Dekolinos klasė XII (siuvinėjimas biseriu, kabošonai...)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Dekolina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Kovo 2009
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2011 Gruodis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 11:33    Rašyti temą: Dekolinos klasė XII (siuvinėjimas biseriu, kabošonai...) Atsakyti su citata

Na štai ir atėjo laikas atverti mūsų klasės duris...

Pirmiausiai, gal trumpai prisitatysiu pati. Esu Laima, už kelių dienelių jau turėsiu visus 54 metus. Taigi, praktiškai vos ne visos galite būti mano dukrelėmis, o kai kurios ir anūkėlėmis. Gyvenu Ukmergėje ir beprotiškai myliu tai, kuo užsiimu. Tai man atgaiva, meditacija ir, galima sakyti, pagrindinis mano užsiėmimas.

O dabar jau apie reikalus. Mergaitės, mokinsiu jus siuvinėti biseriu, bet mūsų mokslų pagrindas bus darbas su kabošonais - jų apsiuvimas, įvairiausios apdailos. Mūsų klasė labai didelė, net 14 merginų, nenorėjau nė vienos "palikti už borto". Taigi, aš pasitikėjau jumis, jūs, savo ruožtu, turite neapvilti manęs. Kaip jau rašiau klasės pristatyme, didelio darbinio tempo nebus, kadangi visos turite, namus, šeimas, kas darbus, kas mokslus, tačiau reikalausiu kruopštumo, kantrybės, punktualumo. Šiais klausimais jokių nuolaidų tikrai nebus. Mokysimės pasiekti kiek įmanoma idealaus rezultato - kad ne tik geroji, bet nugarinė darbelio pusė keltų pasigėrėjimą.

Šiek tiek apie medžiagas, kurių mus prireiks. Siuvinėjimo darbeliams galima naudoti bevei viską, tai priklauso nuo jūsų fantazijos, kaip sugebate viską sujungti į vieną visumą. Tačiau būtina turėti:

- biseris. Kinietišką biserį galite iš karto padėti į šoną. Galima dirbti su čekišku "Preciosa" biseriu, kas turi galimybę įsigykite japoniško TOHO biserio. Kabošonams apsiūti naudosime ne didesnį kaip 11/0 dydžio biseriuką. Taip pat neapsieisime be smulkučio 15/0. Kuo smulkesnį biserįnaudosime, tuo dailesni bus mūsų darbeliai.

- kabošonai. Tinka akmeniniai, akriliniai, stikliniai, netgi veriami plokšti akmenukai. Formos gali būti įvairios.

-siuvinėjimo medžiaga. Rekomenduoju filcą. jo yra visokių spalvų, taigi galima paderinti siuvinėjimo pagrindą pagal būsimą darbelį spalviškai. Ideali siuvinėjimo medžiaga yra Lacy Stiff Stuff (LSS), bet ji pakankamai brangi ir abejoju, ar šiuo metu Lietuvoje jos yra.

-siuvinėjimo siūlai. Aš pati dirbu tik su Nymo (D dydžio) siūlais. siūlyčiau ir jums juos išbandyti. Tai ypatingai tvirtas ir plonas siūlas. Yra įvairių spalvų, bet praktiškai pakanka baltos ir juodos spalvos. Taip pat būtina turėti siūlą apdailai, tai gali būti arba plonytis bespalvis neiloninis siūlas, arba 0,01mm storio žvejybinis valas(jokiu būdu ne storesnis).

- odelės atraižėlės nugarinei darbelių pusei.

- klijai. Kabošonams klijuoti aš naudoju JEWEL BOND klijus, o nugarinei daliai Moment Crystal. Jūs pasižiūrėkite pagal galimybes, puikiausiai tinka klijai E-600 (kabošonams).

- aštrios žirklutės, kartono gabaliukai, stikliniai perliukai 3-4mm, stikliniai bicone , apvalūs karoliukai 4mm, įvairūs užsegimai-sagėms, apyrankėms, auskarams. Gerai būtų, jei turėtumėte galimybę įsigyti aliuminį pagrindą apyrankei.

Atrodo surašiau viską, jei dar ką pamiršau, papildysiu eigoje.

Mergaitės,peržiūrėkite savo turimus turtus, atsirinkite ,ką jau turite ir ko trūksta, ką reiktų įsigyti. Jei iškiltų klausimų, kur vienų, ar kitų medžiagų galima nusipirkti - rašykite ir klauskite, tikrai patarsiu

Ir pabaigai pirmoji jūsų užduotis.

Norėčiau, kad kiekviena iš jūsų bent trumpai prisistatytų( juk turime žinoti su kuo teks du mėnesius, o gal ir po Akademijos ,bendrauti)

Paieškokite siuvinėjimo biseriu dabelių internete ir įkelkite bent po vieną nuotrauką darbelio kuris jums patinka ir kuris nepatinka. Būtinai su pamąstymais, kodėl ir kas patinka ir kas nepatinka.

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Vetute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Sausio 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 14:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena mokytoja Laima,

Prisistatau pirmoji

Mano vardas Violeta, man 31.As gyvenu Danijoje kartu su vyru ir katyte. Vaiku netruriu ,tai rankdarbiams turiu daug laisvo laiko. Kaip jau rasiau motyvaciniame laiske, su rankdarbiais susidraugavau dar vaikysteje. Pas mama dar ir dabar pilni stalciai mano nertu ir siuvinetu serveteliu Papuosalu gamyba susidomejau pries koki penketa metu.

Sis kaklo papuosalas guli issaugotas pas mane kokius metelius, man jis tiesiog tobulas, grazus dizainas, textura, spalvos graziai suderintos, toks gyvas jis man

O vat stai sis man visai nepatinka, darbo daug, techniku irgi, bet vat man jis toks perkrautas, labai sunkus atrodo

Noreciau paklausti ,kur įsigyti aliuminį pagrindą apyrankei ?

Dekolina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 14:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, Violeta, labai malonu. Matau, kad esi pareiginga, pirmoji parašei motyvacinį laišką, pirmoji prisistatei klasėje.

Jums, gyvenančioms užsienyje, šiuo klausimu bus šiek tiek sudėtinga. Lietuvoje apyrankių pagrindų yra, tačiau nuo lapkričio 1 dienos žiauriai pabrango siuntimo kainos, tiesiog bus labai brangu. Nenusiminkite, toms, kurios negalės turėti aliumininio apyrankės pagrindo, pasiūlysiu atsarginį variantą.

Šiuo metu atskirai nekomentuosiu jūsų įkeltų nuotraukėlių. Kai jau bus visos pristačiusios ir turėsime visų nuotraukas, padarysime bendrą trumpą diskusiją. OK?

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 14:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lauksiu su nekantrumu kada visos bendraklases susirinks

Paskutinį kartą redagavo Vetute, Antr. Lapkričio 05, 2013 15:15. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
simi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 15:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos ir mokytoja,

Mano vardas Simona, man 21metai. Gyvenu Norvegijoje, turiu du vaikucius, mazylei metukai, todel draugaujam namuose visa diena Moku siek tiek megzti, nerti, bandziau dekupaza, bet labiausiai patinka papuosalu gamyba, knibinejuosi su biseriu ir siek tiek vielute palankstau, siuvinetu biseriu darbeliu turiu tik du (siuo metu siuvineju dar viena, tikiuosi pabaigsiu iki pamokeliu pradzios).

Seku verimo ir siuvinejimo biseriu tema, maciau labai daug jusu mokytoja papuosalu, labai grazus (neisizeiskit, bet paziurejusi I jusu papuosalus maniau, kad jus jaunesne, nes papuosalai labai jaunatviski )

Del siuntimo labai liudna, kad pabrango taip stipriai kainos, nes viska siusdavausi is Lietuvos. Gerai, kad dar spejau prisipirkti kabosonu pries kelias dienas, nes cia Norvegijos parduotuvese tokiu daigtu nera.

Sis kolje man labai patinka, grazios spalvos, viskas suderinta ir tiesiog labai megstu tokius didelius darbus

Na, o sis, mano nuomone tikrai nieko gero. elektronikos detales su biseriu nesiderina. Bet kiekvieno savas skonis

Atsiprasau uz klaidas, kadangi mazu kompiuteristu turiu, nelabai veikia klaviatura

Vetute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 15:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man ir labai apmaudu del pasto kainu, daug ka atsisiusdavau, nes ne viska cia gaunu pirkti, o ir daug brangiau.

Ar butina siuvineti siulu ( Nymo ) ?, as paprastai siuvineju bespalviu neiloniniu siūliu, ar ieskoti kokiu nors siulu ?

Dar klausimas del kabusonu, as dazniausiai darausi juos pati i s polimerinio molio ( tad turiu tik keleta tikru pirktiniu) , ar tinka tokie ?

Na regis tai jau visi klausimai

Labas Simona, smagu kad bendraklases po truputeli renkasi

Oksanabar1
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 15:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena. Esu Oksana. Man 35 metai. Turiu vyrą, tris vaikučius,akvariumą, papūgą, du amadinus, dvi kates (ir dvi laukiančias naujų šeimininkų) . Dirbu vaikų darželyje. Vakarais leidžiu sau pailsėti ir parankdarbiauti. Su karoliukais žaidžiu tik du metus.

Mano akim žiūrint ši apyrankė tobula

Kitų darbų vertinti ir kritikuoti negaliu. O štai mano pačios, tikrai neidealūs

Klausimų kilo dėl priemonių. Ar tiktų 10 dydžio biseris, nes jo turiu įvairaus. Ir ar vietoj Nymo siūlo galima naudoti tokią labai, labai, labai ploną žilkutę? Kokio plonumo turėtų būti adata, kad tilptų 15 dydžio biseris. Nu va kiek klausimų !

https://www.facebook.com/pages/Mano-karoliuk%C5%B3-pasaulis/223807197679322

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Austuk@s
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 16:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas Laima, Labutis klasiokės
Esu Austėja, man 13 metų. Gyvenu Vilniuje, einu į 7 klasę. Rankdarbiauju jau gal 2 metus ir manau dar ilgai rankdarbiausiu:) Išbandžiau modeliną, dekupažą, vilnos vėlimą, mokausi megzt,nerti, siūti veltinukus, bet labiausiai patiko dirbti su karoliukais. Laiko turiu neperdaugiausiai, nors būrelių nelankau. Greičiausiai dirbsiu vėlai vakare ir savaitgalį, bet pažadu, viską atliksiu laiku .
Apie mane tiek:) Dabar pažersiu klausimų apie priemones, nors gana daug turiu:
1. Turiu filco, įvairiaspalvių, bet ar jis tiks ir blogąjai pusei apsiūti?
2. Ar galėsiu pasigaminti kabašonų iš modelino, jei pritrūks (šiaip tai daug turiu)?(tik dabar pamačiau, kad su Violetos sutapo:))
3. Klausimas visoms. Kaip man į jus kreiptis- tu ar jūs?
... Lyg ir viskas... Trūksta siūliukų ir gal filco.
Dabar užduotėlė
Labai patiko.Skoningas, nors masyvus, labai graži spalvinė gama, forma...

Nepatiko. Masyvus, gal per daug visko,spalva (raudona) nelabai...
(čia tik mano nuomonė)

varune
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Gruodžio 2009

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2012 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 16:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena Laimute noriu padekoti kad priemei i klase.
Labas klasiokes smagu pradeti nauja akademija
Esu Valerija man metu kaip ir musu mokytojai taigi Laimute i dukras tau manau kad netiksiu Man si akademija 3 papuosalu gamyba usimu gal jau kokie 6 metai. Labai man idomu isbandyti vis naujas technikas ir labai smagu jas derinti tarpusavi.
Priemoniu darbui turbut kad turesiu pakankamai.tik neturiu aliuminio apyrankes, bet ustat turiu daug noro dirbti ir mokintis

http://www.livemaster.ru/item/4704685-ukrasheniya-braslet

Nezinau ka netaip darau kaskodel man neatidaro nuotraukos
Sita apyranke mano skonio man ji grazi spalviskai labai gerai suderinta ir labai tvarkingai atlikta

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3809614765591&set=a.2400316134006.2141998.1434141833&type=3&theater

Ositas darbas man nepatinka nors jis ir graziaiatliktas bet jis man niurus ir kaskoks neproporcingas

Ai dar girdejau per telika ,kad del siuntiniu siuntimo naujas istatymas sustabdytas ir dar neveikia

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 19:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos visos Būsiu čia pati mažiausia Aš esu Jonė ir man 10. Norėčiau paklausti, kaip man į Jus kreiptis, Tu ar Jūs? Taigi, kaip minėjau motyvaciniame laiške, tai lankau karoliukų būrelį ir Jūsų labai nekankinsiu, jei kils neaiškumų klausiu mokytojos Gyvenu aš Kuršėnuose, lankau ketvirtą klasę, ir būrelių turiu daug, bet laiko tokiems darbams, kaip rankdarbiai VISADA atrasiu...
Šitas man laaaaaabai gražus, tik spalvas reikėtų pakeisti Jei pasidaryčiau niekam neatiduočiau, nešiočiau pati.

Šitas kolje ( o gal jis ne kolje )irgi labai gražus

O va čia tai man visai nepanašu į grožį

[ Antr. Lapkričio 05, 2013 16:11 ]
Ir dar kaip norėčiau paklaust, kaip Oksana: Aš turiu siuvinėjimo valą. Ar jis tinka?
Atgal į viršų
Ugnia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

2013 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 19:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos bendraklases ir mokytoja,
Sveikinu visas merginas patekusios i sia klase linkiu visoms kurybos, kantrybes, darbstumo, pastangu, darbo ir rezultatu
Dar kartelis didelis aciu mokytojai uz tai, kad prieme mane ir visas kitas merginas, nuostabu bus tureti tiek klasiokiu, tiek nuomoniu tiek pavyzdziu, tikrai esate stipri, kad suteiket tiek daug mokiniu sansa

Taigi mane kaikurie jau siektiek pazysta, kas dar ne, prisistatau, as esu Ugne man yra 24 metai, siuo metu laukiuosi vaikucio, turiu labai mylima ir mylinti vyra, kolkas dar dirbu ir iki akademijos deja vis dar teks dirbti dekretines tik vasario pradzioje su rakdarbiais kaip yprasta susiduriau vaikysteje, mano seimoje visi yra menininkai, tik skirtingu sriciu, pavizdzui mama ir vyriausia sesuo yra laabai gabios mezgejos, dede su pusbroliais kalviai, mociute tautodailininke ir panasiai, istikruju visi kazka daro susijusio su kuryba. As esu isbandziusi tikrai nemazai dalyku vaikysteje, bet labiausiai pamilau papuosalu gamyba, bisteri siektie sutaza ir kitas technikas. Bandau viska jungti i viena visuma, savo stiliu, atradimus buna, kad uzsikabinu uz kazko ir norisi tai isbobulinti kiek galima. Kai pradedi viena darba iskart kyla minciu ir kitiems darbeliams, kaip technika galima keisti ir sukurti lyg ir tapati lyg ir visai kita darba. Na dar vaikysteje siektiek piesiau ir rasiau eiles ar seip mintis

Esu labai laiminga budama cia su jumis, praejusi akademija man dave toki dideli spyri i sedimaja, kad skrendu iki dabar, esu laiminga, kad yra tokiu nuostabiu zmoniu, kurios ateina mus mokyti

- biseris. Taigi po praitu Aukserankiu visa savo kiniska ir netgi cekiska bisteri su siektiek dapirktu priedu padovanojau savo maziausiai sesutei gimtadienio proga, isejo nemaza deze (sakau, gal uzsikabins ir patiks bisteriauti) ir sau emiau pirkti ir kaupti toho bisterio atsargas. Labai pamegau toho jis tikrai nepakeiciamas, o prie gero greit iprantama, tiesa? Butu saunu jaigu merginos zinocios neblogu svetainiu butent isigyti toho bisteri pigiau ar ivairesni pasidalintu nuorodomis, as perku ji http://www.hobbyline.lt/ gal zinote ir kitu geru svetainiu

- kabošonai. Kazkiek turiu, kazkiek dasipirksiu, kas man grazu, bet greiciausiai isigysiu pries uzduotis, bent taip man iseina uzduotis diktoja mano fantazijai ko ji nori ir nenurimsta kol neranda

-siuvinėjimo medžiaga. Taip filca atradau Sutazo deka, geras dalykas, turiu keleta spalvu ir keleta storiu, reikes taip pat padidinti jo spalvine gama, kas yra Lacy Stiff Stuff (LSS) nezinau nesu naudojusi

-siuvinėjimo siūlai. Va cia tai man naujiena, kolkas viska siudavau darydavau ant valo turiu jo nuo 0,1 kuris yra tikrai plonytis iki 0,22 naudoju pagal poreiki, tad teks man isigyti tu siulu, butu nuostabu jei duotumet nuorodeliu, kur ji geriausia isigyti, kokybes ir kainos santykiu. Labai noriu isbandyti siula ir apsiuvima su jo, nes tikrai nesu bandzius, jau daba isivaizduoju, kad jis daug minstesnis uz vala beja ar tikrai reikia butent 0.01 valo? nes ir 0,1 plonytis, kazi ar jie turi dar plonesnio, jei reikia butinai rasiu ir isigysiu.

- odelės atraižėlės nugarinei darbelių pusei. Turiu deja tik juodu ivairiom teksturom, na netikros odos o isluptos "eko odos" vyras is darbo parnesa x) o neuztenka uzklijuoti nugareles filcu? Jei ne teks didinti ir situ priemoniu spalvine gama pas save

- klijai. As viskas naudoju moment crystal, nes jis baltas, bet tikrai truksta kabasonom tvirtuma klijuojant prie filco, tai gana seniai masciau, jog reiktu padidinti savo kliju ivairuove ir stai puiki proga

- aštrios žirklutės, kartono gabaliukai, stikliniai perliukai 3-4mm, stikliniai bicone , apvalūs karoliukai 4mm, įvairūs užsegimai-sagėms, apyrankėms, auskarams. Gerai būtų, jei turėtumėte galimybę įsigyti aliuminį pagrindą apyrankei. Na siu priemokiu turiu, daugiau ar maziau, esant trukumui butinai pasipildysiu Bet ko neturiu tai aliuminio pagrindo apyrankei, seniai apie toki galvojau, bet nesu istikruju maciusi ar perdaug neisekojau ten kur uzsisakineju prekes, o parduotuvese kur lankausi yra tik mediniu, taip, kad prasau linko i parduotuve, kur gi ju yra

Taip ir as siandie gamindama vakariene (jau spejau ir tai ), kad pasto reformos nutrauktos, tad siustis kaip ir nebebaisu.

Reziume nemazai dar reikia pasipildyti savo atsargas, nepaisant jau uzduotu klausimu, butu nuostabu gauti kokinors kalendorini rodikli, kada prasides pamokeles iki, kada planuoti man savo pirkinius.

Uzduotis:

Mane zavi dauguma sios Aukserankes darbu, bet kaip pamaciau sita
kazkas nuostabaus, tikrai noreciau bent dali tiek moketi

Grazu ir spalviskai, simetrija nuostabi, bisteris gula, kaip vandeniukas plaukia.. tesiog girt ir girti x) tikrai nuostabus kolje.

Man nelabai patiko sios sages.

Darbeli emiau is sio puslapio http://ditosdarbeliai.lt/svetaine/index.php?page=seges-2

Kodel man nepatiko? Nezinau bisterio teksturos man neskamba, spalvos irgi neskamba, nera jokio akcento, nors sage ir yra isbaikta tikrai daiktas kuri butu galima nesioti, bet as asmeniskai tokio nepirkciau ir negaminciau. As nejauciu cia harmonijos, bet tikiu, kad ir tokie darbai yra pradzia ir jam padaryti reikia ideti darbo. Seip nemegstu kritikuoti, lengviausia kritikuoju save ir savo darbus, klaidu pas save matau daug kitus labiau megstu girti ir ieskoti, kas darbelyje yra gera nei bloga.

Tikiuosi, kad nesuklydau ir cia tikrai abu darbai is suvinejimo srities

Siam kartui tiek, ir taip daug cia priraiciau.
P.S. Atsiprasau uz savo rasyba ir skiryba, geriau neieskokit pas mane to, nes esu labai prasta siose srityse, tesiog stengiuosi reiksti mintis ir tikiuosi jums to pakaks.

Atgal į viršų
jone09
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 19:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir dabar dar toks klausimas kilo: O kokio daugiausiai dydžio kabašonų pirkti?

[ Antr. Lapkričio 05, 2013 16:49 ]
http://www.veriniams.lt/filcas-c-329.html?osCsid=41023c7933957b8311c0c60b366528e3
O dabar, miela, mokytoja, prašom pasakyt kuris čia iš šitų????????
Atgal į viršų
jone09
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 20:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

http://www.veriniams.lt/oda-kailis-audiniai/odos-atraizos-c-295_179.html?page=1&sort=3a&osCsid=41023c7933957b8311c0c60b366528e3 O čia tokių išmatavimų užtenka, nereikės didesnių, kad visą darbelį galėtum uždengt?
Atgal į viršų
Ugnia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 20:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

-siuvinėjimo siūlai. Aš pati dirbu tik su Nymo (D dydžio) siūlais. Kuo skirias O D ir F dydziai?

Atgal į viršų
jone09
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 21:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal storiu? Man ir toks klausimas iškilo. Oj mes užgriuvom mokytoją: tiek klausimų
Atgal į viršų
Dekolina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 21:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos mokinukės Visų nevardinsiu, nes jūsų daug. Labai džiaugiuosi, skaitydama jūsų prisistatymus, visos tokios rimtos ir nusiteikusios darbui. Šaunu Manau, kad visos tarpusavyje vadinkimės TU, taip artimiau ir draugiškiau, ar ne?

Pabandysiu atsakyti į jūsų jau iškilusius klausimus. Atidžiai perskaitykite, nes buvo, kad klausimai kartojosi.

Violeta - bespalvis neiloninis siūlas siuvinėjimui tinka. Puikiausiai gali naudoti modelino kabošonus, tik būtų puiku, jei pabandytus išsikepti ne tik plokščių, bet ir sferinių kabošoniukų, na kaip akmeniniai būna. Gal pasisektų? Beje, tavo modelininiai kabošoniukai tiesiog nuostabūs. Žiūrėjau ir gėrėjausi.

Oksana- 10/0 dydžio biseriukas puikiai tinka siuvinėti pagrindui, bet kabošonų apsiuvimui vis dėlto rekomenduoju 11/0. Juk norime dirbti dailiai? O jei kabošonas bus ,sakykim 18x13mm ir jį apsiūsime 10/0 dydžio biseriuku, kokį turėsime vaizdelį? Ko gero nelabai... Pagal galimybes pabandyk įsigyti 11/0 ir15/0 dydžio biseriuko. Kadangi "Preciosa" tik pokeliais po 50gr, o reiktų ne vienos spalvytės, būtų jau brangoka. Siūlyčiau pataupyti ir įsigyti TOHO biserio. Pakiukai po 5gr, kaina prienama, tokiu atveju galima daugiau spalvyčių nusipirkti. Mūsų nedideliems darbeliams tokių kiekių pakaks. Su žvejybiniu valu, vadinama žilkute, siuvinėti tikrai nepatariu. Pirmiausiai labai mazgosi, antra, biseriukas neturi prigulimo, žilkutė duoda pasipūtimą, trečia - smarkiau patraukus, pjauna filcą. Siuvinėjimui tinka Nr.12 biserio adatos ir jos kuo puikiausiai lenda per 15/0 dydžio biserio skylutes.

Austėja - filcas, tik kaip siuvinėjimo pagrindas, jokiu būdu ne apdailai. Darbelis atrodys neišbaigtas ir bus nedaili nugarinė pusė. Apie modelino kabošonus jau rašiau prie Violetos vardo.

Ugnė - Toho biseris super Nuo medžiagų kokybės 50% priklauso mūsų darbelių kokybė, likusi dalis - atlikimo technika. Labai ačiū, kad pastebėjai mano klaidą - valas turi būti 0,1mm storio, ir jis bus naudojamas tik apdailai, siuvinėjimui, kaip jau minėjau, netinka. Nugarinei darbelių pusei puikiaisiai galime naudoti ne tik natūralią odelę, bet ir visokias kitokias, Eko, dirbtines ir t.t. Pasieškokite kokių senų nenaudojamų piniginių,rankinių, pirštinių, čia viskas tiks.

Jonė-filcas tinka irviskozės,ir poliesterio.

Mergaitės, aš tikrai nenoriu jūsų užkrauti dideliais pirkiniais ir išlaidomis, būtų puiku išsiversti su kuo mažesnėmis sąnaudomis. Šiek tiek apie klijus. Aišku, tie klijai kur jums rašiau E-6000 yra nepigūs. Kas sau negalite to leisti, verskimės kitais būdais. Iš bėdos galima naudoti Supermoment (Liquid), tik naudotis reikia labai atsargiai, papylus neatsargiai daugiau, jie tiesiog suvirina filcą, na ir žiūrėti, kad nepatektų ant rankų, nes reiks dantimis graužti. Moment Crystal kabošonams klijuoti yra per silpni, susidaro plėvelė, kabošonas gali iškristi jau sekančią dieną, o nugarinei daliai - liuks.

Ugnė įdėjo gerą Toho biserio nuorodą, ten ir pasirinkimas yra ir kainos normalios.

Dėl mokymo planelio... Tikrieji mokslai prasideda lapkričio 10-11 d. Ši savaitė skirta "apsitrynimui".

Mergaitės norėčiau paprašyti pamąstyti, kokius gaminukus norėtumėte pasigaminti Akademijos metu. Juk artėja šventės, galime gauti dvigubą naudą - pasimokinti ir kartu dovanėlių pasidaryti, ar ne? Aš pagal jūsų pageidavimus pasikoreguočiau mokymo planelį.

Jau ir aš išgirdau, kad sustabdyti beprotiški pašto kainų kėlimai. Galime tuo pasinaudoti.

Informacijos apie apyrankių pagrindus įkelsiu vėliau.

Jau nebežinau, rašiau, rašiau, galva susisuko, atrodo viską tam kartui atsakiau. Jei ką praleidau - garsiai rėkite

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 21:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena visoms.
Labai džiaugiuosi galimybe kartu su jumis tobulėti, mokytis, atrasti naujų kelių.
Aš esu Daiva, man 38 metai, kaip dauguma rašė, aš irgi turiu šeimą - vyrą, 2 vaikus. Dukra (8 metų) dažnai su mama pasėdi verdama biserį ir pati sau darosi papuošalus. Laikinai gyvename Kazachstane, taigi iškart pristatau savo problemą, čia nusipirkti skirtingo dydžio biserio yra didžiulė problema, visa laimė, kad yra pora vietų, kur galima nusipirkti čekiško bei japoniško biserio, bet vieno dydžio. Prieš metus susirgau biserio liga, labai patinka verti biserį, siuvinėti biseriu dar neteko, todėl labai noriu išmokti. Kabašonus jau teko truputį apverti, bet norisi išmokti ir apsiūti. Visa laimė, kad vasarą Lietuvoje nusipirkau kabašonų. Tikrai žinau, kad turėsiu problemą su klijais, su smulkiu biseriu, oda, apie aliumininį apyrankės pagrindą nėra net ką kalbėti... Bet per tuos metus esu prikaupusi nemažai atsargų, manau kaip nors išsiversiu su turimomis medžiagomis.
Savo darbus veriu ant plono, balto, labai stiraus, šilkinio siūlo, iki šiol jis manęs nepavedė, tikiuosi, kad jis tiks ir siuvinėjimui.

Tiek apie mane.

Dabar darbai. Iki šiol siuvinėtų darbų nežiūrėjau, orentavausi į vertus, dabar peržiūrėjusi keletą puslapių bandau įkelti nuotraukas.

Šitas darbas man patinka, nes nėra ryškių, "rėkiančių" spalvų, spalvos suderintos, kabašonai taip pat, mano nuomone, suderinti. Blizgus biseris derintas su matiniu priduoda darbui subtilumo.

Šis darbas nepatinka savo spalvine gama, jis atrodo netvarkingai dėl panaudotų išsipešiojusių siūlų, nėra išryškintas joks akcentas, gražios kompozicijos, rašto, mano nuomone, taip pat trūksta.

Labai laukiu antrosios užduotėlės.
Atgal į viršų
Dekolina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 21:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jone, labai gerai, kad klausi, juk aš čia tam ir esu. Nymo siūlai skiriasi storiu. Mums tinkamiausias D. O-super plonyčiai, F-jau per stori.

Dėl kabošonų dydžio tikrai nieko nepasakysiu, Kokius turėsite, su tokiais ir dirbsime. Čia jau pagal kiekvienos norus. Žinoma, didesnis kabošonas suteikia didesnes galimybes su juo "pažaisti"

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 21:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jone09 rašo:
http://www.veriniams.lt/oda-kailis-audiniai/odos-atraizos-c-295_179.html?page=1&sort=3a&osCsid=41023c7933957b8311c0c60b366528e3 O čia tokių išmatavimų užtenka, nereikės didesnių, kad visą darbelį galėtum uždengt?

Nepykit, kad trugdau, bet neatsakėt Man tokia ŽALIAI tai čia didžiausias klausimas
Atgal į viršų
Vetute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 21:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sauni zinia kad pasto paslaugos nepabrango, tai uzsipirksiu kabusonu ir kitu smulkmenu .
Biserio Preciosa turiu daug skritingu spalvu, filco ir odos taip pat.

Tuomet man tik apyrankes pagrindo truksta ir busiu pasiruosusi

Ugnia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 21:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na as jau ziurineju tu kliju nusipirkt maziausia tutele, butina juos isbandyt ir manau isigyt ir siulu radau tik va tos raides keistos man, isirinkau D juoda ir balta (kaip mokytoja naudoja) dar ieskau tos apyrankes pagrindo x) radau tokiu va siuvinejimui skirtu pagrindu, ar mums ju reikes? Gal butu verta isigyt, isbandyt? http://www.veriniams.lt/siuvinejimui/audiniai-c-377_380.html

Atgal į viršų
Dekolina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 21:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tokio dydžio atraižėlių pakanka pakabukams, auskarėliams, sagėms, na visokiems smulkiems daikteliams. Apyrankei jau bus per mažos. Gal pabandytum namuose rasti kokią mamos nenešiojamą, pasenusią rankinę? Oi turėtum daug odelės

[ Antr. Lapkričio 05, 2013 20:21 ]
Ugnia rašo:
Na as jau ziurineju tu kliju nusipirkt maziausia tutele, butina juos isbandyt ir manau isigyt ir siulu radau tik va tos raides keistos man, isirinkau D juoda ir balta (kaip mokytoja naudoja) dar ieskau tos apyrankes pagrindo x) radau tokiu va siuvinejimui skirtu pagrindu, ar mums ju reikes? Gal butu verta isigyt, isbandyt? http://www.veriniams.lt/siuvinejimui/audiniai-c-377_380.html

Ne, neverta leisti be reikalo pinigėlių,puikiausiai užteks filco. Patarimas: geriausiai pirkti filcą nepretenzingų , lengviausiai pritaikomų spalvų. Pilka, juoda, balta,kakavinė ir pan.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 21:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Radau du pagrindus, ar jie tinkami? http://www.veriniams.lt/pagrindas-apyrankei-zalvarinis-50mm-plocio-gaubtas-p-12915.html http://www.veriniams.lt/pagrindas-apyrankei-zalvarinis-12mm-plocio-p-11799.html ar yra geresniu variantu?

Atgal į viršų
jone09
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 21:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu pabandysiu, o jei ne reikės pasižiūrėt, gal karoliukų mokytoja turės, nes kiek mačiau kai apsiuvinėjo kamėjas mokytoja davė. Bet ar tikrai užteks po 5 gramus?

[ Antr. Lapkričio 05, 2013 18:30 ]
http://www.veriniams.lt/biseris/japoniskas-toho-biseris-c-61_384.html?osCsid=41023c7933957b8311c0c60b366528e3 Kai į precioca visada žiūrėdavau, tai man žaptai atsivėrė nuo pasirinkimo. Kokių daugiausiai reiks?
Atgal į viršų
Ugnia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 21:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jone09 gali toho hobbyline.lt pasiziurinet, man ten patinka ziek kas pigiau, ten uz 20 lt, gali nemazia isigyt ar panasia suma verimamas perku tik kai nerandu hoby tinkamos spalvos arba dydzio/formos

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
 Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 148

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2011 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.