Zapukes klasė XI (fotografija)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Kovo 2007
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 01, 2013 12:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ramlyte rašo:
Sveikos merginos,
turiu pasiūlymą (aš manau, kad ir Kristina tam pritars)
Kai savo baigiamuosius darbus kelsime į atsiskaitymų puslapį, tuo pačiu įkelkime ir čia. Tada galėsime padiskutuoti, aptarti viena kitos darbelius. Taip dar geriau suvoksime savo klaidas, pamatysime trūkumus, kurių mes pačios gal ir nepastebėjom.
(Atidžiai perskaičiau nuostatus, bet kad taip daryti negalima neradau parašyta, o jei neparašyta........ tai reiškia galima)
O kokia Jūsų nuomonė?????

Galima galima

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
keryda
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 01, 2013 12:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na, jei galima, tuomet ir čia keliu savo atsiskaitymą

O atsiskaitymui norėčiau pakviesti į kelionę, į kurią jus nukels mano vienintelis kadras, kurį pavadinau Moai. Fotografuota pasitelkiant dvigubos ekspozicijos funkciją fotoaparate (multiple arba double exposure), koreguotos tik spalvos, šviesumas, tamsumas ir uždėtas spalvinis efektas, kad išryškinti grublėtumą.

Tai gi, keliaujame į Rapa nui (polinezietiškai vadinasi Velykų salą), kurią 1722 metais atrado olandų keliautojas J.Rogevenas. O pavadino ją Velykų sala todėl, kad išsilaipino čia būtent per Šv. Velykas. Tai atoki pietinėje Ramiojo vandenyno dalyje esanti salelė, priklausanti Čilei.
Velykų salos „įžymybė“ – milžiniškos statulos arba moai (taip jas vadina salos gyventojai). Velykų saloje iš viso 887 didelės monolitinės akmeninės galvos-statulos. Dauguma iš moai buvo iškaltos iš Rano Raraku ugnikalnio uolų, nes šalia ugnikalnio išlikę ~400 įvairiose darbų stadijose likusių moai. Manoma, kad statulos buvo iškaltos polineziečių prieš 500 ar daugiau metų. Nors dažniausiai statulos vadinamos "galvomis", dauguma iš moai turi pečius, rankas ir liemenį, kurie metams bėgant sunyko.

Didžiausia statula yra 21,6 m aukščio ir sveria apie 160 tonų.
Kai kurie mokslininkai yra linkę manyti, kad Velykų salos gyventojai buvo apsėsti skulptūrų statymo manijos, todėl negailestingai eikvojo medieną, akmenis ir kitas medžiagas. Tai kartu buvo ir jų prakeiksmas, kuris pražudė beveik visą Rapa Nui civilizaciją.

Kol tyrinėtojai aiškinasi neatskleistas moai paslaptis, mes galime tik įsivaizduoti tų laikų žmonių gyvenimą ir kodėl buvo statomos šios didžiulės skulptūros. Šis senosios civilizacijos stebuklas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Tikiuosi kelionė neprailgo

lauksiu kritikos ir komentarų
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 01, 2013 13:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man labai patiko. Tik tas bluras nosies išlinkime erzinantis, būčiau bandžiusi pataisyti PS.
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
keryda
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 01, 2013 13:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sutinku, Kristina, ten gal sakyciau blikas. Pasiteisinimas toks: fotoaparatą gavau keliom dienom, tai laiko pasibandymams buvo ne per daugiausiai. antra, tas blikas nuo mano vyro, kuri fotografavau siluetui akinių siluetui perfotografuot ir nebebuvo laiko, rinkausi iš varijantų, kur jo labiausiai nesimato ar bent ne taip kliūna. Na bent žinau, kad tokio tipo nuotraukoms akinius reik mest į šoną
Atgal į viršų
Ramlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 01, 2013 14:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na Keryda, tu ir pavarei.... Ir pasakojimas, ir nuotrauka- net nežinau kaip padaryta. Puiku, nes daugiau neturiu ką pridurti
O per tą margumą, tai to bliko aš ir nepastebėjau. Man patiko, tikrai labai originalu...

Atgal į viršų
Alė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 01, 2013 16:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Keryda, šaunuolė, net neįsivaizduoju, kaip čia fotografuota, superinis darbas. Reikės panagrinėti fotoaparatą, paieškoti tos funkcijos ir pasimokyti. Labai įdomu.
Skaičiau "Velykų sala" knygą, ir man labai patiko, o tie didžiuliai veidai, išrikiuoti pakrantėje tikrai įspūdingai atrodo.
Atgal į viršų
Ramlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 01, 2013 19:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na ir aš įkeliu savo atsiskaitymą.
Čia mano vasaros ilgesys...

Sudėjus visas nuotraukas gausis paveikslas, kurį būtinai pasikabinsiu virtuvėje, jis man primins ir mūsų akademiją.

dar šovė mintis padaryti ant balto fono, bet matyt buvo per silpnas apšvietimas....

Atgal į viršų
burbuliuke7
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 01, 2013 19:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na jei visos tai visos ikeliu ir aš tada

Pristatau savo darbą:
Šis driežas dar šaltoką pavasario dieną,taip ir nenorėjo išlysti iš mano rankų,jam būvo labai šilta juose.Kadangi driežai tokiomis dienomis yra apatiški ir tingus,pagalvojau kad išnaudosiu progą ir paversiu šį driežiuką savo fotomodelių,kas ir sekmingai pasisekė

Atgal į viršų
Alė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 01, 2013 19:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ramlyte, labai nuotaikingas,smagus, vasariškas Tavo kūrinys. Puiku, šaunuolė! Nesuprantu, kaip padarei tokį spalvingų lašų foną. Labai gražu.
Atgal į viršų
burbuliuke7
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 01, 2013 19:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Keryda- tavo nuotrauka labai savotiška,bet kartu ir labai įdomus Liuks

Ramlyte-Man labai patiko tas darbelis kai visi kartu sudėti visi kadrai,tikrai kabinčiau ir aš tokį į savo virtuvę

Paskutinį kartą redagavo burbuliuke7, Tr. Gegužės 01, 2013 19:45. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 01, 2013 19:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu tikros šaunuolės, Ramlytė iš vis sužavėjo
Kaip smagu atsidarius atsiskaitymo temą vis po vieną aptikti vienos už kitą įdomesnius darbus. Jaučiuosi lyg išpakuojanti po dovaną

Alė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 01, 2013 21:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano baigiamasis darbas: "Gimtų namų simfonija"
Mintimis nugrimzdau į namus, kuriuose prabėgo mano vaikystė... Štai kokį reginį išvydau savo prisiminimuose:
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 01, 2013 21:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žinokit tikrai džiūgauju sulig kiekvienu namų darbu Nuostabus atlygis už mano priekabes
Kepasa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 01, 2013 21:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras, mielosios

Kaip gaila, kad jau uzbaigeme sia akademija. Labai dekoju Kristinai uz suteiktas zinias, uz kantrybe, uz puikia atmosfera klaseje. Aciu uz ta ziniu bagaza, kuri nesiojuosi kiekviena diena. Dabar fotoaparatas mano geriausias draugas Aciu ir Jums klasiokes uz bendravima, uz draugyste...

Mano baigiamasis darbelis

Emos Sferos
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 01, 2013 21:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tuomet ir aš įkelsiu į klasę jau paskutinį darbą Ech, tikrai gaila, kad mūsų mokslai baigėsi Mano baigiamojoje nuotraukoje sūnaus pasivaikščiojimas bundančioje gamtoje su šuniuku (dar tik menamu)

Guotė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 01, 2013 22:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žinokit merginos man atrodo, kad mūsų klasė šauniai pasirodė - visų baigiamieji darbeliai tikrai labai puikūs Ir už tai reikia padėkoti tik mūsų nuostabiai mokytojai

O čia mano baigiamasis reportažas:

Bandant patekti į akademiją, savo motyvaciniame laiške nurodžiau, kad pagrindinis mano siekis yra patobulėti kasdieninių situacijų, švenčių, atostogų fotografavime, jog galėčiau džiaugtis nuostabiais asmeniniais fotoalbumais. Kadangi akademijai bėgant į pabaigą man pasitaikė puiki galimybė išvykti paatostogauti į Turkiją, tai baigiamajam darbui norėčiau pristatyti būtent savo atostogų fotoreportažą kaip akademijoje išmoktų pamokų ir savo siekto tikslo rezultatą

Pagrindiniai atostogų dalyviai - Vaidas, pasirodantis dažniau kadre ir aš, Inga, paprastai liekanti už kadro (nebent šmėstelinti kokiame nors atspindyje )...
Ir Ji, šalis, - nuostabi savo peizažais, kalnų virtinėmis ir dangaus mėlynumo pakrantėmis. Turistus traukianti ne tik išpuoselėtais paplūdymiais ir kaitinančia saule, bet ir unikaliais gamtos kampeliais tokiais kaip Pamukkale, senoviniais miestais ir savita kultūra.

Susipažinkim - Vaidas ir šiek tiek aš

Peizažas nuo kalvos, į kurią įkopėme.

Icmeler paplūdimys.

Pamukkale - šiltųjų požeminių srovių suformuoti mineraliniai baseinai.

Hierapolis - senovinio miesto liekanos, amfiteatras.

Kavinukė tarp kalvų.

Atgal į viršų
LapeSnape
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 01, 2013 23:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikinu visas įveikus mokslus Labai didelis AČIŪ Kristinai už suteiktas žinias.
O dabar pristatau savo namų darbą. Ilgai galvojau kokią nuotrauką padaryti. Lauke gamta dar nelabai graži, su mažais vaikais toli nenuvažiuosi. Nusprendžiau nuotrauką daryti namuose. Fotomodeliu pasirinkau mažą angeliuko statūlėlę, tada pradėjau sukti galvą, kaip ją geriau pristačius. Fotografavau apšviestą saulės, vėliau prožektoriaus...... nelabai patiko. Neperteikia viso grožio. Tada nusprendžiau padirbėti tamsoje su prožektoriumi. Užsidariau į spintą - rūbinę ir eksperimentavau. Atrodo čia nieko sudėtingo - nufotografuoti baltą statūlėlę juodame fone Po poros dienų vargo gautu rezultatu likau patenkinta.

ISO 200, 0,6 s., 16,8mm., f 3,5, [/b]
Atgal į viršų
Cit
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 02, 2013 02:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,
Pirmiausiai noriu padekoti mokytojai, didelis aciu uz suteiktas zinias ir kantrybe
Merginu nuotraukos nuostabios, net norejau savo baigiamo nebekelti
beje, maciau viename forume yra tema apie fotografavima, tai ten merginos lyg savaites tema susimasto ir per ta laika sukelia nuotraukas veliau aptaria, tai gal ir mes panasiai galetume daryti grupeje kazka panasaus?

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
keryda
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 02, 2013 07:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oho kiek puikių nuotraukų vienos už kitas gražesnės. Fotoistorija iš atostogų tiesiog fantastiška, labai pavydas suėmė, tikrai bus ką prisiminti.

Vaisių asorti taip pat fantastiškas, gal sodresnių spalvų, bent fono, norėtūsi.

Žodžiu, nežinau, tikriausiai dėstytojoms bus galvos skausmo, kuriai kiek balų duoti, visoms norėtųsi rašyt aukščiausius balus.
Atgal į viršų
luckyreda
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Gegužės 2010

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 02, 2013 07:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano nuotrauka atsiskaitymui.
Gal tai miniatiūra-didelis pasaulis už ateinančio pavasario.
SVEIKAS PAVASARI
Atgal į viršų
keryda
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 02, 2013 10:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Klausimas
O kada bus galima į konkursų lentą kelt? Vis pažiūriu, bet nėra temos sukurtos.
Atgal į viršų
Kepasa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 02, 2013 11:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

keryda, kelk db, as ikeliau ir laukiu patvirtinimo ir man ja grazino pataisyt. Tikiuos db tiks

Paskutinį kartą redagavo Kepasa, Kv. Gegužės 02, 2013 11:04. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ramlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 02, 2013 11:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zapuke rašo:
Nu tikros šaunuolės, Ramlytė iš vis sužavėjo
Kaip smagu atsidarius atsiskaitymo temą vis po vieną aptikti vienos už kitą įdomesnius darbus. Jaučiuosi lyg išpakuojanti po dovaną

Man šie žodžiai, tai aukščiausias įvertinimas koks tik gali būti. Tai išgirsti iš savo dėstytojos nesvajojau net sapne. AČIŪ Kristina, tai tik tavo nuopelnas.
Merginos, labai šaunūs Jūsų darbeliai, negaliu patikėti, kad per 2 mėn. tokia pažanga.
Burbuliuke, labai gražiai spalviškai atrodo tavo driežiukas
O Alės ,,Gimtų namų simfonija,, tokia dvelkianti mistika, labai gražios spalvos. Na tiesiog nuotrauka jau profesionalo
Keryda, matai kokių puikių kadrų galima rasti gamtoje
Emos nuotraukoje ir perspektyva ir pagrindinis veikėjas... Gražu
Guotės reportažas nuostabus. Kaip puiku, paatostogavai, padarei gerą reportažą. O reportaže ir portretas ir peizažas ir... beveik viskas ko mes mokėmės. Labai graži 3 nuotrauka, bet man gražiausia aguona...
LapeSnape nebereikalo spintoje 2 dienas sėdėjai, labai profesionali nuotrauka. Lyg iš prestižinio žurnalo
Cit, be reikalo kompleksuoji, tavo nuotrauka iš ties puiki, man labai patinka tokios nuotraukos, aš irgi apie kažką tokio masčiau... labai gražu
Luckerydos labai pavasarinė nuotrauka ir daug spalvų, ir daug gėlių
Vienu žodžiu, mano akim žiūrint, mums visoms mokslai tikrai davė daug naudos

Ir už tai AČIŪ KRISTINAI

[ Kv. Gegužės 02, 2013 10:09 ]
Merginos kelkit iš karto ir į konkursų lentą. Ten dar reikia laukti, kol tavo nuotrauką patvirtins. Aš vakar įkėliau, tai tik šiandien pranešė, kad reikia nuotrauką sumažinti, bet aš dabar darbe, tai tą galėsiu padaryti tik grįžusi. gerai, kad dar laiko yra...

Atgal į viršų
keryda
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 02, 2013 11:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai kaip supratau, nereikia laukt kol bus atsiskaitymo tema sukurta lentoj? Tiesiog keli ir viskas? O kaip balsavimas vyksta tada? Ir kada tie rezultatai paaiskeja? Sorry, kad klausiu, bet pirmakart man akademija, tai nelabai zinau, kaip kas cia.
Atgal į viršų
Ramlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 02, 2013 12:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip reikia kelt iš karto. O tema bus sukurta kai visos sukels savo darbus ir tada bus galima balsuoti

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 6769

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.