Pasiūlymai Akademijos patobulinimui
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  

Galutinio pažymio apskaičiavimo sistema turėtų būti tokia:
Dabartinė: 50% savo dėstytojos, 40% kitų dėstytojų ir 10% visų forumiečių balsų
64%
 64%  [ 52 ]
50% savo dėstytojos ir 50% visų forumiečių balsų
8%
 8%  [ 7 ]
Tik savo dėstytojos skirtas pažymys
6%
 6%  [ 5 ]
50% savo dėstytojos, 25% kitų dėstytojų ir 25% visų forumiečių balsų
19%
 19%  [ 16 ]
25% savo dėstytojos ir 75% visų forumiečių balsų
1%
 1%  [ 1 ]

Autorius Pranešimas
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 11, 2013 15:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Montana rašo:
Juk kituose konkursuose balsuoja visi lygiomis teisėmis, ir išrinkti darbai būna to verti

Bet mes nerenkam nei gražiausio darbo nei geriausios klasės nei geriausio mokinio. Mes aplamai nieko nerenkam ir nieko nesveikinam su pergale, nes čia nėra jokių nugalėtojų ar pralaimėjusių Mes įvertinam vienu bendru pažymiu (kuris susideda iš 3 skirtingų vertinimų) visą mokinio darbą Akademijoje bei jo pateiktą baigiamąjį. Niekas neduoda jokių prizų, kad nebūtų konkurencijos nei tarp dėstytojų nei tarp mokinių

[ Št. Gegužės 11, 2013 14:13 ]
Citata:
O kaip atrodys anonimiškai įkeltos nuotraukos? Lygiai taip pat, kaip ir iki šiol, t.y. - su merginų logotipais ant nuotraukų, su vienai ar kitai būdingais nuotraukų kampų užtamsinimais, naudojamais rekvizitais, užuolaidomis, į kurias įsega fotografuodama auskarus, stovelius papuošalams, koliažus, etc., pagal kuriuos visiškai paprasta atskirti, kieno tai nuotrauka ir darbas joje, ir anonimiškumas tokiu atveju netenka jokios prasmės

Taip, Tu absoliučiai teisi "Anonimiškai" šiuo atveju būtų be prierašo kokia klasė. Nes autoriaus vardo ir iki šiol nerodė kol nesibaigė balsavimas Apie tai nė nepagalvojau
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Guotė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 11, 2013 15:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Perla rašo:

O šitą padaryti tikrai galime Kaip rašiau anksčiau - tiesiog organizuoti dvi skirtingas Akademijas skirtingu metu. Jas atskirti pagal lygį arba pagal amžių, čia jau kaip nuspręsim

Na, pagal amžių tai suprantu, bet kokiais kriterijais remiantis galima nuspręsti auksarankės lygį ir kas tai darys?
Kita ir pradedanti ar nauja rankdarbiuose gali sparčiai aplenkti jau kelis metus rankdarbiaujančią merginą, čia nuo asmeninių gabumų priklauso

Aš už mišrias klases. Bet jei skirstyti, tai nebent pagal amžių: į vyresnių ir visai jaunučių akademijas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 11, 2013 16:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Citata:
Na, pagal amžių tai suprantu, bet kokiais kriterijais remiantis galima nuspręsti auksarankės lygį ir kas tai darys?

Manau ji pati Nes kaip minėjau anksčiau, ne vienos auksarankės motyvacinis laiškas yra jos pirmas pranešimas ir iš kelių įkeltų nuotraukų labai aiškios nuomonės apie jos lygį ir nesusidarysi
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Birželio 2008
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 11, 2013 18:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Perla rašo:

Deja, konkurso lenta yra viena ir jos į keletą vienu metu nepadalinsi O jei kiekvienai klasei rengti po atskirą konkursą vieną po kito, tai tas atsiskaitymas truktų apie porą mėnesių, nes klasių būna apie 8-10, ir kiltų daug sumaišties, nes kiekvienas turėtų vis kitokią datą atsiskaitomųjų įkėlimui, tuo pačiu, kad vienos turėtų daug daugiau laiko baigiamųjų paruošimui nei kitos (jei vienos kelia pirmos, o kitos paskutinės). Tad šis pasiūlymas iškart atkrenta.

O jeigu balsuoti ne konkurso lentoje, o atskiroje temoje/temose - tarkim kiekvienos klasės baigiamiesiems darbams? Net nebūtina anonimiškai dėti darbus, ar balsuoti, nes konkurso lentoje irgi matomi atskirų dalyvių skirti balai.
Ką turiu mintyje, pvz. tarkime yra vienos technikos klasės 7 baigiamieji darbai, kurių autoriai yra A, B, C, D, E, F ir G. Sudedame tuos septynis darbus į vieną temą ir duodame terminą balsuoti visiems norintiems temoje rašant žinutę - skiriu 5 balus E, 4 balus - G, 3 balus - A, 2 balus - F ir 1 balą - C. Pasibaigus terminui, susumuojami balais ir aiškus geriausiai įvertintas darbas.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
2009 Lapkritis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)
1 vieta (Suma: 2) 3 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 11, 2013 19:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kibirkstele rašo:
O jeigu balsuoti ne konkurso lentoje, o atskiroje temoje/temose - tarkim kiekvienos klasės baigiamiesiems darbams?

beje , forumas temoje turi galimybe daryti balsavimą ir nerašant žinutės . Taip , kaip dabar Perla šioje temoje padarė balsavimą , t.y klasės baigiamųjų temoje taip pat galima padaryti tokį balsavimą .
Gal ir nieko toks būdas reitingavimo , atsisakius iš vis konkurso lentos...

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
Mija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2007

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 11, 2013 21:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kerailė rašo:
Vitalyte, su visa pagarba Jums, tai sakau - už pastangas patartina vertinti vaikus, suaugę žmonės vertinami už atliktą darbą pagal tam darbui keliamus reikalavimus.

Galite vertinti pagal savus kriterijus, nesilaikyti jokių taisyklių - Jūsų valia. Tačiau kaip turėtų būti vertinamas pats mokytojas, taip besielgiantis?

Jūs puiki biserio vėrėja, Jūsų optimistinis nustatymas liuks, pagyrimai/paskatinimai šaunūs, tačiau turi būti ir kritiško požiūrio, nevenkite to. Juk Jūs Mergelė (jei neklystu) - kruopšti, reikli, atidi smulkmenoms - nepraraskit šių puikių savo savybių.

Labai teisingi žodžiai. Žinote, kiek stebiu šią situaciją, tai man panašu darosi, kad ji išpūsta vieno žmogaus sprendimo, neobjektyvaus įvertinimo. Kiek akademijų įvyko su šia sistema? Kodėl reikia prisigalvoti virtualių problemų?

[ Št. Gegužės 11, 2013 19:30 ]
vitalyte rašo:
Kas nors nepatinka?
Tada turi atsiprasyti, kad atejai be rimtu ketinimu. Ir daugiau nesiprasyti i jokia akademija. Mano tokia "kostrukcija".

Na po tokio pranešimo pradedu prisiminti kodėl likau forumo nuošalėje

Perla, ankščiau buvo taisyklė auksarankėse, kad reikia rašyti su lietuviškomis raidėmis. Ar jos nebėra?

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 12, 2013 11:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mija rašo:
Perla, ankščiau buvo taisyklė auksarankėse, kad reikia rašyti su lietuviškomis raidėmis. Ar jos nebėra?

Niekada tokios taisyklės nebuvo Juk ne visi jas turi, būtų nelogiška Yra tik tokia taisyklė, kad temų pavadinimus rašyti lietuviškomis raidėmis.
Citata:
Ką turiu mintyje, pvz. tarkime yra vienos technikos klasės 7 baigiamieji darbai, kurių autoriai yra A, B, C, D, E, F ir G. Sudedame tuos septynis darbus į vieną temą ir duodame terminą balsuoti visiems norintiems temoje rašant žinutę - skiriu 5 balus E, 4 balus - G, 3 balus - A, 2 balus - F ir 1 balą - C. Pasibaigus terminui, susumuojami balais ir aiškus geriausiai įvertintas darbas.

Man atrodo perdaug maišalynės
aliete rašo:
Taip , kaip dabar Perla šioje temoje padarė balsavimą , t.y klasės baigiamųjų temoje taip pat galima padaryti tokį balsavimą .

Bet taip būtų galima prabalsuoti tik už vieną darbą
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
2009 Lapkritis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)
1 vieta (Suma: 2) 3 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 12, 2013 13:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Perla rašo:
Bet taip būtų galima prabalsuoti tik už vieną darbą

supratau , kažkaip įsivaizdavau , kad prie vardų galima daugiau mygtukų sudėti su balais .
O dabar gautusi , kad nuėjęs į klasę gali tik už vieną darbą balsuoti , kadangi balsuodami vis vien rinksis skirtingus darbus , tai kiekvienoje klasėje išryškės po keletą darbų už kuriuos daugiau balsavo , bet yra ir tikimybė , kad kažkieno darbas neturės ir ne vieno balso ..., to paprastai konkurso lentoje neatsitinka . Kadangi tuo norima padidinti forumiečių galimybę prabalsuoti už daugiau nei 5 darbus , tai toks būdas būtų aktualus esant daugiau nei penkiom klasėm, bet jo minusas- jis neleidžia iš vienoje klasėje balsuoti už kelis darbus ...
Na ir tas vaikščiojimas po klases nėra labai patogu , kai kuriems gali ir kantrybės neužtekti aplankyti pvz. dešimt klasių...
O tas vertinimas rašant pranešimą , beje mokytojos taip ir daro destytojų temoje , atims dar daugiau laiko ir balsuojančių/rašančių pranešimus skaičius bus nedidelis, bent tikrai mažėsnis nei konkursų lentoje,nors tikėtina , kad objektyvesnis...
Nors pati mintis atsiskaitymus dėti klasėmis man patinka , nes gali lyginti darbus būtent tos klasės kontekste , o ne visų darbų apimtimi , taip ir mokytojom vertinti būtų lengviau ..., nes dabar pavyzdžiui , kai aš vertinau kokia nors klasės darbą , tai tarp visų 63 darbų atsirinkinėjau būtent tos klasės kitus darbus , kad galėčiau palyginti ...
nors čia , aišku, ne esmė .

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 12, 2013 14:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Keičiu apklausą

Kas nematė, prieš tai buvusios apklausos rezultatai buvo tokie (balsavo 63 forumo nariai):

Ar baigiamieji darbai turėtų būti vertinami pažymiais?
Taip - 85%
Ne - 8%
Tik tų mokinių, kurie nori būti įvertinti - 6%
Atgal į viršų
ZyMi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

2013 Balandis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 12, 2013 15:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kaip balsuoja destytojos?
Ar ne tuo pat principu: kiekviena kiekvienos klases mokinius?

Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 12, 2013 15:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pirmiausia įvertina savo mokinius, o paskui visus iš ėilės baigiamųjų darbų įkelta tvarka Nei joms, nei man nereikia vaikščioti per kelias temas. Ar įsivaizduojat kiek man būtų darbo, jei po balsavimo reikėtų pereiti per kokias 8 ar 10 temų ir iš ten surinkti 100 ar 150 balsuojančių balus kiekvienam mokiniui? O kur dar atskiri dėstytojų balsavimai... Viskam apskaičiuoti reikėtų kokios savaitės Tad prašau siūlyti ką nors paprastesnio
Atgal į viršų
Auffrite
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 17 Rugpjūčio 2009
Pagyrimų: 2

2013 Vasaris (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 12, 2013 16:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Siulau palikti esama sistema,o kam ji nepatinka tegu isvis nedalyvauja akademijoje ir nesudarineja kitiems zmonems papildomu rupesciu.

Aisku labai geras variantas vertinti atskiras klases,taciau jei si sistema neimanoma,tuomet nieko cia ir nepadarysi.
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 12, 2013 19:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mija rašo:
Žinote, kiek stebiu šią situaciją, tai man panašu darosi, kad ji išpūsta vieno žmogaus sprendimo, neobjektyvaus įvertinimo. Kiek akademijų įvyko su šia sistema? Kodėl reikia prisigalvoti virtualių problemų?

Matant abiejų balsavimų rezultatus pradedu ir aš taip galvoti
Atgal į viršų
Mija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2007

2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 12, 2013 19:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Perla rašo:

Matant abiejų balsavimų rezultatus pradedu ir aš taip galvoti

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

2013 Balandis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 12, 2013 20:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Perla rašo:
Pirmiausia įvertina savo mokinius, o paskui visus iš ėilės baigiamųjų darbų įkelta tvarka

Del to ir paklausiau . Tai cia ir yra ta pati pasiulyta tvarka- vertinti kiekviena klase atskirai. Tik tai daro destytojai, o ne forumieciai. Kadangi vienas is norimu pasiekti rezultatu- noras tureti kiek imanoma objektyvesni vertinima, tai tegul didesnis procentas ir lieka destytoju rankose. Kaip jau minejau, labiau pasitikiu destytoju vertinimo objektyvumu.

Matant aiskias balsavimo tendencijas belieka apsispresti tik del klausimo apie jaunuciu ir pazengusiu akademijas...

Atgal į viršų
evilija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Balandžio 2008

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 14, 2013 12:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, perskaiciau tema ir ikisiu ir as savo trigrasi.
Auksarankese esu jau ne pirmi metai, man tai antroji akademija. Ir vel nuostabus du menesiai, kai buvo keliami reikalavimai tobulejimui, suteikta ypatingai gera info. Nuolat sekiau mezgimo tema, verima biseriu. Modelina pasiemiau, nes pamokos buvo liuksiskai pateiktos, ir vertinima, pamokymai sieke tobuleti, rinktis tokias spalvas, kuriu nesirenku.... O del laiko stokos net nesirasiau i akivaizdine klase, maniau, neakivaizdine bus kaip tik man. Buvau pakviesta i akivaizdine ir puikiausiai ja baigiau.... Visa malonuma apkartino rietenos....
Nu nezinau, gal del to, kad esu jau amziuje, man tokios intrigos tiesiog slykstuli kelia....
Kiekvienas zmogus yra skirtingas. Jeigu jis nenori prisiderinti prie esamu taisykliu, tai tegul isvis nedalyvauja akademijoje.
Man vertinimo sistema nieko nekeicia. Asmeniskai man butu daug geriau, kad pati mokytoja pakomentuotu baigiamaji darba... Kritiskai, nes bet koks asmeninis vertinimas yra subjektyvus - pagal skoni... Man patinka arba nepatinka... Tai galioja ir vertinimai kitose temose.... Taip, kad nekelkit audros vandens stiklineje....

Pasiulymas daryti dvi akademijas kur skirstoma pagal amziu man labai priimtinas, nes visgi amzius daro skirtuma.
Ne tik darbu atlikime bet ir vertinime.... Paaugliukems yra visgi svarbiau pazymys o vyresnems manau svarbiau kosntruktyvi kritika....
Dekui uz perskaityma

http://www.auksarankes.lt/forumas/pics/1a831b3a3c8c.jpg
Atgal į viršų
skaikk
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Rugsėjo 2009

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 14, 2013 13:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as esu is tu "sedinciu krumuose"... priezastis labai paprasta- man nereikia diplomo ir pazymio, nes geriausias vertinimas kai uz tavo darba nori padaryti aukciona,nes nepasidalina, o ir tiek laiko negaliu suplanuoti, nes n.z. koks darbo tempas bus po savaites....
begalo didelis aciu destiytojoms,nes jaunysteje jokiais rankdarbiais nesidomejau ir nedariau,o darbu pamokos buvo didziausia kancia... sitame forume nuo mano prisijungimo prie auksarankiu su didziausiu dziaugsmu seku kekviena man idomia akademijas ir i keleta einu paganyti akiu....

prisijungiu prie evilijos - nes tai tikrai audra stiklineje.... esama sistema mano manymu teisinga, nes vertinti grazu/negrazu kazkaip "vaikiska", o destytojos sutikime su tuo - ismano daugiau arba patirties turi daugia, o kaikurios is to gyvena...

vaikai gyvenkime draugiskai...man taip petinka sitas forumas, o tokios alia "audros" erzina...

http://www.facebook.com/album.php?aid=46385&id=100000865407344&l=f7c38d6371
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 15, 2013 17:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na tai nebematau ką čia toliau diskutuoti, viskas lieka kaip buvo
Atgal į viršų
Gita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Lapkričio 2007

2008 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 15, 2013 20:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na štai, belieka pasidžiaugti, kad dauguma yra patenkinti esama sistema, tad ateityje nebeturėtų kilti diskusijų
Na ir žinoma tuo, kad Vitalyte pasinaudojo savo teise išsakyti nuomonę, inicijuoti pakeitimus esamoje sistemoje, būti išklausyta ir išklausyti kitų pamąstymus

Nuotraukų albumas

Pagyrų puodas
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 44

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.