Saromanios klase XII (frivolite-ankars technika)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Deimi22
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 11, 2013 17:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, ui kaip saunu, kad ligoniukai sugrizo i namucius Zinok, as irgi buvau pasigavusi pulinga angina, tai pozymiai kaip kad rotoviruso, ir viduriavimas ir vemimas ir temperatura arti 40, tik vienas pozymis jog gerkle uzpuliavus ir sutinus visa...kitu atyveju tikrai buciau maniusi kad rotovirusa pati buvau pasigavusi... Klastingos siais laikais tos ligos...
Tai va, mano bandymai panarplioti virvute gan sekmingai neresi, nebuvo tokiu jau sunkiu dalyku, tik tas apkeitimas ir nerimas su kitu siulu.

Toliau pasiemiau pabandymui su tom kilputem pazaisti tai ui ui kaip sunku, dabar visos rankos pirstai skaudus ir raudoni, net isipjoviau su siulu temdama... Labai jau reikia pasiskaiciuoti kiek siulo kilputei pasilikti ir visa susivynioti ant mazojo pircsiuko, kitu atveju (kaip kad mano) reikejo traukti siula per nemaza zieduka, o tas labai sunkiai daresi, siulas nepakluso visai...Na bet darbas "sioks toks" padarytas tik siulo nepaslepiau, nes jau pirstu galiuku nebevaldau... Zinoma, perpratus sitema, graziau jau gultu lapeliai, nes jau zinau kiek reikia pasilikti siulo kiekvienam lapeliui, nebereiktu jau traukyti siula pirmyn atgal.
Siaip sitas nerimas tai dievisko grozio.... bet darbelio tai oi joi joi kiek.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
wanila
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 12, 2013 12:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos. Aš prisipažinsiu, kad būsiu labai didelis vėluotojas ir jei mokytoja leistų visus namų darbus atsiskaityčiau iki gruodžio pabaigos, mat iki Kalėdų tikrai nespėsiu - mokslai prispaudė kaip reikalas Raudonuoju iš gėdos, bet yra kaip yra
Atgal į viršų
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 12, 2013 18:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Deimante, grandinėlę gražiai nunėrei Ir džiaugiuosi, kad pamėginai nerti ratukus vieną ant kito Kaip matau, irgi neblogai sekėsi Man ir tokie nėriniai labai patinka, bet darbelio tikrai yra Dar pamėgink įnerti karoliukus ir būsi atsiskaičiusi pamoką
Lina, be abejo, mokslai yra svarbiau, tai jei spėsi iki baigiamojo darbo atsiskaityti, tuomet viskas gerai Tik tau susikraus viskas į vieną, nes reikės ir baigiamąjį darbą daryti. Bet gal susitvarkysi

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
katinone
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 14, 2013 20:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos visos Stai mano inerti karoliukai keliais budais ir zozefinos mazgai.

Ar dar ko nors truksta iki namu darbu atsiskaitymo, ar ne? Nelabai supratau kokie konkreciai sios pamokos namu darbai yra....
Ir labai jau laukiu kabosono apnerimo pamokos, nes iki Kaledu ne tiek jau daug liko, o tai bus kaledine dovana

Atgal į viršų
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 14, 2013 20:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ayda, namų darbas užskaitytas. Nors prašiau pačioms susirasti kokių gražių motyvų, kur būtų galima įnerti karoliukus Bet matau, kad su ieškojimais pakolkas sunku O kitą pamoką žadu paskelbti pirmadienį vakare (jei viskas gerai). Jau baiginėju ją ruošti Kabošono apnėrimas bus jūsų kūrybinė pamoka, kur reikės pačioms susigalvoti, kaip pabaigti nerti. Parodysiu tik pačią pirmą eilę, kaip apnerti kabošoną, o pabaigti jau turėsite pačios Kas norės, galės daryti kaip pakabuką, kas norės - kaip sagę.Tad, kas turi laiko, paieškokite kokių pavyzdžių. Galite ir prisiūti karoliukų, kad gražiau būtų, ir biserio įnerti. Čia jau bus jūsų fantazija Nors kabošoną galima apnerti pakankamai greitai, bet laiko duosiu iki švenčių. Kas greičiau atsiskaitys, galės daryti baigiamąjį darbą. Beje, dėl baigiamojo sulaukiau tik kelių mokinių žinučių. Laukiu ir kitų, nepalikite paskutinei minutei

[ Št. Gruodžio 14, 2013 18:05 ]
Ayda, tavo namų darbas užskaitytas, bet dar siūlau pasimėginti nerti ratukus vieną ant kito (kur įdėjau video nuorodą). Tas motyvas labai gražus, tinkantis tiek vėriniams, tiek apyrankėms, tiek auskarams Jei turi laiko, tai gali kam nors nunerti dar gražią dovanėlę

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Akmeja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 14, 2013 21:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš savo pabandymus įdėsiu pirmadieni. Šį savaitgalį esu ne namuose tai negaliu nufotografuoti.

Atgal į viršų
Rasami
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Balandžio 2010

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 14, 2013 23:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš tai labai noriu įvykdyti kelis nebaigtus darbus, tam žadu skirti rytojų. Per pirmadienį turėčiau pabaigti pamokėles.
Atgal į viršų
katinone
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 15, 2013 00:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pabandziau ir as delioti ratuka ant ratuko. Labai idomi technika, atverianti daug galimybiu. Man labai patiko
Neriau be schemos - tiesiog free style Galetu buti auskariukas
Cia geroji (paradine) puse

Is sono

Ir is kitos puses

Taip visaip islanksciau tuos ratukus, nes man taip pasirode graziau. Bet galima juos ir labiau suglausti

Atgal į viršų
virmante
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Rugpjūčio 2008

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 15, 2013 15:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos
Sveikatos visiems sergantiems, o mes su mažąja irgi sergam ir jau net pradėjom gerti antibijotikus Na, bet kaip nors išsikapstysim.

Aš irgi nelabai supratau, kas turi būti namų darbams. Pirmojoj žinutėj buvo trys nuorodos, tai pagal jas ir padariau, jei dar kažką reikia - padarysiu.
Įnerti į ratukus karoliukai - karoliukus pasirinkau truputį per didelius, tai šiek tiek traukia visą snaigę

Grandinėlė - siūlų storis truputį skyrėsi, tai dėjau ne po vienodą skaičių kilpelių, tai truputį nelygūs tie ratukai, bet pats principas aiškus.

Karoliuko įnėrimas i viduriuką - auskariukai dukriukui (Jai labai patiko )

Neina gerai nufotografuoti, nes šiandien taip ir neišaušo visą dieną.

Dėl baigiamojo darbo - o kokio sudėtingumo ar apimties jis turi būti. Nelabai žinau į ką orientuotis. Turiu nusižiūrėjusi kelis papuošalus, kokius norėčiau pasidaryti, bet net neįsivaizduotu, gal būt tai bus per skulkus darbas. Kas tai turėtų būti?
Atgal į viršų
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 15, 2013 17:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ayda, džiaugiuosi, kad pamėginai nerti ratukus. Labai gražiai ir įdomiai tau gavosi
Irma, tau ir sveikatos Namų darbus tu supratai kuo puikiausiai Norėjau, kad iš duotų nuorodų pasirinktumėte kokiu būdu įnerti karoliuką ir susirastumėte kokį nors motyvą, kur būtų galima tai pritaikyti. Pamėginti nunerti grandinėlę (ar ratukus) pasirinktinai. Matyt, bemiegės naktys ir ligos neleido man normaliai jums paaiškinti pamokos užduoties. :( Kaip matau, dauguma jau atsiskaičiusio, tad jei šiandien turėsiu laisvą minutę - įkelsiu kitą pamoką, jei ne, tai tik rytoj vakarop.
Dabar dėl baigiamojo darbo. Tai siūlau pasižiūrėti į ankstesnes akademijas, ką merginos daro baigiamajam. Be abejo, nesinori, kad tai būtų visai paprastas darbelis. Norisi ir jūsų kūrybiškumo, išskirtinumo bei kruopštumo. Tai gali būti ir apyrankė, auskariukai, vėrinys, sagė. Galit derinti su kitomis technikomis (bet frivolite turi būti daugiausiai). Jei neriat auskariukus, tai pasirinkit kažkiek sudėtingesnius. Jei vėrinys - gali būti lengvesnės schemos, bet dailiai nunertas ir gražiai nufotografuotas. Baigiamojo darbo nuotraukos turi būti meninės (kažkokia kompozicija, ar fonas įdomesnis). Bet žiūrėkite, kad visos dekoracijos neužgožtu jūsų darbo. Kas jau yra rašęs dėl baigiamojo, tai idėjos visų superinės, tik reikia jas puikiai įgyvendinti. Internete tikrai yra daug visokių grožybių, tad įvertinkite savo jėgas ir mėginkite nerti. Galite ir savo kažką įdėti. Beje, galite nerti ir riešines. ar servetėles. Tik galbūt servetėlės ne taip gražiai nuotraukoje atrodo. Be abejo, būtų geriau jei jūs baigiamąjį darbą pritaikysite praktiškai Juk bus gaila laiko ir kantrybės, jei bus padėtas į spintą Kas dar nerašė dėl baigiamojo - laukiu laiškų

Atgal į viršų
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 16, 2013 16:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labukas visoms

Na štai ir įdedu paskutinę pamokėlę Kaip jau minėjau, mokysimės apnerti kabošoną. Aš pati apnėriau 40x30 mm kabošoną, nėriau Nr.50 storio siūlais, todėl ne visoms schema gali tikti, bet pačios galite ją keisti ir koreguoti pagal savo norus. Taigi, pirmiausiai nuneriame ratuką - 5 sujungimo kilputė 5 dekoratyvinė kilputė 5 sujungimo kilputė. Ratukas sutraukiamas.

Tuomet prie pat jo (stenkitės, kad nebūtų laisvo siūlo) neriame tokį patį ratuką (tik aš nedariau dekoratyvinės kilputės, nes jis bus nugarinėje pusėje, bet jūs darykite pagal save).

Apverčiame nėrinį ir neriame lankelį (be abejo, neriame su dviem siūlais). Lankelio schema - 7 dekoratyvinė kilputė 7.
Nėrinys vėl apverčiamas. Vėl neriame ratuką. Nuneriame 5 mazgelius ir jungiame prie pačio pirmojo ratuko, antrąjį ratuką nustumdamos jam už nugaros.

Pabaigiame nerti ratuką ir jį sutraukiame. Tuomet neriame prie pat jo dar vieną ratuką, kurį jau jungiame su antruoju ratuku (kuris buvo nustumtas pirmam už nugaros). Nuneriame 5 mazgelius ir jungiame prie ratuko. Stenkitės antrąjį ratuką palikti už nugaros pirmajam. Nelabai moku paaiškinti, bet gal nuotrauka bus aiškesnė:

Pabaigus nerti ratuką, gaunamas štai toks rezultatas:

Ir taip neriame toliau, kol apneriame kabošoną.

Mano kabošonui reikėjo nerti 14 ratukų (skaičiuojant tik pirmąjį ratuką), bet jūs turit pačios matuoti ir žiūrėti, kad nebūtų per laisvas nėrinys. Reikia, kad kabošonas nelabai lengvai įsidėtų, bet, kad ir labai netemptų nėrinio. Jei nunersite per daug ratukų, jums kabošonas kris.
Rezultatas gaunamas štai toks:

Be abejo, kuo dažniau matuosite kabošoną, tuo nėrinys labiau tampysis ir gali po to nebetikti.
Kaip sakiau, schemą galit susigalvoti pačios (pridėti daugiau kilpučių, ar visai nerti be kilpučių). Taip pat nedarykite labai didelių ratukų, nes po to matysis tik ratukai, o kabošonas liks antram plane. Per maži ratukai neišlaikys kabošono, ir jis kris. Ratukai turi gražiai apimti akmenį.
Atsiskaitymui reikia apnerti kabošoną, pačioms susigalvoti antrą eilę (arba papildyti pirmąją), galite naudoti biserį bei karoliukus. Viskas priklauso nuo jūsų fatazijos. Kadangi tai jau paskutinė pamoka, tai reikalausiu, kad ratukai būtų lygūs, lankeliai iki galo sutraukti, kad nėrinys būtų simetriškas, dekoratyvinės kilputės būtų visos pratampytos ir gražiai gultų, tarp ratukų ir lankelių nebūtų jokio laisvo siūlo. Jei siūsite karoliukus, tai derinkit, kad jie gražiai gulėtų, nebūtų nei per dideli, nei per maži ir nesimatytų laisvo siūlo. Aš jums parodžiau tik patį kabošono apnėrimo karkasą, o jūs būtinai jį pabaikite ir papuoškite Siūlau ratukus iš karto pratampyti taip, kaip jie turi gulėti, tuomet nėrinys bus kruopštesnis. Jei antras ratukas turi eiti pirmam už nugaros, tai nunėrusios ir pastumkite jį, kad gražiai gultų po pirmuoju. Tarp lankelių stenkitės kuo tampriau pritraukti siūlą, kad nesimatytų laisvo siūlo, nes tai gadina darbelio grožį. Nereikalauju, kad būtų būtent sagė. Tai gali būti ir pakabukas, ar auskariukai, ar sagė.
Ir sėkmės darbuose
Jei kas neaišku - rašykite ir nelaukite paskutinės dienos. Atsiskaityti reikia iki didžiųjų švenčių

Atgal į viršų
Rasami
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Balandžio 2010

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 16, 2013 16:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kadangi nei karto nesu dariusi sagės, man neaišku, kaip ją užbaigti, priklijuoti ar prisiūti, ar kaip kitaip...?
Pamokėlė iš pirmo žvilgsnio atrodo aiški
Atgal į viršų
Deimi22
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 16, 2013 18:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki mokytoja, ikeliu savo darbeli su inertu karoliuku dariau tarp ziedu, nes jau mane uzvalde sitas nerimo metodas... Siaip labai graziai ziurisi inertas karoliukas, maniau, kas jis taip graziai neguls sitokiame nerinyje prisiutas kazin ar taip graziai gultu, nors nepabandzius nezinosi ..
Foto nera kokybiskos, nes sugedo fotoaparatas, tai su telefonu teko fotografuoti... Dabar iki svenciu turim susitaisyti fotoaparata, kiti darbeliai bus kokybiskesniu foto.

Siulus nenukirpau, nes noriu klipsus pasidaryti ziuresiu kaip cia pritaisius, kad graziau gultu.
Atgal į viršų
Akmeja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 16, 2013 19:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos. Pagaliau aš irgi įkeliu nuotraukytes. Įnerti karoliukai ir pabandžiau žiedus. Kur yra įnerti karoliukai, tai darysiu auskarus. Reikia užsegimus nusipirkti. Siūlai juodi, tai sunkiai matosi.

Atgal į viršų
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 16, 2013 20:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na ir grožių čia prinėrėt Šaunuolės Deimante ir Monika Labai gražūs jūsų darbeliai, abiem pamoka užskaityta
Rasa, kaip sakiau galit sagės nenerti. Nėra privaloma, o kaip pritaisyti sagės užsegimą, tai galima jį šiek tiek paklijuoti, ar gražiai prisiūti prie nėrinio ir po to prie kabošono priklijuoti, dar ant viršaus galima gražiai iškirpus priklijuoti odos gabalėlį (beje, dekolinos klasėje yra aprašyta, kaip galima gražiai sutvarkyti kabošono nugarėlę, tad siūlau pasiskaityti). Darykite taip, kaip jums atrodo gražu ir estetiška. Gal kitai labiau patiks pradžioj priklijuoti prie kabošono sagės užsegimą, tada ant jo odos gabalėlį ir tik tada apnerti.

Atgal į viršų
katinone
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 19, 2013 10:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mokytoja, o kuo klijuoti uzsegima ir oda prie kabosono? Momentu gerai? Laikys? Ar kazko mandriau reikia? Man sitas varianta uzsegimo labai patrauklus pasirode

Atgal į viršų
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 19, 2013 10:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ayda, Moment klijai turėtų laikyti Mandriau tikrai nieko nereikia

Atgal į viršų
katinone
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 22, 2013 22:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Namu darbeliai Agato kabosonas, agato karoliukai ir Altun Basar poliesterinis 50nr siuliukas.

Kitoj pusej neklijavau odos, nes kaip betaikiau, vistiek man be jos graziau, tai palikau tik priklijuota uzsegima.
Buvau nunerus antra eilute kitaip - "mandriau", bet... man nepatiko, tai isardziau ir nuneriau taip, kaip yra - man grazu. Bus dovanele nuo Kaledu senelio. Stai kaip atrodo ipakuota

Atgal į viršų
Deimi22
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 23, 2013 12:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutes, pristatau ir as savo sagute begalo dziaugiuosi siuo darbeliu, jau ryt pasipuosiu
Apnertas kabosonas maya siulais, panaudoti ir biserio karoliukai. Klijuotas kabosonas prie veltinio kartu su uzsegimu. Siek tiek superiukai pagadino veltinio spalvyte, bet plika akimi ne taip matosi

Atgal į viršų
Akmeja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 24, 2013 15:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Su artėjančiomis šventėmis visas. Skubu įdėti savo darbelius. abandymui padariau baltą apnerimą. Galvoju, kad vėliau galima bus padaryti ir kitos spalvos. O su eifelio bokštu, tai pakabukas mano dukrai. Jai labai atinka viskas apie Paryžių ir Prancūziją.

Atgal į viršų
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 24, 2013 17:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Visų pirma noriu visas pasveikinti su gražiu Kūčių vakaru! Linkiu jums visoms ypatingų Kalėdų bei daug daug dovanų nuo jums brangių žmonių Kadangi tik trumpam prisėdau, tai trumpai parašysiu Ayda, Deimante ir Monika - Jūs šaunuolės Sveikinu jus įveikusias akademiją ir galite sau ramiai švęsti bei daryti baigiamąjį darbą
Nekantriai laukiu ir kitų mokinių atsiskaitymų

Atgal į viršų
E-Asta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 27, 2013 21:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,

uf, pagaliau ir aš čia vėluodama, puškuodama. Visų pirma labai noriu atsiprašyti mokytojos už tokį dingimą: įtraukė mane į darbų sūkurį Kalėdų karštinė. Vaikams kalėdų vakarėliai, draugams reikėjo ką skubiai padayti, darbe ir ten be normalių pietų dirbti tenka . Bet po truputį judu į priekį. Atsiskaitau su įnertais karoliukais:
Pirmuoju būdu atrodo nekaip, tačiau čia dar suklydau ir dėl to, kad pasirinkau per mažą mazgelių kiekį iki karoliuko skylutės:

Antrasis būdas:

Kombinuotas ratukas tiek su karoliuku, tiek be jo:

Šį variantą dariau paskutinį, mačiau, kad siūlų neužteks, tai padariau kiek kitaip:

Čia dar šalia vienpusių mazgelių ratukas:

O čia ir vėl pasirinkau netinkamą mazgelių kiekį:

Kimbu į darbus toliau. Kabošonas jau paruoštas, siūlai ant šeivutės susukti

Ai, oi, su praėįjusiomis šventėmis Jus visas mielosios

Ir dar klausimėlis: kaip žinoti pažvelgus į schemą: kada neriama su viena šeivute, o kada su dviem?

virmante
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Rugpjūčio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 30, 2013 13:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos Su praėjusiomis šventėmis visas!
Noriu atsiprašyti mokytojos ir visų klasiokių už vėlavimą. Oi tos šventės....
Su kalėdinėm dovanom šiemet visai "užsikasiau", tad ir vėluoju. Jei mokytoja dar leis atsiskaityti už apnertą kabošoną, tai įkelsiu jį rytoj, nes jau darbas eina į pabaigą.
Atgal į viršų
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 30, 2013 19:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos visos
Matau, kad šventinis laikotarpis daug ką išmušė iš vėžių Na bet labai tikiuosi, kad visos sėkmingai pabaigs akademiją Atsiskaitymų lauksiu dar savaitę, nes jau reikia jums daryti atsiskaitomąjį darbą.
Asta, kaip matau, tau sunkokai sekėsi įnerti karoliukus, bet pamoką užskaitau. Gal dar kada pamėginsi ir gausis jau geriau. Kad karoliuką gražiai įsodinti, reikia gerai pasiskaičiuoti kiek reikia nerti mazgelių, kad karoliukas gražiai gultų ratuke (nebūtų ratukas nei per didelis, nei per mažas). Įnertas karoliukas į gėlytės vidurį gal ir neblogai, bet man labai kliūna dideli tarpai tarp ratukų (bent jau man tas laisvas siūlas nesižiūri). Bet tu esmę supratai, ir tai yra svarbiausiai. Grandinėlė visai gražiai nunerta, taip pat ir karoliukas jau gražiai įnertas Labai džiaugiuosi, kad pamėginai nerti ratukus. Tau gavosi tikrai gražiai juos nunerti. Šaunuolė
O kada nerti su viena ar su dviem šeivutėmis, sunku tiksliai pasakyti. Aš neriu tik su dviem šeivutėmis Bet jei yra lankeliai, o ant tų lankelių dar neriami ratukai, tai jau neriama su dviem šeivutėmis, nes su siūlo kamuoliuku ratuko nepadarysi. Dažniausiai kelių spalvų nėriniai neriami ir su dviem šeivutėmis (bet, aišku ne visada). Grandinėlė (kombinuotas ratukas) neriamas taip pat su dviem šeivutėmis. Nenustebkite, jei bus tokių schemų, kur reikalaus 4 šeivučių
Irma, kuo greičiau atsiskaitysi kabošono apnėrimą, tuo greičiau galėsi daryti baigiamąjį darbą

Atgal į viršų
E-Asta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 30, 2013 20:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,

Ačiū Rasa už pastabas, su visomis sutinku . Rodausi ką nuveikiau per sasvaitgalį. Vakar baigiau, bet tik šiandien po darbo sugebėjau prisėst prie kompo . Taigi rodausi, vakar tik baigtą darbą. Šiandiena išplausiu ir sutvarkysiu kilputes

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 911

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.