Benderiutes klasė XI (VĖLIMAS)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
boruze12
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 16, 2013 14:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nepasakysiu tiksliai kokia čia medžiaga, kažkoks šalis natūralaus pluošto, audimas panašus kaip marlės, ta techniką dariau viršų beretės, šonus dariau vien iš vilnos, tai viršus elastingas, tikrai kaip trikotažas, ne be reikalo ten kur rodžiau vaikui kelnės buvo šitaip darytos, aš irgi saviškiui tokias padarysiu, turėtų būti patogios, minkštos, . Bet tai kaip greitai tie mūsų mokslai jau baigiasi, sunki užduotis man dėl to baigiamojo dar nesu apsisprendusi ką darysiu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gret...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 16, 2013 19:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės, mielosios klasiokės! Kokios šaunios jūsų kepurėlės. O mano baravykiukas, jau irgi baigtas, tik baravykiškas Vėlėsi gan sunkiai, bet pats procesas patiko, išbaigiau visą vilną, tad kitą žadu velti jau po baigiamojo, noriu padaryti bent vieną mano dydžio Veldama panaudojau paveiksliuko įvėlimą ir karoliukų siuvinėjimą. Manau, kad jei ne mokytoja, iš vis nebūčiau į rankas paėmus biserio Kepurės viršųšiek tiek pabangavau, kad nors kiek sumažinčiau.

Ir klausimas: ar būtų įmanoma padaryti riešinę tokią kaip darėme mes banguotu krašteliu, tik veliant ne iš kilimėlio, o tūrinuku? Vis mąstau, bet niekaip nesugalvoju.
Atgal į viršų
Benderiute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Spalio 2010
Pagyrimų: 1

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2012 Rugsėjis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 16, 2013 20:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Greta visai šaunus tavo baravykiukas gavosi, ant meškino neatrodo kad jis toks didelis. Tu taip pat gali kibti į baigiamąjį darbą ir linkiu kuo dideliausios sėkmės jį veliant
O dėl to kraštelio, be abejo galima ir tūriniam veltinyje jį padaryti, tik susidėliok labai atsargiai, kad niekas neišslystų iš savo vietos, veldama vis pakelk plėvelę ir pataisyk, o šiaip viską susidėliok taip pat kaip mokėmės tik kraštą palik laisvą, o ne nedėliok aplink lekalą.

Mano pagyrų puodas: http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=4228

http://public.fotki.com/benderiute/saldainiu-medeliai/page10.html
Atgal į viršų
Gret...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 16, 2013 20:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū, tik gausiu vilną ir po truputį pradėsiu,darbuotis. Bent jau aš manau, kad reikėtų pasidėti ilgesnį gabalėlį šilko, tada ant jo uždėti lekalą, tada jį apdėlioti vilna, užlenkti likusį kraštelį šilko ir apdėlioti šilko kraštelius, ar taip supratau
Atgal į viršų
Benderiute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 16, 2013 21:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Greta , lekalo kraštelis turi būti ilgesnis, kad nesusiveltų abu krašteliai tarpusavyje, o šiaip dėliojimas lygiai toks pats kaip ir dėliojai veldama riešinę - apyrankę

Atgal į viršų
Gret...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 16, 2013 21:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, pabandysiu nusivelti vieną bandymuką.
Atgal į viršų
Rutarutule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 17, 2013 12:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Štai ir aš atsiskaitau paskutinį namų darbą! Dekoro nėra baisiai daug, bet man taip labiau patinka .

Kaip ir viskas.. Gaila, kad taip greit pasibaigė akademija.. Dėl baigiamojo, tai jau sugalvojau ką darysiu, šiandien lėksiu vilnos pirkt ir tada teliks kibt į darbą
Atgal į viršų
Benderiute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 17, 2013 12:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rūta šauni beretė, labai graži dekoracinė gėlytė Tau taip pat dideliausios sėkmės ir geros kūrybinės mūzos veliant baigiamąjį darbą

Atgal į viršų
Gret...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 17, 2013 14:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Merginos, neliūdėkit taip, jau ir pačiai liūdna darosi, kad baigiasi mokslai. Vistiek tikiuosi pabendrauti ateityje
Atgal į viršų
apsinge
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 17, 2013 20:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

oi labai sunkiai čia man ėjosi...galvojau visą sav. kaip čia man nuo ko pradėt vakar griebiausi tik.dėjau 2 sluoksnius 18 mic sluoksnos.nėra skylių :-ñ: čia norėčiau pasigirt
rodausi: paskutinis 7? namų darbas

Atgal į viršų
Benderiute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 18, 2013 11:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rasa oi koks mielas kepuriukas, o kaip gražiai padekoruotas Tau taip pat linkiu didelės sėkmės veliant baigiamąjį darbą, tegul kūrybinė mūza ir toliau tupi ant peties

Na ir viskas, dabar jūsų darbelius pamatysiu tik gegužės pradžioj, merginos esat visos labai darbščios, todėl paskutiniam darbeliui nesirinkit visai paprastų ir visiems jau atsibodusių veltinukų, tikių kad jūs visos sugalvosit kažką įdomaus, padekoruosit taip kad darbelis būtų išskirtinis. Ir pasilikit keletą dienų fotografavimui, nepamirškit ką visą mūsų bendravimo laiką jums šnekėjau apie nuotraukas
VISOMS KUO DIDELIAUSIOS SĖKMĖS

Beje, toliau bendrauti galit šitoj temoj, jei nuvelsit kažką papildomo, prašom būtinai pasirodyt

Atgal į viršų
Gret...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 18, 2013 14:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės, man šiandien irgi atnešė vilną baigiamąjam. Noriu jum palinkėti kuo didžiausios sėkmės, labai gražių ir šaunių darbelių
Atgal į viršų
Gret...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 21, 2013 15:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, sveikutės, pradėtoj jau ką nors su atsiskaitomuoju?
Atgal į viršų
varliuska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 21, 2013 19:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos visos! Kaip visoms sekasi darbuotis su baigiamuoju ir tuo pačiu džiaugtis tiesiog fainu oru? Aš pati tai dar nieko nedariau laukiu įkvėpimo... Tiesą pasakius negaliu apsispręsti ką daryti, pasidedu vilną prieš akis šabloninę plėvelę ir žiūriu... žiūriu... žiūriu... Ateina mintis į galvą o pakui ateina mintis kita į galvą ir tada viską surenku, supakuoju ir nieko gero nepadarau Bet šį vakarą jaučiuosi kupina kažkokių antžmogiškų galių ir manau kad pagaliau bus pradžia... Turiu įtarimą kad tai bus dovana draugei į Italiją
Atgal į viršų
Gret...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 21, 2013 20:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš tai jau šį tą nuveikiau. Labai bijojau, kad gali nepavykti, bet atrodo viskas gavosi.
Atgal į viršų
apsinge
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 22, 2013 06:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš lyg pasiruošiau,bet nežinau kaip galutinis varijantas atrodys.........
Atgal į viršų
Gret...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 24, 2013 14:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas. Šiandien sėdėjau, ir paskačiavau, kad iki atsiskaitymo pradžio liko savaitė. Įdomu, kokiam stovy jūsų darbai?
Atgal į viršų
Benderiute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 24, 2013 15:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos Man irgi labai įdomu kaip jums sekasi su baigiamuoju? Nepamirškit dekoravimo ir gražių nuotraukų, labai noriu kad mano šauniosios mokinės konkursų lentoje užimtų pirmąsias vietas, tikiu, kad taip ir bus

Atgal į viršų
Gret...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 24, 2013 17:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man truputy neramu, nes žadėjau daryti komplektuką, bet viena dalis nepavyko taip, kad galėčiau teikti atsiskaitomąjam. Gerai, kad bent jau didžioji dalis išėjo gan gerai. Reiks dabar galvelę sukt kaip čia pristačius ir padekoravus, kad vienas daiktas atrodytų geriau negu komplektas.
Atgal į viršų
Benderiute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 28, 2013 14:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos Na ir kaip gi jums sekasi, aš galvoju, kad jau visos paruošusios savo atsiskaitomuosius darbelius ir laukiat gražios dienos fotografavimui, ar aš klystu?
Štai čia visa informacija susijusi su baigiamaisiais darbais:
http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?p=425268#425268

Atgal į viršų
boruze12
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 28, 2013 15:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos, merginos, vaje kaip greitai laikas eina, jau tuoj ir atsiskaityti reikės baigiamąjį.. mano darbas padarytas, bet dar yra ką tobulinti iki minties išpildymo, bet tai nieko dar laiko yra užbaigimui, man daug neramiau dėl fotografavimo.. suku galvą kur reikės gauti modeliuką fotosesijai, nes tą daiktą darau dukterėčiai kuri gyvena kitam mieste, tai tikiuosi kitą kokią panelę pasiskolinti kuri sugebės perteikti visą tą grožį, o jei ne..
Atgal į viršų
apsinge
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 29, 2013 17:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kaip jum sekasi?gal jau baigėt savo darbus?
aš ryt po darbo turėčiau pabaigt...liks nuotraukos
Atgal į viršų
boruze12
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 30, 2013 14:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na va mano pagaliau darbas baigtas, ruošimės fotosesijau
Atgal į viršų
Gret...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 30, 2013 19:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano darbas taip pat jau baigtas, sėkmės visoms ir kuo geriausių vertinimų
Atgal į viršų
varliuska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 30, 2013 20:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos visos Šaunuolės kurios jau spėjote viską padaryti o dar didesnės šaunuolės tos kurios gali sau ramiai laukti rezultatų, nes aš tai kaip ant skruzdėlių kokių Baiginėju aš savo darbuką, rytoj vyras pažadėjo vežtis kažkur į gamtą (pasiklausėme orų tai sako lyg ir nelis), nes aš pasakiau kad man reikia gražios vietos o be to mes jau norime šašlykų ir dar vienas be to nes reikia atšvęsti mano pakilimą pareigose, vat teip Aš va sėdžiu su savo darbuku ir galvoju nu man tai jis gražus ir patika ir taip norėtųsi nenuvilti Jurgitos... Turbūt degsiu iš gėdos jei nepateisinsiu mokytojos lūkesčių, todėl kas valandą pataisau tai vieną tai kitą detalę Sėkmės visoms ir linkiu tik gerų ir labai gerų rezultatų
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 2022

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.