Ruošiamės 12- ajai Auksarankių Akademijai!
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
wanila
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 04, 2013 11:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip šaunu!!!! Aš jau klasėje laukiu nesulaukiu mokslo metų pradžios. O dėl papildomo priėmimo, manau, labai gera idėja. Visi turi turėti galimybę pasitaisyti.
Sėkmės mums visoms ir laukiam kada gi atsirakins klasių durys ☺
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kopa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 04, 2013 11:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

..ar nepatekau į klasę todėl, kad neįkėliau nuotraukų apie savo darbus ? O jeigu aš neturiu nuotraukų, vadinasi nesu verta mokytis ir išmokti rankdarbių ? liūdna. Aš juk tam ir registravausi, kad išmokčiau dirbsti su biseriu, nes to nemoku, bet pasirodo esu net neverta to išmokti..
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

Medaliai: 2 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) 2010 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 04, 2013 11:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kopa rašo:
nepatekau į klasę todėl, kad neįkėliau nuotraukų apie savo darbus ? O jeigu aš neturiu nuotraukų, vadinasi nesu verta mokytis ir išmokti rankdarbių ?

Taisyklės galioja visiems vienodai. Jei nedirbate su biseriu tai dar nereiškia, jog neturite ir negalite įkelti kitų savo rankdarbių nuotraukų. Daug merginų registruojasi į klases parodydamos kitų technikų darbus. Ir tai visai normalu.

Montana
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Sausio 2009
Pagyrimų: 1

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2012 Lapkritis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 04, 2013 12:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kopa rašo:
..ar nepatekau į klasę todėl, kad neįkėliau nuotraukų apie savo darbus ? O jeigu aš neturiu nuotraukų, vadinasi nesu verta mokytis ir išmokti rankdarbių ? liūdna. Aš juk tam ir registravausi, kad išmokčiau dirbsti su biseriu, nes to nemoku, bet pasirodo esu net neverta to išmokti..

Sarma teisingai parašė, juk NEBUVO reikalavimo įkelti rankdarbių ta technika, kuria norite mokytis, o tiesiog rankdarbių. Reikalavimas nėra beprasmis, nes jei nefotografuojate, kaip kursų metu atsiskaitysite už atliktas užduotis?
Atgal į viršų
wanila
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 04, 2013 12:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš gyvas to pavyzdys. Taip pat kėliau darbelių fotografijas, atliktų visai kitom technikom. Ir štai aš klasėj.
O fotografija,manau, svarbi tuo, kad mokytoja galėtų įvertinti tavo pasiekimus, kruopštumą.
Na, o jei rankdarbiauti tik pradedate, tuomet ar nebūtų geriau savarankiškai paskaityti forumus ir pasimokyti įvairių rankdarbių pradmenų. Forumuose merginos taip pat noriai padeda ir dalinasi savo patirtimi. Būtent šią taktiką aš ir pati naudojau pastaruosius porą metų, sekiau įvairius forumus ir augau kartu su visomis ir tik dabar, kuomet, manau, esu sukaupusi šiokios tokios rankdarbiavimo patirties, nusprendžiau aktyviau prisijungti.
Tad nėra ko nusiminti. Gal geriau reikia rimčiau susiimti, pamiklinti pirštelius, pasigaminti keletą gražių daikčiukų, pasifotografuoti, suprasti kas sekasi, o kurios vietos yra silpnesnės ir tuomet vėl bandyti stoti į akademiją
Atgal į viršų
Ziema
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 04, 2013 14:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na as ir nepatekau i klase, meginau atkapstyti senas rankdarbiu nuotraukas, bet tikria akzkaip ka esu padarius ne viska as fotografuodavau, nes tiesiog tai buvo dovanos kazkam, ar siaip namam nunerta, dabar pagalvojau klaida padariau, kad nefotografavau, bet nepateksi tai nepateksiu, tikiuos neakiviazdine klase bus, kaip ir anksciau
Atgal į viršų
Smilėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Gegužės 2010

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 04, 2013 16:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gaila, kad pražioplinau, vakar tik grįžau namo, žiūrių kad jau viskas. Kokios Jūs greitos! Sėkmės Jums visoms! Reiks tada neakyvaizdinėje klasėje prisiglausti, tikiuosi Gita konsultuos

Draugaukime facebook'e!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Nensee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 04, 2013 16:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikinu visas kurioms pasisekė, o tos kurios nepateko į akademiją - nenusiminkit, juk jei labai nori viskas įmanoma. Galėsit mokytis neakivaizdžiai.
Gita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Lapkričio 2007
Pagyrimų: 3

2008 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 04, 2013 17:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smiltėja, tikrai manau, kad konsultuosiu neakivaizdinėje klasėje, tad susitiksime tenai

Nuotraukų albumas

Pagyrų puodas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
gaby
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Rugsėjo 2009

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 04, 2013 17:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikinu visas patekusias,gerų mokslų Na,o aš, deja, pražioplinau registraciją, tačiau tikiuosi,kad Dekolina konsultuos neakivaizdinėje, bo labai jau norėtųsi išmokti biserio meno
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 04, 2013 18:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikinu patekusias į akademiją . Gerų mokslų!
Atgal į viršų
Smilėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Gegužės 2010

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 04, 2013 19:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gita rašo:
Smilėja, tikrai manau, kad konsultuosiu neakivaizdinėje klasėje, tad susitiksime tenai

Puiku, lauksiu su nekantrumų neakyvaizdinės klasės

Draugaukime facebook'e!
Atgal į viršų
aedita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 04, 2013 19:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O ar bus šilko tapybos klasė? Gal galima registruotis?
Atgal į viršų
jone09
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 04, 2013 19:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Parėjau iš mokyklos ir žiūriu savo akim patikėt negaliu... PATEKAU!!! Tikrai galvojau, kad nepateksiu, juk yra auksarankių, kurios su savo gražiais darbeliais atkeliavo... ir nepateko :( O aš tokia žalia, o patekau Labai laukiu kada atsidarys klasės, gal kas žinot?
Atgal į viršų
armandyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 04, 2013 19:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na kadangi, nepatekau, tai pasinaudoju proga ir parašiau dar vieną motivacini laiška. Tik šįsik siuvinėjimo klasei. Na gal šįsyk nusišypsos ir man sekmė. Žinoma kartonažo pamokėles seksiu neakivaizdinėje klasėje, žinoma jei ten ir mokytoja apsilankys
Sveikinu merginas kurioms pavyko patekti.
Atgal į viršų
jone09
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 04, 2013 20:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

armandyte rašo:
Na kadangi, nepatekau, tai pasinaudoju proga ir parašiau dar vieną motivacini laiška. Tik šįsik siuvinėjimo klasei. Na gal šįsyk nusišypsos ir man sekmė. Žinoma kartonažo pamokėles seksiu neakivaizdinėje klasėje, žinoma jei ten ir mokytoja apsilankys
Sveikinu merginas kurioms pavyko patekti.

Armandyte, jei pateksi į siuvinėjimo klasę, tai negalėsi mokytis kito dalyko neakivaizdinėje klasėjė Ir aš galvoju, kad gal tai šiek tiek neteisinga, nes aš asmeniškai mielai norėčiau pasimokyti dėžutes daryti
Atgal į viršų
armandyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 04, 2013 20:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aišku. Tadar reiks kadar atskirai pasiskaitynėti klės veikla ir savarankiškai pasimokyti. Ačiū, kad pasakei
Atgal į viršų
Orcha
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 04, 2013 20:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Armandyte, tikiuosi esi būsima klasiokė

p.s. galima mokytis juk ir savarankiškai žinoma mokytoja nepakomentuos darbų, bet...
pvz. aš noriu šiek tiek įgauti žinių apie modeliną, tai savarankiškai persiskaičiau ir perėjau "kursą" senų modelino klasių

armandyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 04, 2013 20:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš ir tikiuos kad ir tu Orcha busi mano klasiokė
P.S. Aš tapati dabar darau su veltiniu. Žiurinėju senas akademijos klases
Atgal į viršų
jone09
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 04, 2013 20:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nėr už ką
Atgal į viršų
Deimi22
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 12:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pavelavau su stojimu... labai gaila... gal zinot ar bus neakivaizdine klase Saromanios (frivolite-ankars technika)?
Atgal į viršų
Astuole
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 12:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš irgi pavėlavau ...
pačioj pradžioj taip apsidžiaugiau, o paskui kai buvo renkamasi kur kokios klasės, kas k mokins, per tuos darbus visai nesužiūrėjau ...
o gal dar būna kokie papildomi stojimai, tokioms pavėlavusioms?
Atgal į viršų
Gita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Lapkričio 2007
Pagyrimų: 3

2008 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 12:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Merginos, bus neakivaizdinė klasė, kurioje galėsite mokytis. O jei būsite pavyzdingos mokinės, galbūt būsite pakviestos prisijungti prie "dieninio kurso"

Nuotraukų albumas

Pagyrų puodas
Atgal į viršų
Zemugne
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Vasario 2007
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 12:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Neakivaizdinė klasė bus, tik ne visos dėstytojos joje komentuos. Tačiau jeigu stropiai dirbsite, gali pasisekti ir mokytojos pasiūlys pereiti į klasę.

Na va, kol aš rašiau, Gita spėjo atsakyti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Deimi22
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 12:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi kaip lauksiu kiekviena diena tikrinsiu po kelis kartus, kad vel neprazioplinciau..
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 911

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.