Gitos klasė XI (kraitelio mezgimas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
amela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Balandžio 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 01, 2013 13:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na ka, daejau iki punkto nr 8, paziurejau youtubej kaip tai atrodo, na atrodo lyg aisku, bet deja nieks neaisku. kai as isdalinau akis tai gavos ant kiekvieno virbalo po 9, tai gavos kad kai mezgu 4geras 2blogas ir tt kad buna virbala uzbaigi 3gerom o kita 4ta gera akis buna ant kito virbalo tai kai mezgant ta 8 punkta, man ta aki nusikelti prie tos 4tos ? na kad kartu butu visos 4ios geros? nes kitaip tada neturiu fantazijos kaip tai turi atrodyt gerai kad turiu iseiti tai paliksiu sitoj vietoj, ir grizus jau turbut rasiu atsakyma, tai nors nesinervuosiu kad nesigauna

[ Pen. Kovo 01, 2013 11:34 ]
nu pabandziau ta eile taip kaips akiau, tai gavos db du virbalai po 10 akiu du po 8. viskas einu ruostis labai nekantru dabar pasidare uzbaigt, kaip cia viskas atrodys

[ Pen. Kovo 01, 2013 11:55 ]
dar vienas klausimas, tik dabar ISISKAICIAU, kad ziogeli reikia prisegti prie akiu, tai jis reiskias turi likti kaboti apacioje, nu o as kadangi ziogelio neturiu, tiksliau reik jo paieskot, as ant virbalo uzrisau kitos spalvos siula ir jis man pastoviai krenta as vis ji saugau kad jis nenuciuoztu ir nepasimesciau kur cia ta prdzia..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 01, 2013 15:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū Gitai už labai išsamią ir aiškią pamokėlę Pagaliau ir man gavosi kažką numegzt Pakolkas numezgiau tik vieną pirštinytę, tad nuotraukos dar nekelsiu Kai numegziu antrąją, tuomet ir įkelsiu Gal ir kokias klaideles pastebėsim
Amela, aš būtent taip ir dariau, nusikėliau tą akį ant virbalo prie kitų 3 akių, o kai išmezgu kasą, tuomet akį vėl grąžinu atgal ant prieš tai buvusio virbalo. Nežinau ar gerai dariau, bet gavosi tai neblogai, bent jau iš pažiūrios

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
agneciuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 01, 2013 16:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na bet jūs ir greitos. Aš vieną pirštinytę neseniai pradėjau, ir taip lėtai einasi, nepripratus su smulkiais virbalais, slysta, bėga jie man. Plius dar bandau megzti gerąsias akis taip kaip Gita mokino, tai veiksmas vyksta vėžlio lėtumu.
Atgal į viršų
Jurosputa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 01, 2013 17:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos!

Tikiuosi, kad tikrai visos sveikos. O as susirgdinau savo maziuka vakar belakstydama i savivaldybe del darzelio :(. Ot, kad zinotumet, kokiu suktu dalyku gali but is darzelio puses, tiesiog turi but sekle morka, kad atsektum. Tai vat, pas mane naujienos liudnos, jei vaikuciui dar karta pakils auksta temperatura, vaziuosim i santariskes tikrintis. ...ir rankos nekyla nieko daryti tiek namuos, tiek sest prie sio darbelio...negaliu ..
Bet pavidu del kitu, kad ne tik pradejo megzt, bet turbut jau siandien ir tures darbelius. Ale merginos, ne jau be mezgimo daugiau neturit ka veikt?! :-ñ: nors ir namuose sedziu su vaikuciu, bet na yra tu darbu ir namuose .
Nekreipkit demesio, ka rasyneju , cia gi is pavydo , kad man taip !
Tiek, kad tokiais tempais jus darysit, tai neturesit veit kitomis dienomis arba jei mokytoja Vita prades trumpint atliekamiems darbeliams dienas, tai as nespesiu .
Zodziu, cia tik mastau sau.
Taigi, jei tik situacija pageres namuose ir niekur mums neteks vaziuoti, ir as sau ramia sirdim kibsiu su malonumu didziausiu i mazucius darbelius. Tikiuosi neteks man atsilikti, jei atsiliksiu- tai ne tiek, kad nebespeciau...Labai to viliuosi.

Gita, taip , turiu dvieju spalvu siulu, turejau namuos, bet dar vakar pakeliui uzsokau i cupa ir nusipirkau dar kitu, turbut jais ir megziu,bet kadangi jie plonyciai desiu du siulus tos pacios spalvos ( ale teks perviniot kamuoliuka). Tikiuosi ir tinkamo dydzio virbalus parinko ( ko labai bijau) pardaveja dvigubam siului.

Nu va maziukas prabudo po temperaturos numusimo su vaistu doze, tai keliausiu pas savo zuikuti.

Atsiprasau, kad rasiau ne Lietuviskom raidem, prisiminiau tik ipusejus, nes ipratus visad taip rasyti ( net greiciau rasosi). O as tiesiog siandien cia trumpam, bent jau kolkas,pasirodziau pranesdama situacija.

Iki visoms ir smagaus, malonaus, idomaus mezgimo!!! :-ñ:

P.s. Kaziukas mums nuplauke ...o laukiau
Atgal į viršų
agneciuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 01, 2013 17:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jūrate, linkiu pasveikti tavo mažiukui, manoji ir dar serga, vis dar geriam antibiotikus. O kas liečia darbų atlikimą, tai aš ir žiūriu sunkiai spėju su kitom merginom. Rytas prasideda namų kuopimu, ir taip iki pusiaudienio. Tada pietų darymas, mažiukės migdymas, ir žiūri, kad jau vakaras. O nieko doro nenuveikei. Bet manau daugumos mamų taip diena prasideda, tik kitos yra greitesnės, apsukresnės nei aš. O dabar pirštinytę jau įpusėjau. Tik manau užstrigsiu prie siaurinimo. Nes aš kojinės nesu mezgusi, tai nesuprantu tokio siaurinimo. Bandysiu paveiksliukus studijuoti.
Atgal į viršų
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 01, 2013 18:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi merginos, sunku kai vaikučiai serga :( Manikis irgi dažnai serga, tai ir naudojuosi proga greit megzti, kol sveikas ir eina i darželį. Šiandien jau pabaigiau pirštinytes, tik dar nenufotkinau. O skubu todėl, kad dar turiu užsakymų, kuriuos irgi reikia greitai padaryti... O be to, negaliu tvarkyti namų, nes man lovos rėžimas, gydytoja liepė labai saugotis, kad anksčiau nepagimdyčiau, tai man dabar mezgimas pats tinkamiausias darbas Bet ateitį tikrai tempas mažės, nes ir sunkesnės užduotys bus, o jeigu dar vaikas namie bus, tai visai nieko nepadarysiu :( Na bet bus kaip bus, tik labai tikiuosi pabaigti akademiją... O jums stiprybės gydant vaikučius. Och kaip širdelė dreba, kai mažieji serga.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
amela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 01, 2013 18:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jei žiūrint į šitą paveiksliuką, tai nesuprantu kaip 1`-3 IR 2-4 galima sumegzt? daejau iki čia ir stop
Atgal į viršų
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 01, 2013 18:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ne nežinau kaip paaiškint. Aš ir ne iš pirmo karto supratau. Bet pirmo ir trečio virbalo dvi pirmas akis sumezgi, kaip kad ir mezgam geras akis. O antro ir ketvirto paskutines akis mezgam taip, kaip Gitos nuotraukose, t.y. nukeliam prieš paskutinę akį, taip kad ji persisuktų (kaip Gita nufotkino nuotraukoj) tuomet vėl grąžini akį ant buvuvio virbalo, bet ji jau gaunasi persukta ir mezgi kabindama už priešingos pusės nei mezgam gerasias akis (taip pat parodyta Gitos foto).
Nežinau ar aiškiai paaiškinau. Be to, nežinau ar pati gerai supratau .

Atgal į viršų
Gita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Lapkričio 2007
Pagyrimų: 3

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2008 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 01, 2013 18:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

amela rašo:
man pirmiausia iskilo kuris virbalas yra kuris kuris 1-2-3-4

Kadangi akis padalini ant keturių virbalų, pirmasis virbalas yra tas kuriuo pradedi megzti eilę. Ketvirtas virbalas - tas ant kurio lieka paskutinės eilės akys. Po antrą eilę vėl pradedi megzti nuo pirmo virbalo.

agneciuke rašo:
manau užstrigsiu prie siaurinimo. Nes aš kojinės nesu mezgusi, tai nesuprantu tokio siaurinimo.

Neturėtų būti sunku. Svarbiausia nepasimesti kurioj vietoj kuriuo būdu reikia sumegzti dvi akis. Kai padarysi pirmą pirštinytę, manau suprasi kodėl būtent taip ir tose vietose reikia siaurinti

agneciuke rašo:
O kas liečia darbų atlikimą, tai aš ir žiūriu sunkiai spėju su kitom merginom.

Siūlai nesukti dėl to galvos. Ne lenktyniauti susirinkome, o kokybiškai išmokti megzti Yra duotos 5 dienos. Tad nebūtina viską padaryti šiandien. Labai džiaugiuosi merginomis kuriuos jau šiandien didelį darbą padarė, bet nereikia užmiršti, kad jūs visos mezgate skirtingai ir lygiai jūsų ne vienodi. Tad vienai ši užduotis gali atrodyti labai lengva, kitai - ypač sunki.

Jurosputa rašo:
Tikiuosi ir tinkamo dydzio virbalus parinko ( ko labai bijau)

O koks tas dydis? Nenurodyta ant įpakuotės?

Jurosputa rašo:
jei mokytoja prades trumpint atliekamiems darbeliams dienas, tai as nespesiu .

Mokytoja duos tokį laiko tarpą, kuris yra protingas, įvertinant visų jūsų galimybes

Jurosputa rašo:
O as susirgdinau savo maziuka vakar belakstydama i savivaldybe del darzelio :(

Stiprybės jums!
Svarbiausia mamytės teigiamas nusiteikimas ir kiek įmanoma gera nuotaika. Juk mama stebuklingai perduoda geras emocijas savo vaikučiui. O tai neįtikėtinai gerai gydo

Saromania rašo:
Pakolkas numezgiau tik vieną pirštinytę, tad nuotraukos dar nekelsiu

Ar patenkinta esi rezultatu?

amela rašo:
dar vienas klausimas, tik dabar ISISKAICIAU, kad ziogeli reikia prisegti prie akiu, tai jis reiskias turi likti kaboti apacioje, nu o as kadangi ziogelio neturiu, tiksliau reik jo paieskot, as ant virbalo uzrisau kitos spalvos siula ir jis man pastoviai krenta as vis ji saugau kad jis nenuciuoztu ir nepasimesciau kur cia ta prdzia..

Jis nebūtinas. Aš orientuojuosi pagal siūlą kuris lieka pačioje mezginio pradžioje. Bet kartais geriau įsisegti žiogelį ar kažką panašaus, arba kaip tu prikabinti kitos spalvos siūlą. Jį galima lengvai surišti. Baigus megzti, atriši ir nuimsi.

amela rašo:
nu pabandziau ta eile taip kaips akiau, tai gavos db du virbalai po 10 akiu du po 8. viskas einu ruostis labai nekantru dabar pasidare uzbaigt, kaip cia viskas atrodys

Viskas gerai, gali tas akis kilnoti ant kitų virbalų. Svarbu jas poto grąžinti į savo vietas, kad vėliau atsektum kur reikia nuleidinėti akis.
Turiu prisipažinti, kad aš pati nemezgu 5 virvalais Man lengviau megzti keturiais. Bet tada skaičiuoju kuriose vietose reikia nuleidinėti akis.
Tai, ant kurio virbalo jūs kilnosite akis, jokios įtakos mezginiui netusi, juk vistiek numezgus nesimato kur buvo ta vieta kurioje pereidavote iš vieno virbalo prie kito. BET, geriau nepiktnaudžiauti akių kilnojimu, nes nebeatseksite kurioje vietoje yra mezginio "kampai" ir kiek eilių galiausiai numezgėte.

Nuotraukų albumas

Pagyrų puodas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 01, 2013 18:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tik dabar pamačiau tavo įdėtą paveiksliuką. Tai reikia sumegzti pirmo virbalo pirmasias dvi akis, antro virbalo paskutines dvi akis, trečio virbalo pirmasias dvi akis, ketvirto virbalo paskutines dvi akis.
Nežinau, ar tiksliai supratau, kas neaišku

Atgal į viršų
amela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 01, 2013 18:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

supratau kad skaityt nemoku
Atgal į viršų
Gita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 01, 2013 18:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

amela rašo:
jei žiūrint į šitą paveiksliuką, tai nesuprantu kaip 1`-3 IR 2-4 galima sumegzt? daejau iki čia ir stop

Indre, Rasa viską teisingai nupasakojo. Bet jei nesupranti, bandysiu ant greičio pafotografuoti.

Nuotraukų albumas

Pagyrų puodas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 01, 2013 18:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O savo pirmuoju "blynu" aš esu patenkinta Tik nežinau, ar neprivėliau klaidų

Atgal į viršų
Gita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 01, 2013 19:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Saromania rašo:
O savo pirmuoju "blynu" aš esu patenkinta

Puiku
Žinok, kad čia dar ne galutinis rezultatas. Kažkur dar turės atsirasta antra spalva (kokia aš paslaptinga )
Bet kolkas palaikykime intrigą iki sekančios užduoties.

Nuotraukų albumas

Pagyrų puodas
Atgal į viršų
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 01, 2013 19:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na jau tikrai įdomu pasidarė, kaip dar galima antrą spalvą įjungt Lauksiu su nekantrumu. Beje, dar norėjau pasiteirauti dėl siūlų. Aš išsirinkau dvi spalvas, kur parašyta vienodo storio virbalai. Bet tie siūlai skirtingų firmų, ir pamėginau su jais megzti, tai vieni atrodo šiek tiek storesni, o kiti plonesni. Ar jau nebegalėsiu naudoti kaip antros spalvos, ar nieko baisaus, kad antrieji bus šiek tiek plonesni?

Atgal į viršų
DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 01, 2013 22:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos

As dar nieko nepadariau, laiko visiskai neturejau siandien. Turejom ilgai laukta ir sulaukta svecia, kuris ka tik isejo, beje, jo suneliui padovanojau tuos megztus tapukus, kuriuos numezgiau per nakti ir kojines, jam labai patiko Namu darba pradesiu nakti, gal jau rytoj pasirodysiu

Jurate, sveikatytes tavo leliukui

Atgal į viršų
DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 02, 2013 05:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Hey, hey, hey,
Uzsiziurejau as cia seriala idomu ir nepastebejau, kaip jau numezgiau, bet kai laika pamaciau tai... Reikia jau eiti miegoti, nes po keliu valandu jau keltis
Bet pirma numu darbas.. Nieko negaliu pasakyti, labai patiko megzti, bet... is pradziu buvo neiprasta megzti GEROSIOMIS akimis, bet jau pirmos pirstines pabaigoj visai ir nieko, o antros pirstines pabaigoj, jau ir pamirsau (beveik) kad galima gerasias akis megzti kitaip Kol iki manes daejo kaip uzbaigti pirstine, gal 10 kartu perskaiciau paaiskinima ir dar daugiau kartu ziurejau i nuotraukas, ne karta pasijutau stabdziu, bet nieko, rodos gavosi
Vaizdai:

Beje, pirstines turetu pagal dydi tikti mano mazylei

Labanakt!

Atgal į viršų
amela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 02, 2013 11:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labas rytas, na iveikiau ir as viena pirstinyte bet rezultatu nesu patenkinta :( na reiks antra pasistengt zinant klaidas. nes kur ta siule kuri susimezga tai man toks tarpukas gaunas (na su skylutem) vyras pasake ir kad pynes i pynes nepanasios. Nu tiesiog visas brokas Bet nieko kaip pirmai tai dar visai baika Dydis tai geras, toks leliukiskas gavos, nes mano siulai ir virbalai ploni. o antros spalvos siulas kazkodel manau kad bus naudojamas apvilkti ta pirstinyte, ir kad pirstinyte bus is vienos puses viena spalva is kitos kita, na galima ja isverst but (nes pamenu kaip Gita sake kad bus universalios pirstins jei raudona ir melyna ) Na reik gal i kaziuka ruostis
Atgal į viršų
Gita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 02, 2013 20:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

amela rašo:
na reiks antra pasistengt zinant klaidas. nes kur ta siule kuri susimezga tai man toks tarpukas gaunas (na su skylutem) vyras pasake ir kad pynes i pynes nepanasios. Nu tiesiog visas brokas Bet nieko kaip pirmai tai dar visai baika Dydis tai geras, toks leliukiskas gavos, nes mano siulai ir virbalai ploni. o antros spalvos siulas kazkodel manau kad bus naudojamas apvilkti ta pirstinyte, ir kad pirstinyte bus is vienos puses viena spalva is kitos kita, na galima ja isverst but (nes pamenu kaip Gita sake kad bus universalios pirstins jei raudona ir melyna )

Ach tu gudruolė, išrišai mane
Rytoj jau pati būsiu baigusi dvispalves pirštinytes ir tada galėsite pamatyti kokio gi rezultato mes siekiame

Beje, Indre, dėl klaidų nepergyvenk. Svarbu, kad jau matai ką darei ne taip, tada, jei antra pirštinė išeis gražesnė ir turėsi noro, galėsi ir pirmąją iš naujo padaryti...

DrAkOnIuKe rašo:
Uzsiziurejau as cia seriala idomu ir nepastebejau, kaip jau numezgiau, bet kai laika pamaciau tai... Reikia jau eiti miegoti, nes po keliu valandu jau keltis
Bet pirma numu darbas..

Na tu ir naktinėtoja
Pirštines numezgei labai gerai. Tik noriu paprašyti, kad nuforografuotum tą dalį kur matosi siaurinimas. Ar nesigavo skylutės?

Saromania rašo:
Ar jau nebegalėsiu naudoti kaip antros spalvos, ar nieko baisaus, kad antrieji bus šiek tiek plonesni?

Dėl ploneznių siūlų sunku kažką komentuoti. Nepabandžius nesužinosi, todėl gali pabandyti...

Nuotraukų albumas

Pagyrų puodas
Atgal į viršų
DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 02, 2013 23:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos

Gita, vat kaip gavosi:

Skylutes yra, bet labai labai mazos, sakyciau be ju isvis neimanoma, nors kazkiek bet tarpeliai bus vistiek, o dar jei ziureti i siulu stori, tai galima sakyti, kad skyluciu visiskai nera Pasakok, ka ten toliau daryti, nes neturiu ka veikt naktimis Visiskai su Kaziuku pamirsau uzvaziuoti i parduotuve siulu medvilniniu, reikia sunui kepure pavasariui kokia numegzt

Atgal į viršų
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 03, 2013 11:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas, na pagaliau ir aš jau nufotkinau savo pirštinytes Tad įkeliu jų nuotraukas:

Be abejo, darbelis nėra tobulas Bet kaip esu nemezganti, tai pakankamai neblogai Kur nuleidinėjau akis, skylutės nėra mažos, nors atrodo, labai stipriai įtempinėjau siūlą. Siūlas mano irgi plonas, virbalai 2 nr. Galbūt mokytoja pastebės kokias klaidas, tai ateityje stengsiuosi jas ištaisyti

Atgal į viršų
amela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 03, 2013 15:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba visoms, na ka keliu ir as savo namu darba. Antroj kojinej neperkeliau vienos akies atgal todekl gale man liko ne 4 o 5, todėl taip ir užbaigiau nebeardžiau . Su pynėm irgi buvo nelengva krito man tas papildomas virbalas. nuotraukoj atrodo kad jos truputi skirtingu dydžių bet ištikro vienodos sudėjus vieną ant kitos. Numegzčiau gal dar vieną bet nesu tikra ar užteks man tų baltų siūlų.

skylutes gavos ir ant antros pirstines nors siulai jau taip pritraukinejau ir laikiau prispaudus. O ir su antros pynute nesu tikra ar viskas gerai, ar numuilinau viena eile, niekaip paskui nebegalejau susiskaiciuot.
Atgal į viršų
agneciuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 03, 2013 22:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gita, gal gali man paaiškinti kaip tas siaurinimas, nu nesuprantu, nesigauna niekas man. Žiūriu į tas nuotraukas, bet kaip nedaeina, taip nedaeina.
Nesuprantu, kaip suimti 1 ir 3 virbalo akis. Tas akis suimti su tuo 5 virbalu ar kaip?
Atgal į viršų
amela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 03, 2013 22:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

agneciuke rašo:
Gita, gal gali man paaiškinti kaip tas siaurinimas, nu nesuprantu, nesigauna niekas man. Žiūriu į tas nuotraukas, bet kaip nedaeina, taip nedaeina.
Nesuprantu, kaip suimti 1 ir 3 virbalo akis. Tas akis suimti su tuo 5 virbalu ar kaip?

Tau turbut pradzioje atrode kaip ir man kad reikia kartu sumegzti 1-3virbalo akis, bet kiekvieno virbalo akis sumezgame atskirai su 5uoju virbalu Ar to tu klausei? Atsiprasau kad uz Gita trigrasi kisu

[ Sk. Kovo 03, 2013 20:09 ]
O as jau ir is Vitalytes klases namu darba padariau, pasimokiau
Atgal į viršų
agneciuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 03, 2013 22:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jo, būtent man taip ir atrodė, kaip ir tau. Bet skaitau skaitau paaiškinimus merginų. bet vistiek nesuprantu. Kaip ten tas akis nukelti, vėl perkelti.
Mačiau, kad Vitalytės dar klasėj sudalyvavai, šaunuolė. Aš tai višta nieko nespėju.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
 Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 733

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2011 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.