Vitalytės klasė XI (vėrimas biseriu)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
vitalyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Birželio 2009
Pagyrimų: 2

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2012 metai (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 2) 2012 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 15:51    Rašyti temą: Vitalytės klasė XI (vėrimas biseriu) Atsakyti su citata

Sveikos merginos!
Visos, uzsirase i mano klaase, esate priimtos.
Norejau tai paskelbti kuo greiciau, kad butumet ramios.
Siuo metu dalyvauju mugeje. Bet siandien jau paskutine diena.
Grisiu velai vakare ir klaseje prisistasysiu, bei aprasyma ikelsiu tik antradieni. Laikas nuo LT iki manes 7valandu skirtumas. Prasom bendrauti, susipazinti, nebutina manes laukti iki antradienio.
Geros Jums dienos ir iki rytojaus!

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Stočkutė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2012 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 15:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, Vitalyte,
Sveikos, klasiokės

Esu Agnė, studijuoju ekonomiką, bet mieliau renkuosi rankdarbius.
Labai džiaugiuosi patekusi į klasę ir galėdama pratęsti mokslus pas Vitalytę. Ačiū Tau, mieloji

Blog'as: http://menukampelis.blogspot.com/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
werona
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Kovo 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 16:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,

Labai džiaugiuosi pakliuvusi į Akademija.

Inesita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Gegužės 2010

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 16:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos!
Dziugu zinot,kad esam visos priimtos
Esu Ina,siuo metu darbo paieskose ir saves paieskose. Papuosalu kurimas - vienas is mano paskutiniuju atradimu. Manau ir tikiuosi,kad idomiai ir prasmingai praleisime laika,o man asmeniskai neritruks laiko ir motyvacijos naujai veiklai - verimui biseriu Bus idomu susipazinti su Vitalyte
Iki greito!
Atgal į viršų
Paradis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Spalio 2010

2013 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 17:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika Vitalyte, ACIU TAU, kad priemei mane i savo klase
Sveikos klasiokes taip dziaugiuosi galedama isijungti i nauja akademija.
As esu Ruta is Kauno..... beje, siuo metu jau nebe is Kauno.... is Marselio....
Dirbu ligonineje medicinos sesele, nuo Naujuju metu perejau i naktis, tai diena turiu laiko ne tik pasnausti, bet ir parankdarbiauti....
Is biserio esu prinerusi kruva zgutu, pabandziau karta su youtubes pagalba susiverti Sankt-Petersburgo gradinele (ar kaip ten ji vadinasi), bet turbut nesugebejau pasirinkti tinkamo dydzio karoliuku, tai gavosi..... nu biski nesigavosi ir..... nieko daugiau bet jauciu tiems karoliukams kazkokia magiska trauka - kaskart kai griztu i Kauna bazeje uzsiperku nauja "partija", tai jau dabar esu prikaupusi daugiau nei speju sunaudoti kaip koks chamekas...
Rankdarbiaudama daznai, taip sakant "pagaunu kabli" kokiai nors technikai, tuomet prisikepu kruva darbeliu toje pacioje "dvasioje".... bet pas mane retai taip buna, kad vienu metu yra gaminamas tik vienas dalykas - dazniausiai judu i prieki su keliais is karto Sia ziema daug mezgiau - megztinis brangiausiajam jau baigtas (vasario 14 proga), liemene mamulei ipuseta (tikiuosi parvezti lauktuviu Velykoms), silkinis salikas dziusta ant remo - prie jo dar liko siek tiek laiko praleisti..... Labai smagu bus truputi pakeisti veiklos krypti
Tai va, sveikos visos dar karteli ir dziaugiuosi galedama prisideti prie viso grazaus burelio
Atgal į viršų
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Spalio 2009

Medaliai: 2 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2012 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 17:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika miela miela mūsų dėstytoja Vitalija, apsipatenkinus sėdžiu patekusi į klasę. Akademija su Vitalyte (ir Agne) man pažįstama.
Esu Inga iš Kauno ( bazė su savo gėriais irgi man aplankyta ) . Priemonių turiu tikiuosi visą krūvą per kelis metus prikaupusi. Jei reikės ką nors nusipirkti ar siųstis- pasirašau.

Na laukiam pradžios smagiai

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
E-Asta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 19:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas Vitalyte ir klasiokės ,
Esu Asta, gyvenu ir dirbu Mažeikiuose. Baigusi ekonomikos mokslus dirbu telekomunikacijų srityje, o laisvalaikiu mane "veža" įvairūs rankdarbiai. Nors nuo paskutinės akademijos vašęlio niekaip negaliu paleisti iš rankų, tačiau į tarpus dar ir biseriu mėgaujuosi. Bėda ta, kad nelabai dar moku ir esu "žalia" šioje srityje. Kaip jau minėjau motyvaciniame šio pusmečio mano tikslas rankdarbių srityje nr. 1 - pasižaboti jo didenybę biserį Aišku galima mokytis savarankiškai interneto pagalba, bet bėda ta, kad įlindusi randu visokių grožių ir nebejaučiu kaip sudeginu laiką. Tad mokslai akademijoje, o dar pas Meistrę Vitalytę (taip drąsiai galiu ją vadinti) man didelė sėkmė, laimė ir atsakomybė. Pagrindinių priemonių spėju turiu (biserio atsargas tai tikiuosi pamažinsiu ženkliai versdama karoliukus į dirbinius), o ko pritrūks tai iki kovo spėsiu susipirkti .
P.S. kiek mačiau tai esu praktiškai mažiausiai patirties turinti, tačiau pasiraičiusi rankoves ir papūtusi žandus aš pasiryžusi mokytis ir neatsilikti nuo klasės profių

kuguaras
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 19:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos klasiokės ir Vitalija

Labai džiaugiuosi, kad visos patekom į šią šaunią klasę.
Esu Rasa, gyvenu Klaipėdoje. Šiuo metu ilsiuosi nuo medicinos studijų ir rankdarbiauju rankdarbiauju ir tam galo nematau
Su rankdarbiais nuo mažų dienų. pamenu mėgiamiausią žaidimą - sudėlioti kokias nors ''mandalas'' iš įvairių sagučių. Tada buvo darbeliai mokykloje, darbai popamokinėje veikloje... Lankiau ir dailės mokyklą - bet ji man netiko užtrukau gal pusantro mėnesio ir nusprendusi, kad ten nieko ko neišmokstama savaime neišmokys, patraukiau per gyvenimą pati besimokydama...
Biserio turiu užkaupusi daug. Na, vieni yra nuo tada, kai ėjau į kokią 5 ar 6 klasę likę ir pirkti tarpe iki šių dienų, naujausius pirkau šiandien žodžiu - liga čia ir ne kitaip.

Beje, dar truputį apie mano kūrybinius kelius:
Daugiausia pastaruoju metu užsiiminėju sutažu, taip pat gaminu mieliakus iš veltinio (tiek sausas vėlimas tiek siuvimas iš filco), siuvinėju kryželiu...
Dažnai galvoje gimsta ''kolekcijos'' ar kaip man mieliau - serijos gražumų, kuriuos knieti kuo greičiau pagaminti. Kartais užtrunku ir per naktį, atsipeikėju pradedant švisti... Man labai svarbus geras, kokybiškas rezultatas. Dirbu sau - t.y. asmuo, kuriam turi patikti darbelis, kuris tikrina kokybę - esu aš pati. Tiesa, dažnai esu ''tamsta kirvis'', nepatylintis kai reikia.

Tikiuosi gražaus mūsų visų darbo ir šaunaus Vitalijos mokymo
Atgal į viršų
raganaite333
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 19:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos klasiokes ir mokytoja
esu Raimonda šiuo metu kaip ir Ina esu bedarbe nor namie veiklos man netrukta. darau ivairiausiud pspuoslus is karokiuku. Dabar dar pradejau ir zaoslus nerti biserio turiu ivairiausio pastaruoju metu labai nusovylusi del kinietisko biserio ir nutariau jo nebepirkti norisi kokybes. Na o ta ka nusipirkau vistiek teks kaip nors isnaudoti. tikiuosi praplesti savo galimybes besimokydama sioje klaseje.
Atgal į viršų
LeeLu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 20:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras mokytoja ir bendraklasės
Labai nudžiugau sąraše išvydusi ir savo vardą.
Esu Milda iš Kauno. Šiuo metu dirbu, auginu pora linksmų mažų žmogučių, o "nervus raminu" rankdarbių terapija
Biserio skyrelis bazese jau koki tūkstantį kartų aplankytas, ir manau dar bus dažnai lankomas taigi manau medžiagų tikrai turiu pakanankamai, jei reiks - bus ir daugiau.
Su biseriu draugauju jau virs metų ir kuo toliau tuo labiau ši draugystė man patinka
Apie peterburgo grandinele, "right angle wave", eglutės, "brick stich, žgutų nėrimą supratimą turiu, tik va kiek bandžiau niekaip nepavyko įveikti "peyote" (nors siuvant kuo puikiausiai gaunas).
Labai tikiuosi čia sužinoti tokius dalykos, ko nerastum/nesupratum besimokydama pati.
Atgal į viršų
xkataniukasx
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

2013 metai (Suma: 1) 2013 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 21:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Negaliu patikėti, kad esame visos priimtos! Taip susijaudinau, kad net rankos drebėti pradėjo Kažkaip šiandienn visai iš galvos buvo išejęs tas auksarankų akademijos sąrašas, tai ką tik prisiminiau...
Taigi džiaugiuosi, matydama ir naujas bendraklases, kiek čia mūsų dabar? Dar nesuskaičiavau (iš to jaudulio )

Mano vardas Edita, man 29metai. Gimiau ir augau Kaune, siuo metu gyvenu Italijoje (jau 3metai). Lietuvoje baigiau Vilniaus Dailės Akademija, architektūrą. Teko dirbti pagal profesija, labai nedaug apie metus. Cia viskas buvo pries krize. Dabar gyvenimas apsivertes 180laipsniu kampu. Dirbu paprasta eilini darba, net nera cia kuom pasigirti. Bet menininkes gyslelė pas mane papuolė labai nerami, man BŪTINA KAŽKĄ NUOLATOS KŪRTI. Taip mano gyvenime atsirado papuošalų kūrimas. Ivairiais rankdarbiais beja užsiimu tiek kiek save prisimenu. Iš mamos perėmiau pomėgį siuvinėti karoliukais. Nors mane visada žavejo "panaudojamas menas", ne tik grožėjimuisi skirtas. Taip, kad papuošalai yra kaip tik tai ko man reikėjo. Lauksiu rytojaus mokytojos laiško su reikalingomis medžiagomis, nes mama tuoj siųs siuntinuka iš Lietuvos, reikia man karoliukų iš jos kaulyti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Julija*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 22:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos mielos bendraklasės ir Vitalyte

Labai smagu kad mūsų bus tiek daug
Esu Julija. Kiek žinau ir pati jauniausia iš jūsų, man lygiai prieš mėnesi suėjo 17 m. Tai vat esu moksleivė, dešimtokė. Pasigirsiu ir pirmūnė klasės
Esu ožiaragis, galbūt dėl to tokia užsispyrus, pasitikinti savimi, bet rami, nors kartais sunkiai sutramdoma O beje ir žemaitė, ūkininku dukra
Mokiausi ir baigiau meno mokyklos dailės skyriu Nors piešimas nelabai tai kas mane traukia. O rankdarbiai ir įvairiausios jų rūšys mane žavai jau 3,5 metu. Buvau kokiam mėnesiui užsikrėtus nėrimu, bet vėl sugrįžau prie mylimo biserio Visada prie jo sugrįžtu, matyt kaip tik pradėjau nuo jo ir savo rankdarbiavima, taip ir pamilau Jis vis dėlto turi daug kūrybiniu galinybių Tai vat mane labai žavi rusių darbai, vat jos tai meistrės
O pas tave vitalyte tikrai radau ir neviena puiku darbą, tu tikrai išmanai apie tai
Atsiprašau, per daug jau ir išsiplėčiau

Labai laukiu mokslu pradžios
Atgal į viršų
nauja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 22:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakarelis Vitalija , labai malonu susipazinti
Sveikutes saunuoles,darbstuoles
Mano vardas Inga,gyvenu ne Lietuvoje,labai megstu rankdarbiauti,o mano laimei siek tiek daugiau nei pries puse metu pradejau dirbti jaunimo klube ,kurybiniu darbuotoju .Piesiu,tapau,klijuoju,mezgu,neriu ir tt.Svajoju ismokti biserio verimo,noriu labai,o ir laiko turiu pakankamai,tikiuosi man pavyks su jusu pagalba,kadangi atsakomybes jausmas ,ipareigoja
Sioje srityje esu nepatyrusi . E-Asta busim drauges Sveikinuosi ir su savo bendraklase jau trecia karta sveika Ruta
Linkiu mums visoms smagiai praleisti laika,iki
Atgal į viršų
Inesita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Gegužės 2010

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 22:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai pasirodo, klases vyks virtualiu budu? Nes kazka matyt praleidau ir maniau, jog mes cia visos susitiksime ir realiai kartu mokinsimes realioj klasej
Atgal į viršų
Dalika
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

2011 Rugsėjis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 08:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika Vitalija ir bendraklases,

Labai smagu, kad visos patekome :-) Esu Dalia, nuo musu mokslu pradzios iseinu i dekreta. Laukiam antro vaikelio. Taigi, laiko turesiu pakankamai mokslams ir tas labai smagu, nes bus uzsiemimas, uzpildantis darbo vieta, ypac pirmus menesius, laisvalaikio buna man per daug :-) Menu mokslu nesu baigusi, dirbu visai ne meniska darba uztai i kurybos sali istrukti laabai smagu. Deja, pastaruoju metu jam laiko visai nebelike buvo. Hobiu tarpe su rankdarbiais dar konkuruoja fotografija, megstu portretukus ir gamta fotografuoti. :-)
Biserio esu prikaupus nemazai spalvu, nes niekaip negaliu pro ji praeiti, tik man sutazui jo naudojasi mazais kiekiais :-) Turiu pagrinde preciosa biseri, jis pakankamai vienodas, bet ir su juo susipykstu, nes pasikilnoja :-) Daugiausia 10 dydzio.
Biserio verime neturiu patirties, kaip ir kelios klasiokes, bet manau ismoksiu :-) Tiesa, kazkada esu suverus viena zguta, bet tai buvo laaabai seniai :-)
Lauksiu priemoniu sarasiuko, ziuresiu ka turiu, o ko neturesiu - uzsisakynesiu.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Birželio 2009
Pagyrimų: 2

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2012 metai (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 2) 2012 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 09:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos gyvos, merginos!
Oho, kiek Jusu daug! Beveik visos susirinkusios ir visos tokios energingos, optimizmu spinduliuojancios! Tikra fantastika!
Sauni klase, geras kolektyvas ir nuotaika paciu paciausia!

Sveika Agne, nustebinai! Malonus siurprizas! Aciu!
Labas Werona-Inga,-- nesikuklink, cia bus idomu, pamatysi
Sveikute Inesita-Ina , stai mes jau ir pradedam susipazinti Tai virtualus mokslai, tiesa. Deja, mes per toli vienos nuo kitu, kad galetume susitike mokytis…
Vualia! Paradis-Ruta, as t.p. ne is Lt, nieko tokio, visi turim trukumu
Inga,- labukas, zinojau, kad ateisi, laukiau labai!
Sveikute, E-Asta, nuostabu, kad turi daug optimizmo ir noro mokytis
Labas, kuguare-Rasa - Tau reikes "tamstos kirvuko" musu darbeliuose, kad galetum sparciai zengti i prieki (internete nera sistemingo mokymosi, tiesa )
Sveika, Raganaite333-Raimonda, sutinku,--reikia kokybisko biserio, darbai bus zymiai geresni.
LeeLu-Milda, malonu Tave cia matyti Nepergyvenk, bendrom jegom iveiksim daugeli is Tavo paminetu rastu
Sveikute, xkataniukasx-Edita, kazkas labai artimo cia… katinukais vadinames tarpusavy su vyru, o mano seses vardas Edita. Faina!
Sveikute, Julyte ko gero taip ir vadinsiu, nes esi pati jauniausia tarp musu. Tavo darbeliai pasirode tokie, jog pagalvojau--"kam tai mergaitei reikia siu mokslu? Gal nori nusluostyti man nosi? Nezinau… " Jeigu ir nebus Tau labai idomu ar naudinga, tai bent su zavingu kolektyvu pabendrausi ir istisus 2menesius gera nuotaika Tave lydes Verta pasilikti
Sveikute, Nauja-Ingrida! Dar viena lietuve-uzsieniete (cia musu trukumai, nieko nepadarysi ) ir meno mokytoja. Ypac idomu!
Noreciau pasakyti Labas ir Dalikai su Magnolija… bet ju dar nematau (uzsidejau akinius, bet vistiek nieko nematau )

Apie save:-- mano biografija rasite X akademijoj "siuvinejimas biseriu". siais metais pasikeite tik keli dalykai- man 48m, ne 47 kaip buvo ( ) ir … as Jusu nei vienos nei kiek nebijau!
Praeita akademija visas nuteike labai geranoriskai, draugiskai ir ikvepe daugiau pasitikejimo savimi (man pirmiausiai )

I Jus kreipsiuos vardais arba pravardem, kaip Jums patogiau. Jei kam nors kazkas nepatiks,--prasom sakyti, --pasitaisysiu

Mokysimes verimo biseriu ivairiu rastu. Vos ismoksim viena rasta, tuoj pat pagaminsime kazkoki darbeli tuo rastu. Manau, jog sitaip geriau prisiminti viena ar kita rasta. Apversim keletu budu karoliukus ir kabacionus.
Peyoty rasta panagrinesim placiau.
Tempas bus, mes juk dideles ir greitos, tiesa? Bet jei daugumai greiti zingsniai butu per sunkus,---ka gi, tuomet tektu plana koreguoti ir trumpinti.

Siame forume pastebejau, kad merginos noretu daryti free form papuosalus, noretu skaityti shemutes, bet negali del to, jog nemoka paciu pagrindiniu rastu.
Daugelis megsta siuvineti biseriu, tiesa? O galima juk siuvinejima sujungti su verimu ir papuosalai iseis unikalus!
Galimybiu labai daug ir visu metu neuztektu, kad viska ismokti!

Priemones ka reikia isigyti:

Noreciau paprasyti , kad isigytumet (kas neturi) gero biserio.

Delica arba Toho. 11nr, 15nr, 6nr
Spalvas rinkites kokios patinka, pagalvokite apie tai, kad daznai viename dirbinyje naudosime daugiau nei 1spalva,
Nezinau koki kieki biserio patarti nusipirkti…
Galite pirkti maziau, tuomet tektu ardyti praeita darbeli ir daryti kita is tu paciu biseriuku … galima butu ir taip issisukti taupumo sumetimais.

Karoliuku apvaliu 3mm, 4mm, 6mm
Jie gali buti stikliniai, keramikiniai, ar svarovskiu, --svarbu apvalus

Karoliuku "bicone" 4mm ir 6mm

Lygiasoniu apvaliu kabacionu arba rivoli. Idealiausia butu 14mm skersmens.
Siu daug nereikia, apie 4-6vnt.
Rivoli gali tekti uzsisakyti is FMG, todel siulyciau koperuotis. Laiko dar yra, spetu ateiti.
Smulkiu perliuku ar skaldos akmeneliu ,sio bei to pas visas yra?
Uzsegimai apyrankems, kaklo papuosalams, plonos adatos (10-12nr), valo 18-20mm, uzspaudejai, vielutes, replytes, zirklutes ir t.t. turite?

Mokslai prasideda kovo 1d, laiko yra, kad nusipirkti tai, ko truksta.

Laiko atstumas tarp manes ir LT - 7val. Dabar 1:30 --naktis, o LT 8:30 ryto.
Jums teks palaukti kol issimiegosiu ir atsakysiu i klausimus
Esu per toli ir tai didziausias mano trukumas, --atsiprasau.

Paradis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 09:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos visos dar kartelį ir sveika Ingrida , džiaugiuosi tave vėl susitikus. Taigi gaunasi, kad trečią kartą būsime klasiokės Kitoms paaiškinu - mudvi abi kažkada baigėm taikomosios dailės mokyklą, porceliano dekoravimo klasę - taigi, drauge piešėm ant puodelių, paskui, jau Auksarankėse, netikėtai atradome viena kitą ir drauge mokėmės tapyti ant šilko o dabar gi - kartu bandysime pažaboti karoliukus
Jau susižiūrėjau savo atsargas ir nekantriai laukiu pamokėlių
Ir Inesitai - taigi taip jau taip - mokysimės virtualioje klasėje bet nesibaimink - bus smagu ir išmoksi lygiai tiek kiek pati panorėsi dėstytojos čia puikios ir viską išsamiai paaiškina

[ Antr. Vasario 19, 2013 07:18 ]
Sveika Vitalyte
Kai išmiegosi, o kas tas per do daiktas Rivoli ???
Aš irgi einu nusnaust posmelį po darbuko
Iki
Atgal į viršų
nauja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 10:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas ryteis Vitalyte be galo malonu buti pasveikinta
Labai smagu kad mokytoja mus jau pazysta ( t.y.,kiekviena jau apibudino ,ir kiekvienai rado paguodzianciu ir padrasinanciu zodziu ),jauciuosi kad mes jau susipazinome prie rytines kavos puodelio
Sveikute Rutele
Jau viska susirasiau ir leksiu apsipirkti

Visoms geros dieneles ir smagaus pasiruosimo ir pasisopinimo
Atgal į viršų
Dalika
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 11:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vitalyte, mes turbut rasem vienu metu, ir mano zinutes nepastebejai, nes tavoji labai ilga :-) o manaja ismete anksciau. Reiks ieskotis biseriuko ir karoliuku, o pirmiausia suziuret ka turiu ir ko ne. Kabasonu turiu daug, jie akmeniniai, bet turetu tikti gal...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Spalio 2009

Pati pačiausia (Suma: 1) 2012 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 14:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vitalyte, sveika sugrįžus, greituolė mūsų.
Labuka kaip smagu visas kartu paskaityt (taip virtualioj klasėj kas belieka sakyti- bet smagu virtualumas, kiekvienas savu laiku ir savaip patogiu metu - aš pvz. iš labai apsnigtos lt).

man regis dvi Ingos mes būsim, mane galit Gutuku vadint - bus gerai
Paradis rašo:

... o kas tas per do daiktas Rivoli ???

Paradis, tai yra iš kristalų šeimos apvalūs akmenukai-svarovskiukai, žiba, žiauriai gražūs savo neįprasta forma-. jie nežinau ar būna su skylutėmis- šiuo atveju radau be skylučių FMG-http://www.firemountaingems.com/shopping.asp?skw=swarovski-1122-rivoli-round-stones Aš sutikčiau dėl jų siuntimo, jei Lt nėra.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Dalika
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 14:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš 14mm rivoliu tik skaidriu radau LT - http://shop.kristel.lt/lt/ecat/product/id/5364
Vitalyte, dar norejau paklausti kokio storumo/kietumo vielutes mums reikes?

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 14:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos mergaitės,
Jei siūsit iš FMG aš irgi norėčiau prisidėti.
Norėjau dėl biseriuko paklausti, pirkti tik apvalius ar ir kitokios formos. Nes aš turiu tik čekiško biseriuka ir kaip suprantu jisai nelabai tinka.

E-Asta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 15:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,
oooo, kaip pagyvėjo mūsų klasė . Ir aš prisijungčiau prie užsakymo, nes reiktų rivoli ir japoniško biseriuko, nes turiu tik čekišką.
Vitalyte, o tikrai reikia japoniško biserio nr 6, ar 16? Lt u yra mazais kiekiais, tai uztenka ju po pakeli (rodos 10g?)

Paradis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 15:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės mergaitės
Ačiukas už nuorodas apie swarovskiukus, bandysiu ieškoti vietoje, jei ne - atsisiųsiu iš kur nors čia tokiems dalykėliams, taip sakant - nėra paklausos, taigi - nėra ir pasiūlos bet internete visko galima rasti, tai problemų kilti neturėtų... Taigi va, ir dar pasirodo neturiu valo - teks pasirūpinti
Beje, meno tai biseriukas pagrinde čekiškas bet kokybė kaip ir normali... gražūs karoliukai - daugmaž lygūs...
Atgal į viršų
E-Asta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 16:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O dar man gal galite paaiškinti: kodėl toks kainų skirtumas? :
http://www.hobbyline.lt/toho-biseris/toho-biseris-apvalus-15-dydis
http://www.akmeneliai.com/Katalogas/Apvalus-Round-150-C6772/Puslapis-1/
http://www.veriniams.lt/biseris/japoniskas-toho-biseris-c-61_384.html
Iš kur patartumėte geriau nusipirkti?

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 157

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.