ir turiu slaptą mintį, jei pavyktų išmokti Jūsų klasėje gaminti papuošalus iš vielutės, priderinus savo žinias, galbūt galėčiau visoms savo pamergėms nunerti vienodas apyranes. Gal dar kur nors pritaikyčiau žinias. Sau kažką gražaus pasidaryčiau. Gal naivi svajone, bet aš svajotoja:) Ir labai noriu tą svajonę įgyvendinti:)

Atsiprašau už nuotraukų kokybę, savo fotoaparatą paskolinusi esu, tai teko mobiliu fotografuoti.

Ruošiuosi vasarai (dar nebaigta nerti suknele):

Atgal į viršų
Alė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 15, 2013 21:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ZAPUKE - FOTOGRAFIJA
Laba diena,
aš esu Alė iš Kauno. Man 62 metai.
Senokai pamąstydavau, kad būtų labai įdomu fotografuoti, užfiksuoti tai, kas
nepakartojama, kas palieka įspūdį, pamatyti tai, ko nėra - kažkokią iliuziją -
visą tai įžvelgti per savo"prizmę" ir įamžinti nuotraukoje.
Prieš metus įsigijau fotoaparatą ir nuo to laiko su juo nesiskiriu. Pasirodo,
man tikrai jo reikėjo. Pradėjau fotografuoti savo šilko tapybos darbelius ir
nepastebimai išsiplėtė mano fotografuojamų objektų ratas. Fotografuoju ir
jaučiu didelį malonumą. Kuo daugiau fotografuoju, tuo labiau pastebiu, kad
nemoku, kad negaliu "išgauti" tai , ką norėčiau, ką jaučiu. Noriu ne tik gerai
fotografuoti, bet ir įvaldyti kompiuterines programas, kurių pagalba į nuotrauką
būtų galima pažvelgti kitu rakursu, sukurti kitokią, išraiškingesnę nuotaiką,
jų pagalba galėčiau ištaisyti savo klaidas. Viso to be profesionalų pagalbos
būtų sunku išmokti, sunku būtų pasiekti norimo tikslo. Todėl labai noriu to
išmokti Auksarankių Akademijoje, ZAPUKES klasėje.
Džiaugčiausi jei mane priimtumėte. Ačiū.
2012m. geriausia nuotrauka

Mėnesio nuotrauka

Nepavykusi nuotrauka

http://www.facebook.com/silkinis.dvelksmas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
varune
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Gruodžio 2009

2012 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Vasario 16, 2013 00:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ZAPUKE-FOTOGRAFIJA

Sveiki, esu Valerija man 56 metai gyvenu Kauno rajone.
Labai noriu ismokti fotografijos gudrybiu. Man tai didelis isukis,nes si sritis visada atrode tiesiog neikandama ir paslaptinga. Ilgai galvojau kol pasiryzau rasyti si laiska, bet noras ismokti fotografuoti nugalejo. Kaip jau minejau gyvenu usmiestyje labai grazioj vietoje ir visada gailiuosi kai vaziuoji ir matai uz lango nuostabius vaizdus ir negali to iamzinti. Taigi buciau labai laiminga ir dekinga jei buciau primta isia klase

Gerai pavykus

Nepavykus

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Gegužės 2010

PranešimasParašytas: Št. Vasario 16, 2013 13:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

VITALYTĖ-VĖRIMAS BISERIU
Sveiki,
esu Ina, man 28 metai, iš Vilniaus. Auksarankės akdedmiją atradau tik prieš porą dienų ir iškart nedelsdama nusprendžiau, kad noriu joje dalyvauti. Šiuo metu kaip tik palankus metas tam, kadangi oficialūs mokslai beveik baigti ir turiu daug laisvo laiko, kurį norėčiau išnaudoti prasmingai, pvz.pomėgiams. Pati mano pirmoji rankdarbių "rūšis" buvo mezgimas bei nėrimas vašeliu, kuriam ypač daug dėmesio buvo skirta vaikystėje. Tačiau pastaruoju metu sužavėjo papuošalų darymas. Kolkas turiu tik pagrindus karoliukų vėrime. Tačiau manau, kad vėrimas biseriu praplečia galimybes dirbant su karoliukais, todėl labai norėčiau toliau gilintis į šią sritį ir labai norėčiau išmokti bent pagrindinių raštų, kabošono apsiuvimo elementų, karolių apsiuvimo bei siuvinėjimo biseriu pagrindų. Man asmeniškai kūriniai iš biserio yra labai šilti ir reikalaujantis didžiulio kruopštumo. Nors ir esu pakankamai kruopšti,tačiau savarankiškai šios technikos pramokti taip ir nepavyko Tikiuosi, kad busiu priimta į vėrimo biserių auksarankių klasę ir su kitų pagalba pagaliau išmoksiu šio meno. Vadovaujuosi posakiu, kad "Geriau vieną kartą pamatyti, nei 100 kartų išgirsti".Taigi, savo teorines žinias, įgytas virtualiu būdu, norėčiau pritaikyti praktiškai
Štai mano keli darbeliai:
Atgal į viršų
kuguaras
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Vasario 16, 2013 13:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

VITALYTE - VĖRIMAS BISERIU

Sveiki, noriu mokytis naujų dalykų, o ši klasė atrodo tam tobulai tinkama - nes tobulėjimui naudojant įvairius karoliukus (ypač smulkiuosius biseriukus) ribų nėra ir negali būti.
Esu Rasa, man 24m. Šiuo metu ''atostogauju'' nuo mokslų, kuriu papuošalus ir džiaugiuosi šeimyniniu gyvenimu. Taigi - laiko turiu, karoliukų ir noro biseriauti - taip pat netrūksta Kaip ir kiekvieną esančią čia, rankų darbo gražumai lydi nuo ankstyvos vaikystės.
Dar viena priežastis, kodėl turėčiau mokytis šioje klasėje (nesvarbu, akivaizdžiai, ar ne.) - labai dažnai kuriant papuošalus ar grožius namams pritrūksta būtent žinių, kaip veriant karoliukus gauti tokį režultatą, kokio siekiu.
Keli mano darbai, padėsiantys suprasti, ką gebu ir ko siekiu rankdarbiaudama:

Atgal į viršų
apsinge
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Št. Vasario 16, 2013 14:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

BENDERIUTE - VĖLIMAS

laba.mano vardas Rasa.Man 36 metai.velt bandžius. ne pirma žiema jau veliu.visiška savamokslė.tikiuosi su užduotim spėsiu susitvarkyt.kažką tikiuosi sužinot naujo.čia keli mano šios žiemos darbai

Atgal į viršų
swaja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Vasario 16, 2013 14:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, esu Svajūnė. Man 25 metai. Esu "be 5 minučių" psichologė
Su įvairiais smulkiais krapštinėjimaisis pažintis prasidėjo dar vaikystėje, tuo metu buvo aktualu kuo gražiau papuošti savo lėles
Esu išbandžius įvairius siuvinėjimus, nėrimą, dekupažą, polimerinį molį, vilnos vėlimą, papuošalų gamybą iš įvairių karoliukų ir akmenukų, sospeso transparante techniką ir gal dar kažką, ką pamišau paminėti
Šiuo metu po truputuką bandau prisijaukinti skystą stiklą, frivolite nėrimą, piešimą ant šilko. Naujausias išbandytas dalykas - riešinių mezgimas.
Esu išbandžiusi daug įvairių technikų, vienos "lipo" daugiau, kitos mažiau, kai kurias iš jų apleidžiu, o po šiek tiek laiko vėl grįžtu.
Įvairių idėjų kyla dažnai, kai kurios būna neorginalios, neįdomios, kai kurios perdaug sudėtingos. Labai noriu išmokti įdomiau kombinuoti technikas, siekti darbelių originalumo, o kartais tai padaryti ypač sunku
Besimokant šioje klasėje tikiuosi kuo labiau išjudinti savo kartais "pritinginčias" smegenis ir kūrybiškumą. Juk visi turime kūrybiškumo savyje, bet jį reikia treniruoti kaip raumenį, o ši akademija būtu puikus postūmis tai daryti labiau
Sėkmės visoms mokytojoms bei mokinėms

Atgal į viršų
Inesita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Gegužės 2010

PranešimasParašytas: Št. Vasario 16, 2013 16:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Inesita rašo:
VITALYTĖ-VĖRIMAS BISERIU
Sveiki,
esu Ina, man 28 metai, iš Vilniaus. Auksarankės akdedmiją atradau tik prieš porą dienų ir iškart nedelsdama nusprendžiau, kad noriu joje dalyvauti. Šiuo metu kaip tik palankus metas tam, kadangi oficialūs mokslai beveik baigti ir turiu daug laisvo laiko, kurį norėčiau išnaudoti prasmingai, pvz.pomėgiams. Pati mano pirmoji rankdarbių "rūšis" buvo mezgimas bei nėrimas vašeliu, kuriam ypač daug dėmesio buvo skirta vaikystėje. Tačiau pastaruoju metu sužavėjo papuošalų darymas. Kolkas turiu tik pagrindus karoliukų vėrime. Tačiau manau, kad vėrimas biseriu praplečia galimybes dirbant su karoliukais, todėl labai norėčiau toliau gilintis į šią sritį ir labai norėčiau išmokti bent pagrindinių raštų, kabošono apsiuvimo elementų, karolių apsiuvimo bei siuvinėjimo biseriu pagrindų. Man asmeniškai kūriniai iš biserio yra labai šilti ir reikalaujantis didžiulio kruopštumo. Nors ir esu pakankamai kruopšti,tačiau savarankiškai šios technikos pramokti taip ir nepavyko Tikiuosi, kad busiu priimta į vėrimo biserių auksarankių klasę ir su kitų pagalba pagaliau išmoksiu šio meno. Vadovaujuosi posakiu, kad "Geriau vieną kartą pamatyti, nei 100 kartų išgirsti".Taigi, savo teorines žinias, įgytas virtualiu būdu, norėčiau pritaikyti praktiškai
Štai mano keli darbeliai:

Atgal į viršų
Magnolia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Vasario 16, 2013 16:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena,as esu Gerda,Man 26 metai. Esu isbandziusi daugybe rankdarbiu rusiu,bet labiausiai zavi darbas su biseriu. Pernai dalyvavau X auksarankiu akademijoje,labai patiko vel pasijusti studente tikiuosi, kad priimsite mane ir siemet,nes turiu daug noro tobuleti sioje srityje,o laiko ir priemoniu tikrai nepritruksiu... Grazaus visiems savaitgalio!

Atgal į viršų
Jurosputa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Vasario 16, 2013 17:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

GITA - KRAITELIO MEZGIMAS

Laba,

Esu Jūratė 35 metų gyvenanti Vilniuje ir šiuo metu auginanti sūnelį (1,8m). Taigi laisvo laiko yra, kaip ir begalinis noras išmokti gerai, gražiai megzti, nusimegzti ne tik sau, ar sūneliui, ar šuneliui kažką, bet ir savo artimiems gražias kad ir kažkokias kalėdines dovanas.
Su mezgimu esu susidurusi mokykloje ( turbūt kaip ir kiekviena mūsų per darbelių pamokas -numegztos kojinės), prieš kažkur 7 metus nusimezgiau pirmą ir vienintelį ne itin dailų megztuką. Kadangi nežinojau elementarių dalykų, kaip kaklą pradėt daryt, rankoves, kur kiek akių pridėt ar nuimt ir t.t. Žodžiu noriu išmokt megzti nuo a iki z. O pradžiai domintu megztukai, liemenės, pirštinės kumštinės ar pirštuotos, kepurytės, kojinitės ir t.t. Viskas, kuo galima būtų papuošti savo mažajį ir ne tik .
Priemones mezgimui jau turiu( siūlus ir kolkas vieno dydžio virblus, nes taip pat nežinau kokio dydžio reik pasirink virbalus pgl. siūlus). Jei reiks kažko dar, tai nebus keblumų jų įsigyti. O susipirkus esu todėl, nes buvau nusprendusi mokytis pati su knygų, i-neto pagalba. Bet kadangi kaip tik laiku paskelbė naują auksarankių akademiją, norėčiau ir aš joje dalyvauti!
Bandysiu įdėti nuotraukas su savo darbeliais, kurių yra likę vos keli visai atsitiktinai, kiti, gaila, bet išdovanoti ir nuotraukų jų neturiu. Esu dirbusi su modelinu, dekupažą dariusi. Viską dariau remdamasi knygomis, žurnalais..
Atsiprašau, bet kai kurios nuotraukos bus nekokybiškos, tiesiog šiuo metu fotoaparatas yra iškeliavęs .

Paskutinį kartą redagavo Jurosputa, Št. Vasario 16, 2013 18:07. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Stočkutė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

2012 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Vasario 16, 2013 17:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, Vitalyte,

Mane tikriausiai jau pažįsti iš praeitos akademijos, tačiau vis tiek prisistatysiu. Esu Agnė, man 21m, studijuoju tą pačią ekonomiką ir vis dar taip pat žaviuosi papuošalais iš biserio.

Praeitą akademiją išmokau kurti papuošalus siuvinėjant biseriu dėka Tavęs, Vitalyte. Užsispyrimo, ryžto ir noro netrūko. Manau buvau gana pavyzdinga mokinė. Šiemet vėl noriu mokytis pas Tave ir derinti siuvinėjimą biseriu su vėrimu. Nors kabošoną apverti moku, grandinėlę šiokią tokią suverti sugebu, kutukus irgi gebu suverti, tačiau man to negana ir noriu išmokti plačiau taikyti vėrimą savo darbuose.

Priemonių turiu daug, biserio kalnai pas mane guli ir laukia savo eilės, kol paimsiu juos į rankas. Biseriauti man labai patinka. Kaip esu minėjusi, man tai tarsi savotiška meditacija. Paimi smulkius karoliukus, dėlioji spalvas, galvoji formas. Aš taip atsipalaiduoju.

Laiko mokytis ir atlikti namų darbus tikrai turėsiu. Žinau, ką reiškia sukurti papuošalą iš biserio ir suprantu kiek laiko toks darbas užima. Tarp paskaitų turiu tikrai labai daug laisvo laiko, kurį ir norėčiau išnaudoti toliau gilinantis į darbo su biseriu subtilybes.

Mano darbai:

Blog'as: http://menukampelis.blogspot.com/
Atgal į viršų
ZyMi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

2013 Balandis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Vasario 16, 2013 17:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,
esu Žydrūnė, man 39 metai.
Treji metai seku Auksarankių akademijos gyvenimą. Esu baigusi Sutažo ir Siuvinėjimo biseriu klases. Iki paskutinės minutės dvejojau ar reikia bandyti trečiąjį kartą, visgi nusprendžiau, jog tai ta rišamoji tema, kuri kaip tik ir apjungtų visą turimą praktinių ir teorinių žinių bagažą ir puoselėjamas svajones...
Visi norime turėti savitą gaminamų kūrinių braižą, tai kaip vizitinė asmenybės ir kūrėjo kortelė. Tačiau yra ir antroji šio medalio pusė- kartais taip norisi kažko, kardinaliai priešingo sau: kitokio stiliaus, kitokio kūrybinio šėlsmo, norisi rasti savyje gabalą "crazy", norisi išmokti jį išreikšti daiktu...

Todėl ir bandau patekti į šią klasę. Pas mane viskas tvarkinga, kaip armijoj, toks esu ir zmogus, bet nenustoju svajoti, jog galiu išlaisvinti ir savo vidinio "laisvojo skrydzio" galimybes ir išmokti jas perteikti daiktuose... O paprasčiau: noriu išmokti kūrybinio bardako pati, ne vien juo žavėtis .
Tikrai žaviuosi Femme's kūrybiškumo sampratos pateikimu. Neprotinga būtų bandyti kurti naujus apibrėžimus. Visiškai su ja sutinku!!!

Taigi labai tikiuosi, jog pavyks padraugauti:)...

Mano albumai: https://www.facebook.com/zydrune.miliuka/photos_albums

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 45

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.