Montanos klasė XII (kimekomi)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Montana
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Sausio 2009
Pagyrimų: 1

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2012 Lapkritis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 11:30    Rašyti temą: Montanos klasė XII (kimekomi) Atsakyti su citata

Sveikos, “mokinukės”!

Kaip pastebėjote, mūsų klasė kaip reta nedidelė, bet džiaugiuosi Jumis visomis . Rasą neakivaizdžiai pažįstu nuo pernai metų, kai užkrėčiau „kimekominimusi“, taigi, labai apsidžiaugiau, kad ji užsirašė į mano kursus (beje, o sesė nedalyvaus, nors ir neakivaizdžiai?). Labai apsidžiaugiau ir dėl Aušrinės, nes kimekomi galėsi puikiai panaudoti savo pomėgį – biserio vėrimą. Ziema, sveika pagaliau prisijungusi, kad ir pavėluotai. Dar vis užsiimi dekupažu? Jei esi bandžiusi dekupažą ant audinių, galėsi irgi panaudoti savo pomėgius.
Taigi, mūsų tik tiek.

Aišku, didesnėje kompanijoje gal būtų buvę linksmiau, bet, kita vertus, gal pavyks greičiau išmokyti to, ką esu sumaniusi, nes nereikės laukti, kol visos parodys savo darbelius, ir dar spėsim išmokti kai ko daugiau... Na, bet pažiūrėsim.

Trumpai apie save. Mano vardas Eglė, taip ir norėčiau, kad į mane kreiptumėtės. „Montana“ esu todėl, kad kartu su dukra užsiregistravome Auksarankėse norėdamos prisijungti prie užsakymo iš Fire Mountain Gems parduotuvės, ir nieko gudresnio „ant greičio“ nesugalvojom. Vis galvojau pasikeisti nick‘ą, bet dabar jau galvoju, kad neverta. Tai tiek pradžiai, manau, beruošiant namų darbus bus dar progų susipažinti geriau.

O dabar apie mokslus
Ši savaitė iki lapkričio 11 d. bus skirta apsirūpinimui priemonėmis, o po to kibsim į darbus.

Namų darbams atlikti reikės:
1. 5 putpasčio burbulų arba kiaušinių (patarčiau nusipirkti daugiau, jei sugalvotumėme daryti ką nors papildomai arba koks nors darbelis nelabai pavyktų). Peržiūrėjau parduotuves, iš kurių esu pirkusi:
http://www.savaspasaulis.lt/index.php?route=product/product&product_id=1334
http://www.ornamentai.lt/dekupazas/putplascio-formos
http://darbstuole.eu/lt/rankdarbiams/kitos-priemones-rankdarbiams/
Dar radau čia (nors iš čia pirkti neteko):
http://www.spalvunamai.lt/kitos-technikos/juros-putos-dekoracijos/juros-putos-burbulas-6cm1.html

Gaila, bet šiuo metu jose kaušinių nėra, nors jie ir įdomiau atrodo, ir dirbti su jais ne ką sunkiau, nei su burbulais. Jei kur nors rastumėte, pasidalinkite, prašau, nuorodomis, taip pat, jei rastumėte kokią naują parduotuvę. Tik neklauskite, kurioje parduotuvėje putplasčio formos kokybiškesnės, nes pasitaiko visko, iš tos pačios parduotuvės esu pirkusi ir labai patogių, ir visai poprasčių, nes viskas keliauja iš brangiosios Kinijos...
Burbulų ar kiaušinių dydžiai: dviem pamokėlėm reikės dviejų 5, 6 ar 7 cm dydžio burbulų ar 7 – 8 cm dydžio kiaušinių, kitoms trims – po 8 ar 10 cm dydžio burbulą. Dydžius nurodžiau tik dėl patogumo, galėsite dirbti su tokiais, kokiais norėsite, tiesiog paprastesnius raštus geriau daryti ant mažesnių formų ir atvirkščiai.

2. Medžiagėlių. Jų patarčiau ieškoti spintose, sandėliukuose ir svarbiausia ... skudurynuose. Paieškokite įdomesnių, puošnesnių, blizgesnių medžiagų – brokato, latekso, aksomo, gipiūro ir t.t. Siūlau nevengti ryškių spalvų ir margų audinių. Pirmiesiems darbeliams tiks kartūnas, kitos nelabai slidžios, plonos (bet ne permatomos) medžiagos. Labai patogu dirbti su lateksu ar šiaip su plona trikotažine medžiaga. O paskui, kai ranka įgus, galėsite rinktis slidų šilką, storesnį aksomą, standų brokatą, arba dryžuotas ar kitas aiškaus geometrinio rašto medžiagas. Skudurynuose paieškokite indiškų drabužių, siuvinėtų karoliukais, apkraštuotų juostelėmis, vyriškų brokato kaklaraiščių, kinietiškų šilko suknelių ar palaidinių – tai nėra paklausios prekės, tad už keletą litų galima nusipirkti tokių lobių, kurie sutaupys ilgas valandas dekoruojant burbulus.

3. Peiliuko kartonui pjaustyti. Tiesias linijas, aišku, patogiau išpjauti su platesniu peiliuku, bet kadangi bent vieną burbulą teks padaryti su lenktomis linijomis, siūlyčiau įsigyti ~5 mm pločio peiliuką.

4. Nedidelio patogaus peiliuko kaišymui.

5. Žirklučių. Gali būti lenktos ar tiesios, kaip patogiau.

6. Skriestuvo. Jis nėra būtinas, jei sugebate „piešti iš akies“, bet su juo patogiau matuoti. Ornamentui nusipiešti skriestuvas su pieštuku nelabai tinka, tai siūlyčiau prie skriestuvo kojelės lipnia juosta prisitvirtinti tušinuką. Sudėtingesniems raštams kartais praverčia ir kampainis.

7. Siuvėjų smeigtukų plokščia galvute. Jų gauti sunkoka (aš perku „Avikos prekyboje“; „Danesoje“ jų nėra, internetinėje parduotuvėje radau tik čia: http://www.spalvunamai.lt/kitos-technikos/juros-putos-dekoracijos/adateles-su-apvaliom-galvutem-13mm.html , bet neteko pirkti), o smeigtukai, skirti papuošalams, nelabai tinka dėl buko smaigalio.

8. Apkantavimo juostelės su virvele. Aš perku „Danesoje“ ir „Avikos prekyboje“, bet, manau, jų galima rasti daugumoje siuvimo reikmenų parduotuvių. Namų darbams atlikti 5 metrų pakaks, bet tikslus ilgis priklausys nuo pasirinkto ornamento ir burbulo/kiaušinio dydžio.

9. Įvairių kaspinėlių, nėrinukų, virvelių, karoliukų, kepurėlių karoliukams, kabošonų, klijuojamų ar prisiuvamų plastikinių „svarovskių“ ir viso kito gėrio, kuriuo sugalvosite dekoruoti.

10. Klijų (bet gali ir neprireikti, viskas priklausys nuo pasirinktos dekoravimo idėjos).

Pradžioj tiek. Jei kiltų kokių nors klausimų ar neaiškumų - rašykite, klauskite, tarkimės. Labai tikiuosi, kad mūsų bendravimas nebus "mokytojo - mokinio" dialogo forma, o visos kartu tarsimės ir aptarinėsime viena kitos darbus.

Kaip jau rašiau aukščiau, Akademija oficialiai startuoja lapkričio 11 d., todėl prašyčiau iki tos datos įkelti savo turimų priemonių nuotraukas. Burbulų, žirklučių ir pan. fotografuoti, aišku, nebūtina, tiesiog parašykite, kokio dydžio burbulus/kiaušinius nusipirkote. Mane domina būtent medžiagos ir įvairūs dekoravimo elementai, kuriuos ketinate naudoti - tai ir nufotografuokite.

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
audroneone
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 14:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labukas,
Nezinau ar as turiu cia teise dabar rasyti,kadangi nepakliuvau i mokiniu saras,gaila,:( kadangi buvau susirgusi,tai ir pavelavau.Na ka jau padarysi,bet butinai seksiu jusu pamokeles ir mokinsiuos neakivaizdziai.Sekmes mokinukems.
Atgal į viršų
Aušrinė♥
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 15:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, Egle!
Noriu padėkoti, kad priėmėte į klasę - labai džiaugiuosi šia „rugsėjo 1-ąja". Tikiuosi daug ko išmokti ir esu pasiryžusi uoliai kibti į mokslus!

Namie turiu nemažą krūvelę medžiagėlių, bet per šias dienas ketinu apsilankyti keliose padėvėtų prekių parduotuvėse, paklausinėti artimųjų, ar kartais spintose neslepia nereikalingų atraižų. Pagrindines priemones (peiliuką, žirklutes, įvairių papuošimų, klijų ir skriestuvą) turiu. Tad šios savaitės misija: nusipirkti burbulus, smeigtukus bei apkantavimo juostelę. Tikiuosi, sunkumų nekils

Paskutinį kartą redagavo Aušrinė♥, Antr. Lapkričio 05, 2013 15:42. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Montana
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 15:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

audroneone rašo:
Labukas,
Nezinau ar as turiu cia teise dabar rasyti,kadangi nepakliuvau i mokiniu saras,gaila,:( kadangi buvau susirgusi,tai ir pavelavau.Na ka jau padarysi,bet butinai seksiu jusu pamokeles ir mokinsiuos neakivaizdziai.Sekmes mokinukems.

Šaunu, neakivaizdinė klasė atsidarys tada, kai oficialiai startuos Akademija. Aš joje lankysiuosi, taigi susitiksime ten, sėkmės.

[ Antr. Lapkričio 05, 2013 14:48 ]
Aušrinė♥ rašo:
Sveiki, Egle!
Noriu padėkoti, kad priėmėte į klasę - labai džiaugiuosi šia „rugsėjo 1-ąja". Tikiuosi daug ko išmokti ir esu pasiryžusi uoliai kibti į mokslus!

Namie turiu nemažą krūvelę medžiagėlių, bet per šias dienas ketinu apsilankyti keliose padėvėtų prekių parduotuvėse, paklausinėti artimųjų, ar kartais spintose neslepia nereikalingų atraižų. Pagrindines priemones (peiliuką, žirklutes, įvairių papuošimų, klijų ir skriestuvą) turiu. Tad šios savaitės misija: nusipirkti burbulus, smeigtukus bei apkantavimo juostelę. Tikiuosi, sunkumų nekils

Sveika, Aušrine, net neabejoju, kad problemų nebus. Patariu peržiūrėti ir tėčio ar kitų vyriškos lyties giminaičių rūbų spintas, teisingiau, jų senus kaklaraiščius. Patikėk, ten tokių lobių galima rasti... Prie progos įkelsiu nuotraukas. Iš pradžių mano pažįstami lyg ir varžėsi atiduoti savo senienas, bet kai pamatė, kas iš to išeina, dabar patys atneša
Atgal į viršų
Aušrinė♥
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 21:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Būtinai pasižiūrėsiu. Labai laukiu medžiagų pavyzdėlių O ar tinka burbulams džinso medžiaga? Ar ji jau per stora?

Rankdarbių paletė - http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?p=438051#438051
Atgal į viršų
Montana
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 22:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aušrinė♥ rašo:
Būtinai pasižiūrėsiu. Labai laukiu medžiagų pavyzdėlių O ar tinka burbulams džinso medžiaga? Ar ji jau per stora?

Iš principo, tinka bet kokia medžiaga, bet tik tada, kai turėsi daugiau įgūdžių. Klasikinė džinsinė medžiaga visgi storoka (kaip su ja dirbti, paaiškinsiu pamokų metu), tačiau yra medžiagų savo išvaizda panašių į džinsinę medžiagą (esu mačiusi netgi trikotažo, imituojančio džinsą su visais pablukimais) ar net plono žsinso su dideliu procentu elastano. Jeii turi kokią idėją, pasieškok tokio netikro džinso, o tikrą džinsą, suplėšius siauromis juostelėmis, naudoti kaip dekoratyvinę juostelę siūlėms paslėpti. Įsivaizduoju, kad turėtų atrodyti šauniai.

Dabar truputį apie medžiagas. Įkelių keletą savo kaklaištinių lobių nuotraukų ir bandysiu paaiškinti, kas ir kaip

Kadangi kalėdinę eglutę puošiame, net ir vienspalvių medžiagų patarčiau ieškoti puošnesnių, šventiškesnių, ir tam idealiai tinka įvairios kaklaraištinės medžiagėlės, suaustos persipinant keliems siūlams. Jos nėra tokios "seilės", pakankamai slidžios, bet ne per daug.

Rudoji viršutinė medžiagėlė savo raštu pakankamai įdomi bet ... "seilių seilė", nes raštelis yra atspaustas, o ne išaustas, su ja dirbti reikia jau turėti šiek tiek patirties. Dvi apatinės - brokatas, vėlgi ganėtinai sudėtinga medžiaga patiems pirmiesiems darbeliams. Ir dar, atkreipkite dėmesį į abi juostuotas medžiagėles - burbulo oramentą galima kurti pagal juostų plotį, tačiau lieka labai daug niekam nebetinkamų skiaučių.

Iš kraštų - brokatai, tačiau juose mažiau spalvų, ir su tokia medžiagėle žymiai lengviau dirbti, nei tomis ankstesnėje nuotraukoje.
O viduryje, turbūt, įsivaizduojate, buvo begalinio baisumo "kalėdinis" neturalaus šilko ir beprotiškai slidžios medžiagos kaklaraištis, kurį naudojau kalėdiniams žaisliukams anūkams dovanų.

Aš neišmetu netgi kaklaraiščių galų, nes kartais prireikia kokio mažo spalvoto medžiagos gabalėlio. O apačioje - kaklaraištis, kurio tik galas yra ornamentuotas, jo dar nesugalvojau, kur panaudoti
Atgal į viršų
Montana
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 13:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėmesio! Tik ką pamačiau šitą reklamą:
http://delfi.kartu.lt/visi/akcija/15989-9-Lt-uz-16-Lt-vertes-dekoravimui-skirtu-polistireno-zaisliuku-rinkini-Kaledu-eglei-Isskirtine-svente-Jusu-namuose?utm_source=delfi&utm_medium=cosite&utm_campaign=#
Šių burbulų pamokėlėms patarčiau nepirkti (nors kaina ir gera) - atkreipkite dėmesį, iš kokių stambių granulių tie burbulai. Pjaustant tokie burbulai gali trupėti ir nieko gero iš jų nesigaus!!!
Atgal į viršų
Rasa_sta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 15:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika Egle ir mielos klasiokės Gal kiek pavėluotai, bet prisijungiu Šiuo metu kaip tyčia išvykau paatostogauti į užsienį. Vakar atvažiavom labai vėlai, o šiandien gerai išsimiegosiu skubėjau susirasti interneto ryšį, kad galėčiau su visomis pasilabinti ir prisistatyti. Aš esu Rasa, jau beldžiasi 25-eri Su Egle susipažinom netikėtai. Naršydama internete "radau" kimekomi technika dekoruotus žaisliukas ir kaip tyčia tuo metu pasirodė Eglė su savo stulbinamais žaisliukais. Tuo metu dar neturėjau kuo pasigirti, nes buvau pagaminusi vos kelis žaisliukus Bendraudama su Egle taip užsikrėčiau šia technika, kad tai dabar mano pagrindinis pomėgis (kartais kokį papuošaliuką pagaminu, medelį vieną kitą, siuvinėju, neriu, mezgu ir bandau atrasti dar daug kitų įdomių užsiėmimų). Labai malonu su jumis visomis susipažinti Nors mūsų nedaug, bet tikiu, kad būsim gera ir "kieta" komanda Kas susiję su namų darbais, tai turiu visko išskyrus kantavimo juostelės ir ją nusipirksiu tik po gerų poros savaičių :( Tikiuosi, kad nesupyksit, kad vėluosiu jau su pirmaisiais namų darbais. Mačiau, kad Eglė įdėjo nuorodą, kur galima nusipirkti putplasčio bumbulų. Aš perku iš kitos internetinės parduotuvės. Kokybė, kaip ir minėjo Eglė būna įvairi, tačiau labai prastos kokybės nesu gavusi, o kainos kur kas patrauklesnės, nei buvo ankstesnėse nuorodose Tikiuosi padės ir pasinaudosit Be to, čia yra ir polistirolinių kiaušinių
http://www.veriniams.lt/gaminiai-dekoravimui/polistiroliniai-c-231_236.html?osCsid=c094a9910b1d2b4f5590bc5de0b5b048

Tai tiek pirmam kartui apie mane. Gal kiek rečiau čia užsuksiu, kol ne namuose esu Nepykit
Atgal į viršų
Aušrinė♥
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 16:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, Rasa, labai malonu susipažinti! Džiugu, kad mūsų gretos pasipildė, tik Ziema kažko nepasibeldžia į klasės duris...
Kad jau prisistatei, manau, reikėtų ir man. Eglė skaitė mano aprašymą, tačiau klasiokės tikriausiai nieko nežino

Taigi, esu Aušrinė, man 15 metų, gyvenu Šiauliuose. Laisvalaikiu labai mėgstu rankdarbiauti - dažniausiai veriu iš karoliukų, mielai siuvinėju kryželiu. Taip pat ketvirtus metus lankau dailės mokyklą, šie jau paskutiniai (kad ir kaip bebūtų keista, pradedu ilgėtis jaukių vakarų su mylimu hobiu, nors žodis „mokykla" ne itin maloniai skamba ). Keliauju į 10 klasę (daugelis stebisi, nes mano bendraklasiai jau turi 16, 17. Aš į mokyklą pradėjau žingsniuoti 6 metukų, tad taip ir gavosi). Tačiau būdama jauniausia pelnau vienos iš geriausiai besimokančios titulą . Mėgstu sakyti, jog turiu dvi aistras - rankdarbius ir rašymą. Nuo pat pirmos klasės svajoju tapti spaudos žurnaliste (jau turiu praktikos, nes rašau į „Lukos" žurnalą), taip pat planuoju tapti įžymia jaunimui rašančia moterimi.

Rankdarbių paletė - http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?p=438051#438051
Atgal į viršų
Rasa_sta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 16:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aušrine,

puiku Štai kokia gabi mokinukė šioje klasėje Aš pati mielu noru grįžčiau į mokyklą, kur nereikia rašyti jokių magistro darbų ir daugiau laiko galima skirti pomėgiams
Tavo siekiai gyvenime labai gražūs Taip kad lauksim tavo išgarsėjo, kad jau apie tai garsiai prabilai
Atgal į viršų
Montana
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 17:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, Rasa,
Nesisielok, apkantavimo juostelių namų darbams atlikti kolkas nereikės, tik 4 ir 5 burbului. Prieš pamokų pradžią užteks, kad įdėtum pasirinktų medžiagėlių ir kitokių dekoracijų nuotrauką(nuotraukas) ir parašytum, kokios spalvos juosteles ketini pirkti
Atgal į viršų
Rasa_sta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 17:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai va, situacija pas mane tokia, kad rankdarbiai ir medžiagos jiems yra Šilutėje, o aš ten grįžtu tik savaitgaliais. Na bet gal ką nors sugalvosiu
Atgal į viršų
Montana
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 18:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rasa_sta rašo:
tai va, situacija pas mane tokia, kad rankdarbiai ir medžiagos jiems yra Šilutėje, o aš ten grįžtu tik savaitgaliais. Na bet gal ką nors sugalvosiu

Betgi pirmadienis, lapkričio 11 d. bus po savaitgalio, ar ne Puikiai viską spėsi, nesisielok
Atgal į viršų
Rasa_sta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 18:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šį savaitgalį namo grįžti nepavyks, bet paprašysiu, kad tai padarytų mama arba sesė
Atgal į viršų
Montana
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 23:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rasa_sta rašo:
Šį savaitgalį namo grįžti nepavyks, bet paprašysiu, kad tai padarytų mama arba sesė

Žinoma:) O mama ir sesė burbulų nebando daryti?
Atgal į viršų
Rasa_sta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 00:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Montana rašo:

Žinoma:) O mama ir sesė burbulų nebando daryti?

Kol kas tik labai minimaliai Mama turi kitokių reikalų, todėl labai mažai savo laisvo laiko, o sesė naujai iškepta studentė - pirmakursė farmacininkė, tai pomėgiams laiko beveik nebelieka...
Atgal į viršų
Montana
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 20:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rasa_sta rašo:

Kol kas tik labai minimaliai Mama turi kitokių reikalų, todėl labai mažai savo laisvo laiko, o sesė naujai iškepta studentė - pirmakursė farmacininkė, tai pomėgiams laiko beveik nebelieka...

Ai, bet vistiek gali mamą prie darbo pristatyti kad kryželiu medžiagėles pasiuvinėtų

O kol laukiam kursų pradžios ir Jūs renkatės priemones, pasižiūrėkim tikrų japoniškų kimekomių - gal kils kokių idėju:

Nuotraukas pasiskolinau iš Japonijos agentūros Yukari facebook'o puslapio https://www.facebook.com/Japan.Agency.Yukari
Atgal į viršų
Rasa_sta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 21:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Wow, nuostabu! Čia jau aukštasis pilotažas
Atgal į viršų
Aušrinė♥
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 21:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oho, labai, labai gražu :-ñ: Tikiuos ir aš šitaip išmokti

Atlieku namų darbus ir rodau sukauptas medžiagėles - tikiuosi visos tinkamos šiai technikai?

Čia tokios mažesnės skiautelės, bet gal išeis kur panaudoti

Tos auksinės turiu gan nemažai, manau, jog išlyginus atrodytų labai gražiai kartu su raudonu audiniu

Čia irgi įvairaus dydžio

Šių turiu gana nemažai. Labai prie širdies taškuota juoda-balta medžiagėlė.

Tikiuosi, kad nors pradžiai užteks O polistirolo burbulų vis dar ieškau. Gal žinote, kur jų galėčiau rasti Šiauliuose? Siuntimas iš minėtų el.parduotuvių gana nemažai kainuoja...

Atgal į viršų
Rasa_sta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 22:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aušrinė♥ rašo:

Tikiuosi, kad nors pradžiai užteks O polistirolo burbulų vis dar ieškau. Gal žinote, kur jų galėčiau rasti Šiauliuose? Siuntimas iš minėtų el.parduotuvių gana nemažai kainuoja...

Aušrine, iš vėriniams.lt taip brangiai nekainuoja. Ten prisiregistravus net kaupiami lojalumo taškai, kuriuos paskui galima paversti litais ir panaudoti juos kaip nuolaidą. Perku iš ten jau seniai, dar nenusivyliau
Atgal į viršų
Montana
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 08, 2013 09:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aušrinė♥ rašo:
Atlieku namų darbus ir rodau sukauptas medžiagėles - tikiuosi visos tinkamos šiai technikai?

Šaunuolė, Aušrine, pabandysiu atsakyti, pakomentuodama visas nuotraukas paeiliui. Atrodo, visos medžiagėlės ganėtinai minkštos ir plonos, taigi tiks, o bendras principas, kalbant apie raštuotas medžiagas, yra toks: raštelis turi būti arba labai smulkus arba labai ... stambus. Taigi, apie viską iš eilės:

1. Pati pirmoji medžiagėlė iš kairės - kai turėsi putplasčio burbulus, palygink rašto dydį su burbulo dydžiu, jei skirtingos spalvos "plėmai" v pilnai užpildo kaišomą plotelį, gali išeiti labai įdomus darbas, kurio pusę, suderindamas spalvas, už tave bus atlikęs medžiagos rašto kūrėjas! Iš abiejų taškuotų medžiagėlių visai nesunkiai gali išeiti labai įdomus darbelis! Va mano mėgstamos kimekomi meistrės Alyx Mazerov darbas:

Trečia nuo kairės medžiagėlė atrodo tokia prabangi, kažkaip neradau su kuo ją derinti iš Tavo kolekcijos, bet įsivaizduoju, jei ją pasiuvinėtum biseriu, ir dar kokius nėrinukus panaudotum ir pan., vienžo, kažką prabangaus, kažką panašaus (dar vienas Alyx darbas), tik kitokio kolorito:

Dryžuota medžiagėlė labai tinka rankai lavinti

2. Žinoma, kartais ir mažos skiautelės praverčia! Dėl baltos spalvos labai abejoju, visgi ji labai nepraktiška (burbulų neišeis išskalbti), bet viskas priklauso nuo idėjos, pažiūrėk į Alyx darbą:

3. Dėl auksinės... Čia panašu į taftą, ji tokia standesnė už kitas medžiagėles, ar ne? Su tokia medžiaga sunkiau dirbti, nei su kartūnu, tai gal nenaudok kos pačiam pirmam darbeliui. Ir dar, pasižiūrėk su kuo ją derinsi (per kompą įžiūrėt sunku, bet gal su kažkuo iš priešpaskutinės nuotraukos?).
Matau, kad jau bandai bedžiagėles tarpusavyje derinti. Puiku, nes antram kamuoliukui kaip tik ir reikėtų daugiau skirtingų medžiagėlių...

4. Man ta ruda smulkiomis gėlytėmis labai simpatiška...

5. Panašu, kad dauguma šių medžiagų slidžios (šilkas, triacetatas ir pan.). Aišku, galėsi naudoti, kai turėsi šiek tiek daugiau įgūdžių.

6. Na, čia, panašu, visai maži gabaliukai, bet vistiek neišmesk, gal pravers.

Taigi, suma sumarum, pamokėlėm medžiagėlių užteks. Pirmadienį smiulkiai surašysiu, ko planuoju mokytis, tai neskubėdama galėsi pasieškoti, ko truks.

O kaip dėl visokių kitokių priedų, juostelių, virvelių, kaspinėlių ir t.t.? Apie karoliukus neklausiu, mačiau, kad rankdarbiauji, tai turėtum turėti.

[ Pen. Lapkričio 08, 2013 08:54 ]
Rasa_sta rašo:
Wow, nuostabu! Čia jau aukštasis pilotažas

Ai, Rasa, kad ir mes ne prastesnės Va pora mano darbelių japonišku stiliumi:

O čia - mano dukros darbas:
Atgal į viršų
Rasa_sta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 08, 2013 11:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Egle, ar teisingai supratau,kad tu šia "manija" užsikrėtei nuo dukters?

P.S. O kur dar viena mūsų "klasiokė"?
Atgal į viršų
Montana
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 08, 2013 13:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rasa_sta rašo:
Egle, ar teisingai supratau,kad tu šia "manija" užsikrėtei nuo dukters?

Beveik...

Kai vaikai buvo maži, eglutę puošdavome visi bendrai ir kabindavome tai, kas kiekvienam gražiausia, bet pamažu vadovavimą perėmė vyriausia dukra, kuri vienais metais pareiškė, kad reikia baigti daryti "balaganą" ant eglutės, o atrinkti žaisliukus pagal tam tikrą idėją (spalvą ar formą). Taip vienais metais ant eglutės atsirado jos daryti aukso spalvos angelai, kitais - drugeliai. Vienais metais aptikau "artišokinius" burbulu, bed daryti pirma pradėjo dukra, tas pats buvo ir su kimekomi, aš juos daryti pradėjau metais vėliau. Ir pasiguosiu, man dukra neleido pradėti nuo paprasčiausių darbelių, o patį pirmą burbulą turėjau padaryti tokį, kokį šioje Akademijoje darysite paskutinį. O pati dukra nemėgsta, kad aš žiūrėčiau, kaip ji dirba, t.y., kai ji dirbdavo, neįsileisdavo į savo kambarį ir turėdavau laukti, kol ji išneš parodyti, ką yra padariusi.

Žodžiu, buvau terorizuojama, tai pažadu su Jumis taip nesieilgti

Rasa_sta rašo:
O kur dar viena mūsų "klasiokė"?

Aha, aš irgi pasigedau... Ziema, Ziema, atbėk į mūsų kiemą
Atgal į viršų
Rasa_sta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 08, 2013 13:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš jau nekantrauju pradėti Nagučiai tiesiog niežti Įdomu, kokį dar gudrybių galima išmokti Tiesa, kai tik pradėjau daryti žaislus ir turėjau vos kelias skirtingas medžiagos skiauteles, man atrodė, kad čia "vajėj kiek daug skirtingų žaisliukų išeis" o dabar turiu visą maišą ir atrodo, kad nieko gražaus neturiu
Egle, o atliekant pirmąjį namų darbą jau reikėtų numatyti iš kokių medžiagų norėtume gaminti pirmąjį žaisliuką?
Atgal į viršų
Ziema
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 08, 2013 13:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos klasiokes ir mokytoja
atsiprasau, tik db atsiradau, biski sveikatele pavede, tia gulinejau :(
savaitglai ikelsiu nuotraukas
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 118

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.