Sarmos klasė XII (kartonažas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

Medaliai: 2 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) 2010 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 12, 2013 15:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Va jau ir apvalainos dėžės puikuojasi Komentarai kiek vėliau, gerai?
Pirmas vaizdas- nagi labai neblogai.
Sakot keturkampes geriau daryti? Gal ir taip- įdomiau, daugiau visokių variacijų įmanoma primąstyt. Tačiau apvalios konstrukcijos principus pačiupinėję šį tą žinosit ir gal ateity kur nors pritaikysit. Ir su apvalumais galima visko prikurti.
Štai koks dalykas

ir pamoka
http://volsul.over-blog.com/article-galerie-photos-du-calc-valisette-46794370.html
žiūrėkit ką dar galima sugalvoti

kaip gražu tokie krepšiukai

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
varliuska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Sausio 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 12, 2013 18:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nors mano apvalioji vis dar ne iki galo padaryta, bet aš glėčiau pasakyti kad man visai patiko ją gaminti ir kai kas Kalėdoms ją apturės dovanų Šiaip aš tai siūlyčiau ją gaminti ne iš vatmano o iš šiek tiek storesnio nei vatmanas kartoniuko, todėl kad tada mažiau jo sluoksnių reikia ir gaunasi gerai... Aš pradžioje dariau iš vatmano tai pamačiau kad negražiai man gula apvalumai (kažkas jau čia minėjo kad banguojasi, taip ir man gavosi), o kai paėmiau iš darbo dėžikę tai jos kartonas liuks Jau šiandien "nušvilpiau" dar vieną iš darbo dėžikę kad turėčiau iš ko gaminti... Man labai patiko tas variantas kur dėžutė apvali, o nugaroje lygu ir užsidaro su dangteliu... Gal tokią galima būtų pabandyti gaminti mokykliniam egzaminui m?
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 12, 2013 18:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

varliuska rašo:
dariau iš vatmano tai pamačiau kad negražiai man gula apvalumai (kažkas jau čia minėjo kad banguojasi, taip ir man gavosi),

O gal kartais vyniojai ne pagal vatmano kryptį? Tuomet labai tikėtinas bangavimas.
varliuska rašo:
patiko tas variantas kur dėžutė apvali, o nugaroje lygu ir užsidaro su dangteliu... Gal tokią galima būtų pabandyti gaminti mokykliniam egzaminui m?

Žinoma, kad galima. Tai gal taip ir pasirenkame- paskutinei užduočiai darom "mokyklinį egzaminą" ir kiekviena meistraujate dėželę tokią, kokios norisi?

varliuska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 13, 2013 13:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

valio sykį aš jau nebūsiu palikta po pamokų ir suspėjau viską paruošti Tad atsiskaitau 4 namų darbą, apvalią dėžutę skersmuo 12,5cm aukštis 9cm. Darydama šią dėžutę pradžioje rėmiausi pirmąją mokytojos pamoka, bet kažkas man ten nepatiko todėl nuspręndžiau remtis savo patirtimi ir daryti taip kaip man patogu... Tikiuosi mokytoja nesupyks, bet rezultatu aš patenkinta

užsidaro galima sakyti tobulai

prie visų grožių reikia parodyti ir kas nelabai gerai išėjo tai gražiai ir tvarkingai užlenkti medžiagą....

beje darant šią dėžutę išbandžiai paminkštinimą, dėjau į dugną (tarp kartono ir medžiagos) tą medžiagą kur pvz.: dedame kad indai nesudužtų, ir visai gerai su ja gaunasi (toksai iškilimas ir minkštimas) todėl manau bandysiu kada ir dangteliui panaudoti, nes su ja normaliai sulimpa medžiaga, tik šį sykį vidinei daliai ėmiau truputį skystoką (greitai yrančią) medžigą...

pabaigai vaišinu skaniais ir gražiais saldainiais

o čia rodausi kartoną iš kurio gaminau, nu norėjau kad storis matytųsi

Sarma dėl to bangavimosi, kad popierius tikrai buvo viena kryptimi, bet aš darbar mąstau man regis aš pirmus du lakštus paklijavau šiek tiek laisvokai o paskui turbūt veržiau dėl to gal galėjo banguotis...
Man tinka toks mokyklinis egzaminas, o kaip dėl terminų?

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 14, 2013 11:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū visoms už gerus linkėjimus
Aš šį kartą prašysiu galimybės porą dienų vėluoti su apvalia dėžute Ar galima? Radau savo vyniotinį šiek tiek pasibangavusį ir šiandien jau naują susukau. Bet gi reik nors iki vakaro iškentėt ir nekišt nagų prie jo. Nenoriu skubėt Per savaitę ligoninių koridoriuose taaaip pasiilgau neskubraus krapštymosi prie dėželių, kad net nekantru.

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 14, 2013 15:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas visoms
pagaliau namuose, prie savo mielojo laptopiuko ir galiu plačiau apžvelgt jūsų apvalainąsias dėžutes.
DaiLu rašo:
gal pavyks ištaikyti kokių medžiagų nusipirkti, nes visos turimos vienspalvės, gan nuobodžių spalvų, o va jūsų visų labai spalvingos, gražios dėžutės

DaiLu mūsų pirmūnė- su dėžele už visas greičiau atskubėjo. Nereikia krimstis, kad neturi spalvingų audinių, juk ir su tokiais monochrominiais galima išgaut efektą. Manau to ir siekei, dėžė "sage" puošdama.
Matau šiek tiek nelygumų, bet tai natūralu- neįmanoma per tokį trumpą laiką "atmušti ranką", reikia padaryt ne kelias, o keliolika dėžių, kad linijos imtų klausyti. Ir tai- visko nutinka. Šit dariau vieną gana sudėtingos konstrukcijos dėžę (gaila, negaliu rodytis, sutarties su užsakovais sąlygos neleidžia) ir ką jūs manot- paklijuojant audinį popieriumi išryškėjo tokie audinio defektai, kurie sausame audiny buvo neįžiūrimi. Liko dideliausia tamsi juosta ir ji niekaip nepasinaikino. Teko perdaryt, gerai kad ne visą dėžę, o tik tą dalį, kur su defektu.
Tavo dėžės su languotumo efektu audinys irgi klastingas. Klijuojant audinys pasitempia, kai kur daugiau kai kur silpniau ir juostos ar langeliai išsideformuoja. Įžvelgiu nedidelius linkius, jie nerėžia akies, bet jei spalvos tų linijų būtų kontrastingos, matytųsi kaip reikiant. tad dirbant su juostuotais/languotais audiniais tai reikia turėt omeny.
Dalika rašo:
Surenčiau štai tokią dėžutę - iš geriausiai pavykusio rutulio

Visai dailiai pavykęs. Tas pats kaip ir DaiLu dėžės komentare- maži nesklandumai ilgainiui darysis vis mažesni, o ir pranyks tikėkimės. kad ir tas tarpelis. Pirmai dėžei nieko keista, kad kažkas kažkur dar nesueina.
Šiaip jau kampuotos dėžės gerai tuo, kad audinio sudūrimą darant ant kampo, jis tampa beveik nepastebimas. Ko nepasakysi apie apvalias dėžes- čia jis visada bus įžiūrimas. Ypač jei audiniai vienspalviai. Gelbsti raštuoti audiniai, kuriuose sudūrimo vieta raštų margumyne pasislepia labai sėkmingai.
Bet man labai patinka ryškus dėželės vidus

[ Št. Gruodžio 14, 2013 16:00 ]
varliuska rašo:
Darydama šią dėžutę pradžioje rėmiausi pirmąją mokytojos pamoka, bet kažkas man ten nepatiko todėl nuspręndžiau remtis savo patirtimi ir daryti taip kaip man patogu...

Labai teisingas mąstymas. Nieko nėra geresnio už savą patirtį. kai jau turime tuos pagrindinius įgūdžius, jais pasinaudodamos galime padaryt ir savų atradimų, nė kiek ne blogesnių kaip pamokose. O ir pamokas "ne šventieji lipdo", manau ir jūs kiekviena galėtumėt padaryt po ne blogesnę pamoką, tik reikia noro ir laiko.
Puikus rezultatas, margas audinys slepia ką ir reikia slėpti. Labai gerai sužaista išorės ir vidaus audiniais, tas veidrodinis principas gerai atrodo.
varliuska rašo:
prie visų grožių reikia parodyti ir kas nelabai gerai išėjo tai gražiai ir tvarkingai užlenkti medžiagą..

o šitos nuotraukos man nerodo
atidarytos dėžės nuotraukoje įžvelgiu bangeles vidinės dalies krašte.
varliuska rašo:
aš darbar mąstau man regis aš pirmus du lakštus paklijavau šiek tiek laisvokai o paskui turbūt veržiau dėl to gal galėjo banguotis...

Taip, gali būti ir tokia priežastis. dažnai regis ir pažįstamas popierius ar audinys iškrečia netikėtų pokštų. Tad belieka analizuot situaciją, nuspėt galima spriežastis, o kitą kartą į tai atsižvelgt.
Morkus rašo:
Aš šį kartą prašysiu galimybės porą dienų vėluoti su apvalia dėžute Ar galima?

Galima, nes suprantu, kad pačiai rūpesčių iki kaklo.

Kalbant apie mūsų "mokyklinį egzaminą" galime skirti laiką iki gruodžio 30 d. Jei visos mokinukės neprieštaraus tuomet imkime laisvą temą- kiekviena savarankiškai susiranda ar gatavą patinkančios dėžės pamoką, ar tiesiog patinkantį dėžės modelį ir gamina dėžutę. Klauskite, konsultuokitės, aiškinkimės visos drauge. nes tada kai darysit baigiamąjį, klausinėti jau nebegalėsit.
tad laikotarpis iki gruodžio 30 būtų paskutinės užduoties laisva tema ir konsultacijų laikas.

Jei visoms šis variantas tinka- valio. Jei yra kitų minčių sakykit.
Ieškodamos idėjų, žiūrėkit ir mano Pinterest sandėly
http://www.pinterest.com/margiamatai/cartonnage/

Paskutinį kartą redagavo Sarma, Sk. Gruodžio 15, 2013 21:55. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Dalika
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Rugsėjis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 14, 2013 22:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tiek prirašiau, ir viskas išsitrynė...
Iš naujo:
Man mokyklinio egzo mintis patinka, terminas tinka. Mėginsiu atlikt anksčiau, nes noriu pasistatyt namie kalėdinę eglę, kuri balkone laukia savo eilės
Gaminau dovanai dėžutę, ir susidūriau su tokia problemyte: kaip įmontuoti žemą pertvarą dėželei? Ta prasme, tokią dėžę gaminant, kokią gaminom antroj užduoty, kaip padaryti ne aukštą pertvarą, o perpus mažesnę, kad būtų galima antrą aukštą dar viduj įdėt? Kai jau pagaminau, išmasčiau, kad turėtų būt toks eiliškumas: Pirma aptraukt audiniu dėžės išorę ir vidines sieneles ir tik tada klijuot pertvarą, kuri jau turėtų būti aptraukta audiniu su "užuolaidėlėm", kurios prisiklijuotų prie dėželės dugno, ir tuomet įklijuoti vidinius dugnelius. Ar taip galvoju? Ar kažkaip kitaip tą reiktų atlikt? (Tikiuosi aiškiai išsireiškiau...) Rodausi truputį užklasinės veiklos:

O norėjau kažką panašaus pagamint:
Dar vienas klausimas, jei gaminčiau tokią dėželė su skylute, kaip padaryti tokias pasvirusias sieneles? Ar reiktų kampu pjauti kartoną?...
Kalbu apie tokį indelį:

Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 14, 2013 22:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dalika, super užklasinė veikla. o jau koks kalėdiškas audinys su elniais!
Kaspinuko gal rožinio norėtųsi ar ant jo galų kokius rožinius karoliukus užvert... Dėl juostelės galų. Jos irsta tad būtinai reikia apdegint. Aš naudoju žiebtuvėlį, nes pastebėjau, kad žvakės liepsna šviesias juosteles apdūmina.
Dalika rašo:
aip padaryti ne aukštą pertvarą, o perpus mažesnę, kad būtų galima antrą aukštą dar viduj įdėt?

Tavo išmąstymas turi racijos. Esu būtent taip dariusi, pertvaros tuomet turi itin tiksliai ir gana standžiai įsistatyt, medžiagos užlaidos klijuojasi prie dugno o ant viršaus- audiniu apklijuota dugno detalė. Kad būtų tvirčiau aš dar šoninėse dalyse ten, kur bus pertvarėlės galai padariau įpjovas- į jas įstačiau pertvarikes. Bet tuo atveju šoninėms dalims jau reikia bent 1mm kartono.
Dar galimas kitas variantas. Audinio užlaidą dėžutės viršui imam platesnę, kad užlenkus vidun, dengtų tiek, kiek reikia iki būsimos pertvaros viršaus ir dar kokį 0,5cm giliau. Tuomet kai apklijuojam viršų ties kampais audinį įkerpam ir užlenkiam vidun, priklijuojam. Kadangi ties kampais audinys perkirptas, reikia kad nebūtų apspuręs. tai geriau atrodys dubliuota popierium medžiaga. O jei jau nedubliuota tai kerpam tiesiai pagal siūlą.
Na o kai priklijuojam audinį vidinėj daly, visa kita kaip darėt: pertvaros ir
audiniu aptrauktos sienų ir dugno detalės.
Štai čia matosi tarsi dėžutė dėžutėje, o ant jos dedasi išimama dalis

ir dar panašiai

Dalika rašo:
jei gaminčiau tokią dėželė su skylute, kaip padaryti tokias pasvirusias sieneles? Ar reiktų kampu pjauti kartoną?..

Taip, pjautum ne stačiakampes detales, o panašiai tokias

Aš dar neprisikasiau prie tokių konstrukcijų, bet viena aišku- reikia labai tikslios išklotinės, kad detalės sueitų dailiai. Mann regis kažkada įmečiau nuorodą kartonažo žurnalo, jame buvo ir panašių formų brėžiniai. jei ką, dar paieškosiu.

Va žvilgtelk čia http://mesfabricationscarto.over-blog.com/60-categorie-478004.html yra nuotraukos pažingsniui kaip daro dėželę su panašiom sienom. atkreipk dėmesį kur yra karkaso nuotrauka iš viršaus- ten kur sueina detalės ne 90 laipsnių kampu viena su kita atsiranda griovelis. ir kaip jis užpildomas įklijuojant virvelę. geras sprendimas.

[ Št. Gruodžio 14, 2013 23:21 ]
Suradau savo archyvuose pamoką tokios dėžutės kaip klausei
http://www.liveinternet.ru/users/sarmacraftswoman/post299093715/

[ Št. Gruodžio 14, 2013 23:24 ]
ir dar vienas variantas
http://www.liveinternet.ru/users/sarmacraftswoman/post299092960/

krtvaida
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 15, 2013 00:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakarėlis,
ateinu ir aš su savo apvaliąja dėžute. Išvada, kurią padariau - sunkai man geometrijoje sekės su apskritimais ir kitokiomis apvaliomis figūromis, nelabai man tie apvalumai patiko ir kartonaže Dėl to turbūt ir rezultatas, nelabai man patinkantis. Be visa ko, dar ir nelabai vykusi medžiaga pasirinkta - sunkiai pasiduodanti lipimui
Kaip bebūtų štai mano rezultatas

Į kadrą įsiterpė ir mūsų augintinis, baisiai jau jam knietėjo įlisti į dėželės vidų, o dar klijų kvapas ...

Gerai, kad paskutinės užduotėlės terminas iki metų galo, nes tiesa sakant jau kurpiau kaip čia reikės teisintis, kad sunkiai spėsiu, nes tiesa sakant. likusi savaitė iki kalėdų nusimato labai įtempta - didžiosios gimtadienis, eglutė darželį, o ir tiesioginiam dabe darbų kaip kiaulę pasipjovus Gaila, kad ta savitė ne guminė
Na o iki naujų tikiuosi spėsiu susitvarkyti

Skaimeninė spauda
http://www.facebook.com/FantazijosFiesta?ref=ts&fref=ts
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 15, 2013 22:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

krtvaida rašo:
Išvada, kurią padariau - sunkai man geometrijoje sekės su apskritimais ir kitokiomis apvaliomis figūromis, nelabai man tie apvalumai patiko ir kartonaže

Matau, kad apvaliosios dėžutės simpatijų neužkariavo
Likom sulaukti Morkaus, gal jai šis variantas bus patikęs.Aš būtent nuo apvalių dėželių pradėjau, bet tai buvo seniai, kai net internetas neegzistavo Paskui ilga ilga pertrauka ir vėl sugrįžau, tik dabar jau yra kur pasimokyt, pasižiūrėt kaip daroma.
Tavo dėžutėje matomi nelygumai, kuriue galėjo atsirasti ir dėl aprašytų audinio kaprizų, ir dėl karkaso formavimo. Betgi kaip įdomiai sugalvojai dangtelį nėriniu dekoruot. Ir dar- labiausiai patiko nuotrauka su katinėliu
O koks audinys buvo naudotas? Linas, medvilnė ar dar koks kitas?

krtvaida
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 16, 2013 11:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:
O koks audinys buvo naudotas? Linas, medvilnė ar dar koks kitas?

Tiesa sakant koks audinys nežinau, tik jo blogoji pusė gana slidi kaip lietpalčio. Manau tai ir pakišo koją

Skaimeninė spauda
http://www.facebook.com/FantazijosFiesta?ref=ts&fref=ts
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 19, 2013 13:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tyliai darbuojamės...
Kaip sekasi? Ar prieššventinės ruošos maratone dar lieka laiko kartonažui?

Dalika
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 19, 2013 15:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As darbavaus issijuosus. Baigiamojo karkasa suklijavau... bet, nepradejau dar paskutines uzduoties... bet, manau bandysiu dar vakare prisest, nes pastaruoju metu visai nerandu laiko diena... mazajam proceduros, dar kai nemiega tik ant ranku buna... mano ziemos aksesuaras... :-) tai nelabai kada prisedu paskutiniu metu... na, bet istaikyt reiks vakarais laika ;-)
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 19, 2013 18:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikiuosi ryt jau galėsiu pagaliau savo apvalią dėžutę įkelt. Dublis Nr. 4 Kartonažinės nesėkmės persekioja Pirmas variantas susibangavo, antram dangtelis šiek tiek netikslus ir vienoj vietoj matėsi tas. Trečią dariau iš siuvinėįtos medžiagos ir kažkaip tą raštą ant dangtelio klijuodama pakreivojau, o mintis buvo labai tiksliai jį uždėt
dar saviveiklos nesėkmių vis atsiranda - dokumentų dėklo vienai vidinei sienelei atraižos pritrūko ir nieko nerandu tokio lino

Bet šiaip tai smagiai paskutinė užduotis ir baigiamasis po truputį juda. Jei tik pabaigoj neišlys kokie negerumai

varliuska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 19, 2013 19:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos Aš tai kol kas nei su vienu egzaminu nepajudėjau į priekį, na tik tiek kad parinkau medžiagytę ir šiokių tokių pagražinimų, taip pat numačiau kokią dėžikę darysiu mokykliniam egzaminui, tačiau dėl baigiamojo tai kol kas neapsispręndusi... Vizijų yra bet bijau kaip sakoma aukščiau bambos iššokti O šiaip po truputį pabaiginėju dovanėles artimiesiems ir manau savaitgalį jau galėsiu prisėsti prie kartonažo, Kalėdos spėju bus namuose tai taip pat turėsiu laiko gamybai, tikiuosi viską spėti laiku o svarbiausiai be liapsusų
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 21, 2013 15:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ateinu patarimo
Kaip gražiai iš kartono išpjaut raitytas, vingiuotas ir suktas figūras? Pas mane, matyt, rankos nemiklios, nu bet niekaip gražiai nesigauna. Su skalpeliu bandau, bet... pagal sumanyma dvi tokios pat detalės turėtų būt, bet jaučiu, kad reiks kažką kito galvot Jei viena, tai da būtų galima apsimest, kad šiek tiek grubiau ar pan. tinka, bet kai dvi tai.... Nos jaučiu, jokių gudrybių ir nėra, tik rankų miklumas....

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 21, 2013 16:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dalika rašo:
Baigiamojo karkasa suklijavau..

Šaunuolė!
Morkus rašo:
Dublis Nr. 4 Kartonažinės nesėkmės persekioja

oi kaip pažįstamas dalykas, kaip pažįstamas
Morkus rašo:
saviveiklos nesėkmių vis atsiranda - dokumentų dėklo vienai vidinei sienelei atraižos pritrūko ir nieko nerandu tokio lino

Kiaulystės ar Merfio dėsniai visada suveikia. O kaip nors sužaisti su lino kita spalva ar atspalviu neišeitų?
varliuska rašo:
dėl baigiamojo tai kol kas neapsispręndusi... Vizijų yra bet bijau kaip sakoma aukščiau bambos iššokti

Baigiamajam nesirinkit kažkokių super duper konstrukcijų. kad ir paprastesnis modelis, bet svarbu dailiai padarytas ir su kokiu nors cinkelių, kuris iškart dėmesį patrauktų. Ir dar pastebėjau, kad labai svarbu "fotogeniška" spalva/spalvos. Kai darbai vertinami pagal nuotraukas, tai įtakoja. Jei dėžutė pilkas linas natūralusis, būtinai dėkit kokį akcentą, kuris iškart pagyvins darbą, jis neprapuls bendrame fone.
Morkus rašo:
Kaip gražiai iš kartono išpjaut raitytas, vingiuotas ir suktas figūras?

Nežinau kito būdo kaip tik skalpeliu. Tuos nelygumus, kurie neišvengiamai gausis paskui švitriniu popieriumi nulyginsi. Man labai patinka skalpelis besisukančiais ašmenimis, tik jis toks labai miniatiūrinis, storesnį kartoną reikia rėžti keletą kartų kol perpjauni. Bet gerai tas, kad nereikia sukioti rankos- vedi skalpelio ašmenimis palei nubrėžtą kontūrą, o kita ranka koreguoji kartono padėtį, pasuki kur ir kiek reikia. Šitų skalpelių yra www.jurasta.lt gal ir kitur rasit.

Morkus
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 21, 2013 17:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pagaliau ir aš atnešu savo apvalią dėžutę. Sąžinė dėl vėlavimo labai graužė, bet vis atrodė, kad dar tegu pasislegia, šviesos palauksiu ir t.t. Kol supratau, kad jau reikia nešt dovanot ir... per skubėjimą normalios vidaus foto nepadariau

Dėžutė

Dangtelis 3,5 cm storio, o medžiaginėje kepurėje irgi dovana dar telpa.

Dangtelio vidus

Ir dėžutės vidaus tik tokia foto Norėjau pasidalint patirtim kaip nedaryt ir kaip po to suktis. Gi sugalvojau šiek tiek eterinio aliejaus įlašint, kad kvepėtų. Ir liko toks riebus lašas ant dugno. Truputį patryniau - riebus dryžis, kuris ir maotosi. Teko visą dugną drėgnu skuduriuku ištrint. Plėmų nebeliko, riebumo pjūčio irgi. Gal šiek tiek patamsėįjo medžiaga. Bet daugiau taip nedarysiu

Gal ir gerai tos nesėmės... mesi savo dėže patenkinta, bet jau ir nebe toks paslaptingas gamybos procesas atrodo, kaip su pačia pirma.

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 22, 2013 20:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taigi, sulaukėm jau paskutinės apvaliosios dėželės.
Morkus kaip visada stebina tomis "razinkomis", kurias į bet kokį dirbinį sugaba įmest. Šįkart tai Kalėdų senio kepurė.
Gerai, kad pasidalinai patirtimi kaip nedaryti. Visi kvapai ir aliejai tai jau pragaištis. Nesugalvokit niekad taip daryt.
Nerašai kokie dėžutės matmenys. Iš paskutinės foto atrodo labai stora išorinė sienelė. Ar toks užmanymas buvęs?

Mokslai artėja link finišo tiesiosios. Liko paskutinė kūrybinė užduotis integruota į didžiąsias šventes, o tuomet jau ir baigiamasis.
Džiugių švenčių ir jaukių vakarų kartonažo draugijoje

Morkus
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 22, 2013 22:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkui už gerus žodžiu dėžutei. Aukštis apie 11 cm, skersmuo 7,5 cm. Dariau tikrai storom sienom, nes po nepavykusių bandymų nuobodu buvo daryt taip pat kaip prieš tai. Ir dar fobiją turiu – kad tik kuo tvirtesnis daiktas būtų noriu

Rodausi su saviveikla – popieriūkščių dėklas. Lininis. Toks kur sraigiškai- kriaukliškai vadinasi. Glamshell . Jei tik kažkas matosi, nes net nežinai žmogus kaip tamsu, kol tamsių daiktų nepradedi fotografuot...

[ Sk. Gruodžio 22, 2013 19:27 ]

Pašviesinau foto. Kažkokie blizgesiai atsirado Reiks drėgnu skuduriuku dar prabrūžuot. Man dar toks klausimas. Jei kyla techninis klausimas, kurio išpildymas gali būt panaudotas baigiamajame darbe, tai geriau neužduot, taip?

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 22, 2013 22:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Morkus rašo:
popieriūkščių dėklas. Lininis. Toks kur sraigiškai- kriaukliškai vadinasi.

Tikrasis clamshell yra kai abiejose pusėse yra dėželės be vienos sienos, tie "stalčiukai" uždarant dėžę susiveria- vienas į kitą įeina. Tavo dėklas toks pusiau clamshell Bet smagu, kad nagai niežti imtis įvairesnės veiklos. Magnetinį užsegimą dėjai? Jie neapsakomas gėris, tikrai. O ten jį laiko virvelė?
Viršutinės dalies į mus atsuktam kampeliui gal turėčiau priekaištų, ten medžiaga kiek pasišiaušus.
Progai esant įmetu pamokėlę tikros clamshell. Labai išsami, būtent pagal ją ir išmokau:
http://www.library.cornell.edu/preservation/publications/documents/mg6a.pdf

Morkus rašo:
Jei kyla techninis klausimas, kurio išpildymas gali būt panaudotas baigiamajame darbe, tai geriau neužduot, taip?

Neleidžiama konsultuotis grynai baigiamojo darbo reikalais. Bet jei klausimas bendro pobūdžio, kodėl gi ne? Apskritai, bet kokį klausimą galima įvyniot į bendro pobūdžio vatą

Morkus
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 22, 2013 23:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laabai dėkui už pastabas ir tą puikią nuorodą Pažiūrėjau dar kartą foto – tikrai kampas baisus Nukrausčiau kalną knygų (kontrolinis paslėgimas ) - lyg ir susigulėjęs Dėjau magnetą ir virvutę. Labai noriu išbandyt tuos į vidų įleidžiamus magnetukus, bet internetu vis neužsisakau (nežinau kur kada būsiu ) , o parduotuvėse nerandu

Šiaip buitinis pastebėjimas – kad ir kokia knygų graužikę būčiau, bet toookio populiarumo pačios sunkiausios namuose esančios enciklopedijos iki šiol nebuvo susilaukę. Nuolat kur nors dėliojamos ir kilnojamos

Klausima toks bendras, tikrai. Kaip elgtis su išsiuvinėta, bet gana reta kanva Jei nesinori paminkštinimų ir pan. (tokias pamokėles mačiau). Galima ją dubliuot, ar ne... ... Žinau, kad iš klaidų mokomės, bet jau antrą siuvinėjimą sugadinti labai nesinori....

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 23, 2013 11:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Morkus rašo:
Kaip elgtis su išsiuvinėta, bet gana reta kanva Jei nesinori paminkštinimų ir pan. (tokias pamokėles mačiau). Galima ją dubliuot, ar ne... ..

Galima. Jei audinys retas reikia tik atitaikyt tissue spalvą, kad pro skylutes nešviestų kita spalva. Jei nenori dubliuot, kartoną galima apklijuot prie kanvos derančios spalvos popierium, o tada klijuot nedubliuotą kanvą. Manau, kad norėsi tuo siuvinėtu audiniu tik kažkokią dalį apklijuot. Nes jau kur ne kur, o kampuose su kanva tvarkytis būtų prapultis.

varliuska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 25, 2013 13:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mielos kolegės (klasiokės ir mokytoja), norėčiau visas Jus pasveikinti su šv. Kėdomis, palinkėti skanių, linksmų, nuoširdžių šventinių akimirkų, už lango ne sniegas o saulutė tad tegul jos spinduliukai sušildo kiekvieną širdį ir padovanoja po saulėtą ir šviesų stebuklą kiekvienai... Na o ateinančių Naujųjų metų proga linkiu naujų minčių, svajonių tegul visos idėjos esančios galvoje pagaliau pamato šviesą, ir tegul kiekvienos iš Jūsų (mūsų) rankos nepailsta gaminti gaminti gaminti....

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 27, 2013 18:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,

Ačiū už sveikinimus, sveikinimai ir nuo manęs visoms praėjusių šv. Kalėdų proga. O naujieji lai atneša daugybę naujų idėjų, kantrybės su kaupu ir noro, didelio noro ir jėgų vis atrasti kažką naujo savo auksinėse rankelėse

Rodausi paskutinę dėželę. Labai ilgai masčiau ar pavyks padaryti, bet labai džiaugiuosi, kad pasiryžau Štai rezultatas. Gaminti buvo sudėtinga, ne visi kampučiai idealiai sueina... nors turėjo... Tikras konstruktorius be instrukcijos man ši dėželė buvo Dugnas 18 cm per plačiausią vietą. Viršutinės kraštinės - 26 cm.

Dugnas

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 911

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.