Alietes klasė XI (papuošalai nerti iš vielutės)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 2) 2009 Lapkritis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2)
2 vieta (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 06, 2013 19:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai Jums visoms, AČIŪ už bendrą darbą

pagalvojau , kad reikia vertinimus į klasę taip pat perkelti , išėmus biserio klasę, nes ji nebuvo vertinama pagal akademijos sistemą , taigi kad matytumėt be papildomų dešimtukų vaizdą :

Aukse194 9,8
G-e-l-y-t-e 8,9
Morkus 9,2
Ugnia 9,2
jocvile 8,9
Saromania 9,9
Femme 9,3
keryda 9,7
RingaileR 10
Gret... 8,8
luckyreda 8,3
Pinto 8,6
agneciuke 9,2
Austuk@s 8,9
ZyMi 9,9
pulina 8,9
Emos Sferos 9,6
DaiLu 9,7
Ramlyte 9,7
burbuliuke7 8,8
Vilijatike 7,9
boruze12 9,9
Rutarutule 9,7
Alė 9,6
varliuska 9,7
ashtina 9,6
Kepasa 8,8
N3ringa 9,5
Guotė 9,5
apsinge 10
Rasele84 8,9
katyte 8,5
LapeSnape 8,9
Cit 8,1
Spingsule 10
Rūta68 9,9
dauraa 9,9
swaja 9,1
Akmeja 8
Afalliuke 8
Ingalina 9,5
Remazyte 8,6
Edora 9,8
evilija 9,4
DrAkOnIuKe 9,1
AsAiste 9,2
Skaneta 8,9
krtvaida 9,5
agnyyt 8,4
Kvaki 8,7
fruktozoide 9

Na vat , pagal tas klases , kurios buvo vertinamos , man rodos tikrai neblogai atrodome

kažkuriame Spingsulės komentare skaičiau , kad ji norėtų sužinoti kaip aš įvertinau jus pažymiais, na koks tas mano 50% pažymio ,
nes klasėje tik žodžiu baigiamuosius darbus apibūdinau...
ar ir kitom tai smalsu ?
jei visom bus smalsu , pasakysiu

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Spingsule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 06, 2013 19:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aliete rašo:

jei visom bus smalsu , pasakysiu

Tiesą sakant, man įdomu tas visas išskaidytas pažymys. Suprantu, kad jis sudarytas procentais, bet niekaip nesuprantu, kaip, pvz, tas 10% forumo balų paverčiamas į tuos procentus ar apskritai į pažymį mokytojų balų, kaip įsivaizduoju, imamas vidurkis? nu, nelabai aš su matematika draugauju
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
krtvaida
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 06, 2013 19:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikinimai Spingsulei tapus mūsų klasės pirmūne
Pelnyti nuopelnai. Na ir aišku, mes visos sulaukėme puikių rezultatų. Galim pačios sau pasiploti prie kavos ar arbatos puodelio ir keliauti tolyn bandant vielutės galimybes.
Ačiū akademijai, mokytojai ir klasiokėms už sunkius,bet smagius 2 mėnesius. Ir iki susitikimo nėrimo vielute temutėje. Lauksim Spingsule ten tavęs pasirodant su dabartiniu darbeliu

Skaimeninė spauda
http://www.facebook.com/FantazijosFiesta?ref=ts&fref=ts
Atgal į viršų
Remazyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 06, 2013 21:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos
Pagaliau ir as cia
Kokios diskusijos uzvirusios ziuriu
Atvirai man tai dzin tie visi pazymiai,as dziaugiuos daug ismokus ir uzbaigus akademija ,nenerus i krumus is baimes
Maciau tema vielutes neriniams,liuksas
P.S Sveikinu baigusias mokslus
Aliete dar karta Aciu!
Atgal į viršų
Skaneta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 06, 2013 22:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O, jau yra ivertinimai, kaip puiku:) Spingsule sveikinu, tikrai esi musu klases) pirmune;) Daug tau kurybines sekmes!
Man irgi idomu kaip mokytoja mus ivertino

Spingsule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 07, 2013 08:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū už sveikinimus nors visos mes čia pirmūnės, su tokiu balų skirtumu gerai padirbėjome, sėkmės visoms tolimesniuose darbuose

Jau pabaigiau naujus auskarus, kai tik turėsiu nuotraukas, rodysiuosi naujoje temoje....jeeetau, ryt einu į pokalbį dėl darbo, su vielutėmis nesusijęs, bet vistiek prie meno...reikės pasipuošti naujais auskarais, kad matytųsi, jog menininkė
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 07, 2013 11:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

smagu , kad visos užsukote pasilabinti , na beveik visos , Edoros trūksta , matyt, pavasaris paviliojo , o gal ir biseris
oi kuklios jus su tuo noru sužinoti mano vertinimą , bet , kaip sakoma nesibranginsiu , rašysiu manau paskutini tokį ilgą pranešimą skirta aptarti bendram darbui klasėje

dar Spingsulei atsakyti reik
Citata:
Suprantu, kad jis sudarytas procentais, bet niekaip nesuprantu, kaip, pvz, tas 10% forumo balų paverčiamas į tuos procentus ar apskritai į pažymį mokytojų balų, kaip įsivaizduoju, imamas vidurkis?

balsuojant konkursų lentoje gaunamas tam tikras balsų skaičius , tie skaičiai atitinkamai paverčiami pažymiais , na Perla tikrai tai darydama nesinaudoja pieštukų ir popieriumi ir algoritmų yra programėlė .Gaila , kad šioje akademijoje ten rezultatas dėl raginimų balsuoti -iškreiptas ,taigi sužinoti už ką forumiečiai būtų balsavę negalime, beje paprastai, jei paseksite kitus konkursus pirma vieta neturi didelio atotrūkio... bet darbas užėmes pirmą vietą- tikrai žavus , o svarstyti kas būtų ,jei būtų dabar neverta ... tas 10% konkursinio balsavimo tikrai įtakos didelės neturi , ir tai padaryta sąmoningai , kad nebūtų labai šališkų "like" , ir šioje akademijoje biserio klasei jie gi iš vis nebuvo skaičiuojami...O mokytojų vertinimai - vidurkinis pažymis , na ir visi tie vertinimai sudedami proporcijom į vieną 100% galutinį vertinimą.

Uch , dabar apie mus

Spingsulė įvertinau 10 - man patiko jos nuoseklumas darant darbus, ne tik , kad įsigilina , kaip , bet dar "permąsto" per save , tai labai aiškiai matėsi , pastebėjote , kad ji gan greitai pradėjo nerti dviguba vielute ir atrado savo nerimo "kvėpavimą". nes tai tinka jos tikslui- Vielutės nerimą derinti su metalų . Visą klasės darbą tas nuoseklumas , noras surasti buvo jaučiamas , ir kai jau į galą atsitiko darbų vėlavimas, aš buvau visiškai rami , kad ji juos padarys , ir padarys gerai , tą ir matėme . O darbų per šiuos du mėnesius tikrai gražių parodė .

Edora įvertinau 10 - ir džiaugiuosi , kad ji taip pat surado savo vielutės nerimo, kaip aš vadinu "kvėpavimą" . Nėrinių prieš ateinant į klasę ir po dviejų mėnesių skirtumas -akivaizdus ir baigiamasis tai parodė . Jei kalbant ,apie baigiamuosius tik kaip apie vielutės nerimą , man jos darbas reitinguose auksčiausias . Klasėje taip pat buvo aktyvi , rodėsi ir papildomus darbus , kad bendram procese labai svarbu. Žodžiu -šaunuolė.

krtvaida įvertinau 10 - darbas klasėje buvo pavyzdinis , užduotis laiku padarytos , papildomu darbų rodymas yra . Nere Vaida kiek laisvesniu nerimu , jos darbuose daugiausia ažuro , bet savo nerimo stilių, "kvėpavimą" tikrai pagavo . Dar ką aš pastebėjau , kad ji lengvai pagauna galimu derinių jungtis, atsiranda tokios "šviežios" idėjos , Baigiamajam butent taip ir yra . Čia Vaida buvo užsiminus , kad ji linkusi perkrauti darbus , taip linkusi , bet gal kovoti su tuo perkrovimu ir nevertetu , tik ji reiketu daugiau suestetinti , nežinau kaip čia tiksliau išsireikšti , gal tolygesnio , vienodesnio sprendimo paieškoti.

Remazyte įvertinau 9 - per du mėnesius tikrai išmoko nerti vielute , pažanga akivaizdi , bet savo nerimo "kvėpavimo" dar nepagavo . Padirbėti reikia . Turi Remazyte tokį mielai moterišką stiliaus pajautima , na jos nerinių sprendimai gaunasi tokie jaukus. Reikėtu dar padirbėti ties pačia technine puse , na užbaigimų , jungčių kokybę ir pan. Balas pagal darbą klasėje būtų aukštesnis , bet baigiamasis mane nustebino - na ne toks jis turėjo būti, nelabai ten su deriniais vykę , beje jau ir neprašiau parodyti apyrankės nugaros , nes įtariu , kad ten yra negerumu... Tikrai nuoširdžiai linkiu išgryninti savajį "kvėpavimą"

Skaneta įvertinau 8 - jei vertinčiau tik baigiamąji būtų 10 , beje pagal pagal bendra vertinimo sistema ir matosi , kad jis gan geroje pozicijoje .
O daugiau kažkaip apie darbus klasėje negaliu plačiau komentuoti , kaip pati pastebėjai nebuvai aktyvi , darbai taip pat tokie svyruojantis , vieni matosi atlikti gan formaliai , atvirai sakant negalėjau per ta laiką pajusti į ką linksti ...na matau , kad lyg ir nerimo žingsniai geri , bet jie kažkaip nesuformavo visumos , stilistikos...Jei būtų dėta per du mėnesius tiek pastangų , kiek baigiamajam , bendras rezultatas būtų geresnis .

kaip ir viskas
na ir mėgstama mano frazė -jei dar ko norite klausti , klauskite

Spingsule rašo:
reikės pasipuošti naujais auskarais, kad matytųsi, jog menininkė

Būtinai

Tikrai , gražaus puošimosi linkiu visoms

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Skaneta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 07, 2013 12:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aliete rašo:
O daugiau kažkaip apie darbus klasėje negaliu plačiau komentuoti , kaip pati pastebėjai nebuvai aktyvi , darbai taip pat tokie svyruojantis , vieni matosi atlikti gan formaliai , atvirai sakant negalėjau per ta laiką pajusti į ką linksti ...na matau , kad lyg ir nerimo žingsniai geri , bet jie kažkaip nesuformavo visumos , stilistikos...Jei būtų dėta per du mėnesius tiek pastangų , kiek baigiamajam , bendras rezultatas būtų geresnis .

Labai ačiū Aliete už komentarus. Ir žinok, nors manęs nepažįsti, bet viską surašei tiksliai tiksliai:) Pirmiausia dėl aktyvumo, na čia gal toks mano būdas, aš visuomet viską skaitau, darau, bet niekad niekur nieko nekomentuoju, nesirodau.... Dėl pačių darbų atlikimo vėlgi, tikrai buvo atliktas bent vienas darbas grynai formaliai (kai reikėjo kažką padaryti iš atliekų (ši užduotis man nepatiko, tai ir nieko nesigavo:) ir kai reikėjo padaryti pačią pirmą užduotį,- tuomet bandžiau daryti auskariukus burbuliukus,- nesigavo, laiko nebebuvo, skubėjau, o dar išvykus kažkur buvau...). Šiaip ištikrųjų pagrindinė mano bėda manau buvo ta, kad aš kaip minėjau vienu metu visą šį laiką darydavau po keletą darbų. Turėjau keletą užsakymų pasiųti gana sudėtingas sukneles, buvau įsimetusi į biserio klasę, dar reikėjo per keletą dienų žgutą sunerti....Žodžiu, atsiprašau jei tave nuvyliau, bet aš asmeniškai manau, kad vielutės neapleisiu. Ir netgi dabar bandysiu dar vieną tavo techniką: ice resign, vakar nusipirkau klijų, pabandysiu padaryti kabošonus ir juos apnerti....

Dėl savo stiliaus pajautimo, tai galiu pasakyti, kad viena iš priežasčių kodėl rašiausi į akademiją, - esu iš tų kurios labiausiai megsta dviejų tipų papuošalus (čia pati juos nešioti): viskas kas susiję iš medžio ir viskas kas iš metalo (varis, žalvaris, metalas....). Ir visą akademiją svajojau, kad nusinersiu ką nors tarkime vario spalvos. Deja, nepavyko. O priežastis turbūt pati kvailiausia, kokią galima rasti. Neradau vielutės tos spalvos. Ėjau Vilniuje į keletą parduotuvių, važiavau į tą flosristikos parduotuvę Žirmūnuose. Galiausiai užsisakinėjau iš interneto ir kai gavau užsakymo patvirtinimą buvo parašyta kad juodos bei varinės spalvos vielučių šiuo metu jie neturi
Čia gal lemtis kažkokia??? Ir tie Spinsule ir Krtvaidos darbeliai man taip patikdavo....
Na gal rasiu ką nors dar:)
Na bet betkokiu atveju, ačiū už pastebėjimus, komentarus visoms, o ši tema matyt užsidaro, keliausime į kitą kurti istorijos apie vielutes:)

Paskutinį kartą redagavo Skaneta, Antr. Gegužės 07, 2013 12:21. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Spingsule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 07, 2013 12:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū už įvertinimą (nors labai norėčiau tų tikrų ramunių Alietei padovanoti )
Klausimų kaip ir nebebus..... (čia...kol kas... )
įdedu dar ir čia savo naują tvarinį, kaip tikrai baigiamąjį akcentą:

ir kraustausi į vielutės nėrimo temą (aktyviau, aktyviau visos... )
iki
Atgal į viršų
Edora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 07, 2013 19:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos. Soryy, kad pradingau, bet važiavau mamos pasveikinti ir įsivaizdavau, kad telefone pagrindinius dalykus pamatysiu. Deja, pranešimai į pašto dėžutę kažkodėl neatėjo ir net balsavimus praleidau tik dalinai sekdama įvykius :(
O dėl susidariusio kipišo pakomentuosiu tiek: mane sužavėjo saliamoniškas sprendimas dėl rezultatų. Taip galėjo sugalvoti tik tikrai išmintingas žmogus
Ačiū dėstytojai už pagyrimus ir įvertinimus. Ačiū grupiokėms už "kankinimąsi" kartu Skaneta, KrtVaida, labai nroėčiau su jumis susibičiuliauti ir facebooke (mano profilis Edoros papuošalai). Jei nieko nepraeidau

Skaneta, aš varinę vielutę esu pirkus VCUP Hobby Hall (ar pan pavadinimas). Gal ten dar būtų.
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 07, 2013 19:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Skaneta , svarbiausia , kad noro ir naujų idėjų yra

Edora , per kančias į žvaigždes

Spingsule rašo:
įdedu dar ir čia savo naują tvarinį, kaip tikrai baigiamąjį akcentą:

tikrai puikus baigiamasis akcentas

na gi tiesą sakau - kai gerai paneri atsiranda kvėpavimas
vis pagalvoju apie žodžių žaismą nerti- vąšeliu , nerti į vandenį , arba nėrimas ir nerimas

Spingsule rašo:
ir kraustausi į vielutės nėrimo temą (aktyviau, aktyviau visos...
Skaneta rašo:
o ši tema matyt užsidaro, keliausime į kitą kurti istorijos apie vielutes

taip , susitiksime vielutės nerimo temoje ,

tikiuosi, kad prie mūsų bendravimo toje temoje prisijungs ir "slaptieji" klasės sėkėjai
Kviečių visas

Atgal į viršų
Skaneta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 07, 2013 22:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Edora rašo:
kaneta, KrtVaida, labai nroėčiau su jumis susibičiuliauti ir facebooke

Edora, issiunciau pakvietima tau. Šiaip esu Aušra Bučytė.

Edora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 07, 2013 22:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Skaneta rašo:

Edora, issiunciau pakvietima tau. Šiaip esu Aušra Bučytė.

Super
Atgal į viršų
Remazyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 08, 2013 21:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aliete rašo:

Remazyte įvertinau 9 - per du mėnesius tikrai išmoko nerti vielute , pažanga akivaizdi , bet savo nerimo "kvėpavimo" dar nepagavo . Padirbėti reikia . Turi Remazyte tokį mielai moterišką stiliaus pajautima , na jos nerinių sprendimai gaunasi tokie jaukus. Reikėtu dar padirbėti ties pačia technine puse , na užbaigimų , jungčių kokybę ir pan. Balas pagal darbą klasėje būtų aukštesnis , bet baigiamasis mane nustebino - na ne toks jis turėjo būti, nelabai ten su deriniais vykę , beje jau ir neprašiau parodyti apyrankės nugaros , nes įtariu , kad ten yra negerumu... Tikrai nuoširdžiai linkiu išgryninti savajį "kvėpavimą"

Aciu As labai panasia apyranke buvau nusiziurejus ,labi norejau tokios.Ji neturi jokiu uzsegimu,yra imaunama,laisvai vazinejasi ranka,nezinau kaip issireiksti Va tik nevisai pribaigta,ryt vaziuoju vielutes,nes tokios nebturiu ir pribaigsiu,kad galeciau nesiot
ant pakabuko ir auskaru rastukai dasides dar ,nu zesim kas gausis
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 09, 2013 13:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Remazyte rašo:
Va tik nevisai pribaigta

tai rodei nepabaigta darbą

toks nuostabus oras lauke , pavasaris žydi
ir namuose sėdėti ir knibinėtis nesinori ...

bet gražių nerinių tikrai linkiu
susitiksime temoje , pabendrausime fb

Atgal į viršų
Adelė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 15, 2013 23:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki. Slapta sekiau jūsų mokslus. Esu sužavėta dėstytoja: nuoširdi, kantri, kompetetinga. Linkiu jai visokeriopos sėkmės. Adelė.

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 2626

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.