Montanos klasė XII (kimekomi)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
zydruna
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 12, 2014 01:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nors akademija jau baigesi, bet mano "zaidimasis" su bumbulais nesibaigia, arteja valentinas ir velykos, Tai gi kol dar mes cia, dedu savo bumbuliukus

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rasa_sta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 12, 2014 22:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žydrūna, visą savaitgalį leidau trakuose, viešbutyje, tai žaisliukų nedariau Bet būtinai įkelsiu nuotraukas, kai tik pabaigsiu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Montana
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Sausio 2009
Pagyrimų: 1

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2012 Lapkritis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 13, 2014 10:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Audrone, konkursinį darbą reikia įkelti čia: http://www.auksarankes.lt/forumas/contest.php
Atgal į viršų
Montana
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 13, 2014 14:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Merginos, į konkursų lentoje yra pateikta mažiau darbų, nei atsiskaitymų temoje - pasitikrinkit savo statusą, turi būti "Pateikta"!!!!
Atgal į viršų
Rasa_sta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 13, 2014 14:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Egle, mano statusas yra PRIIMTA
Atgal į viršų
zydruna
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 13, 2014 16:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pas mane taip pat priimta

[ Pir. Sausio 13, 2014 13:09 ]
o kur dingo Audrone?
Atgal į viršų
Aušrinė♥
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 13, 2014 16:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pas mane irgi priimta

Rankdarbių paletė - http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?p=438051#438051
Atgal į viršų
Montana
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 13, 2014 19:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Audrone?
Atgal į viršų
Rasa_sta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 13, 2014 19:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Truputį vėluodama, bet kaip ir žadėjau, keliu Eglės dekoruotų žaisliukų nuotraukas Sudėliosiu žaisliukus dekoravimo eilės tvarka

Kai kuriuos nufotografavau iš kelių pusių, kad daugmaž matytųsi "motyvas", jei juos taip galima pavadinti
Na o čia visi kartu:

Truputėlį vėliau pakomentuosiu kolegių baigiamuosius darbus, dabar skubu rašyti darbą
Atgal į viršų
Montana
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 13, 2014 20:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rasa, šaunūs darbeliai, tik man linksmiausia, kad juose vėl grįžai prie savo cekinų, bet čia jie labai tinka

Tik ką baigiau vertinti visų studenčių darbelius, Privargau, tiesą sakant, nes pažymių rašymas man tikra kančia; vien dėl to mokykloje dirbau tik vienerius metus, ir tai juos ištempiau tik dėl to, kad buvau davusi žodį nepabėgti...
Atgal į viršų
Rasa_sta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 13, 2014 20:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Egle, gal žinai, kada prasidės balsavimas ir kada jis bus baigtas? Ta prasme, kada skelbs pažymius?

P.S. "žaisti" su šitais žaisliukais man labai labai patiko
Ačiū, kad suteikei progrą išbadyti dar ką nors naujo
Atgal į viršų
zydruna
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 13, 2014 22:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rasa, kur yra vertiimas, kol kas nerandu... Gal gali imesti nuoroda?
Atgal į viršų
Rasa_sta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 13, 2014 23:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žydrūna, jis bus paskelbtas, kai mokytojos įvertins visus darbus. Paskui duodamos kelios dienos forumietėms pareikšti savo nuomonę.
Atgal į viršų
audroneone
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 13, 2014 23:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pas mane irgi rodo PRIIMTA
Atgal į viršų
Montana
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 13, 2014 23:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Konkursų lentoje dar trūksta keturių darbų, tai vis dar laukiam... Ir Audronė neatsiliepė, įdomu, kaip jai pasisekė įkelti. Na, bet gal šį vakarą konkursą ir atidarys, nelauks vėluojančių. Aš ir pati nekantrauju, įdomu, kaip forumietėm tarp kitų patiks mūsų klasės darbai. Galiu tik išduoti paslaptį, jog dėstytojos už jus visas pabalsavo neblogai, tik vertinimai labai skirtingi ir skiriasi nuo mano vertinimų.
Atgal į viršų
audroneone
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 13, 2014 23:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as cia pas mane viskas kaip ir gerai atrodo

[ Pir. Sausio 13, 2014 20:39 ]
Rasa tavo satininiai burbuliukai tikri fainuliukai,Ausrine katik apziurejau visus atsiskaitimus ir tavo burbuliuka labai grazus.
Man isvis visi darbeliai labai grazus,jai reiktu man balsuoti tai nezinociau uz ka.Ir Egle aciu kad priimiai i akademija,tikrai buvo saunu ismokti kazko naujo,ismokau ir tikrai sito nepamirsiu,dabar planuose padaryti daug bumbuliuku,turiu visus metus iki kitu naujuju.
Ir klasiokems aciu uz patarimus ir uz silta bendravima,su nekantrumu lauksiu kitos akademijos,kad tik nepraziopsociau
Atgal į viršų
zydruna
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 14, 2014 14:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos, atlikau savo "pilietine" pareiga, isdalinau balsus. Bet manau, kad tai nesaziningas balsavimas, nes turi tik 5 balsus. Manau, kad daugelis balsuos uz savo klasiokiu darbus. vadinasi kurios klases didesnes, tu darbai ir gaus daugiau balsu, galejo padaryti, kad balsuotume uz kiekviena darbeli, tik ivertinti balais. Bent jau as buciau norejus bent uz 10 labiausiai patikusiu darbu balsuoti
Atgal į viršų
Rasa_sta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 14, 2014 15:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, aš taip pat jau prabalasavau ir tikrai sutinku su Žydrūna... Na bet taip buvo visada ir turbūt visada ir visur neteisybės šiek tiek lieka
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

Medaliai: 2 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) 2010 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 14, 2014 15:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zydruna rašo:
anau, kad tai nesaziningas balsavimas, nes turi tik 5 balsus. Manau, kad daugelis balsuos uz savo klasiokiu darbus. vadinasi kurios klases didesnes, tu darbai ir gaus daugiau balsu,

Nepamirškime, kad balsuoti gali ne tik klasiokės, o ir šioje akademijoje nesimokę forumietės. Tokių labai daug. Tad rezultatai gali pakrypti visai kita linkme

Montana
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 14, 2014 21:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zydruna rašo:
sveikos, atlikau savo "pilietine" pareiga, isdalinau balsus. Bet manau, kad tai nesaziningas balsavimas, nes turi tik 5 balsus. Manau, kad daugelis balsuos uz savo klasiokiu darbus. vadinasi kurios klases didesnes, tu darbai ir gaus daugiau balsu, galejo padaryti, kad balsuotume uz kiekviena darbeli, tik ivertinti balais. Bent jau as buciau norejus bent uz 10 labiausiai patikusiu darbu balsuoti

Nenorėčiau sutikti. Visų pirma, tai - dėstytojų balsavimas, nes kitos forumo dalyvės "atneša" tik maksimum 1/10 balo. O dėstytojos, patikėkit, vertina, bent mano požiūriu, labai objektyviai ir argumentuotai.

Beje, yra atskira tema pasiūlymams dėl Akademijos patobulinimo, ji senoka, bet dar neuždaryta:
http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=5218&postdays=0&postorder=asc&start=75

Jei turit laiko, pasiskaitykit, gal kils kokių minčių, ką būtų galima patobulinti.
Atgal į viršų
Rasa_sta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 17, 2014 13:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Egle, mačiau, kad kitose temose merginos jau daugmaž kažką žino apie savo darbus, bent jau kokių maždaug įvertinimų sulaukė Man irgi baisiai smalsu...
Atgal į viršų
zydruna
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 17, 2014 13:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

http://www.auksarankes.lt/forumas/contest.php?mode=archieve&id=55

Sveikos merginos, sveikinu pabaigus akademija
Aciu uz balsus.
Ir laukiam mokytojos atsiliepimu
Atgal į viršų
Rasa_sta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 17, 2014 13:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žydrūna, Aušrine, Audrone, sveikinu sėkmingai pabaigus akademiją

Rezultatus jau mačiau - mes visos šaunuolės!

Egle, ačiū už kantrybę, pasiryžimą ir didelį norą mums padėti Nežinau net kaip padėkoti, kad priėmei į klasę, buvai tokia supratinga, šilta ir draugiška - NUOSTABI MOKYTOJA Dar kartą AČIŪ!
Atgal į viršų
Aušrinė♥
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 17, 2014 15:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos!
Didelis ačiū tau, Rasa, už sveikinimus, sveikinu ir Jus visas baigusias akademiją!
Rezultatais tikrai esu patenkinta, mes esam šaunuolės
Labai didelis AČIŪ Eglei už viską - pastabas, pagyrimus, komentarus, smagius pokalbius... Laikas, praleistas čia, tikrai neprailgo ir atnešė ne tik žinių sūkurį, bet ir pažintis su nuostabiais žmonėmis bei geras emocijas. DIDELIS DĖKUI VISOMS!!!!
Iki pasimatymo kimekomi temoje
Atgal į viršų
Rasa_sta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 17, 2014 15:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aušrine, manau, kad dar ir čia reikės susitikti, nes gi nepaskelbė galutinių pažymių, dar reikės visoms kartu pasidžiaugti, aptarti su Egle mūsų darbus
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 1718

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.