XII Auksarankų Akademijos sąrašai
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Mergiotė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 28, 2013 00:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

DEKOLINA - SIUVINĖJIMAS BISERIU, KABOŠONAI IR APDAILA

Labas,

Mano vardas Indre, man 23 metai. Karoliukais susidomejau gana neseniai, pries metus. Esu bandzius apverti kabosonus, bet siuvineti biseriu dar nebandziau. Pakolkas mokiausi tik is knygu. Butu smagu gauti daugiau ziniu is profesionales, kuri nusimano sioje srityje. Esu pasiruosusi skirti visa laisvalaiki, kad ismokciau ir suzinociau daugiau apie siuvinejima biseriu, kabosonu apsiuvima ir apdaila.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurtaki
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 28, 2013 08:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ZAPUKE – ŽAISLIUKŲ SIUVIMAS

Sveika Zapuke,
Esu pamišusi dėl rankdarbių. Ir dar esu didžiausia kaupikė – namuose laikas nuo laiko yra peržiūrimos spintos, ir iš jų yra iškraustomi nebemieli, nebetinkantys rūbai, namų apyvokos reikmenys, bet priemonės rankdarbiams ir visokie įrankiai... kas kartą jie užima vis daugiau ir daugiau vietos namuose. Siuvu, mezgu, veriu, siuvinėju, lipdau, tapau ant šilko. Žodžiu, tai mano atgaiva, pabėgimas nuo namų ruošos, kūryba, kuriai atiduodu visą širdį ir save. Rankdarbiai man suteikia jėgų, veikia kaip terapija, kai pavargstu nuo darbų, nuo šurmulio. Žaisliukų siuvimas manau būtų graži proga sujungti daugelį rankdarbiavimo technikų į vieną, pagaminti kažką „gyvo“.
Su adata (o ir su siuvimo mašina taip pat) draugauju nuo pat vaikystės, kai siūdavom kieme lėlėms drabužėlius.
Man 37 metai, šiuo metu gaminu tekstilines gėles (www.facebook.com/Jurtaki), bet esant progai išbandau vis kažką naujo. O čia mano darbeliai:
nuotaikos kepurė su nusegamais – prisegamais veidukais-šypsenėlėmis atspindinčiais nuotaiką

Dovana mamai biserio paveikslas – į jos klounų kolekciją.

O čia darbelis „į temą“ buvau užsidegusi siūti aprangą keturkojams – kadangi gyvo manekeno neturėjau, teko pasisiūti štai tokį:

P.S. Nuotraukos senos, dabar jau moku fotografuoti šiek tiek gražiau
Atgal į viršų
keryda
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 28, 2013 12:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

AUFFRITE - NUOTRAUKŲ REDAGAVIMAS

Laba diena,

norėčiau patekti į nuotraukų redagavimo klasę. Esu Kristina. Man 32 m.

Praeitais metais AK mokiausi fotografuoti, pasisėmiau labai daug žinių. Tačiau, kad ir fotografuoju žymiai geriau, bet kartais atsitinka taip, kad nuotraukas vis tiek tenka koreguoti, kai kurias tik minimaliai, o kartais gražūs kadrai lieka neatspausdinti vien dėl to, kad nemoku pašalinti klaidų, defektų. Todėl labai labai norėčiau išmokti redaguoti nuotraukas

Mokslams naudočiau CS3. Šiaip bandžiau kai ką su ta programa, bet man ji kol kas tamsus miškas. Smulkius koregavimus atlieku su Adobe Lightroom programėle, bet būna atveju, kai jos nepakanka.

dedu kelis pavyzdžius:

štai bandžiau fotografuoti low key stiliumi, fonas turi būti visiškai juodas, nuotraukoje matosi audeklo klostės, gal jos taip nebūtų išryškėjusios, jei fonas būtų toliau, tačiau kitaip neišėjo fotografuoti dėl erdvės stokos tuo momentu. Tai gi mėginau pati su CS3 kažką išpest ir štai gavos

neesu patenkinta, nes pašviesinus kadrą, matosi, ką ten pridirbau tepliojau pasididinus ir tiek, bet žinau, kad kažkaip galima iškirpt objektą ar panašiai ir paskui visą fona padaryt juoda... Turiu pasakyt, kad tepliojimui palei kūno linijas užtrukau labai daug laiko... turbūt yra paprastesnis būdas.
kitas varijantas:

dėl krintančios tam tikru kampu saulės senelio dantukas švyti, niekaip neišėjo paredaguoti šios foto.
Taip pat norėčiau išmokti koreguoti spalvas, horizonto linija, apkirpt, paryškinti akis, kad jos spindėtų, paretušuoti tarkim veido kažkokius defektukus ir panašiai, norėčiau išmokti su CS, kad koregavimui man nereikėtu kelių programų, o galėčiau dirbti tik su viena.

tikiuosi darbingos akademijos

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 28, 2013 19:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

GITA – MEZGIMAS

Sveiki, esu Laura, man 45m. Norėčiau prisijungti prie mezgimo klasės. Deja, niekada ankčiau neteko dalyvauti jokioje auksarankių akademijoje.
Su virbalais draugauju nuo vaikystės, kai mamos pamokyta išmezgiau pirmąsias akis. Jokia kita rankdarbių technika man niekada nekėlė tokio susidomėjimo kaip mezgimas.
Norėčiau prisiminti jaunystėje išmoktas ir primirštas mezgimo detales: kaklo nuleidimas, pažastų išleidimas, rankovių užbaigimas ir įmantresnių raštų. Mano pagrindinis raštas: dvi geros, dvi blogos arba visos geros.
Labai tikiuosi, kad būsiu priimta į klasę, nors į paskutinį suola.
Įdedu nuotraukas su naujausiais mano kūriniais.

Atgal į viršų
dauraa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 28, 2013 20:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

AUFFRITE-NUOTRAUKŲ REDAGAVIMAS
Sveika Auffrite ! Begalo džiaugiuosi, kad bus photoshop pamokos. Mano vardas Daura ir man 36 metai.(oj, senatve jau visai... dar tik bus 36 kita menesi Aš dirbu su CS6 ir turiu patirties, bet yra daug neaiškumų, iškyla įvairūs klausimai ir va neturiu pas ką paklausti Aišku, yra youtube, google, bet tas ieškojimas to ko reikia kartais taip nuvargina, kad jau nieko nesinori Labai noręčiau patobulinti darba su layers. Na, aš juos sunkiai suprantu, tad žingsnis po žingsnio pamokos su paaiškinimais ir pabandymais man būtų labai į naudą. Kitas dalykas, neatrandu to patogiausio ir greiciausio būdo iųkirpti objekta iš nuotraukos. ypatingai tai liečia plaukus... dar norėčiau išsiaiškinti kodėl pas mane photoshop visas nuotraukas automatiškai padaro 72 rezoliucijos? juk jei norėčiau spausdinti man reiktų 300, o 72 pakanka tik kelti į web? na ir kitas dalykėlis veido tvarkymas. kaip sutvarkyti akis, kad jos būtų tobulai ryškios , aiškios, skaiščios? Kaip greitai ir patogiai panaikinti smulkiu spuogyčių gausybę ir veido paraudonavimus? Tarkim ėdedu dabar nuotraukytę, kokius būtent spuogučius norėčiau pašalinti:

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
jocvile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 28, 2013 21:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SAROMANIA - FRIVOLITE-ANKARS
Laba diena Labai džiaugiuosi, kad bus nauja akademija
Aš Vilija. Man 51 metai. Nesu naujokė akademijoje. Čia išmokau nuostabių dalykų: tapybos ant šilko, nėrimo šakute, lėlių gamybos, sutažo. Praeitoje akedemijoje mokiausi kūrybiškumo. Buvau ir mokinė ir neakyvaizdininkė. Kai nori išmokti tiesiog sieki to ir nesvarbu ilgesniu ar trumpesniu keliu. Žinoma, kad klasėje smagiau, tad džiaugsiuos jei į ją pateksiu. Frivolė beveik nesu bandžiusi, gal tik žinau pagrindinius nėrimo adata žingsnelius...Labai norisi sužinoti daugiau, atidėti šią žiemą nėriniams.
Man patinka derinti išmoktas naujas technikas, tai duoda neribotas galimybes idėjoms įgyvendinti.
Mano drabukus galima pažiūrėti :
https://www.facebook.com/jociene.vilija/media_set?set=a.106615022835933.14886.100004623067420&type=3

http://img835.imageshack.us/img835/9536/jocvile.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/20/securedownloadpm.jpg/
http://img687.imageshack.us/img687/7955/41841499.jpg
Atgal į viršų
ashtina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 28, 2013 21:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ZAPUKE - ŽAISLIUKŲ SIUVIMAS

Labai smagu sulaukus akademijos, praeitais metais buvau naujokė, dabar norėčiau išbandyti jėgas antrą kartą. Man 28 metai, turiu mažą dukrytę, kuri mano kreivus ir šleivus žaisliukų siuvimo bandymus labai nuoširdžiai įvertino. Žaislų siuvimu susižavėjau visai neseniai,kai pamačiau Tildas. Labai norėčiau išmokti visų siuvimo subtilybių , išmokti naujų gudrybių .

Atgal į viršų
raganaite333
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 29, 2013 00:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ARŪNA - WIRE WRAP - VIELUTĖS LANKSTYMAS

Laba diena, esu Raimonda man 29 m. Nuo vaikystės užsiiminėju rankdarbiais. Siuvinėju, neriu, mezgu. Prieš keletą metų susidomėjau papuošalų gamyba. Daugiausiai darau iš biserio ir įvairiausių karoliukų. Mane taip pat domina wire Warp technika, bet kol kas dar nesiryžau iš jos nieko daryt, bet labai norėčiau išmokti. Dirbu namuose ir turiu pakankamai laiko papildomiems darbeliams. Nusipirkti medžiagas taip pat galėsiu.
Mano keli darbu pavyzdžiai:

o čia galima rasti daugiau :
https://www.facebook.com/pages/Raganaites-niekuciai/150554761731360?sk=photos_stream
Atgal į viršų
ArtOfShine
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2013 Rugpjūtis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 29, 2013 01:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano vardas Akvilė, man 31 metai. Labai norėčiau išmokti "wire wrap" technikos. Palankstyti vielutę jau esu mėginusi, tačiau kol kas labai saikingai, norėčiau mokėti kur kas daugiau. Štai vienas iš mano pamėginimų:

"Alchemikas"

Daugiau mano darbų galite pamatyti šioje forumo temoje:
http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=5227

Užsiimu įvairiais rankdarbiais, mėgstu išmėginti naujas technikas. Seniausias iš mano pamėgtų rankdarbių yra nėrimas vąšeliu. Naujausias ir šiuo metu dažniausias užsiėmimas ko gero yra papuošalų iš biserio darymas.

Šiame darbe yra ir palankstytos vielutės, ir biserio

"Lokio pėda"

Tikiuosi patekti į akademiją ir susimatyti klasėje

eglutea
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 29, 2013 17:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SARMA - KARTONAŽAS

Aš esu Eglė, man 24 metai, rankdarbiais užsiimu jau labai senai. Esu lankiusi sutažo ir siuvinėjimo biseriu klases, ir likau labai patenkina, įgavau tikrai nemažai žinių. Labai norėčiau išmokti daryti dėžutes, tik labai jau gąsdina tie tikslumai, bet manau, kad susidorosiu su tuo (mokykloje visai neblogai sekėsi matematika, o ir braižyba patiko). Labai tikiuosi, kad pavyks patekti į klasę, o jei ne tikrai žinau, kad vis vien mėginsiu ir būsiu neakivaizdininkė su nekantrumu laukiu mokymo pradžios

Atgal į viršų
Edora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 29, 2013 22:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Edmunda 37 m. iš Vilniaus
Papuošalus gaminu palyginti neseniai - beveik pusantrų metų. Kai tik pradėjau, supratau, kad reikia išmokti kažko įdomesnio, sudėtingesnių technikų ir pan. Visų pirma pakerėjo karoliukų virvelės. Jų jau esu nunėrus apie 100, o gal ir daugiau. Praeitoje Auksarankių akademijoje mokiausi pas Alietę nėrimo vielute paslapčių. O Wire Wrap'as (pagal taisykles) pas man jau seniai įrašytas į privalomų sąrašą, tad ketinu pasinaudoti proga
Nors Arūna grasinas, kad tempas bus didelis, bet, tikiuosi, kad jau moku dirbti pakankamai sparčiai Paskutiniu metu tik sunkiau operatyviai nufotografuoti papuošalus, nes temsta anksti, bet manau, pavyks nevėluoti.
Vielučių jau esu nemažai prikaupus. Ypač varinės - iš tėčio rūsio

Štai keletas mėginimų vynioti vielutę (laisva technika):

Daugiau mano darbų yra čia: https://www.facebook.com/edoros.papuosalai/photos_albums
Atgal į viršų
Guotė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 29, 2013 23:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, esu Inga. Man 27 metai. Jau tris metus gyvenu Jungtinėje Karalystėje. Būsiu atvira, kad laisvo laiko ne marios, nes dirbu, studijuoju oficialiai ir dar pati šiokia tokia saviugda užsiimu, juk tobulėjimas visa ko variklis, todėl ilgai mąsčiau ar prašytis į "dieninę" klasę, ar tiesiog tyliai iš po krūmo stebėti, tačiau nusprendžiau, kad kolektyve vis tiek daug smagiau ir motyvacija didesnė. O be to, man labai patinkantis dalykas yra tai, kad kuo labiau užsiėmęs esi, tuo žymiai daugiau ir nuveiki.
Gyvenime esu labai disciplinuotas žmogus, mėgstu tvarką ir paprastai puikiai tvarkausi su vadinamais "deadline'ais", kai turi tam tikrus laiko limitus, darbams atlikti.
Rankdarbiais užsiimu ne komerciniais tikslais. Man tai atsipalaidavimo minutėlė, gal todėl kažkokios pagrindinės srities ir neturiu, kurioje veikčiau. Man knieti visko po truputį pabandyti pačiupinėti. Esu išbandžiusi dervos liejinius, turiu keistą potraukį visokiausių apyrankių raizgynėm Kažkiek ir biserio lietusi esu, bet laaabai minimaliai. Nuotraukų albumo neturiu, tai žemiau įkeliu kelis darbelius. Tikiuosi iki susitikimo klasėje

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 30, 2013 16:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SARMA - KARTONAŽAS
(Sugebėjau tik taip padaryti išskirtini šrifta, nes dar truputi nesigaudau čia su tuo didžiu ir spalvos pakeitimu. nelabai išeina.)

Laba diena mokytoja, ir sveikos merginos.
Aš taip pat stoju į norinčų mokitis gretas. Pripažinsiu buvo sunku išsirinkti dėstitoją ir dalyka kurio noriu mokytis. Labai norėjau mokitis kimekomi dekoracijos, bet taip nutiko, kad nesugebėsiu įsigyti tų"burbulų", taip pat domino biseris, bet pamačius kartonažą apsistojau ties jo.
Popieriaus galimybės tikrai plačios. Norėtusi suvaldyti tą kartoną Yra dvi pagrindinės priežastys kodėl noriu mokytis šito meno.
1)Patirties su popierium/kartonu negaliu pasigirti. Teko daryti beveik prieš metus dėžutė - atvirukas nebuvau labai patenkinta patenkinta rezultatais bet kaip pirmas blynas visai nieko. Norėtusi padidinti žines, sužinoti didesnes popieriaus galimybes.
2)Artėja didžiausia metų šventė Kalėdos, todėl norisi šeimos narius ir draugus netik pradžiuginti rankų darbo dovanomis, bet ir įspudingu dovanų įpakavimu. Jau pabodo tie dovanų maišeliai ir dovanų popierius. Noriu ką nors padaryti orginalaus. Puikus dovanos įpakavimas suteiks geresni dovanos įspudį.
Matematika nėra mano silpnoji vieta. Gan gerai gauduosi skaičiuose. Su braižyba truputi sunkiau, bet manau galima perlaužti ledus. Tereikia noro, užsispirimo, kantrybės ir fantazijos, kurios tikrai man netrūksta.
Na ir truputi apie mane:
Esu Armanda man 15. Klasei atrodo būčiau jauniausia, bet neprasčiausia. Rankdarbiauju jau gerus metus didelios patirties nėra, tačiau su laiku tai ateis. Yra dar ir kur tobulėti juk tobulumui ribų nėra. Rankdarbių sritys buvo įvairios. Nuo dekupažo iki veltinio taip pat ir papuošalus darau, piešiu... Ši akademija būtu pirma ir nepaskutinė.
Labai noriu papult į klase. Gal darbai ir neprilygs kitoms, bet tikrai stenksiuos. Pažadu buti stropi ir gera mokinė.
Sekmės visoms Ir kumščius laikau už save

Pridedu ir nuotraukas. Mano pirmas darbelis mamos dienos proga. Nėra tobula, todėl ir noriu patekti į šia klase, kad galėčiau tobulėti ir mokytis.

Tai tiek
Atgal į viršų
swaja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 30, 2013 18:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SARMA- KARTONAŽAS

Sveikos, Auksarankės.

Aš esu Svajūnė, man 25 metai. Pavasarį mokiausi kūrybiškumo lavinimo pas dėstytoją Barskuole. Tai buvo naudinga patirtis ir likau sužavėta akademijos idėja. Todėl, pamačiusi naujos akademijos pradžią, labai nudžiugau. Šiemet baigiau psichologijos studijas,atsirado daugiau laisvo laiko, taigi labai norisi kažko pasimokyti, “patreniruoti” aptingusias smegenis

Išbandyti kartonažo dar neteko, bet manau tai bus labai įdomu. Svarbu ne tik pats rankdarbis, bet ir tai, kaip jis įpakuojamas, pateikiamas. Orginalūs įpakavimai prideda nemažai žavesio ir grožio patiems darbams.

Smulkūs rankdarbiavimai prasidėjo dar vakystėje nuo lėlių rūbų. Rimčiau gaminti pradėjau išbandžiusi vilną, pažaisdama su karoliukais. Esu išbandžiusi daug technikų, pradedant vilna, siuvinėjimu, dekupažu, sospeso transparante technika, papuošalų vėrimu iš akmenukų ir karoliukų, riešinių mezgimu, baigiant naujausiu užsiėmimu – polimerinio molio lipdymu. Galbūt kažką ir pamiršau paminėti, nes kiekviena technika turi savo ypatumų, kartais ją apleidžiu, o po kurio laiko vėl susidraugaujame
Taigi, labai norėčiau prisidėti prie šios akademijos mokslų. Tikiuosi pavyks sėkmės visoms mokytojoms ir mokinėms!

Atgal į viršų
Vilijatike
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 30, 2013 18:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

AUFFRITE– NUOTRAUKŲ REDAGAVIMAS

Labas, mokytoja . Aš Vilija, man 16 metų. Labai norėčiau išmokti nuotraukų redagavimo . Fotografuodama nuotraukose randu įvairių defektų, reikalaujančių koregavimo. Kad nuotrauką būtų galima atsispausdinti ir nebūtų gėda rodyti kitiems turiu jas koreguoti. Šiuo metu turiu Adobe Photoshop CS2, bet planuoju turėti Adobe Photoshop CS3(ar net naujesnę jei tik sutiksit pagelbėti ). Su šia programa norėčiau išmokti pašalinti klaidas, pagyvinti nuotraukas(pašviesinti, patamsinti, pašalinti spuogus, ar pan.) ir viso to kas pakeistų nuotraukas į gerąją pusę. Ir, manau, išmokus Adobe Photoshop gudrybių nebeprireiks eiti į skirtingas koregavimo programas, užteks ir vienos .

Nuotraukos:

Atgal į viršų
DaiLu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 30, 2013 19:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SARMA-KARTONAŽAS

Labas vakaras, aš Daiva, man 23 m. Su rankdarbiais bendrauju jau senai. Esu išbandžiusi daug dalykų, nes man viskas įdomu, viską noriu išbandyti savo rankomis. Ši akademija man būtų antroji, pirmoje mokiausi sutažo vingrybių. Labai noriu išmokti dėžučių gaminimo, tai kažkas naujo, dar nebandyto. Grožiuosi kartonažo darbais, tad noriu ir pati išmėginti šią techniką. Su matematika tikrai nesipykstu, priešingai, labai gerai sutariu . Kantrybės, žingeidumo ir motyvacijos taip pat turiu pakankamai. Na, o laiko visada įmanoma rasti, kai darai tai, kas tau teikia malonumo. O be to, kuo daugiau darai, tuo daugiau padarai . Tad labai norėčiau patekti į klasę ir kartu mokytis kartonažo paslapčių.
Kadangi kartonažas man būtų naujas dalykas, tad ir darbų šia technika neturiu, įkeliu keletą kitų:

Kiti mano darbai http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=5088&postdays=0&postorder=asc&start=200

Atgal į viršų
Magnolia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 30, 2013 19:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras, aš esu Gerda, man 26 metai. Auginu 3,5 metų dukryte, o ankstyvą pavasarį gandras atneš dar vieną
Su biseriu draugauju jau kokie 3 metai,aišku būna, kad ir kelis mėnesius nepagaminu nieko naujo... Mano darbeliai skirti tik man pačiai arba artimiausioms draugėms dovanų. Jau dalyvavau 2-jose akademijose pas Vitalytę bet tobulėjimui nėra ribų, ypač matant Jūsų, Laimute, darbus. šiaip myliu visus rankdarbius- mezgimą, siuvinėjimą ir t.t.
Kabošonus apvėrinėju peyote raštu, norėčiau išmokti ir kitų budų.
o čia mano naujausi darbeliai:

Atgal į viršų
pasvajok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 30, 2013 20:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, esu Žaneta man 34 metai. Kelias dienas intensyviai galvojau ar man reikalingi šios technikos kursai, kokią man jie duotų naudą. Svarsčiau, ar esu verta tapti akademijos mokine.
Keli metai kaip domiuosi papuošalų darymu, kiekvienos šventės proga daugai ir šeima laukia dovanų iš manęs, kažkio idomaus papuošalo ar interjero detales.
Mokiausi įvairių rankdarbių technikų: dekupažas, mezgimas, nėrimas dvirage šakute, sospeso transparente, sutažas ir kiti. Labiausiai susidomėjau ir daugiausi laiko skiriu papuošalų gamybai iš karoliukų. Šiuo metu pasiekiau tarpsnį, kai neberandu parduotuvėse įdomių metalinių detalių ir darbeliai tampa nuobodoki, norisi įdėti daugiau savo fantazijos, kad papuošalai taptų laivesni, kūrybiškesni. Nesu bandžiusi Wire-Wrap technikos, tačiau tai kaip tik tai ko man reikia, ji padėtų man stipriai patobulėti, išsilaisvinti nuo standartinių detalių ir kurti savas. Man tai labai svarbu. Manau, jog akademijeje įgytos žinios labai svarbios, kaip kokią vielutę kada naudoti, kokius įrankius geriau pasirinkti, galų gale, kaip susukti, kad detalė gražiai atrodytų ir ant vielutės neliktų replyčių žymių, ir tai maža dalis to ką galiu sužinoti ir išmokti. Mokytis iš meistrų didelis privalumas ir malonumas 
Aš labai LABAI noriu išmokti šios technikos ir tikiuosi išvysti savo vardą mokinių sąraše, pažadu nenuvilti savo mokytojos (pažadų visada laikausi, man tai svarbi vertybė). Laiko ir finansų medžiagoms turiu, o svarbiausia – daug noro.

Keletas mano darbų:

Atgal į viršų
varliuska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 30, 2013 20:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SARMA - KARTONAŽAS

Sveiki, esu Agnė man 30 metų. Visų pirma tai labai džiaugiuosi, kad ir šį sezoną yra organizuojama Auksarankių akademija, nes tai puiki galimybė sužinoti ar išmokti, ar pagilinti jau turimas žinias tam tikrose technikose. Jeigu pavyktų įstoti į KARTONAŽO klasę, tai būtų jau mano antra akademija, kurią lankyčiau su didžiausiu malonumu. Prieš tai mokiausi vilnos vėlimo paslapčių, ir tas man labai išėjo į naudą (todėl natūralu kodėl taip laukiu kada bus sekanti akademija), man patiko toks mokymosi būdas ir jis tikrai buvo naudingas, nes šią rankdarbių techniką sėkmingai naudoju derindama su pagrindiniu savo hobiu mezgimu Esu patenkinta todėl noriu ir toliau dalyvauti bei tobulinti rankdarbių technikas Jūsų akademijoje
Mano visas laisvalaikis skirtas mezgimui (vąšeliu, virbalais), tai toks dalykas kurį darau su dideliu malonumu, ir tai man niekada nebuvo nei nuobodu nei kažkoks darbas... aš tiesiog mėgaujuosi darbo eiga, vėliau ir rezultatu (dažniausiai) Neatsitiktinai pasirinkau ir kartonažo klasę, juk jeigu jau dovanoti rankų darbo kūrinį (daugiausiai mano darbų iškeliauja artimiems žmonėms, nes aš manau kad tai būna šilčiausios dovanos ar staigmenos) tai kodėl jų dar neįpakuoti ir į savo rankų darbo dėžutę... Juk tai taip miela, šilta, gražu... Vedama tokių tikslų labai norėčiau įstoti į šią klasę, ir mokintis kartonažo paslapčių. Anksčiau reikalų su šia technika neturėjau, tai apskritai man naujas netgi žodis mano žodyne, o tai dar labiau didina mano smalsumą Prisipažįstu, kad iš pat pradžių kažkiek įbaugino ir mane tas milimetrinis tikslumas, bet atsimenu ir pirmąjį savo mezginį su 1000 akių kur taip pat atrodė baisu, bet... bet aš įveikiau, ir ne vieną sykį Todėl manau kad susidorosiu ir čia, jeigu ne iš pirmo karto tai iš kitų kartų Su matematika aš tikrai nesipykstu, kažkada netgi buvo minčių studijuoti skaičių meną, na o dėl erdvės įsivaizdavimo tai manau kad įveiksiu. Esu atkakli, kupina jėgų, noro, kantrybės sužinoti bei įsisavinti visas mokytojos suteiktas žinias

Mano pirmasis bendravimas su kartonu, kvietimai į vestuves (mano):

Vasarą darbelis sau:

Rudenį darbelis sau:

Be galo miela dovana draugei iš Italijos, iš pereitos akademijos:

Su nekantrumu laukiu rezultatų, linkiu sėkmės visoms mokinėms bei kantrybės mokytojoms
Atgal į viršų
QLaLa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Kovo 2009
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 30, 2013 22:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika! Aš Akvilė, man 17 metų, norėčiau patekti į nuotraukų redagavimo klasę. Esu pradedančioji fotografė, todėl gan dažnai tenka redaguoti nuotraukas. Išmokti redaguoti nuotraukas noriu jau seniai, bet niekaip nerandu tinkamo mokytojo. Esu ieškojusi pamokų Youtubėje ir kituose tinklapiuose, bet iš jų nedaug ko išmokau. (dažnai atsibosta ieškoti pamokų, tai tiesiog palieku nuotrauką tokia kokia yra...) Naudoju Photoshop CS2, bet pasistengsiu gauti naujesnę versiją. Fotošopą naudoju dažnai, bet tik grafiniams darbams. (avatarams, parašams ir pan.) Moku pakeisti akių spalvą, apkarpyti, naudotis tekstūromis, teptukais ir panašiai, bet tai nelabai padeda nuotraukų koregavimui.
Norėčiau išmokti paryškinti nuotraukas, koreguoti įvairius veido defektus ir šeip visokių triukų, kurie padėtų pagražinti nuotraukas.
Keletas nuotraukų, kurias norėčiau pakoreguoti:

Buvusi Micė
Atgal į viršų
krtvaida
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 31, 2013 11:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SARMA- KARTONAŽAS
Laba diena, mano vardas Vaida, man 36 metai.
Prieš metus radikaliai pakeičiau savo darbą ir pradėjau dirbti su skaitmenine spauda. Kol kas viskas apsiribodavo paprastais gaminukais, kaip atvirukai, diplomai, laikraštukai. Bandymas su dėžutėmis baigėsi fiasko, todėl šie mokymai tikrai man būtų naudingi ne tik dėl noro tobulėti asmeniškai, bet ir dėl darbinės veiklos.
Mokyklos laikais matematika buvo mano mėgstamiausias dalykas, galėdavau valandų valandas varlinėt po formulių pasauly ir bandyt išspręsti sudėtingesnius uždavinius, kuriuos mums papildomai duodavo mokytoja. Tai su matematika kaip ir draugauju, užsispyrimo, noro išmokti ir žinoti kaip teisingai padaryti gaminuką taip pat netrūksta.
Tikiuosi prisidėti prie norinčių išmokti suvaldyti popierių
Pridedu nuotrauką, kurioje nufotografuota erdvinė atvirutė, kurią nesseniai dariau.
Tai pat pridedu nuorodą į mano kitų sričių rankdarbėlius.

http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=5128

Skaimeninė spauda
http://www.facebook.com/FantazijosFiesta?ref=ts&fref=ts
Atgal į viršų
AidaBr
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 31, 2013 12:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš esu Aida (31 m.). Dirbu su photoshop CS6 programa, turiu nemažai patirties, tačiau niekada neteko koreguoti pačių nuotraukų: norėčiau išmokti, kaip sukoncentruoti vaizdą, kaip išblukinti foną, ir iš vis kokius elementus žvelgiant profesionalia akimi reikia keisti Darbas su photoshopu mano hobis, kuris auga ir į mėgstamą darbą. Dažnai susiduriu su tuo, kad nuotraukos nekokybiškos. Pagrindinius dalykus aš kaip ir žinau, tačiau labai būtų įdomu ir be galo norėčiau išmokti kaip ištaisyti prastas nuotraukas. Nes šiuo metu tiesiog naudoju geresnes arba kur korekcijos reikia nedidelės.

Keletas nuotraukų:

1. Norėčiau, kad fonas susilietų, o žmonės išryškėtų;

2. Nufotografuota nekokybiškai, nesant profesionaliam fotografui sudėtinga gražiai išgauti smulkių daiktų nuotraukas. Kai pakoreguoti,kad nuotrauka atrodytų patraukli.

3. Reikia iš nuotraukos pašalinti nereikalingus objektus.

4. Nuotrauka labai neryški, kaip pakoreguoti jos kokybę.

Ačiū, tikiuosi suteiksit galimybę pasitobulinti
Atgal į viršų
Nensee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 31, 2013 14:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Auffrite - nuotraukų redagavimas

Laba diena, Mokytoja. Mano vardas Milvydė, esu Šiaulietė. Man 13 metų. Jau labai seniai rimtai domiuosi fotografija. Ieškau gražių kadrų, įdomesnių kompozicijų. Anksčiau, aukarankėse sekdavau pamokas, skaičiau knygas apie fotografiją, tačiau kartais vien gražaus kadro neužtenka. Nuotraukų redagavimas, mano nuomonė, taip pat yra nuo šio meno neatsiejama dalis. Naudojau programą CS3, tačiau sunkiai išėjo su ja dirbti. Netolimoje ateityje, žadu parsisiųsti CS4. Esu pasiryžusi tobulėti, klysti, mokytis iš savo klaidų. Norėčiau išmokti dirbti su sluoksniais, pašalinti iš nuotraukų nereikalingus objektus, paryškinti akis, 'pagražinti' veidą, pakeisti foną, sulieti aplinką ir išryškinti pagrindinį objektą... Noriu ištobulėti nuotraukų redagavimo srityje. Turiu pakankamai laisvo laiko, kurį galėčiau skirti mokslui Auksarankių akademijoje. Žinau, kad reikės daug kantrybės ir pasiryžimo, bet aš tikrai sugebėsiu

Štai nuotraukos, kurias mano manymu reikia pakoreguoti:
1.

2.

3.

4.

Emillytė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 31, 2013 15:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, džiaugiuosi, kad nepavėlavau ir spėjau įšokti į traukinį.
Esu Emilija, man 14 m., gyvenu Vilniuje. Turiu savo FB puslapį, kur keliu padarytus rankdarbius. Viena profesionali fotografė pasiūlė man prisijungti prie Jūsų akademijos. Mano nuotraukos nėra labai geros, nes dauguma darytos telefonu, kuris nekaip fotografuoja. Mano draugės tėtis turi profesionalų fotoparatą, bet ji nėra profesionalė, tad ir nuotraukos tik kai kurios tiko ir patiko fotografei. Tad norėčiau išmokti koreguoti nuotraukas, kad jos atrodytų gražiau, kokybiškiau. Gal būt man tai padės suilaukti daugiau pirkėjų dėmesio mano FB puslapyje...
Taip pat norėčiau išmokti parašyti kokį nors užrašą nuotraukų kampučiuose. Nuotraukas norėčiau išmokti pvz. paryškinti, fokusuoti, jeigu įmanoma, iš tiesų norėčiau išmokti visko, ką mokote. Neturiuu jokios Phostoshop versijos, tikiuosi, kad pagelbėsite ir atsiųsite nuorodą, iš kur siuntėtės Jūs.
nukirpti tą galiuką, padaryti nuotrauką lygią,

-
pašviesinti foną, padaryti patį rankdarbį ryškų, matomą.

ir dar daugiau.
Atgal į viršų
Fuzy
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 31, 2013 15:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

GITA – MEZGIMAS

Laba diena, aš esu Milda, man 28 metai. Nuo vaikystės vis kartas nuo karto prisėdu pamegzti. Esu kadaise nusimezgusi kojines, porą megztukų. Paskutiniai mano mezginiai tai šalikas ir pradėta megzti suknelė. Vis nebaigiu, kadangi liko tik viršutinė dalis, o ten apykaklė, pažastų išėmimas, rankovės, kadangi nemoku taisyklingai, tai ir nekyla rankos baigti. Todėl ir noriu pas Jus mokytis, kad nebūtų visi šie dalykai "siaubas baubas". Taip pat būtų smagu išmokti įvairesnių raštų ar išmokti kažką idomesnio nusimegzti, o ne tik tiesų megztuką pvz.: pirštines ar kepurę.
Neišsiugdau įpročio fotografuoti savo darbus ir saugoti albume, todėl megztų rūbelių tik keletas, tačiau papildžiau albuma kitokių darbelių rastomis nuotraukomis.
http://public.fotki.com/basakoja/mano-darbai/
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 23

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.