Zapukės klasė XII (žaisliukų siuvimas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Kovo 2007
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 14:52    Rašyti temą: Zapukės klasė XII (žaisliukų siuvimas) Atsakyti su citata

Sveikos, mielosios Auksarankės,
Labai džiaugiuosi, kad susirinko nemaža klasė. Prisipažinsiu, kad labai nerimavau, jog bus tik pora norinčių, o juk smagiau darbas einasi dideliame būryje bendraminčių. Taigi, labas sakau, Ashtina, Eglutea, Egliukasm, Gutukas, Yurgitute, LapeSnape, Swaja ir zorge1.
Mano vardas Kristina, galite kreiptis tiek nicku, tiek tikruoju vardu. Be abejo, nenoriu girdėti jokių Jūs, nes visos esame daugiau ar mažiau bendraamžės. Jei nesupyksite, aš dažniau vartosiu jūsų nickus, nes virtualioje erdvėje sunkiai prisimenu vardus Tuo labiau, kad turime ir bendravardžių.
Kas domėjotės praeita akademija, jau žinote, kad meškiai yra mano mažesnysis pomėgis – visas laisvas ir nelabai laisvas laikas būna skirtas fotografijai. O dabar, kai sezonas jau pasibaigė, galiu vėl mėgautis ramybe su adata rankoje. Kaip ir dauguma, nesu baigusi jokių rimtų mokslų susijusių su menais, todėl ir žinios, kuriomis dalinuosi yra pačios paprasčiausios. Kiek save pamenu visada labiausiai mylėjau meškučius, o pamačiusi pas ką nors nuotraukose stebėdavausi Teddy bears parduotuvėliu grožiu ir niekada negalvojau, kad meškuti galima pasisiūti pačiai. Už šį atradimą esu dėkinga LapeiSnapei Tada pamačiau Pudros lepečkojus ir išvydusi jos skelbimą apie renkamus pačius pirmuosius mokymus, žinojau, kad būtinai turiu juose dalyvauti. Ačiū, Pudrai už žinias, skanią arbatą ir šilumą akyse. Mano pirmąjį veltanosį Vytą, jaukiai įsitaisiusį brolių pamatysite čia: http://pudra-studio.blogspot.com/p/mokymai-course.html (nuotrauka apačioje, Vytas stovi trečias iš kairės).
Dar techninė informacija apie mane – man 32-eji, turiu du vaikus ir, kai „neatostogaujų“ vaiko priežiūroje, dirbu pikta biurokrate

O dabar prie rimtų reikalų. Griežtai įspausto į laiko rėmus pamokų plano neturiu. Tačiau, kaip ir minėjau pamokėlių aprašyme, tikiuosi, kad spėsime ne tik pasisiūti po meškį, bet ir po lėlytę. O tada jau turėsite darbuotis prie baigiamojo, kuriame turėsite atskleisti ne tik savo kruopštumą, bet ir kūrybingumą.
Pirmąjį meškį siūsite visos pagal vieną iškarpą. Bus smagu pabaigus palyginti, kokie jie skirtingi, ir kaip smagu, kiekviename pamatyti autoriaus portretą. Taigi kol kas neskubėkite ieškoti iškarpų. Vakare surašysiu reikalingų priemonių sąrašą, su paaiškinimais iš kur ką gauti.

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jurtaki
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 15:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba dienelė
esu Jurgita, man 37 metai. Gyvenu Vilniuej (kol kas), auginu tris sūnaitėlius. Kai "neatostogauju" tada vertėjauju - iš ir į turkų kalbą. Bet tikroji mano aistra yra rankdarbiai, kartais ir miego sąskaita kažką kurpiu, gaminu, dailinu, nes taip pailsiu nuo rutinos, kartais padykusių vaikų ir visokių dokumentų vertimo.
Laukiu nesulaukiu mokslų pradžios (esu labai nekantri ), o taip pat ir bendramokslių prisistatymų klasėje.

P.S. Tamsta mokytoja, o ką reiškia tas paslaptingas žodis tavo avatare?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
egliukasm
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 15:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos mergaitės, šaunu patekti į klasę kaip tik šiandien ir aš pradėjau tas jūsų jau paminėtas "atostogas" tad tikiuos kol mažasis ligoniauja sukurpsim nors kokią pradžią meškio
perioas užimtas gavau kelis užsakymus jau kalėdoms, plius dar laukia kraustymosi darbai į naujus, pagaliau savus, namus tad gali trūkti kaip tikrai studentei laiko, bet labai laukiu ir noriu viską spėti, gal tai bus mano paspirtis kalėdų dovanoms
kaip smagu, kad žinios bus ir iš Pudros mokymų man jos meškiai kažkas nerealaus, norėjau ir pati į mokymus, bet nebuvo galimybės...
laukiu nurodymų ir kibsiu į darbus
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 16:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Yurgitute rašo:

P.S. Tamsta mokytoja, o ką reiškia tas paslaptingas žodis tavo avatare?

Sveika,
Žinau, kaip nekantru ir norisi pradėti, bet teks luktelt, kol visos susirinksim ir kol surašysiu viską, ką noriu pasakyti

Miusla kaip ir nieko nereiškia. Kai pagaminau kelis rankdarbius pardavimui, norėjau, kad jie turėtų brand'ą, su niekuo neasocijuojantį, kad įvedus į googlą rastų mane, o ne ką nors kitą. O paskui net ir labiau pasukus link fotografijos taip ir liko, tiek fotografijai, tiek rankdarbiams.

[ Antr. Lapkričio 05, 2013 15:06 ]
egliukasm rašo:

kaip smagu, kad žinios bus ir iš Pudros mokymų man jos meškiai kažkas nerealaus, norėjau ir pati į mokymus, bet nebuvo galimybės...
laukiu nurodymų ir kibsiu į darbus

Na va, būsi sutaupiusi ne vieną šimtą litų O kadangi meškius darysim visos pagal savo norus, tai galėsi ir pati pasisiūti "a la Pudra"

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Spalio 2009

Medaliai: 2 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2012 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 17:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip smagu, kad prasidėjo mokslai, atsidarė klasės, žavu.

Kristina-Zapuke ir mielos klasiokės malonu susipažinyi, mūsų klasėj nei per daug nei per mažai pats tas. Kaip minėjau prisistatyme esu Inga (35), užgrobta katoliukų ir adatėlių, spalvų ir medžiagėlių. Oi kaip susirimavo.

Nekantrauju pradėti, pasitikrinti ką reiks nusipirkti... oi kaip smagu.

Atgal į viršų
eglutea
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 17:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikutės, merginos
Aš esu Eglė, man 24 metai. Labai nekantrauju greičiau pradėti siūti meškutį, kaip minėjau esu jau bandžiusi, bet tokį paprastutį, o norėtųsi su išraiškingu veidu, tad labai laukiu mokslų pradžios
Atgal į viršų
swaja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 19:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos

Aš esu Svajūnė, man 25 metai. Rankdarbius myliu nuo vaikystės, čia didžiausia mano "liga" ir malonumas

Meškučių siūti nesu bandžiusi, bet jau nekantrauju pradėti mokytis

Pudra studio meškučiais žavėjausi jau seniau, o Zapukės meškiukus pamačiau ir įsimylėjau neseniai.

Niekada nemaniau, kad man gali pavykti sukurti tokį grožį, bet atsirado ši klasė ir nutariau, kad tai puiki proga išbandyti savo jėgas

Jau laukiu nesulaukiu daugiau informacijos ir mokslų pradžios

Atgal į viršų
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 19:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Zapuke, jau pats žaviausias meškutėlis iš tavųjų Rafaeliukas ojei.. bet ir kiti ne mažiau žavingi. net nebuvau mačius, dar Pudros grožius apžiūrėsiu.[/b]
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 22:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smagu, kad renkatės į klasę
Dabar dėl priemonių. Rankdarbiavimas tuo ir žavus, kad dažniausiai galima nemažai priemonių rasti namuose. Todėl tos, kurioms per brangus tikram Tedžiui skirtas kailiukas, galės siūti iš ko tik norite, vis dėl to norėčiau, kad nesirinktumėte sintetinio kailiuko.

Taigi bandau rašyti sąrašą:
1. Lekalams pasiruošti reikės rašiklio ir kietesnio popieriaus
2. Kailiuko meškiui arba mielo audinio, tinka: aksomas, medvilnė, susivėlęs vilnonis pledas, džinsas, linas ar kas tik šauna į galvą (NETINKA TRIKOTAŽAS!). Toms, kurios siūs ne iš specialaus kailio, prireiks pakietinimo, klijuojamo lygintuvu flizelino
3. Audinio pėdutėms – galima pirkti specialų, galima dėti paprastą audinuką ar verstą odą
4. Sąnariukų su diskeliais komplekto arba itin storo ir tvirto sintetinio siūlo
5. Kamšalo: puraus sintepono, kitaip sintepono rutuliukų; arba vilnos kimšimui; arba pjuvenų.
6. Mineralinio granuliato – ekonominis variantas yra akvariumo akmenėliai iš gyvūnų parduotuvių
7. Specialių meškiams skirtų akyčių arba paprasčiausių sagų
8. Siuvimo siūlo, artimo kailiuko ar audinio spalvai (meškiniautojos renkasi itin tvirtą ir kokybišką Gutermann medvilninį siūlą, būna siūlų parduotuvėse, jei gerai pamenu lyg kainuoja apie 10 Lt)
9. Storo ir tvirto sintetinio siūlo akims tvirtinti, taip pat galima rasti didesnėse siuvimo reikmenų parduotuvėse
10. Iriso tipo siūlų, kuriais siuvinėjama nosis, antakiai. Rekomenduočiau ieškoti tamsiai rudos, bet taip pat galite rinktis ir juodą
11. Aštrių manikiūrinių žirklučių
12. Patogios adatos
13. Labai ilgos adatos, berods vadinamos baldine
14. Pinceto iš jūsų kosmetinės
15. Kiniškų medinių lazdelių – taip taip, tas kur kavinėse duoda vienkartines, jos yra šiurkštaus, nelakuoto paviršiaus
16. Kavos arba tamsiai rudų aliejinių dažų tonavimui
17. Vilnos karšinio rudos, šviesiai rudos ar kokios tik norite spalvos snukučiui ir nosytei
18. Vėlimo adatos
19. Taip pat gali prireikti PVA klijų/lipalo audinio kraštų paklijavimams. Bet tik tada, jei pasirinktas audinukas linkęs spurti ar yra gležnas

Sąrašiukui susirinkti jums teks apsilankyti:
Specializuotoje rankdarbių parduotuvėje: 2., 3., 4., 6., 7., 17, 18
Siuvimo reikmenų parduotuvėje: 8., 9., 10., 12., 13
Kanceliarinėje parduotuvėje: 1., 16., 19
Jysk, Maximoje ar panašioje vietoje: 5. – nusipirkite sinteponu užpildytą pigiausią pagalvę, imkit didelę, tai tikrai nepritrūks
Gyvūnų parduotuvėje: 6.
Kosmetikos parduotuvėje: 11., 14.
Kinų, japonų restorane ar didesnėse maisto prekių parduotuvėse: 15.

Pagrindinės parduotuvės Lietuvoje, prekiaujančios meškiams reikalingomis priemonėmis yra Senas naujas, Vilniuje: http://www.senasnaujas.lt/?info=categories&id2=9227&id3=1268&level=2
Ir Ornamentai, Kaune: http://www.ornamentai.lt/pradzia/lelems-ir-meskinams
Apžiūrėkite jų siūlomas prekes ir klauskite. Taip pat peržiūrėkite, ką turite namuose ir jei abejojate ar tiks, taip pat klauskite. Labai prašau, NEPIRKITE NIEKO, KOL NEĮKELSIU IŠKARPOS! O tai padarysiu rytoj vakare.

Jurtaki
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 23:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

1. popieriaus ir rašiklį, 11.Aštrias manikiūrines žirklutes, 12. adatą, 14. Pincetą, 16. Kavos, 18. Vėlimo adatą, 19. klijų - turiu

4. Sąnariukų, 6. Mineralinio granuliato, 7. akyčių, 8. Siuvimo siūlo, Gutermann - pirksiu

2. kailiuko ir 3 audinio pėdutėms nepirksiu, pirksiu flizeliną, pirmam bandymui panaudosiu paprastą audinį iš turimų namie (o turiu visą galybę)
5. Kamšalo: turiu porą sintetinių dekoratyvinių beveik nenaudotų pagalvių kurias galima sunaudoti.
9. siūlo akims tvirtinti, tikrai rasiu namie

10. Iriso tipo siūlų, peržiūrėsiu siūlų atsargas bet jaučiu teks pirkti

13. Labai ilgos adatos, turiu ilgą nežinau ar užteks ilgio -1. KLAUSIMAS kokio ilgio ta ilga adata?
15. Kiniškų medinių lazdelių – -2. KLAUSIMAS o jas "kiniečiai" parduoda šiaip? Nes nelabai mėgstu kiniečių maistą
17. Vilnos karšinio -3. KLAUSIMAS o kiek jo reiks nes turiu nedidelius kiekius skirtingų spalvų šito gėrio

Beje, sąrašas labai suintrigavo netikėtų dalykų išlindo, apie kuriuos net į galvą neateitų mintis kalbant apie meškinus
oi kaip įdoooomu
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 00:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Yurgitute rašo:

13. Labai ilgos adatos, turiu ilgą nežinau ar užteks ilgio -1. KLAUSIMAS kokio ilgio ta ilga adata?
15. Kiniškų medinių lazdelių – -2. KLAUSIMAS o jas "kiniečiai" parduoda šiaip? Nes nelabai mėgstu kiniečių maistą
17. Vilnos karšinio -3. KLAUSIMAS o kiek jo reiks nes turiu nedidelius kiekius skirtingų spalvų šito gėrio

Ilga adata reikalinga įsiūti akis, tai ilgis turi būti toks, kad galėtum kiaurai galvą persmeigti (žiaurokai skamba )
Kiniškų vienkartinių lazdelių tikrai esu mačiusi Maximoje, supakuotos į popierines pakuotes.
Vilnos karšinio reikės nedaug, maždaug kumščio dydžio.

Prisiminiau dar porą įrankių :
20. Replės, jei jungsit metaliniais sąnariukais, štai tokios formos: http://www.senukai.lt/statyba-remontas/irankiai/mechaniniai-irankiai/reples/400758200904_4.html
21. Yla arba atitinkamą funkciją galintis atlikti įnagis (pasitelkiu storą virbalą

swaja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 00:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o filcas netinka meskiuko kailiui?

Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 08:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

swaja rašo:
o filcas netinka meskiuko kailiui?

Nelabai. Tiksliau rimtam Tedziui netinka, bet paprastu zaislu buna ir is flico, ir siuvimo masina siutu. As mokysiu siuti Teddy ir butinai rankomis.

gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 09:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oooo sarašėlis, ačiū

Aišku visų tikslas panaudoti daug ką iš namie esančių dalykų ką ketinu pirkti: medžiagėlę (kainos oi kokios ) KLAUSIMAS : kiek mums jos reiktų pirmam meškiukui (turiu ir lino ir medvilnės, net mėlyną vilnonį pasivėlųsi pledą- bet jei noriu tokio jaukaus meškio- medžiaga turi būti jauki), akytes, sanariukus, akvariumų akmenukus, sinteponą (arba pažiūrėsiu gal turiu savo pagalvėse)., sauso vėlimo adatų. Visa kita turiu.

Atgal į viršų
LapeSnape
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 09:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, o aš esu Laima, man 31, "ätostogauju" namuose su antruoju vaikučiu (dukryte). Kai "neatostogauju" dirbu mokytoja mokykloje Susilaukusi pirmo vaiko (sūnaus), žiūrėdavau mamytėms skirtas laidas (dabar joms nebėra laiko). Ten rodė kaip viena mama siuvo meškučius savo vaikams. Paprasti buvo tie meškinai, bet mano mintis taip apsėdo, kad nusprendžiau internete susirasti iškarpas ir pasigaminti. Pirmieji gavosi keisti ir juokingi, . Bet buvo ir visai simpatiškų Paskui kažkaip aš juos užmiršau, pradėjau domėtis kitomis rankdarbių rūšimis. O jos priklauso nuo metų laiko Žiemą norisi megzti, prieš Kalėdas - žaisliukus gaminti, kartais karoliukus paverti, pasiūti meškinus iš skuduriukų
Va tokios rūšies tedžio, kaip gamina Kristina (Zapuke) dar neteko siūti. Labai smalsu man, kaip ten viskas Laukiu pamokėlių su didžiuliu nekantrumu
Atgal į viršų
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 10:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Čia įkvėpimui:

Mano meškučių lėlyčių -žaisliukų pinterst lenčikė:
http://www.pinterest.com/gutukas/teddies-and-dolls-hand-sewn/
Zapuke klausimėlis- o galima jei turiu nemažai sluoksnos vilnos nusivelti pradžiai medžiagytę ir siūti? Čia tik mintis pasvarstymui.
Lape Snape- sveikutė gal turi savo darbukų nuotraukyčių

Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 10:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gutuk, ranku velimas nebutu pakankamai tvirtas. Tikras Teddis yra labai kietai prikemsamas, o veltinukas butu netolygus, nevienodai temptusi ir nesekmes atveju butu gaila ideto darbelio. As siulyciau eksperimentus pasilikti ateiciai, kai suprasite kas ir kaip itakoja forma. Pvz turejau viena siek tiek brokuota kailiuka - vos vos paistrizai siulu gijos ejo. Pasiuvau viena meski, ziuriu siule istrizuoja. Na, bet uzsidenge aksesuarais. Siunu kita - galvos siules nebesutampa... Teko ismest :( jei nori vilnonio, imk suvelta pleda. Bet ir jam vis tiek bus butinas paklijavimas. Pagalvojau, kad pabandysiu gal nuotraukom parodyti, kaip pasirinkti audini.
Audinio, kailio reikes nedaug. Kai idesiu iskarpa, parasysiu kiek jums pirktis ir kokio dydzi sanariuku reikia. Kazkada siuvau meski SWAPui, turejau tilpt i 25 lt, ir tilpau!

Paskutinį kartą redagavo zapuke, Tr. Lapkričio 06, 2013 11:19. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
zorge1
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Spalio 2007

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 11:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, as Martyna auginu tris vaikucius. Rudeni ir ziema kai vaikucius "isparceliuoju" i mokyklas, darzeli.. Turiu sau laiko, savo rankdarbiams. Oi labai laukiu kai reiks vaziuot issirinkti kailiuka meskiukui. Tik dar reik suzinot koki kieki jo pirkti, nes kaip supratau ten gabaliukais tas medziageles pardavineja.
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 11:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos prisijungusios Lape ir Zorge
LapeSnape
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 16:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, Gutukai,
Keletas nuotraukų yra mano pagyrų puode, kurį vis neprisiruošiu normaliai pildyti. http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=5168
Šiaip daug darbelių esu padovanojus. Dabar gailiuosi, kad jų nenusifotografavau.
Panaršiau po tavo nuorodas, oi kokių nerealiai nuostabių darbelių tu turi!!!!!!
Atgal į viršų
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 17:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū miela mokytoja, už paaiškinimus- palauksiu iškarpėlių ir sužiūrėsiu kiek čia medžiagos reikės pirkti.

O kur Kaune ne internetu pirkti tops medžiagytės?

Lape jau atsidūrė tavo meškiukas ir šuniukas lentoje Oi kaip bus tau daug lengviau nei man nebandžiusiai.

Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 18:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Visą dieną plušėjau ieškodama tinkamo meškio. Pasitarusi su savimi, kad kai kurios turite ketinimų išbandyti snukučio vęlimą, parinkau Viktorijos Gorinovos iškarpą, tiesa, patobulinau kai kurias linijas.

Parsisiųskite didesnę kopiją iš čia: https://drive.google.com/file/d/0B22jf4VgWMHZeUxNZlAwVVRqWTA/edit?usp=sharing

Atsispausdinate A4 formate ir keliaujate į parduotuves:
Vilniuje Senas Naujas, Švitrigailos 11A
Kaune Ornamentai, Gedimino g. 15

Akyčių dydžio nerašiau, nes vienoms gražu mažos akytės, kitoms didesnės, tai čia jau rinkitės savo nuožiūra. Taip pat neįrašiau kiek reikės padukų/ausyčių medžiagėlės, jos taip pat yra pirkti abejose parduotuvėse, pasiimsite mažiausią kiekį, priderinusios prie kailiuko. Arba galite naudoti margą audinuką iš savo skrynių

Ir per savo išsiblaškymą, dar pildau priemonių sąrašą:
22. Adatėlės su galvutėmis

swaja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 18:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi, kaip smagu sulaukti naujienų. Dabar jau visiškai spurdu iš nekantrumo Teks rytoj pasidaryti dyyydeli sąrašiuką ir kulniuoti pirkti visokių gėrybių

Atgal į viršų
zorge1
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Spalio 2007

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 19:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As turiu ilga, stambia adata savo mezginiams siuti, bet ji su didele "galvute". Nezinau tikriausiai reiks kitos paieskot? Ir ryt su dukriuku i Gedimino gatve!
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 20:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zorge1 rašo:
As turiu ilga, stambia adata savo mezginiams siuti, bet ji su didele "galvute". Nezinau tikriausiai reiks kitos paieskot? Ir ryt su dukriuku i Gedimino gatve!

Aš naudoju 15 cm ilgio adata su 1 cm dydžio galvute

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 118

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.