Makramė
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
zydruna
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Št. Spalio 26, 2013 18:15    Rašyti temą: Makramė Atsakyti su citata

Sveikos auksarankės, atidarau naują temą, kadangi akademijoje mačiau, kad yra norinčių išmokti mazgelių-pinikų-makramė meno. Jei bus norinčių kažką sužinoti, išmokti, mielai paaiškinsiu, pamokysiu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
kirmelytia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 27, 2013 10:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oj kaip puiku, tiesą sakant visada auksarankių forumus tik peržvelgti mėgdavau ir pasimokyti šio to, bet kai pamačiau žinutę, jog galiu sulaukti pagalbos dėl macramé, iš karto prisiregistravau

Man kaip visada sunkiausiai sekasi su užbaigimu. Jeigu lieka galai, ar juos deginate? Ar kažką kitą darote?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jone09
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 27, 2013 12:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bent jau aš tai nukerpu ir galiukus uždeginu
Atgal į viršų
zydruna
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 27, 2013 13:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jone09 rašo:
Bent jau aš tai nukerpu ir galiukus uždeginu

Uzdeginti gal ir gerai, jei siuliukai juodi... Jei siulas sviesus bus negrazu jei kitoje puseje bus juodi taskeliai. Be to medvilninis siulas nesilydis.
Paprastai uzbaigdama dirbini siulu galu s ipinu i darbeli. Jei siulas storas vaseliu pertraukiu isvirkscioje puseje per keleta mazgu pagal rastya. Jei siuliukas labai plonas naudoju karoliuku adatas, ir taip pat ipinu pagal rasta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
jone09
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 27, 2013 14:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš ne su siūlais, o su virvutėm darau ir man nė kiek nepajuoduoja
Atgal į viršų
kirmelytia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 27, 2013 18:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Uoj ačiū mergaitės, aš bandžiau pirmąjį savo darbelį, auskariukus, iš tokių keistokų siūlų, tai uždeginau, bet nelabai patiko man kaip atrodo...antram auskariukui pabandysiu įpinti, pažiūrėsiu kas gausis
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.